Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, 
учнів 11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, студентів закладів фахової передвищої освіти, батьків учнів, студентів!

      У понеділок, 1 лютого 2021 року, стартуватиме реєстрація для участі у ЗНО 2021 року. Одинадцятикласники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше, визначилися з переліком предметів, які обиратимуть під час тестування, зареєструвалися для участі в пробному ЗНО, підготували необхідні для реєстрації документи.
Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2021, запрошуємо долучитися до перегляду відеозапису прямої трансляції розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центруяка відбулась у п'ятницю, 29 січня 2021 року, Цьогорічні учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.

      Цей ефір розпочне низку випусків «ЗНО-2021: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти. Змінено: Ігор Опольський - 30.01.2021 10:59:45
 
До уваги освітян Рівненщини, 
учнів 11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, студентів закладів фахової передвищої освіти, батьків учнів, студентів!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ
30.01.2021


Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня включно.
Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно:
  • створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА». Випусникам поточного року варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА та ЗНО. 
  • підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років)
  • отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання
Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 1 березня 2021 року включно.
Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».
Цьогоріч основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови/української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.
Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року включно.
Змінено: Ігор Опольський - 30.01.2021 11:00:11
 
Актуально для майбутніх учасників ЗНО
 
З  01 лютого 2021 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Кожній особі, яка планує брати участь в ЗНО потрібно зробити 4 кроки.
      І крок.  Заповнити заяву реєстраційну картку
Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, необхідно cформувати заяву реєстраційну картку, скориставшись спеціальним сервісом, на сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/registration. Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (студенти) закладів профтехосвіти і студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., які здаватимуть ДПА у поточному році, реєструються за місцем навчання.
Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією
 

       ІІ крок.   Сформувати пакет реєстраційних документів
1) роздрукувати реєстраційну-картку та вклеїти дві фотокартки 3х4;
2) копію документа, що посвідчує особу: ІD-картки або 1 ст. паспорта, завірену особистим підписом;
3) копію документа про здобуття повної загальної середньої освіти (для випускників попередніх років);
4) додаткові документи за потреби:
· для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);
· при зміні прізвища (копію документа про зміну прізвища);
· щодо участі у додатковій сесії (заяву, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);
· нотаріально завірений переклад українською мовою документів (у разі надання документів іноземною мовою).
      ІІІ крок.   Надіслати пакет реєстраційних документів
Готовий комплект реєстраційних документів:
1)   випускники закладів ЗСО, учні закладів профтехосвіти, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а. подають комплекти документів до свого закладу освіти. До 01.03.2021 вони повинні бути надіслані до ЛРЦОЯО.
2)    Випускники попередніх років самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039) рекомендованим листом до 05.03.2021 (за відтиском поштового штемпеля).
      IV крок:  Отримати відповідь від регіональних центрів
     Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2021.
    Учасник може отримати відмову, якщо комплект документів був сформований некоректно. Такий учасник повинен виправити недоліки та надіслати до регіонального центру новий пакет документів до 05.03.2021  (за відтиском поштового штемпеля).
Контакти ЛРЦОЯО: www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти
(032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

Не відкладайте реєстрацію до останніх днів!

 
До уваги освітян Рівненщини!

Керівникам територіальних громад
Керівникам органів управління освітою
територіальних громад
Керівникам закладів П(ПТ)О, 
фахової передвищої освіти
Керівникам закладів загальної середньої
освіти обласного підпорядкування
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.35 «Підбір і підготовка уповноважених осіб УЦОЯО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» повідомляємо, що Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти у 2021 році планує розширити коло осіб, які будуть залучені до процедур ЗНО в якості уповноважених осіб УЦОЯО.
У п’ятницю, 29.01.2021, розпочато реєстрацію фахівців, які мають бажання працювати уповноваженими особами УЦОЯО в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання Рівненської області та будуть залучатися до виконання таких обов’язків вперше.
Інформуємо про те, що уповноваженими особами УЦОЯО можуть бути педагогічні, наукові, науково-педагогічні працівники закладів освіти, працівники органів управління освітою, які пройшли відповідну підготовку.
Запрошуємо реєструватися фахівців, які вже мають досвід участі в процедурах ЗНО (працювали в попередні роки відповідальним за пункт тестування, помічником відповідального, старшим інструктором, інструктором, черговим) або без нього.
Реєстрація триватиме до 28 лютого 2021 року на сайті Львівського РЦОЯО за цим гіперпокликанням. Навчання нових кандидатів розпочнемо з березня 2021 року.
Перед реєстрацією рекомендуємо ознайомитись із Положенням про уповноважену особу Українського центру оцінювання якості освіти, яке затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 17.02.2015 № 156, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 березня 2015 року за № 281/26726.
Змінено: Ігор Опольський - 03.02.2021 09:53:26
 
УКРАЇНСЬКА МОВА ЧИ УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА: який тест вибрати?


У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проходитиме ЗНО, виокремлюють українську мову й українську мову і літературу.
Випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, самостійно вибиратимуть, яку саме роботу із цих двох виконуватимуть під час ЗНО.

Вибирати з-поміж української мови та української мови і літератури для проходження ЗНО потрібно залежно від того, на яку спеціальність (спеціальності) випускник/випускниця планує вступати до закладу вищої освіти.

Визначитися з вибором допоможуть Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2021 році, що містять перелік спеціальностей, для вступу на які потрібно буде виконати той чи той варіант сертифікаційної роботи (https://bit.ly/3oSgl9B).

За виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови випускник отримає результати:
результат ДПА (оцінку за шкалою 1‒12 балів)
результат ЗНО з української мови (за шкалою 100‒200 балів).

За виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури випускник отримає результати:
результат ДПА (оцінку за шкалою 1‒12 балів)
результат ЗНО з української мови (за шкалою 100‒200 балів)
результат ЗНО з української мови і літератури (за шкалою 100‒200 балів).
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021!!!

На сайті Українського центру якості освіти в розділі "ЗНО/ДПА" розміщено сервіс "Стан опрацювання реєстраційних документів", за допомогою якого можна онлайн перевірити, на якому етапі опрацювання перебувають документи учсників ЗНО-2021.

      Для того, щоб перевірити стан опрацювання документів, необхідно ввести НОМЕР РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ учасника ЗНО.      Якщо ви не знаєте, як знати номер реєстраційної картки, то тисніть кнопку "Де знайти номер реєстраційної картки?" АБО дивимось на зображення, розміщене нижче:

 
Змінено: Ігор Опольський - 11.02.2021 06:06:05
 
ЗНО-2021: МАТЕМАТИКА АБО МАТЕМАТИКА (ЗАВДАННЯ РІВНЯ СТАНДАРТУ)Детальна інформація за таким гіперпосиланням
Змінено: Олена Холод - 17.02.2021 07:27:19
 
До уваги освітян РІвненщини, випускників 2021 року!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ, ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ
5.02.2021


Під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні учні / студенти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в підпорядкованих вам закладах освіти, мають позначати рівень вивчення математики, іноземних мов — профільний рівень чи рівень стандарту.
На жаль, Український центр оцінювання якості освіти не володіє інформацією, на якому рівні здобувачі повної загальної середньої освіти з підпорядкованого вам закладу вивчали названі вище предмети, тому за тим рівнем (профільним чи стандартом), який вибере кожен учасник / кожна учасниця під час реєстрації, буде встановлено результати державної підсумкової атестації.
Зауважимо: для таких учасників, які під час реєстрації позначать рівень стандарту,  як оцінку ДПА з математики буде зараховано результат за виконання 28 завдань сертифікаційної роботи, а для тих, хто вибере профільний рівень, результат ДПА з математики буде зараховано за виконання 34 завдань. З іноземної мови для тих, хто позначить рівень стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання 43 завдань, а профільний — за 59 завдань.
Уклінно просимо вас провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів / студентів–учасників ЗНО щодо профілю вивчення математики та іноземних мов у коледжі / технікумі, закладі професійно-технічної освіти, аби отримані результати за ДПА з цих предметів не створили прикростей для закладу й учнів / студентів, які помилково вказали профільний рівень вивчення математики та/або іноземної мови. Зауважимо також, що реєстрація для участі в ЗНО триватиме до 5 березня 2021 року, після цього змінити перелік предметів ДПА / ЗНО або уточнити рівень складання ДПА буде неможливо.
 
ЗНО-2021: ДО ЗАВЕРШЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ МЕНШЕ ДВОХ ТИЖНІВ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням
На сьогодні для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні й державній підсумковій атестації зареєстровано 149 540 осіб, які обрали 611 220 тестувань.


Найпопулярнішими предметами у здобувачів освіти наразі є математика, цей навчальний предмет обрали 117 811 осіб, історія України – 115 707 осіб, а також українська мова і література – 102 371 особа (46 077 осіб зареєструвалися для участі в тестуванні з української мови). Традиційно популярними є географія (70 847 осіб), англійська мова (61 985 осіб) і біологія (48 795 осіб).

Щодо регіонального розподілу, то в Харківській і Полтавській областях найбільша частка здобувачів повної загальної середньої освіти поточного року, які станом на 23 лютого успішно зареєстровані для проходження ЗНО (57 % і 54 % відповідно), найменше така частка в Хмельницькій області (19 %).

Звертаємо увагу осіб, які надіслали реєстраційні документи, на те, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який особа отримує в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням. Якщо Ви ще не отримали такого документу, перевірте, будь ласка, стан опрацювання реєстраційних документів за допомогою спеціального сервісу.

Якщо Ви уже маєте Сертифікат ЗНО, однак помітили помилку в деяких персональних даних, Ви можете внести необхідні зміни до 5 березня 2021 року, скориставшись спеціальним сервісом «Внести зміни».
Радимо охочим узяти участь у ЗНО-2021 не зволікати і надсилати реєстраційні документи. Зазначимо, що основна сесія ЗНО проходитиме з 21 травня  до 15 червня.
Змінено: Олена Холод - 23.02.2021 12:42:47
 
Учасники ЗНО можуть перевірити статус реєстрації

Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланнямУчасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість перевірити стан опрацювання поданих на реєстрацію документів.

Відповідний сервіс доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Водночас підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є сертифікат, який учень або випускник минулих років отримує в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням.

Якщо учасник вже отримав сертифікат ЗНО, однак помітив помилку в деяких персональних даних, він можете внести необхідні зміни до 5 березня 2021 року, скориставшись спеціальним сервісом «Внести зміни».

Як відомо, реєстрація учасників ЗНО триватиме до 5 березня. Водночас комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО мають бути надіслані закладами освіти до 1 березня 2021 року включно.
Змінено: Олена Холод - 24.02.2021 07:39:35
 
ЗА ТРИ ДНІ ЗАВЕРШИТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2021

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням5 березня – останній день, визначений для відправлення поштою реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Зауважте, що дату подання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Тож наполегливо радимо не зволікати.

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжуватимуть опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 5 березня, однак за умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи, надіслані після 5 березня, опрацьовувати не будуть.

Нагадуємо, що після надсилання документів поштою за допомогою спеціального сервісу можна перевірити стан опрацювання реєстраційних документів. Для цього до сервісу потрібно ввести номер реєстраційної картки.

Документи в регіональних центрах оцінювання якості освіти опрацьовують у міру їх надходження, але не довше ніж протягом 10 робочих днів.

Станом на 3 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та державній підсумковій атестації зареєстровано 268 339 осіб.
Змінено: Олена Холод - 03.03.2021 08:30:31
 
До уваги освітян Рівненщини!

ЗА ДОБУ ЗАВЕРШИТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2021, але РЕГІОНАЛЬНІ ЦЕНТРИ ПРОДОВЖУВАТИМУТЬ ОБРОБКУ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ
3.03.2021


      У п'ятницю, 5 березня 2021 року – останній день, визначений для відправлення поштою реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Зауважте, що дату подання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Тож наполегливо радимо не зволікати.
      Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжуватимуть опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 5 березня, однак за умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи, надіслані після 5 березня, опрацьовувати не будуть.
Нагадуємо, що після надсилання документів поштою за допомогою спеціального сервісу можна перевірити стан опрацювання реєстраційних документів. Для цього до сервісу потрібно ввести номер реєстраційної картки.
Документи в регіональних центрах оцінювання якості освіти опрацьовують у міру їх надходження, але не довше ніж протягом 10 робочих днів.
Станом на 4 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та державній підсумковій атестації зареєстровано понад 10 000 осіб Рівненської області із очікуваних орієнтовно 14 000.

 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!!!

Пошук листа-відповіді (сертифікат або відмова)Учасники, які надіслали комплект реєстраційних документів для участі в ЗНО-2021 до Львівського РЦОЯО можуть відшукати номер поштового відправлення листа-відповіді, скориставшись сервісом, поданим нижче

Змінено: Ігор Опольський - 09.03.2021 09:03:29
 
До уваги освітян Рівненщини та потенційних учасників ЗНО-2021!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: ЗА ЛІЧЕНІ ГОДИНИ ЗАВЕРШИТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ
5.03.2021


      Сьогодні – останній день для відправлення поштою реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
Нагадуємо, що дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Документи, надіслані після 5 березня, опрацьовувати не будуть.
Станом на 5 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та державній підсумковій атестації зареєстровано 300 504 особи, які вибрали 1 212 954 тестування. Регіональні центри оцінюванння якості освіти вже опрацювали 89 % отриманих комплектів реєстраційних документів.
Зауважуємо, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який ви отримаєте в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням.
За допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» можна перевірити, на якому етапі опрацювання ваші реєстраційні документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу.
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!!!

Перебіг реєстрації учасників
      Оперативна інформація щодо перебігу реєстрації учасників станом на 09.03.2021: очікувана кількість учасників ЗНО в Рівненській області - 14 000, із яких - 13452 учасників із закладів освіти; заповнено онлайнових форм реєстраційних карток - 17867, надруковано сертифікатів - 10863, відмовлено в реєстрації - 5.
Пошук листа-відповіді (сертифікат або відмова)

Учасники, які надіслали комплект реєстраційних документів для участі в ЗНО-2021 до Львівського РЦОЯО можуть відшукати номер поштового відправлення листа-відповіді, скориставшись сервісом, поданим нижче

 
До уваги освітян РІвненщини, учасників ЗНО-2021 !!!
Відповіді на Ваші запитання щодо графіка ЗНО-2021

Усі тестування в межах основної сесії ЗНО-2021 пройдуть відповідно до затвердженого раніше графіка, а саме 21 травня – хімія; 24 травня – іспанська, німецька, французька мови; 25 травня – англійська мова; 28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту); 01 червня – українська мова, українська мова і література; 04 червня – історія України; 07 червня – фізика; 10 червня – біологія; 15 червня – географія.

Ми розуміємо труднощі, пов’язані з неможливістю організації Свята останнього дзвоника в зручний для учасників освітнього процесу день, 28 травня, перепрошуємо за ці та інші ускладнення, пов'язані з організацією навчально-виховного процесу в дні проведення ЗНО.
Переконані, що суспільний діалог з освітянською спільнотою під час укладання календарного графіка проведення ЗНО уже в 2022 році уможливить створення комфортних умов для учасників оцінювання, здобувачів освіти на різних її ланках, також для освітян.

      
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.36 «Формування мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (незалежне тестування вчителів, пробне та основне ЗНО, додаткова сесія, вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО – ЄВІ та ЄФВВ)», 3.37 «Контроль за підготовкою до роботи пунктів проведення ЗНО (на відповідність вимогам): незалежне тестування вчителів, пробне та основне ЗНО, додаткова сесія, вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО – ЄВІ та ЄФВВ)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 19.03.2021 № 165-03/29 «Про підбір пунктів проведення ЗНО-2021» інформуємо, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти працюємо над підготовкою процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
      Готуються пропозиції щодо переліку (орієнтовно 66) закладів освіти, на базі яких можуть бути відкриті пункти проведення ЗНО-2021. На прохання Львівського РЦОЯО у 2021 році до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики (28.05.2021), української мови і літератури (01.06.2021), історії України (04.06.2021) та географії (15.06.2021) максимально залучатимуться заклади професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти.
      
 
До уваги освітян Рівненщини!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 2.10 «Підготовка і проведення прес-конференцій для ЗМІ Рівненської області» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 02.04.2021 № 201-03/29 "Про проведення онлайнової пресконференції" інформуємо, що у вівторок, 06.04.2021, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти організовує проведення онлайн пресконференції для журналістів Рівненської та Волинської областей з метою висвітлення питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пробного незалежного оцінювання у 2021 році. Початок роботи о 14:00.
      Запрошення-посилання для участі в пресконференції у zoom усім зацікавленим представникам ЗМІ охоче нададуть працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО. 
Змінено: Ігор Опольський - 02.04.2021 14:14:42
 
До уваги учасників ЗНО-2021!!!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням.

Що робити, якщо загублено паспорт, за яким зареєстровано на ЗНО?

      У першу чергу, потрібно звернутись до відділу міграційної служби та поліції (якщо паспорт було вкрадено), щоб отримати довідку про втрату паспорта та замовити виготовлення нового. Якщо часу на виготовлення немає, тоді з цією довідкою потрібно буде приходити на кожне тестування.
      Коли новий паспорт буде отримано, варто надіслати нові дані до свого РЦОЯО.
      Але спочатку, у будь-якому разі, потрібно проконсультуватись з представником Львівського РЦОЯО щодо своєї ситуації.

Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2021 11:55:06
 
До уваги освітян Рівненщинита учасників основної сесії ЗНО-2021!!!


Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням.

Що робити, якщо загублено Сертифікат ЗНО?


Ознайомтесь з інформацією, розміщеною на офіційному сайті УЦОЯО: Дублікати сертифікатів.
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
Читають тему