Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021!

У понеділок, 24.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІНОЗЕМНИХ МОВ (німецька, французька, іспанська). Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
      ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ВИМОГ!!!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:
1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки..

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду в пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов зареєструвався 97 (у 2020 - 66, у 2019 - 92, у 2018 - 71) учасників (німецька - 89, французька - 6, іспанська - 2), для яких працюватимуть 8 аудиторій у 1 пункті проведення ЗНО (м. Рівне - 1), окрім цього обслуговуватиме процедури 1 уповноважена особа УЦОЯО1 керівник пункту ЗНО та 1 помічник, 16 інструкторів та 6 чергових: 1 медичний працівник, 1 представник поліції охорони ГУ НП, 1 представних ГУ НП.

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин
Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з німецької  мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).
Сертифікаційна робота з французької мови налічує 59 завдань різних форм та складається з трьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).
Сертифікаційна робота з іспанської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух» (16 завдань) «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 18 червня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з ІНОЗЕМНИХ МОВ (французька, німецька, іспанська): із 97 учасників до 1 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 48 (49,48%), писали 49 (50,52%), у розрізі предметів, зокрема німецька мова: зареєстровано – 89, не прийшли – 43 (48,3%), пишуть – 46 (51,7%); французька мова: зареєстровано – 6, не прийшли 4 (66,6%), пишуть – 2 (33,4%); іспанська: зареєстровано – 2, не прийшли – 1 (50%), пише – 1 (50%).
.       Не було осіб, які б прийшли до пунктів без документів (сертифікат, паспорт). Не було зафіксовано спізнень учасників. Не було виявлено учасників із підвищеною температурою тіла. 
Під час проведення тепературного скринінгу не було випадків, щоб у персоналу чи учасників виявлили підвищену температуру чи ознаки гострого респіраторного захворювання. 
У пункті проведення тестування з іноземних мов був присутній 1 медичний працівник, 1 представник поліції охорони (Поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечув 1 представник ГУ НП в Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області учасників не було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та не було видалено з пункту ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
      У пункті не були присутні громадські спостерігачі.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 1 та забір 1 контейнера із матеріалами, який відправили до вказаного пункту обробки.
      Пункт ЗНО з іноземних мов був укомплектований персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв - 1. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У пункті проведення ЗНО зафіксовано 6 нестандартних ситуацій.
[/JUSTIFY]

      Наступне тестування: у вівторок, 25.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з іноземної мови (англійська).
Змінено: Ігор Опольський - 24.05.2021 18:20:59
 
До уваги освітян Рівненщини!

ВЕБІНАР ДЛЯ ЕКЗАМЕНАТОРІВ ІЗ ПЕРЕВІРКИ ЗАВДАНЬ ЗНО З МАТЕМАТИКИ
21.05.2021Сертифікаційна робота з математики ЗНО-2021 міститиме п’ять завдань, які передбачають надання розгорнутої письмової відповіді.
Завдання вважають виконаним, якщо учасник/ця зовнішнього незалежного оцінювання в бланках відповідей Б і В навів/ела усі етапи розв’язання й обґрунтував/ла їх, зробив/ла посилання на математичні факти, з яких випливає те чи інше твердження, проілюстрував/ла розв’язання задачі рисунками, графіками тощо.
Під час перевірки екзаменатори керуватимуться критеріями оцінювання завдань відкритої форми з  розгорнутою відповіддю з математики сертифікаційної роботи з математики зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з математики.
Про особливості оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю йтиметься під час вебінару для екзаменаторів, залучених до перевірки завдань сертифікаційних робіт з математики. Охочих запрошуємо долучитися 24 травня  о 16:00 до розмови з експертами Українського центру оцінювання якості освіти на YouTube каналі центру.
Аби навчання було ефективним, пропонуємо потенційним екзаменаторам і старшим екзаменаторам до 14:00   24 травня  перевірити 10 бланків відповідей, оцінити їх, занотувавши результати оцінювання в записнику і заповнивнивши відповідну форму. Зі схемою оцінювання та алгоритмом розв’язання можна ознайомитися за покликанням.
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021!

У вівторок, 25.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (англійська). Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.      

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ   пересаджувати учасника на інше місце!; відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з англійської мови зареєструвалось 3 543 (у 2020 - 2 749, у 2019 - 2 119, у 2018 - 1 977) учасників, для яких працюватимуть 239 аудиторій у 13 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 9, м. Вараш - 1, м. Дубно - 1, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватиме процедури 13 уповноважених осіб УЦОЯО13 керівників пунктів ЗНО та 13 помічників, 478 інструкторів та 75 чергових; 13 медичних працівників, 13 представників поліції охорони ГУ НП та 13 представників ГУ НП

      На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин
      Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 18 червня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ: pареєстровано 3543, не прийшли 427 (12,05%), пишуть 3116 (87,95%). Не було осіб, щоб прийшли до пунктів без документів (сертифікат, паспорт). Було зафіксовано 2 спізнення учасників. Не було виявлено учасників із підвищеною температурою тіла.
У всіх пунктах проведення тестування з англійської мови були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
[JUSTIFY]
      Учасники не звертались до медичних працівників. Під час хдійснення процедури температурного скринінгу не було зареєстровано осіб із числа персоналу та з числа учасників, у яких би була підвищена температура або ознаки гострого респіраторного заховрювання.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ПО НП за допомогою металодетектора здійснювали контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області 3 учасників було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пункту ЗНО, оскільки під час технологічної перерви працівниками поліції охорони НП було виявлено в них заборонені присторої, які учасники мали при собі (мобільні телефони).
В 1 пункті проведення ЗНО був присутній громадський спостерігач.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 13 та забір 13 контейнерів із матеріалами, які відправили до вказаних пунктів обробки.
      Із 13 пунктів ЗНО з англійської мови 13 були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 6 пунктах. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 6 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 21 нестандартна ситуація. 
      Учасники не подавали апеляційних заяв.

Наступне тестування: у п'ятницю, 29.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 30.06.2021 11:53:15
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

У п'ятницю, 28.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з МАТЕМАТИКИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду в пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання(верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


[JUSTIFY] Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 
[/JUSTIFY]

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з математики зареєструвалось 14 082 (у 5 757, у 2019 - 4 574, у 2018 - 3 825) учасників, зокрема на математику - 10 266, на математику (завдання рівня стандарт) - 3 816. Для учасників працюватимуть 947 аудиторій у 61  пункті проведення ЗНО (м. Рівне - 21, м. Вараш - 2, м. Дубно - 5, м. Острог - 2, м. Березне - 4, смт. Володимирець - 3, м. Дубровиця - 2, Зарічне - 2, м. Здолбунів - 2, смт. Корець - 2, м. Костопіль - 3, смт. Млинів - 2, смт. Рокитне - 4, м. Сарни - 7), окрім цього обслуговуватиме процедури 61 уповноважена особа УЦОЯО61 керівник пункту ЗНО та 61 помічник керівника пункту ЗНО, 1894 інструктори та 314 чергових; 61 представник поліції охорони ГУ НП, 61 медичний працівник. Біля пунктів забезпечуватимуть громадський порядок 61 представник ГУ НП. Прилеглі території пунктів тестування патрулюватимуть екіпажі патрульної поліції

      На виконання сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарт) відведено 150 хвилин, на виконання роботи з математики - 210 хвилин.

      Учасникам з математики (завдання рівня стандарт, 150 хв) роздають бланк А та бланк Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!). 
      Учасникам з математики (210 хв) роздають бланк А, бланк Б та бланк В (бланки Б та В кодуються штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

      Сертифікаційна робота з математики (завдання рівня стандарт) налічує 28 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (6 завдань) та розгорнутою (2 завдання) відповіддю. 

Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (9 завдань) та розгорнутою (5 завдань) відповіддю.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 22 червня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з математики: із 5757 учасників до 22 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 1128 (19,59,0%)виконували сертифікаційну роботу 4 629 (80,41%)
Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
 У всіх пунктах проведення тестування з математики були присутні медичні працівники та охорона (ДСО НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
 Під час проведення температурного скринінгу не було виявлено учасників із підвищеною температурою або ознаками гострого распіраторного захворювання. Під час проведення тестування учасники не звертались до медичних працівників.
 Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками ДСО ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО (наявність заборонених засобів / предметів). 
    В одному з пунктів були присутні 4 громадські спостерігачі, із яких 4 журналісти (телеканал UA: Рівне, Сфера-ТВ). Телеканал Рівне-1 здійснював зйомку за межами пункту тестування.
   Представники Рівненського ОВСЗ здійснили забір 22 контейнерів із матеріалами, які мають відправити до вказаних пунктів обробки.
  Усі 22 пункти ЗНО з математики були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано у 11 пунктах проведення ЗНО (27 осіб).
    Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

Наступне тестування: у вівторок, 01.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови та літератури.

Змінено: Ігор Опольський - 06.07.2021 13:29:40
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021 з англійської мови!
      
У вівторок, 25 травня 2021 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.
Із завданнями сертифікаційної роботи, аудіофайлом частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» та правильними відповідями до тесту можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Англійська мова».

Сертифікаційна робота з англійської мови 2021 року (основна сесія)

Завдання з аудіювання з англійської мови 2021 року (основна сесія)

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з англійської мови 2021 року (основна сесія)

      Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, можуть вибрати англійську мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
      Зміст сертифікаційної роботи з англійської мови визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти.
Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).
      Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.
Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали англійську мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. Для тих, хто вивчав англійську мову на рівні стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань №1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17–32 частини «Читання», №39–43, №49–53 частини «Використання мови» та №59 частини «Письмо». Для тих, хто вивчав англійську мову на профільному рівні, використовуватиметься тестовий бал, отриманий за виконання усіх завдань тесту.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови буде оголошено до 18 червня.

 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

У вівторок, 01.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
[JUSTIFY]      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.
[/JUSTIFY]
При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з української мови, української мови та літератури зареєструвалось 14 319, зокрема з української мови - 5497, з української мови та літератури - 8822 (у 2020 - 13 734 у 2019 - 12 693, у 2018 - 12 836) учасників, для яких працюватимуть 960 аудиторій у 61 пункті проведення ЗНО (Рівне – 21, Вараш – 2, Дубно – 5, Острог – 2, Березно – 4, Володимирець – 3, Дубровиця – 2, Зарічне – 2, Здолбунів – 2, Корець – 2, Костопіль – 3, Млинів – 2, Рокитне – 4, Сарни – 7), окрім цього обслуговуватимуть процедури 61 уповноважена особа УЦОЯО61 керівник пункту ЗНО та 61 помічник, 1 920 інструкторів та 313 чергових; у пунктах будуть присутні 61 медичний працівник, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватиме 61 працівник Поліції охорони НП, зовні за порядком стежитиме 61 представник ГУ НП та екіпажі патрульної поліції.
Довезення автотранспортом учасників до пунктів проведення тестування та у зворотньому напрямку забезпечують органи управління освітою територіальних громад.
      Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.

      На виконання сертифікаційної роботи з української мови відведено 150 хвилин української мови та літератури відведено 210 хвилин.
 
      Учасникам з української мови роздають бланки А та бланки Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)
      Учасникам з української мови та літератури роздають бланки А, бланки Б та В (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін, бланк В - з лицевої !!!)      

      Сертифікаційна робота з української мови налічує 40 завдань різних форм і складається з двох частин: «Частина 1» (39 завдань різних форм), «Частина 2» (завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю).

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 67 завдань різних форм і складається з чотирьох частин: «Українська література» (24 завдання), «Українська мова» (39 завдань),  «Українська мова» (3 завдання відкритої форми) і «Завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю» (одне завдання відкритої форми).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ: із 14 319 учасників до 61 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 4 211 (29,41%)виконували сертифікаційну роботу 10 108  (70,59%)
[JUSTIFY]      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 1 учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У 1 учасника під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищену температуру
      У всіх пунктах проведення тестування з української мови, української мови та літератури були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
      Кілька учасників звертались до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: 1 (одного) учасника було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи, оскільки працівник поліції охорони виявив у нього мобільний телефон. 
   В одному пункті були присутні громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти.
 Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 61 та забір 61 контейнера із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
      Усі 61 пункт ЗНО з української мови, української мови та літератури були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 28 пунктах (48 осіб). Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У 13 із 61 пункту проведення ЗНО зафіксовано 14 нестандартних ситуацій.

Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!
[JUSTIFY]
Наступне тестування: у п'ятницю, 04.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 08.07.2021 05:56:06
 
До уваги учасників ЗНО-2021!!!

У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.
Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, мають обов’язково вибрати для проходження ДПА у формі ЗНО українську мову або українську мову і літературу.      

Завершилось ЗНО з української мови, української мови та літератури. Український центр оцінювання якості освіти на своєму сайті опублікував тестові зошити з цих предметів та відповіді до них.

УКРАЇНСЬКА МОВА

Сертифікаційна робота з української мови 2021 року (основна сесія)

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови 2021 року (основна сесія)

Сертифікаційна робота з української мови і літератури 2021 року (основна сесія)

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2021 року (основна сесія)
 
До уваги учасників ЗНО-2021 та їх батьків, освітян РІвненщини!

У п'ятницю, 04.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору


Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з історії України зареєструвалось 12  384 (у 2020 - 10 638, у 2019 - 9 795, у 2018 - 7 124) учасники, для яких працюватимуть 830 аудиторій у 54 пунктах проведення ЗНО (Рівне - 16, Вараш - 2, Дубно - 5, Березне - 4, Володимирець - 3, Дубровиця - 3, Зарічне - 2, Здолбунів - 2, Корець - 2, Костопіль - 3, Млинів - 2, Рокитне - 3, Сарни - 7), окрім цього обслуговуватиме процедури 54 уповноважені особи УЦОЯО54 керівники пунктів ЗНО та 54 помічники керівників пунктів, 1 660 інструкторів та 265 чергових; у пунктах тестування працюватимуть 54 мадичних працівники, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватимуть 54 представники поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пунктів, контроль за дотриманням соціального дистанціювання будуть здійснювати 54 працівники ГУ НП.

      На виконання сертифікаційної роботи з історії України відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з історії України налічує 60 завдань різних форм і складається з двох частин: «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» (30 завдань).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ: із 12  384  учасників до 54 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 4 836 (39,05%)виконували сертифікаційну роботу  7 548 (60,95%)
[JUSTIFY]      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 1 учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У 1 учасника під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищену температуру. У персоналу не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого расператорного захворювання.
У всіх пунктах проведення тестування з історії України були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
В одному пункті були присутні громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти. Ще 2 журналісти здійснювали репортаж поза межами пункту тестування.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 54 та забір 54 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 54 пункти ЗНО з історії України були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 22 пунктах (54 особи). Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У 9 із 54 пунктів проведення ЗНО зафіксовано 9 нестандартних ситуацій.

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у понеділок, 07.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.
Змінено: Ігор Опольський - 08.07.2021 06:25:28
 
До уваги освітян Рівненщини!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.43 «Організація перевірки робіт учасників ЗНО з української мови, математики, англійської, німецької, французької мов» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 17.05.2021 № 89 «Про затвердження пункту перевірки завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю зовнішнього незалежного оцінювання з математики Рівненської області в 2021 році» інформуємо, що в області з орієнтовно із 02 червня по 14 червня 2021 року працюватиме пункт перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт з математики. У пункті працюватимуть 4 групи, у складі яких 4 старших вчителі-екзаменатори та 47 вчителів-екзаменаторів. Роботу пункту куруватимуть Андрій Іванович МИЛЯНИК, заступник директора Львівського РЦОЯО, та Лариса Володимирівна ПЕКАРСЬКА, методист Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
      Зичимо якісної та легкої перевірки колегам!


Змінено: Ігор Опольський - 06.06.2021 04:52:48
 
До уваги учасників ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівненщини! 

У понеділок, 07.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ФІЗИКИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти).НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з фізики зареєструвалось 1 119 (у 2020 - 1004, у 2019 - 846, у 2018 - 875) учасників, для яких працюватимуть 75 аудиторій у 5 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 3, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватиме процедури 5 уповноважених осіб УЦОЯО5 керівників пунктів ЗНО та 5 помічників, 150 інструкторів та 25 чергових; у пунктах будуть присутні 5 медичних працівників, охорону пунктів та контейнерів із тестовими матеріалами забезпечуватимуть 5 представників ГУ НП поліції охорони, зовні патрулювання здіснюватимуть та стежитимуть за дотриманням соціального дистанціювання 5 представників ГУ НП.
[JUSTIFY]Довезення автотранспортом учасників до пунктів проведення тестування та у зворотньому напрямку забезпечують органи управління освітою у районах, містах, ОТГ.
Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.
[/JUSTIFY]

На виконання сертифікаційної роботи з фізики відведено 180 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з фізики налічує 38 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).


Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 22 червня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з ФІЗИКИ: із 1 119 учасників до 5 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 302 (27%), виконували сертифікаційну роботу 817 (73%)
[JUSTIFY]     Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Не було зафіксовано випадків, щоб учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У жодного учасника під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищену температуру та ознак гострого респіраторного захворювання. У персоналу пунктів проведення ЗНО також не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого респіраторного захворювання.

У всіх пунктах проведення тестування з фізики були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 5 та забір 5 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 5 пунктів ЗНО з фізики були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 4 пунктах. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У жодному із 5 пунктів проведення ЗНО не було зафіксовано нестандартних ситуацій.

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у четвер, 10.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології.
Змінено: Ігор Опольський - 07.07.2021 19:49:22
 
До уваги освітян Рівненщини!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.43 «Організація перевірки робіт учасників ЗНО з української мови, математики, англійської, німецької, французької мов» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», наказу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 17.05.2021 № 90 «Про затвердження пункту перевірки завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури Рівненської області в 2021 році» інформуємо, що в області з орієнтовно із 06 червня по 14 червня 2021 року працюватиме пункт перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт з української мови, української мови та літератури. У пункті працюватимуть 7 груп, у складі яких 7 старших вчителів-екзаменаторів та 83 вчителі-екзаменатори. Роботу пункту куруватимуть Ірина Юріївна КЛИМЕЦЬ, методист навчально-методичного відділу ЛЬвівського РЦОЯО, та Ігор Валерійович ОПОЛЬСЬКИЙ, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
      Зичимо якісної та легкої перевірки колегам!

 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.


Після проведення тестування розпочинається наступний етап – визначення результатів ЗНО

Як і коли оголосять результати ЗНО - 2021
В Україні добігає кінця проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Після проведення тестування розпочинається наступний етап – визначення і оголошення результатів зовнішнього оцінювання.
Результати зовнішнього оцінювання будуть використані для визначення конкурсного бала вступників для участі у вступній кампанії, а також, за бажанням випускників, як оцінки державної підсумкової атестації.
      Результат ЗНО та його кількісна оцінка
Результатом зовнішнього оцінювання є кількісна оцінка рівня навчальних досягнень учасника зовнішнього оцінювання. Результати зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета визначаються за:
 • рейтинговою шкалою 100 - 200 балів – для всіх учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг «склав/не склав»;
 • критеріальною шкалою 1 - 12 балів – для учасників зовнішнього оцінювання з числа випускників системи середньої освіти поточного навчального року, які виявили бажання зарахувати результати тестування з навчального предмета, як оцінку за проходження державної підсумкової атестації.
      Основні етапи визначення результатів ЗНО
 • комп'ютерна обробка сертифікаційних робіт та перевірка екзаменаторами завдань відкритої форми;
 • визначення тестового бала кожного учасника ЗНО (арифметична сума балів за відповіді на завдання тесту);
 • встановлення порога «склав/не склав» (мінімальна кількість балів, яку має набрати майбутній абітурієнт);
 • затвердження таблиці за шкалою 100 - 200 балів;
 • ухвалення таблиці за шкалою 1 - 12 балів;
 • оголошення результатів зовнішнього оцінювання.
      Дати визначення порогового бала «склав / не склав»
Поріг «склав/не склав» – це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник за виконання сертифікаційної роботи, щоб отримати оцінку у шкалі 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
Рішення про встановлення порога «склав/не склав» ухвалює спеціальна експертна комісія. Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» відбудуться:
 • іноземні мови, математика, фізика – 17 червня;
 • українська мова і література, українська мова, історія України, біологія — 24 червня;
 • географія – 25 червня.
Для осіб з особливими (мовними) освітніми потребами буде встановлений адаптивний поріг «склав/не склав» для тестів ЗНО з української мови, а також з української мови і літератури.
      Дати оголошення результатів ЗНО
Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання. Дати оголошення:
 • іноземні мови, математика, фізика – 18 червня;
 • українська мова і література, українська мова, історія України, біологія — 25 червня;
 • географія – 26 червня.
      Передання закладам освіти результатів ДПА
 • іноземні мови, математика, фізика – 18 червня;
 • українська мова і література, українська мова, історія України, біологія — 25 червня;
 • географія – 26 червня.
 
До уваги учасників ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівнещини!

У четвер, 09.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з БІОЛОГІЇ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.
      При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з біології зареєструвалось 4 886 (у 2020 - 4 514, у 2019 - 3 330, у 2018 - 3 554) учасників, для яких працюватимуть 328 аудиторій у 22 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 9, м. м. Вараш - 2, Дубно - 3, м. Березне - 2, смт. Володимирець - 2, смт. Млинів - 2, смт. Рокитне - 2, м. Сарни - 4), окрім цього обслуговуватиме процедури 22 уповноважених особи УЦОЯО22 керівники пунктів ЗНО та 22 помічники керівників пунктів тестування, 656 інструкторів та 105 чергових; у пунктах працюватимуть 22 медичних працівники, охорону пунктів та контейнерів зубезпечуватимуть 22 працівники поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пунктів будуть здійснювати 22 представники ГУ НП.

      На виконання сертифікаційної роботи з біології відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.


      Сертифікаційна робота з біології налічує 50 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (38 завдань), на встановлення відповідності (8 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (4 завдання).

      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з БІОЛОГІЇіз 4 886 учасників до 22 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 1812 (37,00%), виконували сертифікаційну роботу 3 074 (63,00%)
[JUSTIFY][JUSTIFY]        
Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Не було зафіксовано випадків, щоб учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У жодного учасника під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищену температуру та ознак гострого респіраторного захворювання. У персоналу пунктів проведення ЗНО також не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого респіраторного захворювання.
У всіх пунктах проведення тестування з біології були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
      У результаті звернення до медичного працівника в одному з пунктів тестування учасницю ЗНО забрала швидка допомога.
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі. В одному пункті був присутній контролер.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 22 та забір 22 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 22 пункти ЗНО з біології були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 9 пунктах. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
У 4  із 22 пунктів проведення ЗНО  було зафіксовано  6  нестандартних ситуацій.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY][CENTER]
[/CENTER]
Наступне тестування: у вівторок, 15.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії.
Змінено: Ігор Опольський - 12.07.2021 06:29:57
 
До уваги освітянської спільноти Рівненської області, учнів освітніх закладів, батьків!

      Рівненський ОІППО спільно з Львівським РЦОЯО постійно здійснює актину PR-кампанію щодо підготовки та проведення процедур зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема і в засобах масової інформації. Телеканал Суспільне Рівне та ITV відзняли відеосюжети про роботу пунктів перевірки відкритої частини сертифікаційних робіт робіт учасників ЗНО-2021 з математики, який працював в Рівненській області вперше, та з української мови, української мови та літератури, який працює на Рівненщини уже традиційно.

      Пропонуємо ваші увазі відео про процедури перевірки:

      - відеосюжет від телеканалу Суспільне Рівне: "Порожні бланки та нуль балів: як на Рівненщині перевіряють роботи ЗНО";

      - відеосюжет від телеканалу ITV: "За лаштунки ЗНО: як перевіряють роботи з української мови у Рівному?".
 
До уваги учасників ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівненщини!

У вівторок, 15.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ГЕОГРАФІЇ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з географії зареєструвалось 7 645 (у 6 072, у 2019 - 3 694, у 2018 - 3 665) учасників, для яких працюватимуть 511 аудиторій у 33 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 13, м. м. Дубно - 4, Березне - 2, смт. Володимирець - 3, м. Дубровиця - 2, м. Здолбунів - 2, смт. Рокитне - 2, м. Сарни - 5), окрім цього обслуговуватиме процедури 33 уповноважені особи УЦОЯО33 керівники пунктів ЗНО та 33 помічники керівників пунктів тестування, 1 022 інструктори та 166 чергових; у пунктах проведення ЗНО працюватимуть 33 медичних працівники, 33 представники поліції охорони ГУ НП забезпечуватимть охорону пунктів та контейнерів із матеріалами, 33 представники ГУ НП будуть здійснювати патрулювання території навколо пунктів тестування із метою забезпечення громадського порядку.

      На виконання сертифікаційної роботи з географії відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.


Сертифікаційна робота з географії налічує 54 завдань різної форми: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань).

      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 29 липня 2020 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з ГЕОГРАФІЇ: із 7 645 учасників до 33 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 3 322 (43,45%)виконували сертифікаційну роботу 4 323 (56,55%)
[JUSTIFY]      
Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 
Не було учасників, яких би не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшли після 10:50.
В 1 учасника під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищену температуру. У персоналу не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого респіраторного захворювання.
У всіх пунктах проведення тестування з географії були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників, такоже медична допомога знадобилась й 1 працівнику з числа персоналу.
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: 1 (одного) учасника було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи, оскільки під час технологічної перерви працівником поліції охорони було виявлено мобільний телефон в учасника. 
В одному пункті були присутні 2 громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 33 та забір 33 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 33 пункти ЗНО з географії були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 17 пунктах (46 осіб). Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У 8 із 33 пунктів проведення ЗНО зафіксовано 9 нестандартних ситуацій.
 
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Вітаємо учасників із завершення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року! 
Чекайте результатів на своїх персональних сторінках!
Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено на базі закладу освіти міста Рівного із 29.06.2021 по 14.07.2021.
Змінено: Ігор Опольський - 12.07.2021 06:46:37
 
До уваги учасників ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівненщини!

Триває основнв сесія зовнішнього незалежного оцінювання. УУкраїнський центр оцінювання якості освіти уже оголосив результати з хімії: Рівненщина має 1 учасника, який склав тест на максимальні 200 балів. Відповідно до календарного плану проведення зовнішнього оцінювання оголошення результатів тестування відбудеться в такі терміни:
 • результати учасників тестування з іноземних мовне пізніше 18 червня 2021 року;
 • результати учасників зовнішнього тестування з математики, фізикине пізніше 22 червня 2021 року;
 • результати учасників тестування з української мови, української мови та літератури, історії України та біологіїне пізніше 25 червня 2021 року;
 • результати учасників тестування з географії – не пізніше 30 червня 2021 року.
Результати тестування розміщуватимуться на інформаційних сторінках учасників ЗНО.
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівненщини!

Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія.У період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання здійснюється подання документів особами, які:

 • у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямували до/з місць їх проведення;
 • не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від їх дій та волі, та на які вони не можуть вплинути, зокрема:
− хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії;
− стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з  певного навчального предмета;
− викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що трапилося до проведення зовнішнього оцінювання з  певного навчального предмета, але не раніше ніж за п’ять календарних днів;
− смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за сім календарних днів;
 • брали участь в основній сесії зовнішнього оцінювання, але не змогли розпочати або завершити виконання сертифікаційної роботи з певного навчального предмета у зв’язку з:
− різким погіршенням стану здоров’я;
− виникненням у пункті зовнішнього оцінювання обставин, що могли становити загрозу для життя та здоров’я;
− дочасним припиненням уповноваженою особою при Українському центрі оцінювання якості освіти (за погодженням із регіональним центром) процедури зовнішнього оцінювання в певній(их) аудиторії(ях) або в пункті проведення зовнішнього оцінювання через неможливість створення належних умов для виконання  сертифікаційної роботи.
Таким учасникам протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування необхідно до регіонального центру подати заяву щодо участі у додатковій сесії, копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії.
      У разі неявки на основну сесію через хворобу  до регіонального центру разом із заявою необхідно подати – один із документів, зазначених в абзацах 2 – 5, 8, 9 підпункту 1 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України.
Також подати заяву щодо участі у додатковій сесії можуть особи які:
 • брали участь у тестуванні, але стосовно них допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання, що підтверджено рішеннями регламентних комісій;
 • брали участь у тестуванні, але не змогли завершити виконання сертифікаційної роботи у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням у пункті зовнішнього оцінювання інших обставин, що могли становити загрозу для їхнього життя та здоров’я.

Львівський РЦОЯО (Львівська, Рівненська, Волинська області)

Окрім періоду проведення основної сесії, подання документів для участі в додатковій сесії може здійснюватися в основний період реєстрації, період перереєстрації, додатковий період.


У межах часу, відведеного на реєстрацію (перереєстрацію), подати документи для участі в додатковій сесії можуть особи, які не мають можливості пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:
 • обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальних предмети, зовнішнє оцінювання з яких проводиться під час основної сесії в один день;
 • у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
 • за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у зовнішньому оцінюванні з окремого(их) навчального(их) предмета(ів), що проводиться(яться) в певні дні;
 • вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
 • належать до категорії осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення;
 • у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів:
− братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадахтурнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном, що підтверджується відповідними документами
− складатимуть державні іспити;
− проходитимуть практику на підприємствах, в установах та організаціях (для осіб із числа учнів (студентів, вихованців) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти);
− перебуватимуть за кордоном.
Зазначені вище особи разом із комплектом реєстраційних документів надсилають до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву (зразок заяви розміщено на сайті відповідного регіонального центру) щодо надання можливості пройти тестування під час додаткової сесії і документ, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основній сесії.У межах часу, відведеного для додаткового періоду реєстрації, здійснюється подання документів особами, які:
 • брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;
 • проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;
 • за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
 • мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію);
 • проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану, та внаслідок цього не змогли зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в основний період реєстрації, якщо останній день строку, відведеного для нього, припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану.
Таким особам до комплекту документів також необхідно додати заяву (у довільній формі) щодо надання можливості пройти тестування під час додаткової сесії та документ, що підтверджує право особи для реєстрації на ЗНО в додатковий період.
Детальніше про умови участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання можна ознайомитися за посиланням.
У 2021 році додаткову сесію буде проведено за таким графіком:      Результати додаткової сесії ЗНО буде розміщено до 23 липня. 
 
До уваги освітян Рівненщини!


Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликна сайт оригінального повідомлення.

РЕЗУЛЬТАТИ З МАТЕМАТИКИ ЗНО-2021: ВАЖЛИВО ЗНАТИ, ЩОБ РОЗУМІТИ
22.06.202117 червня Комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» цьогорічного ЗНО з математики у 10 тестових балів.  Не подолав його 31 % учасників. Такі результати викликали гострі дискусії в суспільстві.
Для уникнення маніпулятивних тверджень хочемо зауважити таке:
 1. Як неодноразово наголошував Український центр оцінювання якості освіти, ЗНО не є вимірником якості освіти.
У кожному конкретному оцінюванні беруть участь не всі здобувачі повної загальної середньої освіти, а лише ті, хто вибрали той чи той навчальний предмет для вступу. Для вивчення стану освіти використовують спеціальні моніторингові дослідження, а також дані загальнодержавних підсумкових оцінювань. Український центр оцінювання якості освіти  наразі проводить національне дослідження якості освіти – загальнодержавний моніторинг якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи», а також міжнародне дослідження якості освіти – PISA. Цьогоріч Український центр оцінювання якості освіти успішно провів основний етап другого циклу моніторингу початкової освіти (ми плануємо підготувати відповідний звіт за результатами цього дослідження у 2022 році), а також пілотний етап PISA-2022, результати якого будуть оприлюднені наприкінці 2023 року. Із результатами  попередніх циклів досліджень можна ознайомитися за посиланнями: PISAЗЗЯМО.
 1. Пороговий бал з математики 2021 року адекватний і дає змогу відсікти найменш підготовлених вступників, які не будуть у змозі навчатися в закладах вищої освіти, де математика є визначальною.
Пороговий бал ЗНО з математики у 2021 році дійсно на один бал вищий, ніж минулорічний, утім значно змінилася сертифікаційна робота і збільшилася максимальна кількість тестових балів, яку можна було отримати, виконавши правильно усі завдання тесту (у 2020 році – 62 бали, у 2021 році – 67 балів). Експерти свідчать, що завдання сертифікаційної роботи є посильними для здобувачів повної загальної середньої освіти, окрім цього, в зошитах із тестовими завданнями було розміщено довідкові матеріали (зокрема, формули), на які під час виконання завдань могли спиратися учасники.
 1. Не можна стверджувати, що результати з математики цьогорічних учасників ЗНО значно погіршилися у порівнянні з минулорічними, беручи до уваги відсотки тих, хто не склав.
Так, у 2021 році значно зросла кількість осіб, які брали участь у тестуванні з математики. Для порівняння: минулого року на ЗНО з математики зареєструвалися 186 072 особи, а цьогоріч  ‒ 291 789 осіб, з них потребували результату 100-200 не всі учасники, а 291 035 осіб. Загальна кількість зареєстрованих для проходження ЗНО в 2020 році 379 299, а у 2021 – 392 512 відповідно. Така ситуація зумовлена рішенням про обов’язкове проходження ДПА з математики для здобувачів повної загальної середньої освіти. Відтак Український центр оцінювання якості освіти розробив окрему сертифікаційну роботу «Математика (завдання рівня стандарту)» для осіб, які не планували використовувати результат з математики для вступу, але були зацікавлені в результаті ДПА з цього предмета. Утім очевидно, що значна частка випускників вибрала тестування з математики, попри відсутність намірів використовувати результат для вступу.
Нагадаємо, що у квітні через поширення COVID-19 здобувачів повної загальної середньої освіти звільнили від ДПА, це зумовило неявку певної частки здобувачів освіти для проходження тестування з математики. Загалом цьогоріч потребували результату ЗНО з математики для вступу і з’явилися на тестування 244 410 осіб,  минулого року для проходження іспитування з математики з’явилася  152 081 особа. Зауважимо також, що учасники, які не позначили потребу в результаті за шкалою 100-200 (результат для вступу), його не отримують.
Не можна не зазначити, що понад 77 тис. осіб були зареєстровані для участі в тестуванні «Математика (завдання рівня стандарту)», у разі проходження цього тестування можна було отримати лише бал ДПА за шкалою 1-12. Аналіз результатів цього оцінювання не є показовим, адже прийшли на пункти проведення тестування менше 12% зареєстрованих.
 
До уваги освітян Рівненщини та продставників ЗМІ !

      Український центр оцінювання якості освіти поступово проводить засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до закладів освіти, при Українському центрі оцінювання якості освіти. Після визначення порога стають відомими окремі загальні результати учасників ЗНО-2021 з того чи того предмета.


      Безперечно, що найкращим результатом, про якимй мріє кожень учасник, є 200 балів за виконання сертифікаційної роботи.
      У 2021 році Рівненщина має такі результати:
      - 1 (одного) 200-бальника з хімії у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради;
      - 5 (п'ять) з англійської мови: Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради, Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради, ТРОЄ УЧАСНИКІВ із Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради. 
      - 3 (три) 200-бальники з математики: Гощанська районна гімназія, Володимирецький районний колегіум, Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради.

[JUSTIFY] У четвер, 24  червня 2021 року, о 12:00 розпочнеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до закладів освіти, при Українському центрі оцінювання якості освіти з української мови і літератури, української мови, історії України та біології. 
[/JUSTIFY] Засідання експертної комісії транслюватиметься в режимі онлайн на YouTube каналі Українського центру, сторінці у Фейсбук Українського центру.
      Результати учасників за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА) буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після кожного засідання експертної комісії.
Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з географії відбудеться 25 червня.
Змінено: Ігор Опольський - 25.06.2021 06:54:06
 
До уваги учасників ЗНО-2021 та освітян Рівненщини!

Порогові були "склав / не склав" з предметів основної сесії ЗНО-2021. Чинні вони і для результатів додаткової сесії.

      
Змінено: Ігор Опольський - 24.06.2021 19:40:24
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 След.
Читають тему