Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 След.
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Інструктивно-методичні наради
 
Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 

виконкомів рад міст обласного підпорядкування 
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів 
Органам управління освітою ОТГ 
Директорам закладів П(ПТ)О, закладів фахової передвищої освіти 
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування 

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.5 «Організація та проведення нарад з відповідальними за ЗНО управлінь/відділів освіти районних/міських адміністрацій, ОТГ, (у тому числі, в онлайн форматі)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 21.10.2020 № 659/03-29 «Про нараду відповідальних за проведення ЗНО», із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання) повідомляє, що Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти, ураховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», спільно з працівниками Львівського РЦОЯО проводитиме нараду з відповідальними за ЗНО в четвер, 29 жовтня 2020 року, у режимі онлайн.   
Просимо відповідальних за підготовку до проведення ЗНО в районах, містах, об’єднаних територіальних громадах Рівненської області взяти участь у нараді. Адреса гіперпокликання буде надіслана на скриньки відповідальних за ЗНО в районах, містах, ОТГ. Початок роботи об 11.00 год.
 
До уваги освітян Рівненщини!

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення  PR-кампанії з питань ЗНО-2021» плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 №178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформує про те, що в період із 14.12 по 18.12.2020 працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО проведуть для освітян Рівненщини, учнів 11-х класів закладів ЗСО, учнів, студентів закладів П(ПТ)О, фахової передвищої освіти 6 (шість) вебінарів із актуальних питань зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Почоток роботи о 14:30, щодня, у вівторок, 15.12, ще й о 15:30.
      Під час відеотрансляцій, які проводитимуться із використанням платформи ZOOM, буде розглянуто наступні питання:
      - нормативно-правове забезпечення процедур ЗНО-2021;
      - українська мова чи українська мова і література;
      - математика для ДПА;
      - кому потрібно складати математики у формі ЗНО на рівні стандарту, а кому - профільному рівні;
      - іноземна мова: кому потрібен рівень стандарту, а кому - профільний
      - підготовка до ЗНО: пробне тестування, онлайнове тестування на сайті Львівського РЦОЯО.

      Після виступу спікерів-методистів учасники зможить почути відповіді та / або отримати консультації із питань, які вважають важливими, якщо відповідь не прозвучала під час вебінару.
      Усіх учасників листами Рівненського ОІППО на електронну пошту буде завчасно поінформовано про умови підключення до вебінару.

      Дякуємо за співпрацю!

      Із повагою
      завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО І.В. Опольський
 
До уваги освітян Рівненщини!!!

Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій,

виконкомів рад міст обласного підпорядкування 
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів 
Представникам органів управління освітою         
територіальних громад 
Директорам закладів П(ПТ)О, фахової передвищої освіти 
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування 

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.8 «Проведення Інтернет-конференцій, вебінарів тощо з питань ЗНО-2021 для учнів (студентів, слухачів) та педагогів закладів освіти» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 17.12.2020 №712/03-29, із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання повідомляє, що Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти проводить інструктивно-методичну нараду для відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в районах(містах), об’єднаних територіальних громадах, закладах освіти областей обслуговування, на яких будуть розглядатися питання особливостей і підготовки процедур основної сесії та пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році.
Ураховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження  обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», нарада з відповідальними за ЗНО відбудеться 23 грудня 2020 року в режимі онлайн. Початок роботи об 11:00.
      Просимо відповідальних за підготовку до проведення ЗНО-2021 в районах, містах, територіальних громадах, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування Рівненської області взяти участь у нараді. Адреса посилання на участь у нараді буде надіслана на електронні скриньки відповідальних за ЗНО.
 
До уваги освітян Рівненщини, потенційних учасників ЗНО-2021, їх батьків!
     
Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п. 2.4 "Інформування учнів (студентів, слухачів) та педагогічної громадськості закладів освіти про умови реєстрації на участь у пробному і основному ЗНО 2021 року" Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання повідомляє, що у вівторок, 12.01.2021, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, візьме участь у передачі "Досліно" на радіо "Українська радіо. Рівне".
      Під час ефіру буде озвучено питання щодо підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році, зокрема підготовки до проведення пробного ЗНО, реєстрації учасників тощо.
      Долучайтесь до ефіру!
 
[CENTER]До уваги освітян РІвненщини!

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п. 6.1 "Організація й проведення PR-кампанії незалежного тестування" Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання частині проведення незалежного тестування професійних компетентностей педігогічних працівників у процесі сертифікації повідомляє, що у понеділок, 25.01.2021, Ігор Валерійович ОПОЛЬСЬКИЙ, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти РІвненського ОІППО візьме участь в онлайновій годині спілкування "Сертифікація-2021. Актуально про основне", ініційованій Управлінням Державної служби якості освіти в Рівненській області. Початок роботи о 16:00
      Зареєструватися для участі та попередньо поставити запитання можна за гіперпокликанням https://forms.gle/irmQLK3naDQ9qmLTA
[/CENTER]
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи, п.2.5 «Організація та проведення нарад з відповідальними за ЗНО управлінь/ відділів освіти районних/міських адміністрацій, ОТГ, ЗВО І-ІІ р. а., ЗП(ПТ)О, ЗЗСО обласного підпорядкування, гуманітарних відділів ОТГ (у тому числі, в онлайн форматі): «Реєстрація та особливості проведення пробного ЗНО у 2021 році» наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 №178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 25.01.2021 №40/03-29 повідомляємо про те, що у четвер, 28 січня 2021 року, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти проводить онлайнову нараду для осіб, відповідальних за підготовку до проведення ЗНО в територіальних громадах, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Рівненської  області.
Початок роботи – 11:00.
Адреса посилання на участь у нараді буде надіслана на електронні скриньки відповідальних за ЗНО.
      
Лист Рівненського ОІППО від 25.01.2021 № 01-12/52: ЗАВАНТАЖИТИ.

      ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ з МАТЕРІАЛАМИ НАРАДИ (у форматі -pdf)
Змінено: Ігор Опольський - 29.01.2021 07:09:43
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: ВИ ЗАПИТУЄТЕ — МИ ВІДПОВІДАЄМО
26.01.2021

      1 лютого стартуватиме реєстрація для участі у ЗНО 2021 року. Та одинадцятикласники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше, визначилися з переліком предметів, які обиратимуть під час тестування, зареєструвалися для участі в пробному ЗНО, підготували необхідні для реєстрації документи.
Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2021, запрошуємо долучитися 29 січня о 14.00 до розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центру. Цьогорічні учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.
Цей ефір розпочне низку випусків «ЗНО-2021: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.
      До 28 січня всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.

Змінено: Ігор Опольський - 26.01.2021 10:41:39
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 6.3 «Набір та навчання персоналу пунтів проведення незалежного тестування» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 15.02.2021 № 90/03-29 «Про підготовку персоналу пунктів незалежного тестування» повідомляємо, що у вівторок, 16.02.2021, в онлайновому режимі працівниками Львівського РЦОЯО буде проведено нараду з особами, які забезпечуватимуть роботу пункту проведення незалежного тестування професійних компетентностей педагогічних працівників. Робота розпочнеться о 15:00.
      Гіперпокликання для участі в нараді буде надано безпочередньо учасникам 15.02.2021 особистими повідомленнями.
 
До уваги освітян Рівненщини!

Керівникам територіальних громад
Керівникам органів управління освітою територіальних громад
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.31 «Підбір залучених працівників, їх підготовка (до пробного та основного ЗНО - 2021)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 03.04.2021 № 125/03-29 «Про нараду відповідальних за проведення ЗНО» Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснює заходи щодо підготовки процедур пробного тестування, яке відбудеться 10 квітня 2021 року.
Інформуємо, що на 11 березня 2021 року заплановано провести нараду з відповідальними за ЗНО з питань підготовки працівників, які будуть забезпечувати процедури в пунктах проведення пробного тестування.
Ураховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, нарада з відповідальними за ЗНО відбудеться в режимі онлайн. Початок роботи об 11:00.
Просимо доручити відповідальним за проведення ЗНО в територіальних громадах Рівненської області взяти участь у нараді. Адреса посилання для участі в нараді буде надіслана на електронні скриньки відповідальних за ЗНО.
Участь у нараді беруть ті відповідльні за ЗНО, у чиїх громадах будуть працювати пункти проведення пробного ЗНО-2021 10 квітня 2021 року, перелік яких указано в додатку.
      Перелік адміністративних одиниць, на базі яких працюватимуть пункти проведення пробного ЗНО-2021 в Рівненській області 10 квітня 2021 року, можна завантажити з додатка до листа Рівненського ОІППО від 04.03.2021 № 01-12/165.
 
До уваги освітян Рівненщини!
                   
Керівникам органів управління освітою територіальних громад
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
Ректору Національного університету водного господарства та природокористування
Віктору Мошинському

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.34 «Проведення навчальних семінарів для екзаменаторів з української мови, математики, англійської, французької та німецької мов» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа  Львівського РЦОЯО від 23.02.2021 № 107/03-29, із метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи ЗНО з англійської мови, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти проводить онлайнові навчання осіб, які бажають брати участь у програмі підготовки екзаменаторів з англійської мови.
Просимо інформувати педагогічних працівників області відповідно до списків, що містяться в додатку до листа Рівненського ОІППО від 25.02.2021 № 01-12/143, про навчання, яке відбудеться на платформі Zoom у середу, 17 березня 2021 року. Для участі в семінарі потрібно буде перейти за покликанням, яке буде надіслано на електронні адреси учасників. Початок роботи о 15:00.

Інформація про осіб, залучених до онлайнового семінару, міститься в додатку до листа Рівненського ОІППО від 25.02.2021 № 01-12/143
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.31 «Підбір залучених працівників, їх підготовка (до пробного та основного ЗНО - 2021)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листів Управління Служби безпеки України в Рівненській області від 03.02.2021 № 5/85103.02.2021 № 5/852 інформуємо, що в Рівненській оласті із 12 березня по 31 березня 2021 року тренерами - особами, які відповідають за підготову до проведення ЗНО в органах управління освітою територіальних громад, будуть проведені навчання з працівниками, які у квітні 2021 року будуть залучені до роботи в пунктах проведення пробного ЗНО.
      Тренерами буде проведено навчання / інструктажі для осіб, які в пунктах пробного ЗНО працюватимуть старшими інструкторами, інструкторами, черговими, також їм має бути ознайомлено з інформацією щодо перщочергових дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пам'яткою щодо першочергових дій у разі виявлення ознак  вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) від УСБУ в Рівненській області тощо (лист Рівненського ОІППО від 09.03.2021 № 01-12/170).
      Навчання можуть проводитись як очно, так і онлайново, специфіку було обговорено під час наради з тренерами 11.03.2021.
      УСІ особи, які проходитимуть навчання, мають зареєструватись на сайті Львівського РЦОЯО, створивши персональний кабінет, та пройти онлайнове опитування, оскільки це передбачено програмою навчань. Зареєструватись можнаперейшовши за цим гіперпокликанням
У персональному кабінеті старшого інструктора, інструктора, чергового є можливість ознайомитись із матеріалами пункту пробного ЗНО, пам'яткою щодо першочергових дій у разі виявлення ознак  вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) від УСБУ в Рівненській області та пройти онлайнове опитування на знання процедур пробного ЗНО тощо.

      Довідково інформація із сайту Антитерористичного центру при Службі безпеки України

Переглянути інформацію можна за цим гіперпокликанням.

Антитерористичний центр при СБУ
Антитерористичний центр був створений у грудні 1998 року Указом Президента України. Це постійно діючий орган при Службі безпеки України, який здійснює координацію діяльності суб'єктів боротьби з тероризмом. Правовою основою діяльності Центру є Конституція України, Закон України «Про боротьбу з тероризмом», положення «Про Антитерористичний центр та його координаційні групи при регіональних органах Служби безпеки України» та інші нормативні акти. 
З 2016 року в Україні функціонує Єдина державна система запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків (постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 №92).  
Система визначає маркери терористичних загроз: «СІРИЙ»«СИНІЙ», «ЖОВТИЙ» та «ЧЕРВОНИЙ».
Станом на сьогодні визначені такі рівні терористичних загроз в Україні:
«ЧЕРВОНИЙ» (реальна загроза) - Донецька та Луганська області, АР Крим
«ЖОВТИЙ» (імовірна загроза) - Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області
«СИНІЙ» (потенційна загроза) - м. Київ, Київська, Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області
«СІРИЙ» (можлива загроза) - Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області
Змінено: Ігор Опольський - 04.05.2021 03:48:04
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.4 «Забезпечення проведення моніторингу якості початкової освіти в Рівненській області» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Українського ЦОЯО від 09.03.2021 № 02-22-01/271 інформуємо, що 18 березня 2021 року о 15:00 відбудеться вебінар для інструкторів, що працюватимуть у закладах освіти під час проведення основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти.
Інструкторів, які будуть долучені до проведення основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти, листом РІвненського ОІППО від 17.03.2021 № 01-12/202 повідомлено  про  необхідність  участі  у  вебінарі, який транслюватимуть  на Youtube-каналі Українського центру оцінювання якості освіти, та надано гіперпокликання для участі. 

 
До уваги освітян Рівненщини!

Керівникам територіальних громад
Керівникам органів управління освітою територіальних громад
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.4 «Забезпечення проведення моніторингу якості початкової освіти в Рівненській області» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», інформуємо, що працівниками кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти буде проведено інструктивно-методичну нараду для  інструкторів, що працюватимуть в закладах освіти під час проведення основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти.
Нарада відбудеться в четвер, 25.03.2021, на базі Рівненського ОІППО (в. Чорновола, 74, м. Рівне), аудиторія № 15 (ІІІ поверх).  Початок роботи о 10:00.
Перелік закладів та інструкторів, задіяних в основному етапі другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти, подано в додатку до листа Рівненського ОІППО від 22.03.2021 № 01-12/215..
Змінено: Ігор Опольський - 23.03.2021 08:18:42
 
До уваги освітян Рівненщини!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.3 «Підготовка та проведення пілотного етапу моніторингового дослідження PISA  - 2021» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформуємо, що Український центр оцінювання якості освіти у середу, 24.03.2021, проведе онлайнову нараду для осіб, які залучені до процедур пілотного етапу PISA-2022. Початок роботи о 15:00.

Змінено: Ігор Опольський - 25.03.2021 09:15:10
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.31 «Підбір залучених працівників, їх підготовка (до пробного та основного ЗНО - 2021)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листів Управління Служби безпеки України в Рівненській області від 03.02.2021 № 5/85103.02.2021 № 5/852 інформуємо, що в Рівненській оласті із 12 березня по 31 березня 2021 року тренерами - особами, які відповідають за підготову до проведення ЗНО в органах управління освітою територіальних громад, будуть проведені навчання з працівниками, які у квітні 2021 року будуть залучені до роботи в пунктах проведення пробного ЗНО.
      Тренерами буде проведено навчання / інструктажі для осіб, які в пунктах пробного ЗНО працюватимуть старшими інструкторами, інструкторами, черговими, також їм має бути ознайомлено з інформацією щодо перщочергових дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пам'яткою щодо першочергових дій у разі виявлення ознак  вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) від УСБУ в Рівненській області тощо (лист Рівненського ОІППО від 09.03.2021 № 01-12/170).
      Навчання можуть проводитись як очно, так і онлайново, специфіку було обговорено під час наради з тренерами 11.03.2021.
      УСІ особи, які проходитимуть навчання, мають зареєструватись на сайті Львівського РЦОЯО, створивши персональний кабінет, та пройти онлайнове опитування, оскільки це передбачено програмою навчань. Зареєструватись можнаперейшовши за цим гіперпокликанням
У персональному кабінеті старшого інструктора, інструктора, чергового є можливість ознайомитись із матеріалами пункту пробного ЗНО, пам'яткою щодо першочергових дій у разі виявлення ознак  вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) від УСБУ в Рівненській області та пройти онлайнове опитування на знання процедур пробного ЗНО тощо.

      Довідково інформація із сайту Антитерористичного центру при Службі безпеки України

Переглянути інформацію можна за цим гіперпокликанням.

Антитерористичний центр при СБУ

Антитерористичний центр був створений у грудні 1998 року Указом Президента України. Це постійно діючий орган при Службі безпеки України, який здійснює координацію діяльності суб'єктів боротьби з тероризмом. Правовою основою діяльності Центру є Конституція України, Закон України «Про боротьбу з тероризмом», положення «Про Антитерористичний центр та його координаційні групи при регіональних органах Служби безпеки України» та інші нормативні акти. 
З 2016 року в Україні функціонує Єдина державна система запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків (постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 №92).  
Система визначає маркери терористичних загроз: «СІРИЙ»«СИНІЙ»«ЖОВТИЙ» та «ЧЕРВОНИЙ».
Станом на сьогодні визначені такі рівні терористичних загроз в Україні:
«ЧЕРВОНИЙ» (реальна загроза) - Донецька та Луганська області, АР Крим
«ЖОВТИЙ» (імовірна загроза) - Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області
«СИНІЙ» (потенційна загроза) - м. Київ, Київська, Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області
«СІРИЙ» (можлива загроза) - Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області

ПАМ'ЯТКА щодо першочергових дій у разі виявлення ознак вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) 


У разі виявлення предмета, підозрілого на вибуховий пристрій (надалі ВП) у першу чергу необхідно здійснити наступне: 
- негайно повідомити старшого начальника про виявлення характерних ознак ВП, місце його розташування, час виявлення та особу, що виявила; 
- викликати спеціаліста – вибухотехніка (тел. - 102); 
- у разі підтвердження наявності ознак вибухового пристрою організувати евакуацію людей з будівлі чи території, що знаходиться під контролем; 
- оперативно виконувати всі рекомендації спеціаліста – вибухотехніка. 
Характерними ознаками, що вказують на можливу наявність ВП можуть бути: 
- виявлення в громадських місцях, транспорті валіз, пакунків, коробок та інших предметів залишених без нагляду власників; 
- отримання адресатом поштового відправлення, вміст якого чи відправник йому невідомі; 
- наявність у предметів характерного виду штатних бойових припасів, учбово-імітаційних, сигнальних, освітлювальних, піротехнічних виробів чи їхніх елементів; 
- наявність звуку працюючого годинникового механізму, що чути з предмету; 
- наявність у предметі запаху бензину, гасу, розчиннику, паливомастильних матеріалів, хімічних матеріалів, тощо; 
- наявність диму, що виходить з предмету; 
- наявність у предмета елементів (деталей), що не відповідають його прямому призначенню; 
- незвичайно велика маса предмета (наприклад, коробки з під цукерок, банки з під кави, книги, блокноту та таке інше); 
- наклейки, наліпки, етикетки з підписами на поверхні кришок коробок; 
- нестандартний засіб виготовлення посилочної тари; 
- наявність будь-якого додаткового контакту предмету з об'єктами навколишньої обстановки; 
- наявність у дверях, вікнах яких-небудь сторонніх предметів, закріпленого дроту, ниток, важелів, шнурів тощо; 
- наявність стороннього сміття, порушення ґрунту, покриття на газонах, тротуарах при відсутності пояснень щодо їх виникнення у відповідних служб; 
- наявність у контрольованих зонах залишеного власниками більше 5-ти хвилин транспорту; 
- наявність у контрольованій зоні сторонніх чи нічийних приладів, механізмів, тимчасових споруд, будівельних матеріалів і конструкцій, тощо; 
- порушення вимог паркування автотранспортних засобів в контрольованих зонах; 
- намагання особи з предметом у руках чи в специфічному одязі, який дає змогу приховувати на тілі ВП, за будь-яких обставин безпосередньо наблизитися до об'єкту охорони чи маршруту його пересування. 
СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ при виявленні підозрілого предмета самостійно проводити з ним будь-які дії (торкатися, нахиляти, переміщувати, підіймати та ін.) 

У разі виявлення особи, що намагається безпосередньо застосовувати підозрілий предмет по можливості не дати їй випустити предмета з рук та використати тіло особи як екран для гасіння у разі вибуху ВП осколкової та фугасної дії.       Примітка: треба пам'ятати, що марна втрата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв! 
В усіх випадках про виявлення ознак вибухового пристрою повідомляти по тел. – 102 та оперативного чергового Управління СБ України у Рівненській області тел. (0362) 22-43-43. 

      ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ, СТАВШИ ЗАРУЧНИКОМ ТЕРОРИСТІВ 

Основні принципи поведінки в разі захоплення Вас заручником 

Примиріться з тим, що ви перебуваєте під повною владою терористів, які завжди можуть вас убити. Щоб зламати вашу волю, деморалізувати й принизити, вас, вони застосовуватимуть різноманітні тактики – від фізичних страждань (нестача їжі, води, сну, погані умови утримання) до техніки “промивання мізків” (зокрема, переконуватимуть у тому, що влада забула про заручників, що на них “усім наплювати” тощо). 

Не падайте духом, до кінця надійтеся на сприятливе вирішення екстремальної ситуації. Отримавши інформацію про захоплення заручників, правоохоронні органи вже почали діяти і вживають всіх необхідних заходів задля вашого звільнення. 
Будьте терплячими. Час працює на заручників і тих, хто готується до їх звільнення. У той же час, не надійтеся на скоре звільнення – швидка капітуляція терористів малоймовірна. Тому підготуйтеся фізично, морально та емоційно до тяжкого випробування. 
Ваша стратегія – “прийняття та пристосування”. 
Ваша головна мета – вижити і зберегти фізичне й душевне здоров’я
Ваше головне завдання – зберігати самовладання, самоконтроль і самоповагу. 
Найбільш ефективний засіб, який ви можете вжити для свого звільнення – це зберігати спокій. 
Ваш девіз – “Не допускати як боягузтва, так і нерозумної бравади”. 

Основні правила поведінки у разі захоплення Вас заручником: 

1. По можливості якомога швидше опануйте себе, заспокойтеся, не піддавайтеся паніці, не допускайте істеричних проявів. Емоційно неврівноважена людина, яка від страху впадає в паніку, лякає терористів своєю непередбачуваністю, і її, швидше за все, вб’ють першою
2. Якщо вас поранено, старайтеся не рухатися. Так ви зменшите втрату крові. 
3. Надавайте допомогу і психологічну підтримку тим, хто слабший – пораненим, жінкам, дітям, особам похилого віку. Уникайте дратівливості та конфліктів при спілкуванні з іншими заручниками. 
4. Не ризикуйте своїм власним життям і життям оточуючих. Не допускайте дій, які можуть спровокувати терористів на застосування зброї і призвести до людських жертв (не втікайте, не кидайтеся на терористів, не вихоплюйте зброю)
5. Не намагайтеся умовити терористів, розчулити їх тощо. У той же час не принижуйтеся і не благайте про пощаду. 
6. Спілкуючись з терористами, не відводьте очей убік; у той же час, уникайте прямого погляду в очі (на несвідомому рівні такий погляд розглядається як виклик). 
7. Говоріть спокійним голосом, уникайте викличного, ворожого тону. 
8. За необхідності виконуйте розпорядження терористів, особливо протягом перших 30 - 60 хвилин після нападу. Не вступайте з ними в суперечку, терпіть образи та приниження. 
9. Постарайтеся переконати терористів забезпечити вам та іншим заручникам людські умови існування. 
10. Запитуйте дозвіл на вчинення будь-яких дій (сісти, встати, попити, вийти в туалет). 
11. Для підтримання сил їжте все, що вам дають. 
12. Використовуйте будь-яку можливість для відпочинку. Стрес, у стані якого перебувають заручники, через деякий час призводить до повного нервового виснаження. 
13. За можливості дотримуйтеся вимог особистої гігієни. 
14. Старайтеся виконувати доступні фізичні вправи. 
15. Застосовуйте техніки розслаблення, спробуйте чимось зайняти інтелект (читанням, письмом, тренуванням пам'яті, розв'язуванням математичних задач тощо). 
16. Терористи зазвичай відбирають у заручників годинники, мобільні телефони, щоб ізолювати їх від зовнішнього світу. Тому при тривалому утриманні в полоні слідкуйте за часом, відмічайте зміну дня та ночі, ведіть календар. 
17. Будьте уважні. Намагайтеся запам’ятати імена (прізвиська), прикмети, голоси, особливості поведінки терористів, зміст їх розмов між собою. Ця інформація буде дуже важливою для правоохоронних органів після знешкодження терористів і звільнення заручників. 
      18. Під час штурму спецпідрозділами правоохоронних органів приміщення, в якому вас утримують, негайно ляжте на підлогу обличчям униз, якомога далі від вікон і дверей. Ні в якому разі не беріть до рук зброю, кинуту терористами, інакше вас можуть прийняти за одного з них, не робіть різких рухів, відкрийте рот, на випадок застосування вибухових засобів. 
19. Більшість колишніх заручників протягом досить тривалого часу переживає посттравматичний стресовий розлад, симптомами якого можуть бути порушення сну, втрата апетиту, апатія, раптові спалахи гніву, труднощі у спілкуванні з близькими. Тому в перші дні після звільнення вам необхідно звернутися до медичних закладів за кваліфікованою психологічною допомогою.

Змінено: Ігор Опольський - 04.05.2021 03:48:53
 
До уваги освітян Рівненщини!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.3 «Підготовка та проведення пілотного етапу моніторингового дослідження PISA  - 2021» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформуємо, що Український центр оцінювання якості освіти d четвер, 25.03.2021, проведе онлайнову нараду для осіб, зокрема для адміністраторів із комп'ютерного оцінювання, які залучені до процедур пілотного етапу PISA-2022. Початок роботи о 15:00.
 
До уваги освітян Рівненщини!

Керівникам органів управління освітою територіальних громад
Керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.6 «Забезпечення проведення пробного ЗНО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 31.03.2021 № 197-03/29 інформуємо, що у вівторок, 06 квітня 2021 року, об 11:00 відбудеться онлайнова нарада з відповідальними за пункти проведення пробного ЗНО та помічниками відповідальних за пункти проведення пробного ЗНО.
Просимо доручити працівникам, вказаним у додатку, та відповідальним за підготовку до проведення ЗНО в територіальних громадах, у яких працюватимуть пункти проведення пробного ЗНО, взяти участь у нараді. Гіперпокликання для участі в онлайновій нараді буде надіслано на електронні скриньки відповідальних за ЗНО в територіальних громадах.
      Перелік закладів та працівників, запрошених до участі у нараді вказано в додатку до листа РІвненського ОІППО від 31.03.2021 № 01-12/258.
 
До уваги освітян Рівненщини!

[RIGHT]Керівникам органів управління освітою територіальних громад
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 2.5 «Організація та проведення нарад з відповідальними за ЗНО управлінь/ відділів освіти районних/міських адміністрацій, ОТГ, ЗВО І-ІІ р. а., ЗП(ПТ)О, ЗЗСО обласного підпорядкування, гуманітарних відділів ОТГ (у тому числі, в он-лайн форматі) «Пробне ЗНО: підсумки проведення. Підготовка процедур основної сесії ЗНО-2021» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 21.04.2021 № 261-03/29 інформуємо, що в середу, 28 квітня 2021 року, об 11:00 відбудеться онлайнова нарада з відповідальними за підготовку до проведення ЗНО.
Просимо доручити працівникам, які в органах управління освітою територіальних громад Рівненської області відповідають за підготовку до проведення ЗНО, взяти участь у нараді. Гіперпокликання для участі в онлайновій нараді буде надіслано на електронні скриньки відповідальних за ЗНО в територіальних громадах окремо.
[/RIGHT]
      Нараду організовано для тих відповідальних за підготовку до проведення ЗНО в органах управління освітою територіальних громад, у яких працюватимуть пункти проведення основної сесії ЗНО-2021.
Змінено: Ігор Опольський - 22.04.2021 08:58:49
 
До уваги освітян Рівненщини!
Керівникам територіальних громад
Керівникам органів управління освітою
територіальних громад 
 
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п.3.35 «Підбір і підготовка уповноважених осіб УЦОЯО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 №178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 22.04.2021 №267/03-29 повідомляємо про те, що в середу, 05.05.2021, спільно з працівниками Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти буде проведено нараду для працівників, яких планується залучити до виконання обов’язків уповноважених осіб УЦОЯО, відповідно до списку, що міститься в додатку. 
Місце проведення – актова зала Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Початок роботи – об11:00.
      Передік осіб, які запрошені д участі в нараді, вказано в додатку до листа Рівненського ОІППО від 26.04.2021 № 01-12/335.
Страницы: 1 2 След.
Читають тему