Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО-2021 з права!

У п'ятницю, 02.07.2021, буде проведено основну сесію вступних випробувань до магістратури за технологією зовнішнього незалежного оцінювання з ПРАВА - ЄФВВУВАГА!!! Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:15 до 09:50 !!!

ЄФВВ передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) екзаменаційний листок;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  вступних випробувань до магістратури за технологією зовнішнього незілежного оцінювання з права - ЄФВВ забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      До уваги інструкторів!!
      Пакет № 1 - це пакет із блоком завдань "ТЗНПК" (тесту загальної правничої компетентності": на виконання кожної із з (трьох_ секції відведено по 25 хвилин.
      Пакет № 2 - це пакет із блоком завдань "Право".

      Під час виконання завдань блоку «ТЗНПК» вступники не можуть повертатися до виконання завдань секцій, час роботи над якими вичерпано.

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання роботи ЄФВВ зареєструвалось 415 (у 2020 - 471) учасник
      Писатимуть роботу ЄФВВ 415 учасників у 28 аудиторіях 2 пунктів проведення єдиного фахового вступного випробування з права за технологією ЗНО (м. Рівне - 2), окрім цього обслуговуватимуть процедури 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів ЗНО та 2 помічники, 56 інструкторів та 10 чергових; у пунктах будуть присутні 2 медичних працівники, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватиму 2 працівники поліції охорони ГУ НП, зовні за порядком стежитимуть 2 представники ГУ НП.
     
      Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.

      На виконання ЄФВВ відведено 200 хвилин. Робота складається з двох блоків: тесту загальних навчальних правничих компетентностей - "ТЗНПК" і тесту з восьми базових правничих дисциплін - "Право". Блок «ТЗНПК» містить 30 завдань, на їх виконання відведено 75 хв., блок «Право» містить 100 завдань, на їх виконання відведено 125 хв..

      У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Змінено: Ігор Опольський - 29.06.2021 07:10:13
 
До уваги учасників вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПОНАД 99 ТИСЯЧ ВСТУПНИКІВ У МАГІСТРАТУРУ СКЛАДАЛИ ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТЗа оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов взяли 99 311 осіб, що становить 85% від загальної кількості зареєстрованих.
      83 учасники ЄВІ не були допущені до пунктів тестування, з них 3 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 5 громадських спостерігачів.
Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.
Звертаємо увагу на те, що відповідно до VІІ розділу Порядку участь у додатковій сесії можуть взяти вступники, які:
1) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;
2) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
3) не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.
Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.
Тестові зошити з ЄВІ та правильні відповіді до завдань розміщено в розділі «Вступні до магістратури. Матеріали ЄВІ/ЄФВВ 2021 року».
 
Право на участь у додатковій сесії ЄВІ та ЄФВВ

Матеріал читаємо нижче або  переходимо за гіперпосиланням


Додаткова (друга) сесія єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування – це другий етап вступних випробувань у магістратуру.
Її організовують у певних випадках та для певних категорій вступників, які зареєструвалися для участі в основній сесії вступних випробувань, і проводять у строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти. Ці категорії визначені в Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.
Хто може взяти участь у додатковій сесії?
Участь у додатковій сесії можуть узяти вступники, які:
1) брали участь в основній сесії єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;
2) брали участь в основній сесії єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
3) не змогли взяти участь в основній сесії єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту через причини, які не залежали від їхніх дій і волі та на які вони не могли вплинути, як-от:
 • хвороба в день проведення основної сесії єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту;
 • стихійне лихо, зокрема пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа, інші форс-мажорні обставини в день чи переддень проведення основної сесії єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту;
 • викрадення одного з документів, що потрібен для допуску до пункту тестування, яке трапилося до проведення єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту, але не раніше ніж за п’ять календарних днів;
 • смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту, але не раніше ніж за сім календарних днів.
Хто може дозволити абітурієнту скласти екзамен на додатковій сесії?
Рішення про допуск вступника до участі в другій сесії ухвалюється регламентною комісією. У випадках, що зазначені в пунктах 1 та 2, рішення про допуск ухвалюється в разі задоволення апеляційною комісією клопотання абітурієнта щодо анулювання результату вступних випробувань.
У які строки потрібно подати заяву?
Подання до регламентної комісії заяв щодо участі в додатковій сесії здійснюється:
 • особами, зазначеними в пункті 1, – у день проведення єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту одночасно з поданням апеляційних заяв щодо порушень процедури;
 • особами, зазначеними в пунктах 2, 3, – протягом трьох календарних днів із дня проведення основної сесії єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту (з урахуванням дня проведення).
Що має бути зазначено в заяві?
У заяві щодо участі в додатковій сесії має бути зазначено:
 • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) заявника;
 • номер екзаменаційного листка;
 • номер контактного телефону;
 • причина, через яку особа потребує проходження вступних випробувань під час другої сесії;
 • адреса, за якою може надходити офіційна кореспонденція;
 • дата складання заяви.
Заява щодо участі в додатковій сесії має бути засвідчена особистим підписом заявника.
Які документи слід подати у випадку форс-мажору?
Якщо абітурієнт не зміг узяти участь в основній сесії єдиного фахового вступного випробування / єдиного вступного іспиту через причини, які не залежали від його дій і волі, та на які він не міг вплинути (форс-мажорні обставини), то разом із заявою він має подати відповідні підтвердні документи:
 • один із документів, зазначених в абзацах другому-п’ятому, восьмому та дев’ятому підпункту 1 пункту 2 наказу МОН і МОЗ України – для підтвердження факту хвороби в день проведення основної сесії;
 • копію акта чи довідки, виданої підрозділом Державної служби України з надзвичайних ситуацій, або житлово-експлуатаційною організацією, або підприємством, установою, організацією, що здійснює експлуатацію будинку, або об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку, або Українським гідрометеорологічним центром, – для підтвердження факту стихійного лиха, техногенної катастрофи;
 • документ, виданий Національною поліцією України, який підтверджує звернення особи у зв’язку з викраденням документа, або копію відповідної постанови слідчого, або талон-повідомлення, форма якого встановлена Інструкцією про порядок ведення єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06 листопада 2015 року № 1377, – для підтвердження факту викрадення одного з документів, що потрібен для допуску до пункту тестування (рішення про допуск до участі в другій сесії ухвалює регламентна комісія лише у випадку, якщо підтвердний документ видано не пізніше дати відповідного вступного випробування);
 • копію документа, що засвідчує державну реєстрацію смерті (копію одного з документів, передбачених підпунктами «а», «б», «ґ», «е» пункту 1 глави 5 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року № 52/5), та копію документа, що підтверджує родинність по крові або по шлюбу з померлим, – для підтвердження факту смерті рідних по крові або по шлюбу;
 • інший документ, що підтверджує форс-мажорні обставини.
Як оскаржити відмову в допуску до участі в додатковій сесії?
Особа може оскаржити рішення регламентної комісії щодо відмови в допуску на додаткову сесію, прийняте стосовно неї, подавши заяву до апеляційної комісії не пізніше ніж через три робочі дні з моменту розміщення на сайті відповідного регіонального центру рішення регламентної комісії, що оскаржується.
У заяві щодо оскарження рішення регламентної комісії має бути зазначено:
 • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) заявника;
 • номер екзаменаційного листка;
 • назва вступного випробування;
 • номер контактного телефону;
 • обґрунтування причини оскарження рішення регламентної комісії про відмову в допуску до участі в другій сесії;
 • дата складання заяви.
Заява щодо оскарження рішення регламентної комісії має бути засвідчена особистим підписом заявника.
Змінено: Олена Холод - 12.07.2021 06:25:42
 
[CENTER]До уваги вступників до магістратури Рівненщини!
Коротко про проведення вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з ПРАВА - ЄФВВ в Рівненській області 02.07.2021.

     У Рівненській області для виконання завдань вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з права - ЄФВВ зареєструвався 415 учасників, писали тест 303 (73,01%)не прийшли виконувати роботу 112 (29,99%)
      Під час допуску до пункту проведення ЄФВ здійснювався температурний скринінг як персоналу, так і учасників. Не було виявлено осіб із підвищеною температурою тіла (понад 37,3) або з ознаками гострого респіраторного захворювання.
     Працювали 28 аудиторіях 2 пунктів проведення єдиного фахового вступного випробування з права за технологією ЗНО (м. Рівне - 2), окрім цього обслуговували процедури 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів ЗНО та 2 помічники, 56 інструкторів та 10 чергових; у пунктах були присутні 2 медичні працівники, охорону пунктів та контейнерів забезпечували 2 працівники поліції охорони ГУ НП, зовні за порядком стежитили 2 представники ГУ НП.
           До пунктів проведення ЄФВВ усі прийшли з відповідними документами (паспорт та / або екзаменаціний листок), ніхто не спізнилився.
       Не було зареєстровано жодної нестандартної ситуації. 
      Порушень процедури під час проведення не було зафіксовано ні з боку учасників, ні з боку персоналу пунктів проведення вступних випробувань за технологією ЗНО з права - ЄФВВ.
      Технологічн перерва проводилась із використанням металодетектора, під час перерви не було виявлено учасників, які б порушували процедуру, маючи при собі заборонені технічні засоби (мобільні телефони, навушники тощо).
      Громадське спостереження в пунктах проведення ЄФВВ не здійснювалось.

      Дякуємо всім за участь та роботу в пунктах проведення єдиного вступного фахового випробування за технологією ЗНО з права! 
[/CENTER]
Результати основної сесії ЄФВВ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня  проведення тесту.
 
До уваги вступників до магістратури за спеціальністю "Право", "Міжнародне право", за технологією ЗНО!

У п'ятницю, 2 липня 2021 року, відбулося єдине фахове вступне випробування.
      Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).
ЄФВВ та ЄВІ проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.
Вступ на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» відбувається у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.
      Український центр оцінювання якості освіти розмістив тестовий зошит та правильні відповіді ЄФВВ.

Тестові зошити ЄФВВ
ТЗНПК (основна сесія) Право (основна сесія)

Правильні відповіді ЄФВВ
ТЗНПК  (основна сесія) Право (основна сесія)

Результати єдиного фахового вступного випробування будуть розміщені в «Кабінеті учасника ЄВІ/ЄФВВ» до 13 липня 2021 року.
Змінено: Ігор Опольський - 03.07.2021 06:14:01
 
РЕЗУЛЬТАТИ ЄВІ: ВСТАНОВЛЕНО ПОРОГОВИЙ БАЛ «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ»

Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням
9 липня на спільному засіданні члени предметних фахових комісій з усіх іноземних мов після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту, що відповідає 12 тестовим балам.
Результати єдиного вступного іспиту з іноземних мов за шкалою 100–200 буде розміщено на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» 10 липня. Учасники зможуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей.
Змінено: Олена Холод - 12.07.2021 06:28:05
 
ВИЗНАЧЕНО ПОРОГОВІ БАЛИ «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ» З ЄФВВ


Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням9 липня члени фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ встановили мінімальну кількість тестових балів, які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник з мінімально допустимим рівнем фахової компетентності.
Поріг «склав/не склав» за виконання завдань ТЗНПК (тесту загальних навчальних правничих компетентностей) становить 10 тестових балів, за виконання тесту з восьми базових правничих дисциплін – 3 5.
Фахова комісія з блоку «Право» розглянула звернення учасників тестування та, крім завдань №№ 23, 29, 89, додатково дискваліфікувала ще три питання тесту основної сесії (№№ 45, 53 та 95).
Результати ЄФВВ за шкалою 100–200 будуть завантажені на інформаційні сторінки «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» до 13 липня. Учасники зможуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей.
Змінено: Олена Холод - 12.07.2021 06:31:09
 
До уваги учасників додаткової сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ !

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

13 ЛИПНЯ – ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ
12.07.2021


Допуск вступників до пунктів тестування триватиме до 9:50. Початок додаткової сесії ЄВІ о 10:00.
Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:
 • оригіналу екзаменаційного листка;
 • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
 • запрошення-перепустки.
      Нагадуємо учасникам ЄВІ, що запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування додаткової сесії розміщено у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Під час проходження тесту вступник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, вступники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.
 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО, які плануєть брати участь у спеціальній сесії у 2021 році !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ

У 2021 році Правилами прийому закладів вищої освіти можуть бути визначені додаткові строки (в межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра.
Наказом Міністерства освіти і науки України  визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.
      У суботу, 11 вересня 2021 року, відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
 • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
 • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Вартість спеціально організованої сесії було визначено до 20 липня УЦОЯО, у 2021 році вона становить 540 грн.
Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.
      Реєстрація вступників триватиме з 27 липня до 5 серпня. ЇЇ здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Процедуру реєстрації описано тут
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.
Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.
Пропонуємо ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту 2020 року

Англійська моватестовий зошитправильні відповіді;
Французька моватестовий зошитправильні відповіді;
Німецька моватестовий зошитправильні відповіді;
Іспанська моватестовий зошитправильні відповіді;

Пропонуємо ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту 2019 року
Англійська моватестовий зошитправильні відповіді;
Французька моватестовий зошитправильні відповіді;
Німецька моватестовий зошитправильні відповіді;
Іспанська моватестовий зошитправильні відповіді.


Змінено: Ігор Опольський - 21.07.2021 08:41:56
 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО, які брали участь у додатковій сесії !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЄВІ/ЄФВВ: ОПРИЛЮДНЕНО РЕЗУЛЬТАТИ
20.07.2021


На інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено результати додаткової сесії єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування за шкалами 100–200 балів. Учасники зможуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату вступник може упродовж трьох календарних днів від дня офіційного оголошення результатів, враховуючи день оголошення, подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Докладніше про процедуру подання апеляції – в розділі «Апеляції».
Нагадаємо: пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту відповідає 12 тестовим баламПоріг «склав/не склав» за виконання завдань блоку ТЗНПК єдиного фахового вступного випробування становить 10 тестових балів, за виконання тесту з восьми базових правничих дисциплін – 35.

Змінено: Ігор Опольський - 21.07.2021 07:56:55
 
До уваги освітня Рівненщини та учасників спеціальної сесії ЄВІ ЗНО-2021!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПОНАД 16 ТИСЯЧ ОСІБ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У СПЕЦІАЛЬНІЙ СЕСІЇ ЄВІ
17.08.2021

Для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ успішно зареєструвалося 16 880 учасників.
Якщо вступник отримав екзаменаційний листок, однак не сплатив коштів за участь у спеціальній сесії ЄВІ,  –  реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.
Пропонуємо актуальні дані щодо кількості зареєстрованих осіб у кожному регіоні.
Кількість зареєстрованих учасників в Україні близько 16 000, зокрема з англійської мови - 15 707, німецької - 1 063, французької - 91, іспанської - 19. У Рівненській області - на участь у спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови у 2021 році зареєструвались та оплатили участь у тестуванні 515 учасників, зокрема з англійської мови - 439, з німецької мови - 75, з французької - 1, з іспанської - 0.
      Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться в суботу, 11 вересня 2021 року.
У запрошенні-перепустці буде зазначено адресу пункту тестування, де учасник складатиме ЄВІ, та час початку іспиту. Зареєстровані учасники спеціальної сесії ЄВІ з 27 серпня 2021 року зможуть самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустки зі своїх кабінетів учасника ЄВІ/ЄФВВ.
Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за умови пред’явлення:
 • оригіналу екзаменаційного листка;
 • оригіналу документа, що посвідчує особу;
 • запрошення-перепустки.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Всі учасники зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу до пунктів тестування, так і протягом усього періоду оцінювання: вони мають перебувати в масках або респіраторах, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.
 
До уваги учасників спеціальної сесії вступних випробувань за технологією до магістратури за технологією ЗНО 2021 року!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

НЕ ВСТИГЛИ ОПЛАТИТИ ПОСЛУГУ З ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦСЕСІЇ ЄВІ? ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС
20.08.2021


У зв’язку з поширенням COVID-19 в Україні, а також через непоінформованість потенційних учасників оцінювання про специфіку реєстрації для участі в  спецсесії ЄВІ значна кількість охочих не змогла вчасно оплатити свою участь в іспитуванні.
Ураховуючи це, було ухвалено рішення дозволити особам, які успішно пройшли перший етап реєстрації (мають екзаменаційні листки), її завершити – оплатити послугу.
Якщо бажаєте взяти участь у спецсесії ЄВІ, однак ще не встигли здійснити оплати, можете це зробити протягом 21‒26 серпня  включно.
Щоб платежі були вчасно опрацьовані, просимо дотримуватися такого алгоритму:
 1. Зайдіть у свій Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ (логін і PIN-код для цього знайдете у своєму екзаменаційному листку).
 2. Роздрукуйте квитанцію.
      НЕ використовуйте квитанцій інших осіб, у них містяться особисті дані – прізвище, ім’я, по батькові, номер екзаменаційного листка. Якщо скористаєтеся чужим документом для оплати, ми не зможемо Вас ідентифікувати і Вас не буде зареєстровано для складання іспиту.
 1. Оплатіть послугу.
Просимо оплачувати послугу безпосередньо в касі банку або за допомогою банківського термінал а  самообслуговування чи інтернет-банкінгу з огляду на те, що це найшвидші способи перерахунку коштів. У разі використання інших способів оплати, на жаль, можлива ситуація, коли Ваш платіж не буде отриманий  вчасно і, відповідно, Ви не зможете взяти участі в оцінюванні.
      НАГОЛОШУЄМО: уважно перевіряйте реквізити під час здійснення платежу, а саме: отримувача, код отримувача, рахунок отримувача та призначення платежу (якщо призначення зазначено неправильно, то платіж зарахувати не вдасться).
Якщо до 26 серпня Ви успішно здійсните оплату, Вас буде зареєстровано для участі в іспитуванні. Запрошення-перепустку Ви отримаєте до 2 вересня.

 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО, які планують брати участь у спеціальній сесії ЄВІ 2021 року !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ
У 2021 році Правилами прийому закладів вищої освіти були визначені додаткові строки (у межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра.
      У суботу, 11 вересня 2021 року, відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
 • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
 • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Вартість спеціально організованої сесії було визначено до 20 липня УЦОЯО, у 2021 році вона становить 540 грн
Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.
      Реєстрація вступників тривала з 27 липня до 5 серпня. ЇЇ здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. 
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.
      
      У Рівненській області для участі у спеціальній сесії зареєстровано 517 учасників (англійська мова - 439, німецька - 77, французька - 1), для яких працюватимуть 38 аудиторій у 2 пунктах проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови. Процедури обслуговуватимуть 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів, 2 помічники керівників, 76 інструкторів, 12 чергових.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту
.
 
До уваги освітян Рівненщини!
 
      У суботу, 11.09.2021, було проведено спеціально організовану сесію вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ.
      У Рівненській області для участі в спеціальній сесії зареєстровано 517 учасників (англійська мова - 439, німецька - 77, французька - 1), для яких працювали 38 аудиторій у 2 пунктах проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови. Процедури обслуговували 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів, 2 помічники керівників, 76 інструкторів, 12 чергових.
      За оперативними даними статистика явки учасників у Рівненській області була такою: із 517 не прийшов 31 учасник, писали 486, зокрема з англійської мови зареєстровано 439, не прийшли - 26, писали - 413, із німецької зареєструвалось 77, не прийшли 5, писали - 72, із французької мови зареєструвався 1 учасник, не прийшли - 0, писав - 1.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту (до 20 вересня).

Із правильними відповідями до завдань тесту можна буде ознайомитися 13 вересня в розділі «ЄВІ/ЄФВВ. Учаснику вступних випробувань. Спеціально організована сесія» https://bit.ly/3k1PWqr

      Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань ЄВІ становить тестових балів.
Змінено: Ігор Опольський - 11.09.2021 11:59:00
 
До уваги учасників спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови до магістратури за технологією ЗНО!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ОПРИЛЮДНЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ЄВІ-2021
17.09.2021      Сьогодні, 17 вересня, на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено результати вступних випробувань за шкалою 100–200 балів. Учасники спеціально організованої сесії можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей.
      Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту становить 12  тестових балів.
      Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) можна в розділі «ЄФВВ/ЄВІ. Учаснику вступних випробувань. Матеріали ЄФВВ/ЄВІ», обравши відповідний предмет. Тестові зошити та відповіді до завдань єдиного вступного іспиту спеціально організованої сесії — за посиланням.
      У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату вступник може упродовж 3 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів, враховуючи день оголошення, подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».
Страницы: Пред. 1 2
Читають тему