Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
До уваги учасників ЗНО-2022!
ЗНО-2022: як розрахувати бал з англійської мови
Детальну інформацію читайте, перейшовши за гіперпокликанням https://osvita.ua/test/ball/47097/
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2022 !!!

Керівникам органів управління освітою районних державних адміністрацій
Керівникам органів управління освітою територіальних громад
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
Керівникам закладів П(ПТ)О
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
Про ознайомлення учасників ЗНО-2022
із Порядком проведення зовнішнього
незалежного оцінювання результатів
навчання, здобутих на основі повної
загальної середньої освіти
 
Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2022» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2021-2022 навчальний рік, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 02.11.2021 № 36 «Про підготовку й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2022 році» повідомляє, що продовжує інформувати учасників, знайомлячи їх із умовами проведення процедур зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.
Просимо доручити особам, які в закладах освіти відповідають за підготовку до проведення ЗНО-2022, упродовж листопада – грудня 2021 року організувати роботу щодо ознайомлення учасників (учнів, студентів) із Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10.01.2017, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.01.2017 за № 118/29986. Під час опрацювання вказаного вище документа особливу увагу просимо звернути на такі розділи:
- ІІІ. Права та обов’язки учасників зовнішнього оцінювання;
- IV. Порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання;
- V. Проведення зовнішнього оцінювання;
- VI. Організація та проведення додаткових сесій;
- VIII. Порядок подання і розгляду апеляційних заяв та ознайомлення заявників з прийнятим рішення.
Завантажити наказ Міністерства освіти і науки України від 10.01.2017, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.01.2017 за № 118/29986 можна, перейшовши за цим гіперпокликанням.
 
До уваги освітян Рівненщини!

Сьогодні набули чинності зміни до Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Постанова КМУ від 03.11.2021 № 1133 "Про внесення змін до Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання" (https://bit.ly/3objp2e) опублікована в Урядовому кур'єрі (від 09.11.2021 № 215).
Оновлений Порядок залучення за посиланням: https://bit.ly/3ogoAhr

 
До уваги учасників ЗНО-2022!
ДПА та ЗНО: які іспити складатимуть випускники

Повний текст читайте тут: https://osvita.ua/test/85011/


Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 1 лютого 2022 року. До цього часу випускникам необхідно визначитися з переліком іспитів, які вони оберуть для складання обов'язкової державної підсумкової атестації або проходження ЗНО.
У 2022 році здобувачі повної загальної середньої освіти 2022 мають скласти тести (тобто пройти ДПА) з таких предметів:
  • українська мова;
  • математика;
  • історія України або іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька) – за вибором випускника;
  • четвертий предмет за вибором випускника (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Для вступу до закладів вищої освіти випускники мають пройти зовнішнє оцінювання з тих предметів, які потрібні для вступу до конкретного вишу (наприклад, українська мова, математика, фізика тощо).
Важливо пам’ятати, що тести з деяких предметів різняться залежно від того, чи складається цей предмет як ДПА, чи як вступний іспит у виш.
Так, існують окремі тести з української мови та з української мови і літератури. Як ДПА зараховують тільки результат виконання завдань з української мови. Для вступу можуть знадобитися або результати з української мови, або з української мови і літератури. Це залежить від спеціальності, на яку має намір вступати учасник.
Окрім того, у переліку предметів ЗНО є математика і математика (завдання рівня стандарту). Як результат ДПА з математики зараховують результат виконання завдань рівня стандарту (якщо випускник вивчав у школі математику на рівні стандарту) або всіх завдань тесту (якщо випускник вивчав математику на профільному рівні). Для вступу до закладів вищої освіти потрібні результати виконання всіх завдань тесту з математики. 
Для державної підсумкової атестації з історії України враховують результат виконання завдань частини «Історія України 1914 р.– початку ХХІ ст.». Для вступу до закладу вищої освіти потрібні результати виконання всіх завдань тесту.
Як результат ДПА з іноземної мови (англійської, іспанської, німецької або французької) буде зараховано результат виконання завдань рівня стандарту (якщо випускник вивчав цю іноземну мову на рівні стандарту) або всіх завдань тесту (якщо випускник вивчав цю іноземну мову на профільному рівні). Для вступу до закладів вищої освіти потрібні результати виконання всіх завдань тесту з іноземної мови.
Результати тестів з інших навчальних предметів за вибором випускника можна використовувати одночасно як державну підсумкову атестацію та конкурсний іспит для вступу до закладу вищої освіти.
Після того як учасник визначився з предметами зовнішнього оцінювання, варто почати підготовку до тестування. 
Необхідно зважати на те, що тести з різних предметів по-різному охоплюють шкільну програму. Подекуди знадобляться знання за 5-й – 11-й класи, подекуди – за 7-й – 11-й тощо. Саме тому треба орієнтуватися на зміст програми ЗНО з конкретного предмета.
Для комфортної підготовки до тестування учасники можуть скористатися матеріалами платформи ЗНО-ОНЛАЙН. На цьому сайті вони матимуть змогу виконувати тести за всі роки зовнішнього оцінювання, опрацьовувати завдання, згруповані за темами, читати коментарі до завдань, написані провідними фахівцями-предметниками.
Аби правильно визначити, які предмети треба скласти для вступу в заклад вищої освіти, учасникам потрібно ознайомитися з переліком конкурсних предметів ЗНО на обрану спеціальність.
 
До уваги учасників ЗНО-2022!
ЗНО-2022: як розрахувати бал з хімії

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 70 балів). На другому етапі на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується для складання рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вишів України.
За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з хімії.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.
Тест містить 34 завдань цієї форми (№1–34), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 3) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
Тест містить 4 завдання цієї форми (№35–38), що будуть оцінені в 0, 1, 2 або 3: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.
Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (структуроване завдання) має основу та дві частини й передбачає розв'язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, відповіді до кожної з частин завдання у бланку відповідей А.
Тест містить 2 завдання такого типу (№ 42–43), що оцінюються в 0, 1 або 2 бали: 1 бал за кожну правильно вказану відповідь у завданні; 0 балів, якщо вказано обидві неправильні відповіді або відповіді на завдання не надано.
Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (неструктуроване завдання). Завдання має основу та передбачає розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, кінцеву відповідь у бланку відповідей А.
Тест містить 10 завдань такого типу (№39–41, №44–50), що оцінюються в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказана правильна відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або відповіді на завдання не надано.
Максимальна кількість тестових балів, яку зможе набрати учасник тестування з хімії, правильно виконавши всі завдання тесту з хімії, – 70.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.
Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».
Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 07 червня 2022 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з хімії.
При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з хімії. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.
Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитися за цим посиланням.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БАЛ ДПА

Результат виконання всіх завдань сертифікаційної роботи може зараховуватися як державна підсумкова атестація з хімії за вибором випускника.
Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з хімії, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 70 тестовим балам.
Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1–12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з хімії не пізніше 07 червня 2022 року.
Детальна інформація доступна за посиланням https://osvita.ua/test/ball/47242/
 
 До уваги учасників ЗНО-2022!
Програма ЗНО з хімії 2022 року

Діюча програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), що затверджена наказом Міністерства освіти і науки № 696 від 26 червня 2018 року

Ознайомитися із документом можна, перейшовши за гіперпокликанням
 
                                                                                                                                        До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2022 !!!
Правила нарахування балів за завдання ЗНО
Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланнямНаказом Українського центру оцінювання якості освіти №147 від 29 жовтня 2021 року затверджені Схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.
Згідно з документом, учасники ЗНО працюватимуть з 11 типами завдань, що оцінюватимуться відповідним чином.

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді
Такі завдання складаються з основи (умови завдання) та трьох, чотирьох або п’яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.
1 бал буде зарахований, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання з вибором однієї правильної відповіді використовуються в тестах ЗНО з української мови, української мови і літератури, історії України, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської), математики, фізики, біології, хімії, географії.

2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари»)
Ці завдання складаються з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами.
Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 3 або від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
Учасник ЗНО отримує 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»), тобто може набрати максимум 3 або 4 бали за таке завдання залежно від предмета. 0 балів буде зараховано за будь-яку «логічну пару», якщо відповідь є неправильною, зроблено більше однієї позначки в рядку та / або колонці чи відповіді на завдання не надано.
Завдання з інформацією, позначеною цифрами від 1 до 3, використовуються на ЗНО з математики та хімії.
Завдання з інформацією, позначеною цифрами від 1 до 4, використовуються на ЗНО з української мови, української мови і літератури, історії України, фізики, біології та географії.

3. Завдання на визначення правильності / неправильності твердження
У завданнях пропонується визначити правильність чи неправильність поданого твердження відносно змісту прослуханого / прочитаного. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і позначив відповідь у бланку А.
Якщо варіант правильний – зараховується 1 бал. Якщо ж вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді чи відповіді на завдання не надано взагалі – учасник отримає 0 балів.
Такі завдання використовуються на ЗНО з англійської, німецької та іспанської мов.

4. Завдання на встановлення відповідності
У цьому завданні пропонується підібрати заголовки до текстів / частин текстів з наведених варіантів; твердження / ситуації до оголошень / текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань.
Завдання буде зарахованим, якщо учасник ЗНО встановив відповідність і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А. 1 бал зараховується за правильно встановлену відповідність, в усіх інших випадках – 0 балів.
Такі завдання містяться в тестах з англійської, німецької та іспанської мов.

5. Завдання на заповнення пропусків у тексті
У завданні пропонується доповнити абзаци / речення в тексті реченнями / частинами речень, словосполученнями / словами з наведених варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А.
Якщо варіант правильний – зараховується 1 бал. Якщо ж вказано неправильну відповідь, або  вказано більше однієї відповіді чи відповіді на завдання не надано взагалі – учасник отримає 0 балів.
Предмети, на яких використовуються такі завдання, – англійська, німецька, французька та іспанська мови.

6. Завдання на встановлення правильної послідовності
Завдання складається з основи та переліку подій (явищ, фактів, процесів тощо), позначених буквами, які потрібно розташувати в правильній послідовності, де перша подія / дія має відповідати цифрі 1, друга – цифрі 2, третя – цифрі 3, четверта – цифрі 4.
Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Г) у таблиці бланка відповідей. Відповідно буде зараховано 3 бали, якщо правильно вказано послідовність усіх подій / дій; 2 бали, якщо правильно вказано першу й останню події / дії; 1 бал, якщо правильно вказано або першу, або останню подію / дію; 0 балів за будь-яку правильно вказану подію / дію, якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та / або колонці; 0 балів, якщо неправильно вказано першу й останню події чи відповіді не надано взагалі.
Такі завдання використовуються для перевірки знань з історії України.

7. Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів
Ці завдання складаються з основи та семи варіантів відповіді, позначених цифрами, серед яких лише три правильні. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і записав три відповіді (цифри)у бланку відповідей А.
За кожен правильно вказаний варіант відповіді (цифру) учасник отримує 1 з 3 можливих балів; 0 балів отримує учень, якщо не вказано жодного правильного варіанта відповіді (цифри), або один варіант відповіді (цифра) вказано тричі, або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.
Такі завдання подаються на ЗНО з історії України і географії.

8. Завдання з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів
Воно передбачає наявність основи та трьох груп (стовпчиків) відповідей, позначених цифрами; у кожній групі лише одна відповідь правильна. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав з кожної групи (стовпчика) і послідовно записав три відповіді (цифри) в бланку відповідей А.
За виконання цього завдання учасник ЗНО може набрати від 0 до 3 балів – 1 бал за кожну правильно подану відповідь. Слід звернути увагу, що в цьому типі завдань порядок написання цифр має значення – вимагається сувора послідовність.
Таке завдання виконуватимуть учасники зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

9. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю
Такі завдання поділяються на 2 типи.
Структуровані складаються з основи та двох частин і передбачають розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, відповіді до кожної з двох частин завдання в бланку відповідей А.
Учасник ЗНО може отримати 0 балів (не виконано чи виконано неправильно), 1 бал (правильно виконана одна будь-яка частина) чи 2 бали.
Такі структуровані завдання використовуються для перевірки навчальних досягнень у тестах з фізики, хімії та математики.
Неструктуровані складаються тільки з основи і передбачають розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, кінцеву відповідь у бланку відповідей А.
За правильне виконання такого завдання учасник отримує 2 бали, в іншому випадку – 0 балів.
Неструктуровані завдання використовуються в тестах з фізики, математики, хімії та географії.

10. Завдання відкритої форми з короткою письмовою відповіддю 
Такі завдання використовують у сертифікаційній роботі з української мови та літератури. Завдання відкритої форми з короткою письмовою відповіддю передбачає надання учасником зовнішнього незалежного оцінювання письмової відповіді у вигляді кількох речень у бланку відповідей В за змістом тексту для читання, наведеного в сертифікаційній роботі.
Завдання відкритої форми з короткою письмовою відповіддю оцінюються в 0, 1 або 2 бали: 0 балів – відповіді не надано; 1 бал – надано неповну, часткову відповідь; 2 бали – надано повну, вичерпну відповідь.
11. Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю
Ці завдання на зовнішньому незалежному оцінюванні містяться в тестах з таких предметів: математика, українська мова, українська мова і література, іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська).

З математики завдання складається з основи та передбачає розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО в бланку відповідей Б навів пояснення всіх етапів розв’язання, зробив посилання на математичні факти, з яких випливає те чи інше твердження, проілюстрував розв’язання задачі рисунками, графіками тощо. Максимально за таке завдання з математики можна набрати 4 або 6 балів залежно від різновиду завдання.
Для перевірки знань з іноземних (англійської, французької, німецької, іспанської) мов завдання передбачає створення учасником ЗНО власного письмового висловлення відповідно до запропонованої комунікативної ситуації в бланку відповідей Б. За його виконання учасник може набрати від 0 до 14 балів.

Завдання з української мови та української мови і літератури передбачає створення учасником ЗНО власного письмового висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б. Максимально можлива кількість балів за таке завдання – 20.

Слід зазначити, що оцінювання та нарахування балів за виконання двох останніх типів завдань здійснюється під час перевірки бланків відповідей Б і В спеціально підготовленими екзаменаторами відповідно до Схем оцінювання завдань відкритої форми з короткою відповіддю та з розгорнутою відповіддю, ухвалених предметними фаховими комісіями з відповідного предмета.

Матеріал підготовлено на підставі наказу УЦОЯО №147 від 29 жовтня 2021 року.
Змінено: Олена Холод - 10.11.2021 13:52:21
 
До уваги освітян Рівненщини!

      У Рівненській області головою Рівненської обласної державної адміністрації підписано доручення від 11.11.2021 № 153/01-60/21 щодо підготовки та проведення ЗНО та моніторингових досліджень якості освіти у 2022 році.
      Документом визначено першочергові дії щодо підготовки до проведення в Рівненській області зовнішнього незалежного оцінювання (державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання) та моніторингових досліджень якості освіти, зокрема для
      - голів районних державних адміністрацій, керівників органів місцевого самоврядування;
      - департаменту освіти і науки Рівненської ОДА;
      - Головному управлінню Національної поліції в Рівненській області;
      - Департаменту цивільного захисту та охорони здоров'я населення Рівненської ОДА;
      - Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської ОДА;
      - Рівненському обласному вузлу спеціального зв'язку Державного підприємства спеціального зв'язку;
      - Головному управлінню ДСНС України у Рівненській області.
      
Просимо виконавців ознайомитись зі змістом документа та вжити заходів для його виконання у визначені терміни. 

 
До уваги учасників ЗНО-2022!!!


 
До уваги учасників ЗНО-2022 !!!

 
До уваги учасників ЗНО-2022 та освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЛЕГКО І ДОСТУПНО ПРО ЗНО
16.12.2021


Як не розгубитися у вирі інформації? На що варто зважати, готуючись до ЗНО? Які предмети ЗНО/ДПА вибрати?  Чому реєстрація – це не квест, а простий алгоритм?
Команда Українського центру оцінювання якості освіти проаналізувала всі запити та найпоширеніші запитання, отримані протягом кількох років. І прийняла рішення — розробити та систематизувати для учасників зовнішнього незалежного оцінювання «Путівник учасника ЗНО-2022».
Це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, після тестування. Адже ми зібрали в ньому всю потрібну інформацію. Вона для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді».
Для того щоб полегшити пошуки потрібної сторінки на сайті УЦОЯО, достатньо просто перейти за гіпертекстом або зісканувати QR-код, що є в суперпутівнику. Він зорієнтує вас у часі та інформаційному просторі. А от відчути атмосферу тестування допоможе пробне ЗНО, реєстрація на яке розпочнеться  5 січня 2022 року.
Щоб іспит був вдалим, важливо не хвилюватися, тому на всіх етапах підтримка батьків украй потрібна. Як знизити рівень стресу і допомогти сформувати спокійне ставлення до процедури тестування? Експерти центру подбали і про це ‒ підготували поради для батьків.
Український і регіональні центри оцінювання якості освіти зроблять усе, щоб ваші випускні оцінки були об’єктивними, а вступ — справедливим.
 
До уваги учасників ЗНО-2022 та освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2022: ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ТА УСПІШНО ПРОЙТИ ТЕСТИ
13.01.2022


Хочете дізнатися відповіді на запитання, що хвилюють майбутніх філологів, істориків, перекладачів, журналістів, які планують успішно пройти тестування з суспільно-гуманітарних предметів?
Долучайтеся 18 січня о 15:00 до розмови на нашому YouTube-каналі. Говоритимемо про те, на що варто зважати, готуючись до тестування з англійської мови. Ми продовжуємо низку відеоматеріалів від Українського центру оцінювання якості освіти щодо особливостей ЗНО-2022.
Наступні наші зустрічі наживо будуть присвячені німецькій, іспанській, французькій мовам, українській мові і літературі, історії України. Фахівці відділу змісту суспільно-гуманітарних навчальних предметів зупиняться на окремих компетентнісних завданнях тестів із цих дисциплін і розкриють секрети виконання різних завдань.

До 10:00 18 січня 2022 року всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.
Змінено: Ігор Опольський - 17.01.2022 07:08:49
 
До уваги освітян Рівненщини!

Набрали чинності зміни до наказу МОН від 10.01.2017 № 25! Серед іншого відтепер сертифікат ЗНО може мати кілька частин. 
До уваги представників ЗМІ Рівненщини!

Інститут на виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11.11.2021 №дор.153/01-60/21, п. 2.10 «Підготовка й проведення пресконференцій для ЗМІ Рівненської області» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2021-2022 навчальний рік, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 02.11.2021 № 36 «Про підготовку й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2022 році», листа Львівського РЦОЯО від 12.01.2022  № 19/03-29 «Про проведення онлайн пресконференції» повідомляє, що у четвер, 20.01.2022, буде проведено пресконференцію директора Львівського РЦОЯО Лариси СЕРЕДЯК із питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пробного незалежного оцінювання у 2022 році.
Запрошення-посилання для проведення прес-конференції у zoom буде надіслано на електронні скриньки осіб, відповідальних за проведення ЗНО в областях.
Початок проведення пресконференції - 14.00 год.

Завантажити пресреліз від 20.01.2022.
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2022: ВИ ЗАПИТУЄТЕ — МИ ВІДПОВІДАЄМО
20.01.2022


      У вівторок, 1 лютого 2022 року, стартуватиме реєстрація для участі у ЗНО 2022 року. Так одинадцятикласники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше, визначилися з переліком предметів, які обиратимуть під час тестування, реєструються для участі в пробному ЗНО, підготували необхідні для реєстрації документи.
Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2022, запрошуємо долучитися 26 січня о 15:00 до розмови з виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центру. Цьогорічні учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.
Цей ефір розпочне низку випусків «ЗНО-2022: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.
До 25 січня всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.
Страницы: Пред. 1 2 3
Читають тему