Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році, У цій темі будемо розміщувати повідомлення з актуальною інформацією
 
Нормативно-правове забезпечення
Постанови Кабінету Міністрів України
Накази Міністерства освіти і науки України
2. Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015  № 1277, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 року за № 9/28139 "Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання".
Накази УЦОЯО

Листи Львівського РЦОЯО
1. 
Накази департаменту освіти і науки Рівненської ОДА
1. 


Змінено: Ігор Опольський - 23.10.2021 06:28:47
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 10-11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, фахлвлї передвищої освіти!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПРОБНЕ ЗНО-2022: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ
21.10.2021


Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.

Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.
      Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для Рівненської області - на сайті Львівського РЦОЯО.
Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 10-11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, фахлвлї передвищої освіти!


Слайд від колег Київського РЦОЯО про пробне ЗНО-2022. Розглядаємо.

 
Як буде проходити пробне ЗНО-2022 в умовах карантину: до чого готуватися школярам

В умовах карантину пробне ЗНО у 2022 році відбуватиметься з дотриманням протиепідемічних заходів. Діти повинні бути в масках, також бажано взяти з собою дезінфектор для рук.
Змінено: Ірина Панчук - 02.11.2021 14:26:41
 
ЗНО-2022: якими будуть цьогорічні тести?
В Українському центрі оцінювання якості освіти визначили, якими будуть тести з різних предметів на ЗНО-2022.Відповідні характеристики тестівкритерії оцінювання та схеми нарахування балів опублікували на сайті установи.
Ознайомитися із матеріалом можна, перейшовши за гіперпокликанням https://life.pravda.com.ua/society/2021/11/2/246359/
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників пробного ЗНО-2022!!!

      Львівський РЦОЯО інформує про те, що у 2022 році кожен зареєстрований учасник зможе і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного чи двох навчальних предметів і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

 
До уваги учасників пробного ЗНО-2022!

Затвердження кошторисів вартості послуги із пробного ЗНО має відбутися не пізніше 14 грудня

Вартість проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання стане відома у грудні.
Відповідна норма передбачена календарним планом проведення пробного ЗНО в 2022 році, що затверджений Українським центром оцінювання якості освіти.
Згідно з документом, затвердження кошторисів вартості послуги із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання має відбутися не пізніше 14 грудня.
У попередньому циклі, вартість складання одного тесту пробного ЗНО складала від 195 до 255 грн, що залежало від регіону проходження тестування.
Як відомо, реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 5 січня та триватиме впродовж двох тижнів – до 22 січня 2022 року.
Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.
Під час першої сесії учасники тестування матимуть можливість скласти пробний тест з з української мови або української мови і літератури.
У ході другої сесії випускники зможуть спробувати власні сили та пройти пробне тестування з одного предмета на вибір – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької).
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні надає можливість майбутнім вступникам ознайомитись з процедурою проведення та відчути атмосферу «реального» тестування. Тестові завдання ПЗНО є аналогічними з тими, що використовуються під час зовнішнього оцінювання.
Важливо! Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.
Повний текст читайте тут https://osvita.ua/test/84900/
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2022!!! 
До уваги освітян Рівненщини та учасників пробного ЗНО-2022!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Визначено вартість участі в пробному ЗНО-2022

      Вартість участі в одному тестуванні на території Волинської, Львівської або Рівненської областей становить 300 грн.
      Взяти участь у пробному ЗНО фізично можливо щонайбільше із двох предметів:
 • 19 березня – українська мова або українська мова і література;
 • 26 березня – один із предметів на вибір: математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська).
      Окрім цього всім зареєстрованим учасникам \ учасницям буде надана можливість з усіх предметів ЗНО-2022:
 • завантажити тестові зошити;
 • пройти тестування вдома;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Отже, у 2022 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного чи двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників пробного ЗНО-2022!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Особливості реєстрації для участі в пробному ЗНО-2022


У 2022 році кожному учасникові Пробного ЗНО буде надана можливість ознайомитися з процедурою проведення ЗНО на прикладі одного чи двох предметів, а також оцінити свої знання з усіх інших предметів ЗНО.
 1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробного тестування, пробного ЗНО, ПЗНО) є особи, які надіслали електронну заяву для його проходження та здійснили оплату.
 2. Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі - ЛРЦОЯО) через мережу Internet.
 3. Реєстрація триватиме з 05 січня до 22 січня 2022 року.
 4. Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:

Цитата
Через 5 робочих днів після здійснення оплати, зайти на свою інформаційну сторінку та пересвідчитись, що платіж зараховано (статус заяви зміниться на "оплачена", що є підтвердженням факту реєстрації).
 • Пункти пробного ЗНО будуть створені, як правило, в обласних / районних центрах та / або в містах обласного значення.
  Цитата
  Якщо в районі (місті) виявить бажання брати участь у пробному ЗНО менше ніж 31 особа, то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті.
 • Кожен зареєстрований учасник може скласти тести не більше, як із двох предметів за вибором згідно графіка: 
  19 березня 2022 року:
  Цитата
  • українська мова ;
  • українська мова та література;
     
  26 березня 2022 року:
  Цитата
  • історія України;   
  • математика;   
  • математика (завдання рівня стандарт);   
  • фізика;   
  • хімія;   
  • біологія;   
  • географія;   
  • англійська мова;.   
  • німецька мова;   
  • французька;   
  • іспанська мова.
 • Кожному зареєстрованому учасникові також буде надана можливість перевірити свій рівень знань з усіх інших предметів.
  Цитата
  Щоб скористатись цією можливістю потрібно буде з 19 до 21 березня (українська мова і література, українська мова) та з 26 до 28 березня (інші предмети ЗНО) зайти на свою інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО, завантажити зошит(и) та бланк(и), виконати завдання роботи, натиснути на кнопку "результат" і перенести свої відповіді до електронного(их) бланка(ів). Результат(и) у шкалі 100-200 будуть опубліковані на цьому ж сервісі після 25 березня (українська мова і література, українська мова) та 01 квітня (інші предмети ЗНО).
 • Особи, які мають потребу створення для них особливих (спеціальних) умов проходження пробного ЗНО, повинні вказати про це під час реєстрації та підтвердити цю потребу скан-копією медичної довідки форми первинної облікової документації № 086-3/о.
 • Факт надходження до ЛРЦОЯО електронної заяви на участь у пробному ЗНО є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення пробного тестування відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 •  
  До уваги учасників пробного ЗНО-2021!!!

  Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

        Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
  Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.
  Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника / однієї учасниці оголошено  на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

        У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:
  • 19 березня з української мови, української мови і літератури;
  • 26 березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).
        У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
  Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2022 триватиме  протягом 5 – 22 січня 2022 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти: Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти.

   
  До уваги учасників пробного ЗНО-2022 !!!

  ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З МАТЕРІАЛАМИ ПРОБНОГО ЗНО

  Матеріали пробного ЗНО 2021 року

  Матеріали пробного ЗНО 2020 року

  Матеріали пробного ЗНО 2019 року

  Змінено: Ігор Опольський - 04.01.2022 09:40:16
   
  До уваги освітян Рівненщини!


  Нагадуємо, що із 05.01.2022 по 22.01.2022 на сайті Львівського РЦОЯО триває реєстрація учасників на пробне ЗНО. НАГАДАЙТЕ, будь ласка, учням у закладах освіти ваших громад: ЗАРЕЄСТРАУВАТИСЬ для УЧАСТІ у ПРОБНОМУ ЗНО-2022.

  Станом на 10:00 10.01.2022 зареєстровано понад 1300 учасників, зокрема статистику реєстрації на пробне ЗНО-2022 в Рівненській області
  можна бачити нижче.

   
  Змінено: Ігор Опольський - 17.01.2022 07:56:27
   
  До уваги освітян Рівненщини!

        Нагадуємо, що із 05.01.2022 по 22.01.2022 на сайті Львівського РЦОЯО триває реєстрація учасників на пробне ЗНО. НАГАДАЙТЕ, будь ласка, учням у закладах освіти ваших громад: ЗАРЕЄСТРАУВАТИСЬ для УЧАСТІ у ПРОБНОМУ ЗНО-2022.

  Станом на 10:00 17.01.2022 подали заявки на участь у пробному на 5 268, зареєстровано 2 248, зокрема статистику реєстрації на пробне ЗНО-2022 в Рівненській області можна бачити нижче.

    
  Страницы: 1
  Читають тему