Повернутись до звичного вигляду

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
ЄДКІ: Єдиний державний кваліфікаційний іспит, У цій темі будуть розміщені матеріали, що стосуються теми

Нормативно-правове забезпечення
1. Постанова КМУ від 28 березня 2018 року № 334 «Про затвердження Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я»
2. Наказ МОЗ України від 16.11.2020 №2624 
3. 
Змінено: Ігор Опольський - 22.11.2021 10:28:26

ЄДКІ – єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я».
[CENTER]Компоненти першого етапу ЄДКІ

З 2019 р. студенти третього курсу, що навчаються за спеціальностями «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», «Стоматологія», «Фармація» складають перший етап ЄДКІ, який складається з таких компонентів:
  • Інтегрований тестовий іспит КРОК 1;
  • Іспит з англійської мови професійного спрямування.
Починаючи з 2021 р. атестація здобувачів спеціальностей галузі знань 22 "Охорона здоров'я", в яких здійснюється прийом на навчання за ступенем магістра на основі ступеня бакалавра, здійснюється у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Так, у 2021 році відповідно до затвердженого графіку, здобувачі спеціальностей 229 "Громадське здоров’я" та 227 "Фізична терапія, ерготерапія" вперше складатимуть етап 1 ЄДКІ, обов'язковим компонентом якого є інтегрований тестовий іспит КРОК 2. Даний іспит для вказаних вище спеціальностей у 2021 році проходитиме апробацію, під час якої іспит проводитиметься Центром тестування у статусі пілотного. Під час апробації іспиту студенти зобов’язані брати у ньому участь, але у випадку його неуспішного складання не відраховуються з закладу вищої освіти.

[/CENTER]
Змінено: Ігор Опольський - 22.11.2021 10:26:50

До уваги освітян Рівненщини!

У Рівненській області розпочато формування бази даних прокторів, які на базі закладів вищої освіти будуть забезпечувати проведення тестувань професійної компетентності фахівців вищої освіти за медичними напрямами підготовки.

До уваги освітян Рівненщини!
      У п'ятницю, 19.11.2021, працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти взяли участь в онлайновому навчальному семінарі, що проводився для осіб, яких залучають до процедур ЄДКІ із метою здійснення тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки "Медицина"2 і "Фармація".
Змінено: Ігор Опольський - 22.11.2021 10:37:19
Страницы: 1
Читають тему