Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році, Тут вміщено матеріали щодо проведення пробного ЗНО-2017
 
Наказ Українського центру оцінювання якості освіти.
 
Цитата
Ігор Опольський пише:
Наказ Українського центру оцінювання якості освіти.
 
ПРОБНЕ ЗНО ЯК ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО

Одним із ефективних способів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, за відгуками вже теперішніх студентів, є пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО).
Учасниками пробного ЗНО можуть стати особи (учні випускних класів, випускники минулих років), які виявили бажання побачити процедуру проведення тестування і випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів. Кожен, хто має намір пройти пробне ЗНО, матиме можливість:
- ознайомитися із процедурою проведення ЗНО 2017, максимально наближеною до основної;
- попрацювати із тестовими зошитами та заповнювати бланки відповідей;
- навчитися правильно розподіляти час під час написання тесту;
- пройти психологічну адаптацію в аудиторії і пункті проведення ЗНО;
- перевірити та оцінити рівень знань із предметів.
      
      Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 10 по 31 січня 2017 року на сайті ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua
      Терміни проведення пробного ЗНО 2017
      01.04.2017 - українська мова та література;
      08.04.2017 – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія      України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.
Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам ЗНО, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.

Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО - www.lvtest.org.ua або на сайті Українського ЦОЯО – testportal.gov.ua
 
      Пробне ЗНО – це перша спроба участі в процедурах ЗНО, яка дасть учасникам хорошу можливість відчути атмосферу та процес проходження тестування.
Змінено: Ігор Опольський - 04.01.2017 08:55:22
 
Пробне ЗНО пройде у квітні
З метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця щороку Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання для пробного ЗНО, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання.
Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.
Пробне ЗНО з української мови і літератури буде проведено 1 квітня, з решти предметів, а саме: історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 8 квітня 2017 року.
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Її ціну визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Інформація про вартість одного пробного тестування розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.
Більше інформації про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання розміщено в розділі «Пробне ЗНО», а також на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
 
Матеріал читаємо нижче або за цим посиланням


     
Регіональні центри оцінювання якості освіти визначились із вартістю пробного ЗНО у 2017 році

Тест пробного ЗНО у 2017 році коштуватиме 120 грн
Вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році з одного предмета становитиме 120 грн. Відповідна інформація оприлюднена на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Під час пробного ЗНО абітурієнти матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть виконувати учасники ЗНО під час основної сесії тестування.
Участь у пробному ЗНО зможуть взяти лише зареєстровані особи. Реєстрація учасників триватиме з 10 до 31 січня 2017 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 1 квітня. Тестування з інших предметів, зокрема, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов буде проведено 8 квітня. Відповідно, учасник пробного ЗНО матиме можливість скласти один або два пробних тести - українську мову і літературу та один предмет за вибором.
Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті свого регіонального центру оцінювання якості освіти.
Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде виданий тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.
      Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

 
За місяць розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО.


      Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Кожен охочий може ознайомитися із процедурою #ЗНО та психологічно налаштуватися на його проходження. Більше інформації про проведення пробного ЗНО ви можете знайти на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 
До уваги випускників 11-х класів та всіх, хто бажає взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні!


Розміщуємо інформацію щодо реєстрації на пробне ЗНО, яке відбудеться у квітня 2017 року!


Неодмінно візьміть участь у пробному ЗНО-2017


   Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є одним із етапів підготовки й адаптації до процедури  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання,  реальною можливістю перевірити свої знання.
    Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10-11 класів, випускники минулих років, які виявили бажання ознайомитись з процедурою та випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів.
 
Алгоритм реєстрації простий:

1.  Із 10 по 31 січня 2017 року зайти на сайт ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua на сторінку «Пробне ЗНО-2017».
 
2.  Заповнити  реєстраційну форму.
 
3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО».
 
4. Зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» та роздрукувати квитанцію про оплату.
5. Здійснити оплату протягом 5-ти робочих днів та перевірити в особистому кабінеті учасника статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).
 
6. Після 15 березня 2017 року зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» і роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.
 


Вартість одного тестування становить 129 грн.
  
   Бонус-подарунок очікує на учасників, які першими зареєструються та здійснять проплату за участь у пробному ЗНО: перевірка відкритої частини сертифікаційної роботи з української мови і літератури для перших  100 зареєстрованих,  для 200 – з англійської мови, для 300 – з математики.
Терміни проведення пробного ЗНО:
Субота, 01 квітня 2017 року, – українська мова та література
 
Субота, 08 квітня 2017 року, – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія, російська мова.


                  Успіху досягають лише ті, хто готовий за нього боротися!


Завантажити файл з інформацією можна за цим гіперпосиланням.
 
[CENTER]До уваги тих, хто хоче стати учс\асником ЗНО-2017, особливо тих, хто планує писати сертифікаційну роботу зовнішнього незалежного оцінювання з історії України!

Якщо ви хочете мати кращий результат під час ЗНО-2017, то тоді вам варто пройти тренінг он-лайн з історії Українипідготовлений зусиллями працівників Львівського РЦОЯО, зокрема його натхненником та духовно-змістовим наставником Хамуляком Степаном Богдановичем![/CENTER]
Змінено: Ігор Опольський - 04.01.2017 09:04:56
 
Шановні учасники пробного ЗНО-2017!

Пропонуємо вашій увазі інформаційне повідомлення, підготовлене працівниками Львівьского РЦОЯО.

Завантажити інформаційне повідомлення можна за цим гіперпосиланням!

 
 
До уваги учнів 11-х класів!


Публікуємо інтерв'ю Вадима Карандія, директора УЦОЯО, для Громадського радіо про пробне ЗНО-2017. Матеріал можна переглянути або за цим гіперпосиланням, або нижче.

10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017. В чому особливості і відмінності цьогорічного тестування?

[img]https://hromadskeradio.org/sites/default/files/styles/episode__content__small_square/public/media/zobrazhennya/gosti/dsc07766.jpg?itok=a2cxFlyc[/img]

У студії «Громадського радіо» — голова Українського Центру Оцінювання Якості Освіти Вадим Карандій.

Вікторія Єрмолаєва: В чому відмінності пробного ЗНО-2017 від пробного ЗНО-2016?
Вадим Карандій: Ця форма є традиційною. Вона діє вже 9 років і покликана сприяти підготовці випускників вищих навчальних закладів до ЗНО. Тобто вона абсолютно відображає всі процеси, що проходять під час ЗНО.

Вікторія Єрмолаєва: Як проходить реєстрація?
Вадим Карандій: Реєстрація відбувається на сайтах кожного окремого регіонального центру. Абітурієнт має обрати той регіональний центр, на базі якого хоче проходити відповідне пробне оцінювання, зайти на сайт, створити свій власний кабінет і провести відповідну реєстрацію. Це перший етап. Потім абітурієнт має сплатити певні кошти.

Вікторія Єрмолаєва: Скільки це коштує?
Вадим Карандій: Цього року проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання коштує 129 гривень.

Вікторія Єрмолаєва: За один тест?
Вадим Карандій: Так.

Вікторія Єрмолаєва: А взагалі можна скласти 2 тести?
Вадим Карандій: Пройти пробне оцінювання можна протягом двох днів. Тестування буде відбуватися 1 і 8 квітня. 1 квітня здаватимуть тільки українську мову і літературу. 8 квітня можна скласти будь-який з 11 інших запропонованих предметів.

Любомир Ференс: Наскільки мені відомо, реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня. Що відбуватиметься далі?
Вадим Карандій: Саме пробне ЗНО до 31 січня передбачає лише формування заявки, отримання документів для сплати і проведення такої сплати ще протягом 10 днів. Після того, як відповідні кошти надійдуть на рахунки регіональних центрів, процедура реєстрації завершиться і абітурієнт отримає підтвердження. Пробні оцінювання пройдуть 1 та 8 квітня.

Любомир Ференс: Скільки абітурієнтів очікується для проходження пробного ЗНО?
Вадим Карандій: Це масове явище. Як правило, це третина з тих, які планують проходити основне тестування.

Вікторія Єрмолаєва: Пробне тестування проходитиме на базі шкіл в регіонах чи в онлайн-режимі?
Вадим Карандій: Оскільки однією з основних цілей проведення пробного ЗНО є адаптація, абітурієнтам необхідно показати реальні умови організації ЗНО. Абітурієнт повинен знати, що він матиме інформацію про час і місце проведення тестування. Тобто він має знайти місце проведення тестування, розрахувати час, зайняти своє робоче місце в аудиторії, отримати зошити, зрозуміти правила заповнення бланків. Пробне ЗНО — те, що дає можливість зрозуміти, як буде відбуватися основне ЗНО.

Любомир Ференс: Чи справді пробне ЗНО допомагає абітурієнтам? У чому?
Вадим Карандій: Це адаптація — коли учасник знає основні способи і методи проходження ЗНО.

Вікторія Єрмолаєва: Як взяти участь у пробному незалежному тестуванні дітям, які мешкають на непідконтрольних Україні територіях?
Вадим Карандій: Їм так само необхідно зареєструватися. Під час реєстрації абітурієнти можуть обирати територію, на якій вони будуть проходити тестування.

Вікторія Єрмолаєва: Скільки дітей з непідконтрольних територій взяло участь в основному ЗНО-2016?
Вадим Карандій: Мені відомо про понад 1000 учасників, які вказували місце свого проживання. Але треба розуміти, що велика частина з таких абітурієнтів не хочуть вказувати цю інформацію.

Вікторія Єрмолаєва: Тобто тестування можна пройти анонімно?
Вадим Карандій: Звичайно. Для цього не треба надавати документ, що підтверджує місце реєстрації.

Вікторія Єрмолаєва: Тести змінилися?
Вадим Карандій: За рівнем складності і структурою вони будуть схожими на минулорічні. Хоча програми ЗНО-20 107 зазнали деяких змін.

Вікторія Єрмолаєва: Яких саме змін? Стало складніше?
Вадим Карандій: Ні. Просто програми ЗНО були приведені у відповідність до навчальних програм.

Любомир Ференс: Ви б радили абітурієнтам проходити пробне незалежне оцінювання?
Вадим Карандій: Це має вирішувати кожен індивідуально. Але хоча б один раз бажано було б пройти таке оцінювання.  
Змінено: Ігор Опольський - 12.01.2017 09:03:56
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2017

Чи роздрукували Ви запрошення-перепустку
на пробне ЗНО?

       Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення.
Із 13 березня 2017 року зареєстровані на пробне зовнішнє незалежне оцінювання учасники Волинської, Львівської, Рівненської областей мають можливість роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні.
     Для цього необхідно зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО (за логіном та паролем, який отримали під час реєстрації) на сайті ЛРЦОЯО http://www.lvtest.org.ua.
   Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10.15 год. до 10 год.50 хв.
Календар пробного ЗНО -2017
         01 квітня 2017 р. – українська мова та література
   08 квітня 2017 р. – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія, російська мова.
Бажаємо успіху!
 
На Рівненщині також сьогодні учасники виконували сертифікаційні роботи з української мови та літератури пробного ЗНО-2017. Відбувалось це у 19 пунктах пробного ЗНО. Хотіли це зробити (зареєструвались) 3778 учасників, 98 чомусь не прийшли (2,59%), 3 680 - скористались своєм правом та нагодою попрацювати в умовах, максимально наближених до сертифікаційного ЗНО. Все було добре. Успіхів всім.
      Повідомлення у ФБ.
 
СЕРВІС «ВИЗНАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТ ПРОБНОГО ЗНО» ВІДКРИТО
1.04.2017


Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна визначити онлайн.


Визначити результати пробного ЗНО учасники можуть за допомогою сервісу «Визначити результат». Опцію розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.


Учасники тестування можуть внести свої відповіді до онлайнового сервісу до 5 квітня. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та картка учасника будуть розміщені 8 квітня.
 
 
ОПРИЛЮДНЕНО ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ І ЗАВДАННЯ ПРОБНОГО ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ
6.04.2017


У розділі «Пробне ЗНО» розміщено завдання та правильні відповіді сертифікаційної роботи з української мови і літератури.

Відтак учасники, які брали участь у пробному тестуванні можуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних тестових балів. Максимальна кількість балів, яку можна отримати виконавши всі завдання, – 104, із них 20 балів за написання власного висловлення, і 84 – за виконання завдань закритої форми.
Таблиці переведення тестових балів у шкалу 100–200 та шкалу 1–12 будуть розміщені до 8 квітня. Для тих, хто скористався сервісом «Визначити результати пробного ЗНО», інформація про кількість набраних балів буде розміщена в персональному кабінеті учасника пробного тестування 8 квітня.
 
ПРОБНЕ ЗНО

      Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) проводиться з метою ознайомлення усіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
      Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
 • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм,характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
 • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитись ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Пропонуємо ознайомитися із матеріалами пробного ЗНО 2017 року.

Українська мова і література
Завдання                                     Правильні відповіді                           Таблиця переведення 100-200                     Таблиця переведення 1-12
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2017 з української мови та літератури!

РОЗМІЩЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ЗНО
8.04.2017


В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» розміщені результати пробного ЗНО з української мови і літератури.

Результати за шкалою 1-12 та шкалою 100-200 отримали лише ті особи, які внесли свої відповіді до сервісу визначення результатів. Таблиці переведення тестових балів розміщені в розділі «Пробне ЗНО».


На ваших особистих сторінках УЧАСНИКА ПРОБНОГО ЗНО розміщено результати з української мови та літератури.

Змінено: Ігор Опольський - 08.04.2017 12:18:59
 
До уваги освітян!

На Рівненщині також сьогодні учасники виконували сертифікаційні роботи з інших предметів пробного ЗНО-2017: історія України, математика, іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська), географія, фізика, хімія, біологія, російська мова.

      Якщо 01.04.2017 пробне ЗНО відбувалось це у 19 пунктах пробного ЗНО; зареєструвались 3778 учасників, 98 чомусь не прийшли (2,59%), 3 680 - скористались своєм правом та нагодою попрацювати в умовах, максимально наближених до сертифікаційного ЗНО,
      то 08.04.2017 у 10 ППТ хотів виконувати пробну сертифікаційну роботу 2 481 учасник (зареєструвались та оплатили участь), але 103 (4,15%) чомусь передумали та не взяли участі у процедурі. 
Все було добре. 
      Дякуємо всім залученим за співпрацю!
Успіхів всім на основній сесії ЗНО-2017!!!

      Повідомлення у ФБ.
       
Поріг пробного ЗНО української мови і літератури у 2017 році склав 25 тестових балів


Визначено поріг пробного ЗНО з української мови

Поріг пробного ЗНО з української мови і літератури у 2017 році склав 25 тестових балів. Відповідне рішення було ухвалено робочою групою УЦОЯО з питань установлення порога «склав/не склав».
Також було затверджено результати учасників тестування за шкалою 1-12 та шкалою 100-200. Зазначені результати отримали лише ті учасники пробного тестування, які внесли свої відповіді до онлайн-сервісу визначення результатів.
Особисті результати кожного учасника пробного тестування з української мови і літератури розміщені у електронних кабінетах.
Максимальна кількість балів, яку можна було отримати виконавши всі завдання тесту складає 104 бала, із них 20 балів за написання власного висловлення, і 84 – за виконання завдань закритої форми.
Як відомо пробне тестування з української мови і літератури було проведено 1 квітня.


Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з інших тестових предметів відбулось 8 квітня.
Пробне тестування проводиться з метою ознайомлення випускників шкіл із процедурою проведення ЗНО.

 
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) проводиться з метою ознайомлення усіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
 • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
 • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитись ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Пропонуємо ознайомитися із матеріалами пробного ЗНО 2017 року.

Українська мова і література

Історія України
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Математика
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Біологія
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Хімія
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Географія
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Фізика
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Англійська мова
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Іспанська мова
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Французька мова
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Німецька мова
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12

Російська мова
Таблиця переведення 100-200
Таблиця переведення 1-12


Отримати результат пробного ЗНО учасники можуть за допомогою сервісу «Визначення результатів».
Кожен учасник має можливість занести відповіді до сервісу:
 • з української мови і літератури – з 15:00 1 квітня до 23 год. 59 хв. 5 квітня 2017 року,
 • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов – з 15:00 8 квітня до 24:00 10 квітня.
Результати пробного ЗНО з української мови розміщено на персональних сторінках учасників 8 квітня.
Результати з інших предметів буде завантажено 14 квітня.
Також учасники можуть самостійно визначити власний результат. Зробити це можна за допомогою Схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи та Схеми оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (для української мови і літератури, математики, англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов). Схеми розміщено в інформаційному бюлетені пробного ЗНО, який учасники отримали під час проходження тестування 1 та 8 квітня.
Правильні відповіді до завдань пробного ЗНО:
 • з української мови і літератури подано вище,
 • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов – будуть розміщені 11 квітня.
Робочою групою Українського центру оцінювання якості освіти з питань установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів встановлено поріг:
 • з української мови і літератури – 25 тестових балів*.
Учасники, які не змогли взяти участь у пробному ЗНО, можуть отримати тестові матеріали в пункті проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання протягом трьох днів з дати проведення тестування або пізніше – у регіональному центрі оцінювання якості освіти.
*поріг «склав/не склав» з інших предметів буде оприлюднено 14 квітня
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2017!

ОПРИЛЮДНЕНО РЕЗУЛЬТАТИ З 11 ПРЕДМЕТІВ ПРОБНОГО ЗНО
14.04.2017


В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» розміщені результати пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.
Результати за шкалою 1–12 та шкалою 100–200 отримали лише ті учасники, які внесли свої відповіді до сервісу визначення результатів. Таблиці переведення тестових балів розміщені в розділі «Пробне ЗНО».
Робоча група Українського центру  з питань установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів учасників пробного ЗНО встановила пороговий бал з кожного предмета:
- історія України – 26
- математика – 12
- біологія – 28
- географія –29
- хімія – 20
- фізика – 15
- іноземні мови – 16
- російська мова – 29.
Пороговий бал – це кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. При встановлені порогу «склав/не склав» враховується кількість завдань у тестах та кількість учасників, які складали пробне ЗНО.
Абітурієнти, результати яких були не нижчими від «порогового бала», отримали оцінку за шкалою 100–200 балів.
Нагадуємо, що результати пробного тестування не використовують для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Страницы: 1
Читають тему