Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Експертиза якості освіти: експертиза проектів підручників для 9 класу ЗНЗ, Буде вміщено матеріали, що стосуються даної теми
 
Шановні колеги!
      На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 03.10.2016 № 1/9-520 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів" просимо розпочати роботу з даного питання.      2.2. Завантажити додаток № 2 до листа (формат Excel).


або читаємо нижче
 
07.10.2016 № 01-16/1148      На №_____________від____________
 

Начальникам відділів, управлінь освіти 
районних державних адміністрацій, виконавчих 

комітетів рад міст обласного значення  
Завідувачам районних, міських методичних 

кабінетів, центрів
Керівникам загальноосвітніх навчальних 

закладів обласного підпорядкування
 
Про пропозиції щодо кандидатур експертів
для проведення конкурсного відбору
проектів підручників для учнів 9 класів
загальноосвітніх навчальних закладів
 
Інститут на виконання листа Міністерства освіти і науки України      №1/9-520 від 03.10.2016 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів» просить до 15:30 14 жовтня 2016 року надіслати на електронну адресу rivnekcmeyo@gmail.com  пропозиції щодо кандидатур експертів для проведення конкурсного відбору проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Інструкцію щодо заповнення форми з пропозиціями кандидатур експертів для проведення конкурсного відбору проектів підручників для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів вміщено у додатку 1 до листа.
Зразок форми для заповнення подаємо у додатку 2 до листа.

 
В. о. ректора            Н. А. Мельник
 
Опольський Ігор Валерійович
64 96 69
Додаток 1
до листа РОІППО
07.10.2016 № 01-16/1148
 
Інструкція щодо заповнення форми з пропозиціями кандидатур експертів
для проведення конкурсного відбору проектів підручників
9 класу загальноосвітніх навчальних закладів
 
У додатку 2 (файл у форматі Excel) вміщено форму, яку потрібно заповнити пропозиціями кандидатур фахівців із кожного предмета.
Заповнення форми здійснюють методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів, які відповідають за вказані у формі предмети.
Змінювати формат комірок, тип і розмір шрифту категорично забороняється. Розмір комірок буде змінюватись автоматично, пропорційно до об’єму введеної інформації.
На кожен підручник потрібно подати по 1 (одній) кандидатурі наступних категорій експертів:
-    науково-педагогічний працівник – працівник вищого навчального закладу, який має науковий ступінь доктора філософії (кандидата) або доктора наук і стаж роботи у вищому навчальному закладі не менше 3 років (залучає УОН РОДА);
-    науково-педагогічний працівник – працівник Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який має науковий ступінь доктора філософії (кандидата) або доктора наук і стаж роботи у вищому навчальному закладі не менше 3 років (залучає РОІППО);
-    методист – працівник Рівненського ОІППО, який має стаж роботи методиста не менше 5 років (залучає РОІППО);
-    методист – педагогічний працівник методичного кабінету (науково-методичного центру) районного, міського рівнів, який має стаж роботи методиста не менше 5 років (залучають відділи, управління освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного підпорядкування АБО районні, міські методичні кабінети, центри);
-    вчителі, представники методичних об’єднань, асоціацій та спілок – вчителі вищої кваліфікаційної категорії, які мають педагогічне звання «старший вчитель» або «вчитель-методист», із стажем роботи на посаді вчителя не менше 8 років (залучають відділи, управління освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного підпорядкування АБО районні, міські методичні кабінети, центри).

У графі «ПІБ експерта» прізвище, ім’я, по батькові експерта вказуються повністю.
У графі «Місце роботи, посада» вказується повна назва навчального закладу, установи освіти.
У графі «Контактний телефон (мобільний), електронна адреса» потрібно вказати діючий номер мобільного телефону експерта та діючу електронну адресу. Проекти підручників для експертизи будуть надсилатися електронною поштою експертам.
     
УВАГА !!!
      Якщо у районі, місті немає осіб, які відповідають вказаним критеріям, то у додатку до листа потрібно це вказати (прописати конкретно до кожного підручника).

Із відділу, управління освіти районної державної адміністрації, виконавчого кабінету районного, міського методичного кабінету, центру має надійти заповнений один файл у форматі Excel на електронну адресу rivnekcmeyo@gmail.com .
Пропозиції потрібно надіслати до 15:30 год. 14 жовтня 2016 року.
   Традиційно на загальному форумі порталу «Освіта Рівненщини» створено тему «Експертиза якості освіти: експертиза проектів підручників для 9 класу ЗНЗ», у якій буде висвітлюватись актуальна інформація та надаватимуться консультації щодо проведення даної роботи.

      Дякуємо за оперативніть, відповідальність.
Змінено: Ігор Опольський - 10.10.2016 13:19:45
 
Шановні колеги! 

Ви подавали пропозиції до попередньої бази даних на 2015-2016 навчальний рік (вона також готувалась у форматі Excel)..

Скористайтесь, будь ласка, цими пропозиціями для прискорення виконання роботи.

Просимо врахувати ті недоліки, яких ви припустились попереднього разу, зокрема:
1. Одна людина має бути включеною для здійснення експертизи одного підручника.
2. Номер мобільного телефону вказується у форматі (012)345 67 89.
3. Наявність електронної адреси - це ОБОВ'ЯЗКОВА умова, оскільки МОН та ІМЗО на фінальному етапі спілкуються безпосередньо з кінцевим адресатом - вчителем.

Змінено: Ігор Опольський - 10.10.2016 13:28:33
 
Шановні колеги!
Завантажити презентацію для про здійснення експертизи електронних версій підручників для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, яка використовувалась під час проведення вебінару "Експертиза проектів підручників для учнів 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів" 22.12.2016, можна за цим гіперпосиланням.
 
Шановні колеги! 

            Завантажити матеріали щодо здійснення експертизи електронних версій підручників для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, які використовувались під час проведення вебінару "Експертиза проектів підручників для учнів 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів" 22.12.2016, можна за гіперпосиланням:

5. Завантажити список експертів .
6. Навчальні програми з усіх навчальних предметів http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html .
7. Особливості експертизи шкільних підручників з фізики, алгебри, геометрії, української літератури, трудового навчання, мистецтва, біології, історії України, всесвітньої історії, географії, правознавства, іноземних мов http://www.imzo.gov.ua/pidruchniki/konkursniy-vidbir-proektiv-pidruchnikiv-dlya-uchniv-9-klasu-znz/materiali-dlya-ekspertiv/ .
8. “Експертиза шкільних підручників: інструктивно-методичні матеріали для експертизи проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів”, навчально-методичний посібник за заг. ред. О. М. Топузова. – К. : Педагогічна думка, 2016. – 128с https://drive.google.com/file/d/0B3m2TqBM0APKcGw3TG1ZT0NnRU0/view?usp=sharing .
9. Онлайн-запис установчої наради «Науково-методологічні засади створення сучасного підручника» http://pedpresa.ua/174006-online-89.html.
Змінено: Іванна Шишко - 04.01.2017 10:10:37
 
Шановні колеги!
Переглянути відеозапис вебінару "Експертиза проектів підручників для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів" можна за гіперпосиланням 
 
Жеребкування складу експертів електронних версій проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

      
Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10 листопада 2016 року № 1359 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 грудня 2016 року за № 1562/29692, та наказу Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2016 року № 1564 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів» 28 грудня 2016 року відбудеться визначення методом жеребкування складу експертів для здійснення експертизи електронних версій кожного проекту підручника, поданого на конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

      
Початок заходу
28 грудня 2016 року
об
11.00
за адресою: м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 36, Інститут модернізації змісту освіти, к. 305.
 
Шановні колеги! 
 
      
28 грудня 2016 року об 11.00
 на базі Інституту модернізації змісту освіти відбулося визначення методом жеребкування складу експертів для здійснення експертизи електронних версій кожного проекту підручника, поданого на конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів за адресою: м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 36.
       Наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2016 № 1618 "Про затвердження складу експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників, які подаватимуться на конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів"  затверждено склад експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, які подаватимуться на конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу ЗНЗ. 
      УВАГА! Список експертів, що міститься у додатку до наказу, ще буде коригуватись! Експертизу проектів підручників для учнів 9 класу ЗНЗ будуть здійснювати ті кандидати в експерти, які пройшли інструктаж. Більш детально буде відомо у першій половині січня.
Змінено: Іванна Шишко - 29.12.2016 16:36:08
 
Шановні колеги! 
Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2016 року № 1564 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів» визначено перелік навчальних предметів та назв підручників, з яких проводитиметься конкурсний відбір проектів підручників для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. 
Можна завантажити: додаток 1 до наказу МОН від 19.12.2016 № 1564; додаток 2 до наказу МОН від 19.12.2016 № 1564.
Змінено: Іванна Шишко - 04.01.2017 12:18:27
 
Шановні експерти!

Наказом 
Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2016 року № 1699 "Про затвердження складу експертів для здійснення експертизи електронних версій кожного проекту підручника, поданого на конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів" затверджено склад експертів для здійснення експертизи електронних версій кожного проекту підручника, поданого на конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Списки експертів вміщено у додатку до наказу. 
Перейти на Репозитарій навчального контенту можна за гіперпосиланням 
Змінено: Іванна Шишко - 12.01.2017 14:32:55
 
Шановні колеги! 

Усім експертам, які здійснюють експертизу, надіслано необхідні матеріали для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів на ОСОБИСТУ електронну пошту. Також було надіслано ЛОГІН і ПАРОЛЬ для входу на Репозитарій. Переходьте за гіперпосиланням (вказано вище) і реєструйтесь, бо терміни здійснення експертизи дуже стислі! 
Страницы: 1
Читають тему