Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2
Експертиза якості освіти: підготовка експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, ЗНО з української мови та літератури, Тема для експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, які перевірятимуть відкриту частина сертифікаційої роботи ЗНО з української мови та літератури
 
До уваги освітян Рівненщини!!

Львівський РЦОЯО оголосив про початок реєстрації кандидатів в екзаменатори.

Стартує реєстрація екзаменаторів з української мовиЛРЦОЯО розпочинає реєстрацію педагогічних працівників, які бажають брати участь у перевірці відкритої частини тесту ЗНО з української мови, а також з української мови і літератури 2021 року.
Після відповідних тренінгів зареєстровані зможуть працювати екзаменаторами та перевіряти власні висловлення учасників ЗНО.
Запрошуємо вчителів шкіл, гімназій, ліцеїв, викладачів ВНЗ І-ІV р. акр.
      ! Реєстрація триватиме до 31 грудня 2020 року.
Щоб зареєструватись, потрібно перейти на  сторінку Екзаменаторам блоку Співпраця, який міститься праворуч у верхньому меню.
 
До уваги кандидатів в екзаменатори з української мови!!!


Керівникам закладів загальної середньої освіти
обласного підпорядкування
Директорам закладів П(ПТ)О, фахової передвищої освіти
Органам управління освітою в ОТГ
Про реєстрацію осіб, які
бажають брати участь у програмі
підготовки екзаменаторів з української мови
 
      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, п. 3.19 «Реєстрація кандидатів у екзаменатори з української мови, математики, англійської, німецької та французької мов» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО 08.12.2020 № 706/03-29 «Про реєстрацію осіб, які бажають брати участь у програмі підготовки екзаменаторів із української мови», із метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційних робіт учасників ЗНО з української мови, української мови та літератури повідомляємо, що Львівський РЦОЯО оголосив про реєстрацію на своєму сайті кандидатів в екзаменатори, яких після проходження відповідних навчань та тренінгів відповідно до програми підготовки екзаменаторів з української мови будуть залучати до перевірки відкритої частини робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з української мови, української мови і літератури.
      Просимо інформувати педагогічних працівників, зокрема вчителів, викладачів української мови, про реєстрацію, яка триває триватиме до 31.12.2020 в онлайновому режимі на сайті Львівського РЦОЯО.

  
Інструкція щодо реєстрації кандидатів в екзаменатори з української мови
 
1.    Зайдіть на сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим гіперпосиланням: http://www.lv.testportal.gov.ua/.
 
2.    У правому верхньому куті натисніть кнопку, як показано на малюнку стрілками зеленого кольору.


 
3.     З’явиться таке вікно:4.    Ліворуч оберіть гіперпосилання «Екзаменаторам».

5.    У вікні, що має такий вигляд, як показано на малюнку нижче, пройдіть звичну процедуру реєстрації.

 


6.    Не забудьте зафіксувати ЛОГІН та ПАРОЛЬ для входу на сторінку.
Крок 1.bmp (3.45 МБ)
Змінено: Ігор Опольський - 08.12.2020 14:10:06
 
До уваги кандидатів в екзаменатори з української мови та літератури!!!

У четвер, 04 лютого 2021 року, на платформі Zoom відбудеться навчальний семінар для екзаменаторів. Зайдіть, будь ласка, у свій кабінет екзаменатора (там, де Ви реєструвалися, на сайті ЛРЦОЯО) за логіном (електронною поштою) та паролем  і оберіть час, коли Вам буде зручно долучитися до онлайн-зустрічі. Пропоновані години - 11.00 та  15.00. Це потрібно зробити до 31  січня.
 
До уваги кандидатів в екзаменатори з української мови та літератури!!!

      Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти спільно з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти продовжує інформувати кандидатів в експерти - вчителі-екзаменатори з української мови та літератури про підготовку до перевірки відкритої частини учасників ЗНО-2021. 

Шановні колеги! На Ваших сторінках на сайті ЛРЦОЯО вже запрацював тренінг для екзаменаторів, завдяки якому можна вдосконалити свої навички щодо перевірки відкритих завдань короткої форми. Це один із етапів підготовки екзаменаторів до перевірки робіт учасників ЗНО 2021 року, тож його обов'язково потрібно пройти


      У січні вам на електронні скриньки було надіслано Критерії оцінювання та еталонні відповіді.  Ці матеріали можна завантажити і з Ваших сторінок перед проходженням тренінгу, який передбачає виконання семи завдань, кожне із яких містить по три відповіді, які потрібно оцінити. 
Виконувати завдання можна в різний час, наприклад, одного дня оцінити всі відповіді у завд. 67, наступного - 68 і 69 тощо. Після виконання кожного блоку завдань Ви одразу отримаєте свій результат. Крім того, програма самостійно генерує тексти для оцінювання, тобто якщо я перевірила три тексти (відповіді учасників), отримала свій результат і ще раз хочу перевірити це ж завдання, то мені комп'ютер видасть нові три тексти для перевірки в межах того самого завдання.  
      Пройти тренінг, тобто виконати всі СІМ завдань, треба до 31 березня 2021 року

    З повагою - Ірина Климець, методистка ЛРЦОЯО
Страницы: Пред. 1 2
Читають тему