Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Регіональне порівняльне моніторингове дослідження "Адаптація молодого вчителя до шкільного середовища". ІІІ етап, Тут буде вміщено матеріали та будуть надаватись он-лайн консультації, що стосуватимуться даної теми
 
Шановні колеги!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на замовлення управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації організовується проведення ІІІ етапу регіонального порівняльного моніторингового дослідження "Адаптація молодого вчителя до шкільного середовища". 


 
Шановні колеги!
Пакет матеріалів та інструментарій моніторингового дослідження "Адаптація молодого вчителя до шкільного середовища" надсилаємо електронною поштою. 
Також можна завантажити:
Змінено: Іванна Шишко - 21.11.2016 12:45:10
 
Шановні колеги!


      Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування молодих спеціалістів*Зазначаємо, що до опитування потрібно залучати респондентів, які працюють перший рік.  Респондент може мати диплом про вищу освіту або працювати у ЗНЗ, паралельно завершуючи навчання у ВНЗ для здобуття освіти. 
      Участь у даному моніторинговому дослідженні беруть лише вчителі-предметники!
Молоді спеціалісти* – це педагогічні працівники, які у 2016-2017 навчальному році вперше почали працювати вчителями у загальноосвітньому навчальному закладі. 
Страницы: 1
Читають тему