Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Всеукраїнське моніторингове дослідження освітнього середовища: опитування керівників ЗНЗ та вчителів ЗНЗ (TALIS), Тут буде вміщено матеріали, що стосуватимуться даного дослідження та надаватимуться консультації
 
Із метою дослідження освітнього середовища та умов праці педагогічних працівників навчальних закладів Українською асоціацією дослідників освіти з 01 лютого по 31 серпня 2017 року у рамках проекту "ВЧИТЕЛЬ" планується проведення Всеукраїнського моніторингового опитування директорів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів (за методикою TALIS).
 
Шановні колеги!


Завантажити лист Міністерства освіти і науки від 07.02.2017 № 1/9-64 "Щодо проведення моніторингового дослідження" можна за цим гіперпосиланням.

      
Готуємось.
 
Шановні колеги!


Є лист про те, що 8 навчальних закладів Рівненщини беруть участь у даному дослідженні.

Вибірку прикріпимо. ПРОХАННЯ: якщо до вас телефонують і повідомляють, що ваш заклад бере участь у дослідженні, то вислухайте тавиконайте необхідний алгоритм дій.

Відразу потрібно призначити шкільного координатора, який буде відповідати за проведення даного дослідження у навчальному закладі,

Змінено: Ігор Опольський - 30.03.2017 18:39:45
 
До уваги керівників навчальних закладів, які беруть участь у Всеукраїнському моніторинговому опитуванні директоів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів: детальнішу інформацію про дослідження можна дізнатися тут:
УАДО розпочала Всеукраїнське опитування за методологією TALISЛист із додатком від 2017.04.11 №01-16.485
 
 
До уваги освітян, 
які беруть участь у Всеукраїнському моніторинговому опитуванні директорів та вчителів ЗНЗ, що проводиться з використанням анкети міжнародного порівняльного дослідження TALIS 
(Teaching and Learning International Survey – Міжнародне опитування викладання та навчання) !

УАДО розпочала Всеукраїнське опитування за методологією TALIS

[img]http://www.uera.org.ua/sites/default/files/styles/thumbnail/public/pictures/2016-12/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%20%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg?itok=ZdQMayt-[/img]

Українська асоціація дослідників освіти розпочала Всеукраїнське моніторингове опитування директорів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів щодо викладання та навчання. Опитування здійснюється з використанням анкети міжнародного порівняльного дослідження TALIS (Teaching and Learning International Survey – Міжнародне опитування викладання та навчання). Дослідницьку ініціативу УАДО підтримало Міністерство освіти і науки України, про що свідчить Лист Міністерства освіти і науки України «Про проведення моніторингового дослідження» № 1/9-64 від 07.02.2017.
Дослідження проводиться з 1 лютого до 31 серпня 2017 року. Дослідженням планується охопити 200 директорів та 4000 вчителів усіх регіонів України на основі репрезентативної вибірки.
Дослідження TALIS на міжнародному рівні проводиться під егідою Організації економічного співробітництва та розвитку з 2008 року кожні п’ять років і охоплює щораз більше країн. У останній дослідницькій хвилі 2013 року взяли участь 34 країни.
Метою опитування є дослідження особливостей професійної діяльності вчителів та керівників шкіл. Результати дослідження сприятимуть виробленню рекомендацій, спрямованих на покращення загальної ситуації у сфері освіти.
Серед дослідницьких завдань є:
• виявлення особливостей підготовки та професійного розвитку вчителів;
• з’ясування оцінки якості роботи і системи заохочення вчителів;
• вивчення характеру шкільної культури;
• визначення підходів до шкільного управління та адміністрування;
• з’ясування методів та засобів викладання;
• аналіз цінностей та професійних уявлень вчительської спільноти.

Керівники проекту: проф. Світлана Щудло, проф. Оксана Заболотна, доц. Тетяна Лісова

Змінено: Ігор Опольський - 14.04.2017 06:10:08
Страницы: 1
Читають тему