Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Експертиза якості освіти: експертиза електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти у 2018 році, Тут будуть вміщуватись матеріали, що стосуватимуться вказаної теми
 
Нормативно-правове забезпечення

1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 05.01.2018 № 14 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти" ЗАВАНТАЖИТИ.

2. Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.02.2018 № 176 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти" ЗАВАНТАЖИТИ.

3. Наказ Міністерства освіти і науки від 06.03.2018 № 230 "Про затвердження складу експертів для здійснення експертизи електронних версій кожного проекту підручника, поданого на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти ЗАВАНТАЖИТИ

3. Лист Міністерства освіти і науки України від 16.01.2018 № 1/9-34 "Про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти" ЗАВАНТАЖИТИ.

4. Лист 

5. Лист
Змінено: Ігор Опольський - 30.11.2018 10:12:46
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням.


Документ визначає 
порядок проведення 
конкурсного відбору 
проектів шкільних підручників
Затверджено нове положення про вибір підручників

Міністерством освіти затверджено нове положення про конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 5-9 та 10-11 класів. Документ визначає порядок проведення конкурсного відбору проектів підручників закладів загальної середньої освіти.
Передбачається, що конкурс відбуватиметься у два етапи, під час яких спочатку буде проведена науково-методична та антидискримінаційна експертизи проектів підручників, а потім, безпосередньо вибір проектів підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів.
Для проведення конкурсу створюватимуться конкурсні комісії, до складу яких мають входити не менше семи фахівців відповідної освітньої галузі, які не є учасниками конкурсу і не мають відношення до його організації.
Нове положення також містить норми про умови підготовки та оголошення конкурсу, вимоги до оформлення проектів підручників, порядок їх подання на конкурс, опис першого і другого етапів, а також підбиття підсумків конкурсу.
Положення набирає чинності з 20 лютого 2018 року.

 
До уваги освітян Рівненщини!


Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 

виконкомів рад міст обласного значення
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої  освіти обласного підпорядкування
Органам управління освітою ОТГ
 
Про реєстрацію експертів для
проведення додаткового конкурсного
відбору проектів підручників
учнів 5 та 10 класів закладів ЗСО
 
Інститут на виконання плану роботи, листа Міністерства освіти і науки України від 20.06.2018 № 1/9-400 «Про реєстрацію експертів для додаткового конкурсного відбору проектів» інформує, що в липні-серпні поточного року передбачається проведення додаткового конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.
Запрошуємо експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти, які подаватимуться на додатковий конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти: для 5 класу – 6 назв, для 10 класу – 17 назв, що додаються.
До 10 липня поточного року експертам необхідно зареєструватися в Репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Додатковий конкурсний відбір підручників для 5, 10 класів») або за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOHmRZRCgSX_9KTQW7omePJP-Aqfqp1V6rc7vrcmjpeNZ6cA/viewform/
У додатку до листа надсилаємо лист Міністерства освіти і науки України від 20.06.2018 № 1/9-400 «Про реєстрацію експертів для додаткового конкурсного відбору проектів» (формат файлу .pdf).Реєстрація експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників під час додаткового конкурсного відбору для 5 та 10 класів
Шановні Експерти!

Анкета вважатиметься дійсною для розгляду комісією з відбору експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників після отримання ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» на паперових (вул. Митрополита Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035) та електронних (expert.imzo@gmail.com) носіях таких документів:
1. Завірена довідка з місця роботи. У довідці необхідно вказати: ПІБ, повну назву посади із зазначенням назви установи, організації, підприємства, а також міністерства (відомства), стаж роботи (педагогічний, науковий, науково-педагогічний, на посаді методиста), кваліфікаційну категорію і педагогічне звання (для вчителів), науковий ступінь, вчене звання.
2. Підписане письмово зобов’язання про доброчесність та нерозголошення конфіденційної інформації у сфері здійснення експертизи електронних версій проектів підручників, які подаватимуться на додатковий конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти, доступ до якої Ви отримаєте під час підготовки експертного висновку.
 
!
Змінено: Ігор Опольський - 30.10.2018 06:38:37
Страницы: 1
Читають тему