Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Даруємо бонуси учасникам пробного ЗНО-2019!
 
У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти  визначено вартість пробного тестування у 2019 році – 138 грн.
 
Алгоритм реєстрації на пробне ЗНО-2019:
 
1. Зайти на сайт Львівського РЦОЯО – www.lv.testportal.gov.ua з 08 до 31 січня 2019 року – закладка «Пробне ЗНО-2019». (Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10-11 класів закладів освіти, випускники минулих років, студенти закладів вищої освіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, які виявили бажання ознайомитись із процедурою тестування та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів).
2. Заповнити аплікаційну форму.
3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.
4. Зайти на інформаційну сторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 3-х робочих днів. Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).
5. Із 25 лютого 2019 року з інформаційної сторінки учасника ПЗНО роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО. 
Учасникам, які першими зареєструються та оплатять заявки, ЛРЦОЯО дарує бонуси – відкриту частину сертифікаційної роботи перевірятимуть учителі-екзаменатори. 
Хто ж буде тими першими 300 учасниками з української мови і літератури та першими 300 з математики?
 
  Терміни проведення пробного ЗНО:
16 березня 2019 року – українська мова і література;
23 березня 2019 року – історія України, математика, іноземні мови (із аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.
Освіта – скарб, праця - ключ до нього
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ РЕЛЬЄФНО-КРАПКОВИЙ ШРИФТ БРАЙЛЯ
27.12.2018Розміщено адаптовані версії характеристик сертифікаційних робіт та критерій оцінювання завдань відкритої форми.

У розділі «Особам, які використовують рельєфно-крапковий шрифт Брайля» розміщено адаптовані версії характеристик сертифікаційних робіт з української мови і літератури, математики, історії України, біології для осіб з порушеннями зору, критерії оцінювання завдань відкритої форми з української мови і літератури та математики.
Сертифікаційна робота з української мови і літератури  для осіб, які в процесі навчання використовують рельєфно-крапковий шрифт Брайля, міститиме 30 завдань різних форм, у тому числі – відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власне висловлення). Для виконання тесту учасники матимуть 150 хвилин.
На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено також 150 хвилин. Учасникам буде запропоновано розв’язати 20 завдань різних форм, 2 з них – відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
З історії України тест міститиме 40 завдань різних форм. Для виконання роботи учасники матимуть 120 хвилин.
Сертифікаційна робота з біології міститиме 32 завдання різних форм, на виконання яких відведено 120 хвилин.
Під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання усі учасники, які в процесі навчання використовують шрифт Брайля, отримають тестовий зошит із завданнями сертифікаційної роботи та зошит відповідей. Відповіді на завдання мають бути записані рельєфно-крапковим шрифтом із використанням Брайлівського приладу для письма та грифеля з однієї сторони аркуша, починаючи з наступного після титульного.
Нагадуємо, 2019 року особи з порушеннями зору мають можливість пройти зовнішнє незалежне оцінювання з використанням завдань, надрукованих рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, з української мови і літератури, математики, історії України та біології.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на оригінальне повідомлення у ФБ.

 


 
Змінено: Ігор Опольський - 10.01.2019 07:41:18
 
До уваги відповідальних за підготовку до проведення ЗНО у районах, містах, ОТГ, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.!

Інститут на виконання плану роботи, п. 3.4 «Формування бази даних пунктів проведення пробного ЗНО», п. 3.15 «Визначення пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання і пунктів перевірки відповідно до вимог УЦОЯО. Створення бази даних «Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання» спільного наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського РЦОЯО від 11.01.2019 № 19/03-29 «Про підбір пунктів проведення ЗНО 2019» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти працює над підготовкою процедур зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема підбором закладів освіти для роботи пунктами ЗНО у 2019 році (проне тестування, основна сесія).
      Збір інформаційних карток в електронній формі - до 17.01.2019 на електронну адресу кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО  rivnekcmeyo@gmail.com за формою, вміщено в додатках до листів РІвненського ОІППО від 14.01.2019 № 01-11/016 та від 14.01.2019 № 01-11/015.
Оригінал листа та Інформаційну картку пункту проведення ЗНО-2019 на паперових носіях просимо подати до 24.01.2019 (Рівненський ОІППО (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти) в. Чорновола, 74 м. Рівне)

      
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланям на сайт оригінального повідомлення.
Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання всім випускникам шкіл необхідно мати паспорт (ID-картку)

Для участі у ЗНО випускникам необхідно мати паспорт
Для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочнеться 5 лютого, всім випускникам шкіл необхідно мати паспорт громадянина України (ID-картку). Така норма зазначена у Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Зокрема, особа, яка реєструється для проходження зовнішнього оцінювання, має під час реєстрації разом з іншими документами подати копію паспорта громадянина України.
Виключення щодо обов'язкової наявності паспорта для реєстрації на ЗНО діятиме тільки для деяких категорій учасників ЗНО, зокрема, які не мали можливості отримати паспорт у зв’язку з тим, що проживають на окупованих територіях, іноземців або осіб без громадянства.
Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 5 лютого 2019 року. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.
Змінено: Ігор Опольський - 28.01.2019 12:32:40
 
У четвер, 24.01.2019, буде проведено прес-конференцію директора Львівського РЦОЯО Середяк Л.В. із питань ЗНО-2019

На виконання плану роботи, п. 2.12 «Підготовка і проведення прес-конференцій для ЗМІ області» плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2018-2019 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського РЦОЯО від 18.01.2019  №44/03-29 «Про проведення прес-конференції» у четвер, 24.01.2019, на базі Рівненського ОІППО (актова зала, І поверх) буде організовано прес-конференцію за участі Лариси Володимирівни Середяк, директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Початок роботи о 14:00.
Під час проведення прес-конференції розглядатимуться питання щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році, зокрема проведення пробного ЗНО у 2019 році та підготовки до реєстрації на основну сесію ЗНО-2019.

Змінено: Ігор Опольський - 24.01.2019 08:16:00
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 11-х класів закладів ЗСО, учнів професійно-технічних закладів, студентів ВНЗ І-ІІ р.а., які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році та  будуть реєструватись для участі в процедурах основної сесії ЗНО-2019!

Як відомо, реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 5 лютого 2019 року. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.
      На сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) розміщено алгоритм ПРОЦЕДУРИ РЕЄСТРАЦІЇ 

      Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

      Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (для Волинської, Львівської, Рівненської областей).
      Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Зауважте, що одним з перших кроків є обрання категорії особи.
      Якщо ви у 2019 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – ваша категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року».
      Якщо ви є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».
      Якщо ви є студентом закладу вищої освіти (коледж) і здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Студент закладу вищої освіти».
      Якщо ви вже маєте атестат (здобули повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз (чи продовжуєте навчатися), – ваша категорія «Випускник минулих років».
      Якщо ви навчаєтесь у закордонному закладі освіти та здобуваєте в поточному році повну загальну середню освіту, – ваша категорія «Випускник, який здобуде в 2019 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти».
Звертаємо увагу, що процедура реєстрації дещо відрізняється залежно від того, чи проходитимете ви ДПА у формі ЗНО.

 
Перевірка стану опрацювання реєстраційних документів

Після того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» перевірити на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу.
Важливо зазначити, що реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. Обробка реєстраційних документів має триває не довше 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.
Унесення змін до реєстраційних даних

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат), який вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік».
У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 05 лютого до 25 березня 2019 року після отримання вами Сертифіката.
Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат. Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.
Відмова в реєстрації

Вам може бути відмовлено в реєстрації (перереєстрації) для участі в зовнішньому оцінюванні на підставі:
 • ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
 • надання недостовірної інформації;
 • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
 • відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;
 • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
 • неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.
У разі прийняття рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) вам буде надіслано витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови. Якщо ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 25 березня 2019 року, створіть нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформуйте пакет реєстраційних документів та надішліть його на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти або передайте до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складатимете ДПА у формі ЗНО).
Особа, якій відмовлено в реєстрації (перереєстрації), має право оскаржити рішення регламентної комісії протягом чотирнадцяти календарних днів із дня завершення реєстрації, подавши апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.
Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у зовнішньому оцінюванні, він повинен до 16 квітня 2019 року надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації. 
Реєстрація осіб для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання

      Під час основного періоду реєстрації, що триватиме з 05 лютого до 25 березня 2019 року, подати документи для участі в додатковій сесії мають право особи, які не можуть пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:
 • у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
 • за релігійними переконаннями не можуть узяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів, що проводиться в певні дні;
 • обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальні предмети, тестування з яких проводиться під час основної сесії в один день;
 • вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
 • у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном.
Щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання під час додаткової сесії, зазначені вище особи мають надати заяву (у довільній формі) і документ, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основній сесії, а саме:
 • довідку, що підтверджує факт навчання за кордоном, де зазначено період навчання;
 • клопотання релігійного управління (центру), що діє згідно із законодавством України про свободу совісті та релігійні організації;
 • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання форми № 086-3/о, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
 • копію наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), де зазначено прізвище, ім’я, по батькові особи та період проведення відповідного заходу;
 • довідку з закладу освіти, де вказано, що заявник дійсно навчається в цьому закладі освіти, а також дату складання ним державного іспиту, яка збігається з датою проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;
 • документ, що підтверджує необхідність перебування за кордоном у день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.
.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення!

ОКРЕМІ ЗМІНИ У ПРОЦЕДУРІ РЕЄСТРАЦІЇ І ПОРЯДКУ ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО
25.01.2019Із 2019 року процедура реєстрації учасників та порядок визначення результатів ЗНО дещо зміняться порівняно з попередніми роками.
Відповідні зміни зафіксовано в Наказі Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 № 1353 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо зовнішнього незалежного оцінювання».
Так, для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання
 • в основний період реєстрації (цьогоріч – з 5 лютого до 25 березня) зможуть подавати документи особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або розташованих на лінії зіткнення, або переселилися з них;
 • у додатковий період реєстрації (цьогоріч – з 3 до 20 травня) зможуть подавати документи особи, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та не встигли зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації.
Важливим нововведенням є  розумне пристосування процедури переведення тестових балів з української мови і літератури для осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають(ли) повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, та мають кількість тестових балів, меншу за поріг «склав/не склав». Для таких осіб буде встановлено адаптивний поріг (нижчий за звичайний), а всі тестові бали між адаптивним порогом і пороговим балом «склав/не склав», будуть переводитися в рейтингову оцінку «100 балів». Наприклад, якщо поріг «склав/не склав» ЗНО з української мови та літератури у 2019 році становитиме 23 бали, а адаптивний – 20 балів, то учасники, які здобували загальну середню освіту, наприклад, угорською мовою, й отримали 20, 21, 22, 23 тестових балів, отримають 100 балів на шкалі 100 – 200. Це дозволить таким особам брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
      Нагадуємо, що ЗНО з  історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії можна складати кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Змінено: Ігор Опольський - 29.01.2019 06:13:00
 
До уваги освітян Рівненщини!

Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 

виконкомів рад міст обласного значення
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
Директорам ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.
Органам управління освітою ОТГ
Про підбір уповноважених осіб,
які працюватимуть уперше
 
Інститут на виконання плану роботи, п. 3.33 «Підбір і навчання уповноважених осіб УЦОЯО» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2018-2019 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році», листа Львівського РЦОЯО від 29.01.2019  № 63/03-29 «Про підбір кандидатур для виконання обов'язків Уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти працює над підготовкою процедур зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема, над підбором та підготовкою фахівців, які будуть виконувати обов’язки уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.
Відповідно до Положення про уповноважену особу Українського центру оцінювання якості освіти, добір уповноважених осіб здійснюють регіональні центри з числа педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників закладів освіти, працівників місцевих органів управління освітою, які пройшли відповідну підготовку. Уповноважена особа залучається до виконання обов’язків не більше двох разів в одному і тому ж пункті  проведення ЗНО, в різних районах, містах області, відповідно до розподілу, який здійснює регіональний центр.
Просимо до 07 лютого 2019 року електронну адресу rivnekcmeyo@gmail.com надіслати список працівників, які проживають у різних районах, містах Рівненської області та вперше виявили бажання пройти курс підготовки для виконання обов'язків уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
 
До уваги освітян Рівненщини!

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО: СТАРТ 5 ЛЮТОГО

Майбутнім учасникам #ЗНО пропонуємо переглянути відео-інструкцію формування реєстраційної картки. Сервіс «Зареєструватися» розміщений на сайті #УЦОЯО в рубриці "ЗНО/ДПА" ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО про РЕЄСТРАЦІЮ на ЗНО-2019 ЗА ГІПЕРПОСИЛАННЯМ
5.02.2019
      Сьогодні розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
      В Україні очікують близько 332 тисяч учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.
      Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів.
      На запит учасників завдання сертифікаційних робіт з шістьох навчальних предметів перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
      Реєстрація
      Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти.
      Скориставшись сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру, потрібно створити реєстраційну картку, підготувати дві фотокартки розміром 3Х4, що відповідають досягнутому віку, зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа. Під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» залишайте порожнім.
Після цього необхідно сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому навчається учень/студент.
Щодо випускників минулих років, то вони зможуть зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до відповідного регіонального центру.
Із 2019 року процедура реєстрації учасників та порядок визначення результатів ЗНО дещо зміняться порівняно з попередніми роками.
Відповідні зміни зафіксовано в Наказі Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 № 1353 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо зовнішнього незалежного оцінювання».
Так, для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання
 • в основний період реєстрації (цьогоріч – з 5 лютого до 25 березня) зможуть подавати документи особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або розташованих на лінії зіткнення, або переселилися з них;
 • у додатковий період реєстрації (цьогоріч – з 3 до 20 травня) зможуть подавати документи особи, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та не встигли зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації.
Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік».  Індивідуальні конверти особам, які проходять ДПА у формі ЗНО надсилаються за адресою навчального закладу, іншим особам – за адресою, вказаною в реєстраційній картці.
На сайті Українського центру для кожного учасника ЗНО буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та пін-кодом, указаним у ньому.
До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
      Спеціальні умови для учасників з особливими освітніми потребами
Український та регіональні центри оцінювання якості освіти створюють більше 20 різних додаткових (спеціальних) умов.
Так, наприклад, для дітей із вадами опорно-рухового апарату підбираються пункти тестування із пандусом, або ж пункти тестування, де можна на інвалідному візку проїхати, є відповідна туалетна кімната.
Для дітей із вадами слуху дозволяється мати слуховий апарат, якщо ж зовсім не чує і володіє мовою жестів, то в аудиторії працюватиме сурдоперекладач.
Для дітей із вадами зору є кілька варіантів: додаткове освітлення, використання лупи, як механічного апарату, тестовий зошит шрифтом «16» або ж тестовий зошит, надрукований рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Зошит  шрифтом «16» і шрифтом Брайля може бути забезпечений тільки під час додаткової сесії. Цьогоріч шрифтом Брайля будуть зошити із української мови та літератури, математики, історії України та біології.
Для створення таких умов учасник має надати відповідний медичний висновок.
Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».


Змінено: Ігор Опольський - 16.03.2019 10:53:06
 
До уваги освітян Рівненщини!

Реєстрація в чотири кроки

Нагадуємо, що 05 лютого 2019 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року. Кожній особі, хто планує брати участь в ЗНО-2019 ТРЕБА зробити 4 кроки.
І крок    Заповнити заяву реєстраційну картку
Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, необхідно cформувати заяву реєстраційну картку зі спеціальної програми на сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/registration. Випускники закладів освіти всіх типів і форм власності 2019 року, учні училищ системи профтехосвіти і студенти коледжів, які здаватимуть ДПА у поточному році, реєструються за місцем навчання. Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією
 
   ІІ крок   Сформувати пакет реєстраційних документів
  1) реєстраційну-картку;
  2) копію документа, що посвідчує особу: І D картки або 1 ст. паспорта, завірена особистим підписом;
  3) копію атестата (для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів ВНЗ І-ІІ р.а. та учнів професійно-технічних навчальних закладів про отримання свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти у 2019 році);
  4) додаткові документи за потреби:
·   для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);
·   при зміні прізвища (копію документа про зміну прізвища);
·   щодо участі у додатковій сесії (заяву, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);
·   нотаріально завірений переклад українською мовою документів (у разі надання документів іноземною мовою).
   ІІІ крок.   Надіслати пакет реєстраційних документів
   Готовий комплект реєстраційних документів:
1)  випускники ЗНЗ, учні училищ системи профтехосвіти, студенти коледжів передають комплект документів до свого закладу освіти. До 18.03.2019 вони повинні бути надіслані до ЛРЦОЯО.
2)   Усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039) рекомендованим листом до 25.03.2019 (за відтиском поштового штемпеля).
       IV крок.   Отримати відповідь від регіональних центрів
    Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2019.
   У випадку отримання відмови, учасник має усунути недоліки та надіслати до регіонального центру новий пакет документів до 25.03.2019 (за відтиском поштового штемпеля).
Контакти ЛРЦОЯО:
www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти
(032)2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.
 
Не відкладайте реєстрацію на останні дні!
Змінено: Ігор Опольський - 08.02.2019 07:19:51
 
До уваги керівників закладів освіти!


Триває реєстрація учасників ЗНО-2019 на основну сесію. Львівський РЦОЯО надсилає зареєстролваним учасникам сертифікати до закладу освіти. Керівники закладів ЗСО, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а. можуть самостійно контролювати стан реєстрації своїх учнів, студентів, зайшовши на персональну сторінку закладу освіти (потрібно ввести логін та пароль). Для цього на персональній сторінці обираємо вкладку "Інформація про результати реєстрації" та натискаємо кнопку "ЗАВАНТАЖИТИ СПИСКИ У ФОРМАТІ EXCEL".

      
      


Змінено: Ігор Опольський - 05.03.2019 11:20:59
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 11-х класів ЗЗСО, учнів ПТНЗ, студентів ВНЗ І-ІІ р.а. та всіх, хто планує взяти участь процедурах ЗНО у 2019 році!
Пропонуємо світлину від УЦОЯО "Календар ЗНО-2019", яка графічно показує основні та ключові дати у проведення ДПА у формі ЗНО!

 
Матеріал читаємо нижче або переходимо на сайт оригінального повідомлення за цим гіперпосиланням.

Результати яких міжнародних мовних тестів зараховуються як ДПА?


МОН надає роз’яснення щодо можливості зарахування результатів міжнародних мовних іспитів як оцінку ДПА з іноземних мов для учнів 9-х та 11-х класів у 2019 році.
В таблиці вказано назви тестів з англійської, німецької та французької мов, а також вперше визначено кількість балів (оцінку), яку має отримати учень, аби результати сертифікату зарахувались як ДПА.
(Натисніть на зображення, щоб збільшити)

Зверніть увагу! Результати з міжнародних мовних іспитів не зараховуються як оцінка за ЗНО.

      Учні 9-х класів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня А2 і вище, а для класів із поглибленим вивченням – В1 і вище.
Сертифікат або диплом мовного іспиту повинен бути отриманий у 2018 або 2019 році (до дня проведення атестації).
Для зарахування учень повинен звернутися з відповідною заявою до свого закладу освіти та надати копію сертифікату. Без заяви буде зараховуватись оцінка за письмову атестацію.
Для випускників 9-х класів така можливість надається вперше.

      Учні 11-х класів, які вивчають іноземну мову за рівнем стандарт або академічним рівнем, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня B-1 і вище, а для класів із поглибленим вивченням іноземних мов – В-2 і вище. Сертифікат або диплом мовного іспиту має бути отриманий у 2018 або 2019 році (до 28 травня 2019р. з англійської мови, до 27 травня 2019р. – з німецької, французької мов, тобто до ЗНО).
Для зарахування учень повинен звернутися з відповідною заявою до свого закладу освіти та надати копію сертифікату. Без заяви буде зараховуватись оцінка за ДПА у формі ЗНО.
Якщо випускник 11-го класу отримає сертифікат мовного тесту після того, як зареєструвався на ДПА в формі ЗНО, у нього є можливість до 25 березня внести зміни у реєстраційні дані, перереєструвавшись. Інакше оцінка за ДПА виставлятиметься за результатами ЗНО.
Якщо учень отримає сертифікат мовного іспиту ще пізніше, тобто не матиме змоги перереєструватись, але до дня проведення ЗНО з іноземної мови, то він може написати заяву про зарахування сертифікату як оцінки за ДПА. В заяві треба вказати, що він очікує отримання сертифікату, а потім випускникові потрібно надати його паперову копію.
Змінено: Ігор Опольський - 09.03.2019 09:57:53
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідормлення.


Як дізнатись, які предмети ЗНО потрібно складати на різні спеціальності?

Оскільки МОН вже опублікувало нові правила прийому до вишів на 2019 рік (коротко про головне у правилах вступу), у них кожен може знайти додаток №4 з переліком усіх спеціальностей та предметів ЗНО до них. 
Ознайомтесь: https://znoclub.com/images/2018zno/pdf/Dodatok4_predmety.pdf.

 Додаток №4 до правил вступу 2019 року. Спеціальності та предмети ЗНО


Крім цього, радимо стежити за оновленням інформації на сайтах самих вишів. 
А також відповідаємо на найчастіше запитання: які предмети ЗНО складати, щоб стати журналістом/поліцейським/прокурором/барменом/стоматологом...? 
Іноді достатньо зазирнути до Додатку №4 і все стає зрозумілим. Але іноді дійсно складно зрозуміти за назвою професії, яка це може бути спеціальність. На допомогу в такому разі приходить Google. Не полінуйтесь пошукати на сайтах вишів (або й інших) інформацію про те, яка це спеціальність, якщо є бажання стати тим чи тим. Дуже часто на сторінках факультетів та кафедр є дані про спеціальності та ким можна стати, здобувши їх. 
Успіхів!
 
До уваги керівників закладів освіти Рівненської області!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2019: НАРАЗІ ЗАРЕЄСТРУВАЛОСЯ 243 122 УЧАСНИКИ
12.03.2019


Добігає завершення реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.
У період з 5 лютого до 12 березня 2019 року зареєструвалося 243 122 особи, що становить 73% від очікуваної кількості цьогорічних учасників.
Нагадуємо, комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року.
Наполегливо радимо не зволікати з відправленням реєстраційних документів до регіонального центру.
Наводимо актуальні дані щодо перебігу реєстрації в кожному з регіонів.


Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 25 березня 2019 року. Внести зміни до реєстраційних даних можна за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката.
Змінено: Ігор Опольський - 14.03.2019 08:26:12
 
До уваги освітян та учасників ЗНО-2019!


Український центр оцінювання якості освіти підготував відеоролик про те, як перевірити стан опрацювання реєстраційних документів. Майбутні учасники #ЗНО можуть перевірити стан опрацювання реєстраційних документів ЗНО-2019. 

Сервіс «стан опрацювання реєстраційних документів» розміщено на сайті УЦОЯО у розділі «ЗНО / ДПА» https://bit.ly/2XbbWC0

✅Перевірка здійснюється за номером, вказаним у контрольно-інформаційному листі.

Щоб переглянути відео, перейдіть ЗА ЦИМ ГІПЕРПОСИЛАННЯМ.
 
УВАГА!!! Реєстрація на участь у ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2019

      У понеділок, 25 березня 2019 року, спливає термін основного періоду реєстрації/перереєстрації для участі в #ЗНО2019, який розпочався 05 лютого. Нормативними документами (п. 20 КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ підготовки та проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерсва освіти і науки України від 28.09.2018 № 1036 "Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти") передбачено, що із 03 травня по 20 травня 2019 року триватиме додатковий період реєстрації для подання документів із метою участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які:
      - брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації; 
      - належать до категорії осіб із неконтрольованих територій* та не зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації;
      - мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації; 
      - за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах


      Також інформуємо, що інформаційно-консультаційний пункт реєстрації таких категорій учасників (перші три позиції із вказаних чотирьох) працюватиме на базі кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО: в. Чорновола, 74, м. Рівне, Рівненська область, 33028.
      Графік роботи: понеділок - четвер із 8:00 до 16:30, п'ятниця - із 8:00 до 15:30, перерва на обід - із 13:00 до 13:30. Телефон: 0362 649669.
Змінено: Ігор Опольський - 25.03.2019 08:11:14
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЯК ДІЗНАТИСЬ АДРЕСУ ПУНКТУ ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО-2019 (травень - червень)?


Як дізнатися адресу пункту тестування?

      Адреса пункту тестування для кожного предмета ЗНО буде зазначена у запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці  учасника. Цю інформацію буде розміщено до 30 квітня.
Увійти до інформаційної сторінки можна за номером Сертифіката та пін-кодом на ньому. 
      
      Зверніть увагу! Запрошення-перепустка не приходить на електронну пошту чи до поштового відділення. Її потрібно самостійно сформувати та роздрукувати, щоб взяти з собою у потрібний день до пункту тестування.    
 
До уваги представників засобів масової інформації, освітян Рівненщини!

Реєстрація на ЗНО-2019 завершена!
 
У понеділок, 25.03.2019, завершено процедуру реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дякуємо абітурієнтам та відповідальним за проведення ЗНО у закладах освіти, які забезпечили вчасне та організоване подання пакетів реєстраційних документів до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти!
   Станом на 27 березня 2019 року у ЛРЦОЯО зареєстровано близько 50 тис. учасників ЗНО-2019 (випускники закладів середньої освіти 2019 р., студенти закладів вищої освіти І-ІІ р. а., учні, слухачі закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років).
Чим цікава цього року реєстрація у Волинській, Львівській, Рівненській областях?
-    учасників із міст на 30% більше, ніж із сіл;
-    менше абітурієнтів обирає тестові зошити мовами національних меншин: з російським текстом працюватиме тільки 79 осіб, з польським – 6 ос.;
-    102 особи відразу зареєстровані на додаткову сесію;
-    зменшилась кількість відмов.
   Сертифікати учасників, які не вказали адреси для надсилання поштової кореспонденції, зберігаються у Львівському РЦОЯО.
   Акцентуємо увагу, що процедура реєстрації вважається завершеною, коли особа отримала Сертифікат учасника ЗНО-2019. Отримавши Сертифікат, перевірте свої персональні дані та переконайтесь, що все введено правильно.
   Якщо ваші персональні дані у Сертифікаті зазначені неправильно, просимо звертатись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Добрий початок – половина діла!
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Читають тему