Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2019 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Актуальна інформація
25 березня завершилась реєстрація на ЗНО-2019
Цитата
Із 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
03-20 травня триватиме додатковий період реєстрації осіб, які:
 - брали участь в АТО/ООС та не зареєструвалися для участі в ЗНО в основний період реєстрації;
 - проживають на тимчасово окупованій території та не зареєструвалися для участі в ЗНО в основний період реєстрації;
 - мають складати ДПА у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації;
 - за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.

Цитата
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року в три етапи: з математики, української мови і літератури та фізики — до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.
У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зберігаються Сертифікати учасників, які не вказали поштової адреси і конверти із Сертифікатами, що були повернені з поштових відділень.
Змінено: Ігор Опольський - 30.03.2019 12:27:44
 
До уваги громадян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО
3.04.2019В Українському центрі оцінювання якості освіти розпочато прийняття пропозицій від громадських організацій щодо складу експертної комісії, що має встановити в 2019 році пороги «склав/не склав».
Із урахуванням порога «склав/не склав» визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100 – 200 балів (рейтингові оцінки). Рейтингова оцінка встановлюється лише тим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які подолали поріг «склав/не склав» (учасники зовнішнього незалежного оцінювання, тестовий бал яких є меншим за поріг «склав/не склав», отримують результат зовнішнього незалежного оцінювання «не склав»), мінімальна рейтингова оцінка «100 балів» відповідає значенню порогового бала «склав/не склав».
Відповідно до Положення до складу комісії, крім представників Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти, можуть входити представники громадських організацій.
Український центр оцінювання якості освіти пропонує громадським організаціям, мета (цілі) та напрями діяльності яких пов’язані з функціонуванням системи освіти України (об’єднання/спілки керівників та/або працівників установ/закладів систем вищої, професійно-технічної, середньої освіти, батьківської, студентської громадськості тощо), надати не пізніше 03 травня 2019 року пропозиції щодо включення представників до складу експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до закладів освіти (вимоги до надання пропозицій).
Прийняття рішення щодо включення пропонованих осіб до складу комісії здійснюватиметься на засадах збалансування інтересів різних груп освітянської спільноти та інших заінтересованих сторін (представництво географічних складових країни, структурних складових системи освіти (рівнів освіти), спрямувань громадських організацій (керівників, працівників закладів вищої, професійно-технічної, середньої освіти, батьківської, студентської громадськості)). Склад комісії буде затверджено до 20 травня 2019 року.
 
      Довідково:
      1) засідання експертної комісії щодо встановлення порога «склав/не склав» відбуватимуться орієнтовно у період із 10 до 24 червня (три засідання) ;
      2) залучення фахівців до роботи в комісії здійснюється Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до Порядку;
      3) оплата праці членів експертної комісії здійснюється відповідно до Схеми оплати праці (позиція «особа, яка бере участь у роботі колегіальних робочих органів Українського та регіональних центрів»);
      4) особам, залученим до роботи в комісії, які проживають за межами м. Києва, на підставі наданих проїзних документів та згідно з умовами цивільно-правового договору може бути компенсовано витрати на проїзд від місця проживання до відповідного населеного пункту та у зворотному напрямку за узгодженими із замовником маршрутами.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Проходження ЗНО для осіб із порушенням зору


Сьогодні, 05 квітня, набув чинності наказ МОН, МОЗ від 14.02.2019 № 194/331«По внесення змін до наказу МОН, МОЗ від 29.08.2016 № 1027/900», зареєстрований у Мінюсті 11.03.2019 за № 237/33208 (http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE33208.html)

Цим наказом запроваджено проведення ЗНО для для осіб із порушеннями зору, які використовували в процесі навчання шрифт Брайля.
Такі особи можуть бути зареєстрованими для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України, біології. Форми проведення вступних випробувань з інших конкурсних предметів визначаються окремо в умовах прийому на навчання до закладів вищої освіти, що затверджуються Міністерством освіти і науки України кожного року.
      
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

В’ячеслав Кириленко провів нараду щодо проведення ЗНО у 2019 році
Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 18 квітня 2019 року о 12:02
ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР ОСВІТА І НАУКА

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів нараду щодо підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, основна сесія якого відбудеться  21 травня - 13 червня. 
У нараді взяли участь представники Українського центру оцінювання якості освіти, Державної служби якості освіти, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства фінансів, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства інфраструктури. Учасники наради обговорили підготовку до проведення ЗНО, зокрема організацію посиленої охорони приміщень центрів оцінювання якості освіти та пунктів проведення тестувань, безпечне підвезення учнів до пунктів  проведення  ЗНО, організацію роботи медпрацівників у місцях тестування, забезпечення належного фінансування проведення ЗНО.
Також обговорили підготовку до проведення вступних випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО та  незалежного тестування професійних компетентностей у процесі сертифікації педагогічних працівників.
За результатами наради складено протокол доручень Кабінету Міністрів України щодо забезпечення охорони, безпеки, чергування усіх служб та оплати праці педагогів.
Зовнішнє незалежне оцінювання цього року складатимуть 355 тис. осіб, буде проведено оцінювання з 11 навчальних предметів.
 
До уваги освітян!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення!

ЗНО-2019: ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ, ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ
22.04.2019В Українському та регіональних центрах оцінювання якості освіти завершено обробку реєстраційних документів осіб, які виявили бажання взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні цього року зареєстровано 354 051 особу. Минулого року для участі в тестуванні було зареєстровано 335 843 особи.
Традиційно найпопулярнішими навчальними предметами є українська мова і література (320 736 зареєстрованих), історія України (232 084 зареєстрованих), математика (146 435 зареєстрованих). З огляду на особливість Умов прийому до закладів вищої освіти значна кількість учасників обирають також біологію (81 342 зареєстрованих) та географію (80 351 зареєстрованих).

Другий рік поспіль спостерігаємо тенденцію до зменшення кількості зареєстрованих на зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. У 2019 році на цей предмет зареєструвалося на 6 490 осіб менше порівняно з минулим роком.
Серед учасників зовнішнього незалежного оцінювання більшість є випускниками закладів загальної середньої освіти поточного року. Так, з української мови і літератури випускників закладів загальної середньої освіти поточного року – 53,73%; з історії України – 56,67%; математики – 61,14%; фізики – 74,75%; хімії – 72,43%; біології – 78,04%; географії – 85,44%; англійської мови – 80,99%; французької мови – 80,91%; німецької мови –77,71%; іспанської мови – 57,89%.
З огляду на те, що учні (слухачі) закладів професійно-технічної (професійної) та вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в поточному році, обов’язково складають державну підсумкову атестацію з історії України або математики, збільшилася чисельність зареєстрованих на ці предмети.
Порівняно з 2017, 2018 роками у 2019 році відбулися зміни в розподілі категорій осіб, зареєстрованих для проходження ЗНО.

Перерозподіл у відсотковому складі вибірки зареєстрованих зумовлений збільшенням кількості зареєстрованих учнів (слухачів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти. Нагадаємо, що у 2018 році ця категорія учасників ЗНО проходила державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, а у 2019 році перелік обов’язкових предметів державної підсумкової атестації доповнено історією України або математикою.

Як серед випускників закладів загальної середньої освіти, так і серед студентів закладів професійно-технічної (професійної) та вищої освіти історія України є більш популярною, ніж математика (131 522 проти 98 409, 82 855 учасників проти 48 004 відповідно).
Державну підсумкову атестацію з іноземних мов учні переважно складатимуть за академічному рівні (74,68% учасників тестування). Для виконання сертифікаційної роботи з англійської мови зареєструвалися 96 433 учасники.
Особи, які реєструвалися на ЗНО, найбільше обирали, окрім української мови і літератури, історію України та географію – 62 486 осіб. Друга за популярністю комбінація предметів – історія України й англійська мова (58 752 особи). Історію України й математику обрали 57 138 осіб.

Загалом, більше 50% випускників закладів загальної середньої освіти поточного року обирали по 4 навчальні предмети для складання, учні (слухачі) закладів професійно-технічної (професійної) освіти переважно обирали по 2 навчальні предмети (77,7%). Цікаво, що випускники минулих років найчастіше обирають по три (28,92%) або по чотири навчальні предмети (41,41%).
Під час організації зовнішнього незалежного оцінювання враховуються потреби різних категорій громадян. Так, майбутні учасники мають можливість здійснити вибір однієї з мов національних меншин для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (окрім тестів з української мови і літератури й іноземних мов).

Переважна більшість тестів скрадатимуться українською мовою, так лише 3,62% тестування складатимуть історію України однією з мов національних меншин; 8,82% –  математику; 11,06% – фізику; 8,35%  –  хімію; 7,22% –  біологію; 6,25% – географію.
Цього року продовжиться практика тестування осіб із глибокими порушеннями зору із використанням сертифікаційних робіт, надрукованих шрифтом Брайля. Перелік тестів, надрукованих шрифтом Брайля, що будуть пропонуватися учасникам, доповнився, на сьогодні це – українська мова і література, математика, історія України й біологія. Планується також апробація технології комп’ютерного тестування осіб із глибокими порушеннями зору, однак на сьогодні охочих скористатися такою можливістю нема.
Цьогорічним нововведенням буде розумне пристосування процедури переведення тестових балів з української мови і літератури для осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають(ли) повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, та мають кількість тестових балів, меншу за поріг «склав/не склав».  Для таких осіб буде встановлено адаптивний поріг (нижчий за звичайний). Це дозволить таким особам брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
До 30 квітня на інформаційних сторінках усіх учасників будуть розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з обраних учасниками навчальних предметів. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру. Доступ до сторінки здійснюється за номером сертифіката ЗНО та пін-кодом, зазначеним у ньому.
Упродовж 3–20 травня триватиме додатковий період реєстрації. Право на реєстрацію в цей період мають особи, які:
 • за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
 • брали участь в антитерористичній операції або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;
 • проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;
 • мають складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (для участі в додатковій сесії з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).
Більше статистичних даних за посиланням.
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2019!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.


Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія.
У період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання здійснюється подання документів особами, які:
 • у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямували до/з місць їх проведення;
 • не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від їх дій та волі, та на які вони не можуть вплинути, зокрема:
− хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії;
− стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з  певного навчального предмета;
− викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що трапилося до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за п’ять календарних днів;
− смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за сім календарних днів.
Таким учасникам протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування необхідно до регіонального центру подати заяву щодо участі у додатковій сесії та документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії.
Також подати заяву щодо участі у додатковій сесії можуть особи які:
 • брали участь у тестуванні, але стосовно них допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання, що підтверджено рішеннями регламентних комісій;
 • брали участь у тестуванні, але не змогли завершити виконання сертифікаційної роботи у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням у пункті зовнішнього оцінювання інших обставин, що могли становити загрозу для їхнього життя та здоров’я.
Окрім періоду проведення основної сесії, подання документів для участі в додатковій сесії може здійснюватися в основний період реєстрації, період перереєстрації, додатковий період.
У межах часу, відведеного на реєстрацію (перереєстрацію), подати документи для участі в додатковій сесії можуть особи, які не мають можливості пройти зовнішнє оцінювання під час основної сесії у зв’язку з тим, що:
 • обрали для проходження зовнішнього оцінювання два навчальних предмети, зовнішнє оцінювання з яких проводиться під час основної сесії в один день;
 • у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном;
 • за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у зовнішньому оцінюванні з окремого(их) навчального(их) предмета(ів), що проводиться(яться) в певні дні;
 • вказали на необхідність створення особливих (спеціальних) умов проходження зовнішнього оцінювання, що можуть бути забезпечені лише під час додаткової сесії;
 • проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;
 • у період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів:
− братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадахтурнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, складатимуть державні іспити, перебуватимуть за кордоном, що підтверджується відповідними документами;− складатимуть державні іспити;
− проходитимуть практику на підприємствах, в установах та організаціях (для осіб із числа учнів (студентів, вихованців) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти);
− перебуватимуть за кордоном.
Зазначені вище особи разом із комплектом реєстраційних документів надсилають до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву (у довільній формі) щодо надання можливості пройти тестування під час додаткової сесії і документ, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основній сесії.
У межах часу, відведеного для додаткового періоду реєстрації, здійснюється подання документів особами, які:
 • брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;
 • проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;
 • за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
 • мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати зовнішнього оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).
Таким особам до комплекту документів також необхідно додати заяву (у довільній формі) щодо надання можливості пройти тестування під час додаткової сесії та документ, що підтверджує право особи для реєстрації на ЗНО в додатковий період.
Змінено: Ігор Опольський - 03.05.2019 05:47:29
 
До уваги учасників основної сесії ЗНО-2019, освітян та батьків учасників !!!

Дізнайтесь, де саме Ви будете проходити ЗНО!
Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами проведення у Волинській, Львівській та Рівненській областях.
Із 30 квітня 2019 року учасники, зареєстровані для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, матимуть можливість роздрукувати запрошення-перепустки, де буде вказана адреса пунктів проведення ЗНО на обрані предмети тестування.
Для цього необхідно зайти на «Особисту сторінку учасника ЗНО (за номером сертифіката та пін-кодом, який є в ньому) через сайт УЦОЯО чи сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення ЗНО здійснюється за наявності:
   - документа, що посвідчує особу (паспорта, ІD картки чи свідоцтва про народження),
   - Сертифіката;
   - запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10:15 до 10:50.


Бажаємо успіху!
Змінено: Ігор Опольський - 24.04.2019 09:53:53
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників основної сесії ЗНО-2019 тощо!

Стартує додатковий період реєстрації!

Відповідно до Календарного плану підготовки та проведення ЗНО у 2019 році, з 03 травня до 20 травня 2019 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2019. Повідомляємо, що у цей визначений період можуть зареєструватись особи які:
1) за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і мають намір здавати ЗНО для вступу до закладів вищої освіти ІІ – ІV р. акр.;
2) брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвались для участі у ЗНО в основний період реєстрації;
3) належать до категорії осіб із непідконтрольних територій та не зареєструвались в основний період реєстрації;
4) мають складати державну підсумкову реєстрацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватись в основний період реєстрації.
   Нагадуємо, що зареєструватись можна самостійно, скориставшись посиланням, що буде активним на сайті УЦОЯО або ж звернутись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (м. Львів, вул. Шевченка, 116, корпус 2), Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Луцьк, вул. Винниченка, 31), Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. Чорновола, 74).

ЗАВАНТАЖИТИ лист Рівненського ОІППО від 02.05.2019 № 01-11/433 "Про додатковий період реєстрації на участь у ЗНО"

Змінено: Ігор Опольський - 03.05.2019 09:32:18
 
До уваги освітян Рівненщини, керівників тих закладів освіти, на базі яких працюватимуть пункти проведення ЗНО-2019 у травні - червні!

Інститут на виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11.01.2019 р. 4/01-60/19, спільних наказів Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 №362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році» та від 18.04.2019 №185/43-о «Про затвердження мережі  пунктів проведення зовнішнього незалежного 2019 року у Рівненській області», листа Львівського РЦОЯО від 25.04.2019 №304/03-29 «Про забезпечення медичними працівниками пунктів проведення ЗНО-2019» просить відповідальних за проведення ЗНО у районі/місті  погодити списки медичних працівників (штатні працівники), які будуть працювати в пунктах проведення ЗНО у травні-червні 2019 р. У разі необхідності – зробити заміну.
Узгоджені списки медичних працівників, які будуть працювати в пунктах проведення ЗНО, просимо до 06.05.2019 р. (до 12:00) надіслати на електронну адресу кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО (rivnekcmeyo@gmail.com)  у форматі Excel за формою, що надається у додатку, та повідомити медичних працівників про необхідність прибути в пункт тестування з паспортом.
Змінено: Ігор Опольський - 06.05.2019 04:59:13
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням.

Що робити, якщо загублено паспорт, за яким зареєстровано на ЗНО?


      У першу чергу, потрібно звернутись до відділу міграційної служби та поліції (якщо паспорт було вкрадено), щоб отримати довідку про втрату паспорта та замовити виготовлення нового. Якщо часу на виготовлення немає, тоді з цією довідкою потрібно буде приходити на кожне тестування.
Коли новий паспорт буде отримано, варто надіслати нові дані до свого РЦОЯО.
Але спочатку, у будь-якому разі, потрібно проконсультуватись з представником Львівського РЦОЯО щодо своєї ситуації.

Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2021 11:48:32
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням.

Що робити, якщо загублено Сертифікат ЗНО?Ознайомтесь з інформацією, розміщеною на офіційному сайті УЦОЯО: Дублікати сертифікатів.
Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2021 11:56:26
 
До уваги учасників ЗНО-2019!!!

Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2021 11:58:59
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

У вівторок, 21.05.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з МАТЕМАТИКИ. Учасники мають прийди до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання(верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

[JUSTIFY]Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 
[/JUSTIFY]

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з математики зареєструвалось 4 574 (у 2018 - 3 825) учасників, для яких працюватимуть 307 аудиторій у 18 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 9, м. Дубно - 2, м. Вараш - 1, м. Березне - 2, смт. Володимирець - 1, м. Дубровиця - 1, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватимуть процедури 18 уповноважених осіб УЦОЯО16 керівників пунктів ЗНО та 18 помічників керівників пунктів ЗНО, 614 інструкторів та 98 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено 180 хвилин.

Учасникам роздають бланк А та бланк Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

Сертифікаційна робота з математики налічує 33 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (6 завдань) та розгорнутою (3 завдання) відповіддю. 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 14 червня 2019 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з математики: із 4 574 учасників до 18 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 110 (2,4%), виконували сертифікаційну роботу 4 464 (97,6%)
Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
У всіх пунктах проведення тестування з математики були присутні медичні працівники та охорона (ДСО НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників, одному учаснику було викликано "швидку" та доправлено до лікарні.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ДСО НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. Одного учасника було позбавлено права продовжувати роботу над тестом і було видалено з пункту ЗНО під час проведення технологічної перерви.
В одному пунктів були присутні 2 громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти (телеканал UA: Рівне).
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили забір контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 18 пунктів ЗНО з математики були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано у 6 пунктах проведення ЗНО (8 осіб, зокрема у м. Сарни - 3 особи, у м. Рівне - 5 осіб).
      Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

Наступне тестування: у четвер, 23.05.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Змінено: Ігор Опольський - 24.06.2020 12:28:12
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

У четвер, 23.05.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури зареєструвалось 12 693 (у 2018 - 12 836) учасників, для яких працюватимуть 850 аудиторій у 54 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 16, м. Дубно - 4, м. Вараш - 2, м. Острог - 2, м. Березне - 4, смт. Володимирець - 3, м. Дубровиця - 2, смт. Зарічне - 2, м. Здолбунів - 2, смт. Корець - 2, м. Костопіль - 2, смт. Млинів - 2, смт. Радивилів - 1, смт. Рокитне - 4, м. Сарни - 6), окрім цього обслуговуватимуть процедури 54 уповноважених особи УЦОЯО54 керівники пунктів ЗНО та 54 помічники, 1 700 інструкторів та 270 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови та літератури відведено 180 хвилин.
 
Учасникам роздають бланки А та бланки Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 58 завдань різних форм і складається з трьох частин: «Українська мова» (33 завдання), «Українська література» (24 завдання) і «Власне висловлення» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 14 червня 2019 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ: із 12 693 учасників до 54 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 179 (1,41,05%), виконували сертифікаційну роботу 12 572 (98,589%)
[JUSTIFY] Не було допущено до пунктів проведення ЗНО 1 учасника, який прийшов без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
У всіх пунктах проведення тестування з української мови та літератури були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників,1 учаснику було викликано "швидку"..
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ПО НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області під час проведення технологічної перерви в 6 учасників було виявлено заборонені засоби (мобільні телефони, навушники, флешка), після чого їх було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО.
В одному пункті (Рівненська ЗОШ № 11) були присутні 2 громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти (телеканал UA: Рівне).
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 58 та забір 54 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
      Усі 54 пунктів ЗНО з української мови та літератури були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 12 пунктах (25 осіб). Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 16 із 54 пунктів проведення ЗНО зафіксовано 25 нестандартних ситуацій.
Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!
[JUSTIFY]

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у понеділок, 27.05.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов (німецька, французька, іспанська).
Змінено: Ігор Опольський - 28.06.2020 07:28:15
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

У понеділок, 27.05.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІНОЗЕМНИХ МОВ (німецька, французька, іспанська). Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов зареєструвався 92 (у 2018 - 71) учасник (німецька - 79, французька - 11, іспанська - 2), для яких працюватимуть 8 аудиторій у 1 пункті проведення ЗНО (м. Рівне - 1), окрім цього обслуговуватиме процедури 1 уповноважена особа УЦОЯО1 керівник пункту ЗНО та 1 помічник, 12 інструкторів та 4 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин
Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з німецької  мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Сертифікаційна робота з французької мови налічує 59 завдань різних форм та складається з трьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Сертифікаційна робота з іспанської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух» (16 завдань) «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 20 червня 2019 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з ІНОЗЕМНИХ МОВ (французька, німецька, іспанська): із 92 учасників до 1 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 12 (13,04%), які зареєструвались на ЗНО з німецької мови, виконували сертифікаційну роботу 80 (87%). 
Не було допущено до пункту проведення ЗНО 0 учасників, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
У пункті проведення тестування з іноземних мов були присутні медичні працівники та охорона (Поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області учасників не було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та не було видалено з пункту ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
У пункті були присутні 2 громадські спостерігачі, у тому числі 2 журналісти.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 1 та забір 1 контейнера із матеріалами, який відправляли до вказаного пункту обробки.
      Пункт ЗНО з іноземних мов був укомплектований персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв не зафіксовано. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У пункті проведення ЗНО не зафіксовано жлдної нестандартної ситуації.
[/JUSTIFY]

Наступне тестування: у вівторок, 28.05.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з іноземної мови (англійська).
Змінено: Ігор Опольський - 03.07.2020 18:08:01
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

У вівторок, 28.05.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (англійська). Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з іноземної мови зареєструвалось 2 119 (у 2018 - 1 977) учасників, для яких працюватимуть 142 аудиторії у 8 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 6, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватиме процедури уповноважених осіб УЦОЯО8 керівників пунктів ЗНО та 8 помічників, 284 інструктори та 44 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 20 червня 2019 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ: із 2 119 (у 2018 - 1 977) учасників до 8 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 84 (3,96%), виконували сертифікаційну роботу 2 305 (96,04%)
[JUSTIFY] Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО у зв'язку з тим, що вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з англійської мови були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ПО НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
В жодному пункті проведення ЗНО не були присутні громадські спостерігачі.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 8 та забір 8 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Із 8 пунктів ЗНО з англійської мови 4 були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 5 пунктах, окрім цього у 3 пунктах було 4 вакансії чергових. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 3 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 4 нестандартних ситуацій. У пункті проведення ЗНО на базі Рівненської ЗОш № 11 учасники подали 4 апеляційні заяви (до моменту виходу з пункту), але не виявили бажання проходити ЗНО з англійської мови додатково.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]

Наступне тестування: у четвер, 30.05.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.
Змінено: Ігор Опольський - 03.07.2020 18:09:00
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

У четвер, 30.06.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ФІЗИКИ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з фізики зареєструвалось 846 (у 2018 - 875) учасників, для яких працюватимуть 58 аудиторій у 4 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 2, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватиме процедури уповноважених особи УЦОЯО4 керівники пунктів ЗНО та 4 помічники, 116 інструкторів та 19 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з фізики відведено 180 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з фізики налічує 38 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (24 завдання), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (10 завдань).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 14 червня 2019 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з ФІЗИКИ: із 846 учасників до 4 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 49 (5,79%), виконували сертифікаційну роботу 797 (94,2%)
[JUSTIFY] Не було випадків, щоб не допустили до пунктів проведення ЗНО учасників, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з фізики були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких за порушення процедури позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі, журналісти.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 4 та забір 4 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 4 пункти ЗНО з фізики були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 1 пункті. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 4 пунктах проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у вівторок, 04.06.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.
Змінено: Ігор Опольський - 01.07.2020 05:11:58
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

У вівторок, 04.06.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з історії України зареєструвалось 9 795 (у 2018 - 7 124) учасники, для яких працюватимуть 659 аудиторій у 40 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 13, м. Дубно - 4, м. Березне - 3, смт. Володимирець - 3, м. Дубровиця - 1, смт. Зарічне - 1, смт. Корець - 2, м. Костопіль - 2, смт. Млинів - 2, смт. Рокитне - 4, м. Сарни - 5), окрім цього обслуговуватиме процедури 40 уповноважених осіб УЦОЯО40 керівників пунктів ЗНО та 40 помічників, 1 318 інструкторів та 209 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з історії України відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з історії України налічує 60 завдань різних форм і складається з двох частин: «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» (30 завдань).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 24 червня 2019 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ: із 9 795 учасників до 40 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 182 (1,85%), виконували сертифікаційну роботу  9 613 (98,14%)
[JUSTIFY] Не було допущено до пунктів проведення ЗНО 1 учасника, який прийшов без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка), чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з історії України були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ДСО НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області було 4 учасники, яких позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО, оскільки під час проведення технологічної перерви було зафіксовано факти недотримання ними правил процедури проходження ЗНО.
В 1 пункті були присутні громадські спостерігачі 2 громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 40 та забір 40 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 40 пунктів ЗНО з історії України були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 14 пунктах, у 3 пунктах було 3 вакансії. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 10 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 15 нестандартних ситуацій.

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у четвер, 06.06.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології.
Змінено: Ігор Опольський - 04.07.2020 06:24:22
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

У четвер, 06.06.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з БІОЛОГІЇ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з біології зареєструвалось 3 330 (у 2018 - 3 554) учасники, для яких працюватимуть 224 аудиторії у 15 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 5, м. Березне - 2, смт. Володимирець - 2, м. Дубровиця - 2, смт. Рокитне - 2, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватиме процедури 15 уповноважених осіб УЦОЯО15 керівників пунктів ЗНО та 15 помічників, 448 інструкторів та 72 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з біології відведено 120 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з біології налічує 48 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (8 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (4 завдання).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 20 червня 2019 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з БІОЛОГІЇ: із 3 330 учасників до 15 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 109 (3,27%), виконували сертифікаційну роботу 3 221 (96,727%)
[JUSTIFY] Не було зафіксовано випадків, щоб не допустили до пунктів проведення ЗНО учасників, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка), чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з біології були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області був 1 учасник, якого позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО за порушення правил проходження ЗНО.
В 1 пункті були присутні 2 громадські спостерігачі.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 15 та забір 15 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 15 пунктів ЗНО з біології були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 11 пунктах, у 2 пунктах було 3 вакансії. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 4 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 4 нестандартних ситуації.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]


Наступне тестування: у вівторок, 11.06.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії.
Змінено: Ігор Опольський - 04.07.2020 06:49:06
 
До уваги учасників ЗНО-2019!

У вівторок, 11.06.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ГЕОГРАФІЇ. Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з географії зареєструвалось 3 694 (у 2018 - 3 665) учасників, для яких працюватимуть 248 аудиторій у 15 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 7, м. Березне - 1, смт. Володимирець - 2, м. Дубровиця - 2, смт. Рокитне - 1, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватиме процедури 15 уповноважених осіб УЦОЯО15 керівників пунктів ЗНО та 15 помічників, 496 інструкторів та 79 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з географії відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з географії налічує 56 завдань різної форми: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (8 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 24 червня 2019 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019 з ГЕОГРАФІЇ: із 3 694 учасників до 15 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 119 (3,22%), виконували сертифікаційну роботу  3 694 (96,78%)
[JUSTIFY] Не було випадків, щоб допустили до пунктів проведення ЗНО учасників, які прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка), чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з географії були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ДСО НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
В 1 (одному) пункті був присутній громадський спостерігач.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 15 та забір 15 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 15 пунктів ЗНО з географії були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 4 пунктах. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 4 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 4 нестандартних ситуації.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]

Наступне тестування: у четвер, 13.06.2019, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.
Змінено: Ігор Опольський - 04.07.2020 07:11:08
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Читають тему