Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
ЄВІ/ЄФВВ: ЗАСІДАННЯ АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/yevi-yefvv-zasidannya-apelyatsijnoyi-komisiyi/#more-1849621 липня за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 24, м. Київ відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

На засіданні буде розглянуто апеляційні заяви учасників вступних випробувань щодо результатів єдиного вступного іспиту з англійської, німецької мов, єдиного фахового вступного випробування.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів вступних випробувань  розпочнеться о 14.00Список учасників, апеляційні заяви яких розглядатимуться на засіданні 21 липня, розміщено тут.


Просимо учасників, які мають намір взяти участь у засіданні апеляційної комісії,  приходити на засідання апеляційної комісії в зазначений проміжок часу, дотримуватися безпечної дистанції, перебувати в захисній масці. 


Якщо в учасника / учасниці є ознаки гострих респіраторних захворювань, зокрема підвищена температура тіла, просимо його / її не приходити на засідання апеляційної комісії і не наражати на небезпеку учасників засідання та членів комісії.

Усі апеляційні звернення будуть розглядатися незалежно від присутності учасників. Інформацію про результат зовнішнього оцінювання, установлений апеляційною комісією, буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення, у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого електронним цифровим підписом голови апеляційної комісії.

Також наголошуємо, що в нормативних документах не передбачена можливість оскаржувати зміст завдань сертифікаційної роботи з певного предмета або правильність установлених і затверджених відповідей. Тобто звернення щодо змісту тестових завдань на засіданні апеляційної комісії не розглядатимуть.

Інформація про наступні засідання апеляційної комісії оприлюднюватиметься на сайті Українського центру напередодні їх проведення.
Змінено: Олена Холод - 20.07.2020 11:27:53
 
ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Матеріал читаємо тут або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/chergove-zasidannya-apelyatsijnoyi-komisiyi-2/#more-1851522 липня за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 24, м. Київ відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

На засіданні буде розглянуто апеляційні заяви учасників вступних випробувань щодо результатів єдиного вступного іспиту з англійської, французької та німецької мов, єдиного фахового вступного випробування. Також розглядатимуть апеляційні заяви щодо оскарження рішення регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Розгляд апеляційних заяв розпочнеться о 12.00Список учасників, апеляційні заяви яких розглядатимуться на засіданні 22 липня, розміщено тут.


Просимо учасників, які мають намір взяти участь у засіданні апеляційної комісії,  приходити на засідання апеляційної комісії в зазначений проміжок часу, дотримуватися безпечної дистанції, перебувати в захисній масці.  Якщо в учасника / учасниці є ознаки гострих респіраторних захворювань, зокрема підвищена температура тіла, просимо його / її не приходити на засідання апеляційної комісії і не наражати на небезпеку учасників засідання та членів комісії.

Усі апеляційні звернення будуть розглядатися незалежно від присутності учасників. Інформацію про результат зовнішнього оцінювання, установлений апеляційною комісією, буде розміщено в кабінетах учасників ЄВІ/ЄФВВ не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення, у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого електронним цифровим підписом голови апеляційної комісії.Також наголошуємо, що в нормативних документах не передбачена можливість оскаржувати зміст завдань сертифікаційної роботи з певного предмета або правильність установлених і затверджених відповідей. Тобто звернення щодо змісту тестових завдань на засіданні апеляційної комісії не розглядатимуть.

Інформація про наступні засідання апеляційної комісії оприлюднюватиметься на сайті Українського центру напередодні їх проведення.
Змінено: Олена Холод - 21.07.2020 09:41:15
 
ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ ПРОВЕДУТЬ СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНУ ТРЕТЮ СЕСІЮ ЄВІ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, ВОНА ВІДБУДЕТЬСЯ 31 ЖОВТНЯ


Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/dlya-vstupnikiv-na-magistraturu-provedut-specialno-organizovanu-tretyu-sesiyu-yevi-z-inozemnoyi-movi-vona-vidbudetsya-31-zhovtnya?fbclid=IwAR0ZiZB1UYcnXev2Ui0cC7Bp8j0FSnbe3rUEwZu8rjHa3f_pT81k5x12BgUДля вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 31 жовтня проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН опублікований сьогодні, 21 липня 2020 року.


Як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.


Реєстрація на третю сесію триватиме з 14 до 25 вересня, а сам іспит відбудеться 31 жовтня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.


Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію. Важливо, що перед цим вступникам обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.


Нагадуємо, що 87,1 тис вступників складали основну сесію ЄВІ з іноземної мови 1 липня 2020 року.
Змінено: Олена Холод - 21.07.2020 12:14:29
 
Реєстрація на додаткову сесію ЄВІ розпочнеться 14 вересня
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/master/master-zno/75171/

Для вступників у магістратуру, які не змогли взяти участь або мають бажання перескласти єдиний вступний іспит до магістратури з іноземної мови, буде проведена спеціальна додаткова сесія.
Згідно з наказом Міністерства освіти єдиний вступний іспит відбудеться 31 жовтня.
Реєстрація для участі у іспиті триватиме з 14 до 25 вересня.
Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Участь у тестуванні є платною, вартість визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.
Пункти проведення ЄВІ будуть створені у Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові та Києві.
Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію.
Вступникам варто обов’язково уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.
 
Апеляція результатів тестів ЄВІ та ЄФВВ в магістратуру
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/master/master-zno/65115/

У Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, передбачено можливість подання учасниками апеляційних заяв щодо результатів вступного випробування.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результатів єдиного фахового вступного випробування або єдиного вступного іспиту з іноземних мов, вступник має право протягом 3 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів (включаючи день оголошення) подати апеляційну заяву щодо результатів вступних випробувань до Українського центру оцінювання якості освіти.
В апеляційній заяві щодо результатів вступних випробувань має бути зазначено бажання вступника щодо повторного визначення результатів за виконання завдань певного блоку ЄФВВ та/або ЄВІ, яке засвідчується його особистим підписом.
У разі подання апеляційної заяви щодо результатів вступних випробувань поштовим зв’язком, дата подання апеляційної заяви визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.
Розгляд апеляційних заяв щодо результатів вступних випробувань здійснює апеляційна комісія протягом 3 робочих днів із моменту їх отримання.
Під час розгляду апеляційних заяв щодо результатів здійснюється технічна перевірка виконання завдань для встановлення правильності визначення результатів вступного випробування під час автоматизованої комп’ютерної обробки бланків відповідей та персоналізації роботи.
Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії розміщується на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Після прийняття апеляційною комісією рішення за результатами розгляду поданих заяв, але не пізніше ніж через три робочі дні, рішення апеляційної комісії розміщуються у кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого кваліфікованим електронним підписом голови апеляційної комісії.
 
На сайті ЗНО-онлайн розміщено тести з іноземних мов спеціальної сесії ЗНО в магістратуру
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/master/master-zno/66600/

На сайті ЗНО-онлайн розміщено тести з іноземних мов спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту для вступу в магістратуру, що відбулась 5 листопада.
Використовуючи сервіс ЗНО-онлайн учасники тестування мають можливість визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту, а особи, які не брали участі у тестуванні, ознайомитись із завданнями тесту для вступу у магістратуру.
Для того, щоб скористатись сервісом учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані під час виконання завдань тесту. Після надання усіх відповідей учасник отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з іноземної мови, дорівнює 42 балам. Поріг тесту «склав / не склав» становить 12 балів.
Сервіс використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з іноземної мови, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.
 
IT-менеджмент: магістратура у форматі хай-тек
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/abroad/higher_school/master-programs/36712/
Сучасні бізнес-процеси складно уявити собі без IT-технологій. Попит на спеціалістів, які вміють не тільки розробляти програмне забезпечення, а й управляти технологічними ресурсами компаній відповідно до їх потреб, постійно зростає. Німецькі ВНЗ слідують вимогам ринку.

В обхід MBA

Почнемо з того, що за рідкісним винятком, яким, наприклад, є бакалаврська програма «IT-менеджмент» у Вищій школі прикладних наук Остфалія, управлінню інформаційними системами в Німеччині навчають переважно в магістратурі. Причому мова йде не про програми МВА, які розраховані більше на фахівців з досвідом роботи, а про «рядову» магістратуру.

Такі освітні послуги пропонують у кількох державних і приватних ВНЗ. Так, Гамбурзький університет щорічно випускає близько сорока фахівців, навчених тонкощів управлінської справи, а також консалтингу у сфері інформаційних технологій. Схожу програму пропонують і у Вищій школі в Майнці. І в тому, і в іншому ВНЗ навчання безкоштовне, але отримати диплом можна тільки при регулярному відвідуванні занять на стаціонарному відділенні.

Можливість набути знання й навички, необхідні для роботи керівником у сфері IT без відриву від виробництва, забезпечують приватні ВНЗ. Один з них - Вища школа FOM (Hochschule FOM). Дворічне навчання за спеціальністю «IT-менеджмент» тут обійдеться приблизно в 11 тисяч євро. Схожа заочна програма вже кілька років працює й у Німецькому об'єднанні приватних ВНЗ AKAD. А з липня 2013 року тут запущено новий експрес-курс підвищення кваліфікації.

Менеджмент експрес-методом


Стати студентом курсу програми «IT-менеджмент» тривалістю в дев'ять місяців можна в будь-який час. Навчання ведеться дистанційно. А обов'язкові (як правило, триденні) семінари, як і складання іспитів, проходять в одному з найближчих для студента міст Німеччини: Аугсбурзі, Берліні, Ганновері, Дюссельдорфі, Ларі, Лейпцигу, Мюнхені, Франкфурті або Штутгарті.

«Курс передбачений для фахівців, які вже мають вищу освіту з інформатики або економічної інформатики», - пояснює професор AKAD Роланд Швезіг (Roland Schwesig). Крім вищої освіти від абітурієнтів вимагають знання німецької та англійської мов.

Мета курсу - навчити студентів комплексного підходу до реалізації IT-проектів і стратегічного управління ними. Тому для розробки та оптимізації інформаційних систем особлива увага під час навчання приділяється використанню новітніх наукових досягнень, підкреслює професор Швезіг.

«Саме в цій сфері сьогодні відчувається гострий брак фахівців, тому й експрес-курс, і навчання в магістратурі дуже привабливі для іноземних фахівців», - зазначає в інтерв'ю DW Хайке Вінхольц (Heike Wienholz), відповідальна за зв'язки із громадськістю в AKAD. У цілому, за її словами, сьогодні у вищих школах об'єднання навчаються 250 іноземців.

Під час навчання увага приділяється не тільки традиційному менеджменту, а й таким аспектам, як аналіз і проектування інформаційних систем, управління інформаційними ресурсами організації, інформаційна безпека, IT-маркетинг та інші. Після завершення курсу видається спеціальний сертифікат. А тому, для тих хто вирішує продовжити навчання в магістратурі AKAD за спеціальністю «IT-менеджмент», академічні години зараховуються повністю. Плата за дворічне навчання в заочній магістратурі AKAD становить близько 12 тисяч євро. Експрес-курс обійдеться у 2500 євро.
 
Як вибрати магістерську програму за кордоном?
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/abroad/higher_school/master-programs/24492/
В останнє десятиліття спостерігався бум інтересу до магістерських програм з боку студентів зі всього світу, які бажають здобути освіту за кордоном і розширити свої знання та навички в області майбутньої професії.Магістерські програми тривалістю, як правило, від одного до двох років, залежно від того, де і як ви будете вчитися, охоплюють увесь спектр наукових та професійних дисциплін.Для багатьох студентів ступінь магістра надає можливість отримати спеціальні знання в короткий проміжок часу, уникаючи при цьому поглиблених дослідницьких програм. Для більшості студентів магістерська програма стане останнім етапом їх навчання і, отже, отримані тут навички та досвід будуть мати безпосередній вплив на їх кар'єрне зростання, як у випадку продовження роботи в обраній галузі, так і у випадку зміни сфери діяльності.Деякі предметні області, такі як проектні розробки, економіка, міжнародні відносини, право і управління користуються особливою популярністю, що призводить до високої конкуренції за місця у найкращих університетах світу.Для успішного вступу на магістерську програму потрібно показати зразкову успішність, хороші результати проходження тестів, таких як GRE, GMAT, IELTS чи TOEFL, відмінні рекомендації, а в деяких випадках і відповідний досвід роботи.

Вибір магістерської програми та університету в значній мірі залежить від особистих уподобань студента. Тим не менш, важливо вибрати програму і університет, що добре себе зарекомендували як завдяки загальній репутації, так і за рахунок якості магістерської програми, що вас цікавить. Для цього переконайтеся, що ви використовуєте якомога більше джерел інформації.
Університетські сайти і брошури програм є гарною відправною точкою, але оцінити рівень викладачів, дізнатись про їхні наукові інтереси та публікації буде ще краще. Крім того, хороші магістерські програми пропонують контакти зі своїми випускниками, які тепер конкурують на ринку праці. Отримати інформацію про випускників - відмінний спосіб оцінити якість, як університету, так і програми: чи вдалося випускникам зробити кар'єру у сфері, що вас цікавить.?
Крім того, в останні роки спостерігається бум рейтингів, що пропонують різні організації, щоб допомогти оцінити університети на міжнародному рівні. Це може надати велику допомогу потенційним магістрантам, бо дає можливість порівняти університети за цілою низкою критеріїв, у тому числі щодо працевлаштування та академічного рівня. Зрозуміло, що потенційному магістранту слід націлюватися на ВНЗ присутні в рейтингах.
Витрати на магістерську програму варіюються від країни до країни і від університету до університету. Найкраще безпосередньо контактувати з конкретним університетом, щоб з'ясувати чи пропонує він фінансову допомогу потенційним магістрантам. У багатьох випадках можливості фінансової допомоги та стипендій на рівні магістратури обмежені, хоча багато урядів, що зацікавлені в залученні іноземних студентів виділяють деякі кошти для найбільш здібних студентів у конкретних предметних областях. Крім того, деякі міжнародні організації, такі як Rotary Foundation, Association of Commonwealth Universities, ЮНЕСКО, а також The International Institute of Education пропонують студентам деяке фінансування.
Магістерські програми є цінним доповненням до вашого резюме і можуть дати вам життєво необхідні навички та досвід для кар'єрного зростання у вибраній області. Вибір магістерської програми і університету може бути тривалим процесом, а ресурси Інтернету є гарною відправною точкою.
 
Документи для магістерських та докторських програм за кордоном
Повний текст доступний за посиланням http://osvita.ua/abroad/higher_school/master-programs/23342/


Більшість магістратур вимагають однаковий набір вступних документів; вимоги для вступу на програми PhD, як правило, можуть відрізнятися в залежності від установи та предметної області.
Зазвичай, для вступу до магістратури чи докторантури потрібні такі документи: Форма заявки: загальна форма на традиційному паперовому носії або, частіше, в електронному вигляді. Необхідна інформація в цілому відображає CV чи резюме і включає в себе особисті дані, дані про успішність, назву обраної вами програми, результати всіх тестів, які ви зобов'язані здати, а також імена тих, хто вас рекомендує. Майте на увазі, що будь-які помилки, перебільшення та неточності в заявці будуть працювати проти вас.Відомості про академічну успішність: в залежності від вимог навчального закладу, ви маєте подати оригінали або завірені копії витягів про академічну успішність за всіма програмами, що ви пройшли після здобуття середньої освіти. Магістратури та докторантури можуть дозволити подати копії, щоб прискорити процес подання заявки, але вимагають, щоб ви показали оригінали в момент реєстрації.Заява про цілі або особиста заява: в залежності від вимог вузу, вам буде необхідно викласти причини, з яких ви хочете навчатися на обраній вами програмі. Цей документ, як правило, має вирішальне значення при вступі. Він має включати в себе поєднання особистого і професійного досвіду у обраній вами програмі, а також бути показником ефективності для вас зазначеної програми навчання. Чесність, прозорість і узгодженість є тут ключовими питаннями - подумайте про описання своїх цілей як про інтерв'ю на папері і підготуйтеся відповідним чином.
Рекомендації або листи підтримки: всі магістратури і докторантури вимагають мінімум два, а іноді й три рекомендаційні листи. Ці рекомендації, як правило, вкрай важливі, особливо, для програм кращих університетів світу, на які є великий конкурс. Вибір особи, що рекомендує вас, може бути дуже важким, і ви маєте керуватися вимогами програми, на яку ви вступаєте. Деякі програми вимагають тільки академічні рекомендації, інші тільки професійні, але більшість приймає суміш і того й іншого. Оберіть людей, які добре знають вас, знайомі з вашою роботою і можуть прокоментувати ваш потенціал. Пам'ятайте, що ці люди можуть бути зайняті, так що звертайтеся до них завчасно.Результати тестів: більшість магістерських та докторських програм на разі вимагають проходження одного або декількох стандартизованих, всесвітньо визнаних тестів, таких як GRE, GMAT, TOEFL, IELTS або PTE. Переконайтеся у своєчасності надання результатів тестів, щоб рішення за вашою заявкою не затримувалося. Багато закладів вимагатимуть лише отримання офіційних результатів тесту, інші ж будуть приймати рішення на основі вашої заявки в цілому і на основі певних характеристик, що стосуються ваших оцінок за тестами IELTS чи GREВступний внесок: внесення оплати за розгляд вашої заявки поширена практика серед міжнародних навчальних закладів, що застосовується як для покриття вартості розгляду заявки, так і для відсіву менш серйозних претендентів. Якщо ви не можете дозволити собі заплатити вступний внесок, зв'яжіться з приймальною комісією безпосередньо, щоб пояснити причину. Без вступного внеску, багато програм не почнуть обробляти ваші документи, і будуть затримувати рішення.

На додаток до зазначених елементів при подачі заяви деякі програми можуть вимагати й інші, більш специфічні матеріали, такі як зразок академічної роботи, частину проекту, а для здобувача ступеня PhD - розширену заяву про цілі, в якій викладається область досліджень, на якій ви хочете зосередити увагу. У всіх випадках магістерська або докторська програми будуть містити інформацію про те, що необхідно для процесу подачі заявки. Тим не менш, ви відповідальні за виконання цих вимог, а при нездатності зробити це, рішення буде затримано або, в гіршому випадку, вашу заяву буде відхилено.
Автор: Тім Роджерс - екс-керівник з набору студентів у London School of Economics and Political Science (LSE)
 
Пошук університету для навчання за кордоном
Повний текст доступний за посиланням http://osvita.ua/abroad/higher_school/master-programs/23476/


Бажаєте навчатися за кордоном? Кілька кроків, з яких ви можете почати.
Ви – індивідуальність

Як не існує одного розміру одягу, що підходить усім, так і в освіті, коли мова заходить про університет, дуже важливо обрати університет, що підходить саме вам. Чому ви хочете отримати вищу освіту за кордоном? Які ваші пріоритети у навчанні в університеті? Якими мовами ви володієте і які ваші довгострокові цілі в навчанні та роботі? Чи є у вас академічні або культурні уподобання? Чи є у вас наміри, що виходять за рамки навчання? Який спосіб життя вам потрібен? Як ви збираєтеся фінансувати ваше навчання, і чи буде вам потрібен кредит або студентська стипендія? Визначтеся з тим, чого ви прагнете, і знайдіть університет і програму, яка підходить саме вам.

Вивчення можливостей


Озброївшись баченням того, до чого ви прагнете, потрібно взятися за вивчення країн, університетів і існуючих програм навчання. Не існує єдиного списку університетів світу, але можна почати з рейтингів кращих університетів світу. Рейтинги містять посилання на сайти університетів, що допоможе вам почати пошук в Інтернеті і отримати перші відомості.

Вибір країни


Для навчання за кордоном необхідно мати твердий намір провести частину свого життя у іншій країні. Якщо ви можете визначитися з країною, у вас з'явиться відправна точка для визначення потенційних університетів для вступу. Слід звернути увагу на такі країни як, наприклад, Австралія і Нова Зеландія, сьогодні вони є популярним напрямком для отримання освіти за кордоном і багато університетів з цих країн входять у рейтинги найкращих вузів світу. Після вибору країни, ви можете знайти національні організації, такі як, наприклад, UCAS у Великобританії або Uni-assist у Німеччині, що допоможуть вам знайти різні відомості про навчальні заклади та додаткову інформацію для уточнення параметрів пошуку.

Віч-на-віч


При пошуку відповідного університету, ніщо не може замінити спілкування віч-на-віч з людьми із цього університету. Вочевидь, зазвичай неможливо відвідати університет за певний час до вступу. Тим не менш, багато університетів мають асоціації випускників, іноді з міжнародною мережею, тому намагайтеся знайти випускників, які захочуть і зможуть поспілкуватися з вами, і передадуть вам відчуття від навчання в цьому університеті. Також досить часто в Україні проходять виставки присвячені освіті за кордоном. Відвідавши їх, ви отримаєте можливість зустрітися з представниками різних університетів світу.

Відкритість та неупередженість


Ваш ключ до пошуку університету та навчальної програми, яка підходить саме вам - це відкритість і неупередженість. Визначте свої пріоритети, досліджуйте варіанти і поговоріть з людьми. Ви на шляху до одного з найбільш захоплюючих і важливих переживань у вашому житті. Починайте пошук!
 
За науковим  ступенем до Німеччини
Повний текст доступний за посиланням http://osvita.ua/abroad/higher_school/germany/24030/

Яку роль відіграють трансурядові мережі у справі захисту від біотероризму? Пошуку відповіді на це запитання присвячено докторську роботу Октавіо Сеговіа. Ідеться про те, як уряди різних країн узгоджують свої дії задля боротьби з тероризмом, зокрема, з застосуванням біологічної зброї.
Октавіо Сеговіа приїхав до Німеччини з Мексики. Починаючи від 2010-го року, він навчається в докторантурі у берлінській Graduate School for Transnational Studies. Для подальшого навчання Німеччину обрав цілком свідомо. "Люди тут критичніші, ніж в інших країнах. Це було для мене важливо, оскільки я не хотів лише відтворювати вже наявні моделі", - розповідає Сеговіа. Німецьку він опанував ще вдома, це теж вплинуло на рішення їхати за докторським ступенем саме до ФРН.
Так само дедалі більше іноземців ухвалюють рішення на користь німецьких університетів. Їхня кількість упродовж останніх десяти років подвоїлася. 2010-го року у німецьких освітніх закладах здобули докторський ступінь близько чотирьох тисяч іноземних студентів. "У минулому Німеччина для охочих одержати докторський ступінь не була такою привабливою", - зауважує Томас Ріссе, засновник Graduate School for Transnational Studies у Берліні. Такі школи пропонують структуровані докторські програми. У Німеччині їх близько 700.
Упродовж першого року докторанти відвідують навчальні курси, а про їхні дослідницькі проекти піклується команда, до якої входить до трьох професорів. Крім того, підтримується обмін інформацією між докторантами за допомогою різноманітних спільних заходів. Більшість шкіл післядипломного навчання пропонують стипендії.
"Перевага у порівнянні зі США полягає в тому, що тут термін навчання коротший", - каже Ріссе. За його словами, там цикл навчання триває від семи до дев'яти років, натомість у більшості таких німецьких шкіл намагаються завершити навчання упродовж трьох-чотирьох років.
Октавіо Сеговіа дізнався про берлінську Graduate School for Transnational Studies випадково. Йому розповів про неї один з німецьких професорів. "Хоча в моєму місті в Мексиці і є офіс DAAD, ніхто звідти не приходив до університету, щоб прорекламувати докторські програми в Німеччині", - розповідає докторант. Крім того, додає мексиканець, багато студентів у його країні навіть не підозрюють, що у Німеччині можна навчатися англійською.
Аби зробити німецькі докторські програми за кордоном більш відомими, Німецька служба академічних обмінів торік оголосила дві програми підтримки для університетів. "DAAD хоче докласти зусиль до того, щоб здобуття докторського ступеню в Німеччині стало більш інтернаціональним", - каже Біргіт  Клюзенер, представниця цієї служби. За її словами, фінансова підтримка спрямовуватиметься на користь німецьких університетів, які хочуть започаткувати докторські програми міжнародного спрямування.
На кожен проект передбачено сто тисяч євро на рік. Ці гроші також спрямовуватимуть на поширення інформації про німецькі докторські програми за кордоном, а також інвестуватимуть у піклування про докторантів-іноземців. Берлінська Graduate School for Transnational Studies теж матиме зиск від програм підтримки від DAAD. За допомогою реклами за кордоном школа хоче збільшити частку докторантів-іноземців, каже Томас Ріссе.
Цього року у Берлінській школі почали навчання в докторантурі загалом десять студентів. Троє з них прибули до Німеччини з інших країн. За словами Ріссе, ідея максимум – привабити тих докторантів з-за кордону, які б інакше обрали Оксфорд, Берклі або Стенфорд. Він погоджується, що для американських докторантів навчання в Німеччині насамперед у галузі суспільних наук не є альтернативою. Натомість, як наголошує Ріссе, потрібно завоювати світлі голови з таких країн, як Туреччина, Росія, Киргизстан, Узбекистан, Кенія або Мексика.
Автор: Райна Броєр / Наталя Неділько
 
Міносвіти проведе третю сесію для вступників у магістратуру 

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/minosviti-provede-tretyu-sesiyu-dlya-vstupnikiv-u-magistraturu--694210.html
Для вступників в магістратуру проведуть третю вступну сесію 31 жовтня.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

«Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 31 жовтня проведуть спеціальну третю сесію», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 14 до 25 вересня, а сам іспит відбудеться 31 жовтня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію. Важливо, що перед цим вступникам обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного закладу вищої освіти додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.

17 липня в Україні завершилася основна сесія ЗНО-2020. 

Раніше стали відомі також результати ЗНО в магістратуру.

Також нагадаємо, що Міносвіти проведе держатестацію наукової діяльності вишів у серпні.

Крім того, цьогоріч у МОЗ знизили прохідний бал для студентів-медиків. 
 
Спеціально організована сесія ЄВІ 31 жовтня 2020 року

Наказом Міністерства освіти і науки України від 21.07.2020 №935 «Щодо проведення у 2020 році спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту» визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту та реєстрації вступників для участі в ній.За матеріалами Київського центру оцінювання якості освіти: https://www.facebook.com/kievtest/photos/a.918999844855561/3228005900621599/?type=3&theater
 
ВСТУПНИКИ НА МАГІСТРАТУРУ ПРОТИ МОН: ЧОМУ ТЕСТИ З ПРАВА МАСОВО ОСКАРЖУЮТЬ І ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ У ВІДОМСТВІОднак цьогорічні тести легші та менш дискусійні, ніж торік, стверджує викладачка Харківського юридичного університету Надія Писаренко.
"Не проти" тестів, але "за адекватне оцінювання знань". Бакалаври юридичних ВИШів оскаржують вступні тести до магістратури. До Міністерства освіти подали майже дві сотні апеляційних скарг. Вимагають понизити прохідний бал та забрати з тесту 14 запитань. Апеляції абітурієнтів розглянули, чи дослухалися урядовці до скарг, розповість кореспондентка "5-го" Оксана Нечепоренко.

 
Строки прийому заяв та документів для вступу у магістратуру у 2020 році за заочною формою навчння (на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра)
 • Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження н6еобхдних документів розпочинається 1 серпня;
 • Реєстрація для складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови розпочинається 12 травня;
 • Складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які втупають на основі вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 3 червня та закінчується 25 червня;
 • Закінчення реєстрації для складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови о 18:00 5 червня;
 • Основна сесія Єдиного вступного іспиту 1 липня;
 • Вступ на основі диплома спеціаліста або магістра (за кошти фізичних та/або юридичних осіб), строк проведення фахового вступного випробування та іспиту з іноземної мови проводяться в Університеті з 5 липня до 26 липня.
 • Детальніше за посиланням https://abit.kname.edu.ua/index.php/ru/2-uncategorised/165-stroki-prijomu-zayav-ta-dokumentiv-zaochna-forma-navchannya-za-koshti-fizichnikh-ta-abo-yuridichnikh-osib-na-osnovi-bazovoji-abo-povnoji-vishchoji-osviti 

Змінено: Ірина Панчук - 03.08.2020 05:44:25
 
До уваги вступників у магістратуру!
З 05 серпня 2020 року заклади вищої освіти приймають заяви та документи на здобуття освітнього рівня магістра

Шановні вступники в магістратуру!


Державна служба якості освіти нагадує, що 01 серпня 2020 року стартувала реєстрація електронних кабінетів вступників, а з 05 серпня 2020 року розпочинається подача заяв та документів до закладів вищої освіти для здобуття освітнього рівня магістра.

Системою подання заяв в ЕЛЕКТРОННІЙ формі зможуть скористатися у повній мірі тільки ті вступники, які мають диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) та екзаменаційний листок ЄВІ/ЄФВВ 2020 року і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітнім ступенем магістра.Змінено: Олена Холод - 05.08.2020 03:18:03
 
Стандарти вищої освіти за спеціальностями, за якими здійснюється підготовка здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти
Перелік стандартів вищої освіти України за спеціальностями другого (магістерського) рівня вищої освіти, що затверджені наказами Міністерства освіти і науки України.Галузь знань: Освіта/Педагогіка
 • Освітні, педагогічні науки
 • Дошкільна освіта
 • Початкова освіта
 • Середня освіта (за предметними спеціальностями)
 • Професійна освіта (за спеціалізаціями)
 • Спеціальна освіта
 • Фізична культура і спорт
Галузь знань: Культура і мистецтво


[/JUSTIFY]
Змінено: Ірина Панчук - 05.08.2020 05:25:36
 
Магістерські та докторські стипендії від QS
Щороку фонд QS Scholarships виділяє 1,7 млн​​. доларів на фінансування стипендій для учасників QS World Grad School Tour.
Володар стипендії 2011 QS Community Scholarship Петрос Перселіс, каже, що ця стипендія допомогла йому отримати ступінь магістра в Стенфордському університеті. Тепер, працюючи в сфері фінансових послуг та консалтингу, він ділиться порадами, як отримати фінансування для своєї післядипломної освіти.
Якщо ви хочете отримати стипендію для своєї магістерської або PhD програми, зверніть увагу на поточний список стипендій QS Scholarships
Деякі стипендіальні програми дозволяють фінансувати післядипломне навчання в конкретних вузах, а деякі в будь-якому вузі на вибір самого студента.
      Стипендія QS Leadership Scholarship присуджується особам, що демонструють сильні лідерські якості та прихильність до досягнення позитивних змін, в той час як стипендія QS Academic Scholarship є визнанням академічних досягнень і потенціалу кандидата для того, щоб він зміг внести свій вклад в певну область досліджень.
      Для того щоб подати заявку на стипендію QS, спочатку потрібно відвідати захід QS World Grad School Tour. Щороку ви можете вибрати захід, який проходить у містах по всій Північній і Латинській Америці, Європі, Азії та Африці.
      Окрім можливості отримати стипендію, QS World Grad School Tour також дозволяє зустрітися з представниками провідних університетів усього світу. Учасники QS World Grad School Tour зможуть поговорити безпосередньо з представниками приймальних комісій і консультантами, а також взяти участь в семінарах на тему вступу на післядипломні програми за кордоном.
 
Розпочався прийом е-заяв для вступу в магістратуруВступників просять бути максимально уважними, не поспішати та уважно читати інструкції.

5 серпня, розпочався прийом електронних заяв для вступу в магістратуру.
Вступники вільні у своєму виборі для здобуття ступеня магістра і можуть подавати заяви на спеціальності, для яких передбачено складання ЄВІ та/або ЄФВВ, до 5 заяв (на бюджет) у будь-який виш.
За словами директора Державного підприємства «Інфоресурс» Оксани Бєлік, вступникам до магістратури варто не поспішати і уважно ознайомитись з інструкцією подання електронних заяв.
«Ми просимо вступників бути максимально уважними, не поспішати, уважно читати інструкції щодо подання заяв та не панікувати. Якщо у статусі заяви з’являється позначка «Затримано», у жодному разі не потрібно відміняти її, а звернутись до закладу вищої освіти для уточнення - ймовірно, приймальна комісія має деякі питання щодо документів вступника. Особливо це стосується вступників на спеціальності «Право» та «Міжнародне право», де є пріоритетність заяв (вступ за широким конкурсом). У цьому випадку скасування змінює пріоритетність, яку вже не можна відновити», - зауважила Оксана Бєлік.
Цього року заяви на вступ у магістратуру на спеціальності, для яких передбачено складання ЄВІ та/або ЄФВВ, подаються тільки в електронній формі, крім таких випадків:
 • для вступу за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів у закладі вищої освіти та/або за квотою для іноземців;
 • для реалізації права на повторне безоплатне здобуття освіти за бюджетні кошти;
 • для реалізації права на першочергове зарахування;
 • за наявності розбіжностей у даних вступника в ЄДЕБО (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, стать, громадянство тощо) і у відповідному документі про здобуття ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти, на базі якого відбувається вступ;
 • у разі подання іноземного документа про освіту;
 • у разі подання заяви іноземцями та особами без громадянства;
 • у разі подання документа про здобуття ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти, на базі якого відбувається вступ, інформація про який відсутня в ЄДЕБО;
 • у разі подання заяви після завершення строків роботи електронних кабінетів;
 • у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії ЗВО.
  Рекомендації до зарахування магістрів на бюджет будуть надані до 1 вересня, а саме зарахування пройде 11 вересня.Офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальних комісій ЗВО. Рішення також розміщується на сайті вишу.
 
До уваги вступників до магістратури!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ: СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ
6.08.2020Спеціально організована сесія ЄВІ, яка відбудеться 19 вересня 2020 року, дозволить охочим скористатися шансом вступу до магістратури у 2020 році.
Правилами прийому закладу вищої освіти можуть бути визначені додаткові строки (в межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістраПередусім радимо дізнатися, чи передбачений додатковий термін зарахування в обраному закладі вищої освіти.
Реєстрація для участі в цій сесії триватиме з 17 до 25 серпня (включно). Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Із процедурою реєстрації можна ознайомитися за посиланням.
Для кожного вступника, який отримав від представника приймальної комісії екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.
Спеціально організована сесія ЄВІ проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. Вартість цієї сесії – 510 грн.
Сплату послуги з проведення спеціально організованої сесії необхідно здійснити скориставшись інформаційною сторінкою «Кабінет вступника ЄФВВ/ЄВІ».
Якщо протягом п’яти робочих днів із дня завершення реєстрації оплату цієї послуги не здійснено, реєстрацію вступника для участі у спецсесії ЄВІ буде скасовано Українським центром (екзаменаційний листок такої особи вважатиметься недійсним).
Змінено: Ігор Опольський - 06.08.2020 16:51:45
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 След.
Читають тему