Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Експертиза якості освіти: підготовка експертів - вчителів-екзаменаторів з математики, Тут будемо розміщувати матеріали, що є актуальними для теми
 
Завантажити спільний наказ Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о "Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році"
.
 
До уваги кандидатів в експерти - вчителі-екзаменатори з математики, які залучаються до роботи вперше!

На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, кабінету фізико-математичних предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у четвер, 24.01.2019, на базі Рівненського ОІППО (ауд. № 7, І поверх) буде проведено навчальний семінар «Зовнішнє незалежне оцінювання: сертифікаційна робота з математики. Реалії та перспективи» для вчителів ЗЗСО, викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненщини. Робота розпочнеться об 11:00.
У навчальному семінарі візьмуть участь: Андрій Іванович Миляник, заступник директора Львівського РЦОЯО, Лариса Володимирівна Пекарська, методист кабінету фізико-математичних предмітів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вчителі, викладачі математики закладів освіти.
Під час навчального семінару розглядатимуся питання результатів виконання тестових завдань з математики учасниками ЗНО-2018, результати ЗНО з математики за 2008 – 2018 роки, психометричні характеристики тесту, загальні висновки щодо результатів тестування за доменом змісту; новинки на 2019 рік та перспективи на 2019 – 2021 роки. 

Матеріали навчального семінару:

3. Програма ЗНО з математики: ЗАВАНТАЖИТИ.
4. Характеристика сертифікаційної роботи з математики: ЗАВАНТАЖИТИ.
5. Критерії оцінювання сертифікаціної роботи з математики: ЗАВАНТАЖИТИ.
14. Завантажити презентацію для навчального семінару.
Змінено: Ігор Опольський - 11.03.2019 09:15:32
 
До уваги вчителів математики закладів ЗСО Сарненського району!

У середу, 13 лютого, на базі Сарненської гімназії Сарненської районної ради Рівненської області відбудеться семінар-практикум для вчителів математики закладів загальної середньої освіти Сарненського району з теми «Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань в системі ЗНО». 

Матеріали навчального семінару:

3. Програма ЗНО з математики: ЗАВАНТАЖИТИ.
4. Характеристика сертифікаційної роботи з математики: ЗАВАНТАЖИТИ.
5. Критерії оцінювання сертифікаціної роботи з математики: ЗАВАНТАЖИТИ.
14. Завантажити презентацію для навчального семінару.

Змінено: Ігор Опольський - 11.03.2019 09:14:54
 
До уваги кандидатів в експерти - вчителі-екзаменатори з математики, які залучаються до роботи вперше!

На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, кабінету фізико-математичних предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у квітні 2019 (до 05.04), буде проведено on-line перевірку робіт учасників пробного ЗНО-2019 з математики. 
Координаторами on-line перевірки робіт будуть: Андрій Іванович Миляник, заступник директора Львівського РЦОЯО, Лариса Володимирівна Пекарська, методист кабінету фізико-математичних предмітів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
      Інструкції додо роботи та здійснення онлайнової перевірки та роботи для перевірки буде надіслано на елекронні адреси поштових скриньок.
      За консультацією звертатись до Лариси Володимирівни Пекарської.

Змінено: Ігор Опольський - 11.03.2019 09:15:45
 
До уваги вчителів математики закладів ЗСО Дубенського району!

У середу, 03 квітня 2019 року, на базі закладу освіти Дубенської районної ради Рівненської області відбудеться семінар-практикум для вчителів математики закладів загальної середньої освіти Сарненського району з теми «Підготовка вчителя та учня до виконання тестових завдань в системі ЗНО». 
      У навчальному семінару візьме участь Лариса Володимирівна Пекарська, методист кабінету фізико-математичних предметів Рівненського ОІППО.

[JUSTIFY]Матеріали навчального семінару:

3. Програма ЗНО з математики: ЗАВАНТАЖИТИ.
4. Характеристика сертифікаційної роботи з математики: ЗАВАНТАЖИТИ.
5. Критерії оцінювання сертифікаціної роботи з математики: ЗАВАНТАЖИТИ.
14. Завантажити презентацію для навчального семінару.
[/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 11.03.2019 09:15:57
 
До уваги освітян РІвненщини!
Керівникам органів управління освітою
територіальних громад
Керівникам закладів вищої освіти
Керівникам закладів загальної середньої освіти
обласного підпорядкування
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.34 «Проведення навчальних семінарів для екзаменаторів з української мови, математики, англійської, французької та німецької мов» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», із метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи ЗНО з математики повідомляємо, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти організовуємо проведення онлайнових навчань осіб, які бажають брати участь у програмі підготовки екзаменаторів з математики.
Просимо інформувати зареєстрованих педагогічних працівників, вказаних у додатку, про навчання, яке відбудеться на платформі Zoom у четвер, 04 лютого 2021 року, та сприяти їх участі в онлайновому семінарі. Педагогічним працівникам потрібно перейти за гіперпокликанням, яке буде надіслано на електронні адреси учасників Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти. Початок роботи о 15:00.
       Список педагогічних працівників Рівненської області, яких запрошуємо 04.02.2021 на 15:00, вміщено у додатку до листа Рівненського ОІППО від 03.02.2021 № 01-12/86.
Страницы: 1
Читають тему