Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 ... 13 14 15 16 17 ... 19 След.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ ЗНО-2020!

У вівторок, 28.07.2020, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з МАТЕМАТИКИ. Учасники мають прийди до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!! 

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
    
  При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти).НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання(верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

[JUSTIFY]Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 
[/JUSTIFY]

ДОВІДКОВО: у Рівненській області в період додаткової сесії ЗНО-2020 з математики працюватиме 2 (два) пункти тестування: 1 (один) на базі Рівненського слідчого ізолятора та 1 (один) на базі закладу загальної середньої освіти міста Рівне.
      Для виконання сертифікаційної роботи з математики у період додаткової сесії зареєструвалось 35 учасників, зокрема в Рівненському СІЗО - 1. Із 35 учасників один писатиме сертифікаційну роботу з математики російською мовою, 1 учаснику буде видано зошит та бланки спеціального формату.
      У Рівненському СІЗО працюватиме 1 аудиторія, 4 аудиторії працюватимуть на базі закладу загальної середньої освіти, окрім цього обслуговуватимуть процедури 2 уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО, 10 інструкторів та 2 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено 180 хвилин.

Учасникам роздають бланк А та бланк Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

Сертифікаційна робота з математики налічує 35 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (8 завдань) та розгорнутою (3 завдання) відповіддю. 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 14 серпня 2020 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ  додаткової сесії ЗНО-2020 з математики: із 35 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 8 (22,86%)виконували сертифікаційну роботу 27 (77,14%), зокрема в пукті Рівненського СІЗО явка склала 100%, прийшли 2 із 2 учасників, у пункті тестування на базі закладу освіти міста Рівне із 33 осіб не прийшли 8 (24,24%) учасників, виконували роботу 25 (75,76%) осіб.
      Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
 У 2 (двох) пунктах проведення тестування з математики були присутні медичні працівники. У пункті тестування базі закладу загальної середньої освіти міста Рівне  працював 1 представник поліції охорони, зовні патрулювання забезпечував 1 представник ГУ НП в Рівненській області.
 Під час проведення температурного скринінгу не було виявлено учасників із підвищеною температурою або ознаками гострого респіраторного захворювання. Під час проведення тестування учасники не звертались до медичних працівників.
 Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками ДСО ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО (наявність заборонених засобів / предметів). 
    В жодному з пунктів не були присутні громадські спостерігачі.
   Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які мають відправити до вказаних пунктів обробки.
  Усі 2 пункти ЗНО з математики були укомплектовані персоналом, не було потреби задіювали резерв.
    Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

Наступне тестування: у понеділок, 03.07.2020, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.
Змінено: Ігор Опольський - 28.02.2021 05:51:41
 
До уваги учасників ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ ЗНО-2020!

У понеділок, 03.08.2020, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (англійська). Учасники мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:45 до 10:50!!! 

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!

      При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області в період проведення додаткової сесії ЗНО-2020 з англійської мови працюватиме 2 пункти тестування: 1 (один) на базі Рівненського слідчого ізолятора, 1 (один) на базі закладу загальної середньої освіти міста Рівне.
      Для виконання сертифікаційної роботи з іноземної мови зареєструвалось 19 учасників, зокрема у Рівненському СІЗО - 3.
      У 2 пунктах проведення ЗНО працюватимуть 3 аудиторії, окрім цього обслуговуватиме процедури уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО, 6 інструкторів та 2 чергових; 2 медичних працівники, 1 представник поліції охорони ГУ НП та 1 представник ГУ НП.

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 14 серпня 2020 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2020 з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ: із 19  учасників до пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 4 (21,05%)виконували сертифікаційну роботу 15 (78,95%), зокрема у пункті тестування явка склала 100%, у пунктітестування на базі закладу освіти міста Рівне із 16 учасників не прийшли 4 (25%), писали сертифікаційну роботу - 12 (75%). 
[JUSTIFY]      Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО у зв'язку з тим, що вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) чи сертифіката.
У всіх пунктах проведення тестування з англійської мови були присутні медичні працівники, у пункті тестування на базі закладу загальної середньої освіти працював 1 представник поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечував 1 представник ГУ НП в Рівненській області.
      Учасники не звертались до медичних працівників. Під час здійснення процедури температурного скринінгу не було зареєстровано осіб із числа персоналу та з числа учасників, у яких би була підвищена температура або ознаки гострого респіраторного заховрювання.
   Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області жодного учасника не було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та не було видалено з пункту ЗНО.
У жодному пункті проведення ЗНО не були присутні громадські спостерігачі.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі пункти ЗНО з англійської мови були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв не зафіксовано. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 2 пунктах проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій. 
      Учасники не подавали апеляційних заяв.

Наступне тестування: у вівторок, 04.08.2020, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 03.08.2020 13:32:29
 
До уваги учасників  ЗНО-2020!
ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ ПОРОГА «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ»[CENTER]
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/druge-zasidannya-ekspertnoyi-komisiyi-zi-vstanovlennya-poroga-sklav-ne-sklav/


23 липня о 12:00 розпочнеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до навчальних закладів, при Українському центрі оцінювання якості освіти, з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології.

Засідання експертної комісії транслюватиметься в режимі онлайн на YouTube каналі Українського центру, сторінці у Фейсбук Українського центру.

Результати учасників за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА) буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після засідання експертної комісії.

Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з географії, хімії відбудеться 28 липня.

[/CENTER]

Змінено: Олена Холод - 22.07.2020 15:11:02
 
Назвали ім'я випускниці школи з Рівненщини, яка набрала найвищі бали на ЗНО
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://radiotrek.rv.ua/news/nazvaly_imya_vypusknytsi_shkoly_z_rivnenshchyny_yaka_nabrala_nayvyshchi_baly_na_zno_253627.html
Це Віолетта Ольшанська з села Крупець Радивилівського району. 
Дівчина на ЗНО з математики набрала максимальну можливу кількість балів - 200, а з фізики - 199. 
Але, виявляється, це не єдине досягнення Віолетти цього року.Вона ще й перемогла на обласних етапах шкільних олімпіад з хімії, фізики та математики.
 А на Всеукраїнській олімпіаді з хімії посіла третє місце.
[CENTER]
Цікаво, що дівчина має схильність не лише до точних наук, а ще й гарно малює. Тож успішно закінчила Радивилівську школу мистецтв.
За інформацією Рівненської ОДА
[/CENTER]

 
Стали відомі імена рівненських випускників, які найкраще склали ЗНО з математики та фізики
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://radiotrek.rv.ua/news/staly_vidomi_imena_rivnenskyh_vypusknykiv_yaki_naykrashche_zdaly_zno_z_matematyky_ta_fizyky_foto_253783.html
Високі бали отримали аж 12 випускників.Цьогорічні результати зовнішнього незалежне оцінювання визначили найкращих знавців фізики та математики у Рівному.
Цитата

Ось вони – майбутнє України! Найрозумніші юні математики та фізики Рівного.
 
Це вам не абищо, математика та фізика – дуже складні науки та за ними весь майбутній прогрес людства, – написала на своїй сторінці у Facebook заступниця міського голови Галина Кульчинська.
Високі бали ЗНО отримали 12 випускників Рівного.
Результати ЗНО з математики:
Цитата

199 балів: Тригуб Діана – ЗОШ № 22, Музика Віктор – ПМЛ «Елітар».
 
196 балів: Бєлік Дмитро – ЗОШ №13, Коваль Владислав – ПМЛ «Елітар», Макарчук Павло - РАЛ «Престиж».
195 балів: Дука Анастасія – ПМЛ «Елітар», Лепський Максим – РАЛ «Престиж», Пакарець Катерина – гімназія «Гармонія».

Цитата

 
194 бали: Круть Катерина – ЗОШ №6, Грабовська Анастасія - ЕПЛ.
 Результати ЗНО з фізики:
Цитата

194 бали: Музика Віктор – ПМЛ «Елітар», Май Владислав –  ПМЛ «Елітар».
 
Учень з Хмельницького склав одразу два тести ЗНО на 200 балів
Повний текст матеріалу за посиланням  https://vsim.ua/Osvita/uchen-z-hmelnitskogo-sklav-odrazu-dva-testi-zno-na-200-baliv-11097926.html

Учень Хмельницької гімназії Красицького Юрій Ярош на відмінно склав ЗНО з математики та фізики.
Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього оцінювання з математики та фізики. Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступу до закладів вищої освіти.
Як стало відомо, учень Хмельницької гімназії № 1 ім. В Красицького Юрій Ярош отримав 200 балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики. Про це повідомили у Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради. Нагадаємо, учасники тестування поточного року можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування. Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву. Її можна надіслати поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування, пише Оsvita.ua. За результатами повторних технічної та предметної перевірок апеляційною комісією може бути ухвалено одне з таких рішень: відмовити в задоволенні апеляційної заяви (результат, визначений раніше, підтверджується); задовольнити апеляційну заяву (попередньо встановлений результат буде змінено).


Змінено: Ірина Панчук - 23.07.2020 04:24:27
 
Завершено обробку відповідей та визначено результати ЗНО абітурієнтів з семи предметів
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/75217/

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, історії України та біології.
Напередодні експертною комісією були визначені порогові бали «склав/не склав» із зазначених предметів:
 • українська мова і література — 22 тестових бали; адаптивний поріг — 15.
 • іноземні мови — 17 тестових балів;
 • історія України — 25 тестових балів;
 • біологія — 22 тестових бали.
Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.
Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.
Оскільки результати зовнішнього оцінювання з вищезазначених предметів можуть бути враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.
Учасники тестування можуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей розміщені на інформаційних сторінках учасників.
Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.
 
Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тестів ЗНО з іноземних мов
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/75184/
Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 17 тестових балів
23 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської, який у 2020 році буде однаковим для усіх мовних тестів, і дорівнюватиме 17 тестовим балам.
Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.
Усі учасники тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вишів.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з англійської мови складає 7 731 особу, що дорівнює 7.35% від загальної кількості учасників тестування.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з німецької мови - 202 особи, що дорівнює 11.41% від загальної кількості учасників тестування.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з французької мови - 31 особа, що дорівнює 7.80% від загальної кількості учасників тестування.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з іспанської мови - 13 осіб, що дорівнює 11.30% від загальної кількості учасників тестування.
До 24 липня будуть оголошені результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.
Як відомо, результати ЗНО з іноземних мов також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс вивчення предметів. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з іноземної мови, дорівнював 72 тестовим балам.
 
Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з біології
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/75185/
Поріг тесту ЗНО з біології склав 22 тестових бали
23 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з біології, який у 2020 році дорівнюватиме 22 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання комісії.
Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з біологіїскладає  4 099  осіб, що дорівнює 5.51​ % від загальної кількості учасників тестування.
24 липня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з біології, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.
Як відомо, результати ЗНО також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з біології за шкільний курс з предмета. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з біології, дорівнює 82 тестовим балам.
 
Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з історії України
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/75183/
Поріг тесту ЗНО з історії України склав 25 балів
23 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, який у 2020 році дорівнюватиме 25 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.
Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.
Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з історії України складає  22 944 особи, що дорівнює  13.19 % від загальної кількості учасників тестування.
24 липня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.
Як відомо, результати ЗНО з історії України також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з історії України. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна було отримати правильно виконавши всі завдання тесту, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.
 
Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з української мови та літератури у 2020 році
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/rez_zno/75188/
Українська мова та література. Результати ЗНО 2020 року
 • Дата проведення – 30 червня 2020 року.
 • Дата оголошення результатів — 24 липня 2020 року.
 • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 369 562 особи.
 • Фактична явка на пункти тестування – 74,44 % від зареєстрованих.
 • Кількість завдань тесту — 58.
 • Максимальна кількість тестових балів – 104 бали.
 • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
 • Час, відведений на виконання тесту – 180 хвилин.
 • Пороговий бал «склав/не склав» – 22 бали.
 • Адаптивний поріг «склав/не склав» – 15 балів.
 • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» – 8,32% учасників.
Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з української мови та літератури 2020 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 22 тестових бали або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.
Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з української мови та літератури у 2020 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).
Також Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з української мови та літератури у 2020 році, у шкалу 1-12 балів.
 
Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з історії України у 2020 році
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/rez_zno/75193/
Історія України. Результати ЗНО 2020 року
 • Дата проведення – 09 липня 2020 року.
 • Дата оголошення результатів — 24 липня 2020 року.
 • Загальна кількість зареєстрованих учасників – _особи.
 • Фактична явка на пункти тестування – 67,69 % від зареєстрованих.
 • Кількість завдань тесту — 60.
 • Максимальна кількість тестових балів – 94 бали.
 • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
 • Час, відведений на виконання тесту — 150 хвилин.
 • Пороговий бал «склав/не склав» — 25 балів.
 • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 13,19%.
Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з історії України 2020 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 25 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.
Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з історії України у 2020 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).
Також Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з історії України 2020 році, у шкалу 1-12 балів.
 
Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з англійської мови у 2020 році
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/rez_zno/75189/
Англійська мова. Результати ЗНО 2020 року
 • Дата проведення – 07 липня 2020 року.
 • Дата оголошення результатів — 24 липня 2020 року.
 • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 117 666 осіб.
 • Фактична явка на пункти тестування – 89,37% від зареєстрованих.
 • Кількість завдань тесту — 59.
 • Максимальна кількість тестових балів – 72 бали.
 • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
 • Час, відведений на виконання тесту — 150 хвилин.
 • Пороговий бал «склав/не склав» — 17 балів.
 • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 7,35% учасників.
Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з англійської мови 2020 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 17 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.
Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з англійської мови у 2020 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).
Також Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з англійської мови 2020 році, у шкалу 1-12 балів.
[CENTER]ТАБЛИЦЯ ПЕРЕВЕДЕННЯ У ШКАЛУ 100-200 БАЛІВ
[/CENTER]
 
Додаткова сесія ЗНО стартує сьогодні
Повний текст доступний за посиланням https://galinfo.com.ua/news/dodatkova_sesiya_zno_startuie_sogodni_347646.html

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня і розпочнеться тестуванням з фізики.

"24 липня – додаткова сесія ЗНО з фізики. Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50", - про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Українського центру оцінювання якості освіти.
Зазначається, що в запрошенні-перепустці вказано проміжок часу, у який учасникові / учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.
"Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися", - додали в УЦОЯО.
При цьому, за даними МОН, загалом тести додаткової сесії ЗНО-2020 відбудуться у такі дні:
 • фізика – 24 липня,
 • математика – 28 липня,
 • іспанська мова – 29 липня,
 • французька мова – 30 липня,
 • німецька мова – 31 липня,
 • англійська мова – 3 серпня,
 • українська мова і література – 4 серпня,
 • біологія – 5 серпня,
 • історія України – 6 серпня,
 • географія – 7 серпня,
 • хімія – 10 серпня.
Результати додаткової сесії стануть відомі до 14 серпня.
 
Стартувала додаткова сесія ЗНО-2020
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/75226/

24 липня тестуванням з фізики стартувала додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Сесія триватиме до 10 серпня, під час проведення якої зареєстровані учасники тестування матимуть можливість скласти тести з певних навчальних предметів.
Участь у додатковій сесії ЗНО братимуть учасники основної сесії, які з об'єктивних причин не взяли участі у тестуванні, а також особи, які брали участь в антитерористичній операції, проживають на тимчасово окупованій території або перебувають в установах виконання покарань.
Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщуватимуться у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.
Результати додаткової сесії ЗНО будуть оголошені до 14 серпня.
Графік проведення додаткової сесії  2020  року
 • фізика – 24 липня;
 • математика – 28 липня;
 • іспанська мова – 29 липня;
 • французька мова – 30 липня;
 • німецька мова – 31 липня;
 • англійська мова – 3 серпня;
 • українська мова і література – 4 серпня;
 • біологія – 5 серпня;
 • історія України – 6 серпня;
 • географія – 7 серпня;
 • хімія – 10 серпня.
 
ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО-2020: ФІЗИКА
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://testportal.gov.ua/dodatkova-sesiya-zno-2020-fizyka/

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у додатковій сесії з фізики взяли 206 осіб, що становить 60 % від загальної кількості зареєстрованих.
Дотримання процедури тестування контролювали громадських спостерігачі.
Із завданнями сертифікаційної роботи і правильними відповідями до тесту можна буде ознайомитися в розділі «ЗНО-2020. Фізика».
Нагадуємо, що пороговий бал «склав/не склав» з фізики становить 12 тестових балів.
 
Сертифікаційна робота з фізики 2020 року (додаткова сесія) 
Перегляд матеріалу доступний за посиланням https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/Fizyka-ZNO_2020-Zoshyt_1-Dod_sesiya.pdf
 
ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/chergove-zasidannya-apelyatsijnoyi-komisiyi-3/?fbclid=IwAR30I3sSF_ab6u8UL7EgHH9lDy7rdDzpodXFSVo1kkAW_7pk7j7j3QeWFHc28 липня за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 24, м. Київ відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

На засіданні буде розглянуто апеляційні заяви учасників  зовнішнього незалежного оцінювання  щодо результатів ЗНО з математики, фізики та заяви учасників вступних випробувань щодо результатів єдиного вступного іспиту з англійської мови, єдиного фахового вступного випробування.

Розгляд апеляційних заяв розпочнеться о 9:00Список учасників, апеляційні заяви яких розглядатимуться на засіданні 28 липня, розміщено тут.


Просимо учасників, які мають намір взяти участь у засіданні апеляційної комісії,  приходити на засідання апеляційної комісії в зазначений проміжок часу, дотримуватися безпечної дистанції, перебувати в захисній масці.  Якщо в учасника / учасниці є ознаки гострих респіраторних захворювань, зокрема підвищена температура тіла, просимо його / її не приходити на засідання апеляційної комісії і не наражати на небезпеку учасників засідання та членів комісії.

Усі апеляційні звернення будуть розглядатися незалежно від присутності учасників. Інформацію про результат розгляду апеляційної заяви, буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО та в кабінетах учасників ЄВІ/ЄФВВ не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення, у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого електронним цифровим підписом голови апеляційної комісії.

Також наголошуємо, що в нормативних документах не передбачена можливість оскаржувати зміст завдань сертифікаційної роботи з певного предмета або правильність установлених і затверджених відповідей. Тобто звернення щодо змісту тестових завдань на засіданні апеляційної комісії не розглядатимуть.

Інформація про наступні засідання апеляційної комісії оприлюднюватиметься на сайті Українського центру напередодні їх проведення.
Змінено: Олена Холод - 27.07.2020 10:56:25
 
28 ЛИПНЯ – ДОДАТКОВА СЕСІЯ З МАТЕМАТИКИ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/28-lypnya-dodatkova-sesiya-z-matematyky/?fbclid=IwAR07E5Lcrs3WKNBGplQmvAfuENeuTTZz06zUKUUYeuIgp4s6bEsrHpCblrUДопуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Звертаємо увагу, що в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові / учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:
 • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи електронної версії ID-картки у мобільному застосунку «Дія» учасника / учасницю не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Змінено: Олена Холод - 27.07.2020 11:04:30
 
Онлайн-тести ЗНО 2020: а ви впораєтесь?
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://osvitoria.media/experience/onlajn-testy-zno-2020-a-vy-vporayetes/


Основна сесія ЗНО 2020 завершилася. «Освіторія» відібрала по 10 запитань з кожного предмета (окрім іноземних мов) і пропонує перевірити, а чи впоралися б ви з ними?
Наскільки добре, відповідно до сучасної шкільної програми, ви знаєте:Нагадаємо, цьогоріч випускники могли не складати випускних іспитів (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання через епідеміологічну ситуацію. Також їм довелося проходити тестування в масках, у них був обмежений час і жодних підказок. Тому 10 запитань кожного онлайн-тесту лише частково покажуть ваші можливості.
У повних тестах запитання були різні: з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності («логічні пари»), відкритої форми з короткою відповіддю та інші.
Зручніше буде проходити бліц-тести з комп’ютера чи ноутбука.
Змінено: Олена Холод - 27.07.2020 13:29:09
Страницы: Пред. 1 ... 13 14 15 16 17 ... 19 След.
Читають тему