Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021 та їх батьків!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: ВИЗНАЧЕНО ПОРОГОВІ БАЛИ ІЗ ШЕСТИ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ
17.06.2021


Сьогодні відбулося друге засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав». Було визначено порогові бали «склав/не склав» для тестів з англійської, іспанської, німецької, французької мов, математики, фізики.
Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з іноземних мов, що відповідає 18 тестовим балам, з математики – 10, з фізики – 12.
      Завтра на інформаційних сторінках учасників буде розміщено результати ЗНО з іноземних мов та фізики за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА), з математики результати ЗНО* та ДПА буде розміщено 19 червня.
Від кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів та обрали визначення результатів за шкалою 100-200 балів, поріг «склав/не склав» не подолали:
 • з англійської мови – 10,68%,
 • з іспанської мови – 15,79%,
 • з німецької мови – 11,49%,
 • з французької мови –  8,94%,
 • з математики – 31,11%,
 • з фізики – 8,33%.
Звертаємо увагу, що учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з англійської, іспанської, німецької, французької мов, буде розміщено на інформаційних сторінках учасників 18 червня, з математики – 19 червня.
Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з української мови, української мови і літератури, історії України, біології відбудеться 24 червня.
_____
      *Результат ЗНО з математики за шкалою 100–200 балів отримають ті учасники, які виконували завдання сертифікаційної роботи з математики.
Змінено: Ігор Опольський - 24.06.2021 19:48:41
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021 та їх батьків!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: ВСТАНОВЛЕНО ПОРОГОВІ БАЛИ “СКЛАВ/НЕ СКЛАВ”
24.06.2021


25 червня на інформаційних сторінках учасників буде розміщено результати ЗНО з української мови, української мови і літератури, історії України, біології за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА). Результати ЗНО/ДПА з географії буде оголошено 26 червня.
      Сьогодні відбулося  засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав». Було визначено пороговий бал «склав/не склав» для тестів з української мови, української мови і літератури, історії України, біології, географії. Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови, що відповідає 17 тестовим балам, з української мови і літератури – 27, з історії України – 27, з біології – 22, з географії – 24. Для осіб,  які здобували повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, встановлено адаптивний поріг з української мови, що відповідає 10 балам, з української мови і літератури – 19.
Від кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів та обрали визначення результатів за шкалою 100-200 балів, поріг «склав/не склав» не подолали:
 • з української мови – 7,45%
 • з української мови і літератури – 7,96%
 • з історії України – 18%
 • з біології – 2,34%
 • з географії – 5,38%
      Звертаємо увагу, що учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з української мови, української мови і літератури, історії України, біології буде розміщено на інформаційних сторінках 25 червня, з географії – 26 червня
 
До уваги освітян Рівненщини та представників ЗМІ !

      Український центр оцінювання якості освіти поступово проводить засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до закладів освіти, при Українському центрі оцінювання якості освіти. Після визначення порога стають відомими окремі загальні результати учасників ЗНО-2021 з того чи того предмета.


[JUSTIFY]      Безперечно, що найкращим результатом, про якимй мріє кожень учасник, є 200 балів за виконання сертифікаційної роботи.
      У 2021 році Рівненщина має 17 учасників, які виконали сертифікаційні роботи на найвищий бал - 200:
      - 1 (одного) 200-бальника з хімії у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради;
      - 5 (п'ять) з англійської мови: Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради, Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради, ТРОЄ УЧАСНИКІВ із Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради. 
      - 3 (три) 200-бальники з математики: Гощанська районна гімназія, Володимирецький районний колегіум, Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради;
      -  1 (один) з української мови: Рівненський природничо-математичний ліцей "ЕЛІТАР" Рівненської міської ради;
      -   3 (три) з української мови (сертифікаційна робота з української мови та літератури): Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Рівненської міської ради, Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Острозької міської ради Рівненської області, Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради Рівненської області;
      -  4 (чотри) із біології: Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради, Березнівський економіко-гуманітарний ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, Опорний заклад Прислуцький ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, Володимирецький районний колегіум Володимирецької селищної ради Рівненської області.

В І Т А Є М О !!! Бажаємо вступити до омріяного закладу вищої освіти!!!

      
[/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 26.06.2021 16:30:37
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021 та їх батьків!

Відомості результатів ДПА доступні для завантаження


      Український центр оцінювання якості освіти завершив процедуру оприлюднення результатів проведення основної сесії ЗНО-2021. На веб-сервісі «Кабінет керівника закладу освіти». доступні для завантаження відомості результатів ДПА.
Звертаємо Вашу увагу на те, що перед друком Відомості результатів ДПА необхідно пересвідчитися в дійсності електронного цифрового підпису Українського центру оцінювання якості освіти, що підтверджує цілісність інформації у файлі.
      Як це зробити, дивимось у короткому ВІДЕО.


 
До уваги освітян Рівненщини!

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з усіх предметів, за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100 – 200 балів наведено у розділі «Звіти/дані. Статистичні дані». Переглянути результати можна, перейшовши за гіперпокликаннями, розміщеними нижче.

2021

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з хімії

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з англійської мови

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з німецької мови

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з французької мови

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з іспанської мови

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з фізики

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з математики

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з української мови

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з української мови і літератури

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з історії України

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з біології

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з географії
 
До уваги освітян Рівненщини та представників ЗМІ !

      Український центр оцінювання якості освіти поступово проводить засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до закладів освіти, при Українському центрі оцінювання якості освіти. Після визначення порога стають відомими окремі загальні результати учасників ЗНО-2021 з того чи того предмета.
      Лави із 17 учасників Рівненської області, які у 2021 році отримали 200 балів за виконання сертифікаційної роботи, поповнились ще одним найвищим результатом учасника з географії


[JUSTIFY]      Безперечно, що найкращим результатом, про якимй мріє кожень учасник, є 200 балів за виконання сертифікаційної роботи.
      У 2021 році Рівненщина має 18 учасників, які виконали сертифікаційні роботи на найвищий бал - 200:
      - 1 (одного) 200-бальника з хімії у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради;
      - 5 (п'ять) з англійської мови: Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради, Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради, ТРОЄ УЧАСНИКІВ із Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Рівненської міської ради. 
      - 3 (три) 200-бальники з математики: Гощанська районна гімназія, Володимирецький районний колегіум, Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради;
      -  1 (один) з української мови: Рівненський природничо-математичний ліцей "ЕЛІТАР" Рівненської міської ради;
      -   3 (три) з української мови (сертифікаційна робота з української мови та літератури): Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Рівненської міської ради, Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Острозької міської ради Рівненської області, Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради Рівненської області;
      -  4 (чотри) із біології: Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівненської міської ради, Березнівський економіко-гуманітарний ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, Опорний заклад Прислуцький ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області, Володимирецький районний колегіум Володимирецької селищної ради Рівненської області;
      - 1 (один) із географії: Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів №6 Костопільської районної ради Рівненської області.


В І Т А Є М О !!! Бажаємо вступити до омріяного закладу вищої освіти!!!
[/JUSTIFY]
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сат оригінального повідомлення.


Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році відбудеться з 29 червня до 14 липня

      Учасникам додаткової сесії ЗНО: основна інформація
      У вівторок, 29 червня 2021 року, розпочнеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Вона триватиме до 14 липня. Пройти тестування в цей час зможуть зареєстровані особи, які з поважних причин не мали змоги брати участь в основній сесії й допущені до додаткової.
      Графік проведення
      Додаткова сесія відбудеться за таким графіком:
 • хімія – 29 червня;
 • англійська мова – 01 липня;
 • німецька мова – 02 липня;
 • іспанська мова – 05 липня;
 • французька мова – 06 липня;
 • математика (завдання рівня стандарту і профільного рівня) – 07 липня;
 • фізика – 08 липня;
 • українська мова – 09 липня;
 • українська мова і література – 09 липня;
 • історія України – 12 липня;
 • біологія – 13 липня;
 • географія – 14 липня.
      Про місце та час проведення додаткової сесії можна дізнатися із запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.
      Умови допуску до пункту тестування
      Для уникнення скупчень біля входу до пунктів тестування в запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено рекомендований проміжок часу, протягом якого йому варто прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.
      Учасник додаткової сесії зовнішнього оцінювання для допуску до пункту тестування має обов’язково пред’явити:
      За умови відсутності Сертифіката та документа, назва і номер якого зазначені в Сертифікаті, учасника не допустять до проходження зовнішнього оцінювання.
      Також фактично обов'язковою вимогою під час входження до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання є наявність санітайзера та маски.
      Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, не передбачених процедурою тестування.
      Оголошення правильних відповідей
Правильні відповіді на завдання кожного тесту будуть оприлюднені наступного робочого дня після проведення тестування з певного предмета на сайті Освіта.ua в розділі «Відповіді на тести ЗНО».
      Розрахунок тестового та рейтингового бала
Правильно розрахувати тестові та рейтингові бали учасники зможуть, скориставшись матеріалами розділу «Розрахунок бала ЗНО». Він містить правила нарахування балів за кожен предмет зовнішнього оцінювання.
      Визначення результатів
Обробка сертифікаційних робіт і визначення та оголошення результатів учасників додаткової сесії ЗНО мають бути завершені до 23 липня 2021 року.
Результати тестування розміщуватимуться на інформаційних сторінках учасників ЗНО.
      Онлайн-підготовка
Майбутні учасники додаткової сесії, які продовжують підготовку до тестування, мають можливість скористатися сервісом ЗНО-ОНЛАЙН.
На сайті «ЗНО-ОНЛАЙН» розміщено понад 300 тестів, що складали абітурієнти під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання протягом 2009-2021 років.
Спосіб виконання всіх тестових завдань, запропонованих на сайті, максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Тестові завдання з української мовиукраїнської мови і літературиматематикиісторії України та географії розподілені за темами для більш зручної підготовки. Обравши певний тематичний розділ, користувачі сайту можуть перевірити свою готовність з усіх змістових блоків певного предмета. Опрацювання тем допоможе швидко дізнатися, які розділи засвоєні гірше, щоб приділити їм особливу увагу впродовж підготовки до тестування.
Окрім того, для успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання учасники можуть скористатися такими матеріалами:
      
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021 та їх батьків!

У вівторок, 29.06.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з ХІМІЇ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
      ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ВИМОГ!!!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:
1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки..

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду в пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з хімії зареєструвалось 3 учасники (2 із ЗЗСО та 1 із пенітенціарної установи), зокрема 2 учасники працюватимуть у пункті додаткової сесії, який функціонуватиме на базі м. Львова. У Рівному для 1 (одного) учасника із пенітенціарної установи працюватиме 1 аудиторія в 1 пункті проведення ЗНО (м. Рівне - 1), окрім цього обслуговуватиме процедури 2 особи, зокрема уповноважена особа УЦОЯО (1 старший інструктор), 1 керівник пункту ЗНО (1 інструктор).

На виконання сертифікаційної роботи з хімії відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з хімії налічує 52 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (34 завдання), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ ЗНО-2021 з ХІМІЇіз 1 учасника до 1 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 1 (100%), виконували сертифікаційну роботу 0 (0%).
      Оскільки не з'явився єдиний зареєстрований учасник (із поважної причини), то тестування не проводилось.      
      
У пункті проведення тестування з хімії був присутній медичний працівник та охорона (працівники пенітенціарної установи).
      
      У пункті не були присутні громадські спостерігачі.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 1 та забір 1 контейнера із матеріалами, який відправляли до вказаного пункту обробки.
      Пункт ЗНО з хімії був укомплектований персоналом, резерв не задіювали. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У пункті проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.

Наступне тестування: у четвер, 02.07.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.
Змінено: Ігор Опольський - 29.06.2021 14:02:10
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021 та їх батьків!

У четвер, 01.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (англійська). Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.      

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ   пересаджувати учасника на інше місце!; відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з англійської мови в період додаткової сесії зареєструвалось 19 учасників, для яких працюватимуть 2 аудиторії в 1 пункті проведення ЗНО (м. Рівне - 1), окрім цього обслуговуватиме процедури 1 уповноважена особа УЦОЯО1 керівник пункту ЗНО, 4 інструктори та 2 чергових; 1 медичний працівник, 1 представник поліції охорони ГУ НП та 1 представник ГУ НП

      На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин
      Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ: зареєстровано 19не прийшли 4 (21,05%), писали 15 (78,95%).
      Не було осіб, щоб прийшли до пункту без документів (сертифікат, паспорт). Не було зафіксовано спізнень учасників. Під час здійснення процедури температурного скринінгу не було зареєстровано осіб із числа персоналу та з числа учасників, у яких би була підвищена температура або ознаки гострого респіраторного заховрювання.      
У пункті проведення тестування з англійської мови був присутній медичний працівник та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечував представник ГУ НП в Рівненській області.
[JUSTIFY]
      Учасники не звертались до медичних працівників. 
Під час технологічної перерви у пункті проведення ЗНО працівник поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснював контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області учасників не було позбавлено права продовжувати роботу над тестом. 
      У пункті проведення додаткової сесії ЗНО були присутні 2 громадські спостерігачі, із яких журналісти (телеканал ITV).
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 1 та забір 1 контейнера із матеріалами, які відправили до вказаного пункту обробки.
      Пункт додаткової сесії ЗНО з англійської мови був укомплектований персоналом, не задіювали резерв. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У пункті проведення додаткової сесії ЗНО зафіксовано 1 нестандартну ситуацію. 
      Учасники не подавали апеляційних заяв.

Наступне тестування: у середу, 07.07.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 01.07.2021 13:24:38
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021 з англійської мови!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
30.06.2021


Завтра, 1 липня, відбудеться тестування з англійської мови, для участі в якому зареєструвалося 1465 осіб. Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Звертаємо увагу, що в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові / учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.
Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:
 • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
      У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, учасника не буде допущено до пункту проведення ЗНО.
      Увага! Якщо учасник прибудете до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.
Сертифікаційна робота складається з чотирьох частин:
 • Частина «Розуміння мови на слух (аудіювання)» містить 16 завдань різних форм; відповіді на них треба позначити у бланку відповідей А.
 • Частина «Читання» містить 22 завдання різних форм; відповіді на них треба позначити у бланку відповідей А.
 • Частина «Використання мови» містить 20 завдань; відповіді на них треба записати у бланку відповідей А.
 • Частина «Письмо» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на нього потрібно написати у бланку відповідей Б.
Учасники розпочнуть роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)».
      Під час типової промови, що звучатиме перед початком виконання завдань сертифікаційної роботи, інструктор запропонує учасникам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку. Якщо всі учасники тестування підтвердять задовільну якість звуку, один  із них поставить підпис в аудиторному протоколі. Якщо хтось з абітурієнтів матиме зауваження до якості відтворення запису, він має підняти руку й повідомити про проблему інструкторові. Інструктор здійснить передбачені відповідною інструкцією заходи для забезпечення якісного звуку під час тестування. 
На виконання завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» буде  відведено 30 хвилин. Учасникам запропонують прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин кожний. Запис кожного з блоків фрагментів тексту буде повторено двічі . У записі передбачені паузи різної тривалості. Вони дозволять абітурієнтам ознайомитися з формулюваннями тестових завдань і виконати їх у тестовому зошиті. Після прослуховування усіх записів учасникам тестування буде також надано час (до 10 хвилин) для перенесення відповідей на тестові завдання з аудіювання у бланк А.
Після виконання завдань цієї частини сертифікаційної роботи абітурієнти зможуть виконувати завдання наступних частин у довільному порядку.
Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
      Щиро бажаємо кожному учаснику, кожній учасниці в безпечних умовах показати свій найвищий результат на ЗНО.
Із завданнями сертифікаційної роботи і правильними відповідями до тесту можна буде ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Англійська мова».
Нагадуємо, що пороговий бал «склав/не склав» з англійської мови становить 18 тестових балів.
Змінено: Ігор Опольський - 01.07.2021 13:24:11
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків та  освітян Рівненщини!

У середу, 07.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з МАТЕМАТИКИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду в пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання(верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


[JUSTIFY] Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 
[/JUSTIFY]

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з математики зареєструвався 61 учасник, зокрема 58 осіб у пункті тестування на базі закладу ЗСО (м. Рівне -1) та 3 на базі 2-х пенітенціарних закладів. Для учасників працюватимуть 6 аудиторій у 3  пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури 3 уповноважені особи УЦОЯО3 керівники пункту ЗНО, 12 інструкторів та 2 чергових; 1 представник поліції охорони ГУ НП, 3 медичних працівники. Біля пунктів забезпечуватимуть громадський порядок 1 представник ГУ НП. 

      На виконання сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарт) відведено 150 хвилин, на виконання роботи з математики - 210 хвилин.

      Учасникам з математики (завдання рівня стандарт, 150 хв) роздають бланк А та бланк Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!). 
      Учасникам з математики (210 хв) роздають бланк А, бланк Б та бланк В (бланки Б та В кодуються штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

      Сертифікаційна робота з математики (завдання рівня стандарт) налічує 28 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (6 завдань) та розгорнутою (2 завдання) відповіддю. 

Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (9 завдань) та розгорнутою (5 завдань) відповіддю.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з математикиіз 61 учасника до 3 пунктів тестування додаткової сесії ЗНО-2021 в Рівненській області НЕ з'явились 9 (14,75%)виконували сертифікаційну роботу 52 (85,24%)
      Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
      У всіх пунктах проведення тестування з математики були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
      Під час проведення температурного скринінгу не було виявлено учасників із підвищеною температурою або ознаками гострого распіраторного захворювання. Під час проведення тестування 1 учасник звертався до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівником поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО (наявність заборонених засобів / предметів), порушень не виявлено. 
      У жодному з пунктів не були присутні громадські спостерігачі. 
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили забір 2 контейнерів із матеріалами, які мають відправити до вказаних пунктів обробки.
      Усі 3 пункти ЗНО з математики були укомплектовані персоналом.
      Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

Наступне тестування: у п'ятницю, 09.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, української мови та літератури.
Змінено: Ігор Опольський - 07.07.2021 13:45:17
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівненщини! 

У четвер, 08.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з ФІЗИКИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти).


НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з фізики у період додаткової сесії зареєструвалось 3  учасників, для яких працюватимуть 2 аудиторій у 2 пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури 2 уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО, 2 інструктори; у пунктах будуть присутні 2 медичні працівники, охорону пунктів та контейнерів із тестовими матеріалами забезпечуватимуть представники пенітенціарних установ.
[JUSTIFY]
На виконання сертифікаційної роботи з фізики відведено 180 хвилин
[/JUSTIFY]

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з фізики налічує 38 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).


Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з ФІЗИКИ: із зареєстрованих 3 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 1 (33,33%), виконували сертифікаційну роботу 2 (66,67%)
[JUSTIFY]    Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Не було зафіксовано випадків, щоб учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50.       У жодного учасника під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищену температуру та ознак гострого респіраторного захворювання. У персоналу пунктів проведення ЗНО також не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого респіраторного захворювання.
      У всіх пунктах проведення тестування з фізики були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП у пункті на базі закладу ЗСО), зовні патрулювання пункту на базі закладу ЗСО забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО не здійснювався контроль за допомогою металодетекторащодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. [/JUSTIFY]
      У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
      Усі 2 пункти ЗНО з фізики були укомплектовані персоналом. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У жодному із 2 пунктів проведення ЗНО не було зафіксовано нестандартних ситуацій.


[JUSTIFY]
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у п'ятницю, 09.07.2021буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, української мови і літератури.
Змінено: Ігор Опольський - 16.07.2021 09:11:39
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків!

У п'ятницю, 09.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
[JUSTIFY]      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.
[/JUSTIFY]
При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з української мови, української мови та літератури в період додаткової сесії зареєструвалось 67 (заклад ЗСО - 64, пенітенціарні установи - 3) осібзокрема з української мови - 21 (заклад ЗСО - 21, пенітенціарні установи - 0), з української мови та літератури - 46 (заклад ЗСО - 43, пенітенціарні установи - 3учасників, для яких працюватимуть 7 аудиторій у 3 пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватимуть процедури 3 уповноважені особи УЦОЯО3 керівники пункту ЗНО та 1 помічник, 14 інструкторів та 2 чергових; у пунктах будуть присутні 3 медичні працівники, охорону пункту та контейнерів на базі закладу ЗСО забезпечуватиме 1 працівник Поліції охорони НП, зовні за порядком стежитиме 1 представник ГУ НП та екіпажі патрульної поліції; пенітенціарні установи забезпечують охорону власними силами та засобами.

      Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.

      На виконання сертифікаційної роботи з української мови відведено 150 хвилин української мови та літератури відведено 210 хвилин.
 
      Учасникам з української мови роздають бланки А та бланки Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)
      Учасникам з української мови та літератури роздають бланки А, бланки Б та В (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін, бланк В - з лицевої !!!)      

      Сертифікаційна робота з української мови налічує 40 завдань різних форм і складається з двох частин: «Частина 1» (39 завдань різних форм), «Частина 2» (завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю).

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 67 завдань різних форм і складається з чотирьох частин: «Українська література» (24 завдання), «Українська мова» (39 завдань),  «Українська мова» (3 завдання відкритої форми) і «Завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю» (одне завдання відкритої форми).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИіз 67 учасників до 3 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 15 (22,38%)виконували сертифікаційну роботу 52  (77,61%): (заклад ЗСО - 64 (не прийшли - 14, писали - 50), пенітенціарні установи - 3 (не прийшов - 1, писали - 2) осібзокрема з української мови - 21 (заклад ЗСО - 21 (не прийшли - 9, писали - 12), пенітенціарні установи - 0)з української мови та літератури - 46 (заклад ЗСО - 43 (не прийшли - 5, писали - 38), пенітенціарні установи - 3 (не прийшов - 1, писали - 2) учасників

[JUSTIFY]      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Ні в персоналу, ні в учасників під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищеної температури та / або ознак гострого респіраторного захворювання.
      У всіх пунктах проведення тестування з української мови, української мови і літератури були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
      Учасники не звертались до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
   У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
 Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 3 та забір 3 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
      Усі 3 пункти додаткової сесії ЗНО з української мови, української мови та літератури були укомплектовані персоналом. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У жодному з пунктів проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.

Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!
[JUSTIFY]
Наступне тестування: у понеділок, 12.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 09.07.2021 15:04:57
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021 та їх батьків, освітян РІвненщини!

У понеділок, 12.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору


Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з історії України зареєструвалось 45 (на базі закладу ЗСО - 43, пенітенціарної установи - 2) учасники, для яких працюватимуть аудиторії у 2 пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури 2 уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО, 10 інструкторів та 2 чергових; у пунктах тестування працюватимуть 3 мадичні працівники, охорону пункту та контейнеру на базі закладу ЗСО забезпечуватиме 1 представник поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пункту, контроль за дотриманням соціального дистанціювання буде здійснювати 1 працівники ГУ НП; пенітенціарна установа самостійно забезпечує охорону та дотримання порядку.

      На виконання сертифікаційної роботи з історії України відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з історії України налічує 60 завдань різних форм і складається з двох частин: «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» (30 завдань).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ: із 45  учасників (у пункті на базі закладу ЗСО - 43, на базі пенітенціарної установи - 2) до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 15 (33,33%), зокрема в пункті на базі закладу ЗСО не з'явились 15, на базі пенітенціарної установи - 0, виконували сертифікаційну роботу  30 (66,67%), на базі закладу ЗСО - 28, пенітенціарної установи - 2
[JUSTIFY]      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Ні в персоналу, ні в учасників під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищеної температури тіла та / або ознаки гострого респіраторного захворювання. 
У всіх пунктах проведення тестування з історії України були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
В жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі. 
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 2 пункти додаткової сесії ЗНО з історії України були укомплектовані персоналом. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У пунктах проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.


[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у вівторок, 13.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з біології.
Змінено: Ігор Опольський - 13.07.2021 06:34:33
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівнещини!

У вівторок, 13.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з БІОЛОГІЇ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.
      При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з біології зареєструвалось 24 (у пункті на базі закладу ЗСО - 22, у пункті на базі пенітенціарних установ - 2) учасники, для яких працюватимуть 4 аудиторії у 3 пунктах проведення додаткової сесії ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури 3 уповноважені особи УЦОЯО3 керівники пунктів ЗНО, 8 інструкторів та 2 чергових; у пунктах працюватимуть 3 медичних працівники, охорону пункту на базі закладу ЗСО та контейнерів зубезпечуватиме 1 працівник поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пункту на базі закладу ЗСО буде здійснювати 1 представники ГУ НП; пенітенціарні установи самостійно забезпечують охорону контейнерів та пунктів тестування, які працюють на їх базі.

      На виконання сертифікаційної роботи з біології відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.

      Сертифікаційна робота з біології налічує 50 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (38 завдань), на встановлення відповідності (8 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (4 завдання).

      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з БІОЛОГІЇіз 24 учасників (у пункті на базі закладу ЗСО - 22, у пункті на базі пенітенціарних установ - 2) до 3 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 8 (33,33%), виконували сертифікаційну роботу 16 (66,67%).
[JUSTIFY][JUSTIFY]        
      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Не було зафіксовано випадків, щоб учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У жодного учасника під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищену температуру та ознак гострого респіраторного захворювання. У персоналу пунктів проведення ЗНО також не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого респіраторного захворювання.
У всіх пунктах проведення тестування з біології були присутні медичні працівники. У пункті на базі закладу ЗСО був присутній 1 представник поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечував 1 представник ГУ НП в Рівненській області. У пунктах проведення ЗНО, які функціонували на базі пенітенціарних установ, охорона та патрулювання забезпечувались силами цих структур.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі. 
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 3 та забір 3 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 3 пункти додаткової сесії ЗНО з біології були укомплектовані персоналом. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
У жодному з пунктів проведення ЗНО не було зафіксовано нестандартних ситуацій.

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]

Наступне тестування: у середу, 14.07.2021, буде проведено додаткову  сесію зовнішнього незалежного оцінювання з географії.
Змінено: Ігор Опольський - 13.07.2021 12:30:40
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівненщини!

У середу, 14.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з ГЕОГРАФІЇ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з географії зареєструвалось 26 (на базі закладу ЗСО - 24, на базі пенітенціарних учстанов - 2) учасників, для яких працюватимуть 3 аудиторії у 3 пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО, 6 інструкторів та 2 чергових; у пунктах проведення ЗНО працюватимуть 2 медичні працівники, 1 представник поліції охорони ГУ НП забезпечуватиме охорону пункту (на базі закладу ЗСО) та контейнерів із матеріалами, 1 представник ГУ НП буде здійснювати патрулювання території навколо пункту тестування (на базі закладу ЗСО) із метою забезпечення громадського порядку; пнітенціарна установа, на базі якої працюватиме пункт проведення додаткової сесії ЗНО з географії, власними силами забезпечує охорону матеріалів та пункту.

      На виконання сертифікаційної роботи з географії відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з географії налічує 54 завдань різної форми: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань).

      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з ГЕОГРАФІЇ: із 26 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 6 (23,07%)виконували сертифікаційну роботу 20 (76,92%)
[JUSTIFY]      
      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 
Не було учасників, яких би не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшли після 10:50.
      Ні в персоналу, ні в учасників під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищеної температури та /або ознак гострого респіраторного захворювання.
У пункті проведення тестування з географії на базі закладу ЗСО був присутній медичний працівник та охоронець (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечував представник ГУ НП в Рівненській області; у пунктах, які працювали на базі пенітенціарних установ, медичний персонал та охорона забезпечувався власними силами.
Учасники не звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
      У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 2 пункти додаткової сесії ЗНО з географії були укомплектовані персоналом. 
[/JUSTIFY]
      Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У жодному пункті проведення додаткової сесії ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.


[/JUSTIFY]
Вітаємо учасників із завершення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року! 
Чекайте до 23 липня 2021 року результатів на своїх персональних сторінках!
Зичимо вступити до омріяного закладу вищої освіти!
Змінено: Ігор Опольський - 14.07.2021 11:48:07
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: ГОЛОВНІ ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ
17.08.2021


Запрошуємо 20 серпня о 14:00 долучитися до розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центру.
Під час пресзаходу Валерій Бойко поінформує про результати зовнішнього незалежного оцінювання різних категорій учасників з урахуванням загальнодержавної і регіональної специфіки, а також охарактеризує завдання цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання та відповіді учасників на них, повідомить про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації у 2022 році.
До 10:00 20 серпня всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.
Змінено: Ігор Опольський - 19.08.2021 08:04:45
 
До уваги освітян Рівненщини!

      У п'ятницю, 20.08.2021, Український центр оцінювання якості освіти провів онлайнову пресконференцію щодо головних результатів проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році "ЗНО-2021: головні підсумки проведення".
      
      Пропонуємо керівникам органів управління освітою територіальних громад, керівникам закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, загальної середньої освіти переглянути відео (тривалість 1 год 34 хв) з матеріалами в.о. директора УЦОЯО Валерія Бойка, перейшовши за гіперпокликанням на це відео.

      Також інформуємо освітян Рівненщини, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі "ЗНО / ДПА" в рубриці "ЗВІТИ / ДАНІ" розміщено результати та звіти, статистичну інформацію щодо результатів ЗНО-2021.

   

Матеріали заходу та результати можна опрацювати за гіперпокликаннями, уміщеними нижче, зокрема

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - https://bit.ly/37WZsEH 
ЗВІТ ТОМ 1 - https://bit.ly/3sAkbY4 
ЗВІТ ТОМ 2 - https://bit.ly/3CXqwlr 
ПОРТАЛ ВІДКРИТИХ ДАНИХ - https://bit.ly/2Wdlr7p 
РЕГІОНАЛЬНІ ДАНІ - https://bit.ly/3j1gBDb

Змінено: Ігор Опольський - 20.08.2021 18:38:32
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ВСЕ ПРО ЗНО-2021 В ЦИФРАХ
20.08.2021В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
Із офіційним звітом про проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, можна ознайомитися в розділі «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ».
Окрім офіційного звіту, у рубриці «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ» розміщено статистичні дані тестувань 2021 року.
Тут ви знайдете:
 • портал відкритих даних за результатами основної сесії ЗНО 2016–2021 рр., де подано знеособлені результати зовнішнього незалежного оцінювання;
 • офіційні звіти про проведення ЗНО 2008–2021 рр. У них оприлюднено матеріали, що стосуються підготовки та проведення ЗНО, зведені дані про реєстрацію осіб, дані щодо ДПА та ЗНО з кожного навчального предмета. Найбільшою частиною офіційного звіту кожного року є другий том, присвячений психометричним характеристикам сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання;
 • регіональні дані результатів ЗНО 2010–2021 рр. – деперсоніфіковані узагальнені дані про результати зовнішнього незалежного оцінювання на регіональному рівні (область, район, місто, район міста) з кожного навчального предмета.
Ця інформація дасть змогу експертам та аналітикам у дослідженнях якості середньої освіти спиратися на масові, цілісні й достовірні дані, отримані під час проведення ЗНО.
Зауважимо, що відповідно до Закону України від 13.04.2021 №1378-IX  «Про внесення змін до розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)» здобувачів освіти, які завершували здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, було звільнено від проходження державної підсумкової атестації. Законом також було встановлено, що такі здобувачі освіти мали право пройти ДПА, у тому числі у формі ЗНО, за власним бажанням. З огляду на це відповідні дані не можуть бути використані для формулювання висновків про навчальні досягнення всієї сукупності здобувачів освіти, які завершували здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, а також для порівняння з даними щодо результатів ДПА попередніх років.
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6
Читають тему