Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 След.
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Закони України

2. ЗАВАНТАЖИТИ

Постанови Кабінету Міністрів України
2. ЗАВАНТАЖИТИ Постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 "Про затвердження Державного стандарту початкової освіти" (із єдиного веб-порталу органів виконавчої влади України "УРЯДОВИЙ ПОРТАЛ"[IMG] та ЗАВАНТАЖИТИ ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ.
4. 
[CENTER]КОНЦЕПЦІЯ

1. ЗАВАНТАЖИТИ Концептуальні засади реформування середньої школи КОНЦЕПЦІЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (Концепція НУШ).


[/CENTER]
Накази, листи Міністерства освіти і науки України
8. ЗАВАНТАЖИТИ


Накази, листи Українського центру оцінювання якості освіти

Накази, листи Державної служби якості освіти
4. ЗАВАНТАЖИТИ 


Накази Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації
[JUSTIFY]1. 
2. 
3.
[/JUSTIFY]

Змінено: Ігор Опольський - 09.01.2020 08:53:36
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Загальна інформація


Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.
Сертифікація педагогічного працівника відбувається виключно на добровільних засадах.
Сертифікація складатиметься з трьох видів оцінювання:
 • оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування (проводитиметься Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та регіональними центрами).
 • самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності (створення вчителем е-портфоліо);
 • експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їх роботи (проводитиметься Державною службою якості освіти (ДСЯО) та її територіальними органами);
      Постановою Кабінету Міністрів України визначено, що у 2020 році сертифікацію зможе пройти не більше двох тисяч вчителів початкової школи.
Реєстрація для участі у сертифікації 2020 року - з 15 до 31 січня включно.
Змінено: Ігор Опольський - 02.01.2020 06:50:09
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ – 2020: НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ
28.12.2019

 Постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про сертифікацію педагогічних працівників» від 24 грудня 2019 р. № 1094 опубліковано на сайті Уряду.
Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.
Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.
Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним, а саме із:
1) незалежного тестування учасників сертифікації;
2) самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності;
3) вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.
У 2020 році в сертифікації зможуть взяти участь до 2 тис. вчителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, МОН своїм Наказом № 1634 від 26.12.2019  визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості вчителів початкової школи).
Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 15 до 31 січня включно.

Змінено: Ігор Опольський - 02.01.2020 06:47:41
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Сертифікація педагогічних працівників


Сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом вивчення практичного досвіду роботи, самооцінювання та незалежного тестування.
Сертифікація педагогічного працівника відбувається виключно на добровільних засадах.
      Постановою Кабінету Міністрів України визначено, що у 2020 році в рамках пілотного проекту сертифікацію зможе пройти не більше двох тисяч учителів початкових класів.
Квоти визначено наказом МОН від 26.12.2019 №1631 "про деякі питання проведення сертифікації в 2020 році"
Відповідно до цього наказу з Волинської області можуть зареєструватись 76 учасників, із Львівської - 140, а з Рівненської - 85. Ця кількість є пропорційною кількості вчителів початкових класів.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.Щоб успішно зареєструватися для участі в пілотній сертифікації педагогічних працівників, потрібно виконати низку послідовних дій.
 1. Ознайомитися з Положенням про сертифікацію педагогічних працівників (далі — Положення).
 2. Підготувати необхідні документи:
 • копію паспорта громадянина України, а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків або картки платника податків (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, — копію сторінки паспорта громадянина України, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які отримали паспорт громадянина України у формі картки);
 • довідку із закладу освіти, в якому працює педагогічний працівник.
 1. Створити й оформити реєстраційну картку-заяву, скориставшись спеціальним сервісом.
Увага! Просимо не створювати реєстраційної картки, якщо: 1) не плануєте брати участь у сертифікації; 2) не плануєте завершити процедуру реєстрації надсиланням документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Щоб зареєструватися для проходження сертифікації, у рубриці «Сертифікація педагогічних працівників (незалежне тестування)» натисніть кнопку «Реєстрація». Перейшовши на сторінку реєстрації, потрібно:
 • уважно зазначити дані у реєстраційній формі;
 • згенерувати бланк реєстраційної картки-заяви та роздрукувати його;
 • заповнити власноруч заяву, зазначивши у ній бажання взяти участь у сертифікації, підтвердивши факт ознайомлення з Положенням, і засвідчити заяву особистим підписом.
Увага! Якщо буде сформовано граничну кількість бланків реєстраційних карток-заяв згідно із квотою учасників сертифікації, установленою МОН, то програма не дасть можливості створити реєстраційну картку-заяву.

4. Сформувати комплект із таких реєстраційних документів:
1) оформлена реєстраційна картка-заява;
2) копія паспорта громадянина України (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові), а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу педагогічного працівника;
3) копія одного з таких документів:
 • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи— платника податків, або картки фізичної особи — платника податків, або сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
4) довідка із закладу освіти, у якому працює педагогічний працівник.
У разі потреби слід надати копію свідоцтва про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові), та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних).
Увага! На копіях документів напишіть Згідно з оригіналом (без лапок), поставте підпис, зазначте свої ініціали та прізвище й дату засвідчення копії.
5. Надіслати комплект документів рекомендованим поштовим відправленням до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти або подати нарочно.
Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передавання нарочно — за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі).
6. Отримати повідомлення учасника сертифікації.
Регіональний центр надсилатиме рекомендованим поштовим відправленням на зазначену в реєстраційній картці-заяві адресу повідомлення про результати реєстрації, а зареєстрованим учасникам — логін та пін-код доступу до кабінету учасника сертифікації на сайті УЦОЯО.
Наголошуємо, що регіональний центр може відмовити заявникові в реєстрації для участі в сертифікації через:
 • ненадання документа (-ів), що підтверджує (-ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці-заяві;
 • надання недостовірної інформації;
 • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
 • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на проходження сертифікації;
 • надання/надсилання реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації;
 • наявність у педагогічного працівника чинного сертифіката про успішне проходження сертифікації, виданого протягом останніх двох років.
      Педагогічний працівник може за власним бажанням відмовитися від участі у сертифікації та надіслати рекомендованим поштовим відправленням, електронною поштою або доставити нарочно до відповідного регіонального центру письмову заяву (у довільній формі) чи її скановану копію, до якої має бути додано копію (скановану копію) документа, що посвідчує особу. Відповідна заява має надійти до регіонального центру не пізніше ніж за два тижні до початку незалежного тестування.

 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Сертифікація педагогічних працівників: основні етапи


Колеги з Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти докладно "розмалювали" процедуру сертифікації педагогічних працівників, які відбудеться у 2020 році.
Пропонуємо вашій увазі цей "маршрут".

 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

      15 січня розпочнеться реєстрація на цьогорічну сертифікацію вчителів початкових класів – МОН оприлюднило відповідний наказ.

      Подати документи можна буде до 31 січня.

Як і минулого року, в пілотній сертифікації-2020 можуть взяти участь лише вчителі початкових класів. Цьогоріч пройти її зможуть до 2000 педагогів.

Сертифікація-2020 відбуватимуться за новим порядком. Першим етапом буде незалежне тестування – «ЗНО для вчителів». Наступним – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Одним із важливих цьогорічних відмінностей у порівнянні з пілотною сертифікацією 2019 року стане відсіювання учасників після кожного з етапів: до кожного наступного переходитимуть ті учасники, які вдало пройшли попередній.

Також як і раніше, педагог може добровільно відмовитись від сертифікації на будь-якому її етапі.

Докладніше: bit.ly/2NeZiye


 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 15 до 31 січня. Зареєструватись для участі зможуть 2000 вчителів

Порядок реєстрації для участі у сертифікації вчителів
У 2020 році у сертифікації зможуть взяти участь до 2000 вчителів початкових класів з усіх регіонів України відповідно до граничної кількості заяв, які можуть бути подані від кожної з областей.
Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 15 до 31 січня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Щоб успішно зареєструватися для участі в пілотній сертифікації педагогічних працівників у 2020 році, потрібно виконати низку послідовних дій.
      1. Ознайомитися з  Положенням про сертифікацію педагогічних працівників (далі — Положення).
      2. Підготувати необхідні документи:
 • копію паспорта громадянина України, а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків або картки платника податків (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, — копію сторінки паспорта громадянина України, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які отримали паспорт громадянина України у формі картки);
 • довідку із закладу освіти, в якому працює педагогічний працівник.
      3. Створити й оформити реєстраційну картку-заяву, скориставшись спеціальним сервісом на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (посилання на сервіс буде додано 15 січня 2020 року).
      Увага! Не створюйте реєстраційної картки, якщо: 1) не плануєте брати участь у сертифікації; 2) не плануєте завершити процедуру реєстрації надсиланням документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Щоб зареєструватися для проходження сертифікації, у рубриці «Сертифікація педагогічних працівників (незалежне тестування)» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти натисніть на посилання «Реєстрація» (посилання буде додано 15 січня 2020 року). Перейшовши на сторінку реєстрації, потрібно:
 • уважно зазначити дані у реєстраційній формі;
 • згенерувати бланк реєстраційної картки-заяви та роздрукувати його;
 • заповнити власноруч заяву, зазначивши у ній бажання взяти участь у сертифікації, підтвердивши факт ознайомлення з Положенням, і засвідчити заяву особистим підписом.
      Увага! Якщо буде сформовано граничну кількість бланків реєстраційних карток-заяв згідно із квотою учасників сертифікації (2000 осіб),  установленою МОН , то програма не дасть можливості створити реєстраційну картку-заяву.
      4. Сформувати комплект із таких реєстраційних документів:
1) оформлена реєстраційна картка-заява;
2) копія паспорта громадянина України (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові), а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу педагогічного працівника;
3) копія одного з таких документів:
 • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи— платника податків, або картки фізичної особи — платника податків, або сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
4) довідка із закладу освіти, у якому працює педагогічний працівник.
У разі потреби слід надати копію свідоцтва про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові), та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних).
      Увага! На копіях документів напишіть Згідно з оригіналом (без лапок), поставте підпис, зазначте свої ініціали та прізвище й дату засвідчення копії.
      5. Надіслати комплект документів рекомендованим поштовим відправленням до відповідного  регіонального центру оцінювання якості освіти  або подати нарочно.
Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передавання нарочно — за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі).
      6. Отримати повідомлення учасника сертифікації.
Регіональний центр надсилатиме рекомендованим поштовим відправленням на зазначену в реєстраційній картці-заяві адресу повідомлення про результати реєстрації, а зареєстрованим учасникам — логін та пін-код доступу до кабінету учасника сертифікації на сайті УЦОЯО.
Наголошуємо, що регіональний центр може відмовити заявникові в реєстрації для участі в сертифікації через:
 • ненадання документа(-ів), що підтверджує(-ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці-заяві;
 • надання недостовірної інформації;
 • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
 • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на проходження сертифікації;
 • надання/надсилання реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації;
 • наявність у педагогічного працівника чинного сертифіката про успішне проходження сертифікації, виданого протягом останніх двох років.
      Педагогічний працівник може за власним бажанням відмовитися від участі у сертифікації та надіслати рекомендованим поштовим відправленням, електронною поштою або доставити нарочно до відповідного регіонального центру письмову заяву (у довільній формі) чи її скановану копію, до якої має бути додано копію (скановану копію) документа, що посвідчує особу. Відповідна заява має надійти до регіонального центру не пізніше ніж за два тижні до початку незалежного тестування.
      Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 15 до 31 січня 2020 року.
 
До уваги освітян Рівненщини, зокрема вчителів початкової школи!
      Пройди сертифікацію та отримай свій бонус!
Запрошуємо педагогічних працівників (учителів початкових класів) пройти сертифікацію у 2020 році.  Участь у сертифікації є виключно добровільною.
Учителям, які успішно пройдуть сертифікацію, буде встановлено надбавку до заробітної плати у розмірі 20%.
Реєстрація для проходження сертифікації триватиме з 15 до 31 січня 2020 року.
      Радимо не відкладати реєстрацію на потім, оскільки Міністерство освіти і науки України встановило граничну кількість учителів початкових класів, які можуть зареєструватися у 2020 році для проходження сертифікації, зокрема у Волинській області – 76 осіб, у Львівській області – 140 осіб, у Рівненській області – 85 осіб.
Просимо вчителів, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, прагнуть їх поширити, реєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua.
Ми знаємо, що в наших закладах освіти вчителів (агентів змін) стає усе більше. Поспішайте, колеги!
 
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ВІДОМО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ СЕРТИФІКАЦІЇ
15.01.2020      У суботу, 29 лютого 2020 року, відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких відведено 180 хвилин.
Зміст тесту визначається Програмою незалежного тестування, орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти.
Для зареєстрованих учасників створено «Кабінет учасника сертифікації». Увійти до нього можна за персональним логіном та PIN-кодом, зазначеними у повідомленні, яке вчителі отримають від регіонального центру оцінювання якості освіти.
Не пізніше ніж через вісімнадцять календарних днів із дня проведення незалежного тестування будуть відомі результати першого етапу. Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування наберуть менше ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, не зможуть взяти участі у наступному етапі сертифікації. Інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному її етапі буде розміщено одночасно з результатами незалежного тестування.
Нагадаємо, реєстрація для участі в сертифікації триває з 15 до 31 січня включно. Порядок реєстрації подано за посиланням.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

На сертифікацію зареєструвались 1711 вчителів, тестування в кінці лютого


На сертифікацію у 2020 році зареєструвались 1711 вчителів початкової школи.
Про це повідомили на сайті МОН.
Перший етап сертифікації (тестування фахових знань та умінь) відбудеться 29 лютого. Тест складатиметься зі 100 завдань із вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких буде 180 хвилин.
Програму тестування укладено на основі професійного стандарту вчителя початкових класів. Вона складається з трьох розділів:
 • перший розділ (14% завдань) стосуватиметься освітнього процесу, його нормативно-правової бази та планування, роботи з інформацією;
 • другий розділ (73%) стосуватиметься навчання, виховання та розвитку учнів (зокрема, завдання щодо сучасних технологій навчання, педагогіки партнерства, освітніх галузей, визначених Державним стандартом початкової освіти, роботи з батьками);
 • третій розділ (13%) стосуватиметься освітнього середовища – його наповнення, впливу на здоров’я, інклюзивності.
Детальніше про зміст тесту можна дізнатись у Програмі незалежного тестування, про орієнтовний розподіл та схему нарахування балів – у відповідних наказах Українського центру оцінювання якості освіти.
Результати тестування будуть відомі не пізніше 18 березня.  До наступного етапу сертифікації пройдуть вчителі, які наберуть не менше 60% від максимальної кількості тестових балів. Інформація про допущення чи недопущення до наступного етапу з’явиться одночасно з результатами тестування.
Нагадаємо, у 2020 році на сертифікацію мали змогу зареєструватись дві тисячі вчителів початкової школи.
Минулого року сертифікацію пройшли 705 вчителів початкової школи. Звіт про сертифікацію-2019 можна переглянути тут.
Читайте також Операція “сертифікація” – відгуки і поради учасниць”,
“Першопрохідці: що кажуть про сертифікацію вчительки з Львівщини” та “Як я пройшла перший етап сертифікації – досвід учительки пілотного класу НУШ”
Окрім того, запрацював електронний реєстр, де можна перевірити, чи пройшов учитель сертифікацію.
Ілюстрація: УЦОЯО
 
До уваги учасників сертифікації!!!!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ-2020: ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ
10.02.2020      З 10 до 17 лютого учасники сертифікації педагогічних працівників, які успішно пройшли реєстрацію й отримали повідомлення з доступом до своїх електронних кабінетів, зможуть ознайомитися з демонстраційним варіантом тесту.
Кожен зареєстрований матиме лише одну спробу пройти пробне онлайн-тестування в «Кабінеті учасника сертифікації». Упродож 180 хвилин будуть доступні 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді. Результати тестування з’являться відразу після виконання завдань тесту.
29 лютого 2020 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Зміст тесту визначається Програмою незалежного тестування, орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

ЯК УЧАСНИКАМ СЕРТИФІКАЦІЇ ДІЗНАТИСЯ АДРЕСУ ПУНКТІВ ТЕСТУВАННЯ?
19.02.2020Сьогодні, 19.02.2020, у «Кабінеті учасника сертифікації» розміщено листи-виклики, у яких зазначено адреси пунктів проведення незалежного тестування. Радимо учасникам сертифікації завчасно роздрукувати лист-виклик: цей документ обов’язковий для допуску на пункт тестування.
      У суботу, 29 лютого 2020 року, відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.
Початок іспиту – об 11:00. Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Для входу до пункту тестування учасник сертифікації повинен мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик.  Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск учасника сертифікації до пункту тестування. Учасник сертифікації, документи якого містять розбіжності в персональних даних, повинен також надати відповідний документ, що підтвердить ці зміни.
Нагадуємо, що зміст тесту визначається Програмою незалежного тестування, орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти. Тест укладено українською мовою та містить 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хвилин.
 
До уваги освітян Рівненщини!

СЬОГОДНІ – ПЕРШИЙ ЕТАП СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
      В Україні 1591 учитель із 976 закладів освіти складатимуть 29 лютого незалежне тестування, а на Рівненщині - 77 педагогів початкової школи із 53 закладів освіти.
Допуск учасників до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Тестування розпочнеться об 11:00. Для входу до пункту тестування учасник сертифікації повинен мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та лист-виклик. Лист-виклик необхідно самостійно роздрукувати із кабінету учасника сертифікації.
Учасники сертифікації, документи яких містять розбіжності в персональних даних, повинні також надати відповідний документ, що підтвердить ці зміни.
Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск учасників до пункту тестування.
Рекомендуємо такою взяти із собою дві-три ручки із чорнилом насиченого чорного кольору та дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.
Тестування фахових знань і вмінь учителів початкових класів триватиме 180 хв. Тест складається зі 100 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту незалежного тестування, – 100.
Нагадуємо учасникам сертифікації, що в аудиторії пункту тестування інструктори мають видати Картку учасника сертифікації. Відповідальний за пункту тестування зробить відмітку про проходження незалежного тестування в Картці учасника сертифікації.
      Не залишайте пункт тестування без проставлення відмітки в Картці учасника сертифікації!
По завершенню роботи над тестом учасники сертифікації повинні здати старшому інструктору бланки відповідей та зошити із завданнями тесту, що відразу вкладаються до пакета для відправлення матеріалів.

 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

1552 УЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ СКЛАЛИ НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ
2.03.2020


Для участі в першому етапі сертифікації з’явилися 97,5% від загальної кількості зареєстрованих учасників сертифікації.
Учасникам було запропоновано завдання на оцінювання їхніх предметних компетентностей, а також визначення обізнаності педагогів у питаннях сучасних і традиційних методів та прийомів навчання, організації безпечного та комфортного середовища, планування освітнього процесу.
Не пізніше 16 березня  результати незалежного тестування буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації. Разом з результати тестування в кабінеті буде розміщено інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі.
Нагадаємо, що сертифікацією передбачено три  види оцінювання: незалежне тестування, самооцінювання педагогічної майстерності, вивчення практичного досвіду роботи. До кожного наступного етапу допускатимуться ті учасники, які успішно пройшли попередній.
Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, упродовж трьох років отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу. Успішне проходження сертифікації зараховуватиметься як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником з присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої категорії.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ-2020: ЯКІ Ж РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО ЕТАПУ?
16.03.2020Сьогодні, 16 березня, у  кабінетах учасників сертифікації розміщено результати незалежного тестування вчителів початкової школи.


Учасники незалежного тестування фахових знань і вмінь педагогічних працівників можуть завантажити картку результатів та скан-копії своїх бланків відповідей. Зауважимо, що максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 100.
Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування набрали менше ніж 60 відсотків максимальної кількості тестових балів, вважаються такими, що не склали незалежне тестування та не допускаються до участі в наступному етапі сертифікації.
Інформація про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі сертифікації розміщується в кабінеті учасника сертифікації одночасно з розміщенням результатів незалежного тестування.
У разі виникнення сумнівів щодо правильності встановлення результату незалежного тестування, учасники сертифікації можуть протягом трьох календарних днів після оприлюднення результатів незалежного тестування (до 18 березня включно) подати апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти. Розгляд такої заяви здійснюється протягом десяти календарних днів із дня її отримання.
Апеляційну заяву радимо надсилати за адресою: вул. Володимира Винниченка 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»), для зручності – на електронну адресу zno_info@testportal.gov.ua (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ: ЗАСІДАННЯ АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ
19.03.2020      У понеділок, 23 березня, за адресою м. Бровари,  бул. Незалежності, 14 Б відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.
На засіданні буде розглянуто апеляційні заяви учасників щодо результатів проходження першого етапу сертифікації.
Розгляд апеляційних заяв щодо результатів незалежного тестування  розпочнеться о 12:00.
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

1045 УЧИТЕЛІВ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У НАСТУПНОМУ ЕТАПІ СЕРТИФІКАЦІЇ
24.03.2020Сьогодні, 24 березня, Український центр оцінювання якості освіти передав Державній службі якості освіти інформацію про учасників сертифікації, які склали незалежне тестування та допущені до подальшої участі в сертифікації.
Нагадуємо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників до участі в наступному етапі сертифікації не допускаються учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування набрали менше 60 відсотків від максимальної кількості тестових балів.
Звертаємо увагу на те, що за організацію наступних етапів сертифікації – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації – відповідаєДержавна служба якості освіти, тому учасники сертифікації надалі комунікуватимуть з цією установою.
Орієнтовно 11 грудня 2020 року в кабінетах учасників сертифікації Український центр оцінювання якості освіти розмістить результати експертного вивчення практичного досвіду, організованого Державною службою якості освіти.

Змінено: Ігор Опольський - 28.03.2020 06:46:13
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

      НАГАДУЄМО, що сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним, а саме із:
1) незалежного тестування учасників сертифікації (проводить Український та регіональні центри оцінювання якості освіти);
2) самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи);
3) вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи).

      До кожного наступного етапу допускатимуться ті учасники, які успішно пройшли попередній.
      Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.
      У 2020 році сертифікацію зможе пройти не більше двох тисяч вчителів початкової школи.  Наказом Міністерства освіти і науки України визначено граничну кількість вчителів для проходження сертифікації в розрізі регіонів.

 
До уваги учасників сертифікації!!!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

      Із 25 березня по 05 квітня Державна служба якості освіти приймає від учасників сертифікації−2020 заповнені анкети самооцінювання.

Строки та адреси електронної пошти для надсилання анкети самооцінювання учасників сертифікації−2020      Із 25 березня по 05 квітня Державна служба якості освіти приймає від учасників сертифікації−2020заповнені анкети самооцінювання.

      Для надсилання анкет (у форматі . docx)визначено дві адреси електронної пошти:
      Форма анкети самооцінювання та методичні рекомендації щодо її заповнення затверджені Службою.
      Не пізніше десяти робочих днів з дня завершення строку подання результатів самооцінювання та протягом трьох робочих днів з моменту прийняття Службою рішення учасники сертифікації отримають повідомлення про допущення чи недопущення до наступного етапу − вивчення практичного досвіду роботи.
      Відповідно до бази даних, яку Служба отримала від Українського центру оцінювання якості освіти, 1045 вчителів успішно склали незалежне тестування та допущені до подальшої участі в сертифікації.

Додатково:
Роз’яснення для учасників сертифікації
щодо надсилання анкети самооцінювання

Обов’язковим документом другого етапу сертифікації−2020 є заповнена анкета самооцінювання.
Зауважте на кілька важливих речей.
Заповнену анкету самооцінювання необхідно надіслати у строк від 25 березня до 05 квітня 2020 року
Тобто анкету не обов’язково надсилати одразу сьогодні. Із нею можна ще попрацювати. Але й відкладати надсилання на останній день також не варто.
Для надсилання заповненої анкети визначено дві адреси електронної пошти: Це означає, що анкету потрібно відправити на ОБИДВІ адреси.
У якому форматі надсилати заповнену анкету
Форму анкети потрібно завантажити у форматі .docx, заповнити її і в такому ж форматі надіслати на обидві зазначені вище адреси електронної пошти.
УВАГА! Надсилати потрібно документ саме у форматі .docx (або .doc), а не .pdf.
      Із якої адреси надсилати заповнену анкету
Надсилати анкету потрібно з адреси електронної пошти, яку учасник сертифікації зазначив під час реєстрації.
Як підписати заповнену анкету
Прізвище, ім’я та по батькові (повністю) учасник сертифікації, який надсилає анкету, зазначає у темі листа.
УВАГА! Державна служба якості освіти ідентифікуватиме учасників сертифікації за сукупністю двох параметрів:
 • прізвище, ім’я та по батькові, зазначені у темі листа
 • адреса електронної пошти, з якої надіслано анкету.
Тому важливо надсилати анкету саме з тієї адреси електронної пошти, яка була зазначена при реєстрації, та обов’язково вказувати в темі прізвище, ім’я та по батькові (без скорочень).
Змінено: Ігор Опольський - 29.03.2020 13:32:57
Страницы: 1 2 След.
Читають тему