Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

Державна служба якості освіти визначить результати другого етапу сертифікації до 17 квітня 2020 року

      Із  06 по 13 квітня 2020 року Державна служба якості освіти України вивчатиме результати самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності.
Результатом самооцінювання є анкета самооцінювання. Наразі експертна група Служби вивчає анкети, які заповнили вчителі − учасники другого етапу сертифікації.
Вчасно надіслані анкети − одна з обов’язкових умов для проходження до наступного етапу сертифікації. Тому Служба спеціально визначила дві електронні адреси для надсилання анкет. Самооцінювання власної педагогічної майстерності мали здійснити 1045 учителів, які успішно склали незалежне тестування.
До 17 квітня 2020 року учасники сертифікації отримають повідомлення на свої електронні адреси про допущення чи недопущення до наступного етапу сертифікації.
Третій, заключний, етап сертифікації педагогічних працівників − вивчення практичного досвіду роботи вчителів − учасників сертифікації.
Змінено: Ігор Опольський - 15.04.2020 09:09:08
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням на сайт оригінального повідомлення.

      Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області інформує про завершення чергового етапу сертифікації вчителів.

ВІТАЄМО! ІІ етап сертифікації для педагогів Рівненщини завершився УСПІШНО!!! Вітаємо учасників сертифікації, які подолали ще одну сходинку професійного вдосконалення!!! ВИ МОЛОДЦІ!!! Ми у Вас вірили та віримо!!! Попереду - ІІІ етап, який стартує вже з вересня 2020 року. Успіху, натхнення, окрилення! Здоров'я Вам і Вашим рідним, шановні педагоги! Пам'ятайте: терпіння, помножене на працю - головна і безкомпромісна формула успіху!


      Працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО також долучаються до вітань та бажають усім успішно пройти (уже у НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ !!! smile:) ) - третій, заключний, етап сертифікації педагогічних працівників − вивчення практичного досвіду роботи вчителів − учасників сертифікації.
Змінено: Ігор Опольський - 15.04.2020 21:38:47
 
Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

                         Другий етап сертифікації пройшли 1040 вчителів 
вчителям, директорам, НУШ, сертифікація

      1040 із 1045 вчителів початкової школи пройшли самооцінювання педагогічної майстерності під час сертифікації.
      1040 вчителів початкових класів успішно пройшли другий етап сертифікації-2020. Державна служба якості освіти України завершила вивчення результатів самооцінювання. Вже підписано відповідний наказ служби, яким допущено учасників до наступного етапу сертифікації – вивчення практичного досвіду роботи, – зазначив голова служби Руслан Гурак.
      Через карантин третій етап сертифікації почнеться у вересні та триватиме до листопада 2020 року.
Перший етап сертифікації – незалежне тестування – пройшли 1045 вчителів.
Нагадаємо, цього року на сертифікацію зареєструвались 1711 вчителів початкової школи.
Держслужба якості освіти оновила методику експертного оцінювання та анкету самооцінювання під час сертифікації вчителів.
 
Запис вебінару «Як підготувати вчителя до сертифікації−2020»
Перегляд вебінару доступний за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=1jaz6MME37M&feature=youtu.be     
 Іван ЮРІЙЧУК, директор департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України, провів вебінар «Як підготувати вчителя до сертифікації−2020»

 
Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ: ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ
2.10.2020


Другий рік триває пілотний проєкт сертифікації педагогічних працівників, одним з етапів якого є незалежне тестування фахових знань та вмінь вчителів. Саме «початківці», які нині в авангарді освітніх реформ, стали першими учасниками сертифікації.

Як показали результати двох пілотних незалежних тестувань, переважна більшість учасників / учасниць сертифікації точно знають, як спланувати й організувати освітній процес, як зробити свій урок цікавим і методично довершеним, як створити безпечне та сучасне освітнє середовище для своїх маленьких чомучок, як налагодити партнерські стосунки з батьками.
Тематична різнорідність змісту завдань тестового зошита, зумовлена програмою тестування, за словами самих учасниць, стала стимулом для їхньої подальшої самоосвіти.
Для Українського центру оцінювання якості освіти учасники / учасниці сертифікації – ще й незамінні помічники / помічниці. Їхня проактивна позиція спонукає вдосконалювати та відшліфовувати інструменти незалежного тестування. У процесі підготовки до тестування 2020 року враховано окремі зауваги щодо візуального оформлення та змістового наповнення матеріалів тестового зошита, висловлені учасниками / учасницями сертифікації 2019 року. Наразі триває етап вивчення практичного досвіду учасників / учасниць сертифікації 2020 року.
Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості пілотної сертифікації педагогічних працівників, а також про те, як отримати найвищий бал за виконання завдань незалежного тестування, запрошуємо долучатися 7, 8 і 9 жовтня о 15.00 до ефірів із експертками Українського центру оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко, Юлією Романенко, Вікторією Лещенко та Людмилою Шкарбан на YouTube каналі центру. А сьогодні ми пропонуємо Вам ознайомитися із тестовими завданнями, які виконували учасники / учасниці сертифікації у 2019 і 2020 роках.

 
СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ 2020: ДРУГИЙ РІК ПІЛОТУВАННЯ


Руслан ГУРАК: 902 вчителів-учасників успішно пройшли сертифікацію у 2020 році. Приємно, що вчителі початкової школи, розуміючи важливість реалізації реформи НУШ, готові до професійного вдосконалення, саморозвитку та самоосвіти. Адже сертифікація – це можливість для педагогічних працівників реалізувати свій потенціал і розкрити педагогічну майстерність.

02 грудня 2020 року рішенням комісії Державної служби якості освіти України визначено, що за результатами вивчення практичного досвіду роботи вчителів пороговий бал становить 72 бали. Таким чином, із 1591 зареєстрованого учасника сертифікації подолали пороговий бал близько 57%.

«Взяти участь у сертифікації вчителів означає бути сучасним, відповідальним та розуміти виклики часу. Це чудовий шанс підвищити статус професії вчителя. Сертифікація – це інструмент підтримки та мотивації педагогів до вдосконалення і досягнення високих результатів у роботі», - наголосив голова Державної служби якості освіти України Руслан ГУРАК.

Відтак, завершився другий рік пілотування сертифікації вчителів. Цьогоріч було внесено деякі зміни до організації цієї процедури. Зокрема, змінено послідовність проведення етапів:
  1. оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування;
  2. самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності;
  3. експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їхньої роботи.
Державною службою якості освіти та її територіальними органами у 2020 році організовано вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації. Для цього відібрано та підготовлено 1132 незалежних експерти, більшість з яких брали участь у сертифікації 2019 року у якості експерта чи учасника.

Крім того, через загрозу поширення коронавірусної інфекції COVID-19 розроблено альтернативні моделі проведення третього етапу без відвідування уроків.

Так, сертифікат у вигляді графічного зображення буде розміщено в кабінетах учасників 

Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової/позачергової атестації педагогічним працівником і є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання. Також вчителі, які успішно пройшли сертифікацію,  отримають 20% надбавку до заробітної плати.
Нагадуємо, що у 2019 році 82% вчителів успішно пройшли сертифікацію

За матеріалами сайту Державної служби якості освіти: http://sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/hovyny/1485-sertyfikatsiyi-vchyteliv-2020-druhyy-rik-pilotuvannya?fbclid=IwAR1Hy5_82w6qdYhPJUZQrMXEDG1sapeWCsEgQDKyn­kPgYsImhrlJfYJOUtE
Змінено: Олена Холод - 03.12.2020 11:22:26
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

РЕЗУЛЬТАТИ СЕРТИФІКАЦІЇ: ЕКСПЕРТНЕ ОЦІНЮВАННЯ
4.12.2020


      У п'ятницю, 4 грудня 2020 року, у кабінетах учасників сертифікації розміщено результати експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації, організованого Державною службою якості освіти України.
      Якщо кількість балів, зазначена у вкладці «Результати», не відповідає кількості балів, зазначеній у копії експертного висновку, учасник/учасниця сертифікації не пізніше 8 грудня 2020 року має право звернутися до Державної служби якості освіти з вимогою щодо усунення такої невідповідності.
      Також повідомляємо, що комісією при Державній службі якості освіти за результатами вивчення практичного досвіду встановлено граничну кількість балів мінімально достатню для видачі сертифіката  на рівні 72 бали.
      Не пізніше ніж 15 грудня 2020 року в кабінеті учасника сертифікації (вкладка «Сертифікат») особам, які успішно пройдуть сертифікацію, буде розміщено відповідний сертифікат.
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ХТО УСПІШНО ПРОЙШОВ СЕРТИФІКАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
11.12.2020


У кабінетах учасників сертифікації розміщено сертифікати про успішне проходження сертифікації педагогічних працівників.
Сертифікат видають учасникам сертифікації, які за кожним показником набрали кількість балів, що дорівнює або перевищує встановлену граничну кількість балів,  і завантажили портфоліо.
Зауважуємо, що підтвердженням видачі сертифіката є наявність відповідної інформації в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). Інформацію про видані сертифікати буде передано Українським центром оцінювання якості освіти до ЄДЕБО не пізніше 15 грудня 2020 року.
Відповідно до частини п’ятої статті 61 Закону України «Про освіту» педагогічний працівник, який пройшов сертифікацію, має отримувати щомісячну доплату в розмірі 20 % посадового окладу (ставки заробітної плати) пропорційно до обсягу педагогічного навантаження протягом строку дії сертифіката. Успішне проходження сертифікації також може бути зараховано як проходження чергової (позачергової) атестації.
      У 2020 році для участі у сертифікації зареєструвався 1591 вчитель початкової школи. Успішно пройшли сертифікацію 902 педагоги.
Страницы: Пред. 1 2
Читають тему