Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 След.
ЗНО (сертифікація) педагогічних працівників у 2021 році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Закони України

Постанови, розпорядження КМУ

Накази МОН України
3. Завантажити 
Накази Українського центру оцінювання якості освіти
Листи Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти
1. 
2. 

[CENTER]Накази Управління освіти і науки РІвненської обласної державної адміністрації
1. 
2. 
[/CENTER]
Змінено: Ігор Опольський - 11.01.2022 13:41:26
 
До уваги освітян Рівненщини!


Міністерством освіти і науки України видано наказ від 04.12.2020 № 1522 "Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2021 році", який визначено наступне:
- третій пілотний етап сертифікації вчителів початкових класів здійснюється за умови добровільної реєстрації;
      - реєстрація вчителів для проходження сертифікації проводитиметься у ДВА етапи: 
                  - основний із 18 по 27 січня - у межах граничної кількості для кожного регіону; для Рівненщини - 84 особи;
                  - додатковий етап із 28 по 31 січня - у межах граничної кількості, визначеної для кожної області;
      - реєстрацію вчителів початкових класів буде припинено достроково в тому разі, якщо 200 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

      Про алгоритм та початок реєстрації буде повідомлено додатково на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
 
До уваги вчителів початкових класів!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням насайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ – 2021: НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ
14.12.2020У 2021 році в сертифікації зможуть взяти участь до 2 тисяч учителів початкових класів. Щоб охопити всі регіони України, МОН своїм Наказом № 1522 від 04.12.2020  визначило максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей на пропорційних засадах (залежно від наявної кількості вчителів початкової школи).
      Із 18 до 31 січня 2021 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації й проводитиметься у два етапи:
 • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
 • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.
Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.
Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі  беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.
Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним, а саме із:
 1. незалежного тестування учасників сертифікації;
 2. самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності;
 3. вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.
 
До уваги вчителів початкової школи!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ-2020: ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ
11.12.2020


Розміщенням інформації про успішне проходження сертифікації в кабінетах учасників завершився другий рік пілотування сертифікації вчителів початкових класів.
Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості сертифікації педагогічних працівників, запрошуємо долучитися 18 грудня з 14.00 до 15.30 до вебінару за участі експертів Українського центру оцінювання якості освіти і Державної служби якості освіти на YouTube каналі центру.
Під час прямого ефіру учасники/учасниці сертифікації, зацікавлені освітяни/освітянки дізнаються про кожен з етапів пілотного проєкту: оцінювання фахових знань та вмінь учителів початкових класів під час незалежного тестування, самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності, експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їхньої роботи; про окремі висновки за результатами сертифікації тощо.
До 17 грудня всі охочі можуть поставити запитання фахівцям відповідних установ за посиланням.
 
До уваги педагогічних працівників!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ-2020: ПІДСУМКИ
17.12.2020


Другий рік поспіль Український центр оцінювання якості освіти публікує звіт про проведення незалежного тестування фахових знань і умінь учителів початкових класів під час сертифікації педагогічних працівників, який містить зведену  інформацію про результати реєстрації для проходження сертифікації, змістовий аналіз результатів виконання окремих завдань тесту.
Про особливості пілотування сертифікації педагогічних працівників та  окремі висновки за її результатами говоритимуть експерти Українського центру оцінювання якості освіти і Державної служби якості освіти України під час вебінару 18 грудня з 14.00 до 15.30 на YouTube каналі центру.
Цьогоріч для участі у сертифікації зареєструвався 1591 вчитель початкових класів, 902 педагоги  отримали сертифікати про успішне проходження сертифікації педагогічних працівників.
Відповідно до частини п’ятої статті 61 Закону України «Про освіту» педагогічний працівник, який пройшов сертифікацію, має отримувати щомісячну доплату в розмірі 20 % посадового окладу (ставки заробітної плати) пропорційно до обсягу педагогічного навантаження протягом строку дії сертифіката.
«Успішне проходження вчителем початкових класів процедури сертифікації (підтверджене відповідним сертифікатом) є достатньою підставою для прийняття атестаційною комісією рішення про присвоєння йому наступної кваліфікаційної категорії або підтвердження наявної вищої категорії без надання ним жодних додаткових документів чи проведення будь-яких заходів, пов’язаних із вивченням діяльності такого педагогічного працівника», — йдеться в листі Міністерства освіти і науки України № 1/9-690 від 15.12.2020.
Змінено: Ігор Опольський - 21.12.2020 07:33:27
 
До уваги вчителів початкової школи!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

НЕЗАЛЕЖНИМ ТЕСТУВАННЯМ РОЗПОЧНЕТЬСЯ СЕРТИФІКАЦІЯ‒2021
18.12.2020


      27 лютого 2021 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Зміст тесту визначається Програмою незалежного тестування, орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти.
      Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких відведено 180 хвилин. Результати незалежного тестування визначатимуться на підставі набраної учасником сертифікації кількості балів за виконання тестових завдань.
Не пізніше ніж через вісімнадцять календарних днів із дня проведення незалежного тестування будуть відомі результати першого етапу. Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування наберуть менше ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, не зможуть взяти участі в наступному етапі сертифікації. 
Нагадаємо: з 18 до 31 січня 2021 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації.
Змінено: Ігор Опольський - 21.12.2020 07:41:56
 
До уваги вчителів початкових класів!
      РЕЄСТРУЙТЕСЬ для проходження сертифікації педагогічних працівників!
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 23.12.2020 №718/03-29 повідомляємо, що триває РR – кампанія з питань ЗНО-2021, зокрема і з питань, які стосуються незалежного тестування професійних компетентностей педагогічних працівників початкової школи.
      «Перші ластівки» сертифікації уже отримали свої бонуси – 20% доплати до посадового окладу! Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників від 27.12.2018 № 1190, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, наказу Міністерства освіти і науки України від 04.12.2020 №1522 «Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2021 році» з 18 січня 2021 року стартує реєстрація охочих взяти участь у сертифікації педпрацівників початкової школи.
Цьогоріч гранична кількість осіб, які зможуть зареєструватись, становить 2000 осіб, зокрема з Волинської області – 76 осіб, Львівської – 141 особа, Рівненської – 84 особи.
У 2020 році понад 900 вчителів отримали сертифікати про успішне проходження сертифікації, що є підставою для прийняття атестаційною комісією рішення щодо присвоєння наступної кваліфікаційної категорії вчителю або підтвердження наявної вищої категорії.
Педагоги можуть ознайомитися із тестовими завданнями, які виконували учасники / учасниці сертифікації у 2019 і 2020 роках на сайті УЦОЯО.
Встигніть зареєструватись до 31 січня 2021 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – http://testportal.gov.ua!
 
Пам’ятайте: гарно того вчити, хто хоче все знати.
Змінено: Ігор Опольський - 23.12.2020 12:02:25
 
До уваги вчителів початкових класів!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпокликанням
27 лютого 2021 року відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Зміст тесту визначається Програмою незалежного тестування, орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів / підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти.
Тест міститиме 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких відведено 180 хвилин. Результати незалежного тестування визначатимуться на підставі набраної учасником сертифікації кількості балів за виконання тестових завдань.
Не пізніше ніж через вісімнадцять календарних днів із дня проведення незалежного тестування будуть відомі результати першого етапу. Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування наберуть менше ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, не зможуть взяти участі в наступному етапі сертифікації.

Нагадаємо: з 18 до 31 січня 2021 року включно триватиме реєстрація для проходження сертифікації.
 


Метою сертифікації є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.


Участь у сертифікації у 2021 році мають можливість взяти лише вчителі початкових класів.
Педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.
Крок перший – ознайомитися з Положенням про сертифікацію педагогічних працівників .
Крок другий – РЕЄСТРАЦІЯ! Початок 18 січня 2021 року.
Основний етап реєстрації триватиме з 18 до 27 січня, додатковий етап – з 28 до 31 січня.

Для того, щоб упевнено «крокувати» варто: Підготувати необхідні документи:
• копію паспорта громадянина України, а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу;
• копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків або картки платника податків (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, — копію сторінки паспорта громадянина України, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які отримали паспорт громадянина України у формі картки);
• довідку із закладу освіти, в якому працює педагогічний працівник.

У разі потреби слід надати копію свідоцтва про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові), та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних).
Увага! На копіях документів напишіть Згідно з оригіналом (без лапок), поставте підпис, зазначте свої ініціали та прізвище й дату засвідчення копії.

Створити й оформити реєстраційну картку-заяву, скориставшись спеціальним сервісом на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, який буде активним саме із 18 січня 2021 року.


На цьому ж сайті у вкладці «Сертифікація педагогічних працівників» Ви зможете ознайомитись із детальнішою інформацією, перейшовши за цим гіперпосиланням
Змінено: Олена Холод - 13.01.2021 11:15:30
 
До уваги освітян Рівненщини!

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п. 6.1 "Організація й проведення PR-кампанії незалежного тестування" Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання повідомляє, що у понеділок, 18.01.2021, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, візьме участь у передачі "Дослівно" на радіо "Українська радіо. Рівне".

      Під час ефіру буде озвучено питання щодо підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році, зокрема підготовки до проведення незалежного тестування професійних компетентностей у процесі сертифікації педагогічних працівників (пілотування), реєстрації учасників тощо.

Змінено: Ігор Опольський - 15.01.2021 10:39:50
 
До уваги освітян Рівненщини!

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п. 6.1 "Організація й проведення PR-кампанії незалежного тестування" Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 15.01.2021 № 25/03-29 "Про реєстрацію на участь у сертифікації педагогічних працівників", із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання повідомляє, що Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти у період з 18 січня до 31 січня 2021 року здійснюватиме реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році.
Реєстрація у 2021 році буде відбуватись у два етапи: основний етап з 18 січня до 27 січня – у межах граничної кількості для кожного регіону, додатковий етап з 28 січня до 31 січня у межах граничної кількості в Україні.  
Міністерством освіти і науки України визначено граничну кількість вчителів початкових класів, які можуть бути зареєстровані для проходження сертифікації в 2021 році, всього – 2000 осіб, зокрема в Рівненській області –  84 особи.
Щоб зареєструватися, необхідно виконаьти наступне:
      - створити та оформити реєстраційну картку – заяву, скориставшись спеціальним сервісом на сайті Українського центру оцінювання якості освіти СЕРТИФІКАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
      - сформувати комплект реєстраційних документів та 
      - надіслати його рекомендованим поштовим відправленням або доставити особисто до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за адресою: м.Львів, вул. Шевченка, 116, корп. 2.
Звертаємо увагу, що участь у сертифікації педагогічні працівники беруть виключно на добровільних засадах
Просимо довести до відома вчителів початкових класів інформацію, викладену вище. 

 
СЕРТИФІКАЦІЯ-2021: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ 18 СІЧНЯ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням
З 18 січня вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи, мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, зможуть зареєструватися для участі в сертифікації. Реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року включно й проводитиметься у два етапи:
 • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
 • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.
Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.
Охочі зареєструватися для проходження сертифікації педагогічних працівників заповнюватимуть реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО у рубриці «Сертифікація педагогічних працівників», надсилатимуть комплект реєстраційних документів до відповідного регіонального центру.
Комплект реєстраційних документів складається з:

1оформленої реєстраційної картки-заяви;
2. копії паспорта громадянина України(сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові), а в разі його відсутності — іншого документа, що посвідчує особу педагогічного працівника
3копії одного з таких документів:

довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків, або картки фізичної особи — платника податків, або сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків.

4. довідки із закладу освіти.
На копіях документів необхідно написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, зазначити ініціали та прізвище й дату засвідчення копії.
Пакет документів варто надіслати рекомендованим поштовим відправленням до відповідного регіонального центру. Дата подання реєстраційних документів визначається за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті.
Докладніше про порядок реєстрації за посиланням.
Кількість сформованих реєстраційних карток-заяв не може перевищувати визначену МОН граничну кількість педагогічних працівників, які можуть у 2021 році пройти сертифікацію. Педагогічні працівники, які мають документ про успішне проходження сертифікації або не змогли 2020 року успішно пройти хоча б один із етапів сертифікації (незалежне тестування учасників сертифікації, самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності, вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації), не мають права брати участь у сертифікації 2021 року. Цю норму визначено п.5 ст. 49 Закону України про «Повну загальну середню освіту», який набув  чинності з 18 березня 2020 року.
Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі  беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.
Змінено: Олена Холод - 16.01.2021 10:49:23
 
До уваги освітян Рівненщини, зокрема вчителів початкової школи!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі "СЕРТИФІКАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ" у підрозділі "УЧАСНИКУ СЕРТИФІКАЦІЇ" розміщено активні кнопки, які дають можливість потенційному учаснику сертифікації отримати доступ до інформації, необхідної для УСПІШНОГО проходження як НЕЗАЛЕЖНОГО ТЕСТУВАННЯ, так і процедури СЕРТИФІКАЦІЇ

      - "ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ" (подано алгоритм реєстрації учасника), 


      - "НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ" (наводиться перелік дій учасника напередодні тестування, у день тестування, у пункті тестування, після проходження тестування), також ТУТ розміщено
  - "ПІДГОТОВКА" (розміщено матеріали за 2019 рік, зокрема "Програма незалежного тестування", "Характеристика тесту"; 

                             розміщено матеріали за 2020 рік, зокрема "Програма незалежного тестування", "Характеристика тесту", "Схема нарахування балів";

                             розміщено матеріали за 2021 рік, зокрема "Програма незалежного тестування", "Характеристика тесту", "Схема нарахування балів";

      - "АПЕЛЯЦІЯ" (подано інформацію про процедуру подання учасниками сертифікації апеляційної заяви щодо результатів незалежного тестування);

      -  "ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ" (подано інформацію про процедури визначення результатів на трьох етепах сертифікації: незалежного тестування педагогічних працівників, самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності, вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації. Також вказано про те, як відбувається процедура визначення результатів сертифікації та видача сертифікатів).

Змінено: Ігор Опольський - 17.01.2021 10:17:32
 
До уваги освітян Рівненщини, зокрема педагогічних працівників початкової школи!

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти стартувала реєстрація для проходження сертифікації педагогічних працівників у 2021 році.

УСПІХУ !!!

 
РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ УЧАСТІ У СЕРТИФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ 2021


Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням
 «Сертифікація – це можливість вчителя випробувати власні сили та підтвердити статус професіонала своєї справи. Адже зовнішнє оцінювання є чудовою нагодою педагогам проаналізувати методику роботи, зрозуміти вектори професійної діяльності. Крім того, процедура сертифікації – інструмент мотивації вчителя до саморозвитку, самовираження та педагогічного зростання», – зазначив Голова Державної служби якості освіти України Руслан ГУРАК.
Відтак, сьогодні, 18 січня, стартувала реєстрація всіх охочих вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей, що триватиме до 31 січня 2021 року включно. А вже 27 лютого п.р. відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації.

Сертифікація педагогічних працівників – пілотний проєкт, який складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно:

І етап – незалежне тестування, проводиться Український та регіональні центри оцінювання якості освіти;

ІІ етап – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності, проводитиметься Державною службою якості освіти та її територіальними органами протягом березня-квітня 2021 року;

ІІІ етап – вивчення  практичного досвіду роботи учасників сертифікації, проводитиметься Державною службою якості освіти та її територіальними органами у вересні-листопаді 2021 року.

Цьогоріч участь у сертифікації зможуть взяти не більше 2000 педагогів. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України визначено граничну кількість вчителів для проходження сертифікації в розрізі регіонів, зокрема найбільшу квоту отримали Дніпропетровська і Львівська області – 141, Одеська область – 125, м. Київ – 122, Київська область – 110.

Оскільки сертифікація добровільна, педагогічний працівник може відмовитися від участі в ній на будь-якому етапі.

Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової/позачергової атестації педагогічним працівником і є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання. Також вчителі, які успішно пройшли сертифікацію,  отримають 20% надбавку до заробітної плати.

Змінено: Олена Холод - 18.01.2021 08:33:03
 
Реєстрацію вчителів для участі у сертифікації-2021 буде достроково припинено в разі, якщо 2000 вчителів сформують бланки заяв
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://osvita.ua/school/teacher-certification/79349/
8 січня розпочалася реєстрація для участі в сертифікації вчителів початкових класів в 2021 році.
Участь у сертифікації можуть взяти учителі початкових класів, які мають стаж педагогічної роботи не менше двох років.
Для реєстрації необхідно створити й заповнити реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, підготувати комплект реєстраційних документів і надіслати його до відповідного регіонального центру.
Реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року й проводитиметься у два етапи:
 • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
 • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.

Реєстрацію для проходження сертифікації у 2021 році буде достроково припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.
 
СЕРТИФІКАЦІЯ-2021: ПЕРЕБІГ РЕЄСТРАЦІЇ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланнямУчора розпочалася реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників. Cтаном на ранок 19 cічня сформовано 521 реєстраційна картка-заява.
Звертаємо увагу на те, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомоги спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 31 січня.
Зауважимо, що реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року включно й проводитиметься у два етапи:
 • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
 • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.
Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.
Змінено: Олена Холод - 19.01.2021 08:32:21
 
СЕРТИФІКАЦІЯ-2021: ПЕРЕБІГ РЕЄСТРАЦІЇ СТАНОМ НА 20 СІЧНЯ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням
18 січня розпочалася реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників. Cтаном на ранок 20 cічня сформовано 703 реєстраційні картки-заяви.
Звертаємо увагу на те, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомоги спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 31 січня.
Зауважимо, що реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року включно й проводитиметься у два етапи:
 • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
 • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.
Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.
Змінено: Олена Холод - 20.01.2021 07:32:17
 
СЕРТИФІКАЦІЯ-2021: ПЕРЕБІГ РЕЄСТРАЦІЇ СТАНОМ НА 21 СІЧНЯ


Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланнямCтаном на 21 cічня 838 учителів початкових класів виявили бажання взяти участь у сертифікації педагогічних працівників і сформували реєстраційні картки-заяви.Звертаємо увагу на те, що процедура реєстрації для участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви за допомоги спеціального сервісу, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 31 січня.Зауважимо, що реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року включно й проводитиметься у два етапи:
 • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
 • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.
Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.На сьогодні вичерпано граничну кількість сформованих карток-заяв для проходження сертифікації в Чернівецькій і Чернігівській областях.

Змінено: Олена Холод - 21.01.2021 08:05:58
 
 Етапи процедури участі в сертифікації педагогічних працівників  
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://osvita.ua/school/teacher-certification/79475/

      УЦОЯО зазначає, що процедура участі в сертифікації педагогічних працівників не завершується створенням реєстраційної картки-заяви, а передбачає надсилання комплекту документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року включно й проводитиметься у два етапи: основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону; додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.
Граничну кількість сформованих карток-заяв для проходження сертифікації вже вичерпано в Чернівецькій і Чернігівській областях.
Cтаном на 21 cічня 838 учителів початкових класів виявили бажання взяти участь у сертифікації педагогічних працівників і сформували реєстраційні картки-заяви.
Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.
Страницы: 1 2 След.
Читають тему