Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 3 След.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Накази МОН України
Накази УЦОЯО
2. 
Змінено: Ігор Опольський - 18.10.2020 06:36:05
 
ПРОБНЕ ЗНО-2021: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/probne-zno-2021-daty-reyestratsiyi-ta-testuvannya/Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні на youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn.
Змінено: Олена Холод - 17.10.2020 16:54:13
 
Пробне ЗНО-2021: лише один тест в аудиторії, інші онлайн
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням -  https://osvita.ua/test/76993/  
      Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році через епідеміологічні загрози зможуть скласти лише один тест у пункті тестування. Інші тестування, зареєстровані на пробне ЗНО випускники, зможуть пройти онлайн.
Про це йдеться у наказі Українського центру оцінювання якості освіти, яким визначено особливості проведення пробного тестування для учасників ЗНО.
Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році заплановано на 10 квітня.
Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 05 січня.
З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО — українську мову, українську мову і літературу, історії України, математику, біології, географію, фізику, хімію, англійську, іспанську, німецьку або французьку мову.
Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожному зареєстрованому учаснику буде надано право додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів та пройти тестування вдома.
В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадують, що участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестових зошитів.
Змінено: Ірина Панчук - 03.12.2020 12:36:02
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2021!

      Працівники Київського регіонального центру оцінювання якості освіти підготували алгоритм дій щодо участі в ПРОБНОМУ ЗНО-2021, АЛЕ РЕЄСТРАЦІЯ для учасників від РІвненської області буде відбуватись на сайті нашого рідненького Львівського РЦОЯО, а також ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА від Львівського РЦОЯО має такі КОНТАКТИ: 

вул. Шевченка,
116, м
. Львів, 79039, тел./факс: (032)2314983,

е-mail: lvivtest@lv.testportal.gov.ua,  web-сайт: lv.testportal.gov.ua 
До уваги потенційних учасників ПРОБНОГО ЗНО-2021 !!!


Львівський РЦОЯО надав умови щодо участі в ПРОБНОМУ ЗНО-2021, розмістивши їх у буклеті. Вартість участі в пробному тестуванні - 240 грн.

 
Змінено: Ігор Опольський - 23.12.2020 12:13:41
 
До уваги освітян РІвненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ЗНАННЯ
29.12.2020


Що я знаю з певного предмета, який у мене рівень підготовки, скільки тестових балів я можу набрати під час ЗНО, над чим мені потрібно ще попрацювати… На ці та інші запитання щороку випускники закладів освіти задовго до ЗНО можуть отримати відповідь під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Участь у пробному тестуванні дає можливість учасникам попрацювати з тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час.
Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме упродовж 5–19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Цьогоріч з огляду на епідеміологічні загрози кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.
Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).
Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року. Український центр оцінювання якості освіти та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021: експерти Українського центру докладно проаналізують кожне завдання й порадять, як отримати найвищий бал на ЗНО.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
 
До уваги учасників ЗНО-2021!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Підготовка до ЗНО – 2021
      1.     Пробне тестування
  Реєстрація учасників здійснюватиметься через мережу Internet на сайті ЛРЦОЯО: http://www.lv.testportal.gоv.ua
      Реєстрація з 05 по 19 січня 2021 року.  Вартість пробного 240 грн.

Терміни проведення пробного ЗНО-2021:
   10.04.2021 – українська мова, українська мова і література, біологія, географія, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика хімія.
      2.     Оновлене тренувальне онлайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО www.lv.testportal.gov.ua:
      -    це тестові завдання попередніх років,  укладені тематично;
      -    !!! безкоштовна участь !!!
 

      3.     Матеріали на сайтах УЦОЯО, ЛРЦОЯО: «Програми ЗНО 2021», «Підготовка до ЗНО-2021», «Тести ЗНО минулих років».
      4.    Тренінги на сайті ЛРЦОЯО з історії України, розподілені за категоріями:
- Кластери (Складаються з умови та 3 завдань до неї. В умові таких завдань розміщене візуальне джерело, уривок з історичного документа або тексту, що репрезентує історичну проблему. Завдання відповідають темам програми ЗНО з історії України (наказ МОН України від 26.06.2018 № 696);
- Карти (мапи). Це тестові завдання, що містять картографічний матеріал. Коментар до завдань (суто авторський) показує один з можливих шляхів розв'язку запропонованих завдань.
- Дати і події з історії України. Дати і події відповідають чинній програмі ЗНО з історії України. (наказ МОНу України від 26.06.2018 № 696).
- Абетка. Це визначення понять і термінів, які відповідають діючій Програмі ЗНО з історії України , а також Програмі ЗНО з історії України, затвердженої наказом МОН № 696 від 26.06.2018.
- Історичні персоналії для візуального розпізнавання. Ці персоналії відповідають Програмі ЗНО з історії України затвердженої наказом МОН від 26.06.2018р. № 696. (Із Програми: "персоналії, які підкреслені можуть пропонуватись для візуального розпізнавання").
- Пам’ятки з історії України. Зображеннями пам’яток із історії України, що включені до Програми ЗНО з історії України (наказ МОН України від 26.06.2018 № 696).
      Джерела офіційної інформації:
www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;
www.lv.testportal.gov.ua – Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
Математика найбільш популярна в учасників пробного ЗНО


Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: http://osvita.ua/test/78948/

Майбутні учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання найчастіше обирають для проходження тестування тест з математики.
Про це свідчать статистичні дані першого дня реєстрації на пробне ЗНО.
Загалом регіональні центри оцінювання якості освіти впродовж 5 січня отримали 1 157 заяв про участь у пробному ЗНО.
Лідером за кількістю заяв є пробний тест з математики — 343. Другий за популярністю є тест з англійської мови — 240 заяв.
Новий тест з української мови виявили бажання складати 164 учасника, традиційний тест з української мови і літератури – 141 учасник.
Як відомо, 5 січня розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.
Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливається від 195 до 255 грн в залежності від регіону проживання учасника.
Цього року кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.
Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Регіональні центри оцінювання якості освіти :Важливо !  Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО . Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти .
Змінено: Олена Холод - 11.01.2021 06:31:47
 
Скільки коштує пробне ЗНО в кожному регіоні


Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://osvita.ua/test/78931/

Цього року, зважаючи на епідемічну ситуацію кожен учасник зможе взяти участь лише в одному тестуванні на власний вибір.
Вартість участі у пробному ЗНО в 2021 році складає від 195 до 255 грн, що залежить від місця проходження тестування.
Найменша вартість пробного тестування цьогоріч буде запропонована Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, який обслуговує учасників Харківської, Сумської та Полтавської областей. Вартість тестування для мешканців цих регіонів складатиме 195 грн.
Вартість тестування для учасників, які проходитимуть пробне ЗНО у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях становить 216 грн.
Учасники пробного ЗНО з Дніпропетровської та Запорізької області зможуть скласти тест за 222 грн.
Одеський регіональний центр пропонує учасникам Одеської та Кіровоградської області пройти пробне ЗНО за 225 грн.

Таку саму вартість буде мати пробне тестування, організоване Херсонським РЦОЯО для учасників з Миколаївської, Херсонської областей, АР Крим та м. Севастополя.
Вартість участі в одному тестуванні на території Волинської, Львівської або Рівненської областей становить 240 грн.
Також 240 грн коштуватиме тестування у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
Учні, які мешкають у столиці, а також Київський, Черкаській та Чернігівській областях матимуть можливість пройти пробне ЗНО за 246 грн.
Вартість пробного ЗНО для учасників із Донецької та Луганської областей складатиме 255 грн.
Окрім участі в пробному ЗНО кожний зареєстрований учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.
 
Пробне ЗНО: основні новації 2021 року
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://osvita.ua/test/78935/

Заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко – про основні особливості цьогорічного пробного тестування

З 5 по 19 січня триває реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Охочі взяти участь у цьому тестуванні зможуть зареєструватися на сайті того регіонального центру оцінювання якості освіти, який обслуговує регіон, де вони мешкають.
Про те, кому й для чого варто брати участь у цьому тестуванні, чому воно платне і скільки коштує, а також про те, як саме відбуватиметься оцінювання, сайту Освіта.ua розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
Пані Тетяно, кому Ви рекомендуєте взяти участь у пробному тестуванні?
Брати участь у пробному оцінюванні варто тим, хто цього або наступного року планує проходити зовнішнє незалежне оцінювання, утім не впевнений у своїх силах. На пробному ЗНО учасник зможе зрозуміти, що тестові завдання не такі вже й складні, – просто потрібно продемонструвати ті компетентності, які були сформовані в школі. 
Тобто пробне ЗНО – це насамперед можливість ознайомитися з процедурою тестування?
Так, безумовно. Адже під час пробного ЗНО учасник виконуватиме тестові завдання в реальних умовах. Це дасть йому змогу не розгубитися під час основного ЗНО, правильно спланувати свій час, сконцентруватися на виконанні завдань, а відтак продемонструвати свій найкращий результат. 
Коли цьогоріч відбудеться пробне тестування?
У 2021 році, на відміну від попередніх років, пробне ЗНО проходитиме в один день – 10 квітня (раніше на нього відводили два дні). 
Чим зумовлена така новація?
Це пов’язано з поширенням епідемії СOVID-19. Ми прагнемо зменшити ризики учасників тестування, а також залучених працівників. Утім важливо зазначити, що організатори компенсують тим, хто зареєструвався, втрату одного дня. Так, учасник зможе вибрати, який тест він бажає пройти в спеціальній аудиторії, а інші – пройти вдома онлайн. Результати тестувань, пройдених удома, він вноситиме до спеціального сервісу на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти – й отримає результати за шкалою 100–200 балів, тож зможе краще зрозуміти рівень своїх навчальних досягнень. 
У такий спосіб можна буде оцінити свою готовність до складання ЗНО й попрацювати над прогалинами в знаннях?
Саме так. Окрім того, фахівці Українського центру оцінювання якості освіти та Громадської спілки «Освіторія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021, що дасть змогу здобувачам освіти дізнатися, де саме вони припустилися помилки на пробному ЗНО, а відтак краще підготуватися до основного.
Участь у цьому тестуванні є платною?
Так. Оскільки пробне ЗНО не обов’язкове і має на меті лише ознайомити з процедурою оцінювання, воно платне. Пробне ЗНО – це державна послуга, однак держава не отримує прибутку з нього, оскільки учасник оплачує вартість тестових матеріалів, роботу фахівців, залучених до проведення тестування, створення й функціонування спеціальних сервісів реєстрації, оброблення результатів тощо. Послугу з проведення платного ЗНО надають регіональні центри оцінювання якості освіти, адже саме вони забезпечують реєстрацію учасників, створюють умови для проходження ними тестування. 
Якою є вартість участі?
З огляду на те, що в різних регіонах очікувана кількість учасників пробного ЗНО відрізняється, різняться і вартість доставлення та друку матеріалів для нього, тож вартість пробного ЗНО для учасників з різних регіонів також різниться. Цьогоріч вона становить 195–255 грн. Це дещо дорожче, аніж у минулі роки, що пов’язано передусім з підвищенням окладів працівників першого тарифного розряду, від якого обраховують оплату праці залучених працівників, а також зі зменшенням очікуваної кількості тестувань

 
Пробне ЗНО-2021: понад тисяча осіб подали заяви для реєстрації в перший день
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.kmu.gov.ua/news/probne-zno-2021-ponad-tisyacha-osib-podali-zayavi-dlya-reyestraciyi-v-pershij-den


За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.
Обрано такі тести:
 • українська мова і література – 141;
 • українська мова – 164;
 • історія України – 87;
 • математика – 282;
 • математика (завдання рівня стандарту) – 61;
 • фізика – 20;
 • географія – 29;
 • біологія – 47;
 • хімія – 9;
 • англійська мова – 240;
 • німецька мова – 74;
 • французька мова – 3.

Нагадаємо, зареєструватися
для проходження пробного ЗНО можна до 19 січня включно на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
 
ПРОБНЕ ЗНО-2021: ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ ЗАВЕРШИЛИ 13 178 ОСІБ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланнямДо 19 січня триватиме реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні,яке відбудеться 10 квітня 2021 року.

За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, станом на 10 січня 2021 року сформовано 62 167 заявок на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Процес реєстрації завершили (здійснили оплату послуг із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання) 13 178 осіб. Кожен зареєстрований може самостійно перевірити в кабінеті учасника пробного ЗНО факт надходження коштів (не раніше ніж через сім календарних днів з моменту оплати).

Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.
Змінено: Олена Холод - 11.01.2021 11:39:53
 
До уваги освітян Рівненщини, потенційних учасників ЗНО-2021, їх батьків!
     
Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п. 2.4 "Інформування учнів (студентів, слухачів) та педагогічної громадськості закладів освіти про умови реєстрації на участь у пробному і основному ЗНО 2021 року" Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання повідомляє, що у вівторок, 12.01.2021, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, візьме участь у передачі "Досліно" на радіо "Українська радіо. Рівне".
      Під час ефіру буде озвучено питання щодо підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році, зокрема підготовки до проведення пробного ЗНО, реєстрації учасників тощо.
      Долучайтесь до ефіру!
Змінено: Ігор Опольський - 25.01.2021 13:47:05
 
Процес реєстрації на пробне ЗНО-2021 вважається завершеним після оплати послуг із проведення тестування
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпокликанням http://osvita.ua/test/79090/

Через епідемічну ситуацію цього року кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного тестування.
Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливається від 195 до 255 грн в залежності від регіону проживання учасника.
Процес реєстрації вважається завершеним після здійснення оплати послуг із проведення пробного ЗНО.
Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюватиметься до 19 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Регіональні центри оцінювання якості освіти :

Важливо ! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО .
Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти .
 
19 СІЧНЯ — КРАЙНІЙ ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням
Період реєстрації осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року добігає кінця — залишилося 4 дні.

До 19 січня охочі взяти участь у пробному ЗНО зможуть  зареєструватися. Для цього потрібно заповнити  реєстраційну форму на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО,  за 5‒7 днів перевірити факт зарахування коштів  в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО.


Цьогоріч кожний учасник / кожна учасниця зможе
 • взяти 10 квітня участь у пробного ЗНО з одного предмета з переліку:
 • додатково завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома;
 • занести 10–14 квітня свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання»;
 • ознайомитися 11 квітня з офіційними відеокоментарями до завдань тестів за посиланням;
 • отримати 16 квітня результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) в особистому кабінеті учасника.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.
Змінено: Олена Холод - 15.01.2021 10:31:18
 
ПРОБНЕ ЗНО 2021: ЯКІ ПРЕДМЕТИ НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ 
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://www.volynnews.com/news/all/probne-zno-2021-iaki-predmety-naybilsh-populiarni-sered-volynian/
 У Львівському РЦОЯО  озвучили предмети, які користуються найбільшою популярністю серед волинян, які зареєструвалися на пробне ЗНО.

Про це під час онлайн-конференції сьогодні, 15 січня, повідомив заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Андрій Миляник.

З його слів, перше місце у рейтингу найбільш популярних предметів, обраних волинянами для пробного тестування, займають українська мова та література, на другому – математика, а на третьому – англійська мова.

Для порівняння, у Львівській області серед учасників пробного ЗНО найпопулярнішим предметом є англійська мова.

«І у тому, і тому випадку є певна логіка, бо діти вибирають те, що нове, або ж обирають той предмет, який вони не можуть адекватно відтворити у домашніх умовах. До прикладу, це аудіювання з іноземних мов. Цього року реєстрація на пробне ЗНО коротша, ніж у минулі роки. До того ж, реєстрація повністю припала на час локдауну, тому питання інформування учасників та доступу до пробних тестів є дуже актуальним, зокрема, через те, що діти не відвідують навчання, і через школи їм доносити інформацію значно складніше», - зазначив Андрій Миляник.

З його слів, за станом на сьогодні на пробне ЗНО у Волинській області зареєструвалися 4 464 особи, 2 500 із них оплатили участь у тестуваннях.

Нагадаємо, реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) розпочалася 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен учасник цього року зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Вартість тестування у порівнянні з минулим роком підвищили. У Міносвіти це повʼязують зі зменшенням очікуваної кількості тестувань і збільшенням оплати праці педагогів. Вартість різнитиметься за регіонами й коливатиметься в межах від 195 до 255 гривень.

У 2021 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови і літератури, історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов відбудеться 10 квітня.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник чи учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.
 
19 січня завершується реєстрація на пробне ЗНО-2021

За матеріалами оригінального повідомлення сайту Львівського РЦОЯО: https://lv.testportal.gov.ua/

Учасник вважається зареєстрованим після зарахування оплати.
Рекомендуємо через 5 робочих днів після здійснення оплати перевірити її зарахування.
 
19 СІЧНЯ – ОСТАННІЙ ДЕНЬ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланнямСтаном на сьогодні, 19 січня 2021 року, для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання процес завершили (здійснили оплату послуг із проведення пробного ЗНО) 85 000 осіб.

Останній день реєстрації на пробне ЗНО – 19 січня. Сплатити кошти можна і після 19 січня в терміни, зазначені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Обрано такі тести:

 • українська мова і література – 21 857;

 • українська мова – 6 321;

 • історія України – 5 231;

 • математика – 24 210;

 • математика (завдання рівня стандарту) – 3 906;

 • фізика – 1 134;

 • хімія – 750;

 • біологія – 2 639;

 • географія – 1 040;

 • англійська мова – 17 722;

 • французька мова – 41;

 • німецька мова – 143;

 • іспанська мова – 6.

Кожен зареєстрований може самостійно перевірити в кабінеті учасника пробного ЗНО факт надходження коштів (не раніше ніж через сім календарних днів з моменту оплати).

Загалом, за даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, сформовано 145 237 заявок для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Більш детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Нагадаємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня 2021 року. В день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник/учасниця зможе скласти тест з одного навчального предмета, а також додатково завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома, внести 10–14 квітня свої відповіді до спеціального сервісу, щоб 16 квітня отримати результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) в особистому кабінеті учасника. Експерти Українського центру оцінювання якості освіти та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» підготують офіційні відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021, які будуть доступні з 11 квітня за покликанням.
Змінено: Олена Холод - 18.01.2021 11:17:39
 
На пробне ЗНО вже зареєстровано 85 тисяч учасників
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://osvita.ua/test/79351/

Станом на 18 січня для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання подано 145 тисяч заявок.
Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.
85 тисяч майбутніх учасників вже здійснили оплату послуг із проведення пробного тестування.
Кожен зареєстрований учасник має можливість самостійно перевірити в електронному кабінеті факт надходження коштів.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня. В день проведення тестування кожен учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета, а також додатково завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів та пройти тестування онлайн.
Реєстрацію на пробне тестування здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти.
Важливо ! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО .
Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти .
 
Сьогодні – останній день реєстрації для проходження пробного ЗНО

Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпокликанням https://glavcom.ua/country/science/sogodni-ostanniy-den-rejestraciji-dlya-prohodzhennya-probnogo-zno-731232.html


Всього, за даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, сформовано 145 237 заявок

Міністерство освіти і науки України нагадує, що 19 січня - це останній день реєстрації для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міносвіти.

«На сьогодні для проходження пробного ЗНО процес завершили (здійснили оплату послуг із проведення пробного ЗНО) 85 000 осіб. Останній день реєстрації на пробне ЗНО – 19 січня. Сплатити кошти можна і після 19 січня в терміни, зазначені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти»,– йдеться в повідомленні.

На цей момент обрано такі тести: українська мова та література– 21 857 осіб; українська мова– 6321; історія України– 5231; математика– 24 210; математика (завдання рівня стандарт)– 3906; фізика– 1134; хімія– 750; біологія– 2639; географія– 1040; англійська мова– 17 722; французька мова– 41; німецька мова– 143; іспанська мова– 6.

Всього, за даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, сформовано 145 237 заявок для участі в пробному ЗНО.

«Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти»,– йдеться в повідомленні.
Страницы: 1 2 3 След.
Читають тему