Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: Пред. 1 2 3 След.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
ЛІЧЕНІ ГОДИНИ ЗАЛИШИЛИСЯ ДО ЗАВЕРШЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОБНОМУ ЗНО

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланнямСьогодні добігає кінця період реєстрації осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року.
Зареєструватися можна на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти: заповнити  електронну реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО в терміни, зазначені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Кожен зареєстрований може самостійно перевірити в кабінеті учасника пробного ЗНО факт надходження коштів (не раніше ніж через сім календарних днів з моменту оплати).
Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.
Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня включно.
Змінено: Олена Холод - 19.01.2021 08:45:54
 
Матеріали про ЗНО-2021 для розміщення на інформаційних стендах
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://lv.testportal.gov.ua/index.php/489-materialy-pro-zno-2021-dlia-rozmishchennia-na-informatsiinykh-stendakh
Методисти ЛРЦОЯО підготували матеріали для інформаційних стендів щодо особливостей проведення ЗНО/ДПА у 2021 році.
Завантажити їх можна за лінками, поданими нижче:
 
ОФІЦІЙНІ ВІДЕОРОЗ'ЯСНЕННЯ ЗАВДАНЬ ПРОБНОГО ЗНО-2021
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://ilearn.org.ua/courses/preview/11

Щоб допомогти майбутнім абітурієнтам у підготовці до основної сесії ЗНО-2021, УЦОЯО та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» зроблять навчальні відеороз'яснення завдань пробного ЗНО 2021.
Реєструйтеся і ви зможете переглянути офіційні роз'яснення експертів та безкоштовно підготуватися до ЗНО-2021 разом з нами!
 
Особливості пробного ЗНО-2021
Повний текст читайте тут: https://gre4ka.info/zhyttia/62990-yak-otrymaty-100-tysiach-hryven-za-zno-2021-vse-shcho-treba-znaty

Пробне тестування
На відміну від минулого року, у 2021 році МОН обіцяє, що учні зможуть пройти пробне тестування. Наразі зареєструвалось понад 140 тисяч учасників. Пробне ЗНО платне і коштуватиме від 195 до 255 грн залежно від регіону. Як пояснили в профільному міністерстві, різниця у вартості пов’язана з вартістю друку, доставки, кількістю учасників тощо.
Цитата

«Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета, а також додатково завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома, внести 10–14 квітня свої відповіді до спеціального сервісу, щоб 16 квітня отримати результати пробного ЗНО», – зазначив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Пробне ЗНО відбудеться 10 квітня.
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ПРОБНОГО ЗНО-2021 !!!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.6 «Забезпечення проведення пробного ЗНО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформуємо про те, що Львівський регіональний центр розмістив в ОСОБИСТИХ КАБІНЕТАХ УЧАСНИКІВ ПРОБНОГО ЗНО ЗАПРОШЕННЯ.
      Просимо учасників пробного ЗНО-2021 зайти в ОСОБИСТІ КАБІНЕТИ на сайті Львівського РЦОЯО, ОЗНАЙОМИТИСЬ з інформацією про те, У ЯКІЙ АДМІНІСТРАТИВНІЙ ОДИНИЦІ, у ЯКОМУ ПУНКТІ ПРОБНОГО ЗНО (за ЯКОЮ АДРЕСОЮ ВІН РОЗТАШОВАНИЙ) ви будете проходити пробне ЗНО в суботу, 10 квітня 2021 року.
      Зауважте, що ПОТРІБНО РОЗРАХУВАТИ ЧАС ДОЇЗДУ до ПУНКТУ ПРОБНОГО ЗНО, оскільки допуск до пунктів розпочинається о 10:15 та завершується о 10:50 !!!

      Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні на youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn.
Змінено: Ігор Опольський - 25.03.2021 10:18:18
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2021 !!!

ЩО РОБИТИ, якщо втратили ЛОГІ та / або ПАРОЛЬ для входу на особисту сторінку учасника пробного ЗНО?

Для входу на особисту сторінку учасника пробного ЗНО (для Рівненської області) потрібно перейти за гіперпокликанням на сайт Львівського РЦОЯО.


      Якщо забули / втратили дані для входу, то скористайтесь сервісом "Втратили логін або пін-код?". У вікні, що з'явилось, уведіть необхідні дані:
      - прізвище
      - ім'я,
      - номер мобільного телефону.


      Якщо зазначені Вами дані співпадуть із введеними під час реєстрації, то на зазначений при реєстрації e-mail будe відправлено Ваш логін та пін-код для входу на інформаційну сторінку.
      
Інакше телефонуйте у ЛРЦОЯО:  032-242-26-61

 
До уваги освітян Рівненщини та учасників пробного ЗНО-2021 !!!
Керівникам територіальних громад
Керівникам органів управління освітою
територіальних громад

       На виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п.2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п.3.6 «Забезпечення проведення пробного ЗНО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 №178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 25.03.2021 № 188/03-29 публікуємо інформаційне повідомлення щодо розміщення запрошень на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2021 році.

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже  розміщені на інформаційних сторінках учасників
      Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення.
      Із 25 березня 2021 року учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської областей мають можливість роздрукувати запрошення-перепустки для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, де вказані адреси пунктів проведення.
Для цього необхідно зайти на «Інформаційну сторінку учасника ПЗНО» (за логіном та пін-кодом, який отримали під час реєстрації) на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua.
Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється з 10:15 до 10:50 за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження) та запрошення-перепустки в день тестування 10 квітня 2021 року.
Здобудеш освіту — побачиш більше світу!
Бажаємо успіху!
Змінено: Ігор Опольський - 30.03.2021 13:51:54
 
До уваги освітян Рівненщини!

Працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО спільно з Львівським РЦОЯО здійснюють підготовку процедур пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
      Станом на 01.04.2021 в Рівненській оласті завершено процедуру навчання та / або інструктажу працівників з числа старших інструкторів, інструкторів, чергових, які будуть залучені до роботи в пунктах проведення пробного ЗНО 10 квітня 2021 року.
      Наказом УОН РОДА від 29.03.2021 затверджено мережу пунтків пробного ЗНО, які працюватимуть на базі 28 закладів ЗС, П(ПТ), фахової передвищої освіти Рівненщини.
      Перелік пунктіів проведення пробного ЗНО надано для ГУНП в Рівненськіій області та ГУ ДСНС в Рівненській області з метою їх оперативного реагування в разі необхідності.
      Керівникам органів управління освітою в територіальних громадах для пунктів пробного ЗНО надіслано листа з інформацією про алгоритм дій у випадках перебування на території закладу освіти сторонніх осіб, виявлення предмета, схожого на вибуховий пристрій, спрацювання пожежної чи охоронної сигналізації від УСБУ в Рівненській області, надано інформацію про чергові частини відділів та відділень ГУНП в Рівненській області та про підпорядковані підрозділи ГУ ДСНС в Рівненській області для організації інформування та дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у квітня 2021 року.
      У вівторок, 06.04.2021, працівниками Львівського РЦОЯО для керівників пунктів пробного ЗНО, помічників керівників та осіб, які у територіальних громадах відповідають за підготовку до проведення ЗНО, зокрема тих громад, у яких працюватимуть пункти пробного ЗНО, буде проведено онлайнову нараду.
      Керівникам пунктів пробного ЗНО Львівський РЦОЯО надіслав контейнери з матеріалами, необхідними для успішного проведення пробного тестування.

      Звертаємо увагу учасників пробного ЗНО на необхідність ознайомлення в особистих кабінетах (доступно з 25.03) з інформацією про назву та адресу пункту пробного ЗНО (розрахувати час доїзду до нього, бо допуск із 10:15 до 10:50) та дотримання актуальних протиепідемічних вимог у пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО                                                             І.В. ОПОЛЬСЬКИЙ
01.04.2021
Змінено: Ігор Опольський - 09.04.2021 09:58:03
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2021 та освітян РІвненщии!

Львівський регіональний центр інформує про умови участі пробного тестуванні  
До уваги учасників пробного ЗНО-2021!

У суботу, 10.04.2021, буде проведено ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання. Учасники мають прийди до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
    
  При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ (свідоцтво про народження тощо);
2) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення пробного зовнішнього оцінювання(верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

[JUSTIFY]Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань пробного тесту; 
- виносити матеріали пробного зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  пробного тесту (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт пробного ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 
[/JUSTIFY]

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для участі в пробному ЗНО зареєструвалось 4 956 (у 2020 - 7 606) учасників, для яких працюватимуть 339 аудиторій у 28  пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 11, м. Дубно - 2, м. Вараш - 2, м. Острог - 1, м. Березне - 1, смт. Володимирець - 1, смт. Гоща - 1, м. Дубровиця - 1, смт. Зарчіне - 1, м. Здолбунів - 1, м. Корець - 1, м. Костопіль - 1, смт. Млинів - 1, м. Радивилів - 1, м. Сарни - 3), окрім цього обслуговуватимуть процедури 28 керівників пунктів пробного ЗНО та 28 помічників керівників пунктів пробного ЗНО, 678 інструкторів та 125 чергових.
      У пунктах пробного будуть присутні медичні працівники: у кожному по 1. Територію пунктів патрулюватимуть працівники Національної поліції
      На виконання робіт пробного ЗНО відведено від 150 до 210 хвилин.

      У розрізі предметів учасники розподілились так:
      - українська мова та література - 1491;
      - українська мова - 428;
      - історія України - 281;
      - математика - 1452;
      - математика (стандарт) - 187;
      - фізика - 46;
      - хімія - 42;
      - біологія - 122;
      - географія - 37;
      - англійська мова - 866;
      - німецька мова - 3;
      - французька мова - 1;
      - іспанська - 0.
      
      Результати виконання пробного тесту зовнішнього незалежного оцінювання учасникам необхідно буде внести до спеціального сервісу визначення результатів в особистому кабінеті з 10 по 14 квітня, після чого результати будуть розміщені на персональних сторінках учасників 16 квітня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання пробного тесту!

      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ пробного ЗНО-2021: із 4956 учасників до 28 пунктів тестування в Рівненській області не з'явились 206 (4,15%)виконували завдання пробного тесту 4 749 (95,84%)
Було кілька учасників, яких не допустили до пунктів проведення пробного ЗНО, бо вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
У пунктах проведення пробного тестування були присутні медичні працівники, зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Під час допуску до пунктів пробного здійснювався температурний скринінг як персоналу, так і учасників.
    У 3 пунктах були присутні 7 громадських спостерігачів, із яких 4 журналісти (телеканал UA: Рівне, ITV).
   Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку  контейнерів із матеріалами до усіх пунктів пробного ЗНО. 
         Усі 28 пунктів пробного були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв (100 осіб), використання персоналу понад резерв зафіксовано у 14 пунктах проведення пробного ЗНО (29 осіб).
   В 11 пунктах пробного здійснювався контроль за процедурою проведення особами, уповноваженими на здійснення контролю від Львівського РЦОЯО.
      Упродовж 12-13 квітня 2021 року триватиме прийом документів від керівників пунктів пробного ЗНО, які працювали на базі закладів освіти у місті Рівне, для тих керівників пунктів пробного, які працювали не на базі закладів освіти міста Рівне, Львівським РЦОЯО буде окремо повідомлено про алгоритм відправки матеріалів.
Тим учасникам, які не змогли взяти участі в пробному ЗНО 10 квітня, необхідно звернутись до закладу освіти, у якому мали проходити пробне тестування, та забрати свій тестовий зошит
          

Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2021 10:33:37
 
До уваги освітян Рівненщини!

Працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО спільно з Львівським РЦОЯО здійснюють підготовку процедур пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
      До 01.04.2021 в Рівненській оласті завершено процедуру навчання та / або інструктажу працівників з числа старших інструкторів, інструкторів, чергових, які будуть залучені до роботи в пунктах проведення пробного ЗНО у суботу, 10 квітня 2021 року.
      Наказом УОН РОДА від 29.03.2021 затверджено мережу пунтків пробного ЗНО, які працюватимуть на базі 28 закладів ЗС, П(ПТ), фахової передвищої освіти Рівненщини.
      Перелік пунктіів проведення пробного ЗНО надано для ГУНП в Рівненськіій області та ГУ ДСНС в Рівненській області з метою їх оперативного реагування в разі необхідності.
      Керівникам органів управління освітою в територіальних громадах для пунктів пробного ЗНО надіслано листа з інформацією про алгоритм дій у випадках перебування на території закладу освіти сторонніх осіб, виявлення предмета, схожого на вибуховий пристрій, спрацювання пожежної чи охоронної сигналізації від УСБУ в Рівненській області, надано інформацію про чергові частини відділів та відділень ГУНП в Рівненській області та про підпорядковані підрозділи ГУ ДСНС в Рівненській області для організації інформування та дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у квітня 2021 року.
      У вівторок, 06.04.2021, працівниками Львівського РЦОЯО для керівників пунктів пробного ЗНО, помічників керівників та осіб, які у територіальних громадах відповідають за підготовку до проведення ЗНО, зокрема тих громад, у яких працюватимуть пункти пробного ЗНО, буде проведено онлайнову нараду.
      Керівникам пунктів пробного ЗНО Львівський РЦОЯО надіслав контейнери з матеріалами, необхідними для успішного проведення пробного тестування.
      Із 06.04 по 09.04.2021 керівники пунктів пробного ЗНО, помічники керівників пунктів здійснюють процедуру інформування персоналу своїх пунктів про залучення до роботи 10 квітня 2021 року, у разі потреби задіюють резерв. 

      Звертаємо увагу учасників пробного ЗНО на необхідність ознайомлення в особистих кабінетах (доступно з 25.03) з інформацією про назву та адресу пункту пробного ЗНО (розрахувати час доїзду до нього, бо допуск із 10:15 до 10:50) та дотримання актуальних протиепідемічних вимог у пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО                                                             І.В. ОПОЛЬСЬКИЙ
09.04.2021
 
ПОНАД 120 ТИСЯЧ УЧАСНИКІВ ЗАВТРА ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У ПРОБНОМУ ЗНО

Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням10 квітня в більшості регіонів України відбудеться пробне ЗНО. У м. Київ, Чернігівській та Миколаївській областях пробне ЗНО перенесено на 24 квітня.

Тестування розпочнеться об 11:00, допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50.

Для допуску до пунктів тестування учасникам потрібно мати:
  • оригінал документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
  • запрошення-перепустку;
  • засоби індивідуального захисту — маски (зокрема, виготовлені самостійно) або респіратор.
Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також (за бажанням) прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.

Адреси пунктів тестування зазначені в запрошеннях-перепустках, розміщених в особистих кабінетах  учасників пробного ЗНО на сайтах відповідних регіональних центрів.
Учасників, які запізнилися, до пункту проведення пробного ЗНО не допускатимуть.

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії та ідентифікації учасників пробного ЗНО. Просимо стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома.

У разі якщо учасник/учасниця пробного ЗНО вирішить залишитися вдома, він/вона зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Нагадуємо, що всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу до пунктів тестування, так і протягом усього періоду оцінювання: вони мають перебувати в масках або респіраторах, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

Для визначення результатів пробного ЗНО учасникам, які проходитимуть тестування 10 квітня, потрібно занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО 10–14 квітня до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.
Змінено: Олена Холод - 09.04.2021 13:11:52
 
Розбір пробного ЗНО з української мови - 2021 🔥 Завдання з мови, після тексту + поради для творуМатеріал можна переглянути за цим гіперпосиланням
Змінено: Олена Холод - 12.04.2021 04:46:53
 
ЗНО 2021. Завдання та відповіді пробного ЗНО з української мови і літератури

Матервал читаємо тут або переходимо за гіперпосиланням10 квітня 2021 року відбулось пробне ЗНО з української мови і літератури. На даній сторінці опубліковано завдання та відповіді на тест пробного ЗНО-2021 з української мови і літератури.

Нагадаємо, на сайті Ерудит.нет Ви також можете переглянути завдання та відповіді із інших предметів пробного ЗНО 2021: математикианглійської мовиісторії України,  фізикихіміїбіологіїгеографії та французької, іспанської, німецької мов
.
Слідкуйте за новинами ЗНО 2021 у соціальних мережах https://www.facebook.com/dpa.zno (Facebook),  https://invite.viber.com (Viber), https://t.me/online_erudyt (Telegram)

Скачати завдання з української мови та літератури (8650 downloads)  пробного ЗНО 2021;


Скачати завдання з української мови (3581 downloads) пробного ЗНО 2021;


Скачати таблицю переведення тестових балів ЗНО 2020 з української мови і літератури у 12 і 200-бальну шкалу
Змінено: Олена Холод - 12.04.2021 04:55:50
 
ЗНО 2021. Завдання, відповіді пробного ЗНО з математики

Матеріал читаємо тут або переходимо за гіперпосиланнямУ суботу, 10 квітня 2021р. відбулось пробне ЗНО з математики. Цього року у тестуванні з математики є багато нововведень і відмінностей від ЗНО минулих років.

Перше – ЗНО з математики є обов’язковим.
Наступне нововведення – це те, що ЗНО з математики тепер стало дворівневим.
Базовий рівень пишуть ті випускники, хто не планує вступати до ВНЗ. Всі інші, хто планує продовжувати вчитися, пишуть і базовий, і профільний рівні тесту. І, найрадісніше нововведень, – це те, що у зошитах ЗНО 2021 з математики будуть формули!


Нагадаємо, на сайті Ерудит.нет Ви також можете переглянути завдання та відповіді із інших предметів пробного ЗНО 2021: української мови і літературианглійської мовиісторії України,  фізикихіміїбіологіїгеографії та французької, іспанської, німецької мов.

Слідкуйте за новинами ЗНО 2021 у соціальних мережах Facebook: https://www.facebook.com/dpa.zno ,Telegram: https://t.me/zno_erudyt, Viber: https://invite.viber.com

Скачати завдання (рівень стандарту та профільний рівень) (11401 downloads) пробного ЗНО 2021 з математики;


Скачати завдання (рівень стандарту) (3857 downloads) пробного ЗНО 2021 з математики;


Скачати таблицю переведення тестових балів ЗНО 2020 з математики у 12 і 200-бальну шкалу
Змінено: Олена Холод - 12.04.2021 04:59:19
 
ПРОБНЕ ЗНО ВІДБУЛОСЯ З ДОТРИМАННЯМ УСІХ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ


Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням10 квітня 2021 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання. На тестування було зареєстровано понад 120 тисяч осіб. За оперативними даними, явка по Україні становила 93-95%. Остаточна інформація буде оприлюднена Українським центром оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО проходило організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.

Пробне ЗНО відбулося в більшості регіонів України, крім м. Києва, Чернігівської та Миколаївської областей. Згідно з рішенням Українського центру оцінювання якості освіти, через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлювало доїзд зареєстрованих учасників та педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробне ЗНО в цих трьох регіонах перенесено на 24 квітня.

Зазначимо, що пробне тестування надає учасникам право на ознайомлення з процедурою основної сесії ЗНО.

За актуальною інформацією слідкуйте на офіційних ресурсах Міністерства освіти і науки України (сайтFacebook-сторінкаTelegram-канал), а також на сайті УЦОЯО.

Нагадаємо, на платформі «Всеукраїнська школа онлайн» розпочав роботу інструмент «Кабінет учителя». За допомогою нього вчителі зможуть організовувати віртуальні класи та слідкувати за успішністю учнів. Крім того, оновлено дизайн платформи. Новий інструмент було презентовано 8 квітня 2021 року під час тематичного вебінара.
Змінено: Олена Холод - 12.04.2021 06:07:30
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників пробного ЗНО-2021 !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ВІДЕОКОМЕНТАРІ ДО ЗАВДАНЬ ПРОБНОГО ЗНО НА ПЛАТФОРМІ ILEARN
12.04.2021


Аби допомогти майбутнім абітурієнтам підготуватися до основної сесії ЗНО-2021, УЦОЯО та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» підготували відеокоментарі до завдань пробного ЗНО 2021 з усіх предметів.
Експерти Українського центру оцінювання освіти детально розібрали кожне завдання, надали розгорнуті пояснення на всі запитання та поділилися порадами, як успішно скласти ЗНО у 2021році.
Відеороз’яснення доступні на безкоштовній платформі iLearn за посиланням та на YouTube.
Ми просимо тих учасників, які проходитимуть оцінювання 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані. Це важливо, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії і якнайкраще зрозуміти, на що очікувати під час основної сесії ЗНО. Бути чесним із собою – єдиний спосіб досягти найвищих результатів.
Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2021 10:35:13
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2021 !!!

Рівненський ОІППО ІНФОРМУЄ Український центр оцінювання якості освіти нагадує учасникам ПРОБНОГО ЗНО, що завтра, 14.04.2021, останній день для внесення відповідей пробного ЗНО для учасників, які проходили тестування 1️⃣0️⃣ квітня. Сервіс «визначення результатів пробного ЗНО» https://bit.ly/3wU4ug8Змінено: Ігор Опольський - 13.04.2021 13:59:12
 
Як на Рівненщині пройшло пробне ЗНО?


Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://rivnepost.rv.ua/news/yak-na-rivnenshchini-proyshlo-probne-zno
  10 квітня на Рівненщині відбулося пробне ЗНО, на яке зареєструвалося майже 5000 учасників. До 28 пунктів тестування в Рівненській області не з’явилися 206 зареєстрованих учасників, а це 4,15%.

Як повідомила прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА, писали пробне ЗНО близько 96% зареєстрованих. Декількох учасників не допустили до пунктів проведення тестування, бо ті прийшли без документів, що посвідчують особу.У пунктах проведення пробного тестування були присутні медичні працівники, а охорону забезпечували представники національної поліції Рівненської області. І персоналу, і учасникам робили температурний скринінг. В 11 пунктах пробного тестування здійснювався контроль за процедурою проведення особами, уповноваженими на здійснення контролю від Львівського РЦОЯО.
Результати виконання пробного тесту зовнішнього незалежного оцінювання учасникам необхідно буде внести до спеціального сервісу визначення результатів в особистому кабінеті з 10 по 14 квітня, після чого результати будуть розміщені на персональних сторінках.
До слова, найбільше цьогоріч реєструвалося на пробне ЗНО з української, англійської мов, математики.
 
У Міносвіти розповіли про явку на пробне ЗНО-2021
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпокликанням https://www.rbc.ua/ukr/news/minobrazovaniya-rasskazali-vke-probnoe-vno-1618210966.html


Міністерство освіти й науки назвало явку на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. У ньому взяли участь 93-95% від зареєстрованих.


Про це повідомляє прес-служба МОН.

"10 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання. На тестування було зареєстровано понад 120 тис. осіб. За оперативними даними, явка по Україні склала 93-95%. Остаточна інформація буде оприлюднена Українським центром оцінювання якості освіти", - свідчить повідомлення.
У міністерстві відзначили, що пробне оцінювання проходило організовано, з дотриманням всіх правил, процедур і вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.
Так, пробне ЗНО пройшло в більшості регіонів України, крім Києва, Чернігівської та Миколаївської областей, де через припинення руху громадського транспорту його перенесли на 24 квітня.


Як писало РБК-Україна, раніше стало відомо, що через локдаун і обмеження на громадському транспорті Миколаївська область переносить пробне ЗНО.
Відзначимо, школи в Києві можуть завершити цей навчальний рік для випускників у квітні через підготовку до ЗНО.

Страницы: Пред. 1 2 3 След.
Читають тему