Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
Нормативно-правове забезпечення
 
До уваги учасників ЗНО-2022, освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимоза цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Що відомо про ЗНО 2022 року?


Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 23 травня до 15 липня.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п'яти навчальних предметів за рахунок коштів державного бюджету, та більшу кількість - за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб у встановленому законодавством порядку. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2022 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2022 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації.
Ці учасники мають обов’язково скласти:
  • українську мову або українську мову і літературу (субтест "атестаційні завдання"smile;);
  • математику;
  • історію України або іноземну мову (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Здобувачі освіти, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки. Здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.
У 2022 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання усіх завдань тесту.
За підсумками проходження ЗНО з української мови і літератури встановлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів з української мови і літератури (за підсумками виконання всіх завдань сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав") та з української мови (за підсумками виконання завдань субтесту "Атестаційні завдання" для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав" у межах цього субтесту).
За підсумками проходження зовнішнього оцінювання з інших навчальних предметів, зазначених у переліку, установлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів за підсумками виконання всіх завдань відповідної сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав".

 
До уваги освітян Рівненщини!
Органам управління освітою районних державних адміністрацій
Керівникам органів управління освітою територіальних громад
Керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
 
Інститут на виконання плану роботи, листа Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 22.09.2021 №506/03-29 «Про призначення відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році» із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання) у 2022 році просить призначити осіб, відповідальних за підготовку до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2022 році в органах управління освітою райдержадміністрацій, територіальних громад, закладах професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти, загальної середньої освіти обласного підпорядкування.
Копії відповідних сканованих наказів (формат –pdf) в електронному вигляді та інформацію про особу (файл у форматі Excel), яка відповідатиме за організацію та підготовку до проведення ЗНО-2022 та моніторингових досліджень якості освіти, за формою, вміщеною в додатку (файл у форматі Excel), просимо надіслати в Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти до вівторка, 28 вересня 2021 року, на електронну адресу rivnekcmeyo@gmail.com.
Укладена база даних із копіями наказів буде передана до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Також повідомляємо, що всю необхідну інформацію з питань організації та проведення у 2021-2022 навчальному році на Рівненщині зовнішнього незалежного оцінювання, моніторингу якості освіти працівники  кабінету  ЗНО  та  моніторингу  якості  освіти  Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти будуть оперативно розміщувати на порталі «Освіта Рівненщини в розділі «Загальний форум», зокрема в темі «Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти» та «Міжнародне моніторингове досілдження якості освіти PISA-2022: основний етап».
 
      
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2022 !!!

      
Львівський РЦОЯО оновив банк тренувального онлайнового тестування.

      Тренувальне онлайн тестування найближчим часом буде доповнено фахівцями Львівського РЦОЯО завданнями 2021 року.

Запрошуємо абітурієнтів до активної підготовки.


      Зичимо успішної підготовки!!!
Змінено: Ігор Опольський - 27.09.2021 09:22:03
 
До уваги учасників ЗНО-2022!

      Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, української мови та літератури передбачено знання учасниками правильного наголошення слів - нормативного наголосу.
      Ознайомитись із переліком цих слів можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, перейшовши за гіперпокликанням.

      Зміст сертифікаційної роботи з української мови і літератури визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти.

      Завантажити програму з української мови і літератури у форматі PDF.
Страницы: 1
Читають тему