Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1 2 3 След.
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
Нормативно-правове забезпечення

ЗАКОНИ УКРАЇНИ


УКАЗИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ


ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України
[JUSTIFY]1. Завантажити Постанова КМУ від 25.08.20041095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» (Постановою ухвалено рішення щодо створення Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, а також затверджено Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти. Цим Порядком визначено механізм проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти).
2. Завантажити Постанова КМУ від 31.12.20051312 «Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти»  (Постановою затверджено Положення про Український центр оцінювання якості освіти).
5. Завантажити від 15.04.2015 № 222 «Про затвердження Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання»  (Постановою визначено механізм залучення Українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до виконання робіт і надання послуг, пов’язаних із проведенням зовнішнього незалежного оцінювання, а також унормовано питання оплати праці залучених працівників за їх основним місцем роботи).

[/JUSTIFY]
ПОСТАНОВИ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО САНІТАРНОГО ЛІКАРЯ  УКРАЇНИ
НАКАЗИ (МОН, ЛРЦОЯО та ДОН РОДА), ДОРУЧЕННЯ (ВПМ, голови Рівненської ОДА)
Міністерство освіти і науки України
[JUSTIFY]1. Завантажити спільний наказ МОН/МОЗ від 29.08.2016 №1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстровано в Міністерстві юстиції 29.12.2016 за №31707/29837-1710/29840; ЦИМ наказом затверджено Перелік особливих (спеціальних) умовщо створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення ЗНО.
2. Завантажити наказ Міністерства освіти і науки України від 10.01.2017 № 25, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.01.2017 за № 118/29986 (Наказом затверджено Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти: окреслено загальні положення, визначено суб'єкти проведення ЗНО, права та обов'язки учасників,  порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО,  процедуру проведення основної та додаткової сесій, порядок подання і розгляду апеляційних заяв та ознайомлення із прийнятими рішеннями тощо).
5. Завантажити Наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України від 14.02.2019 № 194/331 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (ЗМІНИ до Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, та Переліку особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання).
8. Завантажити наказ Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1453 "Про затвердження Змін до Порядку використання приміщень закладів освіти для проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти",  зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 грудня 2020 р. за N 1314/35597 (Ключові зміни: 1) для ЗНО тепер не в межах області, а в межах району (з урахуванням нового районування) створюється не менше 1 пункту тестування за умови, що на території району проживають (перебувають) не менше ніж 180 учасників сесії тестування; 2) тепер допускається створення в приміщеннях однієї будівлі двох та більше пунктів тестування, у яких передбачається виконання різних сертифікаційних робіт, в яких працюватимуть учасники загальною (!) кількістю не менше 180 осіб. Це дозволить в одному закладі створювати пункти тестування одночасно з української мови і літератури та української мови або з математики та математики (завдання рівня стандарту), що значно спрощує організацію довезення випускників 11 класів для проходження ДПА).
9. Завантажити наказ Міністерства освіти і науки України від 05.05.2021 № 498 «Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.05.2021 за № 682/36304 (Наказом затверджено перелік навчальних предметів, із яких у 2022 році проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, принципи зарахування результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Також установлено строки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Окрім цього, наказом визначено підходи щодо встановлення результатів державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання).
10. Завантажити наказ Міністерства освіти і науки України від 02.11.20211166 "Про організацію та проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти" (Наказом затверджено Календарний план організації та проведення зовнішнього незвлежного оцінювання у 2022 році, результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти).
11. 
[/JUSTIFY]
Український центр оцінювання якості освіти
[JUSTIFY]1. Завантажити Українського центру оцінювання якості освіти від 20.10.2021 № 141 "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році" (Наказом встановлено терміни реєстрації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, а також перелік навчальних предметів, із яких укладаються тести та перелік мов національних меншин, якими здійснюється їх переклад).
5. 
[/JUSTIFY]
Рівненська обласна державна адміністрація
Департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації
2. Завантажити наказ департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 29.03.2022 № 00 "Про затвердження мережі пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року в Рівненській області.
3. Завантажити наказ департаменту освіти і науки Рівненської державної обласної адміністрації  від 18.04.2021 №  "Про затвердження пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року в Рівненській області". 
4. Завантажити .
ЛИСТИ
Кабінет Міністрів України
1. Завантажити 
2. 
Міністерство освіти і науки України
2.  
[CENTER]Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти
1. Завантажити
2. 
[/CENTER]
Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
2. Лист Рівненського ОІППО .
3. Лист Рівненського ОІППО 
4. Лист Рівненського ОІППО .
5. Лист Рівненського ОІППО .
6. Лист Рівненського ОІППО .  
7. Лист Рівненського ОІППО .
8. Лист Рівненського ОІППО .
9. Лист Рівненського ОІППО .
10. Лист Рівненського ОІППО .
11. Лист Рівненського ОІППО . 
12. Лист Рівненського ОІППО .. 

Прес-релізи

1. Прес-реліз прес-конференції . ЗАВАНТАЖИТИ.
2. Прес-реліз прес-конференції . ЗАВАНТАЖИТИ.
3. Прес-реліз прес-конференції . ЗАВАНТАЖИТИ.
4. Прес-реліз прес-конференції . ЗАВАНТАЖИТИ.
5. Прес-реліз прес-конференції

Для пунктів ЗНО щодо створення особливих умов учасникам

ЗАВАНТАЖИТИ/ПЕРЕЙТИ ДО ПАПКИ гіперпосилання із доступом до фото та відео.
Змінено: Ігор Опольський - 18.11.2021 06:41:51
 
До уваги учасників ЗНО-2022, освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимоза цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Що відомо про ЗНО 2022 року?

Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 23 травня до 15 липня.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п'яти навчальних предметів за рахунок коштів державного бюджету, та більшу кількість - за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб у встановленому законодавством порядку. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2022 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2022 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації.
Ці учасники мають обов’язково скласти:
  • українську мову або українську мову і літературу (субтест "атестаційні завдання"smile;);
  • математику;
  • історію України або іноземну мову (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Здобувачі освіти, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки. Здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.
У 2022 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання усіх завдань тесту.
За підсумками проходження ЗНО з української мови і літератури встановлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів з української мови і літератури (за підсумками виконання всіх завдань сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав"smile;) та з української мови (за підсумками виконання завдань субтесту "Атестаційні завдання" для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав" у межах цього субтесту).
За підсумками проходження зовнішнього оцінювання з інших навчальних предметів, зазначених у переліку, установлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів за підсумками виконання всіх завдань відповідної сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав".

Змінено: Ігор Опольський - 17.01.2022 07:15:03
 
До уваги освітян Рівненщини!
Органам управління освітою районних державних адміністрацій
Керівникам органів управління освітою територіальних громад
Керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
 
Інститут на виконання плану роботи, листа Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 22.09.2021 №506/03-29 «Про призначення відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році» із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання) у 2022 році просить призначити осіб, відповідальних за підготовку до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2022 році в органах управління освітою райдержадміністрацій, територіальних громад, закладах професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти, загальної середньої освіти обласного підпорядкування.
Копії відповідних сканованих наказів (формат –pdf) в електронному вигляді та інформацію про особу (файл у форматі Excel), яка відповідатиме за організацію та підготовку до проведення ЗНО-2022 та моніторингових досліджень якості освіти, за формою, вміщеною в додатку (файл у форматі Excel), просимо надіслати в Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти до вівторка, 28 вересня 2021 року, на електронну адресу rivnekcmeyo@gmail.com.
Укладена база даних із копіями наказів буде передана до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Також повідомляємо, що всю необхідну інформацію з питань організації та проведення у 2021-2022 навчальному році на Рівненщині зовнішнього незалежного оцінювання, моніторингу якості освіти працівники  кабінету  ЗНО  та  моніторингу  якості  освіти  Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти будуть оперативно розміщувати на порталі «Освіта Рівненщини в розділі «Загальний форум», зокрема в темі «Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти» та «Міжнародне моніторингове досілдження якості освіти PISA-2022: основний етап».
 
      
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2022 !!!

      
Львівський РЦОЯО оновив банк тренувального онлайнового тестування.

      Тренувальне онлайн тестування найближчим часом буде доповнено фахівцями Львівського РЦОЯО завданнями 2021 року.

Запрошуємо абітурієнтів до активної підготовки.


      Зичимо успішної підготовки!!!
Змінено: Ігор Опольський - 27.09.2021 09:22:03
 
До уваги учасників ЗНО-2022!

      Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, української мови та літератури передбачено знання учасниками правильного наголошення слів - нормативного наголосу.
      Ознайомитись із переліком цих слів можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, перейшовши за гіперпокликанням.

      Зміст сертифікаційної роботи з української мови і літератури визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти.

      Завантажити програму з української мови і літератури у форматі PDF.
 
До уваги освітян Рівненщини!

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО В ДИНАМІЦІ
4.10.2021


Створений Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти інтерактивний ресурс «Результати ЗНО: дані в динаміці» доповнено даними зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
Цей сервіс дасть змогу простежити динаміку результатів учасників ЗНО протягом  2008‒2021 років за навчальними предметами і порівняти їх у розрізі областей та районів. Такий підхід до візуально-статистичного представлення даних зініціював відомий науковець, міжнародний консультант з освітніх оцінювань Алґірдас Забуліоніс, який стояв біля початків системи ЗНО, а також стимулював її розвиток, зокрема запропонував підхід до встановлення порогу «склав / не склав», моделі шкалювання результатів ЗНО.
Ця інформація, а також інші аналітико-статистичні матеріали, оприлюднені в рубриці  «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ», дадуть змогу освітнім експертам та аналітикам послуговуватися актуальними й достовірними даними щодо якості середньої освіти на конкретних часових зрізах і в динаміці.
 
До уваги учасників ЗНО-2022!
Готуйтеся до ЗНО за допомогою коментарів-пояснень
Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням

Учасники зовнішнього оцінювання 2022 року мають змогу ефективно підготуватися до важливого іспиту, скориставшись сервісом сайту ЗНО-ОНЛАЙН, який містить якісні коментарі-пояснення до завдань тестів ЗНО.

Коментарі-пояснення створені спеціально для сайту ЗНО-ОНЛАЙН провідними вчителями, викладачами й репетиторами.

У коментарях до завдань з української мови і літературианглійської мовиматематикиісторії Українифізикихіміїгеографії та біології надано схеми виконання того чи іншого завдання, що дозволяє самостійно швидко проаналізувати та зрозуміти його.

У кожному коментарі насамперед зазначено тему, знання з якої потрібні для виконання тестового завдання й пояснено, які саме знання чи вміння потрібно застосувати до виконання цього завдання. Автори коментарів також скеровують користувачів на необхідний теоретичний матеріал, нагадують факти й закономірності, покладені в основу того чи іншого завдання. 

Особливу увагу приділено в коментарях поясненню логіки пошуку правильного варіанта відповіді. Окрім того, досвідчені фахівці з підготовки до зовнішнього оцінювання діляться в коментарях хитрощами та лайфхаками, що допоможуть спростити роботу над завданням і краще впоратися зі справжнім тестом ЗНО.

Ознайомлення з коментарями-поясненнями до завдань тестів сприяє кращому розумінню предмета та вдалому виконанню аналогічних завдань під час реального зовнішнього оцінювання.Змінено: Олена Холод - 27.10.2021 12:55:51
 
До уваги учасників ЗНО-2022!
Хто має складати тести ЗНО у 2022 році
Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням


У 2022 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також зовнішнє оцінювання можуть складати випускники минулих років, які планують вступати на навчання до закладів вищої освіти.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести не більш ніж з п’яти навчальних предметів за кошти державного бюджету. Якщо учасник бажає скласти тести більше ніж з п’яти навчальних предметів, він зможе зробити це на платній основі.

Випускники шкіл 2022 року, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які у 2022 році здобувають повну загальну середню освіту, обов’язково складають ДПА у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів:
При складанні тесту з української мови та літератури учасники тестування можуть отримати три оцінки: за частину тесту з української мови (за шкалою 100–200 балів), за весь тест з української мови та літератури (за шкалою 100–200 балів) та оцінку ДПА за шкалою 1–12 балів за виконання завдань з української мови.

При складанні будь-якого іншого тесту учасники можуть отримати дві оцінки: оцінку ДПА за виконання всього тесту або його частини (для математики, іноземної мови та історії), а також оцінку за шкалою 100–200 балів за виконання всіх завдань відповідного тесту.

Оцінки за шкалою 100–200 балів можна буде використати для вступу до закладів вищої освіти України. Вибір необхідних учаснику ЗНО оцінок за кожним предметом здійснюється під час реєстрації на ЗНО.
Окрім того, для вступу до закладів вищої освіти випускники 2022 року можуть додатково обрати будь-який п’ятий предмет з переліку предметів ЗНО за кошти держбюджету. Додатково учасник може скласти тести більше ніж з п’яти навчальних предметів на платній основі.

Випускники шкіл минулих років, які вступають до закладів вищої освіти, можуть скласти тести не більше ніж з п'яти навчальних предметів на вибір: українська мова, українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, біологія, географія, фізика, хімія. Окрім того, випускники минулих років можуть скласти тести більше ніж з п’яти навчальних предметів на платній основі.
Змінено: Олена Холод - 28.10.2021 14:00:29
 
До уваги учасників ЗНО-2022!

ЗНО-2022: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ


Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням


Опубліковано характеристики сертифікаційних робіткритерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також зазначено час, відведений на його виконання. Докладне ознайомлення з інформацією, поданою в характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе раціонально розподілити час для виконання її завдань та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник / учасниця тестування знатиме, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.
Нагадуємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Стануть у пригоді під час підготовки до тестування завдання сертифікаційних робіт попередніх років, які розміщено у рубриці «Тести минулих років».
Змінено: Олена Холод - 01.11.2021 13:46:41
 
До уваги учасників ЗНО-2022!

Загальна характеристика сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту) ЗНО 2022 року
  
Загальна характеристика сертифікаційної роботи з математики ЗНО 2022 року 
    
 
До уваги учасників ЗНО-2022!
Готуйтеся до ЗНО з хімії за тематичними добірками


На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено завдання зовнішнього оцінювання з хімії, згруповані за темами, ознайомитися із матеріалом можна, перейшовши за гіперпосиланням http://osvita.ua/test/84937/
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 11-х класів закладів ЗСО, учнів, студентів закладів П(ПТ)О, фахової передвищої освіти!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ВІДОМІ ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2022
2.11.2021

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.
До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
      Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:
      - фізика - 23 травня, 
      - хімія - 26 травня, 
      - українська мова, українська мова і література - 31 травня, 
      - математика, математика (завдання рівня стандарту) - 3 червня,
      - іспанська мова, німецька мова, французька мова - 6 червня, 
      - англійська мова - 7 червня, 
      - історія України - 10 червня, 
      - географія - 14 червня, 
      - біологія17 червня.


Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Змінено: Ігор Опольський - 05.11.2021 13:53:34
 
                                                                                                                                                                           До уваги учасників ЗНО-2022!
Реєстрація на ЗНО стартує 1 лютого. Які предмети обрати?

Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням


Реєстрація учасників зовнішнього оцінювання для участі у тестуванні розпочнеться 1 лютого.

Відповідний календарний план проведення ЗНО в 2022 році затверджений Міністерством освіти і науки.

Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів, слухачів, студентів для проходження державної підсумкової атестації ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

Реєстрація випускників минулих років, а також внесення змін до реєстраційних даних триватиме до 9 березня.

У 2022 році кожен зареєстрований учасник має право безкоштовно пройти зовнішнє незалежне оцінювання щонайбільше з п’яти предметів. 

Окрім того, кожен учасник також матиме змогу скласти тести з більшої кількості предметів за окрему плату. Вартість складання одного додаткового тесту буде оголошена у січні 2022 року.

Зовнішнє оцінювання в 2022 році буде проведено з української мови, української мови і літератури, математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, а також чотирьох іноземних мов – англійської, німецької, французької та іспанської.

Водночас випускники мають обов’язково пройти ДПА у формі зовнішнього оцінювання з чотирьох навчальних предметів: 
  • українська мова;
  • математика;
  • історія України або іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька) – за вибором випускника;
  • четвертий предмет за вибором випускника (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Аби правильно визначити, які предмети треба скласти для вступу в заклад вищої освіти, учасникам потрібно ознайомитися з переліком конкурсних предметів ЗНО на обрану спеціальність. Такий перелік передбачений Умовами прийому до закладів вищої освіти.
Змінено: Олена Холод - 03.11.2021 06:07:18
 
До уваги учасників ЗНО-2022, освітян Рівненщини!
Важливі дати проведення ЗНО - 2022
Змінено: Олена Холод - 03.11.2021 10:10:55
 
Підготовка до ЗНО: якими будуть тести в 2022 році
Затверджені характеристики, що визначають особливості тестів з кожного предмета
Детально ознайомитися із матеріалом можна, перейшовши за гіперпокликанням http://osvita.ua/test/84941/
 
До уваги освітян Рівненщини!
УРЯД УЗГОДИВ ПОРЯДОК ЗАЛУЧЕННЯ ПЕДАГОГІВ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО З ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ
Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланням


Уряд вніс зміни до Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідне рішення ухвалено під час засідання Кабінету Міністрів сьогодні, 3 листопада 2021 року. 

Зміни спрямовано на актуалізацію Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, ухваленого постановою Кабінету Міністрів №222 від 15 квітня 2015 року, та приведення його у відповідність до Закону «Про повну загальну середню освіту». 

Постанова вносить зміни до Порядку в частині унормування залучення відповідних працівників до проведення інших видів оцінювання, що проводяться Українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО. 

Зокрема, це стосується здійснення незалежного тестування професійних компетентностей у процесі сертифікації педагогічних працівників, вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.
Змінено: Олена Холод - 03.11.2021 18:44:08
 
До уваги учасників ЗНО-2022!
ЗНО 2022: наскільки ви знаєте умови проведення?
Тест для батьків і випускників шкіл на знання умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року

Знання процедури та правил проведення зовнішнього незалежного оцінювання допоможе вам уникнути помилок у майбутньому. Пройдіть простий тест, щоб перевірити свою обізнаність у цьому питанні.

Щоб пройти тест, 
переходимо за гіперпосиланням
Змінено: Олена Холод - 03.11.2021 18:48:57
 
До уваги учасників ЗНО-2022!
         ЗНО-2022: наскільки ви знаєте процедуру проведення?

Знання процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання допоможе вам уникнути помилок у день тестування. Пройдіть цей простий тест, щоб перевірити свою обізнаність.


Пройдіть тест на знання порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році за таким гіперпокликанням
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

УРЯД УЗГОДИВ ПОРЯДОК ЗАЛУЧЕННЯ ПЕДАГОГІВ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО З ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ
Опубліковано 03 листопада 2021 року о 18:23
Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

Уряд вніс зміни до Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідне рішення ухвалено під час засідання Кабінету Міністрів сьогодні, 3 листопада 2021 року. 
Постанова вносить зміни до Порядку в частині унормування залучення відповідних працівників до проведення інших видів оцінювання, що проводяться Українським та регіональними центрами оцінювання якості освіти з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО. 
Зокрема, це стосується здійснення незалежного тестування професійних компетентностей у процесі сертифікації педагогічних працівників, вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.
Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє органам місцевого самоврядування використовувати майно ліквідованих закладів загальної середньої освіти для потреб суспільного життя місцевої громади, а також здавати в оренду майно ліквідованих комунальних ЗЗСО у сільській місцевості та спрямовувати кошти від оренди виключно на освітні потреби.

Змінено: Ігор Опольський - 04.11.2021 09:19:43
 
До уваги вчителів української мови, учасниківЗНО-2022!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

      УКРАЇНСЬКА МОВА

      У 2022 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.
      Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2022 році здобудуть повну загальну середню освіту, мають обов’язково вибрати для проходження ДПА у формі ЗНО українську мову або українську мову і літературу.
      Зміст сертифікаційної роботи з української мови визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови для закладів загальної середньої освіти.
      Сертифікаційна робота з української мови налічує 40 завдань різних форм і складається з двох частин: «Частина 1» (39 завдань різних форм), «Частина 2» (завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю).

 
      Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з української мови за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником/цею за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
      У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник/ця із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника/ці, який/а подолав/ла поріг «склав/не склав», буде визначено його/її рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів (конкурсний предмет «українська мова»).
      Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
      Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року отримають оцінку державної підсумкової атестації з української мови за шкалою 1–12 балів. У процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з української мови.
Страницы: 1 2 3 След.
Читають тему