Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році, У цій темі будемо розміщувати повідомлення з актуальною інформацією
 
Нормативно-правове забезпечення
Постанови Кабінету Міністрів України
Накази Міністерства освіти і науки України
2. Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015  № 1277, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 року за № 9/28139 "Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання".
Накази УЦОЯО

Листи Львівського РЦОЯО
1. 
Накази департаменту освіти і науки Рівненської ОДА
1. 


Змінено: Ігор Опольський - 23.10.2021 06:28:47
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 10-11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, фахлвлї передвищої освіти!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПРОБНЕ ЗНО-2022: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ
21.10.2021


Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.

Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.
      Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для Рівненської області - на сайті Львівського РЦОЯО.
Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 10-11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, фахлвлї передвищої освіти!


Слайд від колег Київського РЦОЯО про пробне ЗНО-2022. Розглядаємо.

 
Як буде проходити пробне ЗНО-2022 в умовах карантину: до чого готуватися школярам

В умовах карантину пробне ЗНО у 2022 році відбуватиметься з дотриманням протиепідемічних заходів. Діти повинні бути в масках, також бажано взяти з собою дезінфектор для рук.
Змінено: Ірина Панчук - 02.11.2021 14:26:41
 
ЗНО-2022: якими будуть цьогорічні тести?
В Українському центрі оцінювання якості освіти визначили, якими будуть тести з різних предметів на ЗНО-2022.Відповідні характеристики тестівкритерії оцінювання та схеми нарахування балів опублікували на сайті установи.
Ознайомитися із матеріалом можна, перейшовши за гіперпокликанням https://life.pravda.com.ua/society/2021/11/2/246359/
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників пробного ЗНО-2022!!!

      Львівський РЦОЯО інформує про те, що у 2022 році кожен зареєстрований учасник зможе і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного чи двох навчальних предметів і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

 
До уваги учасників пробного ЗНО-2022!

Затвердження кошторисів вартості послуги із пробного ЗНО має відбутися не пізніше 14 грудня

Вартість проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання стане відома у грудні.
Відповідна норма передбачена календарним планом проведення пробного ЗНО в 2022 році, що затверджений Українським центром оцінювання якості освіти.
Згідно з документом, затвердження кошторисів вартості послуги із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання має відбутися не пізніше 14 грудня.
У попередньому циклі, вартість складання одного тесту пробного ЗНО складала від 195 до 255 грн, що залежало від регіону проходження тестування.
Як відомо, реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 5 січня та триватиме впродовж двох тижнів – до 22 січня 2022 року.
Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.
Під час першої сесії учасники тестування матимуть можливість скласти пробний тест з з української мови або української мови і літератури.
У ході другої сесії випускники зможуть спробувати власні сили та пройти пробне тестування з одного предмета на вибір – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької).
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні надає можливість майбутнім вступникам ознайомитись з процедурою проведення та відчути атмосферу «реального» тестування. Тестові завдання ПЗНО є аналогічними з тими, що використовуються під час зовнішнього оцінювання.
Важливо! Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.
Повний текст читайте тут https://osvita.ua/test/84900/
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2022!!!Страницы: 1
Читають тему