Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Страницы: 1
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2022 році - ЄВІ та ЄФВВ, Тут розміщуватимемо повідомлення з актуальною інформацією
 
Нормативно-правове забезпечення
Накази Міністерства освіти і науки України

1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.10.2021 № 1098 "Про затвердження умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році".
2. 
Змінено: Ігор Опольський - 27.10.2021 04:42:46
 
До уваги вступників до магістратури 2022 року!

      Наказом Міністерства освіти і науки України від 13.10.2021 № 1098 "Про затвердження умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році" затверджено умови прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2022 році. ПРОСИМО зацікавлених осіб ЗВЕРНУТИ УВАГУ на ЗМІНИ !!!


Змінено: Ігор Опольський - 28.10.2021 05:49:18
 
Перелік іспитів у магістратуру у 2022 році
Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланнямВідповідно до Умов прийому до закладів вищої освіти у 2022 році іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) складатимуть вступники в магістратуру всіх спеціальностей.
Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти (бакалавра, магістра) можуть проводитися такі іспити та фахові випробування:
 • єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, що передбачає складання предметного тесту та тесту загальних навчальних компетентностей;
 • єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.
 • фахове вступне випробування (ФВВ) в закладі освіти – форма вступного випробування, що проводиться в закладі для вступу на основі здобутого (або такого, що здобувається) ступеня або освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти, яка передбачає перевірку здатності до опанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей.
Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) передбачене для вступників на магістерські спеціальності таких галузей знань: «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини». Це випробування міститиме дві частини: предметний тест із певної спеціальності і тест загальних навчальних компетентностей (ТЗНК). 

У 2022 році вступники до магістратури зможуть подати результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2020, 2021 або 2022 року та єдиного фахового вступного випробування або фахового вступного випробування 2022 року.
Змінено: Олена Холод - 01.11.2021 07:32:38
 
До уваги вступників до магістратури!

Міністерством освіти і науки України затверджено Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти bit.ly/3BxqorE

ЄДКІ – обов'язковий компонент атестації спеціальних компетентностей, визначених стандартами вищої освіти та достатніх для ефективного виконання професійної діяльності за обраною спеціальністю.

В порядку апробації кваліфікаційний іспит за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» планується провести у грудні 2021 року для вступників до магістратури 2020 року. Формат проведення буде уточнено з урахуванням епідеміологічної ситуації та відповідних технічних можливостей.

Докладніше: bit.ly/2X106yW

Міністерством освіти і науки України затверджено Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» на другому (магістерському) рівні вищої освіти. 
ЄДКІ – обов'язковий компонент атестації спеціальних компетентностей, визначених стандартами вищої освіти та достатніх для ефективного виконання професійної діяльності за обраною спеціальністю.
В порядку апробації кваліфікаційний іспит за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» планується провести у грудні 2021 року для вступників до магістратури 2020 року. Формат проведення буде уточнено з урахуванням епідеміологічної ситуації та відповідних технічних можливостей.
Екзаменаційна робота буде складатися з фабул (описів фактичних обставин ситуації). До кожної фабули буде наведено не більше 12 тестових завдань (запитань) за такими типами:
 • завдання, що мають по чотири варіанти відповіді, серед яких лише один правильний;
 • завдання, що мають по сім варіантів відповідей, серед яких лише три правильні;
 • завдання, що потребують визначення послідовності/пріоритетності;
 • завдання, що потребують визначення відповідності.
Загальна кількість тестових завдань – 120, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.
Програма ЄДКІ за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» складається з 12 розділів:
 • Конституційне право України;
 • Адміністративне право України;
 • Адміністративне судочинство в Україні;
 • Міжнародне публічне право, міжнародний захист прав людини;
 • Цивільне право України;
 • Цивільне процесуальне право України;
 • Трудове право України;
 • Міжнародне приватне право;
 • Кримінальне право України;
 • Кримінальне процесуальне право України;
 • Міжнародне кримінальне право, включаючи міжнародне співробітництво у сфері запобігання злочинності;
 • Загальні етичні вимоги правничої професії.
Програму розроблено робочою групою з питань методичного, організаційного та аналітичного забезпечення ЄДКІ за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», до складу якої входять працівники МОН, юристи, науковці, представники інших центральних органів влади та громадських організацій.
Змінено: Ігор Опольський - 22.11.2021 10:12:18
 
Спеціальності магістратури: де шукати інформацію

Повний текст читайте, перейшовши за посиланням http://osvita.ua/master/umovy/82220/

Для зручного пошуку спеціальності вступники до магістратури можуть скористатись інформаційною системою Вступ.ОСВІТА.UA. Це зручна електронна пошукова система, яка покликана допомогти вступникам знайти усю необхідну інформацію про заклади вищої освіти та освітні програми.
Дані для інформаційної системи отримуються з Єдиної державної електронної бази з питань освіти та постійно оновлюються. На сайті системи міститься інформація про дату їх останнього та майбутнього оновлення.
Майбутні вступники до магістратури можуть здійснити пошук за спеціальностями, регіонами, формою навчання та іншими параметрами.
Окрім цього, як додатковий критерій пошуку можна використовувати конкурсні предмети.
За результатами пошуку вступник отримає не лише повну інформацію про заклади вищої освіти (тип закладу, адреса, контактні дані адміністрації та приймальної комісії тощо), у яких він зможе навчатися за обраною спеціальністю.
Також сервіс надає вичерпні дані про відповідну освітню програму та особливості вступу на неї: складові конкурсного бала, термін навчання, вартість навчання, терміни подачі заяв тощо.

 
Вступ на магістра: вже 15 спеціальностей охоплено ЗНО
Матеріал читаємо нижче або переходимо за гіперпосиланнямМіністерство освіти поступово розширює перелік магістерських спеціальностей, для вступу на які абітурієнтам необхідно складати не лише тест з іноземної мови, а й єдине фахове вступне випробування.

У 2022 році правило складання єдиного фахового вступного випробування буде поширено на 15 спеціальностей магістратури. Вступне випробування відбуватиметься в традиційній формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Тест єдиного фахового вступного випробування складатиметься з двох частин: предметний тест і тест загальних навчальних компетентностей.

Зокрема,  як і в попередні роки, вступники на спеціальності магістратури «Міжнародне право» та «Право» мають складати тест із права та міжнародного права та тест загальних навчальних компетентностей.

Майбутні магістранти на спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та «Економіка» для вступу мають скласти тест з економіки та міжнародної економіки та тест загальних навчальних компетентностей.

Плануючи вступати на спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» або «Політологія», необхідно буде скласти тест із політології та міжнародних відносин та тест загальних навчальних компетентностей.

Для вступників на спеціальність «Психологія», «Соціологія» необхідним іспитом буде тест із психології та соціології та тест загальних навчальних компетентностей.

Для вступу на спеціальності «Маркетинг», «Менеджмент» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» потрібно буде скласти тест з управління та адміністрування та тест загальних навчальних компетентностей.

Вступникам у магістратуру на спеціальності «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» необхідно буде скласти тест з обліку та фінансів та тест загальних навчальних компетентностей.

А вступникам на спеціальність «Журналістика» та «Публічне управління та адміністрування» необхідно буде складати один із предметних тестів на вибір вступника та тест загальних навчальних компетентностей.

Для вступників на усі інші спеціальності передбачається складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання та фахове вступне випробування, що проводиться в закладі освіти.

В 2022 році вступники до магістратури зможуть подати результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2020, 2021 або 2022 року та результати єдиного фахового вступного випробування або фахового вступного випробування, отримані в 2022 році.
Змінено: Олена Холод - 08.11.2021 07:16:19
 
До уваги вступників до магістратури!


 
До уваги освітян Рівненщини та вступників до магістратури 2022 року!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗАРЕЄСТРОВАНО В МІН’ЮСТІ      Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році зареєстровано в Міністерстві юстиції (реєстраційний номер №1542/37164 від 26.11.2021) та найближчим часом набудуть чинності. Основні новації Умов прийому подано на сайті Міністерства освіти і науки України.
           Вступ на навчання для здобуття ступеня магістра відбуватиметься на основі результатів ЄВІ та ЄФВВ. Цьогоріч суттєво розширено сферу застосування єдиного фахового вступного випробування в магістратуру з використанням технологій ЗНО: у 2022 році його проведення заплановано для спеціальностей галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини». Охочим вступати до магістратури необхідно буде зареєструватися для проходження випробувань упродовж 26 квітня – 17 травня 2022 року.
Під час вступної кампанії, окрім результатів ЄВІ 2022 року, будуть також чинні результати 2019 та 2020 років.
 
До уваги освітян Рівненщини та вступників до магістратури 2022 року!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЄВІ/ЄФВВ: ЗАТВЕРДЖЕНО КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ
11.01.2022


Кілька років поспіль вступ на навчання для здобуття ступеня магістра на окремі спеціальності відбувається на основі результатів ЄВІ та/або ЄФВВ.
      Цьогоріч суттєво розширено сферу застосування єдиного фахового вступного випробування до магістратури з використанням технологій ЗНО: у 2022 році його проведення заплановано для спеціальностей галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини».
ЄФВВ передбачає виконання завдань двох тестів: із загальних навчальних компетентностей та предметного.  Із проєктами програм предметних тестів і програмами ТЗНК можна ознайомитися на сайті МОН.
ЄВІ ‒ проходження тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Із програмою, на основі якої буде складено тестові завдання, можна ознайомитися за посиланням.
      Реєстрація для участі в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 26 квітня до 17 травня. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.
      Основна сесія ЄВІ/ЄФВВ триватиме протягом 20 червня – 1 липня. Тестування із загальних навчальних компетентностей відбудеться 20 червня, єдиний вступний іспит – 22 червня.
Графік предметних тестів ЄФВВ:
24 червня – економіка та міжнародна економіка, право та міжнародне право;
29 червня – облік та фінанси, політологія та міжнародні відносини, психологія та соціологія;
1 липня – управління та адміністрування.
Якщо вступники виявлять бажання складати більше одного предметного тесту, а тести проводитимуться в один день, то під час реєстрації вони оберуть, який складатимуть в основну, а який – у додаткову сесію.
Результати ЄВІ/ЄФВВ буде визначено до 12 липня 2022 року.
Страницы: 1
Читають тему