Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1
Регіональний освітній інтернет-марафон «Поліські мережеві проекти 2017»,
 
Доброго часу доби, шановні колеги! Я, Зеленцова Олена Геннадіївна, вчитель інформатики КЗО СШ№134, м.Дніпро. Як всі, люблю читати, дізнаватись про щось новеньке, особливо дістанційно smile;)

Назва проекту "Загадковими стежинками...."

Ціль проекту:  в ігровій формі ознайомити учнів з основними видами небезпек, що підстерігають в мережі Інтернет, навчитися правильно реагувати на небезпеки мережі Інтернет, підвищити культуру поведінки в мережі, стати активним у вирішенні проблем безпечного використання інтернету, пропагувати безпечну поведінку в мережі Інтернет серед дітей і дорослих.

Завдання проекту: підвищення рівня мережевої культури, вироблення навіков безпечної поведінки в мережі, використання ресурсів мережі в навчанні.

Навчальний предмет - інформатика.

Ключове питання:  Яке наше життя в мережі? 

Тематичні питання:  Коли локальна мережа стає глобальною? Навіщо нам мережеві папки? З чого починається пошук інформації в Інтернеті? Навіщо нам безпечний Інтернет? Правда чи кривда в Інтернеті? В кого крадуть пірати? Я хочу знати більше - як?

Продукти створення блогу команди-учасниці; презентація про небезпеки інтернету «Попереджений - значить озброєний»; створення форми-анкети для команд проекту; відповіді на питання інших команд; газета-розповідь-ілюстрація «Мої пригоди в Інтернеті»
Змінено: Олена Зеленцова - 14.10.2017 18:21:32
Страницы: 1