Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1
Регіональний освітній інтернет-марафон «Поліські мережеві проекти 2017»,
 
Катастрофічно не встигаємо вкладатися у заплановані терміни роботи над проектом smile:oops:. Планували 1 березня 2018 року завершити роботу над проектом повністю. Але, 1 березня буде завершено лише основний етап проекту "Підготовка випускника ЗДО до Нової української початкової школи" команди керівників дошкілля Миколаївщини. 
Запрошуємо Тимощук Оксану Петрівну, методиста кабінету інформаційних освітніх технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, координатора міжрегіонального інтернет-марафону «Поліські мережеві проекти» та Марченко Олену Михайлівну, к.пед.н., доцента кафедри природничо-математичних дисциплін Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, куратора міжрегіонального інтернет-марафону «Поліські мережеві проекти» взяти участь у цьому заході.
1 березня 2018 року о 10.00 відбудеться вебінар на каналі Youtube, на ньому буде представлено результати основного етапу роботи над проектом та презентовано сайт "Готуємо до школи"  
Регіональний освітній інтернет-марафон «Поліські мережеві проекти 2017»,
 
Команда керівників ДНЗ Миколаївщини перший крок подолала . Буклет розроблено за всіма вимогами до цього продукту. Взялися за стартову презентацію. Катастрофічно не вистачає часу. Анкету рефлексії надіслано. Створили спільний документ, де збираємо відповіді на запитання проекту. Вихователі ДНЗ Миколаївщини долучилися до цієї роботи. Оцінювання проекту "Будьте здорові!" зроблено.
Регіональний освітній інтернет-марафон «Поліські мережеві проекти 2017»,
 
Етап знайомства подужали. Команда зібралася. Проте доля участі кожного у проекті дуже різниться. Нереальне завантаження на роботі та навчання на МООК не дає мені можливості зануритися у проект, як би того хотілося. Виручає Лопастейська Ганна Леонідівна, яка за власною ініціативою взвалила на себе роль "тяглової конячки". Вся команда вдячна їй за це. Папка на Гугл-Диску створена та поповнюється матеріалами. У нас з*явилися помічники: Група вихователів ДНЗ Миколаївської області, які навчаються на курсах в МОІППО за змішаною моделлю навчання у групі 149 "Вихователі ДНЗ зі спецкурсом "Наступність ДНЗ та початкової школи". Зараз у МОВППО проходять організаційні заняття з вчителями початкової школи з Нової української початкової школи. Сподіваюсь матеріали закритой спільноти тренерів Миколаївської області "Нова українська початкова школа"  також будут у поміч в роботі нашої команди. 
Море інформації. У добі 24 години. Як би доплисти до логічного "берега" та не потонути - основне завдання на сьогодні.
Регіональний освітній інтернет-марафон «Поліські мережеві проекти 2017»,
 

Презентація учасників інтернет-марофону "Поліські мережеві проекти 2017" Команди керівників ДНЗ Миколаївської області 
      Назва проекту. Підготовка випускника ДНЗ до Нової української початкової школи
      Ціль проекту.  Дослідження умов, що забезпечують неперервність двох перших освітянських ланок (дошкільної та початкової освіти) спроможних зробити перехід вихованців дошкільних навчальних закладів до шкільного навчання літичним (безболісним).
      
Завдання проекту. Дослідити 
  • Нова українська початкова школа. Яка вона?
  • Яким має бути освітнє середовище у дошкільному навчальному закладі, щоб воно сприяло підготовці старшого дошкільника до навчання у школі?
  • Яке методичне забезпечення слід обрати для підготовки дошкільників до навчання в Новій українській школі?
  • Які базові якості особистості мають бути сформовані у випускників ДНЗ?
  • Сучасні форми роботи педагогів ДНЗ з родинами майбутніх першокласників. Які і навіщо? 

      Навчальний предмет. Дошкільна освіта. Для керівників дошкілля Миколаївської області.  
     
 Ключове питання. Як зробити перехід випускника ДНЗ від дошкільного дитинства до навчання у Новій українській школі безболісним?....  
      
Тематичні питання
  • Як освітянські реформи впливають на забезпечення неперервності дошкільної та початкової освіти?
  • Що слід  робити педагогам дошкілля для забезпечення неперервності дошкільної та початкової освіти?
  • Про що педагогам ДНЗ треба інформувати батьків майбутніх  першокласників, які  підуть но Нової української школи з 2018 року? 

  Продукти. 
сайт, блоги, презентації, буклет, листівки (потребує уточнення у ході роботи над проектом)
оіппо.jpg (26.49 КБ)
Змінено: Лія Олійник - 07.10.2017 08:02:04
Страницы: 1