Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 32 След.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
Скільки коштує пробне ЗНО в кожному регіоні


Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://osvita.ua/test/78931/

Цього року, зважаючи на епідемічну ситуацію кожен учасник зможе взяти участь лише в одному тестуванні на власний вибір.
Вартість участі у пробному ЗНО в 2021 році складає від 195 до 255 грн, що залежить від місця проходження тестування.
Найменша вартість пробного тестування цьогоріч буде запропонована Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, який обслуговує учасників Харківської, Сумської та Полтавської областей. Вартість тестування для мешканців цих регіонів складатиме 195 грн.
Вартість тестування для учасників, які проходитимуть пробне ЗНО у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях становить 216 грн.
Учасники пробного ЗНО з Дніпропетровської та Запорізької області зможуть скласти тест за 222 грн.
Одеський регіональний центр пропонує учасникам Одеської та Кіровоградської області пройти пробне ЗНО за 225 грн.

Таку саму вартість буде мати пробне тестування, організоване Херсонським РЦОЯО для учасників з Миколаївської, Херсонської областей, АР Крим та м. Севастополя.
Вартість участі в одному тестуванні на території Волинської, Львівської або Рівненської областей становить 240 грн.
Також 240 грн коштуватиме тестування у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
Учні, які мешкають у столиці, а також Київський, Черкаській та Чернігівській областях матимуть можливість пройти пробне ЗНО за 246 грн.
Вартість пробного ЗНО для учасників із Донецької та Луганської областей складатиме 255 грн.
Окрім участі в пробному ЗНО кожний зареєстрований учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
Пробне ЗНО-2021: лише один тест в аудиторії, інші онлайн
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням -  https://osvita.ua/test/76993/  
      Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році через епідеміологічні загрози зможуть скласти лише один тест у пункті тестування. Інші тестування, зареєстровані на пробне ЗНО випускники, зможуть пройти онлайн.
Про це йдеться у наказі Українського центру оцінювання якості освіти, яким визначено особливості проведення пробного тестування для учасників ЗНО.
Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році заплановано на 10 квітня.
Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 05 січня.
З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО — українську мову, українську мову і літературу, історії України, математику, біології, географію, фізику, хімію, англійську, іспанську, німецьку або французьку мову.
Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожному зареєстрованому учаснику буде надано право додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів та пройти тестування вдома.
В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадують, що участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестових зошитів.
Змінено: Ірина Панчук - 03.12.2020 12:36:02
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
УМОВИ ПРИЙОМУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ 2021 РОКУ

Текст наказу доступний за гіперпосиланням - Наказ МОН "Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році"

Змінено: Ірина Панчук - 03.12.2020 13:02:52
СЛУЖБА ОСВІТНЬОГО ОМБУДСМЕНА, Тут будуть вміщуватись матеріали, що стосуються даної теми
 
Вчителі, які офіційно йдуть на самоізоляцію, отримують 50% зарплатні, – освітній омбудсмен
Матеріал читаємо нижче, або переходимо за гіперпосиланням https://np.pl.ua/2020/11/vchyteli-iaki-ofitsiyno-ydut-na-samoizoliatsiiu-otrymuiut-50-zarplitni-osvitniy-ombudsmen/       Якщо вчитель офіційно оформив самоізоляцію через контакт із хворим на Covid-19 та водночас працює – він буде отримувати лише половину зарплатні.
Про це роз’яснює освітній омбудсмен Сергій Горбачов, пише портал Нова українська школа
Відповідно до закону “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, працівникам закладів освіти, які перебувають на самоізоляції, видається листок із тимчасової непрацездатності строком 14 днів. Тим же законом передбачено, що в цей час педагоги отримують 50% своєї середньої заробітної плати (доходу).
Як зазначає омбудсмен, під час самоізоляції вчителі часто працюють. Втім, в такій ситуації їм не можуть нараховувати оплату праці за ведення дистанційного навчання та через самоізоляцію водночас.
Цитата
[JUSTIFY]“Тобто, педагогічним працівникам, які виявили свідомість, пішли на самоізоляцію, не приховуючи контакту з хворим і оформивши листок із тимчасової непрацездатності, та продовжують здійснювати свої посадові обов’язки – навчання дітей для забезпечення права кожного на освіту, виплачується допомога через тимчасову непрацездатність у розмірі 50%. Фактично, така практика позбавляє педагогічних працівників половини заробітної плати“, – наголошує омбудсмен.

Тому Сергій Горбачов радить не оформлювати листок із тимчасової непрацездатності на час самоізоляції, якщо педагог має змогу в цей час працювати дистанційно – таке право надає стаття 60 Кодексу законів про працю України.
Цитата
“У цьому випадку оплата праці буде здійснюватися в повному обсязі”, – зазначає омбудсмен.
[/JUSTIFY]
Змінено: Ірина Панчук - 03.12.2020 12:42:04
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ, Тут будемо вміщувати актуальну інформацію з даної теми
 
РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ
Державною службою якості освіти України упродовж квітня – травня 2020 року проведено опитування науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти закладів вищої освіти щодо питань, пов’язаних із використанням технологій дистанційного навчання під час загальнонаціонального карантину.
Загалом в анкетуванні взяли участь близько 30 000 респондентів: 22367 здобувачів вищої освіти та 6024 науково-педагогічних працівників. Отримані відповіді допомогли виявити досягнення і проблеми, які є загальними для освітянської спільноти, а також визначити основні тенденції розвитку процесів використання сучасних технологій дистанційного навчання в умовах пандемії.
Результати опитування показали, що і здобувачі вищої освіти, і науково-педагогічні працівники з розумінням поставились до необхідності дистанційно працювати. Разом з тим, практично для кожного учасника анкетування зазначене навчання є викликом, що вимагає більш усвідомленого підходу до подолання існуючих цифрових бар’єрів.
 
Детально про результати опитування щодо стану використання технологій дистанційного навчання у закладах вищої освіти України тут.
 
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершено вступну кампанію
Рекордна кількість вступників цьогоріч вирішили опанувати фах артилерійського розвідника

Кількість особових справ, яка надійшла до приймальної комісії академії, була рекордною – майже дві тисячі. Загальний конкурс становив 3,8 людини на одне місце. Загалом набір сягнув понад 500 осіб.
Із кожним роком якість набору в навчальному закладі покращується. Цього року багато вступників з окремих предметів ЗНО набрали понад 190 балів. Вступило багато переможців різних конкурсів і майстрів спорту України.
Наразі першокурсники вже отримали військові однострої і проходять первинну військово-професійну підготовку на полігоні. 21 серпня курсанти складуть Військову присягу на вірність Українському народові.
20200812-2.jpg (94.19 КБ)
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Вступникам-2020 дозволили взяти відстрочку від призову
Міністерством освіти і науки спільно з Офісом Президента та Генеральним штабом напрацьовані рішення щодо випускників коледжів та університетів, що дозволять їм за бажання продовжити навчання за наступним ступенем освіти, отримати відстрочку від весняного призову.
Про це повідомляє Міністерство освіти та науки.
“Досягнуті домовленості дозволять вступникам скористатись своїм конституційним правом на продовження навчання - пройти необхідні вступні випробування та подати заяви на вступ”, – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.
Зазначається, що Міністерство освіти і науки надало відповідні роз’яснення приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо попередньої реєстрації вступників, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову.Попередня реєстрація дозволить таким вступникам отримати документальне підтвердження про свої наміри і на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 року.

В МОН нагадали, що у зв'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р. – розпорядження Уряду №179-р від 26.02.2020 року (зі змінами від 15.04.2020).
Пунктом 5 цього документа визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.
Як повідомлялося, 8 липня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив керівникам Міністерства оборони та Міністерства освіти та науки врегулювати ситуацію, коли випускникам почали надходити повістки до військкомату.
Раніше МОН заявляло, що отримує численні зверненнями випускників, якми почали приносити повістки із військоматів.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Вступна кампанія: по консультації до МОН вже звернулися майже 5 тисяч осіб

З 30 червня в Міносвіти і науки працює консультаційний центр, послугами якого можуть скористатися цьогорічні вступники.

За перші три тижні його роботи надано понад 1400 телефонних консультацій та опрацьовано більш ніж 500 електронних звернень, повідомляє МОН.

Як зазначається, крім того, за підтримки Урядового контактного центру на сайті МОН запрацював чат-бот. І поки що він має найбільшу популярність  – з його допомогою надано 3216 консультацій.

“Застосування різних каналів комунікації, які дозволяють максимально охопити аудиторію вступників і оперативно відповісти на всі їхні запитання, а також поширити важливу інформацію, дає нам впевненість, що вступ пройде злагоджено та максимально прозоро. Не пізніше 24 липня в усіх вишах має розпочатись реєстрація на вступні іспити та творчі конкурси на базі повної загальної середньої освіти. А основний етап вступної кампанії стартуватиме 1 серпня з реєстрації електронних кабінетів. Упродовж усього періоду вступної кампанії МОН буде широко висвітлювати всі її етапи та надавати всіляку підтримку вступникам”, – зазначив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.
Відповіді на найпоширеніші запитання, які МОН традиційно отримує під час вступної кампанії, розміщено також на сайті міністерства у розділі Вступ 2020. Цей розділ постійно оновлюється – у ньому можна знайти новини, інфографіку та відеороз’яснення з найбільш актуальних питань.

Для вступників із тимчасово окупованих територій, завдяки об’єднанню ресурсів МОН, Урядового контактного центру та Фонду “Відкрита політика”, з 12 лютого 2020 року працює окрема гаряча лінія 0800 504 425. Загалом потенційним вступникам із ТОТ надано  більш як 3500 консультації.

Профільна група “Вступ 2020” у Facebook, яку створило МОН, і в яку також можна написати свої запитання, зараз налічує майже 15 тис. учасників.
Нагадаємо, з 30 червня працюють консультативні лінії та приймальня громадян щодо вступної кампанії. Вони працюватимуть до 15 вересня включно. Вступники, їхні батьки, члени приймальних комісій зможуть отримати відповіді щодо проведення вступної кампанії, зокрема, реєстрації електронних кабінетів та подання  заяв, сертифікатів ЗНО, надання пільг тощо.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Заклади профтехосвіти зібрали лише третину запланованих заяв на вступ
Заклади професійної освіти по всій країні зібрали 38 764 заяви від вступників, або трохи більше 30% від запланованої кількості.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.
“За графіком у закладах професійної освіти зараз екватор вступної кампанії, адже вони, на відміну від вишів, починають збирати заяви від вступників ще у червні. Саме тоді дев'ятикласники отримують свідоцтва про базову шкільну освіту. Однак пік прийому, як правило, припадає на серпень-вересень. Тож отримані показники дають уявлення про перебіг вступної кампанії, але не визначають успішність цьогорічного набору”, – пояснила очільниця директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік.
У 2020 році для безоплатного навчання за регіональним або державним замовленням є 119 674 місця. З них 107 495 місць – регіональне замовлення, а 12 179 місць – державне.

До ТОП-5 областей, які мають найбільше місць для навчання за регіональним замовленням у 2020 році, увійшли:
Дніпропетровська (9634 місць, зібрано 29% заяв),
Львівська (9054 - 31%),
Донецька (5901 - 29%),
Харківська (5549 - 35%),
м. Київ (5458 - 35%).
ТОП-5 регіонів, які мають найбільше місць для навчання за державним замовленням у 2020 році:
Дніпропетровська (1340 місць - зібрано 33% заяв),
Харківська (1007 - 24%),
Донецька (942 - 47%),
Хмельницька (910 - 31%),
Львівська (824 - 34%).
Остаточні результати вступної кампанії до закладів професійної освіти стануть відомі наприкінці вересня.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Абітурієнтів чекає нове випробування: вступити стане ще складніше, подробиці

Про це йдеться в новій Концепції розвитку англійської мови в університетах. Так, до 2023 року володіння іноземною на рівні не менше В1 стане обов’язковою умовою для вступу на бакалавра, В2 – для випуску.
Згідно із заявою прес-служби МОН, документ передбачає організацію мовних курсів і інтенсивів. Частина профільних дисциплін пропонують зробити англомовними і проводити регулярні “скрининги знань”. Також планується ввести обов’язкове ЗНО з іноземної мови після бакалаврату.
“З не англомовних країн Європи Україна за рівнем знання англійської мови знаходиться на 28 місці з 32. Ми дуже втрачаємо через це свій потенціал”, – зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Через стандарти вищої школи буде прописана вимога, що студент бакалаврату обов’язково, незалежно від спеціальності, повинен засвоїти іноземну мову на рівні В1 +, якщо він хоче отримати диплом. Для старших рівнів – магістри і доктори філософії з академічним компонентом – обов’язковим буде рівень В2.
”Я на фінішній прямій”: відома українка передчувала свій відхід з життя, “не треба порад”
“Для заохочення університетів до викладання і студентів до вивчення англійської під час бакалаврату концепція передбачає збільшення годин і зміни змісту мовних дисциплін”, – йдеться в повідомленні прес-служби.
Документом також передбачено розвиток безкоштовних онлайн-курсів для самостійного вивчення учнями і студентами іноземної мови. Такий формат, зазначають у відомстві, допоможе майбутнім абітурієнтам.
Нагадаємо також, Міністерство освіти і науки України на офіційній сторінці в Facebook повідомило,
що президент підписав закон “Про професійну передвищу освіту”.Вже з 2020 року коледжі та технікуми готуватимуть професійних молодших бакалаврів – це буде рівень професійної передвищої освіти;Експерти запевняють, що завдяки новому закону освіта дорослих стане більш гнучкою – людина зможе отримати кілька фахових освіт за бюджетні кошти протягом життя. Також студенти зможуть вільно обирати форму навчання, зокрема, буде більше можливостей для дуальної освіти. А навчальні заклади отримають нову систему державного фінансування.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Розпочався прийом заяв на вступ до вишів

13 серпня розпочато прийом електронних заяв від абітурієнтів, які вступають до вишів на навчання за програмами бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів.
Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).
Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.
У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він має обов’язково встановити її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності – це важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.
Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на поточну конкурсну пропозицію. Як свідчить практика, кардинально вони не змінюються, лише можуть зростати на топові спеціальності.
Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайті Вступ.ОСВІТА.UA. Інформація оновлюватиметься тричі на день.
Важливо пам'ятати, що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету буде вже неможливо. Тому краще пересвідчитись ще раз, що всі дані підвантажені у е-кабінет коректно. Зміна середнього бала після подання першої заяви можлива лише шляхом звернення вступника до закладу освіти, де була зареєстрована перша заява.
Вступники, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі та внесені до Реєстру осіб зі спеціальними умовами, мають переконатися, що під час подання заяв у них зазначена відповідна категорія пільги і що вона підтверджена закладом після подання заяви.
Не обов'язково намагатися подати заяви у перший день, це жодним чином не впливає на участь у конкурсному відборі, але і не варто це відкладати на останню годину.
Рекомендації на бюджет будуть відомими не пізніше 27 серпня, виконати вимоги до зарахування потрібно буде до 18:00 31 серпня, а зарахування таких вступників відбудеться 5 вересня.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Вступна кампанія: ТОП-3 предмети, які обрали учасники ЗНО

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році найчастіше обирали українську мову і літературу, історію України і математику.

Про це розповів т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет на брифінгу 29 липня, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"ТОП-3 навчальні предмети, обрані учасниками: українська мова і література (369 767 зареєстрованих), історія України (264 081), математика (186 204)", - сказав Шкарлет.
За словами т.в.о. міністра, значна кількість учасників ЗНО обрали також географію (130 тис зареєстрованих), англійську мову (117 780), біологію (113 944).
Менше учасників ЗНО обирали фізику (28 124 осіб), хімію (14 125), іспанську, німецьку, французьку мови (2 807 осіб).
Загальна кількість проведених тестувань становить 915 995, тобто 74,5% від запланованої кількості тестувань.
У МОН також розповіли, через які причини деяких осіб не допускали або вилучали з пунктів тестування.
Так, 393 особи були не допущені через відсутність обов'язкових документів, 268 осіб порушили процедуру тестування. Крім того, 127 осіб, не допущених на тестування, мали ознаки гострих респіраторних захворювань. Проте усі вони мали зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО.
Загалом на основну сесію ЗНО-2020 зареєструвалося 379 493 особи. Для них створено 82 890 аудиторій у 5185 пунктах тестування. До роботи в пунктах тестування залучено217 660 працівників.
Як повідомляв Укрінформ, основна сесія ЗНО відбулася з 25 червня по 17 липня.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
П'ять заяв на бюджет і безлім на контракт: МОН назвало новації вступної кампанії-2020
Вступна кампанія до закладів вищої освіти розпочнеться о 10 годині 1 серпня, і вступники зможуть подати до 5 заяв на бюджет у період з 13 по 22 серпня.
Про це та деякі новації вступу до ЗВО у 2020 році на брифінгу розповів заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Вступна кампанія до закладів вищої освіти розпочнеться 1 серпня. 1 серпня о 10 годині ранку буде відкрита можливість реєстрації електронних кабінетів. Вступники зможуть подати до 5 заяв на бюджет у період з 13 по 22 серпня. Кількість заяв на контрактну форму навчання є необмеженою", - сказав Вітренко.
Серед новацій він назвав можливість подачі електронних заяв вступниками пільгових категорій, які мають хоча б 1 сертифікат ЗНО 2017-220 років.
Для цього їм потрібно звернутися до одного з закладів вищої або передвищої фахової освіти і надати підтверджуючий пільги документ, документ, що посвідчує особу та документ про освіту для внесення в окремий реєстр осіб зі спеціальними умовами вступу.
Друга новація: вступники, що мають право складати вступні іспити замість ЗНО, а також ті, що складають творчі конкурси на певні спеціальності, для участі в конкурсі на бюджетні місця, починаючи з 24 липня мають зареєструватися в закладі вищої освіти для складання таких іспитів та творчих конкурсів. Скласти такі іспити та творчі конкурси необхідно з 1 по 12 серпня.
Урядовець додав, що в 2020 році освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна” будуть створені у всіх закладах вищої освіти не тільки підпорядкування МОН, а й підпорядкування МОЗ, Мінкульту та трьох закладів вищої освіти МВС.
Також в межах окремої квоти в конкурсному відборі будуть брати учатсь не лише вступники Автономної республіки Крим та міста Севастопіль, а й вступники з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей та лінії зіткнення.
Подання документів на зарахування на освітній ступінь бакалавра за кошти державногобюджету відбувається в два етапи: основний до 20 серпня, другий етап - зарахування на контракт — до 23 жовтня.
В освітніх центрах вступники з тимчасово окупованих територій та Криму мають можливість подати до 5 заяв в одному освітньому центрі.
Окремо Вітренко наголосив, що в цьому році заклади вищої освіти не мають права відмовляти у прийнятті документів через запис у свідоцтві про освіту "звільнений або звільнена від ДПА". За його словами, середній бал додатка до свідоцтва про освіту розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку оцінок.
"Предмети, за якими зроблено запис "звільнений або звільнена", "зараховано", а також факультативи у загальну кількість не враховуються", - сказав Вітренко.
Він нагадав, що з 30 червня в МОН працює консультативний центр з питань вступу. Також на сайті МОН працює чат-бот, в якому можна поставити питання стосовно вступу. У Фейсбук МОН створило консультативну групу "Вступ-2020", де також можна поставити питання стосовно вступу до ЗВО.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Прикарпатський випускник за 200 балів на ЗНО отримав годинник від Зеленського 
У Міжнародний день молоді Президент Володимир Зеленський зустрівся з випускниками закладів загальної середньої освіти 2019/2020 навчального року, які набрали найбільше балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Серед них й випускник Перегінської ЗОШ №1 Олександр Люклян.
Глава держави зазначив, що ознайомився з інформацією про успішність кожного з присутніх і їхніми результатами ЗНО.
Цитата
«Дуже пишаюся, що є такі дорослі, талановиті випускники й випускниці. Ви молодці. Тому я із задоволенням хотів з вами поспілкуватися, привітати вас. Одна надія на таких, як ви. Тому що нове покоління – це не просто молоді люди, а освічені люди, носії знань», – сказав Володимир Зеленський.
Випускник Перегінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області Олександр Люклян зазначив, що мріяв потиснути руку Президенту й тому дуже радий зустрічі з ним.
Цитата
«Я ніколи не очікував, що мрія здійсниться так швидко. Мені дуже сподобалося. Все пройшло у дружній атмосфері», – сказав Люкнян.
На згадку про зустріч учні отримали від Глави держави та в. о. міністра президентські годинники та річний безлімітний абонемент на відвідування «Музею науки Малої академії наук України», який у вересні розпочне роботу на території ВДНГ.
cover_lyuklyan.png (200.26 КБ)
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
У ЗНО з української мови на Донеччині взяли участь понад 120 випускників з ОРДО
На Донеччині у зовнішньому незалежному тестуванні з української мови та літератури, що відбулося 30 червня, взяв участь 121 випускник з тимчасово окупованих районів.
Про це повідомили в Донецькій ОДА.
«Понад 11,5 тисяч осіб взяли участь у тестуванні з української мови та літератури в рамках зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО-2020) у Донецькій області... Із них – 121, які проживають на тимчасово окупованій території. Організовано підвезення 2,4 тис. осіб до пунктів тестування», - йдеться у повідомленні.
Уточнюється, що з 15 938 зареєстрованих осіб у тестуванні узяли участь 11 597, або 72,8%.Тестування пройшло в 72 підготовлених пунктах, розташованих у Бахмуті, Волновасі, Добропіллі, Костянтинівці, Краматорську, Кураховому, Маріуполі, Покровську, Селидовому, Слов’янську.

В ОДА також нагадали, що у Донецькій області 7116 осіб взяли участь у тестуванні з математики, яким 25 червня розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.
Як повідомляв Укрінформ, у Верховній Раді 24 червня зареєстровано президентський законопроєкт №3734 "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту", яким, зокрема, передбачено надати дітям з окупованих територій можливість вступати до вишів України без складання зовнішнього незалежного оцінювання, а також забезпечити можливість вступити до всіх вишів України, а не в обмежений перелік, як це відбувається зараз.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
НАЙКРАЩИЙ ВИПУСКНИК УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДР ЛЮКЛЯН РОЗПОВІВ, ЯК ГОТУВАВСЯ ДО ЗНО 
В гостях "Сніданку" - рекордсмен серед тих, хто складав ЗНО – Олександр Люклян. Він єдиний в Україні, кому вдалось скласти ЗНО на 795 балів із чотирьох предметів. Олександр випускник Перегінської школи №1, що на Рожнятівщині, з дитинства захоплюється математикою та астрономією, брав участь у численних обласних олімпіадах і наукових конкурсах. Сьогодні Олександр мріє про кар’єру програміста та навіть започаткував власний освітній проєкт.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Скільки українців підтримують ЗНО: дослідження

Більшість українців підтримують зовнішнє незалежне оцінювання як систему вступу до університетів. Понад 50% вважають, що ЗНО зменшило рівень корупції.
Опитування провели соціологічна служба Центру Разумкова спільно з Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, повідомляє 24 канал.Скільки українців підтримують ЗНО
  • 67,4% – безумовно підтримують або швидше підтримують,
  • 13,6% – безумовно не підтримують або швидше не підтримують,
  • 19% – не змогли відповісти на запитання.
Окрім того 60,4% опитаних вважають, що ЗНО зменшило рівень корупції під час вступу до університетів. Водночас 18,8% українців не погоджуються з цим твердженням, а 20,8% не змогли відповісти на запитання.
68,6% опитаних вважають, що зовнішнє незалежне оцінювання ставить усіх у рівні умови. Однак 14,2% – не згодні з такою думкою, а 17,1% – не змогли відповісти на запитання.
Дослідження провели з 3 по 9 липня 2020 року серед 2 022 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
Зауважимо, що у 2020 році основна сесія ЗНО розпочалася з 25 червня та тривала до 17 липня в умовах карантину. Зараз учасники поступово отримують результати тестування. Додаткова сесія ЗНО розпочалася 23 липня і триватиме до 11 серпня.
Змінено: Ірина Панчук - 13.08.2020 05:13:36
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Говоримо з керівником Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком
Гість розповів про особливості проведення ЗНО-2020, чому знизили пороговий бал «склав/не склав» та чому він вважає неетичною участь у тестуванні ЗНО репетиторів.
Валерій Бойко наголосив, що суттєвої  відмінності в складності тестів поточного і минулого років немає, а підготовка нинішніх випускників (які готувалися в умовах карантину), мало чим відрізняється від попереднього випуску – вони приблизно однакові за своїм рівнем знань. На його думку традиційно найскладнішими тестами залишаються фізика і хімія.
Бойко також детально прояснив, яким чином визначаються порогові бали: «Це не якийсь показник, взятий зі стелі. Це акумульований узагальнений показник, над яким працювали десятки фахівців по всій Україні, котрі представляють абсолютно все наше освітянське середовище».

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Зеленський підтримує надання президентських стипендій випускникам, які найкраще склали ЗНО
Серед випускників, які цьогоріч здобули найвищі результати під час ЗНО, є представники різних регіонів, і це свідчить про якісну освіту у різних куточках України.
На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський на зустрічі з випускниками закладів загальної середньої освіти, які набрали найбільше балів за результатами ЗНО, повідомляє пресслужба глави держави.
«Це дуже круто, що є (випускники – ред.) з усієї України. Це говорить про те, що стереотип, що тільки в столицях найрозумніші, – помилковий. Зараз ми бачимо свідчення цього», – зауважив глава держави.
Він додав, що дуже пишається тим, що в Україні є такі талановиті випускники й випускниці.
«Ви молодці. Тому я із задоволенням хотів з вами поспілкуватися, привітати вас. Одна надія на таких, як ви. Тому що нове покоління – це не просто молоді люди, а освічені люди, носії знань», – сказав Зеленський.Президент поцікавився у випускників, до якого університету вони планують вступати, ким мріють стати, яким було навчання у школах, чого бракувало навчальному процесу.
Як зазначають у пресслужбі Президента, особливий акцент у розмові було зроблено на розвитку науки та наукової діяльності в Україні. Діти зазначили, що після здобуття освіти багато хто хотів би продовжити діяльність на батьківщині.Президент погодився з тим, що держава має докладати зусиль для сталого розвитку різних галузей економіки й напрямів суспільної діяльності, а не робити це лише тоді, коли в цьому з’являється нагальна потреба, як, наприклад, модернізація армії фактично під час війни чи забезпечення системи охорони здоров’я у розпал епідемії коронавірусу.
«Ми повинні на державному рівні це робити, щоб вмовити вас не їхати. Ми повинні робити все, щоб дійсно були такі економічні умови, щоб ви могли тут залишитися й знайти гарну роботу – і не лише в Києві», – наголосив Зеленський.
Він також підтримав ініціативу надання президентських стипендій учням, які набрали максимальну кількість балів під час ЗНО.
Присутній на зустрічі виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет обговорив з молоддю питання реформування освітньої галузі України, поліпшення науково-практичної бази та налагодження практичної співпраці шкіл, особливо старших класів, з вишами, «щоб діти мали змогу відчути, куди вони можуть спрямувати набуті знання й де використовувати їх надалі».Випускники висловилися за доступність для учнів участі в реалізації освітніх проєктів, наприклад таких, як «Всеукраїнська школа онлайн».
На згадку про зустріч абітурієнти отримали від глави держави та в.о.міністра президентські годинники та річний безлімітний абонемент на відвідування «Музею науки Малої академії наук України», який у вересні розпочне роботу на території ВДНГ.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Зеленський зустрівся з випускниками, які набрали найбільше балів на ЗНО

Президент України Володимир Зеленський запросив на зустріч деяких випускників, які набрали найбільше балів на ЗНО. Цікаво, що загалом у 2020 році майже 450 абітурієнтів склали тестування на максимальні 200 балів.
Про зустріч зі школярами Зеленський повідомив у своєму телеграм-каналі.
За словами президента, ці випускники розумні, амбітні та енергійні, і вони точно розуміють своє місце та вагомість знань у сучасному світі.
"Хочеш бути конкурентним – вчись! Зробимо все, щоб ви стали надійною опорою України майбутнього", –  зазначив Зеленський
''Найкращі з найкращих!

Зустрівся з випускниками, котрі набрали найбільше балів на ЗНО. Розумні, амбітні, енергійні! І дуже точно розуміють своє місце та вагомість знань у сучасному глобальному світі. Хочеш бути конкурентним – вчись!

Зробимо все, щоб ви стали надійною опорою України майбутнього. З Міжнародним днем молоді вас!

Україна – це ти. Пишаємося!''

t.me/V_Zelenskiy_official/362
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 32 След.