Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 32 След.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Вступна кампанія: розклад з 1 серпня до зарахування

Вступна кампанія 2020 стартує 1 серпня з реєстрації електронних кабінетів для вступу у ВНЗ на бакалавра.Через них вступники мають право подавати заяви на п’ять спеціальностей, якщо йдеться про бюджетну форму навчання, на контракт – без обмежень.Прийом заяв від абітурієнтів, які вступають на підставі творчого конкурсу або сертифікатів ЗНО, триває з 13 до 22 серпня, від тих, хто складає іспити або проходить співбесіду, – до 16 серпня.

Вступні іспити та творчі конкурси для бюджетників триватимуть з 1 по 12 серпня, на контракт – з 12 до 22 серпня.
Співбесіди проводитимуться з 16 по 18 серпня.
Рейтингові списки вступників на основі ЗНО, творчих конкурсів та вступних іспитів мають оприлюднити 27 серпня – до 12.00.
Останній день подачі документів для зарахування на бюджет – 31 серпня (до 18.00).
Зарахування на бюджет відбудеться до 5 вересня, а на контракт – до 30 вересня.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Для студентів старших курсів навчальний рік розпочнеться 1 вересня, а для першокурсників бакалаврату та магістратури — 15 вересня
Про це повідомив т. в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет.Водночас заклади вищої освіти можуть самостійно визначити інші дати початку навчального процесу, адже вони мають академічну автономію.Як інформує «Всеосвіта», очільник МОН зазначив, що освітній процес розпочинатиметься відповідно до рішення Державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також з огляду на розташування навчального закладу в одній із визначених зон — зеленій, жовтій, помаранчевій чи червоній. У червоній карантинній зоні заклади освіти не працюватимуть.Тим часом у країні триває вступна кампанія. Як повідомив Сергій Шкарлет, абітурієнти вже створили майже 90 000 електронних кабінетів для вступу до бакалаврату і майже 20 000 — для вступу до магістратури.Створення електронних кабінетів триватиме до 22 серпня, а прийом заяв на бюджетну форму навчання від потенційних першокурсників стартує 13 серпня.Прийом заяв про вступ до магістратури розпочато 5 серпня.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Міністр освіти озвучив дві дати початку навчання у вишах


Повний текст читайте тут:
https://glavcom.ua/news/ministr-osviti-ozvuchiv-dvi-dati-pochatku-navchannya-u-vishah-696934.htmlТ.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет на засіданні Спілки ректорів вищих навчальних закладів України

Фото: Укрінформ

Навчальний процес не може проводитися, якщо регіон, де розташований виш, знаходиться в червоній зоні

Освітній процес у закладах вищої освіти розпочнеться з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня – для першокурсників бакалаврату та магістратури.

Про це на засіданні Спілки ректорів вищих навчальних закладів України сказав т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Освітній процес починатиметься з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня рекомендовано починати для тих, хто вступив на перший курс, і для магістратури. Але заклад вищої освіти може прийняти (рішення про початок навчального процесу — ред.) з будь якої (дати — ред.), це є», – цитує Шкарлета «Укрінформ».

Він додав, що освітній процес розпочинатиметься відповідно до розподілу країни на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Так, згідно з постановою, що ухвалив уряд, навчальний процес не може проводитися, якщо регіон, де розташований виш, знаходиться в червоній зоні.

Шкарлет також поінформував, що вступники вже створили близько 90 тисяч електронних кабінетів для вступу на бакалаврат і приблизно 20 тисяч електронних кабінетів для вступу на магістратуру.

Напередодні Шкарлет доручив закладам освіти готуватись до нового навчального року.

До слова, за результатами ЗНО цього року кількість «200-бальників» збільшилася на понад 60%. 
34_main.jpg (17.05 КБ)
Змінено: Ірина Панчук - 12.08.2020 04:26:01
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
На допомогу абітурієнту: Наталія Філатова, студентка 3 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» розповідає про навчання в НУХТ
Перегляд відео доступний за посиланням: http://osvita.ua/consultations/the-school/75635/
Новий гість проекту The School — студентка 3 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» у Національному університеті харчових технологій Наталія Філатова. Вона розповість, як обирала спеціальність, що вони вивчають та які є переваги й недоліки навчання в цьому університеті.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Ukrainian Global Scholars: 39 українських випускників будуть навчатись у США
Джерело: https://op.ua/news/osvita-v-ukraini/ukrainian-global-scholars-39-ukrayins-kih-vipusknikiv-budut-navchatis-u-ssha

В університетах, школах та коледжах США цьогоріч розпочнуть навчання 26 українських випускників - фіналістів минулорічного відбору Ukrainian Global Scholars, та ще 13 українців – фіналістів попередніх конкурсів.
Про це повідомляє Голос Америки.
«У Сполучених Штатах завершився вступний процес-2020. Учні отримали відповіді щодо зарахування до омріяних шкіл та коледжів. 15 українських школярів вже з осені стануть студентами топових університетів США. Ще 11 талановитих українців вступили до американських шкіл-пансіонів. Причому троє отримали престижну стипендію Davis Scholarship, яка у майбутньому частково покриє їхні витрати на навчання у коледжі», - йдеться у повідомленні.Як зазначається, всі ці школярі – фіналісти минулорічного відбору Ukrainian Global Scholars, благодійної організації, мета якої допомагати талановитим українцям вступати до провідних світових шкіл та вишів.
Повідомляється, що з 2015 року Ukrainian Global Scholars щороку навесні проводить український конкурс, на якому відбирає найбільш талановитих учнів, аби потім допомогти їм вступити до омріяного навчального закладу. Всього з когорти у складі 42 фіналістів, яку Ukrainian Global Scholars відібрала навесні 2019 р., цьогоріч до американських шкіл та вишів вступило 26.
Ще 13 фіналістів та фіналісток конкурсу, які були відібрані у 2016, 2017 та 2018 рр., цього року випускаються з американських шкіл-пансіонів та продовжать навчання у найкращих коледжах США.
Президентка Ukrainian Global Scholars в США Юлія Лемеш розповідає: цьогорічні переможці вступили до приватних шкіл-пансіонів, в яких навчались президенти США, актори та винахідники.
«Наприклад, Deerfield, Woodberry Forest, Phillips Academy Andover, Lawrenceville, Ethel Walker, Masters, Northfield Mount Hermon. Серед коледжів – Stanford, Dartmouth, Princeton, MIT, UPenn, Smith, Tufts, Northwestern Qata. Туди дуже важко потрапити, а ще важче одержати повні стипендії, які дістали наші студенти. Мова йде про декілька повних стипендій на тисячі студентів з усього світу», - додає вона.
Починаючи з 2015 р., Ukrainian Global Scholars допомогла вступити до американських престижних вишів чи шкіл 80 талановитим українцям. Всього з моменту старту проєкту учні подали на український конкурс більше двох тисяч заявок. При цьому 40% аплікантів – це мешканці маленьких міст та сіл.
Розповідається, що кожного року організація та її засновники і волонтери стають для фіналістів українського відбору справжніми менторами. «Вони допомагають їм оплатити та підготуватися до спеціальних вступних тестів (TOEFL та SAT), правильно заповнити та подати документи. Знаходять їм родини в США, де вони живуть під час канікул, а також стажування в топових компаніях України влітку. Підтримують і їхні соціальні проєкти», - йдеться у повідомленні.
У грошовому еквіваленті, з моменту заснування Ukrainian Global Scholars, організація допомогла отримати більше 20 млн доларів у стипендіях на навчання, проживання та харчування для талановитих українців.
Наразі Ukrainian Global Scholars відбирає нову когорту фіналістів 2020-го. Заявки від школярів приймають до 15 квітня.
Юлія Лемеш закликає дітей не боятися та подаватися. «Наша мета - щоб якомога більше студентів підготувало заявку. Ми шукаємо не лише переможців олімпіад. Нас дуже цікавлять студенти з унікальною історією, бажанням навчатись, брати відповідальність за свої проєкти, віддавати спільноті та Україні. Деякі наші фіналісти й гадки не мали, що зможуть пройти всі етапи відбору Ukrainian Global Scholars. А зараз навчаються у найкращих школах чи коледжах світу», - розповідає президентка організації.
Заявки чекають від учнів 8-11 класів. Восьми-десятикласники подають документи до шкіл. Випускники – одразу до вишів. Для того, аби податися, потрібно мати високі знання з англійської мови та найвищі бали з державної підсумкової атестації, бути непересічною особистістю з цікавими захопленнями. Ще важлива вимога – аплікант має бути зі звичайної родини з середнім достатком.
Лемеш розповідає, що глобальна мета Ukrainian Global Scholars - виховати нове покоління молодих українських лідерів із західною освітою, які зможуть взяти на себе відповідальність за керування Україною, створення робочих місць та розвиток економіки. Адже одна з базових вимог програми полягає в тому, що після навчання за кордоном талановиті українці мають повернутися на Батьківщину і працювати вдома.
«Ми хочемо, щоб під словом «схема» ці люди розуміли лише графічні зображення процесів, а не способи особистого збагачення. Ми хочемо, щоб в Україну повертались тисячі молодих спеціалістів, які володіють кількома мовами, знають найкращі світові практики, мають розгалужену мережу контактів, бажання та здатність збудувати нову Україну. Саме такий підхід у свій час обрав Китай, Сінгапур, Індія, Південна Корея. Ми віримо в те, що західна освіта для України - панацея», - додає Лемеш.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Як змінилася вступна кампанія для українців в закордонні університети під час кризи

Цього року через несприятливу епідеміологічну ситуацію у світі відбулися суттєві зміни в багатьох сферах життя людини. Не виключенням стала освіта. Для абітурієнтів, які хочуть вступити до європейського університету вступна кампанія супроводжується деякими ускладненнями.
Через карантинні обмеження екзаменаційна сесія цього року в українських школах розпочалася на місяць пізніше. Така ситуація не дозволила деяким абітурієнтам вчасно подати документи на вступ до закордонного університету. Іншим, навпаки пощастило, оскільки ВНЗ дозволили подати деякі з них пізніше.
Обов’язковим документом для вступу до закордонного університету є сертифікат тесту на знання іноземної мови. В цьому році змінилися дати здачі мовних екзаменів. У деяких сертифікаційних центрах тестування не відбулося.
Ще однією перепоною була зміна форми здачі іспитів в європейських університетах. Замість письмового іспиту абітурієнт мав скласти есе. Для деяких вступників це виявилось досить складним завдання.
Ще однією проблемою є епопея з отриманням візи. По-перше, в переліку необхідних документів є атестат, але терміни його отримання змінились. Також в чергу за візою необхідно реєструватись за місяць, але наразі консульство запрошує лише тих громадян, які записалися ще до початку карантину. Навіть якщо встигнеш з поданням документів, строк їх опрацювання складає до двох місяців.
Не зважаючи на безліч ускладнень, з якими стикаються абітурієнти цього року, хто планує вчитися за кордоном, кількість охочих така ситуація не знизила. Оскільки вступники планували цей процес ще до початку пандемії. Але вона може значно змінитися для тих, хто планує вступ до закордонного навчального закладу наступного року. Негативно вплинути на кількість абітурієнтів може також перехід навчання в онлайн-режим. Оскільки основним мотивом для молоді є не тільки можливість отримання диплому європейського зразка, а й здобуття культурного досвіду. А дистанційний формат його істотно зменшує.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Що робити, якщо дитина не вступить до вишу? - Володимир Співаковський


Запитали, що робити, якщо дитина не вступить до вишу?
Не біда, варіантів є декілька.
1. Засмутитися, впасти в депресію, звинувачувати всіх навколо, проклинати долю і назавжди розчаруватися в людях і в світі.
2. Прийняти цю неприємність до відома і розглянути кілька виходів із ситуації. Може навіть виявиться, що не все так погано.
Мільйони людей не поступили в перший рік, і вони не відчули згодом особливих втрат. Навпаки, потім всім розповідали, що так навіть і краще вийшло.
3. Врахувати, що (як би це сказати м'якше), наша вітчизняна освіта в цілому дуже слабка, і провчившись 5-6 років, ви все одно нічого не будете знати і вміти, та й роботи не буде. Тому розглядайте інші варіанти ...
4. Якщо є мізки і характер, або хоча б одна з цих двох якостей, то варто поспішити в якийсь європейський вуз, польський, чеський або німецький. Там практично безкоштовно, і багато грошей не треба, а перспективи набагато райдужні.
Тисячі виїхали і не шкодують.
І коронавірус вже теж не перешкода.
5. Піти шляхом моди і користі. Вступити в якийсь університет онлайн, дистанційно, бажано західний, їх зараз багато.
Якщо є проблеми з англійською мовою, то тут треба вирішити для себе принципову річ: навіщо вам взагалі вища освіта, якщо у вас не буде вільної англійської?
У наш час це вже просто обов'язково. Так що вперед, в онлайн.
6. Піти працювати. З моєї точки зору, це самий крутий вихід, тому що розуміння «роботи» зараз цінується набагато вище, ніж будь-який диплом.
Тому якщо будете вибирати, де працювати, то виберіть компанію своєї мрії і йдіть туди на будь-яку посаду, хоч наймізернішу. Тому що ротація кадрів зараз настільки швидка, що ви зможете навіть просунутися по службі. А потім вже зрозуміти, на кого вчитися, де і як.
Звичайно, знайти нормальну роботу зараз важкувато. Але все одно такі місця є.
7. Сісти на шию татові з мамою і цілий рік робити їм нерви.
А взагалі, не вішайте носа. Раніше на цю тему навіть пісенька була така: «Якщо до іншого йде наречена, то ще невідомо, кому пощастило».
Університет, в який вас не прийняли, може, це і є та сама наречена ...
З кожної невдачі зумій витягти удачу.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
МОН: не варто ділити виші на «столичні» та «регіональні»

Міністерство освіти і науки не поділяє заклади вищої освіти на «столичні» та «регіональні» і не робить на основі місця їхнього розташування жодних висновків щодо якості або результативності їхньої діяльності.
Про це йдеться у офіційній заяві Міністерства освіти і науки щодо принципів та підходів до оцінювання системи вищої освіти та діяльності закладів вищої освіти.
Зокрема, у МОН закликають експертів та фахівців, у тому числі представників Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, утриматись від необґрунтованих оцінок функціонування системи вищої освіти, а також діяльності окремих закладів вищої освіти, а при наданні публічних коментарів дотримуватися принципів професіоналізму, виваженості та обґрунтованості.
Міністерство освіти і науки також заявляє, що за результатами моніторингу діяльності закладів вищої освіти, якість освіти (освітніх послуг), яка забезпечується закладом вищої освіти, не залежить від місця його розташування, у тому числі за ознакою «розташування у столиці» або «розташування у регіоні.
«За даними «Консолідованого рейтингу вишів України 2019 року», який складений та оприлюднений Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua», у виборці кращих двадцяти закладів вищої освіти (топ-20) за результатами оцінювання їхньої діяльності у 2019 році представлено 15 закладів вищої освіти, які розташовані поза межами м. Києва», - наголошують у Міністерстві освіти і науки.
На думку фахівців відомства, експертні оцінки, які ґрунтуються на поділі закладів вищої освіти на «столичні» та «регіональні», є непрофесійними та упередженими й спрямовані на формування у свідомості громадськості викривленого уявлення про ключові засади реалізації державної політики у сфері вищої освіти.
«Міністерство освіти і науки України закликає експертів та фахівців, у тому числі представників Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, утриматися від необґрунтованих оцінок функціонування системи вищої освіти, а також діяльності окремих закладів вищої освіти, а при наданні публічних коментарів дотримуватися принципів професіоналізму, виваженості та обґрунтованості», - йдеться у заяві.
Окрім того, Міністерство освіти і науки засвідчує, що відомством постійно здійснюються організаційно-правові заходи, спрямовані на модернізацію системи підтримки якості вищої освіти в Україні.
Зокрема, міністерство закликаєпредставників інститутів громадянського суспільства, експертів, фахівців, представників НАЗЯВО до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України», який було оприлюднено на сайті Міністерства 03 серпня 2020 р., яким визначається статус Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Національного агентства кваліфікацій.
Законопроект розроблений на виконання доручення Кабінету Міністрів та припису Національного агентства з питань запобігання корупції.
Офіційну позицію Міністерства освіти і науки України щодо законопроекту викладено у заяві міністерства від 03 серпня 2020 року.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Стали відомі імена рівненських випускників, які найкраще склали ЗНО з математики та фізики 

Цьогорічні результати зовнішнього незалежне оцінювання визначили найкращих знавців фізики та математики у Рівному.
Цитата

Ось вони – майбутнє України! Найрозумніші юні математики та фізики Рівного.
 
Це вам не абищо, математика та фізика – дуже складні науки та за ними весь майбутній прогрес людства, – написала на своїй сторінці у Facebook заступниця міського голови Галина Кульчинська.

Високі бали ЗНО отримали 12 випускників Рівного.

Результати ЗНО з математики:
Цитата

199 балів: Тригуб Діана – ЗОШ № 22, Музика Віктор – ПМЛ «Елітар».
 
196 балів: Бєлік Дмитро – ЗОШ №13, Коваль Владислав – ПМЛ «Елітар», Макарчук Павло - РАЛ «Престиж».

 
195 балів: Дука Анастасія – ПМЛ «Елітар», Лепський Максим – РАЛ «Престиж», Пакарець Катерина – гімназія «Гармонія».
 
194 бали: Круть Катерина – ЗОШ №6, Грабовська Анастасія - ЕПЛ.


 Результати ЗНО з фізики:
Цитата

194 бали: Музика Віктор – ПМЛ «Елітар», Май Владислав –  ПМЛ «Елітар».


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Кращі з кращих: на Рівненщині семеро випускниць ошелешили результатами ЗНО
Зі значними здобутками їх особисто привітав очільник краю Віталій КовальНа фото - голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та гордість шкіл області

Цьогоріч 200 балів на ЗНО набрали аж семеро випускниць із Рівненської області.
Цитата

Більше того, учениця Крупецької загальноосвітньої школи Віолетта Ольшанська двічі досягла максимального результату: з фізики та хімії.Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Цитата

У невимушеній обстановці поспілкувався з ученицями шкіл з Рівного, Вараша та Радивилівського району. 
 
Поговорили про підготовку і складність тестувань, про плани на майбутнє та мрії. І хоча більшість з них обрали для подальшого навчання ВНЗ Львова та Києва, взяв з них обіцянку, що після навчання повернуться на Рівненщину, - пише очільник краю.


Очільник краю не лише привітав випускниць з отриманням максимальних балів, а й вручив їм подяки і сертифікати на купівлю книг.
ВАС ЗАИНТЕРЕ

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
По 200 балів на ЗНО ще з трьох предметів отримали випускники з Рівненщини
Про це у соцмережі Фейсбук повідомив завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Опольський:
Цитата

Ігор Валерійович Опольський 5 год ·Рівненщина має учасників, які набрали по 200 балів.
 
Англійська мова - 1 (випускник минулих років).
 
Історія України - 1 (Рівненський НВК 2).
 
Біологія - 3 (Рівненський НВК 2, Володимирецька ЗОШ 1, випускник минулих років). В І Т А Є М О !!!


Раніше ми повідомляли, що Віолетта Ольшанська з села Крупець Радивилівського району на ЗНО з математики теж набрала 200 балів.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Є ким пишатися: у Рівному десятки випускників здобули найвищі бали ЗНО з іноземних мов

Найкращі молоді знавці іноземних мов живуть в Рівному! Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала заступниця міського голови Галина Кульчинська.Зокрема, вона написала такий пост:
Пишаємося вами!
Результати ЗНО 2020 наших випускників(найвищий бал- 200):
199 балів з англійської мови:
Цитата

Тищенко Наталія, НВК№12; Коваленко Роман, "Центр Надії"; Кульчинська Анна, СпШ №15.

Цитата

199 балів з французької мови:
Цитата

Стасюк Ілля, РУГ.

198 балів з англійської мови:
Цитата

Ягущина Анастасія, НВК№2;
Штрейміксіс Катерина, НВК №26;
Ан Яна, "Гармонія";
Супрун Аліна, РГГ.

Цитата
Цитата

Добридник Дмитор, ЕПЛ;
Торгун Даниїл, "Центр Надії";
Яцук Дарина, НВК №26,
Жуковська Анастасія "Престиж";
Паладійчук Ольга, РГГ;
Вільгурін Вадим, "Елітар";
Андрощук Ганна, СпШ № 15;
Власюк Юлія, СпШ №15;
Козачук Дарія, СпШ №15.

195 балів з німецької мови:
Цитата

Нищитюк Дарина, НВК №12

Цитата

197 балів з німецької мови:
Цитата

Прищепа Анастасія, СпШ №15

197 балів з англійської мови:

Цитата

195 балів з англійської мови:
Цитата

Степанович Дарина, НВК №12,
Гоменюк Владислав, НВК№12;
Заліпській Назарій, "Центр Надії";
Никонюк Алевтина "Центр Надії",
Яремчук Денис, РУГ;
Родзін Тарас, РГГ;
Чала Наталія, РГГ;
Новіков Микола, РГГ;
Комелькова Анна, ЗОШ №1;
Гребень Олена, СПШ №15;
Афанасенко Денис, СпШ №15.

На фото: Коваленко Роман, Стасюк Ілля, Тищенко Наталія, Кульчинська Анна.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Назвали імена випускників Рівного, які отримали максимальні бали з ЗНО

Прізвища випускників, які отримали найвищі бали з історії України біології та хімії повідомила заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська.
Результати ЗНО з біології:
Цитата

199 балів з біології: Колодинська Анастасія, НВК №12; Зелінська Анастасія, НВК 12, СпШ №15;
 
198 балів з біології: Оліферчук Богдана, СПШ №15.
 
197 балів з біології: Владислав Гедзюк, РУГ; Олександра Честковська, «Елітар»; Марія Смулка, «Елітар», Станіслав Житковський, ЗОШ №24.
 
196 балів з біології: Владислав Грищенко, НВК №2; Діана Бабейчик, НВК №12; Володимир Опанасюк, «Елітар».

 
195 балів з біології: Вікторія Мельничук, НВК №2; Ігор Дмитрук, НВК №12; Ольга Заріцька, РГГ.

Результати ЗНО з хімії:
Цитата

199 балів з хімії: Ольга Заріцька, РГГ;
 
197 балів з хімії: Анатолій Сахарук, СпШ №15;
 
196 балів з хімії: Богдан Кучер, «Елітар»;
 
195 балів з хімії: Богдана Оліферчук, СпШ №15;

Результати ЗНО з історії України:
Цитата

198 балів з історії України: Микола Білоус, НВК №12;
 
197 балів з історії України: Юля Безпалько, НВК №2; Анастасія Бартош, НВК №2; Анна Комелькова, ЗОШ №1;
 
196 балів з історії України: Олена Скороход, НВК №2; Денис Афанасенко, СпШ №15.
 
195,5 балів з історії України: Дмитро Бєлік, ЗОШ №13; Юрій Лотоцький, ЗОШ №3, Олена Гребень, СпШ №15;
 
195 балів з історії України: Богдан Сергієнко, НВК №2;

Між тим, двоє учениць НВК №2 отримали максимальні 200 балів з біології та історії України.
Цитата

200 балів з біології - Анастасія Бережнюк, НВК №

Цитата

200 балів з історії України - Марта Николин, НВК №2

«Вітаємо наших найкрасивіших і найрозумніших в Рівному випускниць з ідеальними результатами ЗНО! Ви - наша гордість!», - йдеться у дописі Галини Кульчинської у Facebook.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Результати ЗНО-2020: стало відомо, які предмети абітурієнти склали найгіршеУ зовнішньому незалежному оцінюванні цьогоріч взяли участь майже 380 тисяч випускників. Найпопулярнішими предметами були українська мова і література, історія України та математика. Найрідше вибирали іноземні мови: французьку, німецьку та іспанську. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Слово і діло.
Так, на тестування з української мови та літератури зареєструвалися майже 370 тисяч осіб, але явка становила 77,4% – прийшли 275,1 тисячі осіб. Не змогли скласти тест майже 23 тисячі дітей (8,3%), а це означає, що вони не зможуть вступити до вищих навчальних закладів.
В свою чергу, ЗНО з історії України цьогоріч склали 178,7 тисячі осіб, це 67,9% від зареєстрованих. Провалили тестування з цього предмету 13,2% випускників – 26,6 тисячі осіб. Це найвищий показник серед усіх предметів, тобто історію українські школярі знають найгірше.
З математики ЗНО складали 152,2 тисячі осіб (81,8% становила фактична явка) і 19,3 тисячі з них тест провалили – 12,7%. До того ж вже в наступному році математика увійде до списку обов'язкових предметів у системі зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування буде дворівневим: більш легкий і складний рівень, – залежно від потреб абітурієнта. Третім обов'язковим предметом буде історія України або англійська мова на вибір.
На ЗНО з англійської мови була найвища явка цьогоріч – 89,4% (105,2 тисячі осіб). Не змогли набрати необхідну кількість балів 7,7 тисячі школярів (7,3%). На тестування з німецької, французької та іспанської мови прийшли 2,3 тисячі осіб. Найважче випускникам далася німецька та іспанська мови – тестування провалили 11,4% і 11,3% учасників, тестування з французької провалили 7,8% учасників.
ЗНО з географії провалили 5,6% учасників (писали його 89 тисяч осіб), хімію провалили 10,1% випускників (прийшли на тестування 10,8 тисячі осіб), з фізики потрібну кількість балів не набрали 7,7% учасників (писали тест 22,3 тисячі осіб). Найнижча явка була на ЗНО з біології – прийшли тільки 65,4% зареєстрованих (74,5 тисячі осіб). Не змогли пройти тест 4,1 тисячі школярів – 5,5%.
Зазначається, що за даними Українського центру оцінювання якості освіти, цьогоріч максимальну кількість балів за тестову роботу отримали 447 абітурієнтів, це на 63% більше, ніж у 2019 році.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Юний перфекціоніст: криворізький абітурієнт через апеляцію домігся заслужених 200 балів із ЗНО


У Кривому Розі абітурієнт подав апеляцію через те, що отримав 199 балів із ЗНО з математики. Сам випускник був впевнений, що склав іспит на максимальний бал. Про це написали у вчительській  спільноті його ліцею в Facebook, передає Дніпроград.
"За 200 балів з математики Миколі довелося поборотися. Згідно з результатами ЗНО, юнак отримав 199 балів, однак був упевнений, що виконав усі завдання на відмінно. Після апеляції одержав омріяних 200 балів, підтвердивши свої високі знання", - зазначається в повідомленні.
Відтак, тепер серед випускників Криворізького Центрально-Міського ліцею двоє 200-бальників - Супрун Уляна та Заєць Микола.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Додаткова сесія ЗНО: на Рівненщині тестування складали менш як 200 людей

Участь у додатковій сесії ЗНО, яка тривала з 24 липня до 10 серпня, на Рівненщині взяли 189 осіб.
Цитата

Учасники складали тестування з хімії, географії, математики, української мови і літератури, біології, історії України, англійської мови та фізики.

На їхніх інформаційних сторінках уже розмістили результати з фізики та математики.
А от підсумки оцінювання з решти навчальних предметів повідомлять до 14 серпня.
За матеріалами Рівненської ОДА
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Сьогодні відбудеться засідання апеляційної комісії щодо результатів ЗНО з української мови і літератури, історії України, математики, хімії, біології, географії, фізики, англійської, німецької мов

Коли: 11 серпня о 10:00.Де: м. Київ, вул. В’ячеслава Чорновола, 24.На засіданні апеляційної комісії при УЦОЯО будуть розглядатись апеляційні заяви учасників ЗНО стосовно результатів ЗНО з української мови і літератури, історії України, математики, хімії, біології, географії, фізики, англійської, німецької мов.Список учасників, заяви яких будуть розглядатись, можна подивитись за посиланням.Зазначається, що будуть розглянуті всі звернення, незалежно від того, чи присутніучасники заяв.

Результати будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО  не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення.
Нагадуємо, що зміст самих завдань не оскаржується.
Прохання до всіх учасників дотримуватись соціальної дистанції, користуватись захисними масками та не приходити на комісію, якщо є ознаки хвороби.
СЛУЖБА ОСВІТНЬОГО ОМБУДСМЕНА, Тут будуть вміщуватись матеріали, що стосуються даної теми
 
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА = БІЛЬШ ЯКІСНА ОСВІТА:
РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ МОН
Днями Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати першого етапу моніторингу впровадження реформи “Нова українська школа”. Дослідження проводилося, щоб оцінити, наскільки ефективним є впровадження цієї реформи для формування в учнів початкових класів наскрізних умінь (читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку усно і письмово, критичне та системне мислення, творчість, ініціативність, здатність логічно обґрунтовувати позицію, вміння конструктивно керувати емоціями, оцінювання ризиків, приймання рішень, розв’язування проблем, співпраця з іншими особами), а також як реформу сприймають учасники освітнього процесу.
На основі результатів моніторингу розроблені рекомендації щодо навчання та професійного розвитку керівників закладів освіти, педагогів. Запропоновані форми навчально-методичного забезпечення, системи оцінювання навчальних досягнень учнів, впровадження інклюзивної освіти тощо.Із 12 939 закладів середньої освіти, де є класи третього року навчання, для дослідження випадковим чином було відібрано 150 закладів освіти: пілотні школи - 25 шкіл; спеціалізовані школи (гімназії, ліцеї, школи-колегіуми, спеціалізовані школи та навчально-виховні комплекси, у складі яких є початкова школа) - 30 шкіл; загальноосвітні школи - 95. Школи-інтернати, школи санаторного типу, школи соціальної реабілітації, школи на тимчасово окупованих територіях не включалися до генеральної сукупності.РІВЕНЬ СФОРМОВАНОСТІ НАСКРІЗНИХ УМІНЬ В УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИМоніторинг показав, що більше половинигруп учнів-третьокласників, які взяли участь у дослідженні, володіють усіма необхідними наскрізними уміннями на достатньому та високому рівнях.

У групах учнів загальноосвітніх шкіл спостерігаються нижчі показники за всіма наскрізними уміннями порівняно з групами учнів спеціалізованих та пілотних шкіл.
Найбільшу різницю у групах учнів закладів різних типів виявлено за уміннями: співпраця, прийняття рішень, розв’язання проблемних завдань, обґрунтування власної позиції, ініціативність, творчість. За всіма цими уміннями більш високі результати продемонстрували групи учнів пілотних шкіл, найнижчі – загальноосвітніх шкіл. У розвитку умінь, пов’язаних із «твердими навичками» – «читанням з розумінням», «критичним та системним мисленням» – вищі результати демонструють групи учнів спеціалізованих шкіл. З-поміж груп учнів, які не впоралися з компетентнісними завданнями, переважають групи із шкіл, які розташовані у сільській місцевості.

Примітно, що групи учнів класів із високою наповненістю (понад 30 учнів) впоралися з компетентнісними завданнями краще, ніж групи учнів класів із середньою (від 20 до 30 учнів) та невисокою наповненістю (до 20 учнів).
Докладніший опис результатів моніторингового дослідження МОН - читайте на нашому сайті: https://bit.ly/3kHFfb8 .
Зокрема, про:
✔️ РЕЗУЛЬТАТИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА РОБОТОЮ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ НА УРОКАХ;
✔️ РЕЗУЛЬТАТИ АНКЕТУВАННЯ УЧНІВ, БАТЬКІВ, ВЧИТЕЛІВ ТА ІНТЕРВ’ЮВАННЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПРО СТАВЛЕННЯ ДО РЕФОРМИ НУШ
СЛУЖБА ОСВІТНЬОГО ОМБУДСМЕНА, Тут будуть вміщуватись матеріали, що стосуються даної теми
 
Чому потрібно зберегти ЗНО для вступу до університетів - Сергій Горбачов
Перегляд відео доступний за посиланням: https://op.ua/news/osvita-v-ukraini/chomu-potribno-zberegti-zno-dlya-vstupu-do-universitetiv---sergiy-gorbachov


Частина освітян висунула ідею: не проводити державної підсумкової атестації у формі ЗНО для тих учнів, хто не збирається йти далі вчитися до вишів.
Суперечки дійшли до столичної адміністрації, ідею підтримав мер Кличко.
Але Міністерство освіти обурилося у відповідь на таку ідею. Чим скандал закінчився – у відео роз`яснить освітній омбудсмен Сергій Горбачов.
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Додаткова сесія для вступу на магістратуру
Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/science/minosviti-pereneslo-datu-dodatkovoji-sesiji-dlya-vstupu-na-magistraturu-697411.html

Міністерство освіти та науки перенесло додаткову сесію вступних випробувань в магістратуру на 19 вересня.

Як повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки, відповідний наказ оприлюднений 6 серпня.

«Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, третю сесію перенесуть на 19 вересня», – повідомляється на сайті

Таке рішення було прийнято для того, щоб дати шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, вступити до ЗВО до початку осіннього призову.

Окремо у міністерстві наголосили, що результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт.

Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Нагадаємо, 5 липня в Україні розпочався прийом електронних заяв на вступ до магістратури.

Як повідомлялося, освітній процес у закладах вищої освіти розпочнеться з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня – для першокурсників бакалаврату та магістратури.

Зазначимо, що міністр освіти Шкарлет доручив закладам освіти готуватись до нового навчального року.

До слова, за результатами ЗНО цього року кількість «200-бальників» збільшилася на понад 60%.
11_main.jpg (31.9 КБ)
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 32 След.