Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 62 След.
ЗНО (сертифікація) педагогічних працівників у 2021 році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників незалежного тестування професійних компетентностей педагогічних працівників початкової школи!

      Першим етапом проведення сертифікації педагогічних працівників є незалежне тестування.

Результати незалежного тестування визначають на підставі набраної учасником сертифікації кількості балів за виконання тестових завдань. Тестовий бал – це арифметична сума балів за правильні відповіді до завдань тесту.
Результати незалежного тестування оприлюднюють у кабінетах учасників сертифікації не пізніше ніж через 18 календарних днів із дня його проведення.
Учасників сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування набрали менше ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, вважають такими, які не пройшли незалежне тестування, і не допускають до участі в наступному етапі сертифікації – самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності.
Інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі сертифікації розміщують у кабінеті учасника сертифікації одночасно з результатами незалежного тестування.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановленого результату незалежного тестування, незгоди з рішенням щодо анулювання результату учасник сертифікації може протягом трьох календарних днів після оприлюднення результатів незалежного тестування подати до апеляційної комісії апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування.
Розгляд такої заяви здійснюється протягом семи календарних днів з дня її отримання.


      Після проходження тестування
      
Результати незалежного тестування та інформація про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації до 17 березня 2021 року.
У разі виникнення сумнів щодо правильності встановлення результату незалежного тестування, учасник/ця сертифікації може упродовж трьох календарних днів після оголошення результатів незалежного тестування (із урахуванням дня офіційного оголошення) подати апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти. Розгляд такої заяви здійснюється протягом семи календарних днів із дня її отримання.
ЗНО (сертифікація) педагогічних працівників у 2021 році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщии!

      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ІІІ пілотного етапу незалежного тестуваня професійних компетентностей педагогічних працівників у процесі сертифікації - 2021: із 56 учасників до 1 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 2 (3,57%)виконували сертифікаційну роботу 54 (96,43%).
      Не було учасників, яких би не допустили до пункту проведення незалежного тестування, у зв'язку з тим, що вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІD-картка).
      У пункті проведення незалежного тестування не були присутні медичні працівники, оскільки це не передбачено Регламентом. Учасники незалежного тестування не потребували медичної допомоги. Під час проведення температурного скринингу не було виявлено учасників із підвищеною температурою або ознаками гострого респіраторного захворювання. 
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 1 та забір 1 контейнера із матеріалами, який мають відправити до вказаного пункту обробки.
      Пункт незалежного тестування був укомплектований персоналом, не було потреби задіювали резерв.
      За процедурами незалежного тестування здійснювався контроль представником Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти та громадське спостереження, зокрема 4 представниками засобів мосової інформації: телеканалу UA: Рівне та ITV.
      Порушень процедури не було допущено ні учасниками, ні персоналом.
Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

      Переглянути матеріали телеканалів можна, перейшовши за цими гіперпокликаннями:
      - UA: Рівне: сюжет "" від 27.02.2021;
      - ITV: допис "ЗНО для вчителів: у Рівному стартувала сертифікація педагогів" від 27.02.2021.
ЗНО (сертифікація) педагогічних працівників у 2021 році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

      У суботу, 27.02.2021, 1755 учителів із 1234 закладів освіти України проходитимуть незалежне тестування. У Рівненській області для участі в І етапі сертифікації - незалежному тестуванні професійних компетентностей педагогічних працівників початкової школи - зареєструвалось 56 осіб із 34 закладів освіти.
      Допуск учасників до пункту тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Тестування розпочнеться об 11:00.
Для входу до пункту тестування учасник/учасниця сертифікації має пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик. Лист-виклик потрібно самостійно роздрукувати з кабінету учасника сертифікації.
Учасники сертифікації, документи яких містять розбіжності в персональних даних, повинні також надати відповідний документ, що підтвердить ці зміни.
Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск учасника/учасниці  до пункту тестування.
Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник/учасниця сертифікації зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися ними.
Тестування фахових знань та умінь учителів початкових класів триватиме 180 хв. Тест міститиме 100 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту незалежного тестування, – 100.
Нагадуємо учасникам сертифікації, що в аудиторії пункту тестування інструктори мають видати кожному з них Картку учасника сертифікації. Відповідальний за пункт тестування зробить у ній відмітку про проходження незалежного тестування.
      Не залишайте пункт тестування без проставлення відмітки в Картці учасника сертифікації!
По завершенню роботи над тестом учасники сертифікації повинні здати старшому інструктору бланки відповідей, які одразу буде вкладено до пакета для відправлення матеріалів.
      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для 56 учасників працюватиме 4 аудиторії в 1 пункті незалежного тестування, процедури обслуговуватимуть 1 керівник пункту, 1 помічник, 8 інструкторів (4 старших інструктори, 4 інструктори), 2 чергових.


      Учасникам бажаємо успішно виконати усі 100 завдань за 180 хвилин, набрати 100 балів, що гарантовано забезпечить подолання порогу "склав/не склав" та участь у наступних етапах сертифікації !!!
      
Змінено: Ігор Опольський - 26.02.2021 12:50:41
ЗНО (сертифікація) педагогічних працівників у 2021 році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини, зокрема учасників сертифікації педагогічних працівників початкової школи!

     Переходимо за цими гіперпокликаннями на КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ! АНАЛІЗ ВІДПОВІДЕЙ НА ПИТАННЯ ЗНО 2020 

1.ПИТАННЯ 1-47 https://www.youtube.com/watch?v=3VQhAOdEhRc 

2.ПИТАННЯ 48-100 https://www.youtube.com/watch?v=db2Wj_5Kuik&t=189sС
Змінено: Ігор Опольський - 22.02.2021 12:09:55
ЗНО (сертифікація) педагогічних працівників у 2021 році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини, зокрема учасників сертифікації!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЯК УЧАСНИКАМ СЕРТИФІКАЦІЇ ДІЗНАТИСЯ АДРЕСУ ПУНКТУ ТЕСТУВАННЯ
19.02.2021


Сьогодні в «Кабінеті учасника сертифікації» розміщено листи-виклики, у яких зазначено адреси пунктів проведення незалежного тестування. Радимо учасникам сертифікації завчасно роздрукувати лист-виклик: цей документ обов’язковий для допуску до пункту тестування.
Цьогоріч успішно пройшли реєстрацію для участі в сертифікації 1755 учителів початкових класів.
      У суботу, 27 лютого 2021 року, відбудеться перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи.
Початок іспиту – об 11:00. Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Для входу до пункту тестування учасник сертифікації повинен пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особута лист-виклик.
Нагадуємо, що зміст тесту визначений Програмою незалежного тестування. Орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів/підрозділів Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти. Тест укладено українською мовою. Він містить 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хвилин.
На YouTube каналі Українського центру учасники сертифікації мають можливість ознайомитися із завданнями незалежного тестування попередніх років і коментарями до них.
ЗНО (сертифікація) педагогічних працівників у 2021 році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян РІвненщини!

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п. 6.1 "Організація й проведення PR-кампанії незалежного тестування" Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання частині проведення незалежного тестування професійних компетентностей педігогічних працівників у процесі сертифікації повідомляє, що у понеділок, 25.01.2021, Ігор Валерійович ОПОЛЬСЬКИЙ, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти РІвненського ОІППО візьме участь в онлайновій годині спілкування "Сертифікація-2021. Актуально про основне", ініційованій Управлінням Державної служби якості освіти в Рівненській області. Початок роботи о 16:00
      Зареєструватися для участі та попередньо поставити запитання можна за гіперпокликанням https://forms.gle/irmQLK3naDQ9qmLTA
Змінено: Ігор Опольський - 25.01.2021 13:48:16
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури у 2021 році!!!

Процедуру реєстрації для майбутніх магістрів описано за посиланням https://bit.ly/2ZF9CFx

Змінено: Ігор Опольський - 25.02.2021 08:12:46
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян РІвненщини, випускників 2021 року!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.
ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ, ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ
5.02.2021


Під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні учні / студенти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в підпорядкованих вам закладах освіти, мають позначати рівень вивчення математики, іноземних мов — профільний рівень чи рівень стандарту.
На жаль, Український центр оцінювання якості освіти не володіє інформацією, на якому рівні здобувачі повної загальної середньої освіти з підпорядкованого вам закладу вивчали названі вище предмети, тому за тим рівнем (профільним чи стандартом), який вибере кожен учасник / кожна учасниця під час реєстрації, буде встановлено результати державної підсумкової атестації.
Зауважимо: для таких учасників, які під час реєстрації позначать рівень стандарту,  як оцінку ДПА з математики буде зараховано результат за виконання 28 завдань сертифікаційної роботи, а для тих, хто вибере профільний рівень, результат ДПА з математики буде зараховано за виконання 34 завдань. З іноземної мови для тих, хто позначить рівень стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання 43 завдань, а профільний — за 59 завдань.
Уклінно просимо вас провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів / студентів–учасників ЗНО щодо профілю вивчення математики та іноземних мов у коледжі / технікумі, закладі професійно-технічної освіти, аби отримані результати за ДПА з цих предметів не створили прикростей для закладу й учнів / студентів, які помилково вказали профільний рівень вивчення математики та/або іноземної мови. Зауважимо також, що реєстрація для участі в ЗНО триватиме до 5 березня 2021 року, після цього змінити перелік предметів ДПА / ЗНО або уточнити рівень складання ДПА буде неможливо.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021!!!

На сайті Українського центру якості освіти в розділі "ЗНО/ДПА" розміщено сервіс "Стан опрацювання реєстраційних документів", за допомогою якого можна онлайн перевірити, на якому етапі опрацювання перебувають документи учсників ЗНО-2021.

      Для того, щоб перевірити стан опрацювання документів, необхідно ввести НОМЕР РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ учасника ЗНО.      Якщо ви не знаєте, як знати номер реєстраційної картки, то тисніть кнопку "Де знайти номер реєстраційної картки?" АБО дивимось на зображення, розміщене нижче:

 
Заява РК.jpg (37.17 КБ)
Змінено: Ігор Опольський - 11.02.2021 06:06:05
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

Керівникам територіальних громад
Керівникам органів управління освітою
територіальних громад
Керівникам закладів П(ПТ)О, 
фахової передвищої освіти
Керівникам закладів загальної середньої
освіти обласного підпорядкування
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.35 «Підбір і підготовка уповноважених осіб УЦОЯО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» повідомляємо, що Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти у 2021 році планує розширити коло осіб, які будуть залучені до процедур ЗНО в якості уповноважених осіб УЦОЯО.
У п’ятницю, 29.01.2021, розпочато реєстрацію фахівців, які мають бажання працювати уповноваженими особами УЦОЯО в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання Рівненської області та будуть залучатися до виконання таких обов’язків вперше.
Інформуємо про те, що уповноваженими особами УЦОЯО можуть бути педагогічні, наукові, науково-педагогічні працівники закладів освіти, працівники органів управління освітою, які пройшли відповідну підготовку.
Запрошуємо реєструватися фахівців, які вже мають досвід участі в процедурах ЗНО (працювали в попередні роки відповідальним за пункт тестування, помічником відповідального, старшим інструктором, інструктором, черговим) або без нього.
Реєстрація триватиме до 28 лютого 2021 року на сайті Львівського РЦОЯО за цим гіперпокликанням. Навчання нових кандидатів розпочнемо з березня 2021 року.
Перед реєстрацією рекомендуємо ознайомитись із Положенням про уповноважену особу Українського центру оцінювання якості освіти, яке затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 17.02.2015 № 156, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 березня 2015 року за № 281/26726.
Змінено: Ігор Опольський - 03.02.2021 09:53:26
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
Актуально для майбутніх учасників ЗНО
 
З  01 лютого 2021 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Кожній особі, яка планує брати участь в ЗНО потрібно зробити 4 кроки.
      І крок.  Заповнити заяву реєстраційну картку
Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, необхідно cформувати заяву реєстраційну картку, скориставшись спеціальним сервісом, на сайті УЦОЯО https://zno.testportal.com.ua/registration. Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (студенти) закладів профтехосвіти і студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., які здаватимуть ДПА у поточному році, реєструються за місцем навчання.
Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією
 

       ІІ крок.   Сформувати пакет реєстраційних документів
1) роздрукувати реєстраційну-картку та вклеїти дві фотокартки 3х4;
2) копію документа, що посвідчує особу: ІD-картки або 1 ст. паспорта, завірену особистим підписом;
3) копію документа про здобуття повної загальної середньої освіти (для випускників попередніх років);
4) додаткові документи за потреби:
· для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о);
· при зміні прізвища (копію документа про зміну прізвища);
· щодо участі у додатковій сесії (заяву, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);
· нотаріально завірений переклад українською мовою документів (у разі надання документів іноземною мовою).
      ІІІ крок.   Надіслати пакет реєстраційних документів
Готовий комплект реєстраційних документів:
1)   випускники закладів ЗСО, учні закладів профтехосвіти, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а. подають комплекти документів до свого закладу освіти. До 01.03.2021 вони повинні бути надіслані до ЛРЦОЯО.
2)    Випускники попередніх років самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039) рекомендованим листом до 05.03.2021 (за відтиском поштового штемпеля).
      IV крок:  Отримати відповідь від регіональних центрів
     Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2021.
    Учасник може отримати відмову, якщо комплект документів був сформований некоректно. Такий учасник повинен виправити недоліки та надіслати до регіонального центру новий пакет документів до 05.03.2021  (за відтиском поштового штемпеля).
Контакти ЛРЦОЯО: www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти
(032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

Не відкладайте реєстрацію до останніх днів!

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, 
учнів 11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, студентів закладів фахової передвищої освіти, батьків учнів, студентів!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ
30.01.2021


Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня включно.
Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно:
  • створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА». Випусникам поточного року варто звернути особливу увагу на вибір навчальних предметів для проходження ДПА та ЗНО. 
  • підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років)
  • отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання
Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 1 березня 2021 року включно.
Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».
Цьогоріч основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови/української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.
Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року включно.
Змінено: Ігор Опольський - 30.01.2021 11:00:11
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, 
учнів 11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, студентів закладів фахової передвищої освіти, батьків учнів, студентів!

      У понеділок, 1 лютого 2021 року, стартуватиме реєстрація для участі у ЗНО 2021 року. Одинадцятикласники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше, визначилися з переліком предметів, які обиратимуть під час тестування, зареєструвалися для участі в пробному ЗНО, підготували необхідні для реєстрації документи.
Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2021, запрошуємо долучитися до перегляду відеозапису прямої трансляції розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центруяка відбулась у п'ятницю, 29 січня 2021 року, Цьогорічні учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.

      Цей ефір розпочне низку випусків «ЗНО-2021: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти. УЦОЯО.bmp (2.54 МБ)
Змінено: Ігор Опольський - 30.01.2021 10:59:45
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 6.3 «Набір та навчання персоналу пунтів проведення незалежного тестування» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 15.02.2021 № 90/03-29 «Про підготовку персоналу пунктів незалежного тестування» повідомляємо, що у вівторок, 16.02.2021, в онлайновому режимі працівниками Львівського РЦОЯО буде проведено нараду з особами, які забезпечуватимуть роботу пункту проведення незалежного тестування професійних компетентностей педагогічних працівників. Робота розпочнеться о 15:00.
      Гіперпокликання для участі в нараді буде надано безпочередньо учасникам 15.02.2021 особистими повідомленнями.
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: ВИ ЗАПИТУЄТЕ — МИ ВІДПОВІДАЄМО
26.01.2021

      1 лютого стартуватиме реєстрація для участі у ЗНО 2021 року. Та одинадцятикласники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше, визначилися з переліком предметів, які обиратимуть під час тестування, зареєструвалися для участі в пробному ЗНО, підготували необхідні для реєстрації документи.
Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2021, запрошуємо долучитися 29 січня о 14.00 до розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центру. Цьогорічні учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.
Цей ефір розпочне низку випусків «ЗНО-2021: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.
      До 28 січня всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.

Змінено: Ігор Опольський - 26.01.2021 10:41:39
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи, п.2.5 «Організація та проведення нарад з відповідальними за ЗНО управлінь/ відділів освіти районних/міських адміністрацій, ОТГ, ЗВО І-ІІ р. а., ЗП(ПТ)О, ЗЗСО обласного підпорядкування, гуманітарних відділів ОТГ (у тому числі, в онлайн форматі): «Реєстрація та особливості проведення пробного ЗНО у 2021 році» наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 №178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 25.01.2021 №40/03-29 повідомляємо про те, що у четвер, 28 січня 2021 року, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти проводить онлайнову нараду для осіб, відповідальних за підготовку до проведення ЗНО в територіальних громадах, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Рівненської  області.
Початок роботи – 11:00.
Адреса посилання на участь у нараді буде надіслана на електронні скриньки відповідальних за ЗНО.
      
Лист Рівненського ОІППО від 25.01.2021 № 01-12/52: ЗАВАНТАЖИТИ.

      ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ з МАТЕРІАЛАМИ НАРАДИ (у форматі -pdf)
Змінено: Ігор Опольський - 29.01.2021 07:09:43
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
[CENTER]До уваги освітян РІвненщини!

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п. 6.1 "Організація й проведення PR-кампанії незалежного тестування" Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання частині проведення незалежного тестування професійних компетентностей педігогічних працівників у процесі сертифікації повідомляє, що у понеділок, 25.01.2021, Ігор Валерійович ОПОЛЬСЬКИЙ, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти РІвненського ОІППО візьме участь в онлайновій годині спілкування "Сертифікація-2021. Актуально про основне", ініційованій Управлінням Державної служби якості освіти в Рівненській області. Початок роботи о 16:00
      Зареєструватися для участі та попередньо поставити запитання можна за гіперпокликанням https://forms.gle/irmQLK3naDQ9qmLTA
[/CENTER]
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини, потенційних учасників ЗНО-2021, їх батьків!
     
Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п. 2.4 "Інформування учнів (студентів, слухачів) та педагогічної громадськості закладів освіти про умови реєстрації на участь у пробному і основному ЗНО 2021 року" Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання повідомляє, що у вівторок, 12.01.2021, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, візьме участь у передачі "Досліно" на радіо "Українська радіо. Рівне".
      Під час ефіру буде озвучено питання щодо підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році, зокрема підготовки до проведення пробного ЗНО, реєстрації учасників тощо.
      Долучайтесь до ефіру!
Експертиза якості освіти: підготовка експертів - вчителів-екзаменаторів з математики, Тут будемо розміщувати матеріали, що є актуальними для теми
 
До уваги освітян РІвненщини!
Керівникам органів управління освітою
територіальних громад
Керівникам закладів вищої освіти
Керівникам закладів загальної середньої освіти
обласного підпорядкування
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.34 «Проведення навчальних семінарів для екзаменаторів з української мови, математики, англійської, французької та німецької мов» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», із метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційної роботи ЗНО з математики повідомляємо, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти організовуємо проведення онлайнових навчань осіб, які бажають брати участь у програмі підготовки екзаменаторів з математики.
Просимо інформувати зареєстрованих педагогічних працівників, вказаних у додатку, про навчання, яке відбудеться на платформі Zoom у четвер, 04 лютого 2021 року, та сприяти їх участі в онлайновому семінарі. Педагогічним працівникам потрібно перейти за гіперпокликанням, яке буде надіслано на електронні адреси учасників Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти. Початок роботи о 15:00.
       Список педагогічних працівників Рівненської області, яких запрошуємо 04.02.2021 на 15:00, вміщено у додатку до листа Рівненського ОІППО від 03.02.2021 № 01-12/86.
Експертиза якості освіти: підготовка експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, ЗНО з української мови та літератури, Тема для експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, які перевірятимуть відкриту частина сертифікаційої роботи ЗНО з української мови та літератури
 
До уваги кандидатів в екзаменатори з української мови та літератури!!!

У четвер, 04 лютого 2021 року, на платформі Zoom відбудеться навчальний семінар для екзаменаторів. Зайдіть, будь ласка, у свій кабінет екзаменатора (там, де Ви реєструвалися, на сайті ЛРЦОЯО) за логіном (електронною поштою) та паролем  і оберіть час, коли Вам буде зручно долучитися до онлайн-зустрічі. Пропоновані години - 11.00 та  15.00. Це потрібно зробити до 31  січня.
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 62 След.