Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 70 След.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2022 році - ЄВІ та ЄФВВ, Тут розміщуватимемо повідомлення з актуальною інформацією
 
До уваги вступників до магістратури 2022 року!

      Наказом Міністерства освіти і науки України від 13.10.2021 № 1098 "Про затвердження умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році" затверджено умови прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2022 році. ПРОСИМО зацікавлених осіб ЗВЕРНУТИ УВАГУ на ЗМІНИ !!!


Змінено: Ігор Опольський - 27.10.2021 04:43:40
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році, У цій темі будемо розміщувати повідомлення з актуальною інформацією
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 10-11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, фахлвлї передвищої освіти!


Слайд від колег Київського РЦОЯО про пробне ЗНО-2022. Розглядаємо.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році, У цій темі будемо розміщувати повідомлення з актуальною інформацією
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 10-11-х класів закладів ЗСО, П(ПТ)О, фахлвлї передвищої освіти!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПРОБНЕ ЗНО-2022: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ
21.10.2021


Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.

Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.
      Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для Рівненської області - на сайті Львівського РЦОЯО.
Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.
Вступна кампанія до закладів вищої освіти України у 2022 році, У цій темі розміщуватимемо актуальну інформацію
 
До уваги вступників до закладів освіти 2022 року!

Міністерством освіти і науки України затверджено наказ від 13.10.2021 №1098 «Про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році».

Змінено: Ігор Опольський - 27.10.2021 04:44:18
Вступна кампанія до закладів вищої освіти України у 2022 році, У цій темі розміщуватимемо актуальну інформацію
 
До уваги освітян Рівненщини!

            Сьогодні, 27 вересня 2021 року, на сайті МОН розміщено для громадського обговорення проєкт Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти на 2022 рік.
“Система вищої освіти України – важлива складова розвитку технологій нового покоління. Для забезпечення реалізації права на здобуття вищої освіти,  враховуючи попередній досвід організації вступної кампанії, МОН створює нові можливості задля спрощення процедури подачі заяв для вступу, використовуючи сучасні цифрові підходи. Всі зміни передбачені для розвитку системи вищої освіти загалом та становлення конкурентоздатності університетів країни”, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Основні зміни:
 1. розширено можливості для додаткового набору на контракт бакалаврів за денною формою здобуття освіти;
 2. удосконалено розподіл обсягу державного замовлення за галузями знань, міжгалузевими, підгалузевими групами;
 3. скорочено перелік паперових копій документів, що їх мають подавати вступники, які подають заяви в паперовій формі (зокрема, тепер не потрібно буде подавати копії сертифікатів ЗНО та копію документа про раніше здобуту освіту, якщо ця інформація є в ЄДЕБО);
 4. єдине фахове вступне випробування в магістратуру з використанням технологій зовнішнього незалежного оцінювання заплановано для спеціальностей галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини»;
 5. змінено перелік обов’язкових предметів для деяких спеціальностей, а саме посилено роль математики під час вступу до ЗВО;
 6. для вступників на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров’я» замість фахового випробування будуть використовуватись результати інтегрованого іспиту КРОК-М, якщо вони його складали.
Зауваження та пропозиції до проєкту акта проcимо надсилати у формі порівняльної таблиці до 11 жовтня 2021 року на e-mail: kernychna@mon.gov.ua (відповідальна особа – Кернична Анжеліка, державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих, тел. (044) 481-32-67).
Нагадаємо, два українські університети потрапили до рейтингу найкращих за можливостями працевлаштування випускників.

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
До уваги освітян Рівненщини!

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО В ДИНАМІЦІ
4.10.2021


Створений Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти інтерактивний ресурс «Результати ЗНО: дані в динаміці» доповнено даними зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
Цей сервіс дасть змогу простежити динаміку результатів учасників ЗНО протягом  2008‒2021 років за навчальними предметами і порівняти їх у розрізі областей та районів. Такий підхід до візуально-статистичного представлення даних зініціював відомий науковець, міжнародний консультант з освітніх оцінювань Алґірдас Забуліоніс, який стояв біля початків системи ЗНО, а також стимулював її розвиток, зокрема запропонував підхід до встановлення порогу «склав / не склав», моделі шкалювання результатів ЗНО.
Ця інформація, а також інші аналітико-статистичні матеріали, оприлюднені в рубриці  «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ», дадуть змогу освітнім експертам та аналітикам послуговуватися актуальними й достовірними даними щодо якості середньої освіти на конкретних часових зрізах і в динаміці.
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
До уваги учасників ЗНО-2022!

      Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, української мови та літератури передбачено знання учасниками правильного наголошення слів - нормативного наголосу.
      Ознайомитись із переліком цих слів можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, перейшовши за гіперпокликанням.

      Зміст сертифікаційної роботи з української мови і літератури визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти.

      Завантажити програму з української мови і літератури у форматі PDF.
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2022 !!!

      
Львівський РЦОЯО оновив банк тренувального онлайнового тестування.

      Тренувальне онлайн тестування найближчим часом буде доповнено фахівцями Львівського РЦОЯО завданнями 2021 року.

Запрошуємо абітурієнтів до активної підготовки.


      Зичимо успішної підготовки!!!
Змінено: Ігор Опольський - 27.09.2021 09:22:03
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
До уваги освітян Рівненщини!
Органам управління освітою районних державних адміністрацій
Керівникам органів управління освітою територіальних громад
Керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
 
Інститут на виконання плану роботи, листа Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 22.09.2021 №506/03-29 «Про призначення відповідальних за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році» із метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання) у 2022 році просить призначити осіб, відповідальних за підготовку до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2022 році в органах управління освітою райдержадміністрацій, територіальних громад, закладах професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти, загальної середньої освіти обласного підпорядкування.
Копії відповідних сканованих наказів (формат –pdf) в електронному вигляді та інформацію про особу (файл у форматі Excel), яка відповідатиме за організацію та підготовку до проведення ЗНО-2022 та моніторингових досліджень якості освіти, за формою, вміщеною в додатку (файл у форматі Excel), просимо надіслати в Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти до вівторка, 28 вересня 2021 року, на електронну адресу rivnekcmeyo@gmail.com.
Укладена база даних із копіями наказів буде передана до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Також повідомляємо, що всю необхідну інформацію з питань організації та проведення у 2021-2022 навчальному році на Рівненщині зовнішнього незалежного оцінювання, моніторингу якості освіти працівники  кабінету  ЗНО  та  моніторингу  якості  освіти  Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти будуть оперативно розміщувати на порталі «Освіта Рівненщини в розділі «Загальний форум», зокрема в темі «Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти» та «Міжнародне моніторингове досілдження якості освіти PISA-2022: основний етап».
 
      
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
До уваги учасників ЗНО-2022, освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимоза цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Що відомо про ЗНО 2022 року?


Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 23 травня до 15 липня.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п'яти навчальних предметів за рахунок коштів державного бюджету, та більшу кількість - за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб у встановленому законодавством порядку. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2022 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2022 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації.
Ці учасники мають обов’язково скласти:
 • українську мову або українську мову і літературу (субтест "атестаційні завдання"smile;);
 • математику;
 • історію України або іноземну мову (на вибір учасника);
 • ще один предмет з переліку (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Здобувачі освіти, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки. Здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.
У 2022 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання усіх завдань тесту.
За підсумками проходження ЗНО з української мови і літератури встановлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів з української мови і літератури (за підсумками виконання всіх завдань сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав") та з української мови (за підсумками виконання завдань субтесту "Атестаційні завдання" для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав" у межах цього субтесту).
За підсумками проходження зовнішнього оцінювання з інших навчальних предметів, зазначених у переліку, установлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів за підсумками виконання всіх завдань відповідної сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав".

Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти, У цій темі будемо вміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Керівникам органів управління освітою
територіальних громад
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
Керівникам закладів загальної середньої освіти
обласного підпорядкування
 
      Інститут на виконання плану роботи, листа Львівського РЦОЯО від 27.09.2021 №510/03-29 «Про проведення апробацій завдань зовнішнього незалежного оцінювання в жовтні-листопаді 2021 року» інформує про проведення апробації тестових завдань у закладах освіти Рівненської області відповідно до графіка її проведення.

[CENTER]Інструкція щодо проведення апробації тестових завдань
Апробація проводиться відповідно до Положення про апробацію тестових завдань, затвердженого наказом Українського центру оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО) від 25.04.2017№64 «Про затвердження документів, що визначають організаційні засади з розроблення, рецензування та апробації тестових завдань для наповнення банка завдань зовнішнього незалежного оцінювання».
Апробацію тестових завдань в аудиторіях проводять уповноважений представник регіонального центру оцінювання якості освіти та вчитель навчального закладу (це може бути вчитель, який викладає предмет, із якого проводиться апробація).  
 
      Для апробації тестових завдань відводиться певний час, зазначений в тестовому зошиті, який отримує кожен учасник апробації з того чи іншого навчального предмета.
      Уповноважений представник регіонального центру оцінювання якості освіти:
-    доставляє апробаційні матеріали в заклад освіти, на базі якого проводиться апробація;
-     роздає апробаційні матеріали учасникам апробації (у разі потреби використовує додаткові бланки відповідей);
- ознайомлює учасників з Вимогами щодо заповнення бланків відповідей та роботи з тестовими зошитами;
    -  слідкує за дотриманням умов проведення апробації в аудиторії (не дозволяє учасникам користуватися мобільними телефонами, калькуляторами, довідниками, словниками тощо; не дозволяє спілкуватися з іншими учасниками апробації; не дає роз’яснень стосовно змісту завдань);
-     нагадує учням про час, що лишається до закінчення роботи;
-      після завершення апробації збирає апробаційні матеріали;
-      якщо є зауваження, записує їх до анкети;
-      доставляє апробаційні матеріали та анкети до регіонального центру.

 В аудиторії, де проводиться апробація:
-     не повинно бути наочних матеріалів із навчальних предметів, із яких проводиться апробація (окрім випадків використання довідкових таблиць, що передбачено процедурою апробації);
-    кожен учасник апробації повинен сидіти за окремим столом.
 
Учитель, який знаходиться в аудиторії:
-      під час роботи учнів складає список учасників, у якому фіксує номери бланків відповідей;
-      заповнює анкету (у разі потреби висловлює свої зауваження в письмовій формі).
 
Учасники апробації:
 -  виконують тестові завдання та заповнюють бланки відповідей ручкою з чорнилом / пастою насиченого чорного кольору;
 -  дотримуються Вимог щодо заповнення бланків відповідей та роботи з тестовими зошитами.
Переписувати та ксерокопіювати апробаційні тестові завдання заборонено!
[/CENTER]

Лист Рівненського ОІППО від 30.09.2021 № 01-12/862 "Про проведення апробації тестових завдань у жовтні"
Змінено: Ігор Опольський - 30.09.2021 06:34:26
Експертиза якості освіти: апробація тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти, У цій темі будемо вміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

      На виконання плану роботи, листа Львівського РЦОЯО від 27.09.2021 №510/03-29 "Про проведення апробацій завдань зовнішнього незалежного оцінювання у жовтні - листопаді 2021 року" працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО розпочали роботу щодо підготовки пропозицій із числа закладів освіти Рівненщини, на базі яких упродовж жовтня - листопада 2021 року буде проведено процедури апробації тестових завдань для наповнення банку тестів Українського центру оцінювання якості освіти. Після завершення підбору закладів освіти буде укладено графік проведення апробації з предметів. Укладений графік проведення апробації в жовтні 2021 року буде надано до ЛРЦОЯО до 04.10.2021, у листопаді – до 18.10.2021.      

Змінено: Ігор Опольський - 27.09.2021 17:06:59
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови до магістратури за технологією ЗНО!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ОПРИЛЮДНЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ЄВІ-2021
17.09.2021      Сьогодні, 17 вересня, на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено результати вступних випробувань за шкалою 100–200 балів. Учасники спеціально організованої сесії можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей.
      Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту становить 12  тестових балів.
      Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) можна в розділі «ЄФВВ/ЄВІ. Учаснику вступних випробувань. Матеріали ЄФВВ/ЄВІ», обравши відповідний предмет. Тестові зошити та відповіді до завдань єдиного вступного іспиту спеціально організованої сесії — за посиланням.
      У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату вступник може упродовж 3 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів, враховуючи день оголошення, подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!
 
      У суботу, 11.09.2021, було проведено спеціально організовану сесію вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ.
      У Рівненській області для участі в спеціальній сесії зареєстровано 517 учасників (англійська мова - 439, німецька - 77, французька - 1), для яких працювали 38 аудиторій у 2 пунктах проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови. Процедури обслуговували 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів, 2 помічники керівників, 76 інструкторів, 12 чергових.
      За оперативними даними статистика явки учасників у Рівненській області була такою: із 517 не прийшов 31 учасник, писали 486, зокрема з англійської мови зареєстровано 439, не прийшли - 26, писали - 413, із німецької зареєструвалось 77, не прийшли 5, писали - 72, із французької мови зареєструвався 1 учасник, не прийшли - 0, писав - 1.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту (до 20 вересня).

Із правильними відповідями до завдань тесту можна буде ознайомитися 13 вересня в розділі «ЄВІ/ЄФВВ. Учаснику вступних випробувань. Спеціально організована сесія» https://bit.ly/3k1PWqr

      Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань ЄВІ становить тестових балів.
Змінено: Ігор Опольський - 11.09.2021 11:59:00
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО, які планують брати участь у спеціальній сесії ЄВІ 2021 року !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ
У 2021 році Правилами прийому закладів вищої освіти були визначені додаткові строки (у межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра.
      У суботу, 11 вересня 2021 року, відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
 • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
 • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Вартість спеціально організованої сесії було визначено до 20 липня УЦОЯО, у 2021 році вона становить 540 грн
Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.
      Реєстрація вступників тривала з 27 липня до 5 серпня. ЇЇ здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. 
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.
      
      У Рівненській області для участі у спеціальній сесії зареєстровано 517 учасників (англійська мова - 439, німецька - 77, французька - 1), для яких працюватимуть 38 аудиторій у 2 пунктах проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови. Процедури обслуговуватимуть 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів, 2 помічники керівників, 76 інструкторів, 12 чергових.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту
.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників спеціальної сесії вступних випробувань за технологією до магістратури за технологією ЗНО 2021 року!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

НЕ ВСТИГЛИ ОПЛАТИТИ ПОСЛУГУ З ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦСЕСІЇ ЄВІ? ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС
20.08.2021


У зв’язку з поширенням COVID-19 в Україні, а також через непоінформованість потенційних учасників оцінювання про специфіку реєстрації для участі в  спецсесії ЄВІ значна кількість охочих не змогла вчасно оплатити свою участь в іспитуванні.
Ураховуючи це, було ухвалено рішення дозволити особам, які успішно пройшли перший етап реєстрації (мають екзаменаційні листки), її завершити – оплатити послугу.
Якщо бажаєте взяти участь у спецсесії ЄВІ, однак ще не встигли здійснити оплати, можете це зробити протягом 21‒26 серпня  включно.
Щоб платежі були вчасно опрацьовані, просимо дотримуватися такого алгоритму:
 1. Зайдіть у свій Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ (логін і PIN-код для цього знайдете у своєму екзаменаційному листку).
 2. Роздрукуйте квитанцію.
      НЕ використовуйте квитанцій інших осіб, у них містяться особисті дані – прізвище, ім’я, по батькові, номер екзаменаційного листка. Якщо скористаєтеся чужим документом для оплати, ми не зможемо Вас ідентифікувати і Вас не буде зареєстровано для складання іспиту.
 1. Оплатіть послугу.
Просимо оплачувати послугу безпосередньо в касі банку або за допомогою банківського термінал а  самообслуговування чи інтернет-банкінгу з огляду на те, що це найшвидші способи перерахунку коштів. У разі використання інших способів оплати, на жаль, можлива ситуація, коли Ваш платіж не буде отриманий  вчасно і, відповідно, Ви не зможете взяти участі в оцінюванні.
      НАГОЛОШУЄМО: уважно перевіряйте реквізити під час здійснення платежу, а саме: отримувача, код отримувача, рахунок отримувача та призначення платежу (якщо призначення зазначено неправильно, то платіж зарахувати не вдасться).
Якщо до 26 серпня Ви успішно здійсните оплату, Вас буде зареєстровано для участі в іспитуванні. Запрошення-перепустку Ви отримаєте до 2 вересня.

Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітня Рівненщини та учасників спеціальної сесії ЄВІ ЗНО-2021!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПОНАД 16 ТИСЯЧ ОСІБ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У СПЕЦІАЛЬНІЙ СЕСІЇ ЄВІ
17.08.2021

Для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ успішно зареєструвалося 16 880 учасників.
Якщо вступник отримав екзаменаційний листок, однак не сплатив коштів за участь у спеціальній сесії ЄВІ,  –  реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.
Пропонуємо актуальні дані щодо кількості зареєстрованих осіб у кожному регіоні.
Кількість зареєстрованих учасників в Україні близько 16 000, зокрема з англійської мови - 15 707, німецької - 1 063, французької - 91, іспанської - 19. У Рівненській області - на участь у спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови у 2021 році зареєструвались та оплатили участь у тестуванні 515 учасників, зокрема з англійської мови - 439, з німецької мови - 75, з французької - 1, з іспанської - 0.
      Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться в суботу, 11 вересня 2021 року.
У запрошенні-перепустці буде зазначено адресу пункту тестування, де учасник складатиме ЄВІ, та час початку іспиту. Зареєстровані учасники спеціальної сесії ЄВІ з 27 серпня 2021 року зможуть самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустки зі своїх кабінетів учасника ЄВІ/ЄФВВ.
Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за умови пред’явлення:
 • оригіналу екзаменаційного листка;
 • оригіналу документа, що посвідчує особу;
 • запрошення-перепустки.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Всі учасники зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу до пунктів тестування, так і протягом усього періоду оцінювання: вони мають перебувати в масках або респіраторах, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ВСЕ ПРО ЗНО-2021 В ЦИФРАХ
20.08.2021В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
Із офіційним звітом про проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, можна ознайомитися в розділі «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ».
Окрім офіційного звіту, у рубриці «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ» розміщено статистичні дані тестувань 2021 року.
Тут ви знайдете:
 • портал відкритих даних за результатами основної сесії ЗНО 2016–2021 рр., де подано знеособлені результати зовнішнього незалежного оцінювання;
 • офіційні звіти про проведення ЗНО 2008–2021 рр. У них оприлюднено матеріали, що стосуються підготовки та проведення ЗНО, зведені дані про реєстрацію осіб, дані щодо ДПА та ЗНО з кожного навчального предмета. Найбільшою частиною офіційного звіту кожного року є другий том, присвячений психометричним характеристикам сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання;
 • регіональні дані результатів ЗНО 2010–2021 рр. – деперсоніфіковані узагальнені дані про результати зовнішнього незалежного оцінювання на регіональному рівні (область, район, місто, район міста) з кожного навчального предмета.
Ця інформація дасть змогу експертам та аналітикам у дослідженнях якості середньої освіти спиратися на масові, цілісні й достовірні дані, отримані під час проведення ЗНО.
Зауважимо, що відповідно до Закону України від 13.04.2021 №1378-IX  «Про внесення змін до розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)» здобувачів освіти, які завершували здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, було звільнено від проходження державної підсумкової атестації. Законом також було встановлено, що такі здобувачі освіти мали право пройти ДПА, у тому числі у формі ЗНО, за власним бажанням. З огляду на це відповідні дані не можуть бути використані для формулювання висновків про навчальні досягнення всієї сукупності здобувачів освіти, які завершували здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, а також для порівняння з даними щодо результатів ДПА попередніх років.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

      У п'ятницю, 20.08.2021, Український центр оцінювання якості освіти провів онлайнову пресконференцію щодо головних результатів проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році "ЗНО-2021: головні підсумки проведення".
      
      Пропонуємо керівникам органів управління освітою територіальних громад, керівникам закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, загальної середньої освіти переглянути відео (тривалість 1 год 34 хв) з матеріалами в.о. директора УЦОЯО Валерія Бойка, перейшовши за гіперпокликанням на це відео.

      Також інформуємо освітян Рівненщини, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі "ЗНО / ДПА" в рубриці "ЗВІТИ / ДАНІ" розміщено результати та звіти, статистичну інформацію щодо результатів ЗНО-2021.

   

Матеріали заходу та результати можна опрацювати за гіперпокликаннями, уміщеними нижче, зокрема

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - https://bit.ly/37WZsEH 
ЗВІТ ТОМ 1 - https://bit.ly/3sAkbY4 
ЗВІТ ТОМ 2 - https://bit.ly/3CXqwlr 
ПОРТАЛ ВІДКРИТИХ ДАНИХ - https://bit.ly/2Wdlr7p 
РЕГІОНАЛЬНІ ДАНІ - https://bit.ly/3j1gBDb

1. 200.bmp (7.91 МБ)
2. Не.bmp (7.91 МБ)
3. Звіти.bmp (7.91 МБ)
Змінено: Ігор Опольський - 20.08.2021 18:38:32
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти, Тут вміщено матеріали, що стосуються даної теми
 
До уваги освітян Рівненщини, зокрема керівників органів управління освітою ткриторіальних громад, керівників закладів загальної середньої освіти!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПОНАД 8 ТИС. УЧНІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МОНІТОРИНГУ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ
31.08.2021


Наприкінці попереднього навчального року проведено основний етап другого циклу моніторингу початкової школи. У ньому взяли участь понад 8 тисяч четвертокласників із 365 українських шкіл. Учні виконували тестові завдання з читання або математики і працювали з опитувальниками, а керівники класів ‒ учасників дослідження відповідали на запитання анкет. Порівняно з інструментами дослідження 2018 року цього разу і для дітей, і для вчителів запропоновано додаткові анкети щодо досвіду дистанційного навчання, ставлення учасників освітнього процесу до такої форми набуття знань.

Щиро дякуємо управлінцям в освіті, педагогам і учням, які у цьогоріч забезпечили успішну реалізацію моніторингу. Попри труднощі, пов’язані із карантинними обмеженнями, наприклад дистанційною формою навчання у багатьох закладах освіти, ви зробили все можливе і неможливе, щоб другий цикл дослідження було проведено, а ми дізналися, як початкова освіта відповіла на виклики, пов’язані з поширенням COVID-19, які чинники найбільше вплинули на результати дітей.
Наразі триває робота із підготовлення матеріалів дослідження до аналізу: здійснено перевірку робіт учасників, відповіді учнів і вчителів на запитання анкет унесено до бази даних моніторингу. Уже сьогодні ми з упевненістю можемо стверджувати, що другий цикл дослідження відбувся.
Нагадаємо, що у 2018 році було проведено перший цикл моніторингу і визначено «точку відліку» зрушень в освітній сфері. Тепер, порівнюючи дані першого та наступних циклів дослідження, ми зможемо сказати, у якому напрямі рухається система початкової освіти, оцінити вплив на неї окремих елементів реформи НУШ. Звіт за результатами другого циклу дослідження заплановано підготувати до квітня 2022 року.
Якщо Вам цікаво провести мікродослідження читацької та/або математичної компетентностей у своєму класі, можете завантажити тестові зошити дослідження 2018 року за посиланнями: оцінювання математичної компетентостіоцінювання читацької компетентності. Докладний опис усіх завдань тестів знайдете у звіті з математики (с. 105–161) й читання (с. 138–241).
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 70 След.