Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 69 След.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги вступників 2021 року!!!

      
Сьогодні, 23 липня 2021 року, о 18:00 завершується прийом заяв та документів для вступників на бакалавра чи наскрізного магістра за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів і творчих конкурсів, якщо вони були складені з 1 до 13 липня.
Наступний етап вступної кампанії – оприлюднення рейтингових списків, яке має відбутися не пізніше 28 липня.
Подання оригіналів документів здійснюватиметься до 18:00 2 серпня (саме до цього часу необхідно або привезти документи, або ж надіслати поштою (з обов’язковим описом вкладень) чи електронною поштою з накладанням на сканкопії ЕЦП вступника). У такому разі надання оригіналів необхідних документів (якщо відправка ел. поштою) та укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.
     Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня, а переведення на вакантні місця держзамовлення – не пізніше 19 серпня.
Зазначимо, для вступу до магістратури прийом заяв та документів завершується о 18:00 23 липня для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування.
До 30 липня тривають фахові вступні випробування, а також додаткові фахові вступні випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), і вже складали єдиний вступний іспит. 
Рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються не пізніше 2 серпня. Вимоги Правил прийому для зарахування мають бути виконані до 18:00 7 серпня. Наказ про зарахування за державним замовленням видається 12 серпня
Нагадаємо, вступна кампанія проходить у звичному режимі, незважаючи на збільшення кількості вступників.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО, які брали участь у додатковій сесії !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЄВІ/ЄФВВ: ОПРИЛЮДНЕНО РЕЗУЛЬТАТИ
20.07.2021


На інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено результати додаткової сесії єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування за шкалами 100–200 балів. Учасники зможуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату вступник може упродовж трьох календарних днів від дня офіційного оголошення результатів, враховуючи день оголошення, подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Докладніше про процедуру подання апеляції – в розділі «Апеляції».
Нагадаємо: пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту відповідає 12 тестовим баламПоріг «склав/не склав» за виконання завдань блоку ТЗНПК єдиного фахового вступного випробування становить 10 тестових балів, за виконання тесту з восьми базових правничих дисциплін – 35.

Змінено: Ігор Опольський - 21.07.2021 07:56:55
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО, які плануєть брати участь у спеціальній сесії у 2021 році !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ

У 2021 році Правилами прийому закладів вищої освіти можуть бути визначені додаткові строки (в межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра.
Наказом Міністерства освіти і науки України  визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.
      У суботу, 11 вересня 2021 року, відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
  • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
  • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Вартість спеціально організованої сесії було визначено до 20 липня УЦОЯО, у 2021 році вона становить 540 грн.
Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.
      Реєстрація вступників триватиме з 27 липня до 5 серпня. ЇЇ здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Процедуру реєстрації описано тут
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.
Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.
Пропонуємо ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту 2020 року

Англійська моватестовий зошитправильні відповіді;
Французька моватестовий зошитправильні відповіді;
Німецька моватестовий зошитправильні відповіді;
Іспанська моватестовий зошитправильні відповіді;

Пропонуємо ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту 2019 року
Англійська моватестовий зошитправильні відповіді;
Французька моватестовий зошитправильні відповіді;
Німецька моватестовий зошитправильні відповіді;
Іспанська моватестовий зошитправильні відповіді.


Змінено: Ігор Опольський - 21.07.2021 08:41:56
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників додаткової сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ !

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

13 ЛИПНЯ – ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ
12.07.2021


Допуск вступників до пунктів тестування триватиме до 9:50. Початок додаткової сесії ЄВІ о 10:00.
Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:
  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.
      Нагадуємо учасникам ЄВІ, що запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування додаткової сесії розміщено у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Під час проходження тесту вступник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, вступники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури за спеціальністю "Право", "Міжнародне право", за технологією ЗНО!

У п'ятницю, 2 липня 2021 року, відбулося єдине фахове вступне випробування.
      Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).
ЄФВВ та ЄВІ проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.
Вступ на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» відбувається у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.
      Український центр оцінювання якості освіти розмістив тестовий зошит та правильні відповіді ЄФВВ.

Тестові зошити ЄФВВ
ТЗНПК (основна сесія) Право (основна сесія)

Правильні відповіді ЄФВВ
ТЗНПК  (основна сесія) Право (основна сесія)

Результати єдиного фахового вступного випробування будуть розміщені в «Кабінеті учасника ЄВІ/ЄФВВ» до 13 липня 2021 року.
Змінено: Ігор Опольський - 03.07.2021 06:14:01
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
[CENTER]До уваги вступників до магістратури Рівненщини!
Коротко про проведення вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з ПРАВА - ЄФВВ в Рівненській області 02.07.2021.

     У Рівненській області для виконання завдань вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з права - ЄФВВ зареєструвався 415 учасників, писали тест 303 (73,01%)не прийшли виконувати роботу 112 (29,99%)
      Під час допуску до пункту проведення ЄФВ здійснювався температурний скринінг як персоналу, так і учасників. Не було виявлено осіб із підвищеною температурою тіла (понад 37,3) або з ознаками гострого респіраторного захворювання.
     Працювали 28 аудиторіях 2 пунктів проведення єдиного фахового вступного випробування з права за технологією ЗНО (м. Рівне - 2), окрім цього обслуговували процедури 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів ЗНО та 2 помічники, 56 інструкторів та 10 чергових; у пунктах були присутні 2 медичні працівники, охорону пунктів та контейнерів забезпечували 2 працівники поліції охорони ГУ НП, зовні за порядком стежитили 2 представники ГУ НП.
           До пунктів проведення ЄФВВ усі прийшли з відповідними документами (паспорт та / або екзаменаціний листок), ніхто не спізнилився.
       Не було зареєстровано жодної нестандартної ситуації. 
      Порушень процедури під час проведення не було зафіксовано ні з боку учасників, ні з боку персоналу пунктів проведення вступних випробувань за технологією ЗНО з права - ЄФВВ.
      Технологічн перерва проводилась із використанням металодетектора, під час перерви не було виявлено учасників, які б порушували процедуру, маючи при собі заборонені технічні засоби (мобільні телефони, навушники тощо).
      Громадське спостереження в пунктах проведення ЄФВВ не здійснювалось.

      Дякуємо всім за участь та роботу в пунктах проведення єдиного вступного фахового випробування за технологією ЗНО з права! 
[/CENTER]
Результати основної сесії ЄФВВ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня  проведення тесту.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПОНАД 99 ТИСЯЧ ВСТУПНИКІВ У МАГІСТРАТУРУ СКЛАДАЛИ ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТЗа оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов взяли 99 311 осіб, що становить 85% від загальної кількості зареєстрованих.
      83 учасники ЄВІ не були допущені до пунктів тестування, з них 3 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 5 громадських спостерігачів.
Особи, які не змогли взяти участь в основній сесії єдиного вступного іспиту через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 3 календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.
Звертаємо увагу на те, що відповідно до VІІ розділу Порядку участь у додатковій сесії можуть взяти вступники, які:
1) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;
2) брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
3) не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.
Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією.
Тестові зошити з ЄВІ та правильні відповіді до завдань розміщено в розділі «Вступні до магістратури. Матеріали ЄВІ/ЄФВВ 2021 року».
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2022 році - ЄВІ та ЄФВВ, Тут розміщуватимемо повідомлення з актуальною інформацією
 
Нормативно-правове забезпечення
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році, У цій темі будемо розміщувати повідомлення з актуальною інформацією
 
Нормативно-правове забезпечення
Міжнародне моніторингове досілдження якості освіти PISA-2022: основний етап, Тут будемо вміщувати повідомлення з актуальною інформацією
 
Нормативно-правове забезпечення
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
Нормативно-правове забезпечення
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань підготовки до проведення ЗНО-2022 та моніторингових досліджень у 2021-2022 навчальному році, Тут буде вміщено актуальну інформацію
 
ІМН, НС
Вступна кампанія до закладів вищої освіти України у 2022 році, У цій темі розміщуватимемо актуальну інформацію
 
Нормативно-правове забезпечення


1. Наказ Міністерства освіти і науки України
Вступна кампанія до закладів вищої освіти України, У цій темі розміщуватимемо актуальну інформацію
 
Нормативно-правове забезпечення
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівненщини!

У середу, 14.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з ГЕОГРАФІЇ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з географії зареєструвалось 26 (на базі закладу ЗСО - 24, на базі пенітенціарних учстанов - 2) учасників, для яких працюватимуть 3 аудиторії у 3 пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО, 6 інструкторів та 2 чергових; у пунктах проведення ЗНО працюватимуть 2 медичні працівники, 1 представник поліції охорони ГУ НП забезпечуватиме охорону пункту (на базі закладу ЗСО) та контейнерів із матеріалами, 1 представник ГУ НП буде здійснювати патрулювання території навколо пункту тестування (на базі закладу ЗСО) із метою забезпечення громадського порядку; пнітенціарна установа, на базі якої працюватиме пункт проведення додаткової сесії ЗНО з географії, власними силами забезпечує охорону матеріалів та пункту.

      На виконання сертифікаційної роботи з географії відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з географії налічує 54 завдань різної форми: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань).

      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з ГЕОГРАФІЇ: із 26 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 6 (23,07%)виконували сертифікаційну роботу 20 (76,92%)
[JUSTIFY]      
      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 
Не було учасників, яких би не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшли після 10:50.
      Ні в персоналу, ні в учасників під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищеної температури та /або ознак гострого респіраторного захворювання.
У пункті проведення тестування з географії на базі закладу ЗСО був присутній медичний працівник та охоронець (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечував представник ГУ НП в Рівненській області; у пунктах, які працювали на базі пенітенціарних установ, медичний персонал та охорона забезпечувався власними силами.
Учасники не звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
      У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 2 пункти додаткової сесії ЗНО з географії були укомплектовані персоналом. 
[/JUSTIFY]
      Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У жодному пункті проведення додаткової сесії ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.


[/JUSTIFY]
Вітаємо учасників із завершення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року! 
Чекайте до 23 липня 2021 року результатів на своїх персональних сторінках!
Зичимо вступити до омріяного закладу вищої освіти!
Змінено: Ігор Опольський - 14.07.2021 11:48:07
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівнещини!

У вівторок, 13.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з БІОЛОГІЇ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.
      При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з біології зареєструвалось 24 (у пункті на базі закладу ЗСО - 22, у пункті на базі пенітенціарних установ - 2) учасники, для яких працюватимуть 4 аудиторії у 3 пунктах проведення додаткової сесії ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури 3 уповноважені особи УЦОЯО3 керівники пунктів ЗНО, 8 інструкторів та 2 чергових; у пунктах працюватимуть 3 медичних працівники, охорону пункту на базі закладу ЗСО та контейнерів зубезпечуватиме 1 працівник поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пункту на базі закладу ЗСО буде здійснювати 1 представники ГУ НП; пенітенціарні установи самостійно забезпечують охорону контейнерів та пунктів тестування, які працюють на їх базі.

      На виконання сертифікаційної роботи з біології відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.

      Сертифікаційна робота з біології налічує 50 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (38 завдань), на встановлення відповідності (8 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (4 завдання).

      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з БІОЛОГІЇіз 24 учасників (у пункті на базі закладу ЗСО - 22, у пункті на базі пенітенціарних установ - 2) до 3 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 8 (33,33%), виконували сертифікаційну роботу 16 (66,67%).
[JUSTIFY][JUSTIFY]        
      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Не було зафіксовано випадків, щоб учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У жодного учасника під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищену температуру та ознак гострого респіраторного захворювання. У персоналу пунктів проведення ЗНО також не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого респіраторного захворювання.
У всіх пунктах проведення тестування з біології були присутні медичні працівники. У пункті на базі закладу ЗСО був присутній 1 представник поліції охорони ГУ НП, зовні патрулювання забезпечував 1 представник ГУ НП в Рівненській області. У пунктах проведення ЗНО, які функціонували на базі пенітенціарних установ, охорона та патрулювання забезпечувались силами цих структур.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі. 
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 3 та забір 3 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 3 пункти додаткової сесії ЗНО з біології були укомплектовані персоналом. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
У жодному з пунктів проведення ЗНО не було зафіксовано нестандартних ситуацій.

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]

Наступне тестування: у середу, 14.07.2021, буде проведено додаткову  сесію зовнішнього незалежного оцінювання з географії.
Змінено: Ігор Опольський - 13.07.2021 12:30:40
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021 та їх батьків, освітян РІвненщини!

У понеділок, 12.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору


Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з історії України зареєструвалось 45 (на базі закладу ЗСО - 43, пенітенціарної установи - 2) учасники, для яких працюватимуть аудиторії у 2 пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури 2 уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО, 10 інструкторів та 2 чергових; у пунктах тестування працюватимуть 3 мадичні працівники, охорону пункту та контейнеру на базі закладу ЗСО забезпечуватиме 1 представник поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пункту, контроль за дотриманням соціального дистанціювання буде здійснювати 1 працівники ГУ НП; пенітенціарна установа самостійно забезпечує охорону та дотримання порядку.

      На виконання сертифікаційної роботи з історії України відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з історії України налічує 60 завдань різних форм і складається з двох частин: «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» (30 завдань).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ: із 45  учасників (у пункті на базі закладу ЗСО - 43, на базі пенітенціарної установи - 2) до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 15 (33,33%), зокрема в пункті на базі закладу ЗСО не з'явились 15, на базі пенітенціарної установи - 0, виконували сертифікаційну роботу  30 (66,67%), на базі закладу ЗСО - 28, пенітенціарної установи - 2
[JUSTIFY]      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Ні в персоналу, ні в учасників під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищеної температури тіла та / або ознаки гострого респіраторного захворювання. 
У всіх пунктах проведення тестування з історії України були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
В жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі. 
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 2 пункти додаткової сесії ЗНО з історії України були укомплектовані персоналом. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У пунктах проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.


[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у вівторок, 13.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з біології.
Змінено: Ігор Опольський - 13.07.2021 06:34:33
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків!

У п'ятницю, 09.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
[JUSTIFY]      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.
[/JUSTIFY]
При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з української мови, української мови та літератури в період додаткової сесії зареєструвалось 67 (заклад ЗСО - 64, пенітенціарні установи - 3) осібзокрема з української мови - 21 (заклад ЗСО - 21, пенітенціарні установи - 0), з української мови та літератури - 46 (заклад ЗСО - 43, пенітенціарні установи - 3учасників, для яких працюватимуть 7 аудиторій у 3 пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватимуть процедури 3 уповноважені особи УЦОЯО3 керівники пункту ЗНО та 1 помічник, 14 інструкторів та 2 чергових; у пунктах будуть присутні 3 медичні працівники, охорону пункту та контейнерів на базі закладу ЗСО забезпечуватиме 1 працівник Поліції охорони НП, зовні за порядком стежитиме 1 представник ГУ НП та екіпажі патрульної поліції; пенітенціарні установи забезпечують охорону власними силами та засобами.

      Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.

      На виконання сертифікаційної роботи з української мови відведено 150 хвилин української мови та літератури відведено 210 хвилин.
 
      Учасникам з української мови роздають бланки А та бланки Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)
      Учасникам з української мови та літератури роздають бланки А, бланки Б та В (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін, бланк В - з лицевої !!!)      

      Сертифікаційна робота з української мови налічує 40 завдань різних форм і складається з двох частин: «Частина 1» (39 завдань різних форм), «Частина 2» (завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю).

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 67 завдань різних форм і складається з чотирьох частин: «Українська література» (24 завдання), «Українська мова» (39 завдань),  «Українська мова» (3 завдання відкритої форми) і «Завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю» (одне завдання відкритої форми).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИіз 67 учасників до 3 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 15 (22,38%)виконували сертифікаційну роботу 52  (77,61%): (заклад ЗСО - 64 (не прийшли - 14, писали - 50), пенітенціарні установи - 3 (не прийшов - 1, писали - 2) осібзокрема з української мови - 21 (заклад ЗСО - 21 (не прийшли - 9, писали - 12), пенітенціарні установи - 0)з української мови та літератури - 46 (заклад ЗСО - 43 (не прийшли - 5, писали - 38), пенітенціарні установи - 3 (не прийшов - 1, писали - 2) учасників

[JUSTIFY]      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Ні в персоналу, ні в учасників під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищеної температури та / або ознак гострого респіраторного захворювання.
      У всіх пунктах проведення тестування з української мови, української мови і літератури були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
      Учасники не звертались до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
   У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
 Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 3 та забір 3 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
      Усі 3 пункти додаткової сесії ЗНО з української мови, української мови та літератури були укомплектовані персоналом. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У жодному з пунктів проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.

Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!
[JUSTIFY]
Наступне тестування: у понеділок, 12.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 09.07.2021 15:04:57
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків та освітян Рівненщини! 

У четвер, 08.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з ФІЗИКИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти).


НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з фізики у період додаткової сесії зареєструвалось 3  учасників, для яких працюватимуть 2 аудиторій у 2 пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури 2 уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО, 2 інструктори; у пунктах будуть присутні 2 медичні працівники, охорону пунктів та контейнерів із тестовими матеріалами забезпечуватимуть представники пенітенціарних установ.
[JUSTIFY]
На виконання сертифікаційної роботи з фізики відведено 180 хвилин
[/JUSTIFY]

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з фізики налічує 38 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).


Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з ФІЗИКИ: із зареєстрованих 3 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 1 (33,33%), виконували сертифікаційну роботу 2 (66,67%)
[JUSTIFY]    Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Не було зафіксовано випадків, щоб учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50.       У жодного учасника під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищену температуру та ознак гострого респіраторного захворювання. У персоналу пунктів проведення ЗНО також не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого респіраторного захворювання.
      У всіх пунктах проведення тестування з фізики були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП у пункті на базі закладу ЗСО), зовні патрулювання пункту на базі закладу ЗСО забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО не здійснювався контроль за допомогою металодетекторащодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. [/JUSTIFY]
      У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
      Усі 2 пункти ЗНО з фізики були укомплектовані персоналом. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У жодному із 2 пунктів проведення ЗНО не було зафіксовано нестандартних ситуацій.


[JUSTIFY]
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у п'ятницю, 09.07.2021буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, української мови і літератури.
СР фізика.png (189.37 КБ)
Змінено: Ігор Опольський - 16.07.2021 09:11:39
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО-2021, їх батьків та  освітян Рівненщини!

У середу, 07.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з МАТЕМАТИКИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду в пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання(верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


[JUSTIFY] Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 
[/JUSTIFY]

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з математики зареєструвався 61 учасник, зокрема 58 осіб у пункті тестування на базі закладу ЗСО (м. Рівне -1) та 3 на базі 2-х пенітенціарних закладів. Для учасників працюватимуть 6 аудиторій у 3  пунктах проведення ЗНО, окрім цього обслуговуватиме процедури 3 уповноважені особи УЦОЯО3 керівники пункту ЗНО, 12 інструкторів та 2 чергових; 1 представник поліції охорони ГУ НП, 3 медичних працівники. Біля пунктів забезпечуватимуть громадський порядок 1 представник ГУ НП. 

      На виконання сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарт) відведено 150 хвилин, на виконання роботи з математики - 210 хвилин.

      Учасникам з математики (завдання рівня стандарт, 150 хв) роздають бланк А та бланк Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!). 
      Учасникам з математики (210 хв) роздають бланк А, бланк Б та бланк В (бланки Б та В кодуються штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

      Сертифікаційна робота з математики (завдання рівня стандарт) налічує 28 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (6 завдань) та розгорнутою (2 завдання) відповіддю. 

Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (9 завдань) та розгорнутою (5 завдань) відповіддю.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 23 липня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ додаткової сесії ЗНО-2021 з математикиіз 61 учасника до 3 пунктів тестування додаткової сесії ЗНО-2021 в Рівненській області НЕ з'явились 9 (14,75%)виконували сертифікаційну роботу 52 (85,24%)
      Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
      У всіх пунктах проведення тестування з математики були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
      Під час проведення температурного скринінгу не було виявлено учасників із підвищеною температурою або ознаками гострого распіраторного захворювання. Під час проведення тестування 1 учасник звертався до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівником поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО (наявність заборонених засобів / предметів), порушень не виявлено. 
      У жодному з пунктів не були присутні громадські спостерігачі. 
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили забір 2 контейнерів із матеріалами, які мають відправити до вказаних пунктів обробки.
      Усі 3 пункти ЗНО з математики були укомплектовані персоналом.
      Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

Наступне тестування: у п'ятницю, 09.07.2021, буде проведено додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, української мови та літератури.
Змінено: Ігор Опольський - 07.07.2021 13:45:17
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 69 След.