Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 66 След.
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ХТО УСПІШНО ПРОЙШОВ СЕРТИФІКАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
11.12.2020


У кабінетах учасників сертифікації розміщено сертифікати про успішне проходження сертифікації педагогічних працівників.
Сертифікат видають учасникам сертифікації, які за кожним показником набрали кількість балів, що дорівнює або перевищує встановлену граничну кількість балів,  і завантажили портфоліо.
Зауважуємо, що підтвердженням видачі сертифіката є наявність відповідної інформації в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). Інформацію про видані сертифікати буде передано Українським центром оцінювання якості освіти до ЄДЕБО не пізніше 15 грудня 2020 року.
Відповідно до частини п’ятої статті 61 Закону України «Про освіту» педагогічний працівник, який пройшов сертифікацію, має отримувати щомісячну доплату в розмірі 20 % посадового окладу (ставки заробітної плати) пропорційно до обсягу педагогічного навантаження протягом строку дії сертифіката. Успішне проходження сертифікації також може бути зараховано як проходження чергової (позачергової) атестації.
      У 2020 році для участі у сертифікації зареєструвався 1591 вчитель початкової школи. Успішно пройшли сертифікацію 902 педагоги.
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

РЕЗУЛЬТАТИ СЕРТИФІКАЦІЇ: ЕКСПЕРТНЕ ОЦІНЮВАННЯ
4.12.2020


      У п'ятницю, 4 грудня 2020 року, у кабінетах учасників сертифікації розміщено результати експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації, організованого Державною службою якості освіти України.
      Якщо кількість балів, зазначена у вкладці «Результати», не відповідає кількості балів, зазначеній у копії експертного висновку, учасник/учасниця сертифікації не пізніше 8 грудня 2020 року має право звернутися до Державної служби якості освіти з вимогою щодо усунення такої невідповідності.
      Також повідомляємо, що комісією при Державній службі якості освіти за результатами вивчення практичного досвіду встановлено граничну кількість балів мінімально достатню для видачі сертифіката  на рівні 72 бали.
      Не пізніше ніж 15 грудня 2020 року в кабінеті учасника сертифікації (вкладка «Сертифікат») особам, які успішно пройдуть сертифікацію, буде розміщено відповідний сертифікат.
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення  PR-кампанії з питань ЗНО-2021» плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 №178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформує про те, що в період із 14.12 по 18.12.2020 працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО проведуть для освітян Рівненщини, учнів 11-х класів закладів ЗСО, учнів, студентів закладів П(ПТ)О, фахової передвищої освіти 6 (шість) вебінарів із актуальних питань зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Почоток роботи о 14:30, щодня, у вівторок, 15.12, ще й о 15:30.
      Під час відеотрансляцій, які проводитимуться із використанням платформи ZOOM, буде розглянуто наступні питання:
      - нормативно-правове забезпечення процедур ЗНО-2021;
      - українська мова чи українська мова і література;
      - математика для ДПА;
      - кому потрібно складати математики у формі ЗНО на рівні стандарту, а кому - профільному рівні;
      - іноземна мова: кому потрібен рівень стандарту, а кому - профільний
      - підготовка до ЗНО: пробне тестування, онлайнове тестування на сайті Львівського РЦОЯО.

      Після виступу спікерів-методистів учасники зможить почути відповіді та / або отримати консультації із питань, які вважають важливими, якщо відповідь не прозвучала під час вебінару.
      Усіх учасників листами Рівненського ОІППО на електронну пошту буде завчасно поінформовано про умови підключення до вебінару.

      Дякуємо за співпрацю!

      Із повагою
      завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО І.В. Опольський
ЗНО (сертифікація) педагогічних працівників у 2021 році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!


Міністерством освіти і науки України видано наказ від 04.12.2020 № 1522 "Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2021 році", який визначено наступне:
- третій пілотний етап сертифікації вчителів початкових класів здійснюється за умови добровільної реєстрації;
      - реєстрація вчителів для проходження сертифікації проводитиметься у ДВА етапи: 
                  - основний із 18 по 27 січня - у межах граничної кількості для кожного регіону; для Рівненщини - 84 особи;
                  - додатковий етап із 28 по 31 січня - у межах граничної кількості, визначеної для кожної області;
      - реєстрацію вчителів початкових класів буде припинено достроково в тому разі, якщо 200 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

      Про алгоритм та початок реєстрації буде повідомлено додатково на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Експертиза якості освіти: підготовка експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, ЗНО з української мови та літератури, Тема для експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, які перевірятимуть відкриту частина сертифікаційої роботи ЗНО з української мови та літератури
 
До уваги кандидатів в екзаменатори з української мови!!!


Керівникам закладів загальної середньої освіти
обласного підпорядкування
Директорам закладів П(ПТ)О, фахової передвищої освіти
Органам управління освітою в ОТГ
Про реєстрацію осіб, які
бажають брати участь у програмі
підготовки екзаменаторів з української мови
 
      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, п. 3.19 «Реєстрація кандидатів у екзаменатори з української мови, математики, англійської, німецької та французької мов» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО 08.12.2020 № 706/03-29 «Про реєстрацію осіб, які бажають брати участь у програмі підготовки екзаменаторів із української мови», із метою забезпечення якісної перевірки відкритих завдань сертифікаційних робіт учасників ЗНО з української мови, української мови та літератури повідомляємо, що Львівський РЦОЯО оголосив про реєстрацію на своєму сайті кандидатів в екзаменатори, яких після проходження відповідних навчань та тренінгів відповідно до програми підготовки екзаменаторів з української мови будуть залучати до перевірки відкритої частини робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з української мови, української мови і літератури.
      Просимо інформувати педагогічних працівників, зокрема вчителів, викладачів української мови, про реєстрацію, яка триває триватиме до 31.12.2020 в онлайновому режимі на сайті Львівського РЦОЯО.

  
Інструкція щодо реєстрації кандидатів в екзаменатори з української мови
 
1.    Зайдіть на сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим гіперпосиланням: http://www.lv.testportal.gov.ua/.
 
2.    У правому верхньому куті натисніть кнопку, як показано на малюнку стрілками зеленого кольору.


 
3.     З’явиться таке вікно:4.    Ліворуч оберіть гіперпосилання «Екзаменаторам».

5.    У вікні, що має такий вигляд, як показано на малюнку нижче, пройдіть звичну процедуру реєстрації.

 


6.    Не забудьте зафіксувати ЛОГІН та ПАРОЛЬ для входу на сторінку.
Крок 1.bmp (3.45 МБ)
Крок 2.bmp (3.59 МБ)
Крок 3.bmp (1.16 МБ)
Крок 1.bmp (2.58 МБ)
Змінено: Ігор Опольський - 08.12.2020 14:10:06
Експертиза якості освіти: підготовка експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, ЗНО з української мови та літератури, Тема для експертів - кандидатів у вчителі-екзамеатори, які перевірятимуть відкриту частина сертифікаційої роботи ЗНО з української мови та літератури
 
До уваги освітян Рівненщини!!

Львівський РЦОЯО оголосив про початок реєстрації кандидатів в екзаменатори.

Стартує реєстрація екзаменаторів з української мовиЛРЦОЯО розпочинає реєстрацію педагогічних працівників, які бажають брати участь у перевірці відкритої частини тесту ЗНО з української мови, а також з української мови і літератури 2021 року.
Після відповідних тренінгів зареєстровані зможуть працювати екзаменаторами та перевіряти власні висловлення учасників ЗНО.
Запрошуємо вчителів шкіл, гімназій, ліцеїв, викладачів ВНЗ І-ІV р. акр.
      ! Реєстрація триватиме до 31 грудня 2020 року.
Щоб зареєструватись, потрібно перейти на  сторінку Екзаменаторам блоку Співпраця, який міститься праворуч у верхньому меню.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2021!

      Працівники Київського регіонального центру оцінювання якості освіти підготували алгоритм дій щодо участі в ПРОБНОМУ ЗНО-2021, АЛЕ РЕЄСТРАЦІЯ для учасників від РІвненської області буде відбуватись на сайті нашого рідненького Львівського РЦОЯО, а також ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА від Львівського РЦОЯО має такі КОНТАКТИ: 

вул. Шевченка,
116, м
. Львів, 79039, тел./факс: (032)2314983,

е-mail: lvivtest@lv.testportal.gov.ua,  web-сайт: lv.testportal.gov.uaЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021 !!!

      
Львівський РЦОЯО оновив банк тренувального онлайнового тестування.

      Тренувальне онлайн тестування доповнено завданнями 2020 року

      - з іноземних мов (в тому числі додано завдання з аудіювання) та з географії;
      - фізики та хімії.

Запрошуємо абітурієнтів до активної підготовки.

Змінено: Ігор Опольський - 09.12.2020 11:44:23
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021 !!!

      Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти підготовлено інформаційні відеоматеріали, у яких розповідають про 

- особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, зокрема йдеться про нормативно-правову базу, формат та підготовку до ЗНО-2021. Переглянути його можна на YouTube-каналі центру;

      - особливості ЗНО з української мови, а також з  української мови і літератури у 2021 році. Переглянути його можна на YouTube-каналі центру;

      - особливості ЗНО/ДПА з математики для учасників ЗНО/ДПА 2021 року. Переглянути його можна на YouTube.

Приємного перегляду!

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та потенційних учасників ЗНО-2021!

Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій,
виконкомів рад міст обласного значення
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
Директорам закладів ПТО, ВО І-ІІ р.а.
Органам управління освітою в ОТГ
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 02.11.2020 № 666/03-29 інформуєо, що триває підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року в частині проведення інформаційної кампанії.
      Просимо донести до учасників ЗНО-2021 інформацію, надану Львівським РЦОЯО.

      Що очікувати абітурієнтам у 2021


      1.  Реєстрація на ЗНО з 01 лютого до 05 березня 2021 року, зокрема  основна сесія з 21 травня до 1 5 червня 2021 року, додаткова сесія – 2 9 червня до 1 6 липня 2021 року.
      2.  Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.
3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із п’ яти предметів.
4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох предметів: української мови, математики, іноземної мови або історії України (період ХХ – початок ХХІ  століття) та четвертого предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021 році зараховуватимуть  як результати державної підсумкової атестації (ДПА).
5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені мовами нацменшин: кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років (у різних комбінаціях) (р. VII Умов прийому).
7.  Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) ( Умови прийому).">п.1 р.VI  Умови прийому).
8. Обмежено до 30 кількість заяв, які абітурієнти можуть подавати на навчання на контракт.
9. Єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови для вступу на магістратуру буде обов’язковим для усіх спеціальностей (р. VII Умови прийому).
10. Результати ЄВІ будуть дійсними за 2020 та 2021 роки.
 
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати сайт www.lv.testportal.gov.ua і пропонує скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2021 року та пройти онлайн тестування тощо.
 
Додаткова інформація:
www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;
www.lv.testportal.gov.ua. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;
0322422660 - гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

Український центр оцінювання якості освіти надає інформацію щодо сертифікаційної роботи з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ 2021 року.

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, можуть вибрати історію України для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Зміст сертифікаційної роботи з історії України визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з історії України для закладів загальної середньої освіти.
Сертифікаційна робота з історії України налічує 60 завдань різних форм і складається з двох частин: «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.»          (30 завдань).
      Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з історії України за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи).
У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.
Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали історію України для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань частини «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.».
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України буде оголошено до 25 червня.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

Український центр оцінювання якості освіти надає матеріали щодо ДЕМОНСТРАЦІЙНОГО ВАРІАНТУ тестового зошита з МАТЕМАТИКИ 

МАТЕМАТИКА зверніть увагу на демонстраційний варіант тестового зошита з математики

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, вивчають математику на профільному рівні та/або планують вступати до закладів освіти, мають вибрати математику для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Зміст сертифікаційної роботи з математики визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з математики для закладів загальної середньої освіти.

Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (9 завдань) та розгорнутою (5 завдань) відповіддю.
      Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з математики за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.
Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року отримають оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1–12 балів. Для випускників, які вивчали математику на профільному рівні, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з математики. Для тих, хто вивчав математику на рівні стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань №1-26, 30, 31.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики буде оголошено до 22 червня.
      Пропонуємо ознайомитися з додатковою інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до ЗНО з математики 2021 року.

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 року
Розбір завдань демонстраційного варіанта сертифікаційної роботи з математики 2021 року
Відповіді на актуальні запитання щодо ЗНО-2021 з математики
Змінено: Ігор Опольський - 26.10.2020 11:33:23
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

      Український центр оцінювання якості освіти надає матеріали щодо ДЕМОНСТРАЦІЙНОГО ВАРІАНТУ тестового зошита з МАТЕМАТИКИ (завдання рівня СТАНДАРТУ)

МАТЕМАТИКА (ЗАВДАННЯ РІВНЯ СТАНДАРТУ) зверніть увагу на демонстраційний варіант тестового зошита з математики (завдання рівня стандарту)

Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, вивчають математику на рівні стандарту та не планують вступати до закладів вищої освіти, мають вибрати математику (завдання рівня стандарту) для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Зміст сертифікаційної роботи з математики визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з математики для закладів загальної середньої освіти.

Сертифікаційна робота з математики налічує 28 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (6 завдань) та розгорнутою (2 завдання) відповіддю.
Під час визначення результатів учасники отримають лише оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів. У процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту).
Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики буде оголошено до 22 червня.
      Пропонуємо ознайомитися з додатковою інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до ЗНО з математики (завдання рівня стандарту) 2021 року.

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 року (завдання рівня стандарту)
Розбір завдань демонстраційного варіанта сертифікаційної роботи з математики 2021 року
Відповіді на актуальні запитання щодо ЗНО-2021 з математики
Змінено: Ігор Опольський - 26.10.2020 11:34:04
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

Український центр оцінювання якості освіти пропонує ознайомитись із ДЕМОВЕРСІЄЮ сертифікаційної роботи з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ 2021 року.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА зверніть увагу на демонстраційний варіант тестового зошита з української мови і літератури 

У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.
Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, мають обов’язково вибрати для проходження ДПА у формі ЗНО українську мову або українську мову і літературу.
Зміст сертифікаційної роботи з української мови і літератури визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови і літератури для закладів загальної середньої освіти.

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 67 завдань різних форм і складається з чотирьох частин: «Українська література» (24 завдання), «Українська мова» (39 завдань),  «Українська мова» (3 завдання відкритої форми) і «Завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю» (одне завдання відкритої форми).
Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Під час визначення результатів з української мови за шкалою 100-200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань частин 2 і 4. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.
Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року отримають оцінку державної підсумкової атестації з української мови за шкалою 1–12 балів. У процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань частин 2 і 4.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури буде оголошено до 25 червня.
      Пропонуємо ознайомитися з додатковою інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до ЗНО з української мови і літератури 2021 року.

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2021 року
Розбір завдань демонстраційного варіанта сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2021 року
Відповіді на актуальні запитання щодо ЗНО-2021 з української мови і літератури
Змінено: Ігор Опольський - 26.10.2020 11:34:45
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

Український центр оцінювання якості освіти надає матеріали щодо ДЕМОНСТРАЦІЙНОГО ВАРІАНТУ тестового зошита з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ.

УКРАЇНСЬКА МОВА зверніть увагу на демонстраційний варіант тестового зошита з української мови

У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.
Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, мають обов’язково вибрати для проходження ДПА у формі ЗНО українську мову або українську мову і літературу.
Зміст сертифікаційної роботи з української мови визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з української мови для закладів загальної середньої освіти.

 
Сертифікаційна робота з української мови налічує 40 завдань різних форм і складається з двох частин: «Частина 1» (39 завдань різних форм), «Частина 2» (завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю).
      Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з української мови за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів (конкурсний предмет «українська мова»).
Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року отримають оцінку державної підсумкової атестації з української мови за шкалою 1–12 балів. У процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з української мови.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови буде оголошено до 25 червня.
      Пропонуємо ознайомитися з додатковою інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до ЗНО з української мови 2021 року.

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з української мови 2021 року
Розбір завдань демонстраційного варіанта сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2021 року
Відповіді на актуальні запитання щодо ЗНО-2021 з української мови і літератури
Змінено: Ігор Опольський - 26.10.2020 11:36:13
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників ЗНО-2021!


      Український центр оцінювання якості освіти наказом від 15.10.2020 № 170 "Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року" затвердив критерії оцінювання завдань відкритої форми з наступних продметів:
      - з розгорнутою письмовою відповіддю з української мови (сертифікаційна робота з української мови);
      - з української мови (сертифікаційна робота з української мови і літератури);
      - з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з англійської мови;
      - з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з німецької мови;
      - з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з французької мови;
      - з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з іспанської мови;
      - з розгорнутою відповіддю з математики (сертифікаційна робота з математики, завдання рівня стандарту);
      - з розгорнутою відповіддю з математики (сертифікаційна робота з математики.


      Просимо вчителів та учасників ЗНО-2021 ознайомитись із матеріалами Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми сертифікаційних робіт ЗНО-2021.
Міжнародне порівняльне моніторингове дослідження якості освіти PISA-2021, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

      У Рівненській області поновлено роботу щодо підготовки до проведення PISA-2022, зокрема пілотного етапу дослідження, яке буде проведено у травні 2021 року.

Наголосимо, що для України пілотний етап РІSА-2021 особливо важливий, адже цей цикл дослідження буде вперше проведено у комп’ютерному форматі. Це для організаторів виклик, оскільки раніше в Україні не відбувалося таких масових досліджень з використанням комп’ютерної техніки. 
Станом на початок 2020 року Український центр оцінювання якості освіти провів усі підготовчі роботи, передбачені міжнародним графіком організації та проведення РІ8А-2021, а саме: 
- виконав переклад когнітивних (тестів) та контекстних (анкети учня / студента, керівника закладу освіти) матеріалів 
- шляхом задіяння власних ресурсів і залучення сторонніх фахівців; 
- здійснив переклад усього комплексу інструктивних матеріалів щодо адміністрування дослідження в закладах освіти, кодування відповідей - шляхом задіяння власних ресурсів; 
- апробував функціональність усього програмного забезпечення, на основі якого відбувається комп’ютерне тестування й анкетування в межах комп’ютерної версії РІSА; 
- провів закупівлю потрібного комп’ютерного й супутнього обладнання для забезпечення проведення дослідження в закладах освіти, які потрапили до вибірки дослідження, однак мають проблеми з технічним забезпеченням тощо; 
- сформував репрезентативну вибірку закладів-учасників дослідження відповідно до міжнародних вимог; 
- провів закупівлю достатньої кількості флеш-накопичувачів для адміністрування дослідження в закладах освіти; 
- провів підготовку відповідальних за пункти проведення дослідження в закладах освіти, старших інструкторів з проведення дослідження та адміністраторів комп’ютерного оцінювання (інструкторів). 
Зауважимо, що паралельно з підготовкою до проведення циклу РІSА-2021 аналітики Українського центру оцінювання якості освіти продовжують заглиблюватися в результати, отримані за підсумками циклу РІSА-2018. Зокрема щомісяця на сайті РІSА Uкгаіпе розміщують стислі тематичні добірки аналітичних матеріалів під назвою «РІSА-2018: Україна в центрі уваги». Кожна з них містить висновки щодо певної проблематики, досліджуваної в рамках РІ8А-2018. Так, починаючи з травня 2020 року було підготовлено та опубліковано такі добірки: 
1. «Для чого чи кого навчаються українські підлітки», присвячена вивченню питань умотивованості українських підлітків і їхніх цілей у навчанні. 
2. «Віра чи зневіра: що відчувають українські підлітки?», у якій досліджено, наскільки українським підліткам притаманний страх невдачі під час навчання, а також наскільки самоефективність, страх невдачі й невіра у свої сили впливають на їхню успішність. 
3. «Вище, швидше, краще: наскільки це гасло природне для українських підлітків?», присвячена вивченню схильності українських підлітків до з конкуренції та того, наскільки суперництво впливає на їхню мотивацію до навчання. 
4. «Чи мотивує, стимулює й підтримує учнів у читанні вчитель?», де досліджено питання стимулювання вчителями учнів до читання, а також те, чи враховують учителі потреби й рівень знань учнів і наскільки це сприяє учнівській успішності. 
Ці добірки розширюють і поглиблюють уявлення про певні аспекти результатів України в циклі PISA-2018, що не стали предметом окремої уваги в Національному звіті. До того ж, зважаючи на значні обсяги звіту, було підготовлено та опубліковано його скорочений варіант, де стисло й наочно викладено найважливіші результати дослідження. 

Змінено: Ігор Опольський - 01.12.2020 11:58:47
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури 2021 року, яке буде проводитись за технологією ЗНО!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.Реєстрація вступників для участі у ЗНО розпочнеться 11 травня і триватиме до 3 червня

Визначено дати проведення ЗНО в магістратуру в 2021 році
Міністерством освіти і науки визначено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до магістратури в 2021 році.
Відповідний календарний план проведення вступних випробувань на магістерський рівень вищої освіти затверджений в.о. міністра освіти Сергієм Шкарлетом.
Згідно з документом, Єдиний вступний іспит з іноземної мови буде проведений 30 червня.
Проведення Єдиного фахового вступного випробування з права відбудеться 2 липня.
Реєстрація вступників для участі у ЗНО розпочнеться 11 травня і триватиме до 3 червня.
Запрошення-перепустки, в яких буде визначено час та місце проведення тестування, учасники ЗНО отримають до 16 червня.
Оголошення офіційних результатів тестування відбудеться не пізніше 13 липня.
Дати проведення додаткових сесій тестування будуть визначені окремо.
Проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови для учасників, які виявлять бажання перескласти вступний іспит, відбудеться 11 вересня.
Як відомо, в 2021 році результати Єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть обов’язковими для вступу на всі магістерські спеціальності.
Окрім того, для надання більшої ваги фаховому вступному випробуванню із права та загальних навчальних правничих компетентностей запроваджено вагові коефіцієнти. Відтепер заклад вищої освіти зможе збільшити вагу бала за фахове випробування, залишивши на іспит з іноземної мови щонайменше 25%.
У новому році вступники до магістратури зможуть використовувати результати ЄВІ 2020-2021 років, а результати єдиного фахового вступного випробування – тільки 2021 року.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2021, освітян Рівненщини!

      З якими новаціями зустрінуться випускники та абітурієнти 2021?
Кожен зареєстрований учасник ЗНО матиме можливість скласти тести не більш як із п’яти предметів: українська мова і література, українська мова, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, іспанська, французька мови.

          Як відомо, результати чотирьох із числа обраних  предметів є обов’язковими для зарахування як результати державної підсумкової атестації для здобувачів повної загальної середньої освіти закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної та вищої освіти. 

      Отож, що ж обрати абітурієнту-випускнику?

1. 
      УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
      Отримають для вступу до закладів вищої освіти результат з української мови і літератури за шкалою 100-200 балів та української мови - 100-200 балів
      Отримають результат з української мови - 1-12 балів для ДПА 
      
      УКРАЇНСЬКА МОВА
Отримають результат з української мови - 1-12балів для ДПА 
      Отримають для вступу до закладів вищої освіти результат з української мови - 100-200 балів.  

      2. Другим обов’язковим предметом для здобувачів повної загальної середньої освіти є математика.
      Математика (рівень стандарту). Результат за шкалою 1-12 балів для ДПА      
Математика (профільний рівень). Результат за шкалою 1-12 б. для ДПА. Результат за шкалою 100 -200 балів для вступу
 
      3. Третім предметом може бути історія України або іноземна мова. Учням, слухачам (студентам), які оберуть іноземну мову, результат ЗНО буде зараховано як результат ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:
-      для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань профільного рівня тобто усього тесту;
-      для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту, оцінкою ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту (за винятком завдань №33-38,44-4[IMG].
Учасники ЗНО, які оберуть історію України як ДПА, здаватимуть тест за період ХХ початок ХХІ століття і будуть оцінені за шкалою 1-12 балів. Результат усієї сертифікаційної роботи буде оцінено за шкалою 100-200 балів для вступу.

4. Четвертий предмет кожен обиратиме з переліку пропонованих предметів ЗНО.

ЛРЦОЯО запрошує відвідати сайт www. lv.testportal.gov.uaознайомитись з демонстраційними версіями сертифікаційних робіт з математики, української мови, української мови і літератури та скористатись оновленим ресурсом тренувального он-лайн тестування, методичними доробками з історії України з метою належної підготовки до ЗНО 2021.

Додаткова інформація: www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти.


      Сайт УЦОЯО, характеристики сертифікаційних робіт.

Змінено: Ігор Опольський - 26.11.2020 09:17:10
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ПРОБНОГО ЗНО-2020 !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПРОБНЕ ЗНО-2020: СПЛИВАЄ ЧАС ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОШТІВ
3.11.2020Оскільки проведення пробного ЗНО у 2020 році було скасовано, зареєстровані на нього учасники можуть отримати кошти, сплачені за його проведення.
      Повернення коштів триває до 1 грудня 2020 року.
Для успішного отримання коштів за пробне ЗНО учасникам потрібно:
  • отримати/мати картку ПриватБанку;
  • перевірити актуальність заповненої інформації , зазначеної під час реєстрації, увійшовши на сервіс визначення результатів (обов’язково перевірте правильність зазначення прізвища, імені, по батькові, а також номер мобільного телефону, який прив’язаний до картки ПриватБанку, — він має бути тільки один).
      Якщо на сервісі визначення результатів показано, що учасник/учасниця вже отримав/отримала кошти, але він/вона не знає про грошові надходження, варто звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку: найімовірніше, учасник/учасниця  давно не користувався/не користувалася своєю карткою.
Наголошуємо, що зазначені дії потрібно виконати не пізніше 30 листопада 2020 року.
За даними АТ КБ «ПриватБанк», у період з 1 липня до 1 листопада кошти уже отримали 155 492 особи (71,1 % від загальної кількості зареєстрованих).
Страницы: Пред. 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 66 След.