Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 70 След.
ЗНО (СЕРТИФІКАЦІЯ) ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2020 році, Тут будемо вміщувати повідомлення, що стосуються даної теми
 
Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ: ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ
2.10.2020


Другий рік триває пілотний проєкт сертифікації педагогічних працівників, одним з етапів якого є незалежне тестування фахових знань та вмінь вчителів. Саме «початківці», які нині в авангарді освітніх реформ, стали першими учасниками сертифікації.

Як показали результати двох пілотних незалежних тестувань, переважна більшість учасників / учасниць сертифікації точно знають, як спланувати й організувати освітній процес, як зробити свій урок цікавим і методично довершеним, як створити безпечне та сучасне освітнє середовище для своїх маленьких чомучок, як налагодити партнерські стосунки з батьками.
Тематична різнорідність змісту завдань тестового зошита, зумовлена програмою тестування, за словами самих учасниць, стала стимулом для їхньої подальшої самоосвіти.
Для Українського центру оцінювання якості освіти учасники / учасниці сертифікації – ще й незамінні помічники / помічниці. Їхня проактивна позиція спонукає вдосконалювати та відшліфовувати інструменти незалежного тестування. У процесі підготовки до тестування 2020 року враховано окремі зауваги щодо візуального оформлення та змістового наповнення матеріалів тестового зошита, висловлені учасниками / учасницями сертифікації 2019 року. Наразі триває етап вивчення практичного досвіду учасників / учасниць сертифікації 2020 року.
Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості пілотної сертифікації педагогічних працівників, а також про те, як отримати найвищий бал за виконання завдань незалежного тестування, запрошуємо долучатися 7, 8 і 9 жовтня о 15.00 до ефірів із експертками Українського центру оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко, Юлією Романенко, Вікторією Лещенко та Людмилою Шкарбан на YouTube каналі центру. А сьогодні ми пропонуємо Вам ознайомитися із тестовими завданнями, які виконували учасники / учасниці сертифікації у 2019 і 2020 роках.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

Інститут на виконання плану роботи, листа Міністерства освіти і науки №1/9-530 від 18.09.2020 «Щодо внесення інформації до інформаційно-телекомунікаційної системи Українського центру оцінювання якості освіти», листа Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 28.09.2020  №632/03-29 «Щодо оновлення інформації про заклади освіти  Рівненської області в довідниках  ІТС УЦОЯО» просить відповідальних за підготовку до проведення ЗНО у районах, містах, ОТГ, керівників усіх закладів освіти Рівненської області професійної (професійно-технічної), вищої освіти І-ІІ р.а., загальної середньої освіти обласного підпорядкування провести звірку (оновлення) інформації в довідниках органів управління освітою Рівненської обласної державної адміністрації, структурних підрозділів з питань освіти місцевих державних адміністрацій, виконавчих органів місцевого самоврядування з питань освіти, закладів освіти, що містяться в інформаційно-телекомунікаційній системі УЦОЯО до 15.10.2020, відповідно до надісланої інструкції, що подана в додатку до листа Рівненського ОІППО від 02.10.2020 № 01-12/.  

Інформаційні картки органів управління освітою та закладів освіти, що будуть сформовані за результатами проведеної звірки, з підписом керівника та печаткою установи/закладу, просимо надіслати (передати) у Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти до 15.10.2020 (поштова адреса: Львівський РЦОЯО, вул. Шевченка, 116, корп. 2, м.Львів, Львівська область, 79039).

   Додаток: Опис функціоналу вебсервісу «Кабінет керівника закладу освіти» з оновлення інформації про заклад освіти в довідниках інформаційно-телекомунікаційної системи Українського центру оцінювання якості освіти.

Змінено: Ігор Опольський - 05.10.2020 04:56:07
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників ЗНО-2021 !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення!

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО-2020. НОВАЦІЇ ЗНО-2021
10.09.2020В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
Виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко під час брифінгу «ЗНО-2020: головні підсумки проведення. Особливості ЗНО/ДПА-2021» поінформув про результати зовнішнього незалежного оцінювання різних категорій учасників. Із офіційним звітом про проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, можна ознайомитися в розділі «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ».
Очільник Українського центру також наголосив на особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році, зокрема схарактеризував специфіку тесту з математики як обов’язкового предмета державної підсумкової атестації, анонсував структуру сертифікаційних робіт з української мови та української мови і літератури.
Інформаційні матеріали щодо тестів з української мови та української мови і літератури буде незабаром  оприлюднено на сайті Українського центру. Нагадуємо, що демонстраційні матеріали з математики розміщено у відповідному розділі.
Презентація за посиланням.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників ЗНО-2021 !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: НОВАЦІЇ, ЯКІ ОЧІКУЮТЬ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ
11.09.2020У 2021 році, на відміну від попередніх років, зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 1) української мови, 2) української мови і літератури.
Таким чином, випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: або сертифікаційну роботу з української мови, або сертифікаційну роботу з української мови та літератури.
Хочете дізнатися відповіді на запитання, які хвилюють здобувачів освіти й освітян, щодо деяких новацій ЗНО-2021? Долучайтеся 14 вересня о 15.00 до розмови із заступницею директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко на YouTube каналі центру. Цей ефір розпочне низку відеоматеріалів від Українського центру оцінювання якості освіти щодо особливостей ЗНО-2021.
У наступних трьох прямих ефірах фахівець Українського центру Оксана Данилейко детально зупиниться на певних частинах тесту.


Демонстраційні варіанти сертифікаційних робіт з української мови, з української мови і літератури буде оприлюдено на сторінці  рубрики “ЗНО-2021“.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників ЗНО-2021 !!!


Звертаємо вашу увагу на те, що:

- у 2021 році проведення ЗНО-ДПА заплановано на 21 травня-16 липня;
- у переліку предметів наступного року, окрім предмета «українська мова та література», буде ще й предмет «українська мова»;
- предмет «математика» стає таким же ж обов’язковим для усіх, як і предмет "українська мова";
- для проходження ДПА у формі ЗНО обов’язково треба буде обирати не три, а чотири предмети;
- одним із них має бути «історія України» або «іноземна мова»;
- для ЗНО можна обирати не чотири, як раніше, а п’ять предметів.

Це зазначено в наказі Міністерства освіти і науки України від 09.07.2019 № 945.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників спеціально організованої сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ОПРИЛЮДНЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ЄВІ
25.09.2020


На інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено результати вступних випробувань за шкалою 100–200 балів. Учасники спеціально організованої сесії можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей.
Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту становить 10 тестових балів.
Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) можна в розділі «ЄФВВ/ЄВІ. Учаснику вступних випробувань. Матеріали ЄФВВ/ЄВІ», обравши відповідний предмет.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату вступник може упродовж 3 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів, враховуючи день оголошення, подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО-2020!

У суботу, 19.09.2020, буде проведено спеціальну сесію вступних випробувань до магістратури за технологією зовнішнього незалежного оцінювання з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ - ЄВІУВАГА!!! Учасники І зміни мають прийти до входу в пункти проведення ЗНО з 09:15 до 09:50 !!!

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) екзаменаційний листок;
3) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО: учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання роботи ЄВІ з іноземної мови зареєструвалось 110 учасників, які працюватимуть в одну зміну: першу. 
У І зміну писатимуть роботу ЄВІ 110 учасників (103 англійська мова, 7 - німецька) у 8 аудиторіях 1 пункту проведення вступних випробувань за технологією ЗНО, окрім цього обслуговуватимуть процедури 1 уповноважена особа УЦОЯО, 1 керівник пункту ЗНО та 1 помічник, 16 інструкторів та 4 чергових; у пункті буде присутні1 1 медичний працівник, 1 представник поліції охорони ГУ НП.. 
      
Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.

На виконання роботи з іноземної мови відведено 60 хвилин.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
Електронна версія ID-картки у мобільному застосунку «Дія» не замінює оригінал паспорта.


[JUSTIFY]      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ  спеціально організованої сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ: із 110 учасників до 1 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 3 (2,73%), виконували сертифікаційну роботу 107 (97,27%).  
      Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО у зв'язку з тим, що вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 
      Не було учасників, у яких би під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищену температуру та / або ознаки гострого респіраторного захворювання.
      У пункті проведення спеціально організованої сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови був присутній медичний працівник та охорона (поліція охорони НП). 
      Учасники не звертались до медичного працівника.
      Під час технологічної перерви в пункті ЗНО працівником поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. 
      У пункті не були присутні громадські спостерігачі.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 1 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки.
      Пункти ЗНО був укомплектований персоналом, не задіювали резерв, оскільки явка персоналу склала 100%. 
      Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У пункті проведення спеціально організованої сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови не зафіксовано нестандартних ситуацій.

[/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 19.09.2020 12:33:07
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників спеціально організованої сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ !

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ: АДРЕСИ ПУНКТІВ ТЕСТУВАННЯ
4.09.2020


      Сьогодні у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування спеціально організованої сесії ЄВІ. Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, зазначеним у ньому.
Радимо учасникам ЄВІ самостійно сформувати й завчасно роздрукувати запрошення-перепустку: цей документ обов’язковий для допуску на пункт тестування.
Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться 19 вересня.  Початок іспиту – о 10:00. Допуск вступників до пункту тестування буде розпочато о 9.15 і припинено за 10 хвилин до початку тестування.
Для входу до пункту тестування учасник має показати:
  • екзаменаційний листок;
  • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустку.
      Вступника не буде допущено до пункту тестування у разі запізнення чи відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, або за умови надання копій цих документів чи електронної версії ID-картки у мобільному застосунку «Дія».
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників спеціальної сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ !

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, п. 3.42 «Проведення вступних випробувань у магістратуру з використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», листа Львівського РЦОЯО від 26.08.2020 № 604/03-29 «Про підбір персоналу пунктів проведення спеціальної організованої сесії ЄВІ у 2020 році» повідомляємо, що на 19 вересня 2020 року заплановано проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (далі – спецсесія ЄВІ).
Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 10.08.2020 №1/11-5316, Українського центру оцінювання якості освіти від 14.08.2020 №02-20-03/1717, від 18.08.2020 №02-20-03/1754 «Про проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту в 2020 році», ураховуючи карантинні обмеження, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби в Україні, пункти тестування для проведення спецсесії ЄВІ будуть створюватись в усіх обласних центрах, тестування в аудиторіях розпочнеться о 10.00 год.
    Працівниками кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти РІвненського ОІППО підготовлено інформацію про осіб, які погодились виконувати обов’язки старших інструкторів, інструкторів, чергових у пункті проведення спецсесії ЄВІ. До роботи в пунктах проведення спецсесії ЄВІ залучаються фахівці, які мають досвід участі в процедурах зовнішнього незалежного оцінювання та/або ЄВІ.
      
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників спеціальної сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО - ЄВІ !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

1 ВЕРЕСНЯ – ОСТАННІЙ ДЕНЬ ОПЛАТИ ПОСЛУГ ЗА ПРОВЕДЕННЯ ЄВІ
28.08.2020Учасники, які отримали екзаменаційні листки для проходження третьої сесії ЄВІ, проте ще не оплатили послуг, мають змогу до 1 вересня перерахувати кошти на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти.
Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти протягом трьох робочих днів.
Перевірити надходження коштів на рахунок Українського центру можна на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.
Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на  інформаційній сторінці 4 вересня.
Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться 19 вересня 2020 року.
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги потенційних учасників спеціальної сесії ЄВІ !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЛІЧЕНІ ГОДИНИ ДО ЗАВЕРШЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА СПЕЦІАЛЬНУ СЕСІЮ ЄВІ
25.08.2020      25 серпня о 18:00 завершиться реєстрація вступників для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.
Нагадуємо, що реєстрацію здійснює приймальна комісія закладу вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка та сплати коштів на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти  для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Вартість послуги з проведення вступних випробувань становить 510 гривень.
Для сплати коштів потрібно зайти до «Кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ»  і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і  сплатити її у відділенні / через термінал самообслуговування будь-якого банку. Радимо не зволікати з оплатою коштів для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ.
Якщо до 1 вересня 2020 року не сплатити суми в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.
Інформацію про пункт тестування, у якому вступник проходитиме випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться в «Кабінеті учасника ЄВІ/ЄФВВ» до 4 вересня 2020 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться 19 вересня 2020 року.
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників спеціально організованої сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Український центр оцінювання якості освіти пропонує учасникам спеціальної сесії ознайомитись із матеріалами вступних випробувань, які використовувались у 2019 році.

Пропонуємо ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту 2019 року

Англійська мова
Тестовий зошит, третя сесія Правильні відповіді, третя сесія

Французька мова
Тестовий зошит, третя сесія Правильні відповіді, третя сесія

Німецька мова
Тестовий зошит, третя сесія Правильні відповіді, третя сесія

Іспанська мова
Тестовий зошит, третя сесія Правильні відповіді, третя сесія
Змінено: Ігор Опольський - 25.08.2020 08:55:28
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників спеціальної сесії вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, п. 3.42 «Проведення вступних випробувань у магістратуру з використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО» Плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2019-2020 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 27.09.2019 № 371/118-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році», листа Львівського РЦОЯО від 19.08.2020 № 600/03-29 «Про пункти проведення спеціальної організованої сесії ЄВІ у 2020 році», листа Управління освіти Рівненського міського виконавчого комітету від 21.08.2020 № вих.-625/01-21/20 працівниками кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО для Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти підготовлено пропозиції щодо закладів освіти міста Рівне, на базі яких 19 вересня 2020 року можна буде провести спеціально організовану сесію єдиного вступного іспиту до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ.

    


ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги учасників спеціальної сесії ЄВІ-2020!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ: ОСОБЛИВОСТІ ОПЛАТИ
18.08.2020


Триває другий день реєстрації осіб, які висловили бажання брати участь у спеціально організованій сесії ЄВІ. Станом на 18 серпня Екзаменаційні листки отримали 1704 бакалаври.
Зауважимо, що після отримання Екзаменаційного листка потенційний учасник тестування має оплатити послугу за участь у спеціально організованій сесії ЄВІ (сума до сплати – 510 грн). Для цього потрібно зайти в «Кабінет учасника ЄВІ/ЄФВВ»  і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і  сплатити її у відділенні / через термінал самообслуговування будь-якого банку.
Наголошуємо, що оплату потрібно здійснювати тільки за наявності Екзаменаційного листкаРеєстрація для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ вважається завершеною лише після оплати тестування.

ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги вступників до магістратури!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СПЕЦІАЛЬНА СЕСІЯ ЄВІ: СТАРТ РЕЄСТРАЦІЇ
16.08.2020


У понеділок, 17 серпня, розпочнеться реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.
Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Вартість послуги з проведення вступних випробувань становить 510 гривень. Оплату потрібно здійснити протягом п’яти робочих днів із дня завершення реєстрації, в іншому випадку реєстрацію вступника для участі в третій сесії буде скасовано Українським центром.
Пункти тестування для проведення третьої сесії створюються у містах, де розташовані регіональні центри.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників освітнього процесу Рівненської області !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2020: РЕЗУЛЬТАТИ, ВИСНОВКИ
9.09.2020


10 вересня об 11:00 в Українському центрі оцінювання якості освіти відбудеться пресбрифінг «ЗНО-2020: головні підсумки проведення. Особливості ЗНО/ДПА-2021».
Виконувач обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко поінформує про результати зовнішнього незалежного оцінювання різних категорій учасників з урахуванням загальнодержавної й регіональної специфіки, а також наголосить на особливостях проведення зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації у 2021 році.
Просимо представників ЗМІ дотримуватись під час заходу соціальної дистанції та застосовувати засоби індивідуального захисту.
Попередня реєстрація журналістів за посиланням.
Відділ інформації та комунікації з громадськістю


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ ЗНО-2020!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення!

РОЗМІЩЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ
14.08.2020На інформаційних сторінках учасників розміщено результати додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів.
Учасники додаткової сесії мають можливість сформувати та роздрукувати інформаційну картку, що є додатком до Сертифіката ЗНО.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.
Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».
Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі «ЗНО-2020», обравши відповідний предмет.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!

      У своєму телеграм-каналі УЦОЯО повідомив про те, що учасники можуть роздрукувати зі своїх інформаційних сторінок РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО-2020.

Також у повідомленні прикріплено відеоролик про те, як це зробити. ПЕРЕГЛЯНУТИ МОЖНА за ЦИМ ГІПЕРПОКЛИКАННЯМ.


Змінено: Ігор Опольський - 12.08.2020 07:17:09
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2020: РЕЗУЛЬТАТИ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ З ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІСПАНСЬКОЇ, ФРАНЦУЗЬКОЇ, НІМЕЦЬКОЇ МОВ
7.08.2020


7 серпня на інформаційних сторінках учасників розміщено результати додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, математики та іспанської, французької, німецької мов. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.
Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».
Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі «ЗНО-2020», обравши відповідний предмет.
Результати додаткової сесії ЗНО з решти навчальних предметів буде оголошено до 14 серпня.
Страницы: Пред. 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 70 След.