Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 След.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників ЗНО-2021 та їх батьків, освітян РІвненщини!

У п'ятницю, 04.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору


Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з історії України зареєструвалось 12  384 (у 2020 - 10 638, у 2019 - 9 795, у 2018 - 7 124) учасники, для яких працюватимуть 830 аудиторій у 54 пунктах проведення ЗНО (Рівне - 16, Вараш - 2, Дубно - 5, Березне - 4, Володимирець - 3, Дубровиця - 3, Зарічне - 2, Здолбунів - 2, Корець - 2, Костопіль - 3, Млинів - 2, Рокитне - 3, Сарни - 7), окрім цього обслуговуватиме процедури 54 уповноважені особи УЦОЯО54 керівники пунктів ЗНО та 54 помічники керівників пунктів, 1 660 інструкторів та 265 чергових; у пунктах тестування працюватимуть 54 мадичних працівники, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватимуть 54 представники поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пунктів, контроль за дотриманням соціального дистанціювання будуть здійснювати 54 працівники ГУ НП.

      На виконання сертифікаційної роботи з історії України відведено 150 хвилин

      Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з історії України налічує 60 завдань різних форм і складається з двох частин: «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» (30 завдань).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
[JUSTIFY]
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ: із 12  384  учасників до 54 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 4 836 (39,05%)виконували сертифікаційну роботу  7 548 (60,95%)
[JUSTIFY]      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 1 учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У 1 учасника під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищену температуру. У персоналу не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого расператорного захворювання.
У всіх пунктах проведення тестування з історії України були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
Кілька учасників звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 
В одному пункті були присутні громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти. Ще 2 журналісти здійснювали репортаж поза межами пункту тестування.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 54 та забір 54 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
Усі 54 пункти ЗНО з історії України були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 22 пунктах (54 особи). Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У 9 із 54 пунктів проведення ЗНО зафіксовано 9 нестандартних ситуацій.

[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Наступне тестування: у понеділок, 07.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.
Змінено: Ігор Опольський - 08.07.2021 06:25:28
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників ЗНО-2021!!!

У 2021 році в переліку навчальних предметів, із яких проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, виокремлюють 1) українську мову та 2) українську мову і літературу.
Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, мають обов’язково вибрати для проходження ДПА у формі ЗНО українську мову або українську мову і літературу.      

Завершилось ЗНО з української мови, української мови та літератури. Український центр оцінювання якості освіти на своєму сайті опублікував тестові зошити з цих предметів та відповіді до них.

УКРАЇНСЬКА МОВА

Сертифікаційна робота з української мови 2021 року (основна сесія)

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови 2021 року (основна сесія)

Сертифікаційна робота з української мови і літератури 2021 року (основна сесія)

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2021 року (основна сесія)
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

У вівторок, 01.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
[JUSTIFY]      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.
[/JUSTIFY]
При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з української мови, української мови та літератури зареєструвалось 14 319, зокрема з української мови - 5497, з української мови та літератури - 8822 (у 2020 - 13 734 у 2019 - 12 693, у 2018 - 12 836) учасників, для яких працюватимуть 960 аудиторій у 61 пункті проведення ЗНО (Рівне – 21, Вараш – 2, Дубно – 5, Острог – 2, Березно – 4, Володимирець – 3, Дубровиця – 2, Зарічне – 2, Здолбунів – 2, Корець – 2, Костопіль – 3, Млинів – 2, Рокитне – 4, Сарни – 7), окрім цього обслуговуватимуть процедури 61 уповноважена особа УЦОЯО61 керівник пункту ЗНО та 61 помічник, 1 920 інструкторів та 313 чергових; у пунктах будуть присутні 61 медичний працівник, охорону пунктів та контейнерів забезпечуватиме 61 працівник Поліції охорони НП, зовні за порядком стежитиме 61 представник ГУ НП та екіпажі патрульної поліції.
Довезення автотранспортом учасників до пунктів проведення тестування та у зворотньому напрямку забезпечують органи управління освітою територіальних громад.
      Звертаємо увагу всіх залучених до процедур, учасників та їх батьків на необхідність дотримуватись соціального дистанціювання та норм у період карантинних обмежень, зокрема щодо наявності масок на обличчі, які мають покривати і ніс, і рот.

      На виконання сертифікаційної роботи з української мови відведено 150 хвилин української мови та літератури відведено 210 хвилин.
 
      Учасникам з української мови роздають бланки А та бланки Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)
      Учасникам з української мови та літератури роздають бланки А, бланки Б та В (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін, бланк В - з лицевої !!!)      

      Сертифікаційна робота з української мови налічує 40 завдань різних форм і складається з двох частин: «Частина 1» (39 завдань різних форм), «Частина 2» (завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю).

Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 67 завдань різних форм і складається з чотирьох частин: «Українська література» (24 завдання), «Українська мова» (39 завдань),  «Українська мова» (3 завдання відкритої форми) і «Завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю» (одне завдання відкритої форми).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ та ЛІТЕРАТУРИ: із 14 319 учасників до 61 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 4 211 (29,41%)виконували сертифікаційну роботу 10 108  (70,59%)
[JUSTIFY]      Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. 1 учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У 1 учасника під час допуску до пунктів тестування було виявлено підвищену температуру
      У всіх пунктах проведення тестування з української мови, української мови та літератури були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.
      Кілька учасників звертались до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: 1 (одного) учасника було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи, оскільки працівник поліції охорони виявив у нього мобільний телефон. 
   В одному пункті були присутні громадські спостерігачі, із яких 2 журналісти.
 Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 61 та забір 61 контейнера із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.
      Усі 61 пункт ЗНО з української мови, української мови та літератури були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 28 пунктах (48 осіб). Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.
      У 13 із 61 пункту проведення ЗНО зафіксовано 14 нестандартних ситуацій.

Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!
[JUSTIFY]
Наступне тестування: у п'ятницю, 04.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 08.07.2021 05:56:06
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021 з англійської мови!
      
У вівторок, 25 травня 2021 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.
Із завданнями сертифікаційної роботи, аудіофайлом частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» та правильними відповідями до тесту можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Англійська мова».

Сертифікаційна робота з англійської мови 2021 року (основна сесія)

Завдання з аудіювання з англійської мови 2021 року (основна сесія)

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з англійської мови 2021 року (основна сесія)

      Випускники закладів загальної середньої освіти, а також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році здобудуть повну загальну середню освіту, можуть вибрати англійську мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
      Зміст сертифікаційної роботи з англійської мови визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з іноземних мов для закладів загальної середньої освіти.
Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).
      Під час визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови за шкалою 100–200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи. Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи (подано в Характеристиці сертифікаційної роботи) та Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів буде встановлено поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи може отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», буде визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.
Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти.
Здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року, які вибрали англійську мову для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, також отримають оцінку за шкалою 1–12 балів. Для тих, хто вивчав англійську мову на рівні стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань №1–16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17–32 частини «Читання», №39–43, №49–53 частини «Використання мови» та №59 частини «Письмо». Для тих, хто вивчав англійську мову на профільному рівні, використовуватиметься тестовий бал, отриманий за виконання усіх завдань тесту.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови буде оголошено до 18 червня.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021!

У п'ятницю, 28.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з МАТЕМАТИКИ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду в пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання(верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


[JUSTIFY] Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 
[/JUSTIFY]

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з математики зареєструвалось 14 082 (у 5 757, у 2019 - 4 574, у 2018 - 3 825) учасників, зокрема на математику - 10 266, на математику (завдання рівня стандарт) - 3 816. Для учасників працюватимуть 947 аудиторій у 61  пункті проведення ЗНО (м. Рівне - 21, м. Вараш - 2, м. Дубно - 5, м. Острог - 2, м. Березне - 4, смт. Володимирець - 3, м. Дубровиця - 2, Зарічне - 2, м. Здолбунів - 2, смт. Корець - 2, м. Костопіль - 3, смт. Млинів - 2, смт. Рокитне - 4, м. Сарни - 7), окрім цього обслуговуватиме процедури 61 уповноважена особа УЦОЯО61 керівник пункту ЗНО та 61 помічник керівника пункту ЗНО, 1894 інструктори та 314 чергових; 61 представник поліції охорони ГУ НП, 61 медичний працівник. Біля пунктів забезпечуватимуть громадський порядок 61 представник ГУ НП. Прилеглі території пунктів тестування патрулюватимуть екіпажі патрульної поліції

      На виконання сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарт) відведено 150 хвилин, на виконання роботи з математики - 210 хвилин.

      Учасникам з математики (завдання рівня стандарт, 150 хв) роздають бланк А та бланк Б (бланк Б кодується штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!). 
      Учасникам з математики (210 хв) роздають бланк А, бланк Б та бланк В (бланки Б та В кодуються штрих-кодами з ОБОХ сторін !!!)

      Сертифікаційна робота з математики (завдання рівня стандарт) налічує 28 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (6 завдань) та розгорнутою (2 завдання) відповіддю. 

Сертифікаційна робота з математики налічує 34 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (16 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (9 завдань) та розгорнутою (5 завдань) відповіддю.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 22 червня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з математики: із 5757 учасників до 22 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 1128 (19,59,0%)виконували сертифікаційну роботу 4 629 (80,41%)
Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
 У всіх пунктах проведення тестування з математики були присутні медичні працівники та охорона (ДСО НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
 Під час проведення температурного скринінгу не було виявлено учасників із підвищеною температурою або ознаками гострого распіраторного захворювання. Під час проведення тестування учасники не звертались до медичних працівників.
 Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками ДСО ГУ НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО (наявність заборонених засобів / предметів). 
    В одному з пунктів були присутні 4 громадські спостерігачі, із яких 4 журналісти (телеканал UA: Рівне, Сфера-ТВ). Телеканал Рівне-1 здійснював зйомку за межами пункту тестування.
   Представники Рівненського ОВСЗ здійснили забір 22 контейнерів із матеріалами, які мають відправити до вказаних пунктів обробки.
  Усі 22 пункти ЗНО з математики були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано у 11 пунктах проведення ЗНО (27 осіб).
    Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

Наступне тестування: у вівторок, 01.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови та літератури.

Змінено: Ігор Опольський - 06.07.2021 13:29:40
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021!

У вівторок, 25.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (англійська). Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.      

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ   пересаджувати учасника на інше місце!; відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

      ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з англійської мови зареєструвалось 3 543 (у 2020 - 2 749, у 2019 - 2 119, у 2018 - 1 977) учасників, для яких працюватимуть 239 аудиторій у 13 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 9, м. Вараш - 1, м. Дубно - 1, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговуватиме процедури 13 уповноважених осіб УЦОЯО13 керівників пунктів ЗНО та 13 помічників, 478 інструкторів та 75 чергових; 13 медичних працівників, 13 представників поліції охорони ГУ НП та 13 представників ГУ НП

      На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин
      Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).


      Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 18 червня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ: pареєстровано 3543, не прийшли 427 (12,05%), пишуть 3116 (87,95%). Не було осіб, щоб прийшли до пунктів без документів (сертифікат, паспорт). Було зафіксовано 2 спізнення учасників. Не було виявлено учасників із підвищеною температурою тіла.
У всіх пунктах проведення тестування з англійської мови були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
[JUSTIFY]
      Учасники не звертались до медичних працівників. Під час хдійснення процедури температурного скринінгу не було зареєстровано осіб із числа персоналу та з числа учасників, у яких би була підвищена температура або ознаки гострого респіраторного заховрювання.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками ПО НП за допомогою металодетектора здійснювали контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області 3 учасників було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пункту ЗНО, оскільки під час технологічної перерви працівниками поліції охорони НП було виявлено в них заборонені присторої, які учасники мали при собі (мобільні телефони).
В 1 пункті проведення ЗНО був присутній громадський спостерігач.
      Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 13 та забір 13 контейнерів із матеріалами, які відправили до вказаних пунктів обробки.
      Із 13 пунктів ЗНО з англійської мови 13 були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 6 пунктах. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У 6 пунктах проведення ЗНО зафіксовано 21 нестандартна ситуація. 
      Учасники не подавали апеляційних заяв.

Наступне тестування: у п'ятницю, 29.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики.
[/JUSTIFY][/JUSTIFY]
Змінено: Ігор Опольський - 30.06.2021 11:53:15
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

ВЕБІНАР ДЛЯ ЕКЗАМЕНАТОРІВ ІЗ ПЕРЕВІРКИ ЗАВДАНЬ ЗНО З МАТЕМАТИКИ
21.05.2021Сертифікаційна робота з математики ЗНО-2021 міститиме п’ять завдань, які передбачають надання розгорнутої письмової відповіді.
Завдання вважають виконаним, якщо учасник/ця зовнішнього незалежного оцінювання в бланках відповідей Б і В навів/ела усі етапи розв’язання й обґрунтував/ла їх, зробив/ла посилання на математичні факти, з яких випливає те чи інше твердження, проілюстрував/ла розв’язання задачі рисунками, графіками тощо.
Під час перевірки екзаменатори керуватимуться критеріями оцінювання завдань відкритої форми з  розгорнутою відповіддю з математики сертифікаційної роботи з математики зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з математики.
Про особливості оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю йтиметься під час вебінару для екзаменаторів, залучених до перевірки завдань сертифікаційних робіт з математики. Охочих запрошуємо долучитися 24 травня  о 16:00 до розмови з експертами Українського центру оцінювання якості освіти на YouTube каналі центру.
Аби навчання було ефективним, пропонуємо потенційним екзаменаторам і старшим екзаменаторам до 14:00   24 травня  перевірити 10 бланків відповідей, оцінити їх, занотувавши результати оцінювання в записнику і заповнивнивши відповідну форму. Зі схемою оцінювання та алгоритмом розв’язання можна ознайомитися за покликанням.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021!

У понеділок, 24.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ІНОЗЕМНИХ МОВ (німецька, французька, іспанська). Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
      ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ВИМОГ!!!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:
1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки..

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду в пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов зареєструвався 97 (у 2020 - 66, у 2019 - 92, у 2018 - 71) учасників (німецька - 89, французька - 6, іспанська - 2), для яких працюватимуть 8 аудиторій у 1 пункті проведення ЗНО (м. Рівне - 1), окрім цього обслуговуватиме процедури 1 уповноважена особа УЦОЯО1 керівник пункту ЗНО та 1 помічник, 16 інструкторів та 6 чергових: 1 медичний працівник, 1 представник поліції охорони ГУ НП, 1 представних ГУ НП.

На виконання сертифікаційної роботи з іноземних мов відведено 150 хвилин
Учасникам роздають бланки А та бланки Б.

Сертифікаційна робота з німецької  мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).
Сертифікаційна робота з французької мови налічує 59 завдань різних форм та складається з трьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань), «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).
Сертифікаційна робота з іспанської мови налічує 59 завдань різних форм та складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух» (16 завдань) «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 18 червня 2021 року.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!

[JUSTIFY]      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з ІНОЗЕМНИХ МОВ (французька, німецька, іспанська): із 97 учасників до 1 пункту тестування в Рівненській області НЕ з'явились 48 (49,48%), писали 49 (50,52%), у розрізі предметів, зокрема німецька мова: зареєстровано – 89, не прийшли – 43 (48,3%), пишуть – 46 (51,7%); французька мова: зареєстровано – 6, не прийшли 4 (66,6%), пишуть – 2 (33,4%); іспанська: зареєстровано – 2, не прийшли – 1 (50%), пише – 1 (50%).
.       Не було осіб, які б прийшли до пунктів без документів (сертифікат, паспорт). Не було зафіксовано спізнень учасників. Не було виявлено учасників із підвищеною температурою тіла. 
Під час проведення тепературного скринінгу не було випадків, щоб у персоналу чи учасників виявлили підвищену температуру чи ознаки гострого респіраторного захворювання. 
У пункті проведення тестування з іноземних мов був присутній 1 медичний працівник, 1 представник поліції охорони (Поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечув 1 представник ГУ НП в Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників.
      Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора не здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області учасників не було позбавлено права продовжувати роботу над тестом та не було видалено з пункту ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
      У пункті не були присутні громадські спостерігачі.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 1 та забір 1 контейнера із матеріалами, який відправили до вказаного пункту обробки.
      Пункт ЗНО з іноземних мов був укомплектований персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв - 1. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      У пункті проведення ЗНО зафіксовано 6 нестандартних ситуацій.
[/JUSTIFY]

      Наступне тестування: у вівторок, 25.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з іноземної мови (англійська).
Змінено: Ігор Опольський - 24.05.2021 18:20:59
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021!

У п'ятницю, 21.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з ХІМІЇ. Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску!!! Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
      ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ВИМОГ!!!
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:
1) паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті ЗНО;
2) сертифікат;
3) запрошення-перепустку, яку учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки..

Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду в пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).


      НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання (верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.


      НАГАДУЄМО: персоналу ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  пересаджувати учасника на інше місце! відкривати аудиторний пакет до початку зовнішнього оцінювання; розголошувати в будь-якій формі конфіденційну інформацію про зміст завдань сертифікаційної роботи до завершення виконання її всіма учасниками.

Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється

- ознайомлюватися зі змістом завдань сертифікаційних робіт; 
- виносити матеріали зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  сертифікаційної  роботи (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання сертифікаційної роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання(маркери, папір тощо). 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з хімії зареєструвалось 400 (у 2020 - 459, у 2019 - 473, у 2018 - 755) учасників, для яких працюватиме 27 аудиторій у 2 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 1, м. Сарни - 1), окрім цього обслуговуватиме процедури уповноважені особи УЦОЯО2 керівники пунктів ЗНО та 2 помічники керівників пунктів тестування, 54 інструктори та 10 чергових.

На виконання сертифікаційної роботи з хімії відведено 150 хвилин

Учасникам роздають бланки А.

Сертифікаційна робота з хімії налічує 52 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (34 завдання), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань).


Результати зовнішнього незалежного оцінювання з хімії будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 04 червня 2021 року.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Бажаємо успішно виконати всі завдання сертифікаційної роботи!
КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2021 з ХІМІЇіз 400 учасників до 2 пунктів тестування в Рівненській області НЕ з'явились 50 (12,5%), виконували сертифікаційну роботу 350 (87,5%).
Не було учасників, яких би не допустили до пунктів проведення ЗНО у зв'язку з тим, що прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) чи сертифіката. Під час допуску до пункту тестування здійснювався температурний скинінг учасників, не було зафіксовано випадків, щоб у когось була підвищена температура тіла. 
У всіх пунктах проведення тестування з хімії були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Учасники не звертались до медичних працівників.
Під час технологічної перерви у пунктах ЗНО працівниками поліції охорони НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО. У Рівненській області не було учасників, яких позбавлено права продовжувати роботу над тестом та видалено з пунктів ЗНО як під час проведення технологічної перерви, так і під час виконання сертифікаційної роботи.
      В одному пункті (Рівненська ЗОШ № 11) були присутні 4 громадських спостерігачі, з яких 4 журналісти.
Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 2 та забір 2 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів обробки.
      Усі 2 пункти ЗНО з хімії були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв не зафіксовано. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було.
      В жодному пункті проведення ЗНО не зафіксовано нестандартних ситуацій.

Наступне тестування: у понеділок, 24.05.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов (німецька, французька, іспанська).

СР Хімія.png (110.3 КБ)
Змінено: Ігор Опольський - 28.06.2021 12:37:13
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021 та їх батьків!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: ВИ ЗАПИТУЄТЕ — МИ ВІДПОВІДАЄМО
13.05.2021За тиждень розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, для участі в якій зареєстровано понад 389 тисяч осіб.
Цьогорічні одинадцятикласники, студенти коледжів, технікумів уже визначилися, чи проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, сформували й роздрукували запрошення-перепуски зі своїх інформаційних сторінок й готові в безпечних умовах показати свої найвищі результати на тестуваннях.
Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості організаційно-технологічні особливості проведення ЗНО/ДПА-2021, запрошуємо долучитися 17 травня  о 16:00 до розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центру. Цьогорічні учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які особливості процедури проведення тестування, як відбуватиметься допуск учасників до пункту ЗНО, яких правил потрібно дотримуватися, на що варто звертати увагу, перевіряючи інформацію, зазначену на індивідуальній паперовій наліпці, як діяти в окремих нестандартних ситуаціях.
Це другий ефір з низки випусків «ЗНО-2021: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.
До 10:00 17 травня всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: ДОДАТКОВИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ
5.05.2021


      Протягом 6‒18 травня 2021 року триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
      Право на реєстрацію в цей період мають особи, які:
 • не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації і проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану;
 • брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;
 • проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;
 • за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;
 • мають проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але з поважних причин не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, із яких їм будуть зараховані результати зовнішнього незалежного оцінювання як оцінки за державну підсумкову атестацію).
Щоб зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО, потрібно:
 • правильно вибрати категорію;
 • створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА»;
 • підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл/ліцеїв/гімназій, студентів закладів професійно-технічної освіти і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).
Зауважуємо, що комплект реєстраційних документів має містити:
 • оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
 • заяву для участі в додатковій сесії (формується автоматично одночасно з реєстраційною карткою);
 • засвідчену копію паспорта громадянина України;
 • засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
 • за потреби інші документи (медичний висновок про створення  особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації іноземною мовою).
Рекомендації щодо реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розміщено в розділі «Процедура реєстрації». Нагадуємо, що дату подання реєстраційних документів визначають  за відтиском штемпеля на поштовому конверті.
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Керівникам органів управління освітою територіальних громад
Керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.33 «Проведення навчальних семінарів для відповідальних за пункти проведення ЗНО, помічників відповідальних за пункти проведення ЗНО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 11.05.2021 № 301-03/29 «Про нараду щодо підготовки процедур основної сесії ЗНО-2021» інформуємо, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти організовуємо інструктивно-методичну нараду для відповідальних за пункти проведення ЗНО, помічників відповідальних за пункти проведення ЗНО, відповідальних за підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в районах, об’єднаних територіальних громадах областей обслуговування, на якій будуть розглядатися питання підготовки процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
Ураховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів із метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, нарада відбудеться в середу, 19 травня 2021 року, у режимі онлайн. Початок роботи об 11:00.
Просимо доручити відповідальним за пункти проведення ЗНО, помічникам відповідальних за пункти проведення ЗНО, відповідальним за проведення ЗНО в районах, об’єднаних територіальних громадах Рівненської області взяти участь у нараді. Адреса посилання на участь у нараді буде надіслана на електронні скриньки відповідальних за ЗНО.  .

Змінено: Ігор Опольський - 13.05.2021 06:11:19
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян, кандидатів в уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти від Рівненської області!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.35 «Підбір і підготовка уповноважених осіб УЦОЯО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформуємо, що Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти у четвер, 13.05.2021, буде проведено онлайнову нараду для 76 учасників - кандидатів в уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти, які уже мають досвід роботи. Початок роботи об 11:00.


Змінено: Ігор Опольський - 13.05.2021 05:31:58
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги представників ЗМІ РІвненської області!

Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року №1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 №533, зі змінами), на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 09.07.2019 №945 «Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.08.2019 за №850/33821, від 30.09.2020 №1210 «Про підготовку до проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти організовує проведення у середу, 12 травня 2021 рокупрес – конференцію директора для журналістів Рівненської області з метою висвітлення питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році. Початок проведення прес - конференції - 11:30.
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 р. №1095 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 №533, зі змінами), Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 р. №222, зі змінами, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 09.07.2019 №945 «Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.08.2019 за №850/33821, від 30.09.2020 №1210 «Про підготовку до проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, зі змінами, у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти триває підготовка процедур основної сесії ЗНО, що відбудеться з 21 травня 2021 року до 15 червня 2021 року.
Інформуємо, що в середу, 12 травня 2021 року. заплановано провести нараду директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти з відповідальними  представниками структур, залучених до організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.  
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.31 «Підбір залучених працівників, їх підготовка (до пробного та основного ЗНО - 2021)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листів Управління Служби безпеки України в Рівненській області від 03.02.2021 № 5/85103.02.2021 № 5/852 інформуємо, що в Рівненській оласті із 28 квітня по 15 травня 2021 року тренерами - особами, які відповідають за підготову до проведення ЗНО в органах управління освітою територіальних громад, будуть проведені навчання з працівниками, які у квітні 2021 року будуть залучені до роботи в пунктах проведення основної сесії (сертифікаційного) ЗНО.
      Тренерами буде проведено навчання / інструктажі для осіб, які в пунктах сертифікаційного ЗНО працюватимуть старшими інструкторами, інструкторами, черговими, також їм має бути ознайомлено з інформацією щодо перщочергових дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пам'яткою щодо першочергових дій у разі виявлення ознак  вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) від УСБУ в Рівненській області тощо (лист Рівненського ОІППО від 09.03.2021 № 01-12/170).
      Навчання можуть проводитись як очно, так і онлайново, специфіку було обговорено під час наради з тренерами 28.04.2021.
      УСІ особи, які проходитимуть навчання, мають зареєструватись на сайті Львівського РЦОЯО, створивши персональний кабінет, та пройти онлайнове опитування, оскільки це передбачено програмою навчань. Зареєструватись можнаперейшовши за цим гіперпокликанням. Ті залучені, які реєстрували свої кабінети перед участю в пробному ЗНО, можуть скористатись наявними логінами та паролями (нові кабінети створюють ті, хто перед основною сесією проходить навчання та / або інструктаж).
У персональному кабінеті старшого інструктора, інструктора, чергового є можливість ознайомитись із матеріалами пункту сертифікаційного ЗНО, пам'яткою щодо першочергових дій у разі виявлення ознак  вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) від УСБУ в Рівненській області та пройти онлайнове опитування на знання процедур сертифікаційного ЗНО тощо.

      Довідково інформація із сайту Антитерористичного центру при Службі безпеки України

Переглянути інформацію можна за цим гіперпокликанням.

Антитерористичний центр при СБУ


Антитерористичний центр був створений у грудні 1998 року Указом Президента України. Це постійно діючий орган при Службі безпеки України, який здійснює координацію діяльності суб'єктів боротьби з тероризмом. Правовою основою діяльності Центру є Конституція України, Закон України «Про боротьбу з тероризмом», положення «Про Антитерористичний центр та його координаційні групи при регіональних органах Служби безпеки України» та інші нормативні акти. 
З 2016 року в Україні функціонує Єдина державна система запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків (постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 №92).  
Система визначає маркери терористичних загроз: «СІРИЙ»«СИНІЙ»«ЖОВТИЙ» та «ЧЕРВОНИЙ».
Станом на сьогодні визначені такі рівні терористичних загроз в Україні:
«ЧЕРВОНИЙ» (реальна загроза) - Донецька та Луганська області, АР Крим
«ЖОВТИЙ» (імовірна загроза) - Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області
«СИНІЙ» (потенційна загроза) - м. Київ, Київська, Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області
«СІРИЙ» (можлива загроза) - Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області

ПАМ'ЯТКА щодо першочергових дій у разі виявлення ознак вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) 

      У разі виявлення предмета, підозрілого на вибуховий пристрій (надалі ВП) у першу чергу необхідно здійснити наступне: 
негайно повідомити старшого начальника про виявлення характерних ознак ВП, місце його розташування, час виявлення та особу, що виявила; 
- викликати спеціаліста – вибухотехніка (тел. - 102); 
- у разі підтвердження наявності ознак вибухового пристрою організувати евакуацію людей з будівлі чи території, що знаходиться під контролем; 
- оперативно виконувати всі рекомендації спеціаліста – вибухотехніка. 
Характерними ознаками, що вказують на можливу наявність ВП можуть бути: 
- виявлення в громадських місцях, транспорті валіз, пакунків, коробок та інших предметів залишених без нагляду власників; 
- отримання адресатом поштового відправлення, вміст якого чи відправник йому невідомі; 
- наявність у предметів характерного виду штатних бойових припасів, учбово-імітаційних, сигнальних, освітлювальних, піротехнічних виробів чи їхніх елементів; 
- наявність звуку працюючого годинникового механізму, що чути з предмету; 
- наявність у предметі запаху бензину, гасу, розчиннику, паливомастильних матеріалів, хімічних матеріалів, тощо; 
- наявність диму, що виходить з предмету; 
- наявність у предмета елементів (деталей), що не відповідають його прямому призначенню; 
- незвичайно велика маса предмета (наприклад, коробки з під цукерок, банки з під кави, книги, блокноту та таке інше); 
- наклейки, наліпки, етикетки з підписами на поверхні кришок коробок; 
- нестандартний засіб виготовлення посилочної тари; 
- наявність будь-якого додаткового контакту предмету з об'єктами навколишньої обстановки; 
- наявність у дверях, вікнах яких-небудь сторонніх предметів, закріпленого дроту, ниток, важелів, шнурів тощо; 
- наявність стороннього сміття, порушення ґрунту, покриття на газонах, тротуарах при відсутності пояснень щодо їх виникнення у відповідних служб; 
- наявність у контрольованих зонах залишеного власниками більше 5-ти хвилин транспорту; 
- наявність у контрольованій зоні сторонніх чи нічийних приладів, механізмів, тимчасових споруд, будівельних матеріалів і конструкцій, тощо; 
- порушення вимог паркування автотранспортних засобів в контрольованих зонах; 
- намагання особи з предметом у руках чи в специфічному одязі, який дає змогу приховувати на тілі ВП, за будь-яких обставин безпосередньо наблизитися до об'єкту охорони чи маршруту його пересування. 
СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ при виявленні підозрілого предмета самостійно проводити з ним будь-які дії (торкатися, нахиляти, переміщувати, підіймати та ін.) 

У разі виявлення особи, що намагається безпосередньо застосовувати підозрілий предмет по можливості не дати їй випустити предмета з рук та використати тіло особи як екран для гасіння у разі вибуху ВП осколкової та фугасної дії.       Примітка: треба пам'ятати, що марна втрата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв! 
В усіх випадках про виявлення ознак вибухового пристрою повідомляти по тел. – 102 та оперативного чергового Управління СБ України у Рівненській області тел. (0362) 22-43-43. 

      ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ, СТАВШИ ЗАРУЧНИКОМ ТЕРОРИСТІВ 

Основні принципи поведінки в разі захоплення Вас заручником 

Примиріться з тим, що ви перебуваєте під повною владою терористів, які завжди можуть вас убити. Щоб зламати вашу волю, деморалізувати й принизити, вас, вони застосовуватимуть різноманітні тактики – від фізичних страждань (нестача їжі, води, сну, погані умови утримання) до техніки “промивання мізків” (зокрема, переконуватимуть у тому, що влада забула про заручників, що на них “усім наплювати” тощо). 

Не падайте духом, до кінця надійтеся на сприятливе вирішення екстремальної ситуації. Отримавши інформацію про захоплення заручників, правоохоронні органи вже почали діяти і вживають всіх необхідних заходів задля вашого звільнення. 
Будьте терплячими. Час працює на заручників і тих, хто готується до їх звільнення. У той же час, не надійтеся на скоре звільнення – швидка капітуляція терористів малоймовірна. Тому підготуйтеся фізично, морально та емоційно до тяжкого випробування. 
Ваша стратегія – “прийняття та пристосування”. 
Ваша головна мета – вижити і зберегти фізичне й душевне здоров’я
Ваше головне завдання – зберігати самовладання, самоконтроль і самоповагу. 
Найбільш ефективний засіб, який ви можете вжити для свого звільнення – це зберігати спокій. 
Ваш девіз – “Не допускати як боягузтва, так і нерозумної бравади”. 

Основні правила поведінки у разі захоплення Вас заручником: 

1. По можливості якомога швидше опануйте себе, заспокойтеся, не піддавайтеся паніці, не допускайте істеричних проявів. Емоційно неврівноважена людина, яка від страху впадає в паніку, лякає терористів своєю непередбачуваністю, і її, швидше за все, вб’ють першою
2. Якщо вас поранено, старайтеся не рухатися. Так ви зменшите втрату крові. 
3. Надавайте допомогу і психологічну підтримку тим, хто слабший – пораненим, жінкам, дітям, особам похилого віку. Уникайте дратівливості та конфліктів при спілкуванні з іншими заручниками. 
4. Не ризикуйте своїм власним життям і життям оточуючих. Не допускайте дій, які можуть спровокувати терористів на застосування зброї і призвести до людських жертв (не втікайте, не кидайтеся на терористів, не вихоплюйте зброю)
5. Не намагайтеся умовити терористів, розчулити їх тощо. У той же час не принижуйтеся і не благайте про пощаду. 
6. Спілкуючись з терористами, не відводьте очей убік; у той же час, уникайте прямого погляду в очі (на несвідомому рівні такий погляд розглядається як виклик). 
7. Говоріть спокійним голосом, уникайте викличного, ворожого тону. 
8. За необхідності виконуйте розпорядження терористів, особливо протягом перших 30 - 60 хвилин після нападу. Не вступайте з ними в суперечку, терпіть образи та приниження. 
9. Постарайтеся переконати терористів забезпечити вам та іншим заручникам людські умови існування. 
10. Запитуйте дозвіл на вчинення будь-яких дій (сісти, встати, попити, вийти в туалет). 
11. Для підтримання сил їжте все, що вам дають. 
12. Використовуйте будь-яку можливість для відпочинку. Стрес, у стані якого перебувають заручники, через деякий час призводить до повного нервового виснаження. 
13. За можливості дотримуйтеся вимог особистої гігієни. 
14. Старайтеся виконувати доступні фізичні вправи. 
15. Застосовуйте техніки розслаблення, спробуйте чимось зайняти інтелект (читанням, письмом, тренуванням пам'яті, розв'язуванням математичних задач тощо). 
16. Терористи зазвичай відбирають у заручників годинники, мобільні телефони, щоб ізолювати їх від зовнішнього світу. Тому при тривалому утриманні в полоні слідкуйте за часом, відмічайте зміну дня та ночі, ведіть календар. 
17. Будьте уважні. Намагайтеся запам’ятати імена (прізвиська), прикмети, голоси, особливості поведінки терористів, зміст їх розмов між собою. Ця інформація буде дуже важливою для правоохоронних органів після знешкодження терористів і звільнення заручників. 
      18. Під час штурму спецпідрозділами правоохоронних органів приміщення, в якому вас утримують, негайно ляжте на підлогу обличчям униз, якомога далі від вікон і дверей. Ні в якому разі не беріть до рук зброю, кинуту терористами, інакше вас можуть прийняти за одного з них, не робіть різких рухів, відкрийте рот, на випадок застосування вибухових засобів. 
19. Більшість колишніх заручників протягом досить тривалого часу переживає посттравматичний стресовий розлад, симптомами якого можуть бути порушення сну, втрата апетиту, апатія, раптові спалахи гніву, труднощі у спілкуванні з близькими. Тому в перші дні після звільнення вам необхідно звернутися до медичних закладів за кваліфікованою психологічною допомогою.
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!
Керівникам органів управління освітою територіальних громад
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.34 «Проведення навчальних семінарів для екзаменаторів з української мови, математики, англійської, французької та німецької мов» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 23.04.2021 № 274/03-29 «Про навчання для кандидатів в екзаменатори з української мови» інформуємо, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти організовуємо проведення навчання осіб, які бажають брати участь у програмі підготовки екзаменаторів із української мови.
Навчання буде проведено в середу, 05 травня 2021 року, в ауд. № 15 (ІІІ поверх) Рівненського ОІППО за адресою: вул. Чорновола, 74, м. Рівне. Початок роботи об 11:00.
Інформацію про учасників навчального семінару вміщено в додатку до листа Рівненського ОІППО від 26.04.2021 № 01-12/336.


Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!
Керівникам територіальних громад
Керівникам органів управління освітою
територіальних громад 
 
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п.3.35 «Підбір і підготовка уповноважених осіб УЦОЯО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 №178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 22.04.2021 №267/03-29 повідомляємо про те, що в середу, 05.05.2021, спільно з працівниками Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти буде проведено нараду для працівників, яких планується залучити до виконання обов’язків уповноважених осіб УЦОЯО, відповідно до списку, що міститься в додатку. 
Місце проведення – актова зала Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Початок роботи – об11:00.
      Передік осіб, які запрошені д участі в нараді, вказано в додатку до листа Рівненського ОІППО від 26.04.2021 № 01-12/335.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини та вступників до МАГІСТРАТУРИ 2021 року!!!

Міністерство освіти і науки інформує про рестрацію та вступну кампанію до МАГІСТРАТУРИ в 2021 році.

З 9:00 11 травня до 18:00 3 червня триватиме реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра. ЄФВВ складають вступники на спеціальності "Право" і "Міжнародне право".

Це передбачено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році bit.ly/3tltnyy.

З метою дотримання однакових умов проведення реєстрації МОН розроблено Тимчасові рекомендації bit.ly/3eRIeM0 щодо проведення у 2021 році реєстрації вступників для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні для їх використання приймальними комісіями.

Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).

Докладніше: bit.ly/3unZ8YZ

2021 Dcneg.png (42.12 КБ)
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги абітурієнтів 2021 року!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.


Інформаційні матеріали для вступників до закладів вищої освіти у 2021 році

      Дорожня карта вступника 2021 року
      Особи, які здобули повну загальну середню освіту та склали ЗНО, мають право вступити на навчання до закладу вищої освіти для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).
      Освіта.ua пропонує таким вступникам інформаційні матеріали, які допоможуть зорієнтуватися у процедурі вступу до закладів вищої освіти, а також у інших актуальних для абітурієнта питаннях.
      Загальна інформація
Вступ.ОСВІТА.UA: інформація для абітурієнтів
Все про проведення ЗНО 2021 року
Предмети ЗНО, необхідні для вступу (перелік спеціальностей)
Квоти на зарахування до закладів вищої освіти
Строки проведення вступної кампанії 2021 року
Порядок рейтингового відбору вступників
Умови прийому до закладів вищої освіти 2021 року
Умови прийому закладів вищої освіти (файли для завантаження)

      Види конкурсних пропозицій
Що таке «відкрита» конкурсна пропозиція (широкий конкурс)
Що таке «фіксована (закрита)» конкурсна пропозиція 
Що таке «небюджетна» конкурсна пропозиція

      Розрахунки балів
Як розраховується конкурсний бал при вступі до вишу
Розрахунок середнього бала атестата

      Особливості вступу на окремі спеціальності
Спеціальності, яким надається особлива підтримка
Особливості вступу на медичні спеціальності
Спеціальності, на які потрібно проходити творчий конкурс
Спеціальності, на які необхідно ЗНО з української літератури

      Спеціальні умови вступу
Право на вступ на підставі співбесіди та/або іспитів
Вступ іноземців на бакалаврат в Україні

      Повторний вступ та переведення на навчання
Як відбувається переведення на вільні місця бюджету
Повторний вступ на бюджет та відшкодування вартості навчання
Як перевестись до іншого вишу або на іншу спеціальність

      Мотиваційні листи
Мотиваційний лист при вступі до закладу вищої освіти
Як написати ефективний мотиваційний лист?
Приклади мотиваційних листів

      Додаткова інформація
Скільки балів потрібно для вступу на бюджет
Вступити на бюджет у Києві: скільки балів потрібно
Рейтинг вишів за результатами вступної кампанії 2020 року
Консолідований рейтинг закладів вищої освіти
Інтерв’ю зі студентами закладів вищої освіти
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 След.