Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 След.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до МАГІСТРАТУРИ 2021 року !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.


На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури в попередні роки

      Онлайн-тести ЗНО для вступу в магістратуру 
      Якісна підготовка до Єдиного вступного іспиту з іноземної мови та Єдиного фахового вступного випробування з права є запорукою успішного вступу в магістратуру.
      Онлайн сервіс ЗНО-ОНЛАЙН допоможе якісно підготуватися до вступних випробувань. У розділі ЗНО онлайн в магістратуру розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури в попередні роки: тести єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) із загальної навчальної правничої компетенції (ТЗНПК) та права, а також тести єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов (англійської, французької, німецької та іспанської).
      Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується вступникам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
      Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових і рейтингових балах, а також визначається час, витрачений на виконання тесту.
      Для кожного предмета ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань ЄФВВ та ЄВІ. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО 2021 !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЄФВВ: ЗАТВЕРДЖЕНО НОВУ ПРОГРАМУ З ПРАВА
15.04.2021


      8 квітня 2021 року наказом Міністерства освіти і науки України було затверджено нову програму з права єдиного фахового вступного випробування.
Метою перегляду Програми є приведення її у відповідність до чинного законодавства з урахуванням внесених змін та доповнень.
Нагадаємо, що всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», мають узяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (тестування з права та загальних навчальних правничих компетентностей), а також єдиному вступному іспиті (тестування з англійської, німецької, французької або іспанської мови).
      Реєстрація для участі у вступних випробуваннях триватиме з 11 травня до 3 червня (включно).
Матеріали для підготовки до єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту розміщено в рубриці «Вступні до магістратури».
Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян РІвненщини, учасників ЗНО-2021 та їх батьків !!!

У статті "Маршрути доїзду до пунктів проведення ЗНО-2021"(https://clc.to/PT-zno-2021) можна ознайомитись із розташуванням закладів освіти, які працюватимуть пунктами проведення ЗНО-2021.

      
Маршрути доїзду до пунктів проведення ЗНО-2021


      У рубриці "ЗНО/ДПА" -> "ЗНО-2021" -> "Пункти проведення" можна ознайомитись із розташуванням закладів освіти, які працюватимуть пунктами проведення ЗНО-2021 Рівненська область.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021, їх батьків !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення..
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021, їх батьків !!!

Керівникам органів управління освітою територіальних громад
Керівникам закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування
Керівникам закладів П(ПТ)О
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
 
Інститут на виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 №дор.2/01-60/21, п. 0.0 «…» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.01.2021 № № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 28.04.2021 № 286/03-29 повідомляє, що Український центр оцінювання якості освіти розмістив запрошення-перепустки на участь у ЗНО-2021.

      Дізнайтесь адресу пунктів проведення ЗНО-2021 !Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників ЗНО за пунктами проведення у Волинській, Львівській та Рівненській областях.
      З 29 квітня 2021 року учасники, зареєстровані для участі в основній сесії ЗНО, матимуть можливість роздрукувати запрошення-перепустки, де вказано адреси пунктів проведення ЗНО на кожен з обраних предметів тестування
- Ззаходьте на сайт - https://testportal.gov.ua/
- обирайте розділ ЗНО/ДПА «Інформаційна сторінка»
- вводьте номер Сертифіката та пін-код, що міститься у ньому, а також рік отримання Сертифіката
- завантажуйте запрошення-перепустку із адресами пунктів тестування
 
      До пуск учасників у пункти проведення ЗНО здійснюється за наявності:
-          документа, що посвідчує особу (оригінал паспорта, ІD картки чи свідоцтва про народження),
-     Сертифіката;
-     запрошення-перепустки у дні проведення тестувань з 10:15 до 10:50.
 
При втраті Сертифіката необхідно зробити дублікат - https://lv.testportal.gov.ua/index.php/dublikaty-sertyfikativ, оскільки без Сертифіката Вас не допустять до пункту проведення ЗНО
Бажаємо успіху!
Змінено: Ігор Опольський - 29.04.2021 13:47:14
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників ЗНО-2021, їх батьків!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт ригінального повідомлення.

Правила та особливості ЗНО-2021: пояснює УЦОЯО та Міносвіти

Ілюстративне фото: Lech Muszynski/ЕРА                                                                                   29.04.2021, 10:00

Коли і як писати заяву на проходження ДПА у формі ЗНО, що робити, якщо перед оцінюванням захворіли на коронавірус та відповіді на інші питання.

13 квітня Верховна рада ухвалила законопроєкт про звільнення учнів 11 класів у 2021 році від проходження державної підсумкової атестації. 26 квітня закон підписав президент Володимир Зеленський.
За документом, випускники шкіл у 2020/2021 навчальному році мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.
Як все відбуватиметься, пояснює Міністерство освіти та науки, а також заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.
      
      Особливості ДПА та ЗНО-2021
За роз’ясненнями МОН, неможливо вибірково звільнити від ДПА (незалежно від її форми) з якогось одного чи кількох предметів.
Тобто, якщо випускник хоче здати ДПА лише з якогось предмета – не зможе.
Якщо є бажання здати підсумкову атестацію, слід написати заяву на ім’я директора школи чи закладу профтехосвіти.
Письмову заяву у довільній формі про бажання складати ДПА (треба вказати у формі ЗНО чи ні) можна подати особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою.
Строки подання такої заяви визначає адміністрація кожного окремого навчального закладу на свій розсуд

Про кінцеві строки подання заяви керівники навчальних закладів мають завчасно попередити випускників та їхніх батьків.
Випускникам, які вирішили відмовитися від проходження ДПА, повинні видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з поміткою "звільнений" у відповідному додатку.
Для випускників, які вирішили пройти ДПА не у формі ЗНО (це можуть зробити українці, які отримали шкільну освіту за кордоном, вчилися за вечірньою, заочною або сімейною формою навчання, які проживають на окупованих територіях тощо), адміністрація навчального закладу повинна:
 • організувати проведення ДПА у письмовій формі за завданнями та у строки, затверджені керівником закладу, але не пізніше закінчення навчального року;
 • після проходження ДПА видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з зазначенням результатів ДПА у відповідній графі бланку додатку до них;
Якщо ж випускники вирішили здавати ДПА у формі ЗНО, то:
 • адміністрація навчальних закладів має організувати підвезення до пунктів тестувань;
 • після отримання від Українського центру оцінювання якості освіти результатів ДПА у формі ЗНО видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відповідною поміткою у додатку.
У Міносвіти пояснюють: випускники шкіл, які мешкають на окупованих територіях, поблизу лінії зіткнення і не вчаться в школах/профтехах на території, підконтрольній Україні, для отримання документів про повну загальну середню освіту мають пройти річне оцінювання за 11 клас у закладі освіти, до якого вони були зараховані (вступити до вищих навчальних закладів такі випускники можуть за спрощеною процедурою).
Надалі вони за бажанням можуть пройти ДПА у закладі освіти або у формі ЗНО.
Якщо ж вони не будуть зараховані до закладів освіти на території, підконтрольній Україні, і не мають результатів річного оцінювання, їм не зможуть видати документи про повну загальну середню освіту.

Якщо перед ЗНО трапився форс-мажор
Що робити, якщо перед тестуванням дитина захворіла на коронавірус? А якщо загубила документи?
За даними УЦОЯО, щороку для тих, які з поважних причин не можуть взяти участь в основній сесії ЗНО, є додаткова.
До поважних причин відносять хворобу, смерть рідних, втрату документа, стихійне лихо, пожежу абощо.

Таким учасникам протягом п’яти робочих днів з урахуванням дня проведення тестування необхідно подати до регіонального центру заяву щодо участі у додатковій сесії, копію сертифіката ЗНО та документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії.
У разі неявки на основну сесію через хворобу, до регіонального центру разом із заявою необхідно подати медичну довідку, виписку з лікарні або інший документ, визначений наказом МОЗ та МОН.
Також у додатковій сесії можуть взяти участь учасники ЗНО, які брали учать у тестуванні, але відносно них допустили порушення процедури оцінювання і це підтвердила регламентна комісія або ж вони не змогли закінчити тестування через погіршення стану здоров’я.
У 2021 році додаткову сесію проведуть за таким графіком:
 • хімія – 29.06;
 • англійська мова – 01.07;
 • німецька мова – 02.07;
 • іспанська мова – 05.07;
 • французька мова – 06.07;
 • математика – 07.07;
 • математика (завдання рівня стандарту) – 07.07;
 • фізика – 08.07;
 • українська мова – 09.07;
 • українська мова і література – 09.07;
 • історія України – 12.07;
 • біологія – 13.07;
 • географія – 14.07;
Результати додаткової сесії ЗНО оприлюднять до 23 липня.
А що, якщо...
Якщо під час реєстрації сталася помилка, наприклад, випускник зареєструвався на ДПА з математики, а потрібно на ЗНО, перереєструватися не вийде.
Як пояснює заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко, період внесення змін до реєстраційних даних ЗНО на вимогу учасників тривав до 5 березня включно.

"Враховуючи те, що 9 квітня 2021 року було затверджено мережу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, Український центр оцінювання якості освіти не має технічних можливостей та правових підстав для внесення змін до реєстраційних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання", – зазначає Тетяна Вакуленко.
Якщо ж, наприклад, випускник зареєструвався на ЗНО і ДПА (рівень стандарту) з математики, а математика для вступу до закладу вищої освіти не потрібна, то за бажанням можна не приходити на тестування.
Це дозволяє зробити, зокрема, закон, який цього року звільнив учнів 11-класу від проходження державної підсумкової атестації.
"Ураховуючи, це, а також те, що обов’язкових предметів ЗНО не існує, учасник самостійно має вирішити – приходити/не приходити на тестування.
Рішення про відмову від проходження ЗНО з певного навчального предмета жодним чином не позначиться на загальному результаті ЗНО учасника", – наголошує заступниця директора УЦОЯО.

Якщо ж дитина запізнилася на ЗНО, її не допустять до проходження тесту.
За словами Вакуленко, якщо учасник без поважної причини не з’явився вчасно на ЗНО, його не допустять до участі в оцінюванні з того чи іншого предмета, ані в межах основної, ані в межах додаткової сесій ЗНО.
Якщо ж в учасника в пункті тестування виявили підвищену температуру, він може подати документи для участі у додатковій сесії.

Вона додає, що цього року учасники обов’язково повинні мати при собі дві-три захисні маски або респіратор, а також індивідуальний антисептик для рук. Оскільки цьогоріч закупівля масок для учасників оцінювання не передбачена.
Всього для участі у ЗНО у 2021 році зареєструвалось майже 390 000 осіб.
Найбільше учасників зареєструвалися для тесту з історії України – майже 300 000. На тест з математики подалися понад 290 000 учасників, а з української мови та літератури – понад 250 000.
Також популярними цього року виявилися географія – 175 000 зареєстрованих учасників, англійська мова – 146 000 та біологія – понад 127 000.
Минулого року зовнішнє незалежне оцінювання також відбувалося в умовах карантину.
Тоді на ЗНО зареєструвалися 379 493 особи. У тестуванні взяли участь від 67,7% до 81,8% зареєстрованих учасників (в залежності від предмета).
Через ознаки захворювання минулого року не допустили 127 учасників, ще 52 – через порушення умов карантину.
Основна сесія ЗНО-2021 відбудеться з 21 травня до 15 червня.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ВІДОМІ ДАТИ ДОДАТКОВОЇ СЕСІЇ ЗНО-2021
26.04.2021

Цьоріч додаткова сесія ЗНО триватиме  з 29 червня до 14 липня.
Тестування під час додаткової сесії пройдуть за таким графіком:
Хімія 29.06.2021
Англійська мова 01.07.2021
Німецька мова 02.07.2021
Іспанська мова 05.07.2021
Французька мова 06.07.2021
Математика 07.07.2021
Математика (завдання рівня стандарту) 07.07.2021
Фізика 08.07.2021
Українська мова 09.07.2021
Українська мова і література 09.07.2021
Історія України 12.07.2021
Біологія 13.07.2021
Географія 14.07.2021

Результати додаткової сесії буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 23 липня.
Нагадуємо, протягом  6‒18 травня 2021 року триватиме додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання
  

Змінено: Ігор Опольський - 27.04.2021 14:16:22
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
[CENTER]До уваги освітян Рівненщини!

      Інститут на виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 №дор.2/01-60/21, п. 3.31 «Підбір залучених працівників, їх підготовка (до пробного та основного ЗНО-2021)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.01.2021 № № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 09.04.2021  №228/03-29 «Про підбір персоналу пунктів проведення основної сесії ЗНО-2021» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти працює над питанням щодо підбору працівників, які будуть виконувати обов'язки персоналу (старших інструкторів, інструкторів, чергових) пунктів проведення основної сесії ЗНО, що  відбудеться з 21 травня 2021 року до 15 червня 2021 року.

Процедури набору та навчання залучених осіб необхідно завершити до 14.05.2021, оскільки саме так визначено п. 23 "Реєстрація та навчання осіб, залучених до роботи в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання" Календарного плану підготовки та проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.09.2020 № 1210 "Про підготовку до проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти".
     Звертаємо увагу всіх, хто здійснює процедуру унесення даних до бази Львівського РЦОЯО "Juliam" про інструкторів, чергових, що завершити внесення інформації (поставити відмітки) щодо отримання згоди працівників у процедурах основної сесії ЗНО-2021 потрібно до п'ятниці, 23.04.2021 (включно).
      Процедури навчання / інструктажу осіб, які в пунктах проведення основної сесії ЗНО Рівненської області працюватимуть станшими інструкторами, інструкторами, черговими, будуть проводитись у терміни та в спосіб, визначений Львівським РЦОЯО.
      Після завершення навчань / інструктажів Львівським РЦОЯО до 14.05.2021 буде сформовано списки працівників, які будуть залучені до роботи в пунктах проведення основної сесії ЗНО-2021, та передано керівникам пунктів проведення тестувань.
[/CENTER]
Змінено: Ігор Опольський - 20.04.2021 17:21:41
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги представників громадських організацій Рівненської області!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ПОРОГІВ «СКЛАВ/НЕ СКЛАВ» ЗНО
15.04.2021


В Українському центрі оцінювання якості освіти розпочато прийняття пропозицій від громадських організацій щодо складу експертної комісії, що має встановити в 2021 році пороги «склав/не склав».
Поріг «склав/не склав» – це мінімальна кількість (сума) тестових балів, які за виконання сертифікаційної роботи з певного предмета зовнішнього незалежного оцінювання може отримати абітурієнт із мінімальним рівнем знань, необхідним для участі в конкурсі на зарахування до закладу вищої освіти.
Із урахуванням порога «склав/не склав» визначатимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів (рейтингові оцінки). Рейтингову оцінку буде встановлено лише тим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які подолають поріг «склав/не склав» (учасники зовнішнього незалежного оцінювання, тестовий бал яких є меншим за поріг «склав/не склав», отримають результат зовнішнього незалежного оцінювання «не склав»), мінімальна рейтингова оцінка «100 балів» відповідає значенню порогового бала «склав».
Відповідно до Положення про експертну комісію з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до закладів освіти, при Українському центрі оцінювання якості освіти до складу комісії, крім представників Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти, можуть входити представники громадських організацій.
Український центр оцінювання якості освіти пропонує громадським організаціям, мета (цілі) та напрями діяльності яких пов’язані з функціонуванням системи освіти України (об’єднання/спілки керівників та/або працівників установ/закладів систем вищої, професійно-технічної, середньої освіти, батьківської, студентської громадськості тощо), надати не пізніше 07 травня 2021 року пропозиції щодо включення їх представників до складу експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до закладів освіти (вимоги до надання пропозицій).
Прийняття рішення щодо включення пропонованих осіб до складу комісії здійснюватиметься на засадах збалансування інтересів різних груп освітянської спільноти та інших заінтересованих сторін (представництво географічних складових країни, структурних складових системи освіти (рівнів освіти), спрямувань громадських організацій (керівників, працівників закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої освіти, батьківської, студентської громадськості)).
      Склад комісії буде затверджено до 18 травня 2021 року.
      Довідково:
      1) засідання експертної комісії щодо встановлення порогів «склав/не склав» відбуватимуться у режимі відеоконференції орієнтовно у період  із 02 до 25 червня  (члени комісії братимуть участь у засіданнях дистанційно з використанням сервісів Zoom);
      2) залучення фахівців до роботи в комісії здійснює Український центр оцінювання якості освіти відповідно до Порядку;
      3) оплату праці членів експертної комісії буде здійснено відповідно до С хеми оплати праці (позиція «особа, яка бере участь у роботі колегіальних робочих органів Українського та регіональних центрів»).

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!!!

      Інститут на виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 №дор.2/01-60/21, п. 3.35 «Підбір і підготовка уповноважених осіб УЦОЯО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.01.2021 № № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформує, про те, що спільно з Львівський РЦОЯО працює над підготовкою процедур проведення основної сесії ЗНО-2021. Завершилась онлайнова реєстрація кандадатів в уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти, Львівським РЦОЯО сформовано базу даних осіб, які мають досвід роботи уповноваженими в пунктах проведення ЗНО. Окремо сформовано базу даних із тих освітян, які будуть залучатить до такого виду діяльності вперше. Для кандидатів Львівським РЦОЯО буде надіслано смс із проханням підтвердити своє бажання працювати уповноваженою особою УЦОЯО під час проведення основної сесії ЗНО-2021. Після того, як Лівівський РЦОЯО отримає підтвердження від вказаної вище категорії осіб, для них буде проведено очні та онлайнові навчання.
      Після навчань ті кандидати, які пройдуть їх успшно, зможуть працювати у пунктах проведення основної сесії ЗНО уповноваженими особами Українського центру оцінювання якості освіти.

      Ознайомитись із Положенням про уповноважену особу Українського центру оцінювання якості освіти, затверженим наказом Міністерства освіти і науки України від 17.02.2015 № 156, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 березня 2015 р. за № 281/26726.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ЗНО-2021, представників ЗМІ !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

НОВИЙ ЗАКОН ПРО ДПА-2021: ЩО ЗМІНИЛОСЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ
14.04.202113 квітня 2021 року відбулося позачерговое засідання Верховної Ради України, де було підтримано законопроєкт, який скасовує обов’язковість проходження державної підсумкової атестації (ДПА) для здобувачів повної загальної середньої освіти у 2021 році. 
Цей документ аналогічний минулорічному. Він дозволяє випускникові школи, студентові коледжу, професійно-технічного, професійного закладу освіти самостійно визначитися із тим, чи проходити ДПА у формі  ЗНО цьогоріч. Ті особи, які вирішили проходити ЗНО, зможуть також самостійно вирішити, чи отримувати оцінку за ДПА у формі ЗНО у свідоцтво про повну загальну середню освіту. Зауважте: новий закон не скасовує ЗНО для вступників до закладів вищої освіти.
З’ясуймо, що саме змінилося для випускників на прикладі декількох ситуацій.
1) Випускниця школи п. Марія планує вступати до закладу вищої освіти, переконана в тому, що отримає високі результати на ЗНО. Тому проходитиме всі тести ЗНО, на які зареєструвалася, а також звернеться до закладу освіти із проханням виставити її оцінки за ДПА у формі ЗНО в додаток до свідоцтва про повну загальну середню освіту.
2) Студент коледжу п. Петро також планує вступати до закладу вищої освіти, але не хоче, щоб його результати ДПА у формі ЗНО були виставлені у свідоцтво  про повну загальну середню освіту. Він візьме участь у ЗНО, але не проситиме виставляти його результати ДПА у формі ЗНО у свідоцтво про повну загальну середню освіту. У такому разі в документі про освіту п. Петра буде запис про те, що він звільнений від проходження ДПА у формі ЗНО.
3) Випускниця ліцею п. Ганна цьогоріч не планує вступати до закладу вищої освіти, тому зареєструвалася тільки для проходження ДПА у формі ЗНО. Вона не проти мати запис “звільнена від складання ДПА” у свідоцтві про повну загальну середню освіту. З огляду на ухвалення Закону, дівчина не прийде складати тестування, у її свідоцтві про повну загальну середню освіту, як і в документі п. Петра, буде зазначено, що вона звільнена від проходження ДПА у формі ЗНО.
4) Випускник гімназії п. Павло планує вступати до закордонного закладу вищої освіти, у якому вступників просять надати і результати ЗНО, і свідоцтво про повну загальну середню освіту із результатами ДПА. Тож він складатиме всі тестування ЗНО й ініціюватиме внесення результатів ДПА у формі ЗНО у свій документ про освіту. 
Зазначимо, що Міністерство освіти і науки України поінформує заклади освіти щодо імплементації положень Закону.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

      Інститут на виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 №дор.2/01-60/21, п. 3.31 «Підбір залучених працівників, їх підготовка (до пробного та основного ЗНО-2021)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.01.2021 № № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 09.04.2021  №228/03-29 «Про підбір персоналу пунктів проведення основної сесії ЗНО-2021» повідомляє, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти працює над питанням щодо підбору працівників, які будуть виконувати обов'язки персоналу (старших інструкторів, інструкторів, чергових) пунктів проведення основної сесії ЗНО, що  відбудеться з 21 травня 2021 року до 15 червня 2021 року.

Процедури набору та навчання залучених осіб необхідно завершити до 14.05.2021, осікльки саме так визначено п. 23 "Реєстрація та навчання осіб, залучених до роботи в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання" Календарного плану підготовки та проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.09.2020 № 1210 "Про підготовку до проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти".


Змінено: Ігор Опольський - 14.04.2021 09:02:12
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини, учнів 11-х класів ЗЗСО, П)ПТ)О, фахової передвищої освіти!!!

УЧНІ 11-Х КЛАСІВ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН
Опубліковано 13 квітня 2021 року о 17:45


Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.
Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.
Окрім того, законодавчими змінами передбачено, що учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.

Ці законодавчі зміни також було підтримано Президентом України Володимиром Зеленським і визначено як невідкладні.
Водночас усі етапи зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах:
 • пробне тестування – 24 квітня у Києві, Чернігівській та Миколаївській областях (у решті регіонів відбулось 10 квітня),
 • основна сесія ЗНО – з 21 травня до 15 червня,
 • додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.
За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, на ЗНО-2021 зареєстровано 389 710 осіб, які обрали 1 543 756 тестувань.
За статистичними показниками реєстрації, 42 580 осіб зареєструвалися для участі в ЗНО з усіх предметів лише з метою проходження ДПА (170 269 тестувань). Усього учасниками ЗНО вказано на бажання отримати результат ЗНО лише для отримання оцінки за ДПА з 235 363 тестувань, що становить 15,24% від загальної кількості тестувань.
Нагадаємо, 10 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання у більшості регіонів України. Тестування проходило організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!!!

      На виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п.2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п.3.6 «Забезпечення проведення пробного ЗНО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 №178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» спільно з представниками засобів масової інформації продовжуємо інформувати освітянську та учнівську спільноти про перебіг підготовки до проведення ЗНО-2021. 
      Переглянути дописи та відеосюжети про проведення пробного ЗНО-2021 та підготовку процедур основної сесії ЗНО-2021 можна, перейшовши за гіперпокликаннями, указаними нижче, на сайти оригінальних повідомлень. Щиро дякуємо представникам ЗМІ за співпрацю!!!
Добірка дописів та відеосюжетів


1. Допис У суботу, 10.04.2021, проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання (Рівненський ОІППО).
2. Допис НА РІВНЕНЩИНІ РОЗПОЧАЛОСЬ ПРОБНЕ ЗНО (ITV меdia group).
3. Допис На Рівненщині пробне ЗНО складали близько п'яти тисяч учасників (UA: Рівне суспільне).
4. Відеосюжет На Рівненщині пробне ЗНО складали близько п'яти тисяч учасників (UA: Рівне суспільне).
5. Прямий ефір на радіо Пробне ЗНО на Рівненщині ("Тема дня" Українське радіо Рівне).
6. Відеосюжет Як рівненські випускники складали пробне ЗНО? (Сфера-ТВ).
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників основної сесії ЗНО-2021 !!!
      Звертаємо увагу, вхід на персональну сторінку учасника зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється через сайт Українського центру оцінювання якості освіти ЗА ЦИМ ГІПЕРПОКЛИКАННЯМ. Необхідно обрати РІК, як показано на малюнку, та ввести ЛОГІН і ПАРОЛЬ.
      Де узяти ЛОГІН та ПАРОЛЬ для входу?

      Дивимось на малюнок нижче.

ВХІД.jpg (81.51 КБ)
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщинита учасників основної сесії ЗНО-2021!!!


Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням.

Що робити, якщо загублено Сертифікат ЗНО?


Ознайомтесь з інформацією, розміщеною на офіційному сайті УЦОЯО: Дублікати сертифікатів.
sertyficat.jpg (49.92 КБ)
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти, Тут вміщено матеріали, що стосуються даної теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

У Рівненській області триває проведення національного моніторингового дослідженя якості  початкової освіти
[JUSTIFY]
      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.4 «Забезпечення проведення моніторингу якості початкової освіти в Рівненській області» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» кабінетом ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розпочато підготовку до проведення вРівненській області основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти».
     Дослідження проводиться в закладах освіти, що включені до вибірки закладів освіти-учасників дослідження, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Учасниками дослідження є учні 4-х класів та вчителі закладу освіти.
    Кабінетом ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО укладено графік проведення дослідження в закладах освіти Рівненської області, але він зазнав суттєвих змін у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації. Українським центром оцінювання якості освіти надано дозвіл щодо унесення змін до Графіка проведення вказаного вище дослідження в разі потреби.

      Станом на 23.04.2021 в Рівненській області моніторингове дослідження якості початкової освіти проведено в 13 закладах освіти із 14 визначених (17 класах із 19 визначених):

[/JUSTIFY]
-    «Новосілківський НВК – ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» Здолбунівської районної ради Рівненської області – 25.03.2021;
-    НВК «Білашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Острозької районної ради Рівненської області – 30.03.2021;
-    «Сарненський НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка» Сарненської районної ради Рівненської області – 30.03.2021;
-    «Мариненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Березнівської районної ради Рівненської області – 30.03.2021
-    «Висоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Висоцької сільської  ради  Дубровицького району Рівненської області – 31.03.2021
-    «Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради – 31.03.2021
-    Карасинська загальноосвітня школа Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області – 06.04.2021
-    Великомидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області – 13.04;
-    Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Костопільської районної ради Рівненської області – 15.04;
-    "Радивилівський навчально-виховний комплекс ""Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей"" ім. П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області" – 15.04;
- "Посниківська філія І-ІІ ступенів Довгошиївського навчально-виховного комплексу ""Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад""Млинівської селищної ради Рівненської області" – 20.04;
- "Бишляцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради – 21.04;
"Опорний заклад ""Крупецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області" – 21.04;.

      В інших закладах моніторингове дослідження якості освіти буде проведено після стабілізації епідеміологічної ситуації територіальних громадах.
Змінено: Ігор Опольський - 23.04.2021 04:04:41
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти, Тут вміщено матеріали, що стосуються даної теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

У Рівненській області триває проведення національного моніторингового дослідженя якості  початкової освіти
[JUSTIFY]
      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.4 «Забезпечення проведення моніторингу якості початкової освіти в Рівненській області» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» кабінетом ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розпочато підготовку до проведення вРівненській області основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти».
     Дослідження проводиться в закладах освіти, що включені до вибірки закладів освіти-учасників дослідження, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Учасниками дослідження є учні 4-х класів та вчителі закладу освіти.
    Кабінетом ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО укладено графік проведення дослідження в закладах освіти Рівненської області, але він зазнав суттєвих змін у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації. Українським центром оцінювання якості освіти надано дозвіл щодо унесення змін до Графіка проведення вказаного вище дослідження в разі потреби.

      Станом на 17.04.2021 в Рівненській області моніторингове дослідження якості початкової освіти проведено в 10 закладах освіти із 14 визначених (14 класах із 19 визначених):

[/JUSTIFY]
-    «Новосілківський НВК – ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» Здолбунівської районної ради Рівненської області – 25.03.2021;
-    НВК «Білашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Острозької районної ради Рівненської області – 30.03.2021;
-    «Сарненський НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка» Сарненської районної ради Рівненської області – 30.03.2021;
-    «Мариненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Березнівської районної ради Рівненської області – 30.03.2021
-    «Висоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Висоцької сільської  ради  Дубровицького району Рівненської області – 31.03.2021
-    «Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради – 31.03.2021
-    Карасинська загальноосвітня школа Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області – 06.04.2021
-    Великомидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області – 13.04;
-    Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Костопільської районної ради Рівненської області – 15.04;
-    "Радивилівський навчально-виховний комплекс ""Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей"" ім. П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області" – 15.04.

      В інших закладах моніторингове дослідження якості освіти буде проведено після стабілізації епідеміологічної ситуації.
Змінено: Ігор Опольський - 22.04.2021 11:49:15
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

[RIGHT]Керівникам органів управління освітою територіальних громад
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 2.5 «Організація та проведення нарад з відповідальними за ЗНО управлінь/ відділів освіти районних/міських адміністрацій, ОТГ, ЗВО І-ІІ р. а., ЗП(ПТ)О, ЗЗСО обласного підпорядкування, гуманітарних відділів ОТГ (у тому числі, в он-лайн форматі) «Пробне ЗНО: підсумки проведення. Підготовка процедур основної сесії ЗНО-2021» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 21.04.2021 № 261-03/29 інформуємо, що в середу, 28 квітня 2021 року, об 11:00 відбудеться онлайнова нарада з відповідальними за підготовку до проведення ЗНО.
Просимо доручити працівникам, які в органах управління освітою територіальних громад Рівненської області відповідають за підготовку до проведення ЗНО, взяти участь у нараді. Гіперпокликання для участі в онлайновій нараді буде надіслано на електронні скриньки відповідальних за ЗНО в територіальних громадах окремо.
[/RIGHT]
      Нараду організовано для тих відповідальних за підготовку до проведення ЗНО в органах управління освітою територіальних громад, у яких працюватимуть пункти проведення основної сесії ЗНО-2021.
Змінено: Ігор Опольський - 22.04.2021 08:58:49
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2021 !!!

Рівненський ОІППО ІНФОРМУЄ Український центр оцінювання якості освіти нагадує учасникам ПРОБНОГО ЗНО, що завтра, 14.04.2021, останній день для внесення відповідей пробного ЗНО для учасників, які проходили тестування 1️⃣0️⃣ квітня. Сервіс «визначення результатів пробного ЗНО» https://bit.ly/3wU4ug8Змінено: Ігор Опольський - 13.04.2021 13:59:12
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 След.