Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 След.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги учасників ЗНО-2021!!!

Матеріал читаємо нижче або переходимо за цим гіперпосиланням.

Що робити, якщо загублено паспорт, за яким зареєстровано на ЗНО?

      У першу чергу, потрібно звернутись до відділу міграційної служби та поліції (якщо паспорт було вкрадено), щоб отримати довідку про втрату паспорта та замовити виготовлення нового. Якщо часу на виготовлення немає, тоді з цією довідкою потрібно буде приходити на кожне тестування.
      Коли новий паспорт буде отримано, варто надіслати нові дані до свого РЦОЯО.
      Але спочатку, у будь-якому разі, потрібно проконсультуватись з представником Львівського РЦОЯО щодо своєї ситуації.

pasport.jpg (69.32 КБ)
Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2021 11:55:06
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 2.10 «Підготовка і проведення прес-конференцій для ЗМІ Рівненської області» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 02.04.2021 № 201-03/29 "Про проведення онлайнової пресконференції" інформуємо, що у вівторок, 06.04.2021, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти організовує проведення онлайн пресконференції для журналістів Рівненської та Волинської областей з метою висвітлення питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пробного незалежного оцінювання у 2021 році. Початок роботи о 14:00.
      Запрошення-посилання для участі в пресконференції у zoom усім зацікавленим представникам ЗМІ охоче нададуть працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО. 
Змінено: Ігор Опольський - 02.04.2021 14:14:42
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.36 «Формування мережі пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (незалежне тестування вчителів, пробне та основне ЗНО, додаткова сесія, вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО – ЄВІ та ЄФВВ)», 3.37 «Контроль за підготовкою до роботи пунктів проведення ЗНО (на відповідність вимогам): незалежне тестування вчителів, пробне та основне ЗНО, додаткова сесія, вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО – ЄВІ та ЄФВВ)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 19.03.2021 № 165-03/29 «Про підбір пунктів проведення ЗНО-2021» інформуємо, що спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти працюємо над підготовкою процедур зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
      Готуються пропозиції щодо переліку (орієнтовно 66) закладів освіти, на базі яких можуть бути відкриті пункти проведення ЗНО-2021. На прохання Львівського РЦОЯО у 2021 році до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики (28.05.2021), української мови і літератури (01.06.2021), історії України (04.06.2021) та географії (15.06.2021) максимально залучатимуться заклади професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти.
      
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників пробного ЗНО-2021 !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ВІДЕОКОМЕНТАРІ ДО ЗАВДАНЬ ПРОБНОГО ЗНО НА ПЛАТФОРМІ ILEARN
12.04.2021


Аби допомогти майбутнім абітурієнтам підготуватися до основної сесії ЗНО-2021, УЦОЯО та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» підготували відеокоментарі до завдань пробного ЗНО 2021 з усіх предметів.
Експерти Українського центру оцінювання освіти детально розібрали кожне завдання, надали розгорнуті пояснення на всі запитання та поділилися порадами, як успішно скласти ЗНО у 2021році.
Відеороз’яснення доступні на безкоштовній платформі iLearn за посиланням та на YouTube.
Ми просимо тих учасників, які проходитимуть оцінювання 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані. Це важливо, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії і якнайкраще зрозуміти, на що очікувати під час основної сесії ЗНО. Бути чесним із собою – єдиний спосіб досягти найвищих результатів.
Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2021 10:35:13
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО спільно з Львівським РЦОЯО здійснюють підготовку процедур пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
      До 01.04.2021 в Рівненській оласті завершено процедуру навчання та / або інструктажу працівників з числа старших інструкторів, інструкторів, чергових, які будуть залучені до роботи в пунктах проведення пробного ЗНО у суботу, 10 квітня 2021 року.
      Наказом УОН РОДА від 29.03.2021 затверджено мережу пунтків пробного ЗНО, які працюватимуть на базі 28 закладів ЗС, П(ПТ), фахової передвищої освіти Рівненщини.
      Перелік пунктіів проведення пробного ЗНО надано для ГУНП в Рівненськіій області та ГУ ДСНС в Рівненській області з метою їх оперативного реагування в разі необхідності.
      Керівникам органів управління освітою в територіальних громадах для пунктів пробного ЗНО надіслано листа з інформацією про алгоритм дій у випадках перебування на території закладу освіти сторонніх осіб, виявлення предмета, схожого на вибуховий пристрій, спрацювання пожежної чи охоронної сигналізації від УСБУ в Рівненській області, надано інформацію про чергові частини відділів та відділень ГУНП в Рівненській області та про підпорядковані підрозділи ГУ ДСНС в Рівненській області для організації інформування та дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у квітня 2021 року.
      У вівторок, 06.04.2021, працівниками Львівського РЦОЯО для керівників пунктів пробного ЗНО, помічників керівників та осіб, які у територіальних громадах відповідають за підготовку до проведення ЗНО, зокрема тих громад, у яких працюватимуть пункти пробного ЗНО, буде проведено онлайнову нараду.
      Керівникам пунктів пробного ЗНО Львівський РЦОЯО надіслав контейнери з матеріалами, необхідними для успішного проведення пробного тестування.
      Із 06.04 по 09.04.2021 керівники пунктів пробного ЗНО, помічники керівників пунктів здійснюють процедуру інформування персоналу своїх пунктів про залучення до роботи 10 квітня 2021 року, у разі потреби задіюють резерв. 

      Звертаємо увагу учасників пробного ЗНО на необхідність ознайомлення в особистих кабінетах (доступно з 25.03) з інформацією про назву та адресу пункту пробного ЗНО (розрахувати час доїзду до нього, бо допуск із 10:15 до 10:50) та дотримання актуальних протиепідемічних вимог у пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО                                                             І.В. ОПОЛЬСЬКИЙ
09.04.2021
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2021!

У суботу, 10.04.2021, буде проведено ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання. Учасники мають прийди до входу в пункти проведення ЗНО з 10:15 до 10:50!!! 

ПРОСИМО ВСІХ ДОТРИМУВАТИСЯ ВИМОГ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!
    
  При вході до пункту тестування учасник має пред'явити:

1) паспорт або інший документ (свідоцтво про народження тощо);
2) запрошення-перепустку.
Також візьміть із собою дві-три ручки з чорнилом чорного кольору
Можна воду у пляшечках (наклейку зняти), шоколад (фольгу зняти завчасно).

НАГАДУЄМО учасникам  про  необхідність  залишити  речі,  що  не передбачені процедурою проведення пробного зовнішнього оцінювання(верхній одяг, парасольки, сумки, книжки, калькулятори, вимкнуті мобільні телефони, інші засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження  та  відтворення  інформації,  а  також  окремі  елементи, які  можуть  бути  складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали), у відведеному для цього місці в аудиторії та повідомити працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи про наявність дозволених пристроїв медичного призначення.

[JUSTIFY]Старшому  інструктору  та  інструктору  під  час  проведення  зовнішнього  оцінювання забороняється: 

- ознайомлюватися зі змістом завдань пробного тесту; 
- виносити матеріали пробного зовнішнього оцінювання з аудиторії; 
- користуватися  мобільними  телефонами,  персональними  комп’ютерами,  електронними приладами, друкованими, рукописними та іншими матеріалами, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання; 
- відповідати  на  запитання  учасників  щодо  змісту  завдань  пробного тесту (коментувати їх); 
- без поважної причини відволікати учасників від виконання роботи; 
- без дозволу відповідального за пункт пробного ЗНО залишати аудиторію; 
- надавати  учасникам  будь-які  предмети,  що  не  передбачені  процедурою  проведення зовнішнього оцінювання (маркери, папір тощо). 
[/JUSTIFY]

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для участі в пробному ЗНО зареєструвалось 4 956 (у 2020 - 7 606) учасників, для яких працюватимуть 339 аудиторій у 28  пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 11, м. Дубно - 2, м. Вараш - 2, м. Острог - 1, м. Березне - 1, смт. Володимирець - 1, смт. Гоща - 1, м. Дубровиця - 1, смт. Зарчіне - 1, м. Здолбунів - 1, м. Корець - 1, м. Костопіль - 1, смт. Млинів - 1, м. Радивилів - 1, м. Сарни - 3), окрім цього обслуговуватимуть процедури 28 керівників пунктів пробного ЗНО та 28 помічників керівників пунктів пробного ЗНО, 678 інструкторів та 125 чергових.
      У пунктах пробного будуть присутні медичні працівники: у кожному по 1. Територію пунктів патрулюватимуть працівники Національної поліції
      На виконання робіт пробного ЗНО відведено від 150 до 210 хвилин.

      У розрізі предметів учасники розподілились так:
      - українська мова та література - 1491;
      - українська мова - 428;
      - історія України - 281;
      - математика - 1452;
      - математика (стандарт) - 187;
      - фізика - 46;
      - хімія - 42;
      - біологія - 122;
      - географія - 37;
      - англійська мова - 866;
      - німецька мова - 3;
      - французька мова - 1;
      - іспанська - 0.
      
      Результати виконання пробного тесту зовнішнього незалежного оцінювання учасникам необхідно буде внести до спеціального сервісу визначення результатів в особистому кабінеті з 10 по 14 квітня, після чого результати будуть розміщені на персональних сторінках учасників 16 квітня 2021 року.

Бажаємо успішно виконати всі завдання пробного тесту!

      КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ пробного ЗНО-2021: із 4956 учасників до 28 пунктів тестування в Рівненській області не з'явились 206 (4,15%)виконували завдання пробного тесту 4 749 (95,84%)
Було кілька учасників, яких не допустили до пунктів проведення пробного ЗНО, бо вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
У пунктах проведення пробного тестування були присутні медичні працівники, зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
Під час допуску до пунктів пробного здійснювався температурний скринінг як персоналу, так і учасників.
    У 3 пунктах були присутні 7 громадських спостерігачів, із яких 4 журналісти (телеканал UA: Рівне, ITV).
   Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку  контейнерів із матеріалами до усіх пунктів пробного ЗНО. 
         Усі 28 пунктів пробного були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв (100 осіб), використання персоналу понад резерв зафіксовано у 14 пунктах проведення пробного ЗНО (29 осіб).
   В 11 пунктах пробного здійснювався контроль за процедурою проведення особами, уповноваженими на здійснення контролю від Львівського РЦОЯО.
      Упродовж 12-13 квітня 2021 року триватиме прийом документів від керівників пунктів пробного ЗНО, які працювали на базі закладів освіти у місті Рівне, для тих керівників пунктів пробного, які працювали не на базі закладів освіти міста Рівне, Львівським РЦОЯО буде окремо повідомлено про алгоритм відправки матеріалів.
Тим учасникам, які не змогли взяти участі в пробному ЗНО 10 квітня, необхідно звернутись до закладу освіти, у якому мали проходити пробне тестування, та забрати свій тестовий зошит
          

Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2021 10:33:37
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2021 та освітян РІвненщии!

Львівський регіональний центр інформує про умови участі пробного тестуванні Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО спільно з Львівським РЦОЯО здійснюють підготовку процедур пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
      Станом на 01.04.2021 в Рівненській оласті завершено процедуру навчання та / або інструктажу працівників з числа старших інструкторів, інструкторів, чергових, які будуть залучені до роботи в пунктах проведення пробного ЗНО 10 квітня 2021 року.
      Наказом УОН РОДА від 29.03.2021 затверджено мережу пунтків пробного ЗНО, які працюватимуть на базі 28 закладів ЗС, П(ПТ), фахової передвищої освіти Рівненщини.
      Перелік пунктіів проведення пробного ЗНО надано для ГУНП в Рівненськіій області та ГУ ДСНС в Рівненській області з метою їх оперативного реагування в разі необхідності.
      Керівникам органів управління освітою в територіальних громадах для пунктів пробного ЗНО надіслано листа з інформацією про алгоритм дій у випадках перебування на території закладу освіти сторонніх осіб, виявлення предмета, схожого на вибуховий пристрій, спрацювання пожежної чи охоронної сигналізації від УСБУ в Рівненській області, надано інформацію про чергові частини відділів та відділень ГУНП в Рівненській області та про підпорядковані підрозділи ГУ ДСНС в Рівненській області для організації інформування та дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у квітня 2021 року.
      У вівторок, 06.04.2021, працівниками Львівського РЦОЯО для керівників пунктів пробного ЗНО, помічників керівників та осіб, які у територіальних громадах відповідають за підготовку до проведення ЗНО, зокрема тих громад, у яких працюватимуть пункти пробного ЗНО, буде проведено онлайнову нараду.
      Керівникам пунктів пробного ЗНО Львівський РЦОЯО надіслав контейнери з матеріалами, необхідними для успішного проведення пробного тестування.

      Звертаємо увагу учасників пробного ЗНО на необхідність ознайомлення в особистих кабінетах (доступно з 25.03) з інформацією про назву та адресу пункту пробного ЗНО (розрахувати час доїзду до нього, бо допуск із 10:15 до 10:50) та дотримання актуальних протиепідемічних вимог у пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО                                                             І.В. ОПОЛЬСЬКИЙ
01.04.2021
Змінено: Ігор Опольський - 09.04.2021 09:58:03
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини та учасників пробного ЗНО-2021 !!!
Керівникам територіальних громад
Керівникам органів управління освітою
територіальних громад

       На виконання плану роботи, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п.2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2021», п.3.6 «Забезпечення проведення пробного ЗНО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік наказу Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 №178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 25.03.2021 № 188/03-29 публікуємо інформаційне повідомлення щодо розміщення запрошень на участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2021 році.

Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже  розміщені на інформаційних сторінках учасників
      Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти здійснено розподіл учасників пробного ЗНО за пунктами проведення.
      Із 25 березня 2021 року учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської областей мають можливість роздрукувати запрошення-перепустки для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, де вказані адреси пунктів проведення.
Для цього необхідно зайти на «Інформаційну сторінку учасника ПЗНО» (за логіном та пін-кодом, який отримали під час реєстрації) на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua.
Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється з 10:15 до 10:50 за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження) та запрошення-перепустки в день тестування 10 квітня 2021 року.
Здобудеш освіту — побачиш більше світу!
Бажаємо успіху!
Змінено: Ігор Опольський - 30.03.2021 13:51:54
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги учасників пробного ЗНО-2021 !!!

ЩО РОБИТИ, якщо втратили ЛОГІ та / або ПАРОЛЬ для входу на особисту сторінку учасника пробного ЗНО?

Для входу на особисту сторінку учасника пробного ЗНО (для Рівненської області) потрібно перейти за гіперпокликанням на сайт Львівського РЦОЯО.


      Якщо забули / втратили дані для входу, то скористайтесь сервісом "Втратили логін або пін-код?". У вікні, що з'явилось, уведіть необхідні дані:
      - прізвище
      - ім'я,
      - номер мобільного телефону.


      Якщо зазначені Вами дані співпадуть із введеними під час реєстрації, то на зазначений при реєстрації e-mail будe відправлено Ваш логін та пін-код для входу на інформаційну сторінку.
      
Інакше телефонуйте у ЛРЦОЯО:  032-242-26-61

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини, учасників ПРОБНОГО ЗНО-2021 !!!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.6 «Забезпечення проведення пробного ЗНО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформуємо про те, що Львівський регіональний центр розмістив в ОСОБИСТИХ КАБІНЕТАХ УЧАСНИКІВ ПРОБНОГО ЗНО ЗАПРОШЕННЯ.
      Просимо учасників пробного ЗНО-2021 зайти в ОСОБИСТІ КАБІНЕТИ на сайті Львівського РЦОЯО, ОЗНАЙОМИТИСЬ з інформацією про те, У ЯКІЙ АДМІНІСТРАТИВНІЙ ОДИНИЦІ, у ЯКОМУ ПУНКТІ ПРОБНОГО ЗНО (за ЯКОЮ АДРЕСОЮ ВІН РОЗТАШОВАНИЙ) ви будете проходити пробне ЗНО в суботу, 10 квітня 2021 року.
      Зауважте, що ПОТРІБНО РОЗРАХУВАТИ ЧАС ДОЇЗДУ до ПУНКТУ ПРОБНОГО ЗНО, оскільки допуск до пунктів розпочинається о 10:15 та завершується о 10:50 !!!

      Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів. З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Нагадаємо, що минулорічні відеоматеріали доступні на youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn.
Змінено: Ігор Опольський - 25.03.2021 10:18:18
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО-2021 !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЄВІ-2021: МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ
9.04.2021

      Наказом Українського центру оцінювання якості освіти затверджено характеристику тесту єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
ЄВІ передбачає написання тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Тест складається з 2 частин –  перевірка читання та використання мови.
Загальна кількість завдань у тесті – 42. На виконання цих завдань відведено 60 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 42. 
Характеристики тестів ЄВІ розміщено в розділі «Вступні до магістратури/Матеріали ЄФВВ/ЄВІ». Із програмою, на основі якої укладатимуть завдання ЄВІ, можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, реєстрація для участі у вступних випробуваннях  для вступу до магістратури триватиме з 11 травня до 3 червня (включно).
Більше інформації про вступні випробування для вступників до магістратури – у рубриці «Вступні до магістратури» на нашому сайті.

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ОСВІТИ, Тут будуть вміщуватись повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Черговий вісник сектору професійного розвитку педагогічних працівників
02.04.2021

Шановні колеги, пропонуємо вашій увазі другий випуск вісника сектору професійного розвитку педагогічних працівників Державної установи «Український інститут розвитку освіти». 

Сподіваємося, що інформація, що її він містить, буде для вас корисною.

Завантажити вісник можна за цим покликанням
ЗНО (сертифікація) педагогічних працівників у 2021 році, У цій темі будемо вміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.


Майже третина учасників сертифікації вчителів не змогла подолати пороговий бал тесту

      27 % вчителів не впоралися з сертифікаційним тестом ЗНО
27 % вчителів початкових класів, які цього року взяли участь у незалежному тестуванні фахових знань та умінь в рамках проєкту сертифікації педагогічних працівників, не змогли подолати пороговий бал тесту.
Про це йдеться у даних, оприлюднених Державною службою якості освіти.
Цьогорічний тест містив 100 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування мав можливість отримати 1 бал. Для успішного складання іспиту вчителям необхідно було набрати щонайменше 60 балів.
Завдання тесту були скеровані на перевірку теоретичних знань з освітніх галузей, володіння методикою навчання, здатності планувати й організовувати освітній процес тощо. Індивідуальні результати учасників тестування розміщені в кабінетах учасників сертифікації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Учасники, які подолали визначений пороговий бал, зможуть взяти участь в другому етапі сертифікації, який передбачає заповнення анкети самооцінювання власної педагогічної майстерності.
Анкети самооцінювання приймаються Державною службою якості освіти до 15 квітня за електронними адресами: sert_dam@sqe.gov.ua або dam.sqeu@gmail.com.

Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Керівникам органів управління освітою територіальних громад
Керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти
Керівникам закладів фахової передвищої освіти
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.6 «Забезпечення проведення пробного ЗНО» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листа Львівського РЦОЯО від 31.03.2021 № 197-03/29 інформуємо, що у вівторок, 06 квітня 2021 року, об 11:00 відбудеться онлайнова нарада з відповідальними за пункти проведення пробного ЗНО та помічниками відповідальних за пункти проведення пробного ЗНО.
Просимо доручити працівникам, вказаним у додатку, та відповідальним за підготовку до проведення ЗНО в територіальних громадах, у яких працюватимуть пункти проведення пробного ЗНО, взяти участь у нараді. Гіперпокликання для участі в онлайновій нараді буде надіслано на електронні скриньки відповідальних за ЗНО в територіальних громадах.
      Перелік закладів та працівників, запрошених до участі у нараді вказано в додатку до листа РІвненського ОІППО від 31.03.2021 № 01-12/258.
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.3 «Підготовка та проведення пілотного етапу моніторингового дослідження PISA  - 2021» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформуємо, що Український центр оцінювання якості освіти d четвер, 25.03.2021, проведе онлайнову нараду для осіб, зокрема для адміністраторів із комп'ютерного оцінювання, які залучені до процедур пілотного етапу PISA-2022. Початок роботи о 15:00.
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 3.31 «Підбір залучених працівників, їх підготовка (до пробного та основного ЗНО - 2021)» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», листів Управління Служби безпеки України в Рівненській області від 03.02.2021 № 5/85103.02.2021 № 5/852 інформуємо, що в Рівненській оласті із 12 березня по 31 березня 2021 року тренерами - особами, які відповідають за підготову до проведення ЗНО в органах управління освітою територіальних громад, будуть проведені навчання з працівниками, які у квітні 2021 року будуть залучені до роботи в пунктах проведення пробного ЗНО.
      Тренерами буде проведено навчання / інструктажі для осіб, які в пунктах пробного ЗНО працюватимуть старшими інструкторами, інструкторами, черговими, також їм має бути ознайомлено з інформацією щодо перщочергових дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема пам'яткою щодо першочергових дій у разі виявлення ознак  вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) від УСБУ в Рівненській області тощо (лист Рівненського ОІППО від 09.03.2021 № 01-12/170).
      Навчання можуть проводитись як очно, так і онлайново, специфіку було обговорено під час наради з тренерами 11.03.2021.
      УСІ особи, які проходитимуть навчання, мають зареєструватись на сайті Львівського РЦОЯО, створивши персональний кабінет, та пройти онлайнове опитування, оскільки це передбачено програмою навчань. Зареєструватись можнаперейшовши за цим гіперпокликанням
У персональному кабінеті старшого інструктора, інструктора, чергового є можливість ознайомитись із матеріалами пункту пробного ЗНО, пам'яткою щодо першочергових дій у разі виявлення ознак  вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) від УСБУ в Рівненській області та пройти онлайнове опитування на знання процедур пробного ЗНО тощо.

      Довідково інформація із сайту Антитерористичного центру при Службі безпеки України

Переглянути інформацію можна за цим гіперпокликанням.

Антитерористичний центр при СБУ

Антитерористичний центр був створений у грудні 1998 року Указом Президента України. Це постійно діючий орган при Службі безпеки України, який здійснює координацію діяльності суб'єктів боротьби з тероризмом. Правовою основою діяльності Центру є Конституція України, Закон України «Про боротьбу з тероризмом», положення «Про Антитерористичний центр та його координаційні групи при регіональних органах Служби безпеки України» та інші нормативні акти. 
З 2016 року в Україні функціонує Єдина державна система запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків (постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 №92).  
Система визначає маркери терористичних загроз: «СІРИЙ»«СИНІЙ»«ЖОВТИЙ» та «ЧЕРВОНИЙ».
Станом на сьогодні визначені такі рівні терористичних загроз в Україні:
«ЧЕРВОНИЙ» (реальна загроза) - Донецька та Луганська області, АР Крим
«ЖОВТИЙ» (імовірна загроза) - Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області
«СИНІЙ» (потенційна загроза) - м. Київ, Київська, Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області
«СІРИЙ» (можлива загроза) - Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області

ПАМ'ЯТКА щодо першочергових дій у разі виявлення ознак вибухового пристрою (вибухонебезпечного предмету) 


У разі виявлення предмета, підозрілого на вибуховий пристрій (надалі ВП) у першу чергу необхідно здійснити наступне: 
- негайно повідомити старшого начальника про виявлення характерних ознак ВП, місце його розташування, час виявлення та особу, що виявила; 
- викликати спеціаліста – вибухотехніка (тел. - 102); 
- у разі підтвердження наявності ознак вибухового пристрою організувати евакуацію людей з будівлі чи території, що знаходиться під контролем; 
- оперативно виконувати всі рекомендації спеціаліста – вибухотехніка. 
Характерними ознаками, що вказують на можливу наявність ВП можуть бути: 
- виявлення в громадських місцях, транспорті валіз, пакунків, коробок та інших предметів залишених без нагляду власників; 
- отримання адресатом поштового відправлення, вміст якого чи відправник йому невідомі; 
- наявність у предметів характерного виду штатних бойових припасів, учбово-імітаційних, сигнальних, освітлювальних, піротехнічних виробів чи їхніх елементів; 
- наявність звуку працюючого годинникового механізму, що чути з предмету; 
- наявність у предметі запаху бензину, гасу, розчиннику, паливомастильних матеріалів, хімічних матеріалів, тощо; 
- наявність диму, що виходить з предмету; 
- наявність у предмета елементів (деталей), що не відповідають його прямому призначенню; 
- незвичайно велика маса предмета (наприклад, коробки з під цукерок, банки з під кави, книги, блокноту та таке інше); 
- наклейки, наліпки, етикетки з підписами на поверхні кришок коробок; 
- нестандартний засіб виготовлення посилочної тари; 
- наявність будь-якого додаткового контакту предмету з об'єктами навколишньої обстановки; 
- наявність у дверях, вікнах яких-небудь сторонніх предметів, закріпленого дроту, ниток, важелів, шнурів тощо; 
- наявність стороннього сміття, порушення ґрунту, покриття на газонах, тротуарах при відсутності пояснень щодо їх виникнення у відповідних служб; 
- наявність у контрольованих зонах залишеного власниками більше 5-ти хвилин транспорту; 
- наявність у контрольованій зоні сторонніх чи нічийних приладів, механізмів, тимчасових споруд, будівельних матеріалів і конструкцій, тощо; 
- порушення вимог паркування автотранспортних засобів в контрольованих зонах; 
- намагання особи з предметом у руках чи в специфічному одязі, який дає змогу приховувати на тілі ВП, за будь-яких обставин безпосередньо наблизитися до об'єкту охорони чи маршруту його пересування. 
СУВОРО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ при виявленні підозрілого предмета самостійно проводити з ним будь-які дії (торкатися, нахиляти, переміщувати, підіймати та ін.) 

У разі виявлення особи, що намагається безпосередньо застосовувати підозрілий предмет по можливості не дати їй випустити предмета з рук та використати тіло особи як екран для гасіння у разі вибуху ВП осколкової та фугасної дії.       Примітка: треба пам'ятати, що марна втрата часу при загрозі вибуху може призвести до людських жертв! 
В усіх випадках про виявлення ознак вибухового пристрою повідомляти по тел. – 102 та оперативного чергового Управління СБ України у Рівненській області тел. (0362) 22-43-43. 

      ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ, СТАВШИ ЗАРУЧНИКОМ ТЕРОРИСТІВ 

Основні принципи поведінки в разі захоплення Вас заручником 

Примиріться з тим, що ви перебуваєте під повною владою терористів, які завжди можуть вас убити. Щоб зламати вашу волю, деморалізувати й принизити, вас, вони застосовуватимуть різноманітні тактики – від фізичних страждань (нестача їжі, води, сну, погані умови утримання) до техніки “промивання мізків” (зокрема, переконуватимуть у тому, що влада забула про заручників, що на них “усім наплювати” тощо). 

Не падайте духом, до кінця надійтеся на сприятливе вирішення екстремальної ситуації. Отримавши інформацію про захоплення заручників, правоохоронні органи вже почали діяти і вживають всіх необхідних заходів задля вашого звільнення. 
Будьте терплячими. Час працює на заручників і тих, хто готується до їх звільнення. У той же час, не надійтеся на скоре звільнення – швидка капітуляція терористів малоймовірна. Тому підготуйтеся фізично, морально та емоційно до тяжкого випробування. 
Ваша стратегія – “прийняття та пристосування”. 
Ваша головна мета – вижити і зберегти фізичне й душевне здоров’я
Ваше головне завдання – зберігати самовладання, самоконтроль і самоповагу. 
Найбільш ефективний засіб, який ви можете вжити для свого звільнення – це зберігати спокій. 
Ваш девіз – “Не допускати як боягузтва, так і нерозумної бравади”. 

Основні правила поведінки у разі захоплення Вас заручником: 

1. По можливості якомога швидше опануйте себе, заспокойтеся, не піддавайтеся паніці, не допускайте істеричних проявів. Емоційно неврівноважена людина, яка від страху впадає в паніку, лякає терористів своєю непередбачуваністю, і її, швидше за все, вб’ють першою
2. Якщо вас поранено, старайтеся не рухатися. Так ви зменшите втрату крові. 
3. Надавайте допомогу і психологічну підтримку тим, хто слабший – пораненим, жінкам, дітям, особам похилого віку. Уникайте дратівливості та конфліктів при спілкуванні з іншими заручниками. 
4. Не ризикуйте своїм власним життям і життям оточуючих. Не допускайте дій, які можуть спровокувати терористів на застосування зброї і призвести до людських жертв (не втікайте, не кидайтеся на терористів, не вихоплюйте зброю)
5. Не намагайтеся умовити терористів, розчулити їх тощо. У той же час не принижуйтеся і не благайте про пощаду. 
6. Спілкуючись з терористами, не відводьте очей убік; у той же час, уникайте прямого погляду в очі (на несвідомому рівні такий погляд розглядається як виклик). 
7. Говоріть спокійним голосом, уникайте викличного, ворожого тону. 
8. За необхідності виконуйте розпорядження терористів, особливо протягом перших 30 - 60 хвилин після нападу. Не вступайте з ними в суперечку, терпіть образи та приниження. 
9. Постарайтеся переконати терористів забезпечити вам та іншим заручникам людські умови існування. 
10. Запитуйте дозвіл на вчинення будь-яких дій (сісти, встати, попити, вийти в туалет). 
11. Для підтримання сил їжте все, що вам дають. 
12. Використовуйте будь-яку можливість для відпочинку. Стрес, у стані якого перебувають заручники, через деякий час призводить до повного нервового виснаження. 
13. За можливості дотримуйтеся вимог особистої гігієни. 
14. Старайтеся виконувати доступні фізичні вправи. 
15. Застосовуйте техніки розслаблення, спробуйте чимось зайняти інтелект (читанням, письмом, тренуванням пам'яті, розв'язуванням математичних задач тощо). 
16. Терористи зазвичай відбирають у заручників годинники, мобільні телефони, щоб ізолювати їх від зовнішнього світу. Тому при тривалому утриманні в полоні слідкуйте за часом, відмічайте зміну дня та ночі, ведіть календар. 
17. Будьте уважні. Намагайтеся запам’ятати імена (прізвиська), прикмети, голоси, особливості поведінки терористів, зміст їх розмов між собою. Ця інформація буде дуже важливою для правоохоронних органів після знешкодження терористів і звільнення заручників. 
      18. Під час штурму спецпідрозділами правоохоронних органів приміщення, в якому вас утримують, негайно ляжте на підлогу обличчям униз, якомога далі від вікон і дверей. Ні в якому разі не беріть до рук зброю, кинуту терористами, інакше вас можуть прийняти за одного з них, не робіть різких рухів, відкрийте рот, на випадок застосування вибухових засобів. 
19. Більшість колишніх заручників протягом досить тривалого часу переживає посттравматичний стресовий розлад, симптомами якого можуть бути порушення сну, втрата апетиту, апатія, раптові спалахи гніву, труднощі у спілкуванні з близькими. Тому в перші дні після звільнення вам необхідно звернутися до медичних закладів за кваліфікованою психологічною допомогою.

logo1_atc.jpg (124.88 КБ)
Змінено: Ігор Опольський - 04.05.2021 03:48:53
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.3 «Підготовка та проведення пілотного етапу моніторингового дослідження PISA  - 2021» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» інформуємо, що Український центр оцінювання якості освіти у середу, 24.03.2021, проведе онлайнову нараду для осіб, які залучені до процедур пілотного етапу PISA-2022. Початок роботи о 15:00.

Змінено: Ігор Опольський - 25.03.2021 09:15:10
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань організації і підготовки до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти у 2020-2021 навчальному році, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!

Керівникам територіальних громад
Керівникам органів управління освітою територіальних громад
   
На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.4 «Забезпечення проведення моніторингу якості початкової освіти в Рівненській області» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році», інформуємо, що працівниками кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти буде проведено інструктивно-методичну нараду для  інструкторів, що працюватимуть в закладах освіти під час проведення основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти.
Нарада відбудеться в четвер, 25.03.2021, на базі Рівненського ОІППО (в. Чорновола, 74, м. Рівне), аудиторія № 15 (ІІІ поверх).  Початок роботи о 10:00.
Перелік закладів та інструкторів, задіяних в основному етапі другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти, подано в додатку до листа Рівненського ОІППО від 22.03.2021 № 01-12/215..
Змінено: Ігор Опольський - 23.03.2021 08:18:42
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти, Тут вміщено матеріали, що стосуються даної теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

      Рівненщина розпочала проведення національного моніторингового дослідженя якості  початкової освіти

      На виконання плану роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14.01.2021 № дор.2/01-60/21, п. 5.4 «Забезпечення проведення моніторингу якості початкової освіти в Рівненській області» Плану роботи з підготовки й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2020-2021 навчальний рік, затвердженого наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 16.10.2020 № 178 «Про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2021 році» кабінетом ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розпочато підготовку до проведення вРівненській області основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти».
     Дослідження проводиться в закладах освіти, що включені до вибірки закладів освіти-учасників дослідження, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Учасниками дослідження є учні 4-х класів та вчителі закладу освіти.
    Кабінетом ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО укладено графік проведення дослідження в закладах освіти Рівненської області.
    До роботи над проведенням дослідження в закладах залучено 13 осіб з числа працівників освіти Рівненської області.
    Особам, які будуть працювати старшими інструкторами під час проведення дослідження в Рівненській області, для детального вивчення та використання в роботі, надано інструкції щодо проведення основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» (лист Рівненського ОІППО від 12.03.2021 № 01-12/181).
    Український центр оцінювання якості освіти 18 березня 2021 року провів онлайнове навчання відповідальних за пункти тестування / старших інструкторів (вебінар).
    У Рівненській області дослідження буде проходити в березні - травні, участь у якому візьмуть 365 учнів із 19 4-х класів 14 закладів загальної середньої освіти: перше дослідження проведено 25 березня.
За результатами дослідження заплановано укласти інформаційний збірник про проведення основного етапу другого циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти».
Страницы: Пред. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 След.