Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 След.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови до магістратури за технологією ЗНО!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ОПРИЛЮДНЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ЄВІ-2021
17.09.2021      Сьогодні, 17 вересня, на інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено результати вступних випробувань за шкалою 100–200 балів. Учасники спеціально організованої сесії можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей.
      Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту становить 12  тестових балів.
      Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) можна в розділі «ЄФВВ/ЄВІ. Учаснику вступних випробувань. Матеріали ЄФВВ/ЄВІ», обравши відповідний предмет. Тестові зошити та відповіді до завдань єдиного вступного іспиту спеціально організованої сесії — за посиланням.
      У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату вступник може упродовж 3 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів, враховуючи день оголошення, подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітян Рівненщини!
 
      У суботу, 11.09.2021, було проведено спеціально організовану сесію вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО з іноземної мови - ЄВІ.
      У Рівненській області для участі в спеціальній сесії зареєстровано 517 учасників (англійська мова - 439, німецька - 77, французька - 1), для яких працювали 38 аудиторій у 2 пунктах проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови. Процедури обслуговували 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів, 2 помічники керівників, 76 інструкторів, 12 чергових.
      За оперативними даними статистика явки учасників у Рівненській області була такою: із 517 не прийшов 31 учасник, писали 486, зокрема з англійської мови зареєстровано 439, не прийшли - 26, писали - 413, із німецької зареєструвалось 77, не прийшли 5, писали - 72, із французької мови зареєструвався 1 учасник, не прийшли - 0, писав - 1.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту (до 20 вересня).

Із правильними відповідями до завдань тесту можна буде ознайомитися 13 вересня в розділі «ЄВІ/ЄФВВ. Учаснику вступних випробувань. Спеціально організована сесія» https://bit.ly/3k1PWqr

      Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань ЄВІ становить тестових балів.
Змінено: Ігор Опольський - 11.09.2021 11:59:00
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО, які планують брати участь у спеціальній сесії ЄВІ 2021 року !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ
У 2021 році Правилами прийому закладів вищої освіти були визначені додаткові строки (у межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра.
      У суботу, 11 вересня 2021 року, відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
 • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
 • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Вартість спеціально організованої сесії було визначено до 20 липня УЦОЯО, у 2021 році вона становить 540 грн
Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.
      Реєстрація вступників тривала з 27 липня до 5 серпня. ЇЇ здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. 
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.
      
      У Рівненській області для участі у спеціальній сесії зареєстровано 517 учасників (англійська мова - 439, німецька - 77, французька - 1), для яких працюватимуть 38 аудиторій у 2 пунктах проведення спеціальної сесії ЄВІ з іноземної мови. Процедури обслуговуватимуть 2 уповноважені особи УЦОЯО, 2 керівники пунктів, 2 помічники керівників, 76 інструкторів, 12 чергових.

Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту
.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників спеціальної сесії вступних випробувань за технологією до магістратури за технологією ЗНО 2021 року!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

НЕ ВСТИГЛИ ОПЛАТИТИ ПОСЛУГУ З ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦСЕСІЇ ЄВІ? ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС
20.08.2021


У зв’язку з поширенням COVID-19 в Україні, а також через непоінформованість потенційних учасників оцінювання про специфіку реєстрації для участі в  спецсесії ЄВІ значна кількість охочих не змогла вчасно оплатити свою участь в іспитуванні.
Ураховуючи це, було ухвалено рішення дозволити особам, які успішно пройшли перший етап реєстрації (мають екзаменаційні листки), її завершити – оплатити послугу.
Якщо бажаєте взяти участь у спецсесії ЄВІ, однак ще не встигли здійснити оплати, можете це зробити протягом 21‒26 серпня  включно.
Щоб платежі були вчасно опрацьовані, просимо дотримуватися такого алгоритму:
 1. Зайдіть у свій Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ (логін і PIN-код для цього знайдете у своєму екзаменаційному листку).
 2. Роздрукуйте квитанцію.
      НЕ використовуйте квитанцій інших осіб, у них містяться особисті дані – прізвище, ім’я, по батькові, номер екзаменаційного листка. Якщо скористаєтеся чужим документом для оплати, ми не зможемо Вас ідентифікувати і Вас не буде зареєстровано для складання іспиту.
 1. Оплатіть послугу.
Просимо оплачувати послугу безпосередньо в касі банку або за допомогою банківського термінал а  самообслуговування чи інтернет-банкінгу з огляду на те, що це найшвидші способи перерахунку коштів. У разі використання інших способів оплати, на жаль, можлива ситуація, коли Ваш платіж не буде отриманий  вчасно і, відповідно, Ви не зможете взяти участі в оцінюванні.
      НАГОЛОШУЄМО: уважно перевіряйте реквізити під час здійснення платежу, а саме: отримувача, код отримувача, рахунок отримувача та призначення платежу (якщо призначення зазначено неправильно, то платіж зарахувати не вдасться).
Якщо до 26 серпня Ви успішно здійсните оплату, Вас буде зареєстровано для участі в іспитуванні. Запрошення-перепустку Ви отримаєте до 2 вересня.

Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги освітня Рівненщини та учасників спеціальної сесії ЄВІ ЗНО-2021!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПОНАД 16 ТИСЯЧ ОСІБ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У СПЕЦІАЛЬНІЙ СЕСІЇ ЄВІ
17.08.2021

Для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ успішно зареєструвалося 16 880 учасників.
Якщо вступник отримав екзаменаційний листок, однак не сплатив коштів за участь у спеціальній сесії ЄВІ,  –  реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.
Пропонуємо актуальні дані щодо кількості зареєстрованих осіб у кожному регіоні.
Кількість зареєстрованих учасників в Україні близько 16 000, зокрема з англійської мови - 15 707, німецької - 1 063, французької - 91, іспанської - 19. У Рівненській області - на участь у спеціально організованій сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови у 2021 році зареєструвались та оплатили участь у тестуванні 515 учасників, зокрема з англійської мови - 439, з німецької мови - 75, з французької - 1, з іспанської - 0.
      Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться в суботу, 11 вересня 2021 року.
У запрошенні-перепустці буде зазначено адресу пункту тестування, де учасник складатиме ЄВІ, та час початку іспиту. Зареєстровані учасники спеціальної сесії ЄВІ з 27 серпня 2021 року зможуть самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустки зі своїх кабінетів учасника ЄВІ/ЄФВВ.
Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за умови пред’явлення:
 • оригіналу екзаменаційного листка;
 • оригіналу документа, що посвідчує особу;
 • запрошення-перепустки.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.
Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Всі учасники зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу до пунктів тестування, так і протягом усього періоду оцінювання: вони мають перебувати в масках або респіраторах, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО, які брали участь у додатковій сесії !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЄВІ/ЄФВВ: ОПРИЛЮДНЕНО РЕЗУЛЬТАТИ
20.07.2021


На інформаційних сторінках «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено результати додаткової сесії єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування за шкалами 100–200 балів. Учасники зможуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату вступник може упродовж трьох календарних днів від дня офіційного оголошення результатів, враховуючи день оголошення, подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти. Докладніше про процедуру подання апеляції – в розділі «Апеляції».
Нагадаємо: пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту відповідає 12 тестовим баламПоріг «склав/не склав» за виконання завдань блоку ТЗНПК єдиного фахового вступного випробування становить 10 тестових балів, за виконання тесту з восьми базових правничих дисциплін – 35.

Змінено: Ігор Опольський - 21.07.2021 07:56:55
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2021 році: ЄВІ та ЄФВВ, У цій темі будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги вступників до магістратури за технологією ЗНО, які плануєть брати участь у спеціальній сесії у 2021 році !!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА СЕСІЯ ЄВІ

У 2021 році Правилами прийому закладів вищої освіти можуть бути визначені додаткові строки (в межах з 15 вересня до 30 листопада) прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра.
Наказом Міністерства освіти і науки України  визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.
      У суботу, 11 вересня 2021 року, відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
 • зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
 • не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.
Вартість спеціально організованої сесії було визначено до 20 липня УЦОЯО, у 2021 році вона становить 540 грн.
Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.
      Реєстрація вступників триватиме з 27 липня до 5 серпня. ЇЇ здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Процедуру реєстрації описано тут
Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Кошти зараховуються на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти упродовж трьох робочих днів.
Офіційне оголошення результатів третьої сесії ЄВІ здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 10 календарних днів із дня проведення іспиту.
Пропонуємо ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту 2020 року

Англійська моватестовий зошитправильні відповіді;
Французька моватестовий зошитправильні відповіді;
Німецька моватестовий зошитправильні відповіді;
Іспанська моватестовий зошитправильні відповіді;

Пропонуємо ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту 2019 року
Англійська моватестовий зошитправильні відповіді;
Французька моватестовий зошитправильні відповіді;
Німецька моватестовий зошитправильні відповіді;
Іспанська моватестовий зошитправильні відповіді.


Змінено: Ігор Опольський - 21.07.2021 08:41:56
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
До уваги учасників ЗНО-2022, освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимоза цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Що відомо про ЗНО 2022 року?


Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 23 травня до 15 липня.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п'яти навчальних предметів за рахунок коштів державного бюджету, та більшу кількість - за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб у встановленому законодавством порядку. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2022 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2022 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації.
Ці учасники мають обов’язково скласти:
 • українську мову або українську мову і літературу (субтест "атестаційні завдання"smile;);
 • математику;
 • історію України або іноземну мову (на вибір учасника);
 • ще один предмет з переліку (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Здобувачі освіти, які для проходження державної підсумкової атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки. Здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.
У 2022 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання усіх завдань тесту.
За підсумками проходження ЗНО з української мови і літератури встановлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів з української мови і літератури (за підсумками виконання всіх завдань сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав") та з української мови (за підсумками виконання завдань субтесту "Атестаційні завдання" для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав" у межах цього субтесту).
За підсумками проходження зовнішнього оцінювання з інших навчальних предметів, зазначених у переліку, установлюються результати за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів за підсумками виконання всіх завдань відповідної сертифікаційної роботи для учасників зовнішнього оцінювання, які подолають поріг "склав / не склав".

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році: ДПА у формі ЗНО в закладах ЗСО, П(ПТ)О, фахової передвищої освіти, У цій темі буде розміщено повідомлення з актуальною інформаціює
 
Нормативно-правове забезпечення
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ВСЕ ПРО ЗНО-2021 В ЦИФРАХ
20.08.2021В Українському центрі оцінювання якості освіти підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.
Із офіційним звітом про проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, можна ознайомитися в розділі «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ».
Окрім офіційного звіту, у рубриці «ЗНО/ДПА. ЗВІТИ/ДАНІ» розміщено статистичні дані тестувань 2021 року.
Тут ви знайдете:
 • портал відкритих даних за результатами основної сесії ЗНО 2016–2021 рр., де подано знеособлені результати зовнішнього незалежного оцінювання;
 • офіційні звіти про проведення ЗНО 2008–2021 рр. У них оприлюднено матеріали, що стосуються підготовки та проведення ЗНО, зведені дані про реєстрацію осіб, дані щодо ДПА та ЗНО з кожного навчального предмета. Найбільшою частиною офіційного звіту кожного року є другий том, присвячений психометричним характеристикам сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання;
 • регіональні дані результатів ЗНО 2010–2021 рр. – деперсоніфіковані узагальнені дані про результати зовнішнього незалежного оцінювання на регіональному рівні (область, район, місто, район міста) з кожного навчального предмета.
Ця інформація дасть змогу експертам та аналітикам у дослідженнях якості середньої освіти спиратися на масові, цілісні й достовірні дані, отримані під час проведення ЗНО.
Зауважимо, що відповідно до Закону України від 13.04.2021 №1378-IX  «Про внесення змін до розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)» здобувачів освіти, які завершували здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, було звільнено від проходження державної підсумкової атестації. Законом також було встановлено, що такі здобувачі освіти мали право пройти ДПА, у тому числі у формі ЗНО, за власним бажанням. З огляду на це відповідні дані не можуть бути використані для формулювання висновків про навчальні досягнення всієї сукупності здобувачів освіти, які завершували здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, а також для порівняння з даними щодо результатів ДПА попередніх років.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

      У п'ятницю, 20.08.2021, Український центр оцінювання якості освіти провів онлайнову пресконференцію щодо головних результатів проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році "ЗНО-2021: головні підсумки проведення".
      
      Пропонуємо керівникам органів управління освітою територіальних громад, керівникам закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, загальної середньої освіти переглянути відео (тривалість 1 год 34 хв) з матеріалами в.о. директора УЦОЯО Валерія Бойка, перейшовши за гіперпокликанням на це відео.

      Також інформуємо освітян Рівненщини, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі "ЗНО / ДПА" в рубриці "ЗВІТИ / ДАНІ" розміщено результати та звіти, статистичну інформацію щодо результатів ЗНО-2021.

   

Матеріали заходу та результати можна опрацювати за гіперпокликаннями, уміщеними нижче, зокрема

ПРЕЗЕНТАЦІЯ - https://bit.ly/37WZsEH 
ЗВІТ ТОМ 1 - https://bit.ly/3sAkbY4 
ЗВІТ ТОМ 2 - https://bit.ly/3CXqwlr 
ПОРТАЛ ВІДКРИТИХ ДАНИХ - https://bit.ly/2Wdlr7p 
РЕГІОНАЛЬНІ ДАНІ - https://bit.ly/3j1gBDb

1. 200.bmp (7.91 МБ)
2. Не.bmp (7.91 МБ)
3. Звіти.bmp (7.91 МБ)
Змінено: Ігор Опольський - 20.08.2021 18:38:32
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2021 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будемо вміщувати важливі повідомлення, що стосуються цієї теми
 
До уваги освітян Рівненщини!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ЗНО-2021: ГОЛОВНІ ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ
17.08.2021


Запрошуємо 20 серпня о 14:00 долучитися до розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центру.
Під час пресзаходу Валерій Бойко поінформує про результати зовнішнього незалежного оцінювання різних категорій учасників з урахуванням загальнодержавної і регіональної специфіки, а також охарактеризує завдання цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання та відповіді учасників на них, повідомить про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації у 2022 році.
До 10:00 20 серпня всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.
Змінено: Ігор Опольський - 19.08.2021 08:04:45
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти, Тут вміщено матеріали, що стосуються даної теми
 
До уваги освітян Рівненщини, зокрема керівників органів управління освітою ткриторіальних громад, керівників закладів загальної середньої освіти!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

ПОНАД 8 ТИС. УЧНІВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МОНІТОРИНГУ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ
31.08.2021


Наприкінці попереднього навчального року проведено основний етап другого циклу моніторингу початкової школи. У ньому взяли участь понад 8 тисяч четвертокласників із 365 українських шкіл. Учні виконували тестові завдання з читання або математики і працювали з опитувальниками, а керівники класів ‒ учасників дослідження відповідали на запитання анкет. Порівняно з інструментами дослідження 2018 року цього разу і для дітей, і для вчителів запропоновано додаткові анкети щодо досвіду дистанційного навчання, ставлення учасників освітнього процесу до такої форми набуття знань.

Щиро дякуємо управлінцям в освіті, педагогам і учням, які у цьогоріч забезпечили успішну реалізацію моніторингу. Попри труднощі, пов’язані із карантинними обмеженнями, наприклад дистанційною формою навчання у багатьох закладах освіти, ви зробили все можливе і неможливе, щоб другий цикл дослідження було проведено, а ми дізналися, як початкова освіта відповіла на виклики, пов’язані з поширенням COVID-19, які чинники найбільше вплинули на результати дітей.
Наразі триває робота із підготовлення матеріалів дослідження до аналізу: здійснено перевірку робіт учасників, відповіді учнів і вчителів на запитання анкет унесено до бази даних моніторингу. Уже сьогодні ми з упевненістю можемо стверджувати, що другий цикл дослідження відбувся.
Нагадаємо, що у 2018 році було проведено перший цикл моніторингу і визначено «точку відліку» зрушень в освітній сфері. Тепер, порівнюючи дані першого та наступних циклів дослідження, ми зможемо сказати, у якому напрямі рухається система початкової освіти, оцінити вплив на неї окремих елементів реформи НУШ. Звіт за результатами другого циклу дослідження заплановано підготувати до квітня 2022 року.
Якщо Вам цікаво провести мікродослідження читацької та/або математичної компетентностей у своєму класі, можете завантажити тестові зошити дослідження 2018 року за посиланнями: оцінювання математичної компетентостіоцінювання читацької компетентності. Докладний опис усіх завдань тестів знайдете у звіті з математики (с. 105–161) й читання (с. 138–241).
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України в 2021 році, У цій темі будемо розміщувати актувальні повідомлення
 
До уваги вступників 2021 року!!!

      
Сьогодні, 23 липня 2021 року, о 18:00 завершується прийом заяв та документів для вступників на бакалавра чи наскрізного магістра за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів і творчих конкурсів, якщо вони були складені з 1 до 13 липня.
Наступний етап вступної кампанії – оприлюднення рейтингових списків, яке має відбутися не пізніше 28 липня.
Подання оригіналів документів здійснюватиметься до 18:00 2 серпня (саме до цього часу необхідно або привезти документи, або ж надіслати поштою (з обов’язковим описом вкладень) чи електронною поштою з накладанням на сканкопії ЕЦП вступника). У такому разі надання оригіналів необхідних документів (якщо відправка ел. поштою) та укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.
     Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня, а переведення на вакантні місця держзамовлення – не пізніше 19 серпня.
Зазначимо, для вступу до магістратури прийом заяв та документів завершується о 18:00 23 липня для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування.
До 30 липня тривають фахові вступні випробування, а також додаткові фахові вступні випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), і вже складали єдиний вступний іспит. 
Рекомендації для зарахування за державним замовленням надаються не пізніше 2 серпня. Вимоги Правил прийому для зарахування мають бути виконані до 18:00 7 серпня. Наказ про зарахування за державним замовленням видається 12 серпня
Нагадаємо, вступна кампанія проходить у звичному режимі, незважаючи на збільшення кількості вступників.
Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО у 2022 році - ЄВІ та ЄФВВ, Тут розміщуватимемо повідомлення з актуальною інформацією
 
Нормативно-правове забезпечення
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році, У цій темі будемо розміщувати повідомлення з актуальною інформацією
 
Нормативно-правове забезпечення
Міжнародне моніторингове досілдження якості освіти PISA-2022: основний етап, Тут будемо вміщувати повідомлення з актуальною інформацією
 
Нормативно-правове забезпечення
Інструктивно-методичні наради, навчальні семінари, вебінари з питань підготовки до проведення ЗНО-2022 та моніторингових досліджень у 2021-2022 навчальному році, Тут буде вміщено актуальну інформацію
 
ІМН, НС
Вступна кампанія до закладів вищої освіти України у 2022 році, У цій темі розміщуватимемо актуальну інформацію
 
Нормативно-правове забезпечення


1. Наказ Міністерства освіти і науки України
Вступна кампанія до закладів вищої освіти України, У цій темі розміщуватимемо актуальну інформацію
 
Нормативно-правове забезпечення
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 След.