Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 2 3 4 След.
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення ЗНО, експертизи якості освіти та моніторингу якості освіти у 2018-2019 навчальному році, У дані темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Шановні колеги!


У даній темі перше повідомлення містить інформацію, яка буде орієнтиром та точкою відліку для початку роботи у 2018-2019 навчальному році.
Нижче буду розміщувати гіперпосилання на важливі ресурси, які допоможуть краще зорієнтуватись в окремих питаннях щодо стану якості освіти тощо
      - головам районних державних адміністрацій, міст обласного підпорядкування, керівникам об'єднаних територіальних громад; 
- начальникам відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст оласного підпорядкування,
      - завідувачам районних, міських методичникх кабінетів, центрів,
      - керівникам органів управління освітою об'єднаних територіальних громад,      
- керівникам закладів освіти (ЗСО, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.),
      - вчителям-предметникам,
      - учням 11-х класів, учням (студентам) ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.

      Матеріали, розміщені у першому повідомленні, будуть постійно доповнюватись у вигляді нових гіперпосилань, тому систематично слідкуйте за оновленнями даного повідомлення.

      Гіперпосилання на електронні ресурси:

      1. Сайт Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Офіційний звіт про проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Том 1 (Просимо звернути увагу на розділ "2.2. Результати державної підсумкової атестації" (стор 57), у якому подано інформацію про результати ДПА в розрізі навчальних предметів).
      2. Сайт Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Офіційний звіт про проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти Том 2 (Просимо звернути увагу на інформацію про те, як учасники виконували тестові завдання, наприклад, з української мови та літератури ця інформація починається зі сторінки 16, розділ "3.1.1.3. Психометричні характеристики завдань сертифікаційної роботи").

      3. Сайт  Українського центру оцінювання якості освіти - УЦОЯО: Регіональні дані ЗНО-2018.

      4. Сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти - ЛРЦОЯОретроспективний аналіз результатів ЗНО 2008 - 2018 (за методикою "ріки - береги". 

      5. Сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти - ЛРЦОЯОтренувальне онлайнове тестування.

      6. Сайт Рівненського обласного інституту післядимломної педагогічної освіти - РОІППО: Інформаційно-аналітичний вісник "Зовнішнє незалежне оцінювання 2018: ДПА у формі ЗНО. Рівненська область"

      7. Рейтинг шкіл Рівненської області за результатами ЗНО-2018 (звертаємо увагу на показники, за якими виводиться рейтинг)..

      
9. Сайт Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу: СТАТИСТИКА ЗНО-2018 (у розрізі предметів) ЦЕ ЦІКАВО

      10. Сайт 

      11. Сайт
Змінено: Ігор Опольський - 11.10.2019 08:36:05
Регіональне моніторингове дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської мо, Тут буде здійснюватись інформаційно-методичний супровід вказаного дослідження
 
До уваги осіб, які відповідають у районах, містах, ОТГ, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., закладах ЗСО обласного підпорядкування за підготовку до проведення ЗНО та моніторингу якості освіти!

Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, 

виконкомів рад міст обласного підпорядкування
Завідувачам районних, міських методичних кабінетів, центрів
Керівникам ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.
Керівникам закладів загальної середньої 
освіти обласного підпорядкування
Керівникам органів управління освітою / методичних сліжб ОТГ
 
Про проведення регіонального моніторингового
дослідження щодо порівняння результатів річного
оцінювання та державної підсумкової атестації
випускників 11-х класів закладів ЗСО, ПТО,
ВНЗ І-ІІ р.а. у 2018 році
 
Інститут на виконання плану роботи, повідомляє, що організовує проведення регіонального моніторингового дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської мов, яка у 2018 році проводилась у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
   У додатку до листа надсилаємо електронну форму (формат Excel) для узагальнення результатів у районах, містах, закладах загальної середньої освіти обласного підпорядкування, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., ОТГ.
   Просимо звернути увагу, що файл у форматі Excel містить 11 (одинацять) вкладок: «2018 ДПА-ЗНО Укр. мова», «2018 ДПА-ЗНО Істор. України», «2018 ДПА-ЗНО Математика», «2018 ДПА-ЗНО Фізика», «2018 ДПА-ЗНО Біологія», «2018 ДПА-ЗНО Географія», «2018 ДПА-ЗНО Хімія», «2018 ДПА-ЗНО Англ. мова», «2018 ДПА-ЗНО Нім. мова», «2018 ДПА-ЗНО Фран. мова», «2018 ДПА-ЗНО Іспан. мова». Результати необхідно готувати в розрізі навчальних предметів.
   ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а. заповнюють тільки вкладку «2018 ДПА-ЗНО Укр. мова».
   Заповнену форму (формат Excel) з узагальненими даними в розрізі предметів просимо надіслати на електронну адресу кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО rivnekcmeyo@gmail.com до п'ятниці, 06.07.2018.
Змінено: Ігор Опольський - 18.06.2018 11:01:14
Моніторингове дослідження "Визначення стану рівного доступу учнівської молоді до вибору та отримання STEM-професій", У дані темі будуть вміщуватись питання, що стосуються вказаного дослідження
 
Нормативно-правове забезпечення
Змінено: Ігор Опольський - 12.04.2018 08:56:40
РЕЄСТРАЦІЯ на ОСНОВНУ СЕСІЮ зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, Тут буде здійснюватись інформаційно-консультаційни супровід процедури реєстрації учасників на ЗНО-2018
 
НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ2. Положення про реєстрацію.
Змінено: Ігор Опольський - 02.02.2018 07:04:55
Експертиза якості освіти: експертиза електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти у 2018 році, Тут будуть вміщуватись матеріали, що стосуватимуться вказаної теми
 
Нормативно-правове забезпечення

1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 05.01.2018 № 14 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти" ЗАВАНТАЖИТИ.

2. Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.02.2018 № 176 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти" ЗАВАНТАЖИТИ.

3. Наказ Міністерства освіти і науки від 06.03.2018 № 230 "Про затвердження складу експертів для здійснення експертизи електронних версій кожного проекту підручника, поданого на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти ЗАВАНТАЖИТИ

3. Лист Міністерства освіти і науки України від 16.01.2018 № 1/9-34 "Про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти" ЗАВАНТАЖИТИ.

4. Лист 

5. Лист
Змінено: Ігор Опольський - 30.11.2018 10:12:46
Регіональне моніторингове дослідження (ІІІ етап) щодо визначення інноваційного потенціалу закладу загальної середньої освіти, Мд інноваційного потенціалу закладу ЗСО
 
Тут будуть вміщуватись актуальні матеріали, що стосуються даної теми.
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ у 2018 році: "Право", "Міжнародне право", «Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», Тут будемо вміщувати повідомлення, щодо даної теми
 
ЩО означають абревіатури ЄФВВ та ЄВІ?

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) — форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання. 
      Єдиний вступний іспит (ЄВІ) — форма вступного випробування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.      


Вступні випробування до магістратури за технологією ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) в Україні вперше було проведено у 2017 році.

      Для вступників 2017 року на загальному форумі порталу "Освіта Рівненщини" працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО здійснювали інформаційно-методичний супровід у темі "ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за спеціальністю "ПРАВО".
      Тому всім, хто бажає вступати до магістратури у 2018 році, рекомендуємо ознайомитись із матеріалами даної теми, вказаної за гіперпосиланням вище.

      Бажаємо успіхів!!!

master.com.jpg (274.37 КБ)
Змінено: Ігор Опольський - 26.04.2019 05:37:52
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ, Тут будемо вміщувати актуальну інформацію з даної теми
 
НОРМАТИВНО_ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ЗАКОНИ УКРАЇНИ

2. 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

3. 

НАКАЗИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

3. 

НАКАЗИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИНАКАЗИ УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ


2. 
3. 
4. 
5. 

Змінено: Ігор Опольський - 23.03.2019 09:21:00
Он-лайн опитування у закладах загальної середньої освіти у межах проекту "Вчимося жити разом", Лист МОН України від 27.10.2017 № 2.2-2622
 
У дані темі буде розміщуватись інформація, яка стосується даного заходу.
Експертиза якості освіти: апробація електронних програмних засобів, У даній темі будуть вміщуватись актуальні повідомлення
 
Нормативно-правове забезпечення
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2018 році, Тут будуть вміщуватись актуальні матеріали, що стосуються даної теми
 
Нормативно-правова база.

1. Наказ .
2. Наказ .
Про пробне зовнішнє незалежне оцінювання.


      Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
     

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Змінено: Ігор Опольський - 26.03.2018 09:33:39
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2018 році: ДПА у формі ЗНО у ЗНЗ, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а., Тут будуть вміщуватись актуальні матеріали, що стосуються даної теми
 
Нормативно-правове забезпечення ЗНО-2018.
НАКАЗИ

7. Завантажити спільний наказ МОН/МОЗ від 29.08.2016 №1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстровано в Міністерстві юстиції 29.12.2016 за №31707/29837-1710/29840; ЦИМ наказом затверджено Перелік особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення ЗНО.
17. Завантажити

ЛИСТИ
9. Завантажити листа Рівненського ОІППО від 26.04.2018 № 01-16/476 "Про інформування щодо стану реєстрації на участь у ЗНО-2018".
10. Завантажити .


ПРЕС-РЕЛІЗИ Львіського РЦОЯО

1. Завантажити прес-реліз № 1 Львівського РЦОЯО за 19.10.2017 (прес-конференція Лариси Володимирівни СЕРЕДЯК, директора Львівського РЦОЯО).
2. Завантажити прес-реліз № 2 Львівського РЦОЯО за 07.12.2017 (прес-конференція Ольги Володимирівни Янушевич, заступника директора Львівського РЦОЯО та Андрія Івановича Миляника, заступника директора Львівського РЦОЯО).
3. Завантажити прес-реліз № 3 Львівського РЦОЯО (прес-конференція СЕРЕДЯК Лариси Володимирівни, директора Львівського РЦОЯО).
4. Завантажити прес-реліз № 4.1 (ЗНО-2018) та прес-реліз № 4.2 (PISA-2018) Львівського РЦОЯО за 22.03.2018 (прес-конференція Лариси Володимирівни СЕРЕДЯК, директора Львівського РЦОЯО).
5. Завантажити прес-реліз № 5 Львівського РЦОЯО за 17.05.2018 (прес-конференція СЕРЕДЯК Лариси Володимирівни, директора Львівського РЦОЯО).
Змінено: Ігор Опольський - 04.09.2018 10:53:23
ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ НАРАДИ, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, ВЕБІНАРИ з питань організації та проведення ЗНО, експертизи якості освіти та моніторингу якості освіти у 2017-2018 навчальному році, тут будуь вміщуватись актуальні матеріали, що стосуються даної теми
 
Чекаємо нормативно-правового забезпечення
Вступна кампанія до вищих навчальних закладів України у 2018 році, Тут будуть вміщуватись актуальні матеріали, що стосуються даної теми
 
Чекаємно нових умов прийому.
Змінено: Ігор Опольський - 20.07.2017 13:11:58
Про 2017 - 2018 навчальний рік, Тут вміщуватимуться актуальні повідомлення, що стосуються даної теми
 
Починаємо із повідомлення "Атестація педагогічних працівників". Матеріал читаємо нижче або за цим гіперпосиланням.

Атестація педагогічних працівників на 2017-2018 рік . Положення та правила
Атестація педагогічних працівників на 2017-2018 рік являє собою зовсім новий звід правил, положень і статутів, причому весь процес здійснюється і проводиться у два етапи, для кожного з яких характерні і властиві свої особливості і характеристики. Приміром, у самому початку вчитель обов'язково доведеться продемонструвати і показати всю свою професійну придатність. А от вже потім викладачеві необхідно довести право на придбання заявленої категорії. 

Незмінним залишилося лише те, що рішення виноситься за результатами спеціальної комісії, яка оцінює рівень компетентності даного викладача. 
Але, про все докладніше, адже тут не все так просто, як здається на перший погляд. 
Види атестації.
Як вже було сказано вище, процес атестації педагогів має невелику різновид і класифікацію. Це обов'язкова і добровільна атестація, які суттєво відрізняються один від одного. 


[*]По-перше, обов'язкова атестація. Цей вид має на увазі під собою обов'язкову без винятку для всіх працівників атестацію. Варто зазначити, що в 2018 році вона пройде згідно всім тим нововведенням, які були введені і впроваджені в 2017 році. Варто сказати, що під цей вид атестації не підходять всі ті викладачі, які почали свою трудову діяльність безпосередньо в 2015 році, також під неї не потрапляють ті викладачі, які тільки що вийшли з декретної відпустки, навіть не дивлячись на те, що термін колишньої вже закінчився або закінчується. Причому від атестації також можуть відмовитися на цілком законних правах ті викладачі, які з якихось причин не працювали протягом 4-х останніх місяців.[*]
По-друге, добровільна. Цей вид має на увазі безпосередньо атестацію для всіх бажаючих, хто хоче підвищити свою кваліфікаційну категорію раніше покладеного терміну. Основне завдання цієї атестації полягає у створенні стимуляції професійного зростання серед тих педагогів, кому вона дуже необхідна. Якщо ви хочете стати учасником такого виду атестації, то в 2018 році необхідно написати та подати відповідну заяву про своє бажання і наміри і, звичайно ж, направити його директору освітнього закладу. Як правило, заява має бути розглянута протягом одного місяця, але не більше. У тому випадку, якщо відповідь буде позитивна, то збирається спеціальна комісія, яка й буде вирішувати подальшу долю викладача. Згідно із законом весь процес атестації займає не більше 2-х місяців. Якщо з якихось причин педагог не згоден з прийнятим рішенням атестаційної комісії, то він має право на скликання іншій комісії, здатної вирішити цей спір, або звернутися до суду.

Напевно, ні для кого не є секретом той факт, що підвищення кваліфікації має на увазі збільшення рівня заробітної плати. 
Нові положення і правила.
Вже з початку нового 2017-2018 навчального року кожен викладач повинен обов'язково ознайомитися з введеними перетвореннями і змінами в питанні атестації. Які зміни та положення слід назвати і відзначити, перш за все? 

1.На першому етапі кожен викладач зобов'язаний підтвердити відповідність займаній посаді. Тут комісія повинна реально оцінити і перевірити знання, вміння, навички та професіоналізм викладача, а також ознайомитися і оцінити його методику роботи і спілкування з дітьми. Іншими словами, встановлює профпридатність викладача, тобто, чи має він право займати цю посаду, чи ні. 
2.На другому етапі проходить робота, спрямована безпосередньо на підвищення рівня кваліфікації. Починаючи з цього року, всі викладачі можуть розраховувати і претендувати на отримання 1 та вищої кваліфікаційної категорії. Але і тут не все так просто, як здається на перший погляд. Наприклад, якщо ви претендуєте на 1-у категорію, то ви обов'язково повинні відповідати і підходити по наступним критеріям. Насамперед, це наявність другої кваліфікаційної категорії. Для вищої категорії встановлені свої правила і положення.

3.Документи, необхідні для атестації, так як тут теж відбулися невеликі зміни. У список усіх документів, встановлених новим положенням увійшли заяву з особистим підписом, копія результату з минулого атестацією, копія дипломів про вищу або середню професійну педагогічну освіту, копія підтверджує наявність першої або вищої категорії, копія документів про зміну прізвища, якщо це необхідно, спеціально складений супровідний лист або ж розгорнута характеристика з місця роботи. 

Варто сказати, що по закінченню встановленого строку, а, точніше, 1 місяця, заявнику обов'язково має прийти повідомний лист на домашню адресу, де буде докладно зазначено місце і час проведення атестації. Як правило, графік атестації на першу та вищу кваліфікаційну категорію встановлюється і затверджується міністерством освіти заздалегідь. 
Як видно, процес атестації педагогічних працівників дійсно зазнав ряд серйозних змін, з якими обов'язково повинні впоратися педагогічні кадри, адже у кожного вже є певний досвід і власний багаж знань.
 
Змінено: Ігор Опольський - 21.05.2017 06:07:28
Регіональне моніторингове дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської та, У даній темі буде надаватись інформація щодо проведення даного дослідження; буде здійснюватись консультативна робота з актуальних питань
 
До уваги відповідальних за ЗНО та моніторингові дослідження якості освіти у відділах управліннях освіти районних дердавних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного підпорядкування, завідувачів районних, міських методичних кабінетів, центрів, керівників відділів освіти об'єднаних територіальних громад!


      Готується проведення регіонального моніторингового дослідження щодо порівняння результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов випускників 11-х класів ЗНЗ у 2017 році.

      Стежте, будь ласка, за повідомленнями в даній темі.
Всеукраїнське моніторингове дослідження освітнього середовища: опитування керівників ЗНЗ та вчителів ЗНЗ (TALIS), Тут буде вміщено матеріали, що стосуватимуться даного дослідження та надаватимуться консультації
 
Із метою дослідження освітнього середовища та умов праці педагогічних працівників навчальних закладів Українською асоціацією дослідників освіти з 01 лютого по 31 серпня 2017 року у рамках проекту "ВЧИТЕЛЬ" планується проведення Всеукраїнського моніторингового опитування директорів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів (за методикою TALIS).
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за спеціальністю "ПРАВО", У даній темі розміщуюються матеріали про всупну кампанію 2017 до ВНЗ на магістратуру за спеціальністю "Право"
 
Із 2017 року всі, хто вступатиме на магістратуру за спеціальністю "Право", повинні будуть складати ЗНО.
З 2017 року всі, хто вступатиме на магістратуру за спеціальністю "Право", повинні будуть складати ЗНО. Фото geoped.in.ua
У 2016 році ця технологія була апробована в 9 вишах, йдеться на сайті МОН.
Загалом відбір на магістратуру за спеціальністю "Право" із застосуванням ЗНО стане одним із інструментів для вирішення запровадження Єдиного державного кваліфікаційного іспиту з окремих спеціальностей у 2019-2020 роках.
Змінено: Ігор Опольський - 19.01.2017 09:28:02
МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ: національне моніторингове дослідження якості початкової освіти, Тут вміщено матеріали, що стосуються даної теми
 
Шановні колеги, 
відповідальні за моніторингові дослідження якості освіти у районах, містах, ОТГ!

      Розпочато напрацювання нормативно -правової бази для проведення даного дослідження.      
Із грудня 2016 року розпочинається етап підготовки до проведення національного моніторингового дослідження якості початкової освіти. Орієнтовно за грудень 2016 року, січень 2017 року потрібно буде провести збір, узагальнення інформації про кількість учнів початкової школи, зокрема в 3-х та 4-х класах загальноосвітніх навчальних закладів всіх типів та форм власності.
      Форму для збору інформації ще не погоджено, орієнтовно після 03.02.2017 надішлемо її вам для роботи на електронні скриньки та прикріпимо гіперпосиланням у даному повідомленні.

Завантажити форму для збору та узагальнення даних щодо кількості учнів у початковій школі.

Орієнтовні терміни проведення даного моніторингового дослідження: друга половина квітня.
НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

НАКАЗИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
І ЕТАП (2017, 2018 роки)

[CENTER]ІІ ЕТАП (2019, 2020, 2021 роки)
1 Наказ МОН від 26.02.2019 №265 «Про затвердження плану заходів із реалізації загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти “Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти” у 2019 році»від 20.03.2018 № 256 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 грудня 2016 року №1693»

2. Наказ МОН від 13.03.2020 № 399 "Про затвердження переліку закладів освіти - учасників основного етапу другого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти "Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти" у 2020 році та графіку його проведення".
3. Наказ МОН від 07.05.2020 № 607 "Про внесення змін до Плану заходів щодо підготовки й проведення у 2020 році основного етапу другого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти "Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти" та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2020 року № 399.
5. 
[/CENTER]

ЛИСТИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

2. 

НАКАЗИ УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

1. Наказ УЦОЯО від 10.04.2018 № 72 «Про проведення першого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти “Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти” у 2018 році»від 30.10.2017 №157 «Про проведеня ІІ пілотного етапу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти»від 25.04.2017 № 62 «Про затвердження Інструкції щодо проведення в 2017 році пілотного етапу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти».
2. Наказ УЦОЯО від 10.03.2021 № 34 "Про окремі складові проведення пілотного міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022".
3. Наказ УЦОЯО від 10.03.2021 № 35 "Про проведення в закладах освіти основного етапу другого циклу загальножержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти "Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти" у 2021 році".

НАКАЗИ УОН РОДА та ЛРЦОЯО (спільні)

2. ЗАВАНТАЖИТИ .
Змінено: Ігор Опольський - 12.03.2021 14:10:46
Регіональне порівняльне моніторингове дослідження "Адаптація молодого вчителя до шкільного середовища". ІІІ етап, Тут буде вміщено матеріали та будуть надаватись он-лайн консультації, що стосуватимуться даної теми
 
Шановні колеги!


На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на замовлення управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації організовується проведення ІІІ етапу регіонального порівняльного моніторингового дослідження "Адаптація молодого вчителя до шкільного середовища". 


Страницы: Пред. 1 2 3 4 След.