Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 28 След.
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
МАЙЖЕ 5 000 ГРОМАДЯН ВЖЕ СКОРИСТАЛИСЬ МОЖЛИВІСТЮ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЇ МОН ЩОДО ВСТУПУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням:https://mon.gov.ua/ua/news/majzhe-5-000-gromadyan-vzhe-skoristalis-mozhlivistyu-otrimati-konsultaciyi-mon-shodo-vstupu-do-zakladiv-vishoyi-osviti
З30 червня 2020 року в МОН запрацював консультаційний центр, послугами якого можуть користуватись цьогорічні вступники. За перші три тижні його роботи надано понад 1 400 телефонних консультацій та опрацьовано більш ніж 500 електронних звернень. Крім того, цього року за підтримки Урядового контактного центру на сайті МОН запрацював чат-бот, поки він користується найбільшою популярністю – з його допомогою надано 3 216 консультацій.


“Застосування різних каналів комунікації, які дозволяють максимально охопити  аудиторію вступників і оперативно відповісти на всі їхні запитання, а також поширити важливу інформацію, дає нам впевненість, що вступ пройде злагоджено та максимально прозоро. Не пізніше 24 липня в усіх вишах має розпочатись реєстрація на вступні іспити та творчі конкурси на базі повної загальної середньої освіти. А основний етап вступної кампанії стартуватиме 1 серпня з реєстрації електронних кабінетів. Упродовж усього періоду вступної кампанії МОН буде широко висвітлювати всі її етапи та надавати всіляку підтримку вступникам”, – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.


Відповіді на найпоширеніші запитання, які МОН традиційно отримує під час вступної кампанії, розміщено також на сайті Міністерства у розділі Вступ 2020. Цей розділ постійно оновлюється – у ньому можна знайти новини, інфографіку та відеороз’яснення з найбільш актуальних питань.


Для вступників із тимчасово окупованих територій, завдяки об’єднанню ресурсів МОН, Урядового контактного центру та Фонду “Відкрита політика”, з 12 лютого 2020 року працює окрема гаряча лінія 0800 504 425. Загалом потенційним вступникам із ТОТ надано більш як 3 500 консультації.


Профільна група “Вступ 2020” у Фейсбуці, яку створило МОН, і в яку також можна написати свої запитання, зараз налічує майже 15 тис учасників.


Нагадуємо, що завершилась основна сесія ЗНО-2020: останнє тестування з хімії складали понад 10 тис осіб.
Змінено: Олена Холод - 21.07.2020 12:18:24
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
ЯК ВСТУПАТИМУТЬ ВИПУСКНИКИ У 2020 РОЦІ


Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://osvitoria.media/news/yak-vstupatymut-vypusknyky-u-2020-rotsi-video/


В Україні вже завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Далі в абітурієнтів — вступна кампанія. Утім цьогоріч вона розпочнеться на місяць пізніше, ніж зазвичай. Причина — пандемія COVID-19. Навчання в університетах розпочнеться не раніше, ніж 15 вересня.Про те, як вступатимуть українські випускники і коли розпочнеться новий навчальний рік у вишах, відео підготував 24 канал.

blob:https://24tv.ua/83588505-8884-49a5-b3f0-2584bd3735e6

Як проходитиме вступна кампанія
Вже 1 серпня абітурієнти можуть реєструватися в особистому кабінеті, а за два тижні зможуть подати заяви в університети.
Подавати заяви у виші майбутні першокурсники зможуть, як і у 2019 році, онлайн.Приблизно з 13 серпня.
Одночасно на бюджет можна буде подати 5 заявок. А от фахові іспити і творчі конкурси скласти онлайн не вийде.

Пройдуть додаткові іспити з 1 по 12 серпня. Оригінали документів університети прийматимуть до 31 серпня включно.
Як розповів генеральний директор Директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров, на перший курс кампанія завершиться, у цілому, на початку вересня.

Ключові її дати припадуть на кінець серпня, коли будуть визначені розміщення бюджетних місць. Контрактників ще добиратимуть весь вересень.

Додаткова сесія ЗНО

Утім, не для всіх абітурієнтів вступна кампанія розпочнеться в середині серпня. Адже досить багатьох охочих стати студентом не було допущено до ЗНО.«Певну кількість учасників ми не допустили через підвищену температуру, певна кількість учасників перебувала на обов’язковій самоізоляції. У нас 379 тисяч учасників було зареєстровано. Близько 25% не прийшли», — повідомила заступниця директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко.Для таких абітурієнтів незабаром розпочнуть додаткову сесію ЗНО. Останні результати тестувань будуть відомі достатньо пізно — 27 серпня. Відтак, майже чверть абітурієнтів зможе подати документи вже наприкінці вступної кампанії.

Пільги для абітурієнтів з окупованих територій
Абітурієнтів з Криму та ОРДЛО безкоштовним навчанням зможуть забезпечити 105 українських вишів. Посередником між університетами та випускниками є освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».Освітні установи допоможуть отримати запрошення, які гарантують перетин кордону без обсервації та поселення в гуртожитку безоплатно.«Вступати за цією процедурою, у межах квоти-2 можуть лише ті діти, які отримували повну середню освіту після 2014 року. Ті, хто отримував освіту до того часу, вступатимуть на загальних умовах», — пояснила начальниця головного управління вищої освіти МОН Світлана Кретович.Навчання в університетах розпочнеться не раніше, ніж 15 вересня. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.


https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/informacijni-materiali/infografiki-vstup-2020
2020bak-01-3.png (139.45 КБ)
Змінено: Олена Холод - 21.07.2020 09:53:12
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Особливості вступу на медичні спеціальності в 2020 році
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: http://osvita.ua/consultations/bachelor/62189/У 2020 році для вступу на спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» абітурієнтам необхідно надати приймальним комісіям результати ЗНО з трьох навчальних предметів:
До галузі знань «Охорона здоров’я» належать наступні спеціальності:Мінімальні значення кількості балів із вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина» та «Педіатрія» не можуть бути менше ніж 150 балів з другого та третього конкурсних предметів.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» не може бути менше ніж 130 балів.

У 2020 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років.
01111111_i (1).jpg (28.54 КБ)
Змінено: Олена Холод - 17.07.2020 06:44:48
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА МАГІСТРАТУРУ ПРОВЕДУТЬ СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНУ ТРЕТЮ СЕСІЮ ЄВІ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, ВОНА ВІДБУДЕТЬСЯ 31 ЖОВТНЯ


Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/dlya-vstupnikiv-na-magistraturu-provedut-specialno-organizovanu-tretyu-sesiyu-yevi-z-inozemnoyi-movi-vona-vidbudetsya-31-zhovtnya?fbclid=IwAR0ZiZB1UYcnXev2Ui0cC7Bp8j0FSnbe3rUEwZu8rjHa3f_pT81k5x12BgUДля вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 31 жовтня проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН опублікований сьогодні, 21 липня 2020 року.


Як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.


Реєстрація на третю сесію триватиме з 14 до 25 вересня, а сам іспит відбудеться 31 жовтня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.


Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію. Важливо, що перед цим вступникам обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.


Нагадуємо, що 87,1 тис вступників складали основну сесію ЄВІ з іноземної мови 1 липня 2020 року.
Змінено: Олена Холод - 21.07.2020 12:14:29
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Матеріал читаємо тут або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/chergove-zasidannya-apelyatsijnoyi-komisiyi-2/#more-1851522 липня за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 24, м. Київ відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

На засіданні буде розглянуто апеляційні заяви учасників вступних випробувань щодо результатів єдиного вступного іспиту з англійської, французької та німецької мов, єдиного фахового вступного випробування. Також розглядатимуть апеляційні заяви щодо оскарження рішення регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Розгляд апеляційних заяв розпочнеться о 12.00Список учасників, апеляційні заяви яких розглядатимуться на засіданні 22 липня, розміщено тут.


Просимо учасників, які мають намір взяти участь у засіданні апеляційної комісії,  приходити на засідання апеляційної комісії в зазначений проміжок часу, дотримуватися безпечної дистанції, перебувати в захисній масці.  Якщо в учасника / учасниці є ознаки гострих респіраторних захворювань, зокрема підвищена температура тіла, просимо його / її не приходити на засідання апеляційної комісії і не наражати на небезпеку учасників засідання та членів комісії.

Усі апеляційні звернення будуть розглядатися незалежно від присутності учасників. Інформацію про результат зовнішнього оцінювання, установлений апеляційною комісією, буде розміщено в кабінетах учасників ЄВІ/ЄФВВ не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення, у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого електронним цифровим підписом голови апеляційної комісії.Також наголошуємо, що в нормативних документах не передбачена можливість оскаржувати зміст завдань сертифікаційної роботи з певного предмета або правильність установлених і затверджених відповідей. Тобто звернення щодо змісту тестових завдань на засіданні апеляційної комісії не розглядатимуть.

Інформація про наступні засідання апеляційної комісії оприлюднюватиметься на сайті Українського центру напередодні їх проведення.
Змінено: Олена Холод - 21.07.2020 09:41:15
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
ЄВІ/ЄФВВ: ЗАСІДАННЯ АПЕЛЯЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/yevi-yefvv-zasidannya-apelyatsijnoyi-komisiyi/#more-1849621 липня за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 24, м. Київ відбудеться засідання апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

На засіданні буде розглянуто апеляційні заяви учасників вступних випробувань щодо результатів єдиного вступного іспиту з англійської, німецької мов, єдиного фахового вступного випробування.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів вступних випробувань  розпочнеться о 14.00Список учасників, апеляційні заяви яких розглядатимуться на засіданні 21 липня, розміщено тут.


Просимо учасників, які мають намір взяти участь у засіданні апеляційної комісії,  приходити на засідання апеляційної комісії в зазначений проміжок часу, дотримуватися безпечної дистанції, перебувати в захисній масці. 


Якщо в учасника / учасниці є ознаки гострих респіраторних захворювань, зокрема підвищена температура тіла, просимо його / її не приходити на засідання апеляційної комісії і не наражати на небезпеку учасників засідання та членів комісії.

Усі апеляційні звернення будуть розглядатися незалежно від присутності учасників. Інформацію про результат зовнішнього оцінювання, установлений апеляційною комісією, буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення, у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого електронним цифровим підписом голови апеляційної комісії.

Також наголошуємо, що в нормативних документах не передбачена можливість оскаржувати зміст завдань сертифікаційної роботи з певного предмета або правильність установлених і затверджених відповідей. Тобто звернення щодо змісту тестових завдань на засіданні апеляційної комісії не розглядатимуть.

Інформація про наступні засідання апеляційної комісії оприлюднюватиметься на сайті Українського центру напередодні їх проведення.
Змінено: Олена Холод - 20.07.2020 11:27:53
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
ЄФВВ-2020: ВІДБУЛАСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/yefvv-2020-vidbulasya-dodatkova-sesiya/#more-18456За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в єдиному фаховому вступному випробуванні взяли 43 особи, що становить 59,7% від загальної кількості зареєстрованих.
Тестові зошити з ЄФВВ розміщено в розділі «Вступні до магістратури».
Правильні відповіді буде розміщено завтра в цьому ж розділі.
Змінено: Олена Холод - 17.07.2020 13:39:34
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
17 ЛИПНЯ – ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЄДИНОГО ФАХОВОГО ВСТУПНОГО ВИПРОБУВАННЯ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/17-lypnya-dodatkova-sesiya-yedynogo-fahovogo-vstupnogo-vyprobuvannya/Єдине фахове вступне випробування розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15 до 09:50.
Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:
 • оригіналу екзаменаційного листка
 • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку)
 • запрошення-перепустки.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Під час проходження вступних випробувань Ви не можете користуватися електронною версією  ID-картки у мобільному застосунку «Дія», Вам обов’язково потрібно мати оригінал паспорта (це пов’язано з технічними та організаційними особливостями проведення вступних випробувань). 


Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.Наголошуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, вступники не повинні мати при собі жодних засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Змінено: Олена Холод - 16.07.2020 15:28:30
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
ЄВІ-2020: ВІДБУЛАСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/yevi-2020-dodatkova-sesiya/За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов взяли 353 особи, що становить 75,75% від загальної кількості зареєстрованих.
Тестові зошити з ЄВІ розміщено в розділі «Вступні до магістратури».

Правильні відповіді буде розміщено завтра в цьому ж розділі.
Змінено: Олена Холод - 16.07.2020 15:25:47
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Додаткова сесія ЗНО розпочнеться 24 липня

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: http://osvita.ua/test/75160/


24 липня тестуванням з фізики розпочнеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Сесія триватиме до 10 серпня, під час проведення якої зареєстровані учасники тестування матимуть можливість скласти тести з певних навчальних предметів.
Участь у додатковій сесії ЗНО братимуть учасники основної сесії, які з об'єктивних причин не взяли участі у тестуванні, а також особи, які брали участь в антитерористичній операції, проживають на тимчасово окупованій території або перебувають в установах виконання покарань.
Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщуватимуться у вигляді запрошень-перепусток на  учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.
Результати додаткової сесії ЗНО будуть оголошені до 14 серпня.

Графік проведення додаткової сесії  2020  року
 • Фізика — 24 липня;
 • Математика — 28 липня;
 • Іспанська мова — 29 липня;
 • Французька мова — 30 липня;
 • Німецька мова — 31 липня;
 • Англійська мова — 03 серпня;
 • Українська мова і література — 04 серпня;
 • Біологія — 05 серпня;
 • Історія України — 06 серпня;
 • Географія — 07 серпня;
 • Хімія — 10 серпня.
Матеріали для підготовки
3520_i.jpg (29.28 КБ)
Змінено: Олена Холод - 20.07.2020 11:21:33
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО!
У вівторок, 28 липня 2020 року відбудеться тестування з математики.

Для проходження тесту з математики в Рівненській області зареєструвалися 33 особи, для яких створено 4 аудиторії в 2 пунктах тестування.[JUSTIFY]
Додаткова сесія в Рівненській області відбудеться у двох пунктах тестування: в 1 закладі загальної середньої освіти м. Рівне та у Рівненському слідчому ізоляторі.

Сертифікаційна робота з математики містить 35 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 62. На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин.

Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:
 • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи  електронної версії ID-картки у мобільному застосунку «Дія» абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

      Увага! Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.
Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.
Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.
[IMG]
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

  Наразі в соціальних мережах ширяться чутки про перешкоди для вступу до закладів вищої освіти без оцінок за ДПА. Як повімляє Міністерство освіти і науки України, якщо випускник / випускниця поточного року хоче вступати до закладу вищої освіти, то обов’язково повинен / повинна складати ЗНО. Якщо у додатку до свідоцтва про загальну середню освіту у графі ДПА буде написано “звільнений(а)”, це не є перешкодою для вступу до ЗВО. Середній бал розраховується як середнє арифметичне усіх оцінок, зазначених у додатку до свідоцтва. Якщо у графі буде записано «Звільнений(а)», це не буде враховано.
      Щиро бажаємо кожному учаснику, кожній учасниці в безпечних умовах показати свій найвищий результат на ЗНО.
[/JUSTIFY]
Змінено: Олена Холод - 20.07.2020 08:37:44
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників додаткової сесії ЗНО!ТЕСТУВАННЯМ З ФІЗИКИ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО-2020
Тестування з фізики відбудеться у п'ятницю, 24 липня 2020 року.
24.06.2020
      Для проходження тесту з фізики в Рівненській області зареєструвалися 5 осіб, для яких створено 1 аудиторію в 1 пункті тестування.

Додаткова сесія в Рівненській області відбудеться у двох пунктах тестування: в 1 закладі загальної середньої освіти м. Рівне та у Рівненському слідчому ізоляторі.


Сертифікаційна робота з фізики налічує 38 завдан ь різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань). На виконання сертифікаційної роботи з фізики відведено 180 хвилин.
Зміст сертифікаційної роботи з фізики визначено Програмою зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Програму розроблено на основі чинних навчальних програм з фізики для закладів загальної середньої освіти.


Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.
Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:
 • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи  електронної версії ID-картки у мобільному застосунку «Дія» абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

      Увага! Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.
Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.
Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.
[IMG]
      Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

  Наразі в соціальних мережах ширяться чутки про перешкоди для вступу до закладів вищої освіти без оцінок за ДПА. Як повімляє Міністерство освіти і науки України, якщо випускник / випускниця поточного року хоче вступати до закладу вищої освіти, то обов’язково повинен / повинна складати ЗНО. Якщо у додатку до свідоцтва про загальну середню освіту у графі ДПА буде написано “звільнений(а)”, це не є перешкодою для вступу до ЗВО. Середній бал розраховується як середнє арифметичне усіх оцінок, зазначених у додатку до свідоцтва. Якщо у графі буде записано «Звільнений(а)», це не буде враховано.
      Щиро бажаємо кожному учаснику, кожній учасниці в безпечних умовах показати свій найвищий результат на ЗНО.
Змінено: Олена Холод - 20.07.2020 08:36:44
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ТЕСТУВАННЯМ З ХІМІЇ ЗАВЕРШИЛАСЯ ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2020

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/testuvannyam-z-himiyi-zavershylasya-osnovna-sesiya-zno-2020/#more-18464За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з хімії взяли 10 880 осіб, що становить 77,14 % від загальної кількості зареєстрованих.

3 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування. Дотримання процедури тестування контролювали громадських спостерігачів.

Явка учасників на пункти тестування з хімії в розрізі регіонів.
Регіон    %

м. Київ   80,43
Вінницька область   79,07
Волинська область   75,58
Дніпропетровська область   77,21
Донецька область   77,71
Житомирська область   83,48
Закарпатська область   77,26
Запорізька область   79,28
Івано-Франківська область   73,96
Київська область   77,38
Кіровоградська область   69,93
Луганська область   80,00
Львівська область   81,64
Миколаївська область   75,62
Одеська область   79,56
Полтавська область   77,07
Рівненська область   80,83
Сумська область   71,34
Тернопільська область   78,26
Харківська область   56,60
Херсонська область   75,60
Хмельницька область   77,69
Черкаська область   79,21
Чернівецька область   78,01
Чернігівська область   86,80

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з хімії через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії.
Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.
Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі.
Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2020. Хімія». 20 липня на цій самій сторінці буде розміщено правильні відповіді до тесту.
Змінено: Олена Холод - 17.07.2020 13:48:40
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ЗНО-2020: Як розрахувати бал з хімії
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: http://osvita.ua/test/ball/47242/Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 74 бали).

На другому етапі на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.
За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з хімії.


ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ
Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 34 завдань цієї форми (№1-34), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 3) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить 4 завдання цієї форми (№35-38), що будуть оцінені в 0, 1, 2 або 3: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Неструктуроване завдання складається з основи та передбачає розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, кінцеву відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 14 завдань такого типу (№39-52), що оцінюються в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказана правильна відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або відповіді на завдання не надано.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе набрати учасник тестування з хімії, правильно виконавши всі завдання тесту з хімії, – 74.


ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ
Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 29 липня 2020 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з хімії.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з хімії. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.


ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БАЛ ДПА
Результат виконання усіх завдань сертифікаційної роботи може зараховуватися як державна підсумкова атестація з хімії за вибором випускника.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з хімії, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 74 тестовим балам.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з хімії не пізніше 29 липня 2020 року.


ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2019 РОКУ
Для отримання  орієнтовного  значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 74 бали):
 
Введіть свій тестовий бал: [CENTER]
 [/CENTER]
 
 
 
 
Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 74 бали):
 
Введіть свій тестовий бал: [CENTER]
 [/CENTER]
 
Змінено: Олена Холод - 17.07.2020 13:34:10
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з хімії
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: http://osvita.ua/test/75149/В Україні завершено проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У п'ятницю, 17 липня, відбулось тестування з хімії.

Тест з хімії складався із 52 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 74 балам.

За вибором випускника, результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з хімії.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 20  липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з хімії відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 28 липня.

Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з хімії у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 29 липня.
Після цього заклади освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з хімії.
Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.
Додаткове тестування з хімії відбудеться 10 серпня.
3970318-001_i.jpg (53.41 КБ)
Змінено: Олена Холод - 17.07.2020 13:29:35
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Апеляція результатів ЗНО у 2020 році
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням:http://osvita.ua/test/advice/3745/?fbclid=IwAR2nPwtD-W4n3drXCx5XKkfT5FMbzHkIGyib4uRGaLSLxc4kyJ2LGU2pCbQАпеляційну заяву щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасник тестування  має право подати в разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, незгоди з рішенням щодо анулювання результату.

Таку заяву подають до Українського центру протягом 5 календарних днів з урахуванням дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета (сесії).
Дату подання заяви визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.
Апеляційна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти розглядає заяву протягом 15 календарних днів з урахуванням дня її надходження.

Звертаємо увагу на те, що розгляд апеляційної заяви – це фактично повторне визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання. Адже в цьому разі здійснюють повторну технічну та предметну перевірки бланків відповідей.Технічну перевірку виконання завдань сертифікаційної роботи проводять з метою встановлення правильності визначення результату зовнішнього оцінювання за наслідками обробки бланка відповідей типу А, а також додаткової персоналізації сертифікаційної роботи.

Предметна перевірка виконання завдань сертифікаційної роботи передбачає встановлення об’єктивності оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю шляхом проведення повторного оцінювання наданих відповідей.За результатами повторних технічної та предметної перевірок апеляційною комісією може бути ухвалено одне з таких рішень:
 • відмовити в задоволенні апеляційної заяви (результат, визначений раніше, підтверджується);
 • задовольнити апеляційну заяву (попередньо встановлений результат буде змінено).

У разі задоволення заяви щодо результатів ухвалюють одне з таких рішень:
 • про відновлення результату зовнішнього оцінювання (у тому випадку, якщо попередньо результат було анульовано);
 • про збільшення або зменшення кількості балів, отриманих учасником зовнішнього оцінювання.

Звертаємо особливу увагу на те, що визначений раніше результат може бути змінений у бік зменшення кількості балів. Щоб уникнути прикрощів, пов’язаних з можливим зниженням результату, радимо попередньо завантажити скан-копію бланків відповідей та об’єктивно оцінити результат виконання тесту учасником. Скан-копії бланків будуть розміщені на інформаційних сторінках після оголошення результатів з певного предмета. Щоб ознайомитися зі скан-копіями бланків відповідей, достатньо зайти на свою інформаційну сторінку та сформувати запит.

Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії, на якому здійснюватиметься розгляд заяв щодо результатів, а також списки осіб, заяви яких розглядатимуться на засіданні, розміщуються на веб-сайті Українського центру.

Учасники зовнішнього оцінювання (їх законні представники) можуть бути присутні на засіданні, під час якого розглядаються подані ними апеляційні заяви.
Заявник може відкликати заяву щодо результатів до початку її розгляду на засіданні апеляційної комісії. У такому випадку розгляд заяви припиняється.
Інформацію про результат зовнішнього оцінювання, установлений апеляційною комісією, буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття рішення, у вигляді витягу з протоколу в електронному вигляді, засвідченого електронним цифровим підписом голови апеляційної комісії.
Апеляційну заяву радимо надсилати рекомендованим листом за адресою: вул. Володимира Винниченка 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).
Також наголошуємо, що в нормативних документах не передбачена можливість оскаржувати зміст завдань сертифікаційної роботи з певного предмета або правильність установлених і затверджених відповідей. Тому апеляції та звернення щодо змісту тестових завдань на засіданні апеляційної комісії не розглядатимуть.
Просимо ознайомитися з «Положенням про апеляційну комісію при Українському центрі оцінювання якості освіти». Документ визначає основні функції та особливості діяльності апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.
98712882_i.jpg (15.84 КБ)
Змінено: Олена Холод - 17.07.2020 06:39:41
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО З ДВОХ ПРЕДМЕТІВ – НА ІНФОРМАЦІЙНИХ СТОРІНКАХ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/rezultaty-zno-z-dvoh-predmetiv-na-informatsijnyh-storinkah/?fbclid=IwAR3QhSq84dYEoQ2y7Es8C7nhDFh8OE-iGhzxb3M5yOKpie9LaURL8o-dEhQНа інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, фізики. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення.
Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».

Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі «ЗНО-2020», обравши відповідний предмет.

Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, які подолали поріг «склав/не склав» з математики, фізики, за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100 – 200 балів наведено у розділі «Звіти/дані. Статистичні дані».
Змінено: Олена Холод - 17.07.2020 06:35:08
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ТЕСТУВАННЯМ З ХІМІЇ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ОСНОВНА СЕСІЯ ЗНО-2020

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/testuvannyam-z-himiyi-zavershuyetsya-osnovna-sesiya-zno/17 липня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.
Понад 14 тисяч осіб у 74 пунктах тестування протягом 150 хвилин виконуватимуть завдання сертифікаційної роботи з хімії.

Тест налічує 52 завдання, за правильне виконання яких можна набрати 74 бали.

Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. 
Якщо учасник прибудете до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:
 • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.
У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи електронної версії ID-картки у мобільному застосунку «Дія» абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО. Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО  бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.
Увага! Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Змінено: Олена Холод - 16.07.2020 15:32:15
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Онлайн тест ЗНО 2020 року з географії
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням:
http://osvita.ua/test/75064/Використовуючи сервіс ЗНО-онлайн, учасники тестування з географії мають можливість без зайвих зусиль визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту.

Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час виконання завдань тесту з географії.

Після надання усіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з географії, дорівнює 90 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

Сервіс використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з географії, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту з географії.
_1150-160_i.jpg (25.21 КБ)
Змінено: Олена Холод - 16.07.2020 15:21:07
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ЗНО з хімії: напередодні тестування
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: http://osvita.ua/test/75057/У п’ятницю, 17 липня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року завершиться проведенням тестування з хімії.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тест з хімії складається із 52 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 74 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з хімії.


Матеріали для підготовки
424616548-001_i.jpg (37.22 КБ)
Змінено: Олена Холод - 16.07.2020 12:16:57
Страницы: Пред. 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 28 След.