Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Загальний форум

Вибрати дату в календаріВибрати дату в календарі

Страницы: Пред. 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 28 След.
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ЗНО-2020: ОПРИЛЮДНЕНО ЗАВДАННЯ З ІСПАНСЬКОЇ, НІМЕЦЬКОЇ, ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/zno-2020-oprylyudneno-zavdannya-z-ispanskoyi-nimetskoyi-frantsuzkoyi-mov/?fbclid=IwAR1R5CYAhghSvZ5QV23en3Big0SejEoGNU0Qylb2sgH5uyRCEV9Au2BQDHcЗа оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з іспанської, німецької, французької мов взяли 2 277 осіб, що становить 81,2% від загальної кількості зареєстрованих.
1 учасника ЗНО не було допущено до пункту тестування через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань.

Дотримання процедури тестування контролювали 3 громадських спостерігачі.
Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської, німецької, французької мов через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії.

Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі.
Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2020». Завтра на цій самій сторінці буде розміщено правильні відповіді до тесту.
Змінено: Олена Холод - 07.07.2020 06:48:03
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
НАСТУПНЕ ЗНО – АНГЛІЙСЬКА МОВА

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/nastupne-zno-anglijska-mova-3/?fbclid=IwAR3fOF_O5XWHX1w6ONMRmIsNVUULbEGk5VpzjJFdQE7oj4VQeBJBtrNZ4eUЗавтра, 7 липня, для проходження тесту з англійської мови зареєструвалися 117 666 осіб, для яких створено 7 977 аудиторій у 492 пунктах тестування.

Допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Звертаємо увагу, що в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові / учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

 • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи  електронної версії ID-картки у мобільному застосунку «Дія» абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

Неможливість використовувати цифровий паспорт в державному застосунку Дія замість паперового документа або пластикової ID-картки пов’язана з технічними та організаційними особливостями проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Увага! Якщо учасник прибудете до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.
Сертифікаційна робота складається з чотирьох частин:

 • Частина «Розуміння мови на слух (аудіювання)» містить 16 завдань різних форм; відповіді на них треба позначити у бланку відповідей А.
 • Частина «Читання» містить 22 завдання різних форм; відповіді на них треба позначити у бланку відповідей А.
 • Частина «Використання мови» містить 20 завдань; відповіді на них треба записати у бланку відповідей А.
 • Частина «Письмо» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на нього потрібно написати у бланку відповідей Б.
Учасники розпочнуть роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)».

Під час типової промови, що звучатиме перед початком виконання завдань сертифікаційної роботи, інструктор запропонує абітурієнтам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку. Якщо всі учасники тестування підтвердять задовільну якість звуку, один  із них поставить підпис в аудиторному протоколі. Якщо хтось з абітурієнтів матиме зауваження до якості відтворення запису, він має підняти руку й повідомити про проблему інструкторові. Інструктор здійснить передбачені відповідною інструкцією заходи для забезпечення якісного звуку під час тестування. Детальніше за посиланням.

На виконання завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» буде  відведено 30 хвилин. Учасникам запропонують прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин кожний. Запис кожного з блоків фрагментів тексту буде повторено двічі (з німецької та іспанської мов). У записі передбачені паузи різної тривалості. Вони дозволять абітурієнтам ознайомитися з формулюваннями тестових завдань і виконати їх у тестовому зошиті. Після прослуховування усіх записів учасникам тестування буде також надано час (до 10 хвилин) для перенесення відповідей на тестові завдання з аудіювання у бланк А.

Після виконання завдань цієї частини сертифікаційної роботи абітурієнти зможуть виконувати завдання наступних частин у довільному порядку.

Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Змінено: Олена Холод - 06.07.2020 11:37:34
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
«ЗНО» у світі: Як складають випускні іспити школярі різних країн?
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://osvitoria.media/experience/zno-u-sviti-yak-skladayut-vypuskni-ispyty-shkolyari-riznyh-krayin/Випускні іспити не скасували


Німеччина

Після закінчення школи учні в Німеччині складають Abitur — фінальний іспит, результати якого використовують для вступу до університетів. У деяких землях Німеччини ці іспити вже відбулися, десь були трохи перенесені дати проведення. Але вони проходять у школах із посиленими заходами безпеки і дезінфекції.


Фінляндія

Тут єдиний державний стандартизований тест після закінчення школи також не скасували. Приміщення для вступних іспитів до університетів підготували з урахуванням фізичної дистанції між вступниками та з дотриманням необхідних правил гігієни.
Арабські країни
Ціла низка арабських країн — Єгипет, Йорданія, Марокко, Палестина та Сирія — не скасовували випускних іспитів. Вони відбудуться у звичному форматі в шкільних приміщеннях, які ретельно продезінфікують.
Нова Зеландія
Нова Зеландія, яку вважають прикладом ефективного і своєчасного реагування на пандемію коронавірусу, проведе шкільні іспити за планом — у листопаді з можливістю складати їх в онлайн-форматі.

Випускні іспити перенесли або змінили формат

Естонія

Після тривалої суспільної дискусії із батьками, учнями та педагогами уряд Естонії вирішив зробити шкільні випускні іспити цього року необов’язковими. «У цій ситуації важливо надати учням та сім’ям вибір, чи складати іспити, чи ні. Однак закликаю випускників таки взяти участь в іспитах, адже вони є вирішальними для подальшої освіти», — заявила пані міністр освіти Естонії Майліс Репс. Таким чином, випускники шкіл, які зареєструвалися і хочуть складати іспити з естонської мови, математики та іноземної мови, можуть зробити це упродовж червня і отримати результати 30 червня. Ті, хто не візьме участі у випускних тестуваннях або буде незадоволений своєю оцінкою, зможуть перескласти іспити на початку наступного навчального року. Щоб закінчити школу без складання іспитів, естонським учням цього року достатньо було отримати річні оцінки не нижче «задовільно» або «зараховано».


Франція

У Франції середня освіта має два етапи: коледж і ліцей. Щоб вступити до університету, випускник ліцею у віці 17–18 років складає іспит «baccalaureat» або скорочено «Bac». Цей письмовий екзамен запропонував Наполеон ще у 1808 році. Цього року він мав відбутися в середині червня, але через пандемію провести його в традиційний спосіб неможливо. Тому його замінили на перевіркові роботи, що мали показати прогрес випускників і враховувати матеріал, який вони встигли опанувати за 3/4 навчального року.

Іспанія
Вступні іспити в університети тут перенесли попередньо на період з 22 червня по 10 липня. При цьому екзаменаційні завдання стосуватимуться лише тем, вивчених до карантину, щоб не карати учнів за вимушені прогалини в навчанні.

США
Випускні шкільні іспити в США можуть скасовувати чи переносити місцеві органи окремих штатів. Так, SAT — стандартизований тест для вступу в американські університети перенесли з червня на нові дати у вересні, жовтні, листопаді та грудні. Іспити відбудуться незалежно від ситуації з пандемією, адже проходитимуть в онлайн-форматі, і вступники зможуть скласти їх вдома. Інший тест для вступу — ACT (American College Test) також перенесли на інші дати, а самі коледжі в різних штатах змінюють умови зарахування, і деякі визнають цей іспит необов’язковим цього року.

Гонконг

Учні в Гонконгу були чи не найпершими у світі, хто складав шкільні випускні іспити після карантину цього року. Щоправда, їх довелося на місяць перенести, але вони відбулися в офлайн-режимі: учні сиділи в масках і на безпечній відстані один від одного.
Китайський університет GaoKao, до якого щороку вступають понад 10 мільйонів студентів, переніс свої вступні іспити на початок липня.

Іспити скасували

Велика Британія
Усі випускні шкільні іспити — General Certificate of Secondary Education та A Level, які зазвичай проходять у травні-червні, цього року скасовані. Проте учні отримають свої фінальні оцінки навіть без складання іспитів. Це будуть калькульовані бали — calculated grades. У підрахунку оцінок будуть враховувати не-екзаменаційні роботи та пробні іспити, а уряд Великої Британії разом з неміністерським відомством, що регулює тести та іспити, підготував спеціальний стандартизований алгоритм підрахунку балів. Свої оцінки учні отримають наприкінці серпня і зможуть з ними подавати документи на вступ до університетів.
Італія
Італія планувала провести випускні іспити офлайн за умови, що всі школи країни відновили роботу 18 травня. Однак цього не сталося, тож іспити довелося скасувати, а Міністерство освіти має надати вчителям альтернативні методи оцінювання учнів.НорвегіяТут скасували всі національні шкільні іспити. Уряд Норвегії заявив, що натомість забезпечить вчителів ефективними інструментами для виставлення підсумкових оцінок. Перевагу віддають тому, щоб учні отримали свої випускні шкільні атестати і змогли продовжувати навчання й отримувати вищу освіту. Водночас навчальний рік у Норвегії продовжили до кінця червня.

Схожі рішення ухвалили уряди Нідерландів та Швеції.
cover_exams_2020.png (166.86 КБ)
Змінено: Олена Холод - 06.07.2020 09:27:38
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ЗНО-2020: як розрахувати бал з англійської мови
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: http://osvita.ua/test/ball/47097/


Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 72 бали). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», №39-43 та № 49-53 частини «Використання мови» й № 59 частини «Письмо» може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.

Результат виконання завдань всього тесту може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, №39-43, № 49-53 та № 59, що можуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ
Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та трьох або чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 16 завдань цієї форми (№ 1-6 та № 12-16 – з трьома варіантами відповідей, № 22-26 – з чотирма варіантами відповідей), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на визначення правильності/неправильності твердження. У завданнях пропонується визначити правильність чи неправильність наведеного твердження щодо змісту прослуханого чи прочитаного. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку А.
Тест містить 5 завдань цієї форми (№ 7-11), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення відповідності. У завданнях пропонується підібрати заголовки до текстів/частин текстів із наведених варіантів; твердження/ситуації до оголошень/текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А.

Тест містить 11 завдань цієї форми (№ 17–21, № 27–32), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на заповнення пропусків у тексті. У завданнях пропонується доповнити абзаци/речення в тексті реченнями/частинами речень, словосполученнями/словами із наведених варіантів. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив варіант відповіді в бланку відповідей А.

Тест містить 26 завдань цієї форми (№ 33-58), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№ 59). Завдання передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного висловлення відповідно до запропонованої комунікативної ситуації в бланку відповідей Б.

Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю оцінюється від 0 до 14 балів.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з англійської мови – 72 бали.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ
Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 25 липня 2020 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з англійської мови.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з англійської мови. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БАЛ ДПА
Результат виконання завдань № 1-16 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», №17-32 частини «Читання», №39-43 та №49-53 частини «Використання мови» і № 59 частини «Письмо» може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на рівні стандарту або академічному рівні.

Результат виконання завдань всього тесту може зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, №39-43, № 49-53 та № 59, що можуть зараховуватися як державна підсумкова атестація для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарт або академічному рівні, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів для учнів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту (профільний рівень) - 72 тестові бали.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з англійської мови не пізніше 25 липня 2020 року.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2019 РОКУ
Для отримання  орієнтовного  значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 72 бали):
 
Введіть свій тестовий бал: [CENTER]
 [/CENTER]
 
 
 
Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 56 балів, рівень стандарту):
 
Введіть свій тестовий бал: [CENTER]
 [/CENTER]
 
 
 
 
Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 72 бали, профільний рівень):
 
Введіть свій тестовий бал: [CENTER]
 [/CENTER]
 
 
Змінено: Олена Холод - 06.07.2020 08:22:32
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
ЗНО-2020: як розрахувати бал з фізики
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: http://osvita.ua/test/ball/47188/Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з фізики здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 64 бали).
На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ
Завдання з вибором однієї правильної відповіді.
Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 20 завдань цієї форми (№1-20), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить 4 завдання цієї форми (№21-24), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю
Структуроване завдання. Воно складається з основи та двох частин і передбачає розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, відповіді до кожної з частин завдання у бланку відповідей А.

Тест містить 4 завдання такої форми (№25-28), що оцінюються в 0, 1 або 2 бали: 1 бал за кожну правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано обидві неправильні відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Неструктуроване завдання.
Воно складається з основи та передбачає розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, кінцеву відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 10 завдань такого типу (№29-38), що оцінюються в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказана правильна відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або відповіді на завдання не надано.
Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування правильно виконавши всі завдання тесту ЗНО з фізики – 64.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ
Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 17 липня 2020 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з фізики.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з фізики. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БАЛ ДПА
Результат виконання усіх завдань сертифікаційної роботи може бути зараховано як державна підсумкова атестація з фізики за вибором випускника.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з фізики, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 64 тестовим балам.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з фізики не пізніше 17 липня 2020 року.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2019 РОКУ
Для отримання  орієнтовного  значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 64 бали):
 
Введіть свій тестовий бал: [CENTER]
 [/CENTER]
 
 
 
Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 64 бали):
 
Введіть свій тестовий бал: [CENTER]
 [/CENTER]
 
 
Змінено: Олена Холод - 02.07.2020 09:19:58
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Явка на ЗНО перевищила очікування. Київ лідируєПопри очікування деяких представників влади та освітянської спільноти на те, що рішення про звільнення випускників від обов’язковості проходження ДПА значно вплине на навантаження на пунктів тестування, явка учасників на ЗНО з математики виявилась високою.
За оперативною інформацією, що надана Українським центром оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з математики взяли 152 180 осіб, що становить 81,79 % від загальної кількості зареєстрованих.
За іронією, найвищу явку в пунктах тестування зафіксовано у столиці України — 87,50%.
Загалом у 20 регіонах України явка учасників на зовнішнє оцінювання з математики перевищила 80%.
83 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 30 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань.
Як відомо, напередодні проведення основної сесії ЗНО Верховною Радою за поданням Президента був ухвалений закон про всіх звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти від обов’язковості проходження ДПА.
Разом з тим, учні мають можливість проходити державну підсумкову атестацію за власним бажанням та врахувати результати ЗНО як ДПА.

За матеріалами osvita.ua: http://osvita.ua/test/74772/
Змінено: Олена Холод - 26.06.2020 10:01:35
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!!!У 2020 році всіх, хто завершує здобуття повної загальної середньої освіти (незалежно від форми), звільнили від державної підсумкової атестації (ДПА). Це означає, що у додатку до свідоцтва буде написано «Звільнений(а)».
Якщо ви не хочете, щоб у додатку до свідоцтва було написано «Звільнений(а)», то вам треба написати заяву на ім'я директора, що ви хочете врахувати результати ЗНО як ДПА. Заяву у довільній формі треба подати до закладу освіти особисто або у відсканованому вигляді електронною поштою. Кінцевий термін і спосіб подання заяви визначає заклад освіти. Потім ви складаєте ЗНО 25.06-17.07. Результати ДПА у формі ЗНО будуть виставлені у додатку до свідоцтва.

🔴 Важливо! Якщо ви хочете вступати до закладу вищої освіти, то ви обов’язково повинні складати ЗНО. Якщо у додатку до свідоцтва про загальну середню освіту у графі ДПА буде написано «Звільнений(а)», це не є перешкодою для вступу до ЗВО. Середній бал розраховується як середнє арифметичне усіх оцінок, зазначених у додатку до свідоцтва. Якщо у графі буде записано «Звільнений(а)», це не буде враховано.

Детально: https://bit.ly/2Yrnkfs
Змінено: Олена Холод - 24.06.2020 18:05:34
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
До уваги учасників ЗНО-2020!!!
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
Студенти коледжів також звільнені від ДПА


У 2020 році учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в закладах фахової передвищої освіти, звільняються від ДПА, але мають право його складати, зокрема, формі ЗНО.
Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки, що надісланий керівникам закладів фахової передвищої освіти.
Водночас, у відомстві зазначають, що ухвалений закон щодо звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти від обов'язкового проходження ДПА, не звільняє від проходження ЗНО учнів, які планують цього року вступати до закладів вищої освіти.
У додатках до свідоцтв про повну загальну середню освіту зазначається звільнення від державної підсумкової атестації.
Результати ЗНО, як оцінки ДПА, вносяться до додатку до свідоцтва за бажанням студента.
Це стосується наступних категорій студентів:
 • які у 2019/20 навчальному році завершують здобуття ПЗСО та завершують навчання у 2021 або 2022 році;
 • які у 2019/2020 навчальному році мають право повторного складання ДПА у формі ЗНО та завершують здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2021 році.
Випускники 2020 року, які у 2019/20 році, завершують навчання та мають право повторного складання ДПА у формі ЗНО, можуть подати заяви про звільнення від державної підсумкової атестації. Раніше видані накази про надання їм академічних відпусток мають бути скасовані. Зовнішнє незалежне оцінювання складають вступники до закладів вищої освіти.
Окрім того, здобувачі освіти, які претендують на золоту або срібну медаль, мають право отримати такі медалі без проходження ДПА.


За матеріалами сайту osvita.ua: http://osvita.ua/school/74716/
1586_i.jpg (51.95 КБ)
Змінено: Олена Холод - 23.06.2020 19:15:58
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
25 ЧЕРВНЯ В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ЗНО-2020За два дні стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Розпочинається вона тестуванням з математики, для участі на яке зареєстровано 186 072 особи.Наразі в соціальних мережах ширяться чутки, що випускник / випускниця поточного року має обов’язково підтвердити свій намір узяти участь в ЗНО, написавши відповідну заяву в закладі освіти, у якому завершує здобуття повної загальної середньої освіти.Ми наголошуємо на тому, що для входу в пункт тестування учасник / учасниця має обов’язково подати три документи:
 • оригінал Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
 • паспорт або інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
 • запрошення-перепустку для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
Працівники пунктів тестування не будуть вивчати наявність / відсутність заяви про рішення учасника стосовно ДПА у формі ЗНО, тому здобувачі повної загальної середньої освіти можуть не хвилюватися, якщо оперативно не повідомлять заклад освіти про свій вибір.
Для участі в ЗНО учасник / учасниця має своєчасно прибути до пункту тестування, взяти з собою зазначені вище документи, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску до пункту тестування.Учасника / учасницю ЗНО не допустять до пункту ЗНО у разі:
 • непред’явлення Сертифіката; документа, що посвідчує особу; нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документа (для осіб, які пред’являють документ, оформлений іноземною мовою);
 • ­запізнення.
Важливо також зазначити, що станом на сьогодні понад 20% учасників, зареєстрованих для участі в ЗНО з математики не роздрукували свої запрошення-перепустки.Просимо тих учасників, які мають намір взяти участь у тестуванні, терміново роздрукувати цей документ: у ньому зазначено проміжок часу, протягом якого рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

За матеріалами сайту УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/25-chervnya-v-ukrayini-startuye-zno-2020/?fbclid=IwAR0HbQoJjeu6E0SwsVMs0PKkVhR9qwMFpxrXX4i5FIRnslJdhXmpAXlfy-k
novyna-1.jpg (37.82 КБ)
Змінено: Олена Холод - 23.06.2020 19:11:59
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ у 2020 році: ДПА у формі ЗНО у закладах ЗСО, ПТО та ВНЗ І-ІІ р.а., У цій тему будемо розміщувати актуальні повідомлення
 
УЦОЯО: необов’язкове ДПА не вплине на результати ЗНО
Побоювання учасників цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання щодо можливого негативного впливу на їхні рейтингові бали ЗНО, через відміну проведення обов'язкової державної підсумкової атестації, є перебільшеними.

Про це йдеться у коментарі Українського центру оцінювання якості освіти.
В УЦОЯО зазначають, що сьогодні учасники ЗНО та їхні батьки занепокоєні тим, що скасування обов'язкової державної підсумкової атестації спричинить зміни в обсягах популяції учасників тестування, а це, своєю чергою, може вплинути на результати тих, хто збирається проходити ЗНО.

«Процедура визначення рейтингових балів учасників ЗНО дає змогу чиннику зміни обсягу популяції учасників тестування не позначатися на результатах тієї частки учасників, які проходитимуть тестування для вступу до закладів вищої освіти», - зазначають в УЦОЯО.
Наразі процедура визначення результатів відбувається за певним алгоритмом, який складається з трьох основних етапів: експертні комісії усіх регіональних центрів оцінювання якості освіти колегіально встановлюють порогові бали із предметів тестування; відсікають учасників, які не набрали прохідного бала; визначають результати учасників, які залишилися, шляхом урахування відсотка набраних кожним учасником тестових балів, а також рейтингового місця кожного з учасників.

«За такої процедури особливого значення набуває прохідний бал. Для його визначення члени експертних комісій ураховують як статистику завдань (який відсоток учасників виконав те чи те завдання), так і їх змістові характеристики (чи має те чи те завдання виконати навіть мінімально підготовлений учасник відповідно до вимог Державного стандарту). Саме тут є можливість дещо нівелювати вплив чинника зміни обсягів популяції учасників тестування у 2020 році. Із цією метою Український центр оцінювання якості освіти поінформує членів експертних груп щодо важливості враховувати під час визначення порогових балів із предметів специфіки цьогорічної популяції учасників тестування з метою уникнути ризиків зниження їхніх рейтингових балів за підсумками ЗНО», - повідомляють в Центрі оцінювання.

За визначенням фахівців УЦОЯО, загалом чинник зміни обсягів популяції цьогорічних учасників тестування не має суттєво вплинути на рейтингові бали учасників, адже насправді частина тих, хто проходитиме ЗНО для вступу до закладів вищої освіти, не змінилася, тобто в рейтингу вони як змагалися, так і змагатимуться лише одне з одним.

«Отже, побоювання учасників цьогорічного тестування щодо можливого негативного впливу на їхні рейтингові бали ЗНО перебільшене. Український центр оцінювання якості освіти доклав максимальних зусиль, щоб мінімізувати можливі ризики. Переконані, що кожен учасник отримає саме той бал, що відповідає зусиллям, яких він доклав, аби опанувати навчальні предмети протягом років свідомого навчання», - повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.


За матеріалами сайту osvita.ua: http://osvita.ua/test/74714/
27580_i.jpg (32.97 КБ)
1904_i.jpg (46.14 КБ)
Змінено: Олена Холод - 23.06.2020 19:04:07
Початкова освіта. І вчителю, і дітям, Тут будемо розміщувати повідомлення, що стосуються цієї теми
 
Двічі на два чотири. Як дит ині вивчити табличку множення і чи потрібно її зубрити все літо.


Сама згадка про таблицю множення викликає у багатьох дорослих неприємні спогади з дитинства, коли примушували зубрити ненависні стовпчики з цифрами. Змушуючи дитину заучувати таблицю множення, дорослі часто не пояснюють логіку і подальшу користь від цих знань.
Ми розпитали у педагогів про цікаві та нестандартні способи вивчення таблиці множення.

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://www.uaua.info/ot-6-do-9/shkola-ot-6-do-9/news-50627-dvichi-na-dva-chotiri-yak-ditini-vivchiti-tablichku-mnozhennya-i-chi-potribno-yiyi-zubriti-vse-lito/


safe_image.jpg (31.56 КБ)
Змінено: Олена Холод - 07.07.2020 06:53:21
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Рейтинги вступників на фахового молодшого бакалавра
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: 
http://osvita.ua/mlbachelor/74886/?fbclid=IwAR06hSEnT1Aram_oe5HBjVRkmLfige5Y1Ch__1guvqn4QSuQfoKdbqVXkIY
Під час вступної кампанії 2020 року рейтингові списки вступників на спеціальності фахового молодшого бакалавра у всіх навчальних закладах України публікуються на сайті інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

Онлайн-платформа створена з метою забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до закладів вищої та фахової передвищої освіти та інформування абітурієнтів, їх батьків, освітніх експертів та інших зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Рейтингові списки абітурієнтів публікуються за кожною спеціальністю окремо у період, коли відбувається подання заяв про вступ до закладів освіти та зарахування вступників на навчання.

У рейтингових списках зазначаються конкурсні бали, результати вступних іспитів та інша інформація, що необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

Інформація, що розміщена на сайті Вступ.ОСВІТА.UA, отримана з Єдиної державної бази з питань освіти на підставі укладених договорів із Державним підприємством «Інфоресурс».

На сьогодні на сайті розміщена інформація про всі заклади вищої освіти в Україні, що здійснюють прийом абітурієнтів на навчання для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра та магістра.

По кожному закладу вищої освіти надається інформація про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців, контактна інформація приймальних комісій тощо.

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» також надає статистичні дані вступної кампанії минулого року по кожному закладу освіти України.

Вступники можуть переглянути рейтингові списки на сторінці обраного навчального закладу або скористатись сервісом пошуку спеціальностей.
1360_i.jpg (25.75 КБ)
Змінено: Олена Холод - 06.07.2020 11:11:23
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
ВСТУП 2020. Консультативна підтримка.


30 червня розпочали роботу консультативні лінії та приймальня громадян щодо вступної кампанії 2020. Вони працюватимуть до 15 вересня включно.


Вступники, їхні батьки, члени приймальних комісій зможуть отримати відповіді щодо проведення вступної кампанії 2020, зокрема, реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, сертифікатів ЗНО, надання пільг тощо.


Урядовий контактний центр


Докладніше: bit.ly/2ZkUuN6
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
Вступ 2020: відповіді на найпоширеніші запитання в інфографіціНа сайті Міносвіти опублікували інформаційні матеріали щодо вступної кампанії 2020 року. У спеціальному розділі можна, зокрема, дізнатись про:


Також можна завантажити презентації:
За матеріалами сайту Освіторія: https://osvitoria.media/news/vstup-2020-vidpovidi-na-najposhyrenishi-zapytannya-u-infografitsi/?fbclid=IwAR283a226KN61CyZcsYRWiQok6EqhJB7_nuymvCy6meqZJj7JjFpMz9Qgbs
2020bak-01-3-1.png (139.45 КБ)
2020mag-01-2-1.png (97.53 КБ)
z-tot-01-2-1.png (145.19 КБ)
Вступна кампанія до вищих навчальнихї закладів України у 2020 році, Тут будемо вміщувати актуальні для цієї теми повідомлення
 
З 1 по 22 серпня триватиме вступна кампанія до ЗВО
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://op.ua/news/osvita-v-ukraini/z-1-po-22-serpnya-trivatime-vstupna-kampaniya-do-zvoВступна кампанія у виші триватиме з 1 по 22 серпня, абітурієнти зможуть подавати електронні заяви без свідоцтва про освіту , але за записом про його замовлення в системі ЄДЕБО.


Про це на брифінгу за підсумками засідання уряду сказала заступник міністра освіти та науки Любомира Мандзій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Вступна кампанія до закладів вищої освіти розпочнеться з 1 серпня. Електронні заяви на вступ до університетів можна буде подавати до 22 серпня. Вступники будуть мати час подати всі документи до закладів вищої освіти. Якщо вступник не отримає свідоцтво про повну загальну середню освіту до 22 серпня, він зможе подати електронну заяву в кабінеті вступника без самого свідоцтва , але за записом про його замовлення в системі ЄДЕБО. Оригінали свідоцтва про повну загальну середню освіту можна подавати на початку навчання “, - сказала Мандзій.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів визначив дати завершення навчального року для школярів не пізніше 1 липня, для випускників шкіл — не пізніше 31 серпня, для учнів закладів профосвіти — не пізніше 31 липня 2020 року.
Змінено: Олена Холод - 26.06.2020 10:37:41
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права
Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: http://osvita.ua/master/master-zno/74884/

У понеділок, 06 липня опубліковані правильні відповіді на завдання тестів єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК).

Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів ЄФВВ, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Всі завдання тестів оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильну відповідь; 0 балів, якщо правильної відповіді не надано, або вказано більше однієї відповіді.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту з права, — 100 балів.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту загальних навчальних правничих компетентностей, — 30 балів.

Офіційне оголошення результатів ЄФВВ з права відбудеться не пізніше 17 липня.

При оголошенні офіційних результатів єдиного фахового вступного випробування з права будуть оприлюднені дві таблиці переведення тестових балів у шкалу від 100 до 200 балів для тесту з права та тесту загальних навчальних правничих компетентностей.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться під час вступу в магістратуру.

Участь в єдиному фаховому вступному випробуванні взяли 15 220 осіб, що становить 87% від загальної кількості зареєстрованих учасників тестування.
3483984_i.jpg (25.22 КБ)
Змінено: Олена Холод - 06.07.2020 09:15:20
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
Опубліковані відповіді на тест ЄВІ з іноземних мов


Опубліковані правильні відповіді на завдання тестів єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що були проведені 01 липня.
Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів ЄВІ з іноземних мов, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.
Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник тестування з іноземних мов, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 42 балам.
Всі завдання тестів оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильну відповідь; 0 балів, якщо правильної відповіді не надано, або вказано більше однієї відповіді.
Офіційне оголошення результатів єдиного вступного іспиту з іноземних мов відбудеться не пізніше 15 липня.

5164_i.jpg (27.09 КБ)
Змінено: Олена Холод - 02.07.2020 16:51:49
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
ЗАВТРА ПОНАД 17 ТИСЯЧ УЧАСНИКІВ СКЛАДАТИМУТЬ ЄФВВ

Матеріал читаємо нижче або переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/zavtra-ponad-17-tysyach-uchasnykiv-skladatymut-yefvv/?fbclid=IwAR2AN3yw3ADjdEFE7IIfr6edPYjze4FhUl5qEukOPgzR-CnlQ84E9R8F8QAЄдине фахове вступне випробування розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15 до 09:50.Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:
 • оригіналу екзаменаційного листка
 • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку)
 • запрошення-перепустки.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Електронна версія ID-картки у мобільному застосунку «Дія» не замінює оригінал паспорта.


Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Наголошуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, вступники не повинні мати при собі жодних засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

У пункті тестування за допомогою металодетектора може проводитися контроль за дотриманням вступниками вимоги щодо заборони мати при собі заборонені пристрої. У разі виявлення в період часу, відведеного для виконання ЄФВВ, у вступника або на його робочому місці друкованих чи рукописних матеріалів, заборонених технічних засобів результати ЄФВВ за рішенням апеляційної комісії можуть бути анульовані.

На виконання ЄФВВ відведено 200 хвилин. Робота складається з двох блоків: тесту загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) і тесту з восьми базових правничих дисциплін (Право). Блок «ТЗНПК» містить 30 завдань, на їх виконання відведено 75 хв., блок «Право» містить 100 завдань, на їх виконання відведено 125 хв.

Результати основної сесії ЄФВВ будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня  проведення тесту.
Змінено: Олена Холод - 02.07.2020 13:05:53
ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ за технологією ЗНО у 2020 році, У даній темі буде вміщуватись актуальна інформація із вказаних питань
 
До уваги вступників до магістратури!!!

Матеріал читаємо нижче абр переходимо за посиланням: https://testportal.gov.ua/dodatkova-sesiya-yefvv-yevi/?fbclid=IwAR2ekhD0QFpVHQ6KZxTg3XKcE73Js-5fv9dsCOVEv4tsZj6Zr4GnoPSA7K0ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЄФВВ/ЄВІ
Наказом Міністерства освіти і науки України передбачено проведення додаткової сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ).

Участь у додатковій сесії ЄФВВ/ЄВІ можуть взяти вступники, які:
 • брали участь в основній сесії, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії;
 • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
 • не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі та на які вони не могли вплинути.
Вступники мають подати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти заяву для участі в додатковій сесії. Учасники, які не з’явилися для участі в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, разом із заявою подають документ, який підтверджує причину неявки.

Учасники, які брали участь в основній сесії, але стосовно них було порушення процедури, подають заяву до регламентної комісії регіонального центру в день проведення вступних випробувань.

Особи, які не змогли завершити виконання роботи, або не з’явилися для участі в основній сесії подають заяву протягом трьох календарних днів із дня проведення основної сесії ЄФВВ/ЄВІ.
Рішення про допуск вступника до участі в додатковій сесії ухвалюється регламентною комісією при регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Особа може оскаржити рішення регламентної комісії щодо відмови в допуску до участі в додатковій сесії, прийняте щодо неї, способом подання заяви до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти не пізніше ніж через три робочі дні з моменту розміщення на сайті відповідного регіонального центру рішення регламентної комісії, що оскаржується.
Змінено: Олена Холод - 02.07.2020 11:05:40
Страницы: Пред. 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 28 След.