Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ ІЗ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД РІВНЕНСЬКИХ ПЕДАГОГІВ

КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ ІЗ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД РІВНЕНСЬКИХ ПЕДАГОГІВ

Спортивна радіопеленгація або «полювання на лисиць» є одним із найяскравіших і найдинамічніших видів радіоспорту. Він полягає в оперативному пошуку замаскованих на місцевості радіопередавачів.
 Сьогодні методи пеленгування застосовуються в комплексах радіонавігаційних систем контролю та керування літаками, супутниками і космічними кораблями, а також у засобах навігації на флоті.
26 березня 2015 року на базі філіалу «Моделіст» Рівненського міського центру творчості учнівської молоді відбувся семінар-практикум для керівників творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів області зі спортивної радіопеленгації з теми: «Основи топографії та робота з картою: карта й місцевість».

Своїм досвідом про найбільш вдалі шляхи оптимізації навчально-виховного процесу, створення сприятливої  атмосфери для навчально-пізнавальної діяльності вихованців, поділилися учасники семінару в процесі спілкування.
По завершенню семінару  було проведено «круглий стіл», на якому підбили підсумки та обговорили методичні рекомендації для подальшого  їх використання у роботі педагогів-позашкільників у творчих об’єднаннях зі спортивної радіопеленгації.
Учасники висловили подяку організаторам заходу за змістовну програму, можливість отримати новий досвід та приємні враження

.13021842.jpg13021843.jpg


13021844.jpg13021845.jpg