Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

ПРО ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ГУРТКА В ШКОЛІ СПІЛКУВАЛИСЬ ПОЗАШКІЛЬНИКИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА

ПРО ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ГУРТКА В ШКОЛІ СПІЛКУВАЛИСЬ ПОЗАШКІЛЬНИКИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА

fc6.JPG26 березня 2015 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу №26 (директор Дзюбак В.Ф.) відбувся семінар-практикум для керівників гуртків фізкультурно-спортивного напряму позашкільної освіти, які працюють за профілем «Спортивні ігри та змагання для фізичного розвитку особистості».
Організатори семінару звернули на досить актуальну тему сучасної освіти використання інноваційних технологій, зокрема на заняттях фізкультурно-спортивного гуртка.
Змістовим контентом семінару стали майстер-класи, розроблені педагогами НВК 26, об’єднані однією концептуальною назвою «Технологія-комплекс організаційних методів, засобів  і прийомів, спрямованих на навчання техніки ведення і ударів по м’ячу з досягненням кінцевого результату».
Учасники семінару мали можливість ознайомитись із практичним досвідом колег із таких тем:
«Планомірне навчання частинам і елементам ведення м’яча» - Шамич Ю.В. (НВК №26),
«Формування здатності гравця застосовувати технічний прийом в ігровій обстановці» - Кубишкін Ю.В. (НВК №26),
«Групові взаємодії при оволодінні тактикою» - Шекель В.С. (НВК №26),

fc7.JPG

«Оздоровча спрямованість плавання» Денисова К.А. (НВК №26),

fc10.JPGfc9.JPG

«Дзю-до як засіб виховання гармонійної особистості» - Мошковський А.Л. (ПДМ),

fc8.JPG

«Особливості тренування волейболістів різних вікових категорій» - Пігурський П.О. (ОДЮСШ).
.fc1.JPG
Директор НВК №26 Дзюбак В.Ф. презентував учасникам семінару унікальний мультимедійний електронний посібник із вивчення футболу розрахований для учнів 1-9 класів.
В ході підсумкового обговорення кожен педагог мав можливість визначити власну ідеальну модель випускника фізкультурно-спортивного гуртка та скласти примірну маршрутну карту використання інновацій у своїй роботі.
fc5.JPG