Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3

 • Архів

  «   Грудень 2021   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    

Виставка писанок в місті Києві

Роботи учнів ТомашгородськоїЗОШ І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівської районної ради представляють Рівненську область на виставці писанок в місті Києві
20160508_155027.jpg20160508_155037.jpg20160508_155539.jpg

Шевченкова світлиця

9 березня 2016 року минуло 202 роки від того дня, коли українка – кріпачка дала світові генія, який став на сторожі нашої моральності, на сторожі нашої пам’яті, нашого потягу до незалежності, нашої гордості за те, що ми – українці. Цією людиною є Т.Шевченко. З 29 лютого по 11 березня в Томашгородській  ЗОШ І-ІІ ступенів № 3 діяла Шевченкова світлиця. У кабінеті української мови і літератури були розташовані експозиції, присвячені життєвому і творчому шляху Т.Шевченка: біографічні матеріали,  книги, репродукції картин Шевченка-художника, світлин, малюнки учнів.
Під час зустрічей у світлиці учні дізналися про цікаві життєві факти Кобзаря, про його живописну спадщину, про вшанування пам’яті  в Україні та світі, про лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка 2016 року, про історію першого видання «Кобзаря».
Протягом цього періоду було проведено також тиждень української мови і літератури та Шевченківські дні, до участі в якому долучилися учні 1-9 класів. 10 березня відбулося урочисте нагородження переможців проведених конкурсів та найактивніших учасників.
З року в рік ми продовжуємо пізнавати творчість і долю великого українця, тому що усвідомлюємо , що пізнавати Шевченка – це пізнавати історію, страждати від того, що нашу предковічну землю позбавили спокою сусіди – нероби; це працювати до сьомого поту і наближати торжество добра над злом, очищатися духовно і морально.

Зі святом!!!

З наступаючим святом!!!!!!!!!!!!!!!!!![IMG ID=24774file]
Фото:
>

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівського району

                      СВІТЛИЦЯ ШЕВЧЕНКОВОГО ЗАПОВІТУ
З першими весняними днями приходить до нас знову і знову як найдорожчий гість Тарас Шевченко, поет, художник, патріот, наставник, друг  і просто близька людина. Його присутність нині відчувається у кожному українському місті, містечку, селі, у кожній школі, у кожнім домі, навіть у свіжому весняному  повітрі. Завітав він і в Томашгородську ЗОШ І-ІІ ст. №3. Щойно переступиш поріг, як бачиш – він тут, він дивиться на нас своїм ясним поглядом з портрета на виставці у вестибюлі.  Пройшовшись по коридору, помічаєш, що всі члени шкільної сім’ї у ці дні особливо урочисті й привітні, як і личить гостинним господарям. А надто радо запрошують  усіх бажаючих зустрітись з Кобзарем, збагатитись знаннями про його життя, причаститись віщим словом у Шевченкову світлицю, на яку перетворився кабінет української мови і літератури зусиллями членів гуртка «Поліські джерела» та його керівника Щерби В.М.
Особливо людно було тут у четвер 12 березня. Адже  зібралась уся шкільна родина. Кожен зміг доторкнутися душею до палкого й нескореного серця поета, споглядаючи експонати святково прибраної світлиці: біографічні матеріали,  книги, репродукції картин Шевченка-художника, світлин, малюнки учнів. Сторінки страдницького життя Кобзаря перегорнули для гостей ведучі Щерба Іванна та Кирилович Катерина. Образ Шевченка оживав у його поезіях, які виразно і проникливо читали Марковін Олександр, Шерстюк Віталій, Малко Дмитро, Сидорчук Яна, Стрілець Алла. Усіх присутніх розчулила інсценована розмова допитливого хлопчика Тарасика з матір’ю, яку виконали  учні Блежовець Володимир і Хоменюк Олена. А пісні, які співали в цей день, вже півтора століття співає український народ, а скільки ще співатиме, залежить від кожного з нас. Тож нехай «Заповіт» великого Кобзаря стане заповітом  для нас – зберегти мову народу, його звичаї, його пісні і пронести через віки у майбуття. Впевнена, що кожен, хто відвідав світлицю, присягнув у душі своїй виконати заповіт найщирішого українця Тараса Шевченка.
   
     
[img]file:///C:/Users/836D~1/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.jpg[/img]       
 
 
 DSC01305.JPG

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівського району

Щороку 21 лютого народи нашої планети святкують День рідної мови.  В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу. Історія цього свята має трагічний початок. 21 лютого 1952 року в Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти заборони бенгальської мови. У 1999 році на Генеральній конференції ЮНЕСКО було прийнято міжнародний день рідної мови. І святкують його усі  21 лютого.
     20 лютого   у школі відбулося свято вшанування Дня рідної мови «Збережи солов’їну – захисти Україну», організатором якого стала  вчитель української мови і літератури Щерба В.М. Захід  проводився  у святково прибраній світлиці української мови; всі діти та вчитель були  в національному вбранні. Виступи дітей супроводжувалися мультимедійною презентацією. Школярі поглибили і розширили знання про красу й багатство української мови, історію її   розвитку; дітям прищеплювалися любов до рідного слова, батьківської землі; пошана до традицій  народу, української пісні, почуття національної гідності.
[img]file:///C:/Users/836D~1/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.jpg[/img]

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівського району

09 січня 2015 року на площі біля Рокитнівської райдержадміністрації відбулося новорічне свято«Різдвяна коляда - учасникам АТО». Святкування відбулося з метою  вшанування коляди і  свята Різдва Господнього та збереження  різдвяних традицій.  На святі проводилася благодійна акція збору коштів учасникам АТО. Гостей свята місцеві виконавці привітали колядками та віншуванням, а ведучі заходу розповіли  про особливості різдвяних святкувань та ознайомили присутніх із звичаями та традиціями. З щирими словами привітання звернулися до гостей свята представники районної влади - в.о. голови райдержадміністрації Валентина Довгаль та голова районної ради Руслан Дубовець. Представники влади не залишили маленьких учасників свята без уваги, за їх сприянням дітям було вручено подарунки від Діда Мороза. Щирі усмішки, позитивні емоції та подяки організаторам лунали від гостей. Всі кошти, які зібрані на «Різдвяній коляді  - учасникам АТО», передано військовослужбовцям, які знаходяться в зоні АТО. Працівники школи теж стали учасниками різдвяної ярмарки. Вчителі школи продавали кондитерські вироби власного приготування та зібрали кошти для військовослужбовців в сумі 552 грн. 
Детальнiше »

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівського району

04. 12.14 року в школі була проведена класна година «Щоб під мирним небом ми жили» з участю учителя нашої школи, учасника Євромайдану, а нині воїна АТО - Максима Миколайовича Перев’язка. Учні 8 - 9 класів на початку класної години склали асоціативне гроно «Україна». Говорили про те, що ми, українці, повинні пишатися тим, що наша країна ніколи не поневолювала інші народи, не вела загарбницькі війни, а лише захищала себе від ласих на чуже добро близьких і далеких сусідів, завжди прагнула до миру. цьому не Згадали про Міжнародний день Миру та про Дзвін миру, як заклик до дії в ім’я збереження миру і життя на Землі, збереження людини і культури. Розмірковували про те, що для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя – це лише казкова мрія, бо в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров. На жаль, від війни не раз страждали і страждають українці. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога з іншими слов’янськими народами над фашистами в Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років. 28 жовтня минуло 70 років від дня визволення України від німецько – фашистських загарбників. Кожен 5 українець загинув у цій війні. 59 наших односельців воювали на фронтах війни. Додому повернулися не всі - 29 загинули. Щоб ніколи не повторилися масові вбивства та руйнації, що відбулися під час Другої світової війни, було задумано створити Євросоюз, в який нині входить 28 держав. Євросоюз – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами , що ґрунтуються на спільних цінностях та інтересах. В 2013 році українці висловили бажання, щоб наша держава теж була у складі Євросоюзу, щоб наша країна насправді стала демократичною та незалежною – цього довгий час бажав весь український народ, який свій вибір захищав на Майдані в Києві. Далі про Євромайдан та про війну на на сході нашої країни розповів Максим Миколайович. Діти, затамувавши подих, слухали учителя, який розповідав про відвагу, мужність, патріотизм своїх побратимів. Потім Максим Миколайович давав відповіді на запитання учнів та вчителів та виконав для них пісню. Також на класній годині згадували про «Небесну сотню», про хлопців з рокитнівщини, які загинули на війні на сході нашої держави. Їх пам'ять вшанували хвилиною мовчання. Класна година супроводжувалась презентацією, звучали пісні та декламувалися вірші учнями. Насамкінець діти прикріпили стікери з побажаннями до голуба Миру, що був зображений на плакаті «Послання в світ». Учні бажали, щоб Україна була єдиною країною, скорішого закінчення війни, дякували воїнам за хоробрі серця, бажали їм якнайшвидше здоровими повернутися додому та що вони з нетерпінням чекають уроків свого відважного учителя Максима Миколайовича. Потім всі разом виконали Гімн України.

Щоб під мирним небом ми жили

04. 12.14 року в школі була проведена класна година «Щоб під мирним небом ми жили» з участю учителя нашої школи, учасника Євромайдану, а нині воїна АТО - Максима Миколайовича Перев’язка. Учні 8 - 9 класів на початку класної години склали асоціативне гроно «Україна». Говорили про те, що ми, українці, повинні пишатися тим, що наша країна ніколи не поневолювала інші народи, не вела загарбницькі війни, а лише захищала себе від ласих на чуже добро близьких і далеких сусідів, завжди прагнула до миру. цьому не Згадали про Міжнародний день Миру та про Дзвін миру, як заклик до дії в ім’я збереження миру і життя на Землі, збереження людини і культури. Розмірковували про те, що для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя – це лише казкова мрія, бо в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров. На жаль, від війни не раз страждали і страждають українці. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога з іншими слов’янськими народами над фашистами в Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років. 28 жовтня минуло 70 років від дня визволення України від німецько – фашистських загарбників. Кожен 5 українець загинув у цій війні. 59 наших односельців воювали на фронтах війни. Додому повернулися не всі - 29 загинули. Щоб ніколи не повторилися масові вбивства та руйнації, що відбулися під час Другої світової війни, було задумано створити Євросоюз, в який нині входить 28 держав. Євросоюз – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами , що ґрунтуються на спільних цінностях та інтересах. В 2013 році українці висловили бажання, щоб наша держава теж була у складі Євросоюзу, щоб наша країна насправді стала демократичною та незалежною – цього довгий час бажав весь український народ, який свій вибір захищав на Майдані в Києві. Далі про Євромайдан та про війну на на сході нашої країни розповів Максим Миколайович. Діти, затамувавши подих, слухали учителя, який розповідав про відвагу, мужність, патріотизм своїх побратимів. Потім Максим Миколайович давав відповіді на запитання учнів та вчителів та виконав для них пісню. Також на класній годині згадували про «Небесну сотню», про хлопців з рокитнівщини, які загинули на війні на сході нашої держави. Їх пам'ять вшанували хвилиною мовчання. Класна година супроводжувалась презентацією, звучали пісні та декламувалися вірші учнями. Насамкінець діти прикріпили стікери з побажаннями до голуба Миру, що був зображений на плакаті «Послання в світ». Учні бажали, щоб Україна була єдиною країною, скорішого закінчення війни, дякували воїнам за хоробрі серця, бажали їм якнайшвидше здоровими повернутися додому та що вони з нетерпінням чекають уроків свого відважного учителя Максима Миколайовича. Потім всі разом виконали Гімн України.

 
[img]file:///C:/Users/836D~1/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image001.jpg[/img]