Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Шевченкова світлиця

Шевченкова світлиця

9 березня 2016 року минуло 202 роки від того дня, коли українка – кріпачка дала світові генія, який став на сторожі нашої моральності, на сторожі нашої пам’яті, нашого потягу до незалежності, нашої гордості за те, що ми – українці. Цією людиною є Т.Шевченко. З 29 лютого по 11 березня в Томашгородській  ЗОШ І-ІІ ступенів № 3 діяла Шевченкова світлиця. У кабінеті української мови і літератури були розташовані експозиції, присвячені життєвому і творчому шляху Т.Шевченка: біографічні матеріали,  книги, репродукції картин Шевченка-художника, світлин, малюнки учнів.
Під час зустрічей у світлиці учні дізналися про цікаві життєві факти Кобзаря, про його живописну спадщину, про вшанування пам’яті  в Україні та світі, про лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка 2016 року, про історію першого видання «Кобзаря».
Протягом цього періоду було проведено також тиждень української мови і літератури та Шевченківські дні, до участі в якому долучилися учні 1-9 класів. 10 березня відбулося урочисте нагородження переможців проведених конкурсів та найактивніших учасників.
З року в рік ми продовжуємо пізнавати творчість і долю великого українця, тому що усвідомлюємо , що пізнавати Шевченка – це пізнавати історію, страждати від того, що нашу предковічну землю позбавили спокою сусіди – нероби; це працювати до сьомого поту і наближати торжество добра над злом, очищатися духовно і морально.