Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

Відбулася робоча зустріч-консультування із президентом Фундації «Центральноєвропейська академія навчань та сертифікації» (CEASC) 26.12.2021 Відбулася робоча зустріч-консультування із президентом Фундації «Центральноєвропейська академія навчань та сертифікації» (CEASC)
23 грудня 2021 року, згідно з угодою про співпрацю, відбулася робоча зустріч-консультування із президентом Фундації «Центральноєвропейська академія навчань та сертифікації» (CEASC) Миколою Смолінським та керівницею проєктів CEASC Ольгою Горкавчук.


МЕДІАГРАМОТНІСТЬ СЬОГОДНІ: ТРАНСФОРМАЦІЯ СМИСЛІВ 22.12.2021 МЕДІАГРАМОТНІСТЬ СЬОГОДНІ: ТРАНСФОРМАЦІЯ СМИСЛІВ
21 грудня 2021 року Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна «За Свободу» провела міжнародний круглий стіл «Медіаграмотність сьогодні: трансформація смислів».


ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У РІВНЕНСЬКОМУ ОІППО 21.11.2021 ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ У РІВНЕНСЬКОМУ ОІППО

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року № 872 в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада. Це день віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору


The Lego Foundation 29.10.2021 The Lego Foundation
21 жовтня 2021 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг «Діяльнісний підхід як спосіб забезпечення цілісної подорожі дитини в системі формальної освіти», який провели Оксана Рома, керівниця освітніх ініціатив The Lego Foundation в Україні, та Ірина Панкулич, тренерка The Lego Foundation в Україні.


ВЕБЕРЕНЦІАЛЬНИЙ ЮВІЛЕЙ 28.10.2021 ВЕБЕРЕНЦІАЛЬНИЙ ЮВІЛЕЙ
Х Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція
«Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти»

Ювілейна конференція завершилася підсумковим пленарним онлайн-засіданням 27 жовтня 2021 року.


Рівненський ОІППО повідомляє, що наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 27.07.2021року №137 затверджено  інноваційний освітній проєкт «Упровадження методичних ідей В. О. Сухомлинського в Новій українській школі» 31.08.2021 Рівненський ОІППО повідомляє, що наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 27.07.2021року №137 затверджено інноваційний освітній проєкт «Упровадження методичних ідей В. О. Сухомлинського в Новій українській школі»
У п'ятницю, 20.08.2021, Український центр оцінювання якості освіти провів онлайнову пресконференцію щодо головних результатів проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році "ЗНО-2021: головні підсумки проведення"


ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ 31.08.2021 ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ
Рівненський ОІППО повідомляє, що наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 27.07.2021року №137 затверджено  інноваційний освітній проєкт «Упровадження методичних ідей В. О. Сухомлинського в Новій українській школі»


ЧИТАЄМО ПРО УКРАЇНУ 31.08.2021 ЧИТАЄМО ПРО УКРАЇНУ
З нагоди  30-ї річниці Незалежності України в  Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 18-19-20 серпня  2021 року в читальній залі бібліотеки відбулися поетичні читання «Читаємо про Україну».


Серпневі педагогічні студії відбулися в Рівненському ОІППО 31.08.2021 Серпневі педагогічні студії відбулися в Рівненському ОІППО
20 серпня 2021 року працівниками Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено щорічні Серпневі педагогічні студії з теми «Компетентнісне спрямування дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в умовах Нової української школи», участь у яких узяли керівники органів управління у сфері освіти територіальних громад, директори центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, закладів ЗСО обласного підпорядкування, керівники методичних об`єднань із навчальних предметів та напрямів освітньої діяльності в територіальних громадах


«Людство тоне в океані інформації, є об’єктом впливу й маніпуляцій» 02.08.2021 «Людство тоне в океані інформації, є об’єктом впливу й маніпуляцій»
Про роль Літніх шкіл медіаосвіти й медіаграмотності, які започаткувала та проводить Академія української преси у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, йдеться у статті журналістки Ольги Бец на сайті MediaSapiens — проєкті громадської організації «Детектор медіа»Новини 1 — 10 з 4306
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИDB query error.
Please try later.