Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

RSS

З 25 по 30 березня 2012 року проходив семінар з обміну педагогічним досвідом із теми «Стратегії управління навчальними закладами в умовах інтеграції до європейського освітнього простору» 10.04.2012 З 25 по 30 березня 2012 року проходив семінар з обміну педагогічним досвідом із теми «Стратегії управління навчальними закладами в умовах інтеграції до європейського освітнього простору»
З 25 по 30 березня 2012 року проходив семінар з обміну педагогічним досвідом із теми «Стратегії управління навчальними закладами в умовах інтеграції до європейського освітнього простору» у навчальних закладах міст Будапешта (Угорщина), Корнойбурга (Австрійська Республіка) і Любляни (Республіка Словенія). Співорганізаторами семінару виступили управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Його учасниками були 37 працівників установ освіти, загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів області.


Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу за професією «Пекар» 09.04.2012 Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу за професією «Пекар»

26-28 березня на базі Головинського вищого професійного училища нерудних технологій Житомирської області відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Пекар».

Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Випереджувальний характер післядипломної педагогічної освіти щодо розвитку суспільства економіки знань» 09.04.2012 Відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Випереджувальний характер післядипломної педагогічної освіти щодо розвитку суспільства економіки знань»
У РОІППО 5-6 квітня 2012 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з теми «Випереджувальний характер післядипломної педагогічної освіти щодо розвитку суспільства економіки знань».


На Рівненщині продовжуються змагання ІІ етапу Національного Кубку     шкільного футболу ЄВРО-2012 09.04.2012 На Рівненщині продовжуються змагання ІІ етапу Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012

Турнір набув небувалої популяризації. На   іграх присутні учні шкіл, мешканці сіл та міст, керівники селищних рад,  районних та міських державних адміністрацій. Учасники отримують  подарунки від спонсорів змагань.Новини 4301 — 4304 з 4304
Початок | Поперед. | 427 428 429 430 431 | Наст. | Кінець Всі

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Електронні підручники

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова