Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

21.11.2014

ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА НАЦІЯ

Дзюбак В.Ф., директор школи, познайомив гостей із досвідом управління здоров’язбережувальною діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, впровадженням оздоровчих технологій в навчальний процес, показав спортивний зал, футбольне поле, басейн, кабінет футболу, класні кімнати.

Керівник закладу підкреслив: «Якщо ми привчаємо дітей до здорового способу життя, то турбота про власне здоров’я стане природною потребою їх поведінки. А в майбутньому вони не тільки будуть уміти бути здоровим, а й виховають здоровими своїх дітей».

Директори загальноосвітніх навчальних закладів Рівненської області розглянули питання, пов’язані з виробленням методики прийняття управлінських рішень з регулювання і корекції факторів, що впливають на самопочуття та здоров’я учнів; упровадження годин активного відпочинку в навчальний процес; підвищення питомої ваги та якості занять фізичною культурою.

Батьки довіряють навчальному закладу найцінніше, що в них є, - свою дитину. Тому наше завдання – не тільки збагатити школярів знаннями, вміннями, а й зберегти їх фізичне, моральне, психічне та соціальне здоров’я. 


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

Електронні підручники

Педагогічні ігри від "Розумників" укр. мова

Цифрові лабораторії Ейнштейн