Повернутись до звичного вигляду


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Educational Era

Педагогічна преса

Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (РОІППО)

Освітній навігатор

Рівненська МАН

Stats

Новини освіти Рівненської області

24.11.2014

Відбулося VIII засідання Школи методиста, що відповідає за психологічну службу, з теми «Формування професійної компетентності працівників психологічної служби засобами інноваційних технологій»

Перший день роботи проходив на базі Острозької музичної школи та розпочався із вітального слова методиста кабінету-центру практичної психології і соціальної роботи РОІППО Абрамович Тетяни Вікторівни. Про розвиток освіти міста Острога, його здобутки та перспективи, а також про особливості методичної роботи перед слухачами Школи виступила завідувач методичного кабінету відділу освіти Острозької міської ради Маліванчук Наталія Володимирівна. Основні напрямки роботи психологічної служби міста, а також особливості забезпечення методичного супроводу з упровадження інноваційних технологій у діяльність служби було окреслено у доповіді методиста, що відповідає за психологічну службу, методичного кабінету відділу освіти виконкому Острозької міської ради Амбразюка Сергія Володимировича.

Цікавий досвід роботи психологічної служби міста Острога слухачі Школи могли отримати у практичній частині першого дня роботи. Зокрема, основна увага була зосереджена на використанні арт-терапевтичних технологій у діяльності практичного психолога і соціального педагога для гармонізації особистісного розвитку учнів, а саме: особливості застосовування музикотерапії в освітньому просторі навчального закладу. Учасники мали змогу взяти участь у сеансах рецептивної, активної та інтегративної музичних терапій, а також відчути на собі ефект арт-терапевтичної роботи зі склом. Свої професійні вміння продемонстрували Кіндзерська Аліна В’ячеславівна, практичний психолог, соціальний педагог Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. №1, Ціось Алла Леонідівна, практичний психолог, соціальний педагог Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. №3, Олішевська Оксана Валеріївна, практичний психолог Острозького ДНЗ №2 «Веселка», а також Зінчук Тарас Олегович, практичний психолог, соціальний педагог Острозького НВК «Школа І – ІІІ ступенів – гімназія». Особливі слова вдячності хочемо висловити директору музичної школи Балаушко Наталії Петрівні за сприяння у роботі Школи, високий професіоналізм та наданий музичний супровід під час проведення практичної частини засідання.

Окрім того, учасники Школи методиста мали змогу відвідати Національний університет «Острозька академія», здійснити екскурс в історію виникнення університету та експрес-огляд його навчальних будівель.

Другий день роботи відбувся на базі Острозької ЗОШ І – ІІІ ступенів №3. Учасникам Школи було презентовано програму факультативного курсу для 8 класу «Цікава психологія», автором якої є практичний психолог школи Ціось Алла Леонідівна, а також проведено майстер-клас із використання психотехнік саморегуляції та релаксації у формуванні навичок стресостійкості, асертивності й підвищенні психологічної культури учнів підліткового віку. Окрім того, слухачі Школи взяли участь у роботі «круглого стола» із проблеми виконання плану заходів щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року, а також були залучені до майданчику педагогічних дискусій за темою роботи Школи. Підсумки роботи VIII засідання Школи методиста, що відповідає за психологічну службу, підвела Прокопчук Наталія Василівна, методист кабінету-центру практичної психології і соціальної роботи РОІППО.


Повернутись до списку

СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОСВІТИ


Педагогічні ігри від "Розумників" Граматика

СМАРТКЕЙС ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Цифрові лабораторії Ейнштейн

Педагогічні ігри від "Розумників" Математика